Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Urodziny Goleniowa-Tort a la sukces(ja)?
Autor: MW dnia 24 maj : 12:17
w tytule macie na myśli W.Cz. przewodniczącego RM. [ more ... ]

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: Andrzej dnia 05 maj : 16:08
MW zadzwoń

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: MW dnia 05 maj : 14:28
Poza tym to wolny kraj . Czy będąc u władzy ktoś [ more ... ]

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: MW dnia 05 maj : 14:23
Jakieś sprawozdanie już było złożone ?

[News] Projekt uchwały w sprawie powołania Kapituły cz. 2
Autor: MW dnia 14 kwi : 15:04
Jak słucham to coraz bardziej podoba mi się argume [ more ... ]

[News] Projekt uchwały w sprawie powołania Kapituły cz. 2
Autor: MW dnia 14 kwi : 14:41
Tak słucham i moim zdaniem to powinni być w kapitu [ more ... ]

[News] Projekt uchwały w sprawie powołania Kapituły cz. 2
Autor: MW dnia 14 kwi : 14:32
A jak do tej pory funkcjonowała formuła zasłużony [ more ... ]

[News] A jednak tunel pod Odrą w Świętej
Autor: MW dnia 10 kwi : 10:57
To by było dobre rozwiązanie. Mam nadzieję, że je [ more ... ]

[News] Zawody Pucharu PFTA 2017- Łęsko – Smolniki (koło Goleniowa) dzień drugi
Autor: kamikaze dnia 03 kwi : 12:52
Świetna sprawa, Goleniów posiada trzy strzelnice a [ more ... ]

[News] Pan się spieszy, zaraz Pan wyjdzie
Autor: marfi dnia 04 lut : 12:09
Podziwiam pana Michała Wentrubę. Ja wytrzymałem pó [ more ... ]


poniedziałek 30 lipiec 2012
Zalany Goleniów

kinozalane.jpgW dniu wczorajszym czyli w niedzielę (29 lipca 2012 r.) od wczesnych godzin rannych do południowych nad Goleniowem i gminą przeszła intensywna ulewa. W wyniku ulewy zalanych zostało kilka piwnic, a studzienki nie nadążały z odbiorem wody z ulic.  Zalane zostały piwnice w Kinie Wisła - gdzie interweniowała Straż Pożarna, Przedszkolu „Stokrotka” kilka innych piwnic na osiedlu Helenów. Podtopieniu uległy przepompownie ścieków w Czarnej Łące i Pucicach.Na zdjęciu po lewej zalane piwnice kina


kinozalane1.jpg
Na zdjęciu po prawej zalane i rozmyte wykopy na ul. Konstytucji 3-go Maja
 


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 lipca 2012 - 17:25:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

W rocznicę Powstania Warszawskiego

thumb_01.08.2012.jpg GOLENIOW.PL Jak co roku w rocznicę Powstania Warszawskiego, 1 sierpnia 2012 r. o godz. 17.00, na okres 1 minuty włączone zostaną syreny alarmowe.
Uczczenie tej ważnej dla Polski i Polaków rocznicy będzie zarazem treningiem uruchomienia syren alarmowych. Podstawa prawna: Par. 11, ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16.10.2006 r. w sprawie sygnałów wykrywania skażeń i właściwości organów w tych sprawach (Dz.U. Nr 191, poz 145).informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 lipca 2012 - 16:38:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Straż Miejska w ubiegłym tygodniu - Rozjechał murawę

thumb_30.07.2012.jpg GOLENIOW.PL Mandatem w wysokości 500 zł ukarany został młody mieszkaniec Białunia, który na murawie wiejskiego boiska sprawdzał moc silnika swojego samochodu. Efekty jego „rajdu” widać na zdjęciu.
Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w sobotę, 21 lipca 2012 r. Widać to taka przypadłość rodzinna, bo pól roku wcześniej za podobne wykroczenie również jego brat został ukarany mandatem. 500 zł zapłaci też mężczyzna, który na ul. Konstytucji 3 Maja o godz. 5.00 w niedzielę wyładowywał swoją energię na pojemniku na śmieci. Patrolujący miasto strażnicy miejscy zostali o tym zdarzeniu poinformowani przez dyżurnego Komendy Powiatowej Policji, gdzie zajście zaobserwowano na monitoringu miejskim. Nieco mniej, bo po 100 zł zapłacili dwaj młodzieńcy, którzy zabrudzili ławkę w parku, siadając na oparciu z nogami na siedzeniu.
Łącznie w okresie minionego tygodnia Straż Miejska interweniowała 81 razy. W tym czasie ujawniono 14 wykroczeń, za które nałożono 11 mandatów karnych na kwotę 2000 zł oraz udzielono 3 pouczenia.  
 


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 lipca 2012 - 16:13:22  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 27 lipiec 2012
OLT EXPRESS - Zawiesił działalność

oltexpress-150x150.jpg W dniu wczorajszym na stronie OLT EXPRESS pojawił się komunikat o zawieszeniu lotów , w praktyce to oznacza likwidację tych lini lotniczych.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że od 27 lipca br. wszystkie rejsy regularne zostają zawieszone do odwołania, tym samym wstrzymana zostaje sprzedaż biletów lotniczych.
Wszystkim Pasażerom, którzy za pośrednictwem www.oltexpress.com lub OLT Express Call Center nabyli bilety na odwołane rejsy przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów.
Wszyscy Pasażerowie anulowanych rejsów zostaną osobiście powiadomieni o zmianach i przysługujących im prawach przez pracowników naszego Call Center.
Za wszystkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy.


Tylko taki , krótki lakoniczy komunikat pojawił się na stronie OLT Express. Dziś o 6.05 wyleciał ostatni samolot z Goleniowa do Warszawy, chyba dlatego że sam samolot musiał wrócić do Warszawy.

ABWersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 27 lipca 2012 - 08:20:34  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 20 lipiec 2012
Włamał się w piątek trzynastego

thumb_logokpp1.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Wydziału Kryminalnego goleniowskiej komendy zatrzymali 48 letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do punktu z akcesoriami GSM w Galerii Mini Park w Goleniowie. Sprawca usłyszał już zarzuty.
W piątek 13 lipca policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z punktów handlowych w Goleniowie nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieobecność pracownicy, włamał się na jej stoisko, skąd po wyrwaniu zamka w szafce dokonał kradzieży portfela z dokumentami oraz 2 telefonów komórkowych.
W trakcie wykonywania czynności, policjanci wpadli na trop włamywacza i dokonali jego zatrzymania. 48-letni mieszkaniec podgoleniowskiej wsi, przyznał się do zarzucanego czynu. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli skradziony portfel, dokumenty oraz telefon. Mężczyzna jest znany funkcjonariuszom, w przeszłości był karany za podobne czyny zabronione. W trakcie przesłuchania przyznał się także do popełnienia innych przestępstw.
Za popełniony czyn sprawcy kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 

mł. asp. Julita Filipczuk

 
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 20 lipca 2012 - 17:19:06  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Poszukiwany za podrabianie pieniędzy

thumb_logokpp1.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Goleniowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym za podrabianie pieniędzy. Zatrzymany trafił za kratki.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie ustalili, że w jednym z mieszkań w Nowogardzie przebywa ukrywający się od dłuższego czasu poszukiwany listem gończym młody mężczyzna. Gdy mundurowi zapukali do drzwi, nikt ich nie otworzył, mimo iż było słychać, że wewnątrz mieszkania znajdują się osoby.
Policjanci przygotowani byli do wejścia siłowego, rozważali  próbę wyważenie drzwi, jednak  w ostatniej chwili udało się nawiązać kontakt słowny z rodziną. Po krótkich negocjacjach, policjanci przekonali matkę poszukiwanego, aby ta otworzyła drzwi. Zatrzymywany mężczyzna był spokojny,  wykonywał polecenia wydawane przez funkcjonariuszy.

 
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 20 lipca 2012 - 17:17:23  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Daleko nie pojechali

thumb_logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Nowogardu zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży paliwa z samochodu ciężarowego zaparkowanego w miejscowości Żabowo. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu.
Mundurowi z Nowogardu otrzymali sygnał, że do miejscowości Żabowo przyjechało samochodem osobowym marki Citroen kilka osób, z zamiarem kradzieży paliwa z ciężarówki zaparkowanej przy sklepie. Policjanci udali się na miejsce i zauważyli odjeżdżające spod sklepu auto osobowe. Ruszyli za nim i po krótkim pościgu dwóch sprawców było  już w policyjnym radiowozie. W bagażniku zatrzymanego pojazdu policjanci ujawnili kanistry z paliwem, gumowe węże oraz nożyce do ciecia metalu. Złodzieje tłumaczyli się, że paliwo kupili na przejeździe kolejowym od nieznanego im mężczyzny. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed Sądem. Za kradzież z włamaniem, grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 20 lipca 2012 - 17:15:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 18 lipiec 2012
Nietrzeźwy kierujący uderzył w pojazd i zbiegł z miejsca

thumb_logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowa zatrzymali nietrzeźwego kierującego samochodem marki Renault, który jak się okazało kilka minut wcześniej  spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.

Po północy goleniowscy policjanci zostali powiadomieni, że na ul. Wojska Polskiego w Goleniowie doszło do kolizji drogowej, gdzie sprawca zbiegł. Jak się okazało kierujący samochodem Renault przed samym uderzeniem w samochód  VW zdążył popisać się innymi wyczynami – oślepiał pokrzywdzonego długimi światłami, zajeżdżał mu drogę, żeby w końcu z impetem najechać na jego pojazd. Po uderzeniu sprawca nie zatrzymał się, zawrócił i odjechał.

Policjanci bezzwłocznie udali się w poszukiwanie niesfornego kierowcy. Będąc w miejscowości Krępsko zauważyli samochód Renault, którego postanowili skontrolować. Kierowca pojazdu Renault widząc z oddali radiowóz zatrzymał się i wraz z pasażerami zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 21- letniego kierowcę, który jak się okazało miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Sprawca za swoje wyczyny odpowie przed sądem. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 18 lipca 2012 - 11:37:51  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 17 lipiec 2012
Na setę i zagrychę już nie długo zaprosi klub w stylu lokali z czasów PRL

color_plr_welcome.pngJuż od 3 sierpnia tego roku w miejscu byłej restauracji INA a potem Pigmalion przy ul. Konstytucji 3-go maja dawniej ul. Jedności Narodowej, otwiera swoje podwoje klub w starym stylu lat PRL-u .

Odpowiedni nastrój i wygląd lokalu przypomni nam zapewne czasy z przed 25 lat. W klubie ma panować swobodna atmosfera oraz muzyka z tamtych lat.


"Ile można było czekać na otwarcie miejsca, w którym króluje kultura i rozrywka na najwyższym poziomie. Klubo - Kawiarnia PLR tutaj czas się zatrzymał...
    U nas jak za Gierka: paprykarz, seta i galareta. Syfon, żytnia, oranżada, dobrze czuć Ci się pomaga!
Nasz zasłużony szef kuchni zadowoli Wasze imperialistyczne zapędy kulinarne!! Papier toaletowy bez limitów!"lokal1.jpg


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 17 lipca 2012 - 15:25:32  ::  Czytaj/Komentuj: 1

sobota 14 lipiec 2012
Zmasakrował go trzonkiem od siekiery! Wszystko przez kobietę

GŁOS SZCZECIŃSKI Zazdrość o kobietę była przyczyną dramatu, jaki rozegrał się w Dębicach pod Maszewem. Ofiara ze zmasakrowaną twarzą trafiła do szpitala.
- Sprawca pobicia nie mógł przeboleć, że jego konkubina zostawiła go dla drugiego – informuje podkom. Marta Maciejuniec z, rzecznik goleniowskiej policji. – Zaczaił się przed zakładem pracy, w którym pracował pokrzywdzony i kobieta, o którą był zazdrosny. Kiedy mężczyzna szedł do pracy, zaatakował go trzonkiem od siekiery.

Pobił go tak dotkliwie, że ofiara ostatkiem sił zdołała zatelefonować do kobiety. Ta powiadomiła szefa zakładu i rozpoczęło się poszukiwanie pobitego mężczyzny. W tym samym czasie powiadomiono policję. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, szefowi zakładu udało się schwytać sprawcę. Pobity mężczyzna trafił do szpitala.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 14 lipca 2012 - 22:11:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 573 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 851 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 653 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2962 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 3294 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 288671


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


baner1.jpg
20 Mb/s za 45 zł miesięcznie tel.795748343
espol-llte.png

Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Online
Gości: 6
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 637, Najnowszy: PanelOgłoszeń

Ogłoszenia
Sprzedam
ATERIMA MED-email-
26 maj : 11:52
Właśnie skończyłeś studia? Masz przerwę w nauce? Chcesz podszkolić niemiecki i podreperować budżet? Sprawdź wakacyjne oferty pracy jako Opiekun osób starszych. Nie jest to łatwa praca, ale daje ogromną satysfakcję i wymierne korzyści.

Pracuj w wakacje jako Opiekun osób starszych w Niemczech
Miejsce pracy: Niemcy/ Różne miejscowości/ domy prywatne

Praca w ATERIMA MED to:
• wyjazd do Niemiec na 1-3 miesiące
• opieka nad seniorem w jego domu
• pomoc osobie starszej w sytuacjach dnia codziennego
• przygotowywanie i podawanie posiłków
• pomoc w utrzymaniu higieny podopiecznego
• prowadzenie gospodarstwa domowego
Korzyści z wyjazdu z nami:
• szansa na zarobienie nawet 10 000 zł netto w dwa miesiące
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
• okazja do podszlifowania niemieckiego
• darmowy przejazd w dwie strony
• stała opieka ze strony koordynatora
• platforma edukacyjna online, która pomoże Ci w pracy oraz w nauce języka
Aby z nami wyjechać, musisz znać przynajmniej komunikatywnie język niemiecki i mieć – choćby niewielkie – doświadczenie w opiece nad osoba starszą lub niesamodzielną.

Zadzwoń i sprawdź z naszym konsultantem możliwość podjęcia pracy za granicą.
Izabela Brabańska-email-
24 maj : 14:18
Opieka w Erlangen
Miejsce pracy — Erlangen

Seniorka ma 91 lat, nie ma demencji. Sama się myje i sama porusza, natomiast potrzebna jest pomoc przy ubieraniu się. Nosi skarpety uciskowe i trzeba jej pomagać w zakładaniu ich. Na spacery wychodzi z rollatorem, gdyż podopieczna miewa zaburzenia równowagi. Na miejscu do dyspozycji jest wspólna łazienka, dostęp do Internetu oraz telewizor w pokoju opiekuna/ki.

Wymagania:
dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
mile widziane prawo jazdy,
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych,
dobry stan zdrowia,
referencje.

Oferujemy:
legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1),
składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4263 zł brutto!),
wynagrodzenie nawet do 1300 EURO netto!
podpisanie jednej czytelnej umowy,
dodatkowe ubezpieczenie NW i OC,
atrakcyjne premie świąteczne,
pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki,
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
pokrycie kosztów podróży w obie strony,
opiekę i wsparcie naszego zespołu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
tel. ( +48 ) 516 522 346, 503 102 635, e-mail: -email-, -email-

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: -LINK-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Paweł-email-
25 maj : 13:03
Kupię udział w mieszkaniu. Prywatnie


Szukam udziału w dowolnym mieszkaniu,
może być nawet najmniejszy udział

mieszkanie musi być puste. Może być do Remontu

525 545 176
Jan-email-
17 maj : 14:36
Uwaga !!! Kancelaria Amerykańska już w Polsce

Już nigdy nic nie będzie samo

-antyegzekucja nieruchomości
-antywindykacja należności
-zabezpieczenie nieruchomości przed utratą

zadzwoń, i bądź od tej chwili bezpieczny !!!

Szczegóły pod numerem
517 770 822
mail: -email-

P.S
Przed rozmową mile widziane dokumenty:
-numer Księgi wieczystej
-listy związane z egzekucją (bankowe, sądowe, komornicze)
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.2114 sek., 0.0471 z tego dla zapytań.