Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Kandydat na Burmistrza Goleniowa z Ruchu Oburzonych
Autor: admin dnia 24 paź : 12:36
to nie o tego człowieka chodzi i nie o tego syna. [ more ... ]

[News] „Gazeta Goleniowska” - więcej stron i koloru
Autor: papudrakus dnia 20 paź : 22:01
Czyżby to nie była odpowiedź na wprowadzenie nowej [ more ... ]

[News] Kandydat na Burmistrza Goleniowa z Ruchu Oburzonych
Autor: papudrakus dnia 20 paź : 21:54
Ciekawe czy syn znów będzie rozdawał czekoladki pr [ more ... ]

[News] HUBERTUS 2014
Autor: kamikaze dnia 14 paź : 09:03
Nie każdy utożsamia się z ludźmi których pasją jes [ more ... ]

[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]


piątek 19 marzec 2010
Kradli niemal wszystko!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Posterunku w Maszewie zatrzymali dwóch sprawców , którzy dokonali szeregu włamań i kradzieży. Przedstawiono im zarzuty dokonania ponad 20-tu przestępstw.
Sprawa trafi do Sądu w Goleniowie, który zadecyduje o dalszym losie podejrzanych.
Jak ustalili policjanci , podejrzani dokonywali kradzieży i włamań od 2008 roku. Ich łupem padało niemal wszystko co im 'wpadło' w oko. W tym czasie ukradli 10 rowerów, które były pozostawione na podwórku, przy sklepie, urzędzie czy chodniku. Włamali się także do czterech altanek ogrodowych skąd ukradli wyposażenie i narzędzia. Dokonali zniszczenia zaparkowanego na ulicy samochodu marki Hundai a także usiłowali ukraść Fiata 126p, jednak nie zdołali go uruchomić. Udało się się ukraść kometę- dekorację świąteczna a także dwa mini guady stojące na podwórku.
W trakcie przesłuchania obaj przyznali się do dokonania tych przestępstw. Jeden z nich Michał M. lat 17 będzie odpowiadał przed Sądem Rejonowym w Goleniowie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji. Natomiast o losie drugiego z podejrzanych Patryka W. lat 13 zadecyduje Sąd Rodzinny.
Podejrzani nie byli wcześniej notowani.Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 19 marca 2010 - 01:26:08  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Trzech włamywaczy zatrzymanych!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Komisariatu w Nowogardzie zatrzymali trzech włamywaczy. Przedstawiono im zarzuty dokonania kilkunastu przestępstw. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.
Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek. Patrol policji zauważył na ul. Jana Pawła II w Nowogardzie trzech młodych chłopców. Mieli oni z sobą torby ,w których były przedmioty mogące pochodzić z kradzieży. Dwóch z nich Patryka M. i Patryka Z. osadzono w policyjnym areszcie natomiast Pawła M, który nie ukończył jeszcze 17-lat osadzono w Policyjnej Izbie Dziecka w Szczecinie. W trakcie przeprowadzonego dochodzenia ustalono, że cała trójka , kilka dni przed zatrzymaniem dokonała 13-tu włamań do piwnic bloków przy ul. Żeromskiego, Poniatowskiego, Racibora i Bankowej. Z piwnic kradli przeważnie przedmioty , które można by szybko sprzedać tj, kompletne koła z felgami aluminiowymi, szlifierki, pilarki, wiertarki, akcesoria wędkarskie i urządzenia elektryczne. W trakcie przesłuchania zatrzymani przyznali się do dokonania tych włamań. Policjanci odzyskali zdecydowana większość skradzionych rzeczy, które zostaną przekazane poszkodowanym. Podejrzani nie byli wcześniej karani za przestępstwa. Patrykowi M i Patrykowi Z grozi kara pozbawienia wolności do lat 10, natomiast o dalszym losie nieletniego Pawła M zadecyduje Sąd Rodzinny w Goleniowie.Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 19 marca 2010 - 01:23:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 12 marzec 2010
Dozór Policji dla włamywacza!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Prokurator Rejonowy w Goleniowie zastosował dozór policji dla 25-letniego mężczyzny. Goleniowscy policjanci przedstawili mu zarzut dokonania włamania do domu przy ul. Grenadierów. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Do włamania doszło 3 tygodnie temu. Do środka sprawca wszedł poprzez wybicie szyby w oknie skąd ukradł elektronarzędzia różnych marek a także artykuły gospodarstwa domowego. Poszkodowany ocenił straty na około 2.5 tys zł.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 12 marca 2010 - 12:22:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Plaga pijanych kierujących!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Goleniowscy policjanci przez dwa dni zatrzymali 9-u pijanych kierujących oraz trzech z Sądowym aktywnym zakazem kierowania.. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do lat 2.Goleniowska ' drogówka' wspólnie z policjantami z Posterunku w Przybiernowie przeprowadziła wzmożone kontrole drogowe na terenie swoich gmin. Poraz kolejny okazało się , że spora ilość kierowców porusza się po drogach w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem alkoholu.
Swoistym 'rekordzistą' okazał się zatrzymany w miejscowości Czarnogłowy o godz. 19.05 Arkadiusz K. lat 35. Kierował on rowerem, alkomat wykazał w jego organizmie 2.19 promila alkoholu.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 12 marca 2010 - 12:14:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Afera, której mogło nie być
KURIER SZCZECIŃSKI Szesnastu handlowców z Nowogardu straciło w lutym koncesje na sprzedaż alkoholu. Spóźnili się o jeden dzień z uiszczeniem zapłaty za prawo handlu alkoholem.W tej sprawie odbyło się spotkanie przedsiębiorców z wiceburmistrzem Jerzym Kaczmarskim oraz posłanką Renatą Zarembą. Dyskusja przeniosła się też na sesję Rady Miejskiej. Przedsiębiorcy są rozżaleni, większość z nich złożyła odwołania do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Szczecinie, w których jest żądanie uchylenia decyzji burmistrza o wygaszeniu koncesji.Utrata prawa to niejedyna sankcja, jaka ich spotkała. Gmina o wygaszeniu koncesji poinformowała Izbę Celną oraz Urząd Kontroli Skarbowej, które przeprowadziły kontrole w sklepach i hurtowniach. W czterech przypadkach stwierdzono, że nadal jest prowadzona sprzedaż alkoholu, więc towar został zajęty i przewieziony do magazynów policyjnych. Kontrole odbyły się, zanim do wszystkich przedsiębiorców dotarła pisemna decyzja burmistrza o wygaszeniu koncesji. W co najmniej jednym przypadku decyzja dotarła do przedsiębiorcy w chwili, kiedy należący do niego zarekwirowany towar ładowano już na ciężarówkę. Przedsiębiorca odebrał decyzję od listonosza na oczach kontrolujących go celników.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 12 marca 2010 - 12:13:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idzie cicha amnestia
KURIER SZCZECIŃSKI - Nadmierne zagęszczenie w polskich więzieniach spowodowało, że rozpoczęto przygotowania do rozładowania tłoku w celach - informuje "Rzeczpospolita".Prezesi sądów apelacyjnych rozpoczęli przeglądanie akt spraw, w których jest szansa na odroczenie kary tym, którzy za kratki mieli się dopiero stawić. Ponadto ci, którzy już siedzą mogą liczyć na przerwę w odbywaniu kary, jeśli mieli wyrok do trzech lat wiezienia lub jej warunkowe zawieszenie - po odbyciu połowy kary i wypełnieniu innych warunków np. dobrego zachowania.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 12 marca 2010 - 12:11:22  ::  Czytaj/Komentuj: 0

W autach tylko części oryginalne
KURIER SZCZECIŃSKI - W autach będzie można montować tylko oryginalne części, skończą się także wielomarkowe salony samochodowe - informuje "Dziennik Gazeta Prawna" o unijnej dyrektywie.Jeszcze 8 lat temu Komisja Europejska zliberalizowała rynek motoryzacyjny, zezwalając na instalowanie w autach nieoryginalnych części zamiennych bez utraty gwarancji producenta. Rozporządzenie, znane jako GVO, zezwalało też na sprzedawanie kilku marek aut w salonach. Dzięki temu klient mógł taniej zapłacić w warsztatach za części i miał większy wybór wśród marek w salonach.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 12 marca 2010 - 12:09:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 10 marzec 2010
Ministerstwo planuje drogową megainwestycję. Z Goleniowa do Słupska dojedziemy ekspresową "szóstką"
GŁOS SZCZECIŃSKI - Na koniec 2015 roku pojedziemy nową ekspresową "szóstką" z Goleniowa przez Koszalin w kierunku Słupska - mówił w Koszalinie wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski.Czy makabryczny stan krajowej drogi nr 6 odejdzie w końcu w zapomnienie? Czy mieszkańcy Pomorza i turyści będą mogli w końcu jeździć obiecywaną od lat ekspresową S-6, która będzie spinać zachodnią Polskę ze wschodnią?Na jakim etapie jest sprawa budowy ekspresowej "szóstki"? Do Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska został złożony przez krajowych drogowców wniosek o wydanie decyzji środowiskowej dotyczącej preferowanego przebiegu drogi. Dokumenty trzeba jeszcze uzupełnić. Decyzja powinna być gotowa do końca czerwca. Wówczas GDDKiA będzie mogła przystąpić do wykupu działek od prywatnych właścicieli, których nieruchomości są położone na trasie przebiegu przyszłej S-6.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 10 marca 2010 - 16:44:04  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Fałszywa promocja w Media Markt. Dopisali wyższą cenę i sprzedawali towar bez zniżki
GŁOS SZCZECIŃSKI Zadzwonił do nas Czytelnik i opowiedział historię promocji podpatrzoną w szczecińskim sklepie sprzętu RTV i AGD. - Kupiłem niedawno w sieci Media Markt w Szczecinie aparat fotograficzny marki sony za około 1380 zł - opowiada nasz Czytelnik. - W miniony weekend wybrałem się ponownie do tego samego sklepu po zakupy. Moją uwagę przykuła promocja aparatu, który przed tygodniem kupiłem.Nasz rozmówca zainteresował się ceną. Ku swojemu zaskoczeniu, zobaczył iż na kartce z hasłem promocja dopisana jest wyższa cena aparatu od tej, za jaką kupił taki sam kilka dni wcześnie. Ta wyższa cena była przekreślona, a pod nią rzekomo promocyjna cena.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 10 marca 2010 - 16:40:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kapryśna Ina
KURIER SZCZECIŃSKI Kolejny dzień utrzymuje się stan ostrzegawczy na Inie w Goleniowie. Rzeka zalała promenadę koło spichlerza oraz najniższy odcinek drogi prowadzącej brzegiem Iny do Domastryjewa, pod wiaduktem krajowej „trójki”. Bardzo różne są teraz stany wody. W ciągu jednej doby potrafią się wahać nawet o kilkanaście centymetrów. Powodem jest bardzo zmienna temperatura, która w nocy spada nawet do -11 stopni, natomiast w dzień szybko rośnie. Powoduje to powolne roztapianie się śniegu, który wciąż zalega dużą warstwą w lasach stanowiących zlewnie rzeki Iny. Jeśli dalej utrzyma się taka pogoda, powódź ze strony Iny raczej nam nie grozi. Tym bardziej, że dolny odcinek rzeki jest już wolny od lodu.Natomiast ciągle nie jest jasna sytuacja związana z zagrożeniem powodziowym w rejonie jeziora Dąbie i Zalewu Szczecińskiego. Tam jeszcze ciągle na wodzie zalega dość gruba warstwa lodu, choć w niektórych miejscach widać już wodę. Jeśli lód będzie topniał powoli i nie będzie dużego wiatru zachodniego lub północnego, który może spowodować cofkę na Bałtyku, to także i tu zagrożenie powodziowe nie wystąpi.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 10 marca 2010 - 16:38:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 65
unikalnych: 14

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 500866
unikalnych: 228048

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 895490
unikalnych: 332888

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 564, Najnowszy: wielce oburzony

Ogłoszenia
Sprzedam
Więcej ogłoszeń (0)
Kupię
Uslugi Lesne Mariusz Banach-email-
21 paź : 10:50
Zatrudnię pilarza więcej informacji w kontakcie telefonicznym
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1244 sek., 0.0335 z tego dla zapytań.