Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Radni nie dołożą do Lubczyny - Posiedzenie Komisji Budżetu
Autor: admin dnia 29 mar : 14:39
Może i tak ale droga ta jest na terenie Sołectwa n [ more ... ]

[News] "Rozmowy przy kawie" Z Kamilą Chilkiewicz Piwowarską rozmawia Dominika Stefańska
Autor: MW dnia 29 mar : 10:36
Jak się chce korzystać z publicznych pieniędzy to [ more ... ]

[News] Radni nie dołożą do Lubczyny - Posiedzenie Komisji Budżetu
Autor: MW dnia 29 mar : 10:32
To inwestycja powiatu.

[News] Na ostro po artykule w GG
Autor: Margo dnia 15 gru : 14:24
Autorem artykułu jest C.Martyniuk, obecny poddany [ more ... ]

[News] Kompromitacja Gminy Goleniów przez Burmistrza Goleniowa trwa w najlepsze
Autor: Margo dnia 08 gru : 05:57
Kilka rodzin mieszkających w poniemieckich domach. [ more ... ]

[News] Polacy nic się nie stało - "Bo czyszczą studzienki, proszę Pani"
Autor: Margo dnia 20 lis : 20:30
Raczej "Goleniowianie -nic się nie stało". Studzie [ more ... ]

[News] Kulturalne dylematy - wnioski
Autor: MW dnia 07 lis : 15:22
A to jeszcze jest jakieś porozumienie 14?

[News] Wystąpienie Łukasza Mituły na XXIII sesji Rady Powiatu w sprawie szpitala
Autor: MW dnia 31 paź : 09:50
Wybory za pasem . Rozgrywki o głos suwerena idą na [ more ... ]

[News] Uroczystość oddania czci Bohaterom Wojny Obronnej 1939 - 1 września 2017
Autor: Margo dnia 02 wrz : 08:40
Kim z pochodzenia jest burmistrz? Już nawet pozory [ more ... ]

[News] I jak tu żyć Panie Burmistrzu bez wody?
Autor: Grześ dnia 05 cze : 18:53
Słucham i nie wierzę w to co słyszę. W tym wieku, [ more ... ]


czwartek 02 styczeń 2014
Rodzinny koncert kolęd

02.01.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL W święto Trzech Króli w sali widowiskowej Goleniowskiego Domu Kultury swoje ulubione kolędy i pastorałki śpiewać będą muzykujące rodziny.
Rodzinny koncert kolęd to już wieloletnia goleniowska tradycja. 6 stycznia 2014 roku  na scenie zobaczymy i usłyszymy rodziny Ogrodniczaków, Holzów oraz Janiszewskich oraz ich przyjaciół. Polecamy!
Koncert rozpocznie się o godz. 16.00. Wstęp wolny.  

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 02 stycznia 2014 - 12:42:31  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 31 grudzień 2013
WOŚP już niedługo

2014wosp-m.jpg GOLENIOW.PL W niedzielę, 12 stycznia 2014 r., po raz 22. zagra w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku – również w Goleniowie.
Hasło XX. finału WOŚP brzmi: NA RATUNEK, a pieniądze zebrane podczas akcji przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Od rana na ulicach Goleniowa oraz w Kliniskach i Mostach pojawią się wolontariusze z „orkiestrowymi” puszkami; każdy kto wrzuci do nich najmniejszy nawet datek otrzyma charakterystyczne serduszko. Finał odbędzie się w Goleniowskim Domu Kultury, start o godz. 13.00. W programie występ dzieci i młodzieży z goleniowskich szkół oraz zespołu SLAVEOUT i gościnnie DEAD ON TIME ze Szczecina. W trakcie imprezy prowadzona będzie aukcja gadżetów WOŚP. Działać też będzie Akademia Małego Ratownika zorganizowana przez WOPR Goleniów, w której dzieci będą miały okazję nauczyć się zachowania podczas sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu oraz podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy. O godz. 20.00 – Światełko do Nieba.
Organizatorem 22. finału WOŚP jest Komenda Hufca Związku Harcerstwa Polskiego we współpracy z Goleniowskim Domem Kultury; w akcję zaangażowanych jest 130 wolontariuszy. Goleniowskim sztabem WOŚP, do którego należą również Kliniska Wielkie i Mosty, kieruje Joanna Czajkowska-Lisiak. 

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 31 grudnia 2013 - 16:09:32  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Troć Iny 2014

31.12.2013b-m.jpg GOLENIOW.PL W dniach 17 – 19 stycznia 2014 roku zorganizowane zostaną w Goleniowie otwarte zawody spinningowo-muchowe w łowieniu łososia i troci o puchar Burmistrza Gminy Goleniów.
Przyciągająca z roku na rok coraz więcej uczestników impreza odbędzie się po raz siódmy. Jej głównym organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy, a patronat medialny objął między innymi magazyn „Wędkarski Świat”.
„Troć Iny” otwiera  „Turniej Czterech Rzek o Puchar Żubra” (Ina – Rega – Parsęta - Wieprza). Zawody oficjalnie otwarte zostaną 17 stycznia 2014 r. (piątek) o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta. Pierwsza tura przeprowadzona zostanie w sobotę (18 stycznia), druga – w niedzielę (19 stycznia). Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz zakończenie – 19 stycznia o godz. 15.00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Regulamin zawodów oraz szczegółowy program na stronie -LINK- .informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 31 grudnia 2013 - 16:05:58  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Nowe Miasto w Powiecie Goleniowskim

gmina_stepnicam.png Rada Ministrów z dniem 1 stycznia 2014 r. nadała status miasta - miejscowości Stepnica. Tym samym od nowego roku 2014 w naszym powiecie przybyło jedno miasto, a Rada Ministrów ustaliła jednocześnie granice miasta Stepnica.


Mieszkańcom Miasta Stepnica oraz mieszkańcom Gminy Stepnica , życzymy samych sukcesów w nowym 2014 roku.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 31 grudnia 2013 - 15:58:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 30 grudzień 2013
Włamał się i ukradł skarpety

logokpp1.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL  Policjanci z Przybiernowa zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do dwóch mieszkań. Łupem złodzieja padły m.in. pieniądze, telefony komórkowe, artykuły spożywcze i odzież. Sprawca wkrótce usłyszy zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Przybiernowie otrzymali zgłoszenie o dwóch kradzieżach z włamaniem do mieszkań, na podległym im terenie. Podejmując czynności na miejscu zdarzeń, policjanci wytypowali sprawcę. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec gminy Przybiernów. Wykorzystując fakt, że w mieszkaniach nikogo nie było, pokonał zabezpieczenia drzwi wejściowych i wszedł do środka. Z pierwszego okradanego domu zabrał pieniądze, artykuły spożywcze oraz 4 pary skarpet, natomiast podczas drugiego włamania, łupem złodzieja padły telefony komórkowe, radiomagnetofon, sprężarka oraz męska kurtka zimowa i żywność.
Policjanci odzyskali większość skradzionych przedmiotów, które przekazali właścicielom. Sprawca wkrótce usłyszy zarzuty. Za dokonanie kradzieży z włamaniem grozi mu 5 lat więzienia.

asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 grudnia 2013 - 22:17:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dozór za narkotyki

logokpp1.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL  Policjanci z Nowogardu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Wobec sprawcy zastosowano policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.Stróże prawa ustalili, że 24-letni mieszkaniec Nowogardu może być w posiadaniu większej ilości narkotyków. Postanowili to sprawdzić i udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Nie mylili się. W lokalu, w którym mieszkał, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 44 gramy marihuany, elektroniczną wagę oraz młynek do rozdrabniania suszu roślinnego.Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał cztery zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, w tym posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Mimo młodego wieku, 24-latek ma „bogatą” kartotekę. Za przestępstwa narkotykowe był już wcześniej karany.
Na podstawie zebranych materiałów, Sąd Rejonowy w Goleniowie zastosował wobec mieszkańca Nowogardu środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu opuszczania kraju.

asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 grudnia 2013 - 22:15:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Plantator konopi zatrzymany

logokpp1.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Wydziału Kryminalnego goleniowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który zajmował się hodowlą konopi indyjskich. Dodatkowo był w posiadaniu narkotyków oraz przyrządów służących do ich porcjowania. Usłyszał zarzuty. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. Goleniowscy policjanci, prowadząc rozpoznanie lokalnego środowiska związanego z przestępczością narkotykową ustalili mężczyznę, który miał posiadać narkotyki. Podczas przeszukania mieszkania wynajmowanego przez 27-latka, kryminalni natrafili na dwie szafy przystosowane do uprawy konopi indyjskich, wyposażone w oświetlenie i wentylacje, w których znajdowało się 17 sztuk krzaków tej rośliny. Ponadto mundurowi ujawnili i zabezpieczyli 116 gramów suszu roślinnego oraz „działkę” amfetaminy. Mężczyzna posiadał również wagę elektroniczną służąca do porcjowania narkotyków.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 grudnia 2013 - 22:12:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 26 grudzień 2013
Policjanci rozbili „dziuplę” z zabawkami

25.12.2013a-m.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Kryminalni z Goleniowa zlikwidowali w Nowogardzie „dziuplę” ze skradzionymi na terenie Niemiec zabawkami. Zatrzymany do sprawy mężczyzna, usłyszał zarzut paserstwa. Decyzją sądu trafił na 2 miesiące do aresztu. Wartość detaliczna odzyskanego mienia wyniosła 778 tys. zł. Goleniowscy policjanci, w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że w Nowogardzie, w pomieszczeniach wynajmowanych przez 33-latka, znajdują się kradzione zabawki. Kiedy pojechali na miejsce, ujawnili niemal 400 kartonów z dziecięcymi zabawkami oraz ochraniaczami na dziecięce łóżeczka. Jak się okazało, przedmioty te zostały skradzione na terenie Niemiec. 33-letni mężczyzna, mieszkaniec Nowogardu został zatrzymany. Podczas przeszukania jego mieszkania, mundurowi znaleźli i zabezpieczyli dodatkowo kradzione artykuły chemiczne i kosmetyki, które podejrzany przechowywał w garażu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 26 grudnia 2013 - 23:03:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 24 grudzień 2013
List polskich biskupów i nowa "teologia wyzwolenia"!

List Konferencji Episkopatu Polski na Niedzielę Świętej Rodziny przejdzie z pewnością do historii jako jeden z najważniejszych dokumentów w najnowszych dziejach naszej Ojczyzny. Podejmuje on bowiem bodaj najbardziej kluczową problematykę, jaka dotyczy życia społecznego tu i teraz.

Walka o rodzinę należy wszak do najważniejszych, jeśli mówimy o być albo nie być całej naszej cywilizacji. Kreowanie ideologii gender, osadzającej się na neomarksistowskiej rewolucji kulturowej, to zagrożenie wręcz śmiertelne dla życia rodziny i narodu. Brak ostrzeżenia narodu przed tym zagrożeniem byłby niewyobrażalnym wręcz zaniedbaniem.

We wspomnianym liście czytamy: „Chrześcijańska wizja objawia najgłębszy, wewnętrzny sens małżeństwa i rodziny. Odrzucanie tej wizji prowadzi nieuchronnie do rozkładu rodzin i do klęski człowieka. Jak pokazuje historia ludzkości, lekceważenie Stwórcy jest zawsze niebezpieczne i zagraża szczęśliwej przyszłości człowieka i świata. Nieliczenie się z wolą Boga w rodzinie prowadzi do osłabienia więzi jej członków, do powstawania przeróżnych patologii w domach, do plagi rozwodów, do tak zwanych «luźnych» czy «wolnych» związków praktykowanych już od młodości, często za zgodą czy przy milczącej akceptacji rodziców.

Powoduje też brak otwarcia się małżonków na dar życia, czego owocem są negatywne demograficzne skutki. Z niepokojem obserwujemy coraz większe przyzwolenie społeczne na te zjawiska”. Dalej biskupi wprost pokazują marksistowskie i neomarksistowskie korzenie ideologii gender, wpisującej się w rewolucję kulturalną roku 1968. Jednoznacznie demaskują również ataki na rodzinę idące z różnych instytucji międzynarodowych.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 24 grudnia 2013 - 13:26:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Na scyńści na zdrowie na to Boże Narodzyni

swieta1.jpgTe Życzenia kierujemy do wszystkich podzielających wiarę w Boga z tradycji chrześcijańskiej


Niech się weseli święty,
Bo bliski jest zwycięstwa,
Niech się raduje grzesznik,
Bo dane jest mu przebaczenie.
Niech powróci do życia poganin,
Bo do życia jest powołany.”
W małym Świętym Dziecku Bóg ułatwia nam Zbawienie.
Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam,
W sercu na nowo tę Dobrą Nowinę,
Niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi,
Niech się umocni nadzieją na cały Nowiuteńkim 2014 Rok!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Każdemu kto nie podziela wiary lub obchodzi ją w innej wierze , życzę przepięknych podarunków świątecznych oraz wszelkiej pomyślności w nowym 2014r . Niech spełnią się wasze najskrytsze marzenia. Obniżenia podatków i wszelkich opłat aby wam starczało na wszelkie fanaberie .W imieniu portalu goleniow.net.pl
Andrzej Bugajski

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 24 grudnia 2013 - 11:50:47  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 1187 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 1547 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 1334 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 3974 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 4437 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 327450


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


k3reklama-m.jpg

komfort reklama-m.jpgNaprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Online
Gości: 9
Użytkowników: 1, admin
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 662, Najnowszy: Yiy

Ogłoszenia
Sprzedam
Więcej ogłoszeń (0)
Kupię
Citihaus-email-
16 kwi : 15:53
Mieszkanie lub inna nieruchomość została podzielona?
Przypadła Ci tylko ułamkowa część majątku?
Odkupimy Twój udział w spadku lub we współwłasności.
Proszę o kontakt pod numerem tel: 571-360-354
E-mail: -email-
Darecki-email-
16 kwi : 04:47
Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, przedwojenne pocztówki elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego telefon 694972047
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Czas generowania: 0.1223 sek., 0.0389 z tego dla zapytań.