Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Radny Ireneusz Zygmański Pyta o Gimnazjum nr 1 - RM Goleniów
Autor: MW dnia 23 lis : 16:08
Przepraszam to fejsik i tweet stanowi oficjalną l [ more ... ]

[News] Przewodniczący RM Lukasz Mituła łamie uchwały dotyczące uchwały absolutoryjnej
Autor: MW dnia 23 lis : 15:56
Hmmm po 5 miesiącach udostępniono materiały ? Co t [ more ... ]

[News] Jak sie powiedziało A... Ponownie opłaty za wodę i ścieki w górę?
Autor: MW dnia 03 lis : 19:47
Marszewo ma już zdaje się kanalizację. Mówią panow [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Andrzej dnia 26 paź : 18:01
To Prawda . Sprawa jest bardzo bulwersująca pod ty [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: MW dnia 26 paź : 13:37
Debili co wyżywają się na znakach, rakietach nie b [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Margo dnia 25 paź : 14:00
Rakietę oklejono taśmą . Mnie zastanawia co inne [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: admin dnia 21 paź : 22:38
Zgadza się , tak samo jak kierowców pojazdów mecha [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: MW dnia 21 paź : 15:56
Cenne, szczególnie dla rowerzystów i pieszych. bra [ more ... ]

[News] Czy za późno?
Autor: MW dnia 17 paź : 10:02
Czyli będzie lepiej ? To chyba należy sie cieszyć [ more ... ]

[News] Spotkanie
Autor: MW dnia 13 paź : 12:39
, Każda wybieralna władza jest w nieustającej kam [ more ... ]


środa 14 grudzień 2011
Ofiara pożaru w Maszewie

thumb_08.12.2011pozmasz.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL W nocy 8 grudnia doszło do pożaru w budynku mieszkalnym w Maszewie. Ewakuowano 14 osób . 32 letni mężczyzna, który zamieszkiwał mieszkanie, w którym doszło do pożaru zmarł. W nocy około godziny 2 dyżurny goleniowskiej Komedy został poinformowany o pożarze w jednym z mieszkań w trzykondygnacyjnym budynku socjalnym w Maszewie. Policjanci i strażacy pożarni ewakuowali 14 osób, w tym jedno dziecko. Niestety nie udało się uratować 32 latka, mieszkańca lokalu, w którym doszło do pożaru. Przyczyny pożaru nie są znane. Policjanci zabezpieczyli ślady i zebrali materiał dowodowy, który pozwoli wyjaśnić przyczyny tego zdarzenia. Ewakuowani mieszkańcy po zakończeniu akcji gaśniczej wrócili do swoich domów.


Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 14 grudnia 2011 - 10:12:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 13 grudzień 2011
WPROWADZAM STAN WOJENNY !

Od dziś wprowadzam na terenie PRL stan wojenny


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 13 grudnia 2011 - 00:00:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 12 grudzień 2011
Spotkanie z zimową piosenką

GOLENIOW.PL Goleniowski Dom Kultury zaprasza na SPOTKANIE Z ZIMOWĄ PIOSENKĄ, które odbędzie się w niedzielę 11 grudnia 2011 w godz. 16.00-17.30 w sali nr 23 Goleniowskiego Domu Kultury. Spotkanie ma formę warszatów wokalnych dla całych rodzin a poprowadzi je Dorota Gołębiowska, instruktorka Studia Wokalnego GDK. Efekty artystyczne tego spotkania będzie można zobaczyć i posłuchać na uroczystym spotkaniu podsumowującym II edycję projektu MAMO, TATO, CO WY NA TO. Chętne rodziny zapraszamy do zgłaszania się do koordynatora projektu, Beaty Reginii, tel. 91 418 26 88.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 12 grudnia 2011 - 23:37:47  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Święty Mikołaj odwiedzi Mini Park w Goleniowie

GOLENIOW.PL Od 15 do 18 grudnia najmłodsi klienci Mini Parku w Goleniowie będą mieli okazję spotkać niezwykłego gościa z odległej krainy. Galerię handlową odwiedzi sam Święty Mikołaj! Podróżnik z Laponii przywiezie ze sobą słodkie upominki dla najmłodszych klientów. W czwartek 15 grudnia Mini Park w Goleniowie odwiedzi Święty Mikołaj. Będzie można go spotkać na terenie galerii aż do niedzieli. Grudzień nieodłącznie kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia – mówi Sebastian Kaczmarek, Kierownik Działu Marketingu Grupy Czerwona Torebka. Chcemy, aby klienci Mini Parku poczuli świąteczną atmosferę, dlatego zaprosiliśmy do nas Świętego Mikołaja. W związku z wizytą podróżnika z Laponii na najmłodszych klientów będą czekały liczne atrakcje. Jedną z nich jest możliwość zrobienia sobie zdjęcia w bajecznych saniach ze Świętym Mikołajem i jego reniferami. Grzecznym dzieciom zostaną wręczone słodkie świąteczne upominki. Wystarczy okazać paragon zakupowy na kwotę min. 20 zł.
Gość specjalny Mini Parku nie zapomni także o dorosłych. Klienci, którzy zrobią zakupy za min. 50 zł, otrzymają prezent w postaci ręcznie zdobionej gwiazdki na choinkę.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 12 grudnia 2011 - 23:36:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Siła komunikacji antynikotynowej - wystawa

GOLENIOW.PL Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie zaprasza do obejrzenia wystawy „Siła komunikacji antytytoniowej”. Wystawa adresowana jest do ludzi młodych, podejmujących ryzykowne zachowania zdrowotne. Przedstawia obrazkowe ostrzeżenia znajdujące się na paczkach papierosów, produkowanych na całym świecie. Przez cały 2011 roku wystawa odwiedzała powiaty województwa zachodniopomorskiego oraz największe miasta Polski, m.in. Warszawę, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Katowice i Szczecin. Przez cały grudzień wystawę będzie można oglądać także w Goleniowie w Bibliotece, w Wypożyczalni dla Dorosłych w godzinach otwarcia Biblioteki:
poniedziałek 11:00 - 19:00
wtorek 11:00 - 19:00
środa 11:00 - 19:00
czwartek 13:00 - 19:00
piątek 11:00 - 19:00
sobota 11:00 - 19:00


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 12 grudnia 2011 - 23:32:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 09 grudzień 2011
Straż Miejska informuje

strazgoleniow.jpg GOLENIOW.PL Straż Miejska informuje, że opublikowane zostało Rozporządzenie porządkowe nr 1/2011 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 23 listopada 2011r. w sprawie ograniczenia używania środków pirotechnicznych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zgodnie z rozporządzeniem,w okresie od dnia 12 grudnia 2011r. do dnia 2 stycznia 2012r.  obowiązuje zakaz używania środków pirotechnicznych w miejscach publicznych. Zakaz nie obowiązuje w dniu 31 grudnia 2011r. i 1 stycznia 2012r. Naruszenie zakazu jest wykroczeniem z art. 54


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 09 grudnia 2011 - 09:23:32  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Unikalne znaczki pocztowe dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

thumb_znaczekhanza.jpgGOLENIOW.PL Co prawda III Festiwal Hanzeatycki już za nami, ale pozostały jeszcze wspomnienia i kilka pamiątek. Jedną z nich jest wydany z okazji Festiwalu znaczek pocztowy, tzw. „znaczek personalizowany”. Jest to znaczek pocztowy ze specjalną przywieszką. O ile znaczek jest wydany przez Pocztę Polską, to przywieszka zostaje przygotowana przez zamawiającego, co nadaje jej bardzo osobisty charakter.

    Gmina Goleniów wykonała 90 takich znaczków i przeznaczone one zostały jako gadżet pamiątkowy dla gości oficjalnych uczestniczących w imprezie, organizatorów i sponsorów Festiwalu. Autorką grafiki „przywieszki” jest Agnieszka Roszatycka–Krause, która przygotowywała pod względem graficznym materiały Gminy związane z promocją Festiwalu.
Kilka dni temu Burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz przekazał dla Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którym kieruje Komendant Hufca ZHP phm. Krzysztof Słowikowski 10 festiwalowych znaczków z myślą, że wzbudzą one zainteresowanie i przyczynią się do poprawy wyników zbiórki tegorocznej Orkiestry. Znaczki zostały celowo zachowane na rzecz WOŚP.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 09 grudnia 2011 - 09:21:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 08 grudzień 2011
Chleba naszego powszedniego

orlen-przestrzenna2011.jpg Od kilkudziesięciu dni obserwujemy znaczący wzrost cen oleju napędowego . Aktualna cena zakupu 1 litra tego paliwa przekroczyła  cenę nie tylko benzyny 95 ale nawet ostatnio Pb 98. Nigdy cena oleju napędowego była tak widoczna jak obecnie, gdyż przekroczyła magiczną cenę paliwa Pb98, które zawsze było najdroższe. Cena litra tego paliwa na stacji Orlen w Goleniowie przy ulicy Przestrzennej wynosi 5,64 zł. za litr , a na ulicy Nowogardzkiej 5,69 zł. a odmiany Verva 5,87. Sytuacja taka już trwa od tygodnia i ceny jak by się ustabilizowały. Pracownicy stacji przy ulicy Przestrzennej, twierdzą iż w ostatnim, czasie doszło do znacznej redukcji sprzedawanego paliwa, kierowcy ograniczają swoje wyjazdy do minimum. Lecz to nie koniec podwyżek tego paliwa od nowego roku wzrasta akcyza z z obecnych 302 euro za 1000 litrów do poziomu 330 euro za 1000 litrów paliwa. Tym samym należy się spodziewać po 1 stycznia 2012 ceny ponad 6 zł za litr, a nawet cena może osiągnąć cenę 6,20 zł. Wraz z podwyżkami oleju napedowego wychodzi każdemu obywatelowi Tuskolandia bokiem, ponieważ cały praktycznie transport jest oparty na oleju napędowym, a jego wzrastające ceny ciągną podwyżki każdych artykułów niesamowicie w górę. Producenci też kombinują i podnoszą ceny ale zmieniają ilość wagową swoich towarów nie podnosząc cen. Powoduje to u klientów złudną informacje o tym,iż ceny się nie zmieniają.

Całkiem nie dawno chleb był po 1,50  a waga jego była 850 gram, po jakiś czasie orlen-nowogardzka2011.jpgzauważyłem wagę pieczywa czyli chleba zwykłego 750 gram a cena się nie zmieniła, W tym roku ten sam chleb skoczył do ceny prawie dwa złote, po czym zauważyłem po kilku miesiącach wagę 650 gram. następnie już na początku jesieni pojawiła się cena 2,30 zł. a teraz ten sam chlebek kosztuje 2,30 zł ale jego waga spadła do 550 gram!!! Ale przykład chleba to jeden z wielu przykładów kombinowania w ten sposób producentów aby nie drażnić nas klientów podwyżkami. Wraz z drakońskimi podwyżkami popularnego diesla czekają nas bardzo restrykcyjne podwyżki cen artykułów żywnościowych, a dodatkowo ceny towarów importowanych napędzane są wraz ze słabnącym złotym. Nowy 2012 rok będzie bardzo ciężki dla nas zwykłych obywateli, w spaniałym świecie bez inflacji ze wspaniałym premierem i rządem (według telewizji i dziennikarzy). Tylko my obywatele ponownie zaczniemy gorliwie się modlić : Chleba naszego powszedniego daj nam Panie. ! I oby nam na niego starczyło czego Państwu i sobie życzę. AMEN

AB
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 08 grudnia 2011 - 23:13:25  ::  Czytaj/Komentuj: 2

Zdarzyło się

POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

10 latek ukradł telefon

10 latek ukradł telefon, mamie swojej koleżanki. Skradziony telefon schował w swoim pokoju. Chłopiec jest pod nadzorem kuratora, gdyż to nie pierwsza jego kradzież.Do kradzieży doszło w godzinach popołudniowych na jednym z osiedli w Goleniowie. Kobieta, razem ze swoją pięcioletnią córką wyszła na spacer, w domu spała jej druga córka. Kiedy kobieta wychodziła z domu, zauważyła znanego jej 10 latka. Chłopiec przywitał się z nimi i porozmawiał. Kiedy wracały ze spaceru, chłopca już przed domem nie było. Kobieta wchodząc do domu, zaniepokoiła się otwartymi drzwiami balkonowymi. Przypominała sobie, że wychodząc na spacer zostawiła uchylony balkon. Dopiero po jakimś czasie, kiedy nie mogła znaleźć telefonu zorientowała się, że został jej skradziony. Powiadomiła o tym fakcie policję. Policjanci pojechali do domu podejrzanego o kradzież chłopca. W jego pokoju znaleźli kradziony telefon, który został przekazany pokrzywdzonej. Jak się okazało chłopiec wszedł do mieszkania przez uchylony balkon. 10 latek odpowie za kradzież przed Sądem Rejonowym Wydziałem Rodzinnym i Nieletnich. Chłopiec już wcześniej sprawiał problemy wychowawcze, obecnie jest pod nadzorem kuratora.

Znalezione nie kradzione    

14 latek przywłaszczył torebkę,  w której oprócz dokumentów był portfel a w nim 6100 złotych. Chłopiec wychodził z założenia, że:” znalezione, nie kradzione”. Teraz odpowie za niewłaściwe postępowanie przed Sądem Rejonowym Wydziałem Rodzinnym i Nieletnich. Do zdarzenia doszło na początku listopada tego roku. Kobieta rozpakowywała zakupy pod swoim domem. Kiedy poszła do domu zanieść zakupy, zostawiła na samochodzie torebkę, po chwili wróciła, ale torebki już nie było. Kilka dni później, ktoś znalazł dokumenty i portfel, niestety już pusty. Kryminalni goleniowskiej komendy, którzy pracowali nad sprawą otrzymali informację, że chłopiec wychowujący się w niezamożnej rodzinie nagle dysponuje sporą sumą pieniędzy. Okazało się, że chłopiec kupował sobie i kolegom słodycze, wydawał pieniądze na gry i inne przyjemności, kupił też sobie odzież. Opowiedział policjantom ,że przechodził koło samochodu, na którym była torebka. Wziął ją i nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji swojego postępowania. Chłopiec ten dotąd nie miał konfliktu z prawem. Goleniowscy policjanci odzyskali część przywłaszczonych pieniędzy, a sprawę przekazali do Sądu.

podkom .Marta Maciejuniec


Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 08 grudnia 2011 - 18:16:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 07 grudzień 2011
W naszym powiecie spadł pierwszy snieg tej zimy

thumb_zima2012.jpg Jak zapowiadali synoptycy dziś w naszym regionie spadł deszcz ze śniegiem, który zamienił się w sam śnieg i cienka warstwa przykrywa teraz nasze ulice. Największe zaskoczenie było widać wśród kierowców lecz z zapowiedzi wiemy że to tylko pierwszy podmuch zimy i jutro stopnieje . Na prawdziwą zimę z mrozami i śniegiem jeszcze musimy poczekać.
zima2012a.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 07 grudnia 2011 - 22:50:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 131 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 126 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 133 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2251 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2468 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 260001


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Online
Gości: 4
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 628, Najnowszy: manpowergroup

Ogłoszenia
Sprzedam
Optimal Media GmbH-email-
29 lis : 10:09
Wir sind ein erfolgreicher europäischer Mediendienstleister mit Hauptsitz in Röbel/Müritz. Unser Service umfasst
die Projektentwicklung, Herstellung und Distribution von physischen Datenträgern wie CD, DVD, BD und Vinyl
Records sowie von Verlagsprodukten und Büchern. In unserer integrierten Druckerei produzieren wir hochwertige
Druckerzeugnisse und Verpackungen.

Zur Verstärkung unseres Teams suchen wir am Standort Röbel/Müritz zum nächstmöglichen Eintritt:

Mitarbeiter Mastering/Galvanik (m/w)

Ihre Aufgaben:
• Bedienen von Maschinen und Anlagen zur Fertigung der Betriebsmittel für die CD/DVD Replikation
unter Reinraumbedingungen
• Mitarbeit in der Betriebsmittelfertigung der CD/DVD/Vinyl- und Cu-Galvanik
• optische und mechanische Qualitätsprüfung der Matrizen und Stamper
• Produktüberwachung und Qualitätssicherung unter Einsatz modernster Messtechnik

Ihr Profil:
• selbstständiges und sorgfältiges Arbeiten
• Organisationsfähigkeit
• PC-Anwenderkenntnisse
• Bereitschaft zur Schichtarbeit

Sie erwartet eine spannende und eigenverantwortliche Tätigkeit mit bester Einarbeitung in einem attraktiven
Umfeld. Leben und arbeiten Sie in einer der schönsten Urlaubsregionen Deutschlands.

Gern nehmen wir Ihre Bewerbung per Post oder E-Mail entgegen:

optimal media GmbH
Mirko Goede
Personalwesen
Glienholzweg 7
17207 Röbel / Müritz
personalwesen@optimal-media.com
Tel.: +49 39931 56 862
Fax: +49 39931 56 567
www.optimal-media.com
Monika Szczurek-email-
24 lis : 09:55
Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) oferuje pracowników na różne stanowiska pracy, min: magazynier, operator wózka widłowego, pakowacz, inwentaryzator, operator linii produkcyjnej, operator wprowadzania danych, telemarketer, sprzedawca…. Wyślij zapytanie ze strony -LINK- lub zadzwoń: 13 43 76 309
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1812 sek., 0.0445 z tego dla zapytań.