Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

anonse.jpgDyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] WPROWADZAM STAN WOJENNY !
Autor: kamikaze dnia 13 gru : 07:30
Pewnie nie wielu ludzi w tym kraju miało tak wiele [ more ... ]

[News] Może zmiany w Statucie?
Autor: Margo dnia 05 gru : 13:07
Dlaczego nie ma wizualizacji II tury wyborów na bu [ more ... ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: admin dnia 05 gru : 11:55
0,8-LINK- linkdo informacji1417776937 ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: kamikaze dnia 05 gru : 11:22
Możesz podać gwoli jasności wypowiedzi jaki promil [ more ... ]

[News] Tiry pod lupą monitoringu
Autor: Margo dnia 05 gru : 07:54
Jazda na pamięć niejednego już zgubiła, nawigacja? [ more ... ]

[News] Tiry pod lupą monitoringu
Autor: kamikaze dnia 04 gru : 16:07
Tu bym nieco polemizował, kierowcy jadą na pamięć [ more ... ]

[News] Rusz tą dupę ! 2 . Kaufland odpowiada
Autor: kamikaze dnia 04 gru : 13:39
Pismo jak pismo, napisane przez rzecznika w odpowi [ more ... ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: Margo dnia 04 gru : 13:08
I proszę - Brytyjska policja ma już pijanych kiero [ more ... ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: Margo dnia 04 gru : 12:51
No i co z takim delikwentem zrobić? Ja bym go nie [ more ... ]

[News] Tiry pod lupą monitoringu
Autor: Margo dnia 04 gru : 12:47
Jak zwykle przepisy sobie, a życie sobie. Nic nowe [ more ... ]


wtorek 08 czerwiec 2010
Mini Park w Goleniowie pnie się w górę
GOLENIOW.NET.PL W Goleniowie trwają prace przy budowie Mini Parku firmy Świtalski & Synowie. Na powierzchni prawie 16 tys. mkw. powstanie nowoczesny kompleks handlowo-usługowo-mieszkaniowy, który dzięki nowym funkcjom nada centrum miasta prestiżowy charakter. Część komercyjna zostanie ukończona w pierwszym kwartale 2011 roku. W samym sercu Goleniowa, u zbiegu ulic Konstytucji 3 Maja, Dworcowej i Pułaskiego trwają prace nad inwestycją Mini Park poznańskiej firmy Świtalski & Synowie. Obecnie zostały zakończone prace fundamentowe i wodno-kanalizacyjne – informuje Tomasz Jurga, członek zarządu firmy Świtalski & Synowie. Trwa budowa słupów konstrukcyjnych. Na początku IV kwartału planujemy ukończyć bryłę obiektu. Inwestor zadba także o estetykę otoczenia kompleksu. W tym celu przebuduje ul. Krótką, a także zmodernizuje chodniki w części
ul. Dworcowej. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma PBO Anioła z Kostrzyna Wielkopolskiego, która działa na terenie całego kraju od 10 lat i wśród zrealizowanych projektów posiada wiele obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej.

switalski1.jpg


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 08 czerwca 2010 - 12:13:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Będą samowystarczalni
KURIER SZCZECIŃSKI W Goleniowskim Parku Przemysłowym otwarty zostanie wkrótce kolejny zakład. Swoją bazę, która ma firmę w pełni uniezależnić od poddostawców i kooperantów, buduje Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Mazur”. Wyróżnione niedawno gospodarczą nagrodą prezydenta Szczecina Piotra Krzystka przedsiębiorstwo należące do goleniowianina Henryka Mazura działa w branży budowlanej. Zajmuje się przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, robotami specjalistycznymi, koncentrując się głównie na sieciach wodnych i kanalizacyjnych. W bogatym „portfolio” ma między innymi duże projekty zrealizowane w Szczecinie i dorzeczu Parsęty.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 08 czerwca 2010 - 12:08:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 07 czerwiec 2010
Co zrobił Lech Kaczyński
NETBIRD.PL Katastrofa lotnicza pod Smoleńskiem z 10 kwietnia 2010 r. odebrała Polsce nie tylko prezydenta, ale przede wszystkim osobę, dla której dobro kraju było wartością nadrzędną. Nazywany przez innych patriotą, Lech Kaczyński sam o sobie zwykł mówić, że jest „chory na państwo”.

Po śmierci prezydenta kraj pogrążył się w żałobie. Dość szybko musieliśmy się z niej otrząsnąć – sprawą niecierpiącą zwłoki okazała się potrzeba uzupełnienia szeregów posłów, senatorów i innych ważnych osób w państwie oraz przygotowania do nadchodzących wyborów. Jednak pamięć o prezydencie na zawsze zostanie z nami. Ważne jest, by nie przeminęła także pamięć o jego dokonaniach. Jak każdy człowiek popełniał błędy, także jako prezydent. Jednak w swoich działaniach był bardzo autentyczny, jego dokonania służyły zawsze jednej sprawie – ich celem było dobro Polski, chęć przywrócenia jej historycznej pamięci i dumy jej obywateli, odczuwanej z powodu bycia Polakami. Wspomnieć należy również jego politykę historyczną – starania, aby prawda historyczna ujrzała światło dzienne, nawet jeśli nie jest zbyt chlubna dla wszystkich naszych obywateli.


prezydentkaczynski.jpg

fot. prezydent.pl


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 07 czerwca 2010 - 23:54:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Czy rząd nas urządzi
ISKRY.PL Wiele razy pisałem już o kontrakcie gazowym, który Polska zawarła niejako poza wiedzą opinii publicznej. Kontrakt, który będzie wiązał nasz kraj 27 lat (!) i zobowiązuje nas do zakupu ogromnej ilości rosyjskiego gazu, nie tylko nie został poddany szerokiej debacie, ale nawet upubliczniony. Informacje na jego temat z trudem można było wydobyć od władz.


Gdyby media w Polsce funkcjonowały zgodnie z elementarnymi standardami, sprawa stałaby się głównym przedmiotem ich zainteresowania i nie sposób byłoby jej ukryć pod korcem. Dotyczy to zarówno samego kontraktu, jak i traktowania obywateli, którzy – karmieni piarowską papką – trzymani są na dystans wobec podstawowych posunięć kształtujących nasze losy. Rząd byłby zobowiązany wytłumaczyć się ze swoich decyzji.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 07 czerwca 2010 - 23:45:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Więcej niż gafa
ISKRY.PL Bronisław Komorowski przyzwyczaił już wszystkich do coraz to nowych wpadek. Pal diabli “przyjemność wizytowania powodzian” czy “kaszaloty” – z niezręczności można się pośmiać i tyle. Z zarekomendowania Marka Belki jako zastępcy sekretarza generalnego ONZ także.


Zaliczenie Norwegii do Unii Europejskiej, mylenie stanu wyjątkowego ze stanem klęski żywiołowej czy deficytu budżetowego z długiem publicznym to już pomyłki znacznie poważniejsze, bo każące podejrzewać, że ogłaszanie zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego z wydrukiem z Wikipedii w ręku nie było jakimś fatalnym przypadkiem, ale poważną oznaką nieprzygotowania kandydata, mimo dotychczas sprawowanych stanowisk, do urzędu, o który się ubiega.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 07 czerwca 2010 - 23:44:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Marszałek się stroszy
ISKRY.PL Bronisław Komorowski odmówił udziału w debacie kandydatów prezydenckich, ponieważ " nie przyjmuje do wiadomości ustaleń prezesa Kaczyńskiego z prezesem pisowskiej telewizji o debacie 13 czerwca". Bronisław Komorowski jest chyba dziś trochę niezdrów. TVP to instytucja narodowa i podobnie jak Sejm, służy między innymi do wyrażania poglądów ważnym przywódcom politycznym. To się nazywa debata publiczna. W Sejmie rządzi Pan Marszałek. A nie słyszałem, żeby Jarosław Kaczyński z tego powodu bojkotował platformerską trybunę parlamentarną.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 07 czerwca 2010 - 23:42:08  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Komunalne za grosze
KURIER SZCZECIŃSKI Biuro Projektowe Budownictwa Partner z Łodzi wygrało przetarg na wykonanie projektu pierwszego z dwóch budynków z mieszkaniami komunalnymi, które zamierza wybudować gmina Stepnica.  Pierwszy budynek z 18 lokalami  zbudowany ma zostać we wsi Łąka - 14 km od Stepnicy.

Powód dla którego budynek z mieszkaniami komunalnymi stanie nie w samej Stepnicy lecz kilkanaście km dalej w kierunku Wolina jest prozaiczny. Gmina nie dysponuje już w Stepnicy działkami budowlanymi, gdzie można by zlokalizować dwa dość duże budynki. Poza tym we wsi Łąka do dyspozycji jest nie tylko działka, ale  również niezbędne media. Infrastruktura ta powstała jeszcze w czasach, gdy budowano tam osiedle domów przy miejscowym (nieistniejącym już) pegeerze.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 07 czerwca 2010 - 20:57:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 05 czerwiec 2010
Artyści znowu pojawią się latem w Międzyzdrojach
KURIER SZCZECIŃSKI Międzyzdroje. Wakacyjny Festiwal Gwiazd wraca po czterech latach do Międzyzdrojów pod nazwą Festiwal Artystów - w nowej, rozszerzonej formule. Weźmie w nim udział ponad 80 twórców - poinformowała PAP organizatorka imprezy Jadwiga Bober.

Koncerty plenerowe i kameralne, etiudy baletowe i operowe, wystawy: plakatów, obrazów, karykatur i fotografii, projekcje filmów dokumentalnych i fabularnych oraz spotkania z gwiazdami znalazły się w bogatym programie imprezy, która będzie się odbywała od 14 do 17 lipca.

Ponadto zaplanowano zajęcia edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci. Pod nazwą Festiwalu Artystów będzie kontynuowana dziesięcioletnia tradycja znanego Festiwalu Gwiazd, stworzonego przez Waldemara Dąbrowskiego. "Waldemar Dąbrowski, były minister kultury, a obecnie dyrektor Teatru Wielkiego Opery Narodowej, objął patronat nad tegoroczną imprezą artystyczną, co gwarantuje jej wysoki poziom" - zaznaczyła Bober.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 05 czerwca 2010 - 12:55:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 04 czerwiec 2010
Areszt za kradzież opon i dozór za ich sprzedaż
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Komisariatu Policji w Nowogardzie zatrzymali po pościgu dwóch 20-latków podejrzanych o kradzież 299 sztku opon o łącznej wartości ponad 57tys. zł. Następnego dnia mundurowi z Posterunku Policji w Maszewie zatrzymali 21-latka podejrzanego o zakupienie i sprzedaż tych opon. 20-latkom przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem, a sąd zadecydował wczoraj o ich tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. 21-latek odpowie za paserstwo. Wobec niego postanowiono o zastosowaniu dozoru policyjnego.
Do włamania do magazynu firmy sprzedającej opony mieszczącej się w gminie Maszewo doszło w nocy z 22/23 maja. Skradzionych zostało 299 sztuk opon samochodowych różnych marek i rozmiarów na łączną kwotę ponad 57 tys. zł.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 04 czerwca 2010 - 12:36:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Mecz policjanci kontra lekarze i duchowni na rzecz szpitala
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Wczoraj  (01.06.2010 red.)  na hali sportowej SP nr 2 w Goleniowie policjanci z goleniowskiej Komendy spotkali się z drużyną, w której skład wchodzili lekarze i duchowni, aby rozegrać mecz na rzecz oddziału dziecięcego goleniowskiego szpitala.
Rozgrywki sportowe poprzedził koncert muzyczny.
Wszystko to po to, by zwrócić uwagę na potrzeby oddziału dziecięcego goleniowskiego szpitala. Są one spore, a szpital nie ma obecnie pieniędzy na ich realizację.
Mecz po zaciętej walce zakończył się wynikiem 6:5 dla lekarzy i duchownych.mpl1.jpgWięcej zdjęć zobaczyć można w GALERII na stronie -LINK-


Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 04 czerwca 2010 - 12:33:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 202
unikalnych: 64

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 543952
unikalnych: 240837

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 968870
unikalnych: 350680

Online
Gości: 12
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 574, Najnowszy: marfi

Ogłoszenia
Sprzedam
Opel Vectra C-email-
12 gru : 11:11
Sprzedam, Opel Vectra C kombi, kolor srebrny, 2004 rok, 1,9 CDTI, 150KM, przebieg 175000 km, NAVI, tempomat, manualna skrzynia biegów. Przegląd i OC do lipca 2015 roku. Cena 15900 zł. Świnoujście
Fahrer-email-
10 gru : 10:06
Szczecin - Goleniów lotnisko i nie tylko-przewóz osób
Witam,
Oferuję przewozy relacji Szczecin Goleniów lotnisko 120zł i nie tylko.
Przewożę na terenie Szczecina/ województwa/ Kraju i gdzie tylko sobie Państwo zażyczą.
Dysponuję komfortowym samochodem marki Mercedes C 202.
Jestem doświadczonym kierowcą przyjeżdżam i odwożę bezpiecznie zawsze na czas.
Usługi świadczę 7 dni w tygodniu 24h
Obsługuję:
- lotniska
- przejazdy pracownicze
- imprezy integracyjne
- przejazdy weselne
- itp.
Telefon kontaktowy: 503 427 200
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1533 sek., 0.0449 z tego dla zapytań.