Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] XXVII sesja Rady Miejskiej w Goleniowie w dniu 21 grudnia 2016 r.
Autor: MW dnia 13 sty : 10:24
W końcu mamy "demokratyczne Państwo prawa realizu [ more ... ]

[News] Koty z Mini Parku
Autor: MW dnia 13 sty : 10:17
Hmmm... a co na to Sanepid ?

[News] Radny Ireneusz Zygmański Pyta o Gimnazjum nr 1 - RM Goleniów
Autor: MW dnia 23 lis : 16:08
Przepraszam to fejsik i tweet stanowi oficjalną l [ more ... ]

[News] Przewodniczący RM Lukasz Mituła łamie uchwały dotyczące uchwały absolutoryjnej
Autor: MW dnia 23 lis : 15:56
Hmmm po 5 miesiącach udostępniono materiały ? Co t [ more ... ]

[News] Jak sie powiedziało A... Ponownie opłaty za wodę i ścieki w górę?
Autor: MW dnia 03 lis : 19:47
Marszewo ma już zdaje się kanalizację. Mówią panow [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Andrzej dnia 26 paź : 18:01
To Prawda . Sprawa jest bardzo bulwersująca pod ty [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: MW dnia 26 paź : 13:37
Debili co wyżywają się na znakach, rakietach nie b [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Margo dnia 25 paź : 14:00
Rakietę oklejono taśmą . Mnie zastanawia co inne [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: admin dnia 21 paź : 22:38
Zgadza się , tak samo jak kierowców pojazdów mecha [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: MW dnia 21 paź : 15:56
Cenne, szczególnie dla rowerzystów i pieszych. bra [ more ... ]


wtorek 14 luty 2012
Nikt nie chce płacić za inwestycje na lotnisku

GŁOS SZCZECIŃSKI Sojusz Lewicy Demokratycznej domaga się od zachodniopomorskich parlamentarzystów natychmiastowej interwencji w sprawie lotniska w Goleniowie.
- Jak tak dalej pójdzie, to parafrazując pewnego pana, koalicja PO-PSL doprowadzi do sytuacji, że lotniska nie będzie, Portu nie będzie, Dolnej Odry nie będzie, nic nie będzie - ironizuje Dariusz Wieczorek, szef zachodniopomorskiej struktury partii.

SLD nawiązuje do faktu podpisania przez prezesa zarządu lotniska, Macieja Dziadosza ugody z wykonawcą inwestycji, firmą Bilfinger Bergerę. Dokument mówi, że jeżeli lotnisko nie zapłaci długu w wysokości 17 mln zł, to Bilfinger Berger ma prawo przejąć nieruchomości portu lotniczego. Gdyby zapłaciło, kara 26 mln zł zostałaby anulowana.

- Lotnisko miało według tej ugody zapłacić 17 mln w roku ubiegłym. Nie zapłaciło, a to znaczy, że ugoda została zerwana i musi jeszcze zapłacić 26 mln kary - mówi Wieczorek. - Tyle, że bank PKO BP nie chce udzielić kredytu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 lutego 2012 - 18:54:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 13 luty 2012
Po telefonie posłanki PO lekarz stracił pracę - Donosi gazeta.pl

thumb_kochanplakat.jpg
Prawdziwa afera w Goleniowie? A może jednak tylko wsciekłe media . Dzisiejsze wydanie gazety.pl przynosi nam informację , którą cytujemy w kawałku oraz odsyłamy na stronę gazety w celu przeczytania całości cytowanego w tytule artykułu. Jeżeli ktoś zna kulisy tej sprawy prosimy o komentarze.

"Jednego dnia dyrektor szpitala powiatowego w Goleniowie podpisał z ordynatorem chirurgii nowy kontrakt. Następnego dał mu wypowiedzenie. Dlaczego? Ordynator miał źle potraktować męża posłanki PO Magdaleny Kochan
Andrzej Miczko opowiada, że oddziałem chirurgii szpitala w Goleniowie kierował sześć lat. Właśnie skończył mu się kontrakt. Nowy podpisał 6 lutego. Dyrektor, a właściwie od środy prezes szpitala (placówka została przekształcona w spółkę - 100 proc. udziałów ma powiat), szukając oszczędności, proponował mu niższe pieniądze. Spierali się, ale w końcu przyjął te warunki i podpisał kontrakt do końca 2012 r.

"To był szok"

- Następnego dnia dostałem wypowiedzenie. Dyrektor stwierdził, że stracił do mnie zaufanie - mówi "Gazecie" były już ordynator. - To był szok.

Sprawę nagłośniły goleniowskie media. Doktor Miczko wypowiada się niechętnie. Mówi, że dyrektor zarzucił mu wiele przewinień, ale powiedział mu, iż szalę przeważył incydent z mężem posłanki. W niedzielę, 5 lutego do szpitala zgłosił się pacjent na zmianę opatrunku po opoeracji. Lekarz twierdzi, że nie wiedział, kto to.

- Uznałem, że nie mogę zająć się nim na oddziale, bo bakterie z rany mogłyby tam się rozprzestrzenić. Nie było zagrożenia życia. Pacjent nie był u nas operowany. Powiedziałem, by następnego dnia zgłosił się do poradni - mówi lekarz. - Z każdym Kowalskim tak samo bym postąpił.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 13 lutego 2012 - 21:52:33  ::  Czytaj/Komentuj: 2

czwartek 09 luty 2012
W Nowogardzie nawet więźniowie walczą z zimą

GŁOS SZCZECIŃSKI W regionie też walczą z zimą. W Świnoujściu służby utrzymania ruchy w pełnej gotowości. W Goleniowie liczą, że mrozy zelżeją, a w Nowogardzie do akcji odśnieżania włączyli się skazani.
– 52 tony chlorku wapnia wymieszanego z ponad 40 tonami piasku wysypaliśmy od czwartku do poniedziałku na świnoujskie ulice – informuje Krzysztof Szpytko, naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa w Świnoujściu. – Chlorek wapnia jest dużo droższy niż tradycyjna sól, ale przy tak niskich temperaturach, sól nic już nie daje, za to chlorek sprawdza się doskonale.

Jeśli zima nie odpuści, z oszczędności na jakie liczono, nic nie będzie.

– Przez listopad, grudzień i styczeń zaoszczędziliśmy na wydatkach związanych z zimą, ale luty nie jest już tak łaskawy – dodaje Krzysztof Szpytko.

Dla porównania, w listopadzie 2010 r. miasto wydało około 119 tys. zł na akcję zima, natomiast w listopadzie 2011 r. tylko 22 tys. zł. Oszczędności są duże, jeśli weźmie się pod uwagę grudzień. Dwa lata temu w Świnoujściu wydano 665 tys. zł, a w 2011 r., tylko 55 tys. zł.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 lutego 2012 - 22:53:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Na skrzyżowaniu bez zmian

GOLENIOW.PL Nie będzie zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu drogi nr 3 z lokalną drogą Kliniska - Stawno. To efekt spotkania władz gminy Goleniów z dyrekcją szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Aby poprawić bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu, GDDKiA planowała ustawić bariery energochłonne dzielące oba pasy ruchu na "trójce". Utrudniłoby to znacznie włączenie się do ruchu samochodów jadących z Klinisk w kierunku Goleniowa oraz ze Stawna i Strumian w kierunku Szczecina. Gmina przeciwko takiemu rozwiązaniu zaprotestowała. Z dobrym skutkiem - bariery nie będzie. Przedstawiciele GDDKiA zadeklarowali, że wystąpią o ustawienie na skrzyżowaniu fotoradarów, aby wyegzekwować od niezdyscyplinowanych kierowców przestrzeganie obowiązującego w tym miejscu ograniczenia prędkości. Kontynuowane bedą prace nad dokumentacją techniczną planowanego wcześniej bezkolizyjnego skrzyżowania.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 lutego 2012 - 22:50:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Noc Zakupów i Długi Weekend Walentynkowy w Mini Parku

thumb_walentynkimini.jpgW lutym na klientów Mini Parku czeka moc atrakcji. W czwartek, 9 lutego, odbędzie się trzecia edycja Nocy Zakupów. Od 11 do 14 lutego w galerii zapanuje miłosna atmosfera związana ze świętem zakochanych. Na gości Mini Parku będą czekać walentynkowe upominki.

Łowcy promocji z Goleniowa mają okazję po raz trzeci skorzystać z oferty specjalnej przygotowanej przez najemców Mini Parku. W czwartek, 9 lutego, w godzinach
od 19:00 do 22:00 rabaty na wybrany asortyment sięgną nawet 80 procent. Dla zmęczonych zakupowym szaleństwem przewidziano możliwość wytchnienia i skorzystania ze specjalnej oferty  punktów gastronomicznych.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 lutego 2012 - 18:10:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 07 luty 2012
Marszałek województwa w szczecińskiej PO. Początek walki o władzę?

geblewicz.jpgGŁOS SZCZECIŃSKI Olgierd Geblewicz jest od wczoraj członkiem koła Niebuszewo w szczecińskiej Platformie Obywatelskiej. Wcześniej rządził strukturami partii w powiecie goleniowskim.

Oficjalnie powodem przejścia jest wzmocnienie szczecińskiej PO we władzach regionalnych partii. Nieoficjalnie Geblewicz ma podjąć walkę o przywództwo ze Sławomirem Nitrasem.

Podczas dzisiejszego briefingu nie odpowiedział wprost na pytanie, czy to prawda. Kilka miesięcy temu stwierdził, ze stanąłby do rywalizacji, gdyby partia go poprosiła. Dziś nie był już tak jednoznaczny. Twierdzi, że wtedy dociskali go dziennikarze.
Ale dzisiejszy briefing odbył się bez udziału Nitrasa i w siedzibie wojewódzkiej, a nie szczecińskiej PO.

- Nie wiemy, gdzie jest przewodniczący Nitras - mówiła posłanka Renata Zaremba, stronniczka Geblewicza.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 07 lutego 2012 - 22:49:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 06 luty 2012
Łyżwiarska szkółka

thumb_06.02.2012ac.jpg GOLENIOW.PL Od ferii działa w Goleniowie łyżwiarska szkółka. Prowadzi ją we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 4 Klub Sportowy "Olimpijczyk" ze Stargardu Szczecińskiego.

Nauką jazdy na łyżwach objęte są dzieci w wieku 7 - 13 lat i jest ona nieodpłatna; organizator pokrywa także koszt wypożyczenia łyżew. Zajęcia - indywidualne (dla stawiających pierwsze kroki na łyżwach) i w grupach (dla doskonalących jazdę) - prowadzą goleniowscy nauczyciele wychowania fizycznego: Anna Gołębiowska, Monika Hanuszkiewicz, Małgorzata Zajko i Krzysztof Mańkowski. Zapisy przyjmowane są przed zajęciami. Potrzebna jest pisemna zgoda rodziców.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 06 lutego 2012 - 23:13:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Mistrzostwa Goleniowa W Tenisie Stołowym

GOLENIOW.PL Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje otwarte mistrzostwa Goleniowa w tenisie stołowym.
Zapisy przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9.00 do 9.30; wpisowe 5 zł. Obowiązuje strój sportowy oraz obuwie zastępcze na jasnej podeszwie. Udział w mistrzostwach - bez ograniczeń wiekowych. Regulamin na stronie -LINK- 


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 06 lutego 2012 - 23:02:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Ferie zimowe z OSIR

GOLENIOW.PL Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie zaprasza na sportowe ferie zimowe. Szczegóły na stronie -LINK-


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 06 lutego 2012 - 22:59:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zaproszenie na film

GOLENIOW.PL Goleniowski Dom kultury zaprasza na film eksperymentalny wg pomysłu i reżyserii Sebastiana Urbaniaka pt. „Kwiat Isztar”. Zdjęcia do filmu autorstwa Filipa Fijakowskiego. Występują: Joanna Felbur, Sebastian Urbaniak, Filip Fijałkowski i Katarzyna Piękna.

Seans odbędzie się w niedzielę, 12 lutego 2012 r. o godz. 18.00 w sali widowiskowej GDK. Wstęp wolny.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 06 lutego 2012 - 22:56:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 237 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 292 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 241 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2394 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2587 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 264810


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 7
Użytkowników: 632, Najnowszy: asukoq

Ogłoszenia
Sprzedam
Małgorzata-email-
16 sty : 11:13
Zostań konsultantką Oriflame i kupuj 20% taniej już od pierwszego zamówienia!

Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości:

Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku .

Brak minimalnej kwoty zamówienia.

Brak kar za nie złożenie zamówienia.

Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie !

Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 315 zł oraz próbki za 1 zł.

Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami o wartości ok.400 zł.

Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów!

Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł.

Chętnie udzielę szczegółowych informacji- gg 9052425; -email-; tel.606-638-894;

Zapisy>> -LINK-
Anna Włodarczyk-email-
13 sty : 14:55
Znasz język niemiecki chociaż w stopniu podstawowym?
Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?
Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką/em Osób Starszych!
InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje sprawdzone i dopasowane oferty pracy.

Gwarantujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- odprowadzane składki w Polsce od ponad 4 tys. zł brutto
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto
- jedną czytelną umowę
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony

Kontakt: 503-102-635 lub -email-
Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony: -LINK- – w zgłoszeniu podaj nazwę swojej miejscowości!
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
ATERIMA MED-email-
04 sty : 14:03
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski.

Opieka nad 82-letnim seniorem z niedowładem prawostronnym
Miejsce pracy: Niemcy, Padeborn

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
Senior jest po przebytym rozległym wylewie, ma sparaliżowaną prawą część ciała, w tym twarz. Pan jest mocno wycofany, skryty i zamknięty, miewa stany depresyjne, skarży się na brak apetytu, bardzo długo zjada posiłek i je małe porcje. Wobec opiekunki jest osobą współpracującą, dostosowuje się do zaleceń, odpowiada na pytania, ale niechętnie bierze udział w jakiejkolwiek aktywności. Przesypia sporą część dnia, w nocy też nie ma problemu ze snem. W mieszkaniu są 4 pokoje, rozległy taras (1 piętro). Możliwe korzystanie z Internetu.
Wymagane kwalifikacje:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy
• empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej
Naszym pracownikom zapewniamy:
• legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży
• sprawdzone i pewne miejsca pracy
• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki
• stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami)
Darecki-email-
05 sty : 09:18
KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1860 sek., 0.0460 z tego dla zapytań.