Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Jeszcze chwila, a będą rosły krzaki - Planty w centrum
Autor: Margo dnia 19 maj : 22:18
I te wyschnięte tuje na dodatek

[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:23
-LINK-

[News] Nowa Droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego i alternatywna trasa nad morze
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:42
Nie należy zapominać, że Gmina wydatkowała dodatko [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Valdo dnia 03 mar : 10:11
Jak to mówią " MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Margo dnia 03 mar : 08:04
No cóż - doradca burmistrza oraz Marszałek (tak pr [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: admin dnia 01 mar : 12:56
Dodatkowo dochodzą koszty nagród , nagród jubileus [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: Margo dnia 01 mar : 12:44
Policzyłam sobie, niestety dane nie są w pełni akt [ more ... ]

[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]


środa 10 sierpień 2011
Pogrzeb Andrzeja Leppera z honorami

andrzej_lepper.jpgKURIER SZCZECIŃSKI Zachodniopomorskie. Sejm i Senat na pogrzebie szefa Samoobrony, b. wicepremiera Andrzeja Leppera reprezentować będą wicemarszałkowie Marek Kuchciński i Grażyna Anna Sztark, kancelarię premiera - Bartosz Arłukowicz, a prezydenta - Dariusz Młotkiewicz. Czwartkowa uroczystość będzie miała charakter państwowy.

O tym, że Kancelarię Prezydenta reprezentować ma Młotkiewicz, poinformowała w środę szefowa prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek. Minister odpowiada w kancelarii m.in. za finanse i administrację; zajmuje się też sprawami rolnictwa. Z kolei rzecznik rządu Paweł Graś powiedział, że w imieniu premiera Donalda Tuska na pogrzebie Leppera obecny będzie minister Bartosz Arłukowicz, który jest pełnomocnikiem szefa rządu ds. przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu. Jak dodał, szczegóły dotyczące pogrzebu ustala z rodziną Leppera wojewoda zachodniopomorski.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 10 sierpnia 2011 - 22:36:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Krew dobiła ochotników

GŁOS SZCZECIŃSKI Dzisiaj ma zapaść decyzja w sprawie oddziału centrum krwiodawstwa. – Jeśli dyrektor szpitala nie odda nam pomieszczeń, krwiodawstwo w naszym mieście umrze – uważają dawcy.

Krwawa afera - jak całą sytuację nazywają mieszkańcy, gruchnęła w momencie, gdy dyrektor miejscowego szpitala wypowiedział umowę najmu lokalu miejscowemu oddziałowi.

– Prawdopodobnie chodziło o to, że po ostatnich przekształceniach lecznica potrzebowała miejsca na nową przychodnię – uważają mieszkańcy.

Informacja o tym, że w Goleniowie można oddawać krew tylko do końca tygodnia pojawiła się na drzwiach placówki i na stronie internetowej Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 10 sierpnia 2011 - 22:31:48  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Zajeździli im wiejską drogę

GŁOS SZCZECIŃSKI Mieszkańcy Marszewa pod Goleniowem załamują ręce, patrząc na zniszczenia, jakie powstały w wiosce przy budowie obwodnicy. Ludzie mówią, że już drugi rok cierpią przez nową inwestycję i narażani są na szkody.

– Mamy zrujnowaną wioskę – mówi Edyta Górska, sołtys Marszewa. – Najgorsze, że nikt nie kwapi się, żeby te miejsca doprowadzić do stanu sprzed budowy. Nikt nie reaguje na nasze interwencje, a od niedawna zaczęła się spychologia. Próbuje się nam wmówić, że rozjechana droga, zerwane pobocza, dziura na dziurze, to wina ludzie budujących się w Marszewie.

Budowa obwodnicy wschodniej Goleniowa ruszyła w ubiegłym roku.

– Nasz koszmar rozpoczął się w 2010 r. – opowiadają mieszkańcy. – W letnie miesiące dusiliśmy się w tumanach kurzu. Potem okazało się, że z naszej drogi prowadzącej do Goleniowa pozostała ruina. Ciężki sprzęt zniszczył też inną drogę, prywatną, a zakład energetyczny, podczas wymieniania słupów zdewastował sztyce od wody na prywatnych posesjach. Zresztą mamy wszystko rozjechane, a auta topią się w błocie i glinie.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 10 sierpnia 2011 - 22:30:37  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Obwodnicą Nowogardu pojedziemy już w tym roku

GŁOS SZCZECIŃSKI Jedna z najbardziej oczekiwanych przez podróżujących autem i mieszkańców miasta inwestycja ma być gotowa jesienią. To będzie duże ułatwienie dla kierowców, którzy jadą nad morze lub w kierunku Gdańska. Skończą się korki. 
– Człowiek jest wykończony nerwowo, bo często stoi się nawet od Olchowa i to nie tylko w weekendy, ale coraz częściej w zwykłe dni – mówi Tomasz Olbrycki z Nowogardu. – Kiedyś korki były tylko w wakacje, a teraz bez względu na porę roku. Przejechać przez miasto to następny koszmar, wszystko stoi, a w weekend to już w ogóle tragedia.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 10 sierpnia 2011 - 22:29:06  ::  Czytaj/Komentuj: 0

20 sierpnia br. IV Międzynarodowy Turniej Bokserski - gość honorowy Mamed Khalidov

thumb_stepnica_2011.jpgSTEPNICA.PL Zapraszamy 20 sierpnia na IV Międzynarodowy Turniej Bokserski w Stepnicy. W tym roku jak zawsze nie zabraknie gwiazd polskiego boksu i sportów walki. W tym roku gościem honorowym będzie Mamed Khalidov aktualny międzynarodowy mistrz federacji KSW - najlepszy zawodnik MMA w Polsce i jeden z najlepszych na świecie. Imprez odbędzie się na estradzie plenerowej, na "dzikiej" plaży w Stepnicy. Oprócz walk bokserskich będą również konkursy i zabawy dla dzieci, występy wokalne i taneczne, pokazy jednostki specjalnej itp. Niewątpliwą atrakcją będzie również możliwość wspólnego zdjęcia i otrzymania autografu od mistrza. Na koniec przewidziano pokaz sztucznych ogni. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły na plakacie.
Informacja pochodzi z serwisu Gminy Stepnica -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 10 sierpnia 2011 - 19:50:14  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Ogłoszenie GWiK

logogwik.jpg  GOLENIOW.PL Goleniowski Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. zaprasza mieszkańców miejscowości Kliniska Wielkie na spotkanie informacyjne dotyczące realizacji prac kanalizacyjno-wodociągowych w ramach projektu pn.: „Zapewnienie prawidłowej gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta i gminy Goleniów' Spotkanie odbędzie się dnia 18 sierpnia 2011 roku o godzinie 16:30 w Zespole Szkół Publicznych w Kliniskach przy ulicy Piastowskiej 11.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 10 sierpnia 2011 - 19:30:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 09 sierpień 2011
Straż Miejska w ubiegłym tygodniu

strazgoleniow.jpg GOLENIOW.PL W dniach od 01 sierpnia 2011 r. do 07 sierpnia 2011 r. Straż Miejska podjęła łącznie 151 interwencji, w tym 65 z własnej inicjatywy, a 86 na podstawie zgłoszeń mieszkańców i różnych instytucji. W tym czasie straż nałożyła 15 mandatów karnych na kwotę 1 650,00 zł oraz udzieliła 9 pouczeń.Pijany kierowca zatrzymanyW piątek, 05.08.2011 r., w godzinach wieczornych na ul. Konstytucji 3 Maja w Goleniowie patrol Straży Miejskiej zauważył podejrzanie poruszający się samochód. Kierujący jechał całą szerokością jezdni, co chwila zjeżdżając na przeciwległy pas drogi. Po zatrzymaniu pojazdu i przeprowadzeniu badania trzeźwości okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu - miał 0,79mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został przekazany wezwanym na miejsce zdarzenia funkcjonariuszom Policji. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie.
 


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 09 sierpnia 2011 - 17:23:29  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Ogłoszenie o przerwie w dostawie wody - 10.08.2011 (środa)

uwaga.gifGOLENIOW.PL Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o. w Goleniowie informuje, że w związku z wymianą węzłów wodociągowych w ulicy: Barnima I i Kościuszki w dniu 10.08.2011 (środa) w godzinach od 9:00 do 17:00 nastąpi wstrzymanie dostawy wody do odbiorców w następujących budynkach:

ul. Barnima nr: 1/7, ul. Grunwaldzka nr: 4-4f,  ul. Kościuszki nr : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, ul. Konstytucji 3 Maja nr: 4, 6, 8, 10, 12, 14,  ul. Zielona Droga nr: 1a, 2, 4-4d, 6, 8, 8a, 10 Totalizator sportowy-ul. Kościuszki, targowisko miejskie "Turzynek"
Przepraszamy za powyższe niedogodności.
 


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 09 sierpnia 2011 - 17:09:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wrobieni w CO2

NIEPOPRAWNI.PL

„(...) dopiero teraz ministrowie i premier RP zrozumieli, jak katastrofalne dla polskiej gospodarki będą decyzje Komisji Europejskiej”
- Tomasz Skłodowski. I. Polska - były lider w redukcji CO2. 


Rzadko kiedy piszę notki poświęcone jednemu konkretnemu artykułowi z prasy, ale tym razem trzeba, bo tekst „Porażka klimatyczna” Tomasza Skłodowskiego opublikowany w „Rzeczpospolitej” przeszedł bez echa, a szkoda, gdyż rzuca snop światła na skalę błędów i zaniechań ekipy Tuska w kwestii redukcji emisji CO2, do której się zobowiązaliśmy w ramach „paktu klimatycznego”. Autor był doradcą ministrów środowiska w rządach AWS i PiS, a także w latach 2009 – 2011 doradcą prezydenta konwencji klimatycznej ONZ. Fachowe spojrzenie na to, w co zostaliśmy wrobieni – bezcenne. Otóż, Polska podpisując protokół z Kioto, zobowiązała się do redukcji emisji dwutlenku węgla w latach 2008 – 2012 o 6%, przy czym – uwaga – rokiem bazowym był tu rok 1988. Czyli mieliśmy zmniejszyć emisję w stosunku do tego, co emitowaliśmy w roku 1988. Tymczasem, Polska już do roku 2005 zredukowała ilość CO2 odprowadzanego do atmosfery o... 31,9%! Rzecz jasna było to spowodowane nie tylko modernizacją, ale przede wszystkim likwidacją znacznej części PRL-owskiego przemysłu. Niemniej, staliśmy się światowym liderem w redukcji – i to w sytuacji, gdy inne kraje wręcz zwiększały swoją emisję. 


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 09 sierpnia 2011 - 12:31:41  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 08 sierpień 2011
Elektroniczny Betonowiec - koncert muzyki elektronicznej.

thumb_betonowiec.jpg GOLENIOW.PL Niesamowity koncert muzyki elektronicznej szykuje się 27 sierpnia br. na Betonowcu o godzinie 22.00. Koncert w wykonaniu Roberta Kanaana to spektakl muzyczny w którym artysta wykorzystuje projekcje aktywne na ekranie, pokazy pirotechniczne i efekty świetlne. Będzie to kolejne muzyczne przedsięwzięcie, które odbędzie się na betonowym kadłubie statku z okresu II wojny światowej, który znajduje się na Jeziorze Dąbie.

Robert Kanaan jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Muzyka przez niego komponowana, wykonywana jest na żywo, na syntezatorach, instrumentach perkusyjnych i na vocoderze. Każdy koncert jest indywidualny, zależny od atmosfery i plastyki miejsca.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 08 sierpnia 2011 - 12:19:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2084 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2185 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 1400 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 1472 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 1240 0 -
 
Tematów: 131 | Posty: 165 | Odsłon: 254325


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 296
unikalnych: 32

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 808427
unikalnych: 315374

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1411610
unikalnych: 462379

Online
Gości: 6
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 621, Najnowszy: seniormed

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
19 sie : 09:33
Znasz język niemiecki chociaż w stopniu podstawowym?
Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?

Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką/em Osób Starszych!

InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje sprawdzone oferty pracy dopasowane do Ciebie pod kątem doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.

Gwarantujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- odprowadzane składki w Polsce od ponad 4 tys. zł brutto
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto
- jedna czytelna umowa
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony

Kontakt: 503-102-635 lub -email-
Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony: -LINK-
Zachodniopomorska Grupa Doradcza-email-
22 sie : 14:42
Darmowy kusr angielskiego i praktyka w Irlandii
zapraszamy do udziału w projekcie "bez granic międzynarodowe doświadczenie zawodowe kluczem do aktywizacji młodych osób".
projekt skierowany do osób z województwa zachodniopomorskiego,
w wieku 18-35lat
będących bez zatrudnienia
nie uczących się w trybie dziennym.
zapewniamy
bezpłatne warsztaty i kursy językowe oraz zawodowe,
zagraniczne praktyki w Irlandii,
zakwaterowanie, wyżywienia i pokrycie kosztów dojazdu w okresie realizacji zagranicznej praktyki,
wysokiej klasy mentorów, doradców zawodowych i trenerów posiadających doświadczenie praktyczne,
serwis kawowy i obiad podczas zajęć,
bezpłatne materiały szkoleniowe
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.2408 sek., 0.0389 z tego dla zapytań.