Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Polacy nic się nie stało - "Bo czyszczą studzienki, proszę Pani"
Autor: Margo dnia 20 lis : 20:30
Raczej "Goleniowianie -nic się nie stało". Studzie [ more ... ]

[News] Kulturalne dylematy - wnioski
Autor: MW dnia 07 lis : 15:22
A to jeszcze jest jakieś porozumienie 14?

[News] Wystąpienie Łukasza Mituły na XXIII sesji Rady Powiatu w sprawie szpitala
Autor: MW dnia 31 paź : 09:50
Wybory za pasem . Rozgrywki o głos suwerena idą na [ more ... ]

[News] Uroczystość oddania czci Bohaterom Wojny Obronnej 1939 - 1 września 2017
Autor: Margo dnia 02 wrz : 08:40
Kim z pochodzenia jest burmistrz? Już nawet pozory [ more ... ]

[News] I jak tu żyć Panie Burmistrzu bez wody?
Autor: Grześ dnia 05 cze : 18:53
Słucham i nie wierzę w to co słyszę. W tym wieku, [ more ... ]

[News] Czy gmina może stracić miliony? Częściowo utajniona Komisja Budżetu.
Autor: MW dnia 05 cze : 12:48
Zaraz za granica (Penkun ?) biogazownia na bodajże [ more ... ]

[News] Urodziny Goleniowa-Tort a la sukces(ja)?
Autor: MW dnia 24 maj : 12:17
w tytule macie na myśli W.Cz. przewodniczącego RM. [ more ... ]

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: Andrzej dnia 05 maj : 16:08
MW zadzwoń

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: MW dnia 05 maj : 14:28
Poza tym to wolny kraj . Czy będąc u władzy ktoś [ more ... ]

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: MW dnia 05 maj : 14:23
Jakieś sprawozdanie już było złożone ?


poniedziałek 20 maj 2013
Zatrzymani za przywłaszczenie portfela i telefonu

logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Przybiernowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przywłaszczenie portfela z dokumentami oraz telefonu komórkowego. Sprawcy trafili do policyjnych cel, gdzie oczekują na postawienie im zarzutów.
Mieszkanka powiatu goleniowskiego robiła zakupy w jednym ze sklepów w Przybiernowie. Z roztargnienia na ławce przed budynkiem sklepu, zostawiła portfel z pieniędzmi, dowodem osobistym, prawem jazdy i telefonem komórkowym, po czym wsiadła do samochodu i odjechała. Gdy po chwili zorientowała się, że zostawiła portfel, od razu wróciła do sklepu. Jednak po jej własności nie było już śladu.

Kobieta poinformowała o zdarzeniu mundurowych, którzy bezzwłocznie podjęli działania. Policjanci najpierw trafili na obrzeża miasta, gdzie w ruinach starego domu, pod podłogą ujawnili utracony przez kobietę portfel, a chwilę później dwóch mieszkańców Przybiernowa było w rękach funkcjonariuszy.  
Zatrzymani sprawcy, dobrze znani są przybiernowskim policjantom. Wcześniej niejednokrotnie mieli konflikt z prawem. Jeden z nich w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, drugi – ponad 3 promile.
Za popełnione przestępstwo, sprawcom przywłaszczenia cudzego mienia, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 20 maja 2013 - 13:00:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 18 maj 2013
Już za kilka godzin rozpocznie się 8. Europejska Noc Muzeów

18.05.2013.jpg

Już za kilka godzin rozpocznie się 8. Europejska Noc Muzeów. Gdy zamykaliśmy druk programu ponad 40 podmiotów zapraszało do 25 przestrzeni wystawienniczych, czyli organizatorzy i współorganizatorzy pobili rekord ubiegłoroczny! A okazało się, że to nie koniec - z radością informujemy, że dołączyli do nas Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki, Kawiarnia CafeIn z wystawą prac Colina Michaela oraz mistrzów polskiego komiks z ostatniego półwiecza, a także fioletowymi specjałami i after party dla wytrwałych. Po niemiecku można przeczytać o nocy dzięki portalowi nachStettin, który wspólnie z Walkowska Wydawnictwem weźmie udział w kiermaszu książek w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Szczecinie (Wały Chrobrego), proponując 20% rabat na publikacje i pamiątki szczecińskie. Na wzmocnienie tuż przy skansenie morskim, także przy Gmachu Głównym, klasyczna czarna i mocna lub bardziej ekscentryczna kawa!

Europejska Noc Muzeów to wyjątkowa okazja do podziwiania wieczornej panoramy miasta z ponad 50 metrów. Po raz pierwszy otwarte będą aż 4 wieże w ścisłym centrum Szczecina. Zapraszamy na Wały Chrobrego, gdzie można wejść na wieżę Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Szczecinie (wejście limitowane do godziny 22.00). 150 gości, weźmie udział w zorganizowanej po raz pierwszy nocy w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim, podczas której zwiedzający wejdą na balkon Wieży Meteorologicznej (wejście po uprzednim zgłoszeniu). Ponadto 50 pierwszych osób o godzinie 20.00 bezpłatnie wjedzie na wieżę Bazyliki Archikatedralnej p.w. św. Jakuba Apostoła(która tej nocy czynna będzie od 20.00 do 23.00). Wszystkich spragnionych wrażeń na najwyższym poziomie zaprasza także Cafe 22 (przy Palcu Rodła  8), tam na gości po godzinie 22.00 czeka 22% rabat na menu.


Program:[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 18 maja 2013 - 09:21:10  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 16 maj 2013
Jak kraść to w centrum miasta, nikt nie zauważy

16.05.2013b-m.jpg
Na budowie Zielonego Turzynka , ekipa budowlana zebrała wierzchnią część gruntu , przy okazji odkrywając przewody elektryczne , które kiedyś zasilały kontenery.  Wystarczyła noc aby złodzieje odkopali przewody i je ukradli. Nawet napięcie płynące w przewodach nie było dla nich przeszkodą. Tylko puste otuliny z plastyku pozostały po przewodach. Najdziwniejsze jest to, że złodzieje musieli narobić sporo hałasu w samym centrum miasta i nikt tego nie słyszał. Ale co się dziwić. Patroli pieszy policji w nocy dawno żaden mieszkaniec miasta nie widział. A patrol który jedzie w aucie tzw 07 w nocy przy zakręconych szybach , nic nie usłyszy. A najlepsze jest to, że kradzieży dokonano przy świecącej w tym miejscu latarni i w zasięgu monitoringu kamer PSS. Czy ktoś w ogóle zauważył to przestępstwo?


16.05.2013c-m.jpg

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 maja 2013 - 19:10:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Włamał się do samochodu i zasnął w środku

logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Goleniowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do ciężarówki i zasnął wewnątrz pojazdu.  Wkrótce usłyszy zarzuty. Mundurowi zostali poinformowani przez pracowników firmy budowlanej, że w ich samochodzie wybito szybę, a sprawca prawdopodobnie śpi w środku.  

W godzinach nocnych, 20-letni mieszkaniec gminy Goleniów, nie miał jak dostać się do miejsca swego zamieszkania. Wpadł na pomysł, że odpocznie sobie w ciężarówce. Pojazd stał na parkingu pod jednym z goleniowskich hoteli. Mając trudność z otwarciem drzwi samochodu, młodzieniec ze złości zerwał z dachu żółty sygnalizator ostrzegawczy, połamał anteną CB-radia, po czym wybił szybę w oknie drzwi i wszedł do środka pojazdu. Gdy udało mu się zasiąść na upragnionym fotelu kierowcy, ogarnęła go błoga senność. Nie słyszał, kiedy na miejsce podjechali mundurowi, którzy przesadzili go do policyjnego radiowozu. Obudził się pod budynkiem komendy. Był zaskoczony widokiem policjantów. Nic dziwnego, gdyż nad ranem w jego organizmie znajdowały się jeszcze prawie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Będzie odpowiadał za uszkodzenie mienia. Za znalezienie sobie takiego noclegu, może trafić za kraty nawet na 5 lat.

  mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 maja 2013 - 18:05:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Teraz to już tylko rondo lub beatyfikacja

 
 W dniu dzisiejszym na zwołanej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta pod przewodnictwem Czesława Majdaka
tytuł Zasłużonego Mieszkańca Gminy Goleniów otrzymał między innymi były wieloletni naczelnik i
burmistrz Andrzej Wojciechowski. Tyle lakonicznej informacji.

    16.05.2013a-m.jpgZainspirowany listem e-mail naszego czytelnika , zacząłem się zastanawiać nad tym czy słusznie
Pan Wojciechowski zasługuje na ten tytuł.

-"Jakim prawem otrzymuje, ktoś tytuł za zasługi dla miasta , ktoś kto pełnił funkcje najpierw naszelnika , potem starosty i następnie burmistrza za pieniądze podatników." - napisał czytelnik

    W tym temacie można dyskutować czy komuś kto wykonuje pracę powierzone przez obywateli należy się nagroda w postaci honorowego tytułu czy nie, w tej kwestii bym z drogi czytelniku dyskutował.

Aczkolwiek możesz mieć inne zdanie. Bo gdyby rzeczywiście zrobił dużo dobrego nawet pracując za nasze pieniądze i wykonując swoje obowiązki to czemu nie. W końcu po wieloletniej pracy w zakładach zwykli obywatele również są nagradzani, choć trzeba przyznać , że rzadziej.

 "-Radni zanim przegłosują taką głupotę powinni zastanowić się nad sukcesami Pana Wojciechowskiego, jakież to zasługi nominują Go na tak zaszczytny tytuł. Powinni się zastanowić , które zasługi brać pod uwagę i jak okres jego pracy...." - czytam dalej w  liscie

Tak zastanawiając się to trzeba przyznać , że okres PRL, w mojej ocenie nie powinien być brany pod uwagę podczas oceny dokonań Pana Wojciechowskiego. Bo tak naprawdę miał nie wiele do powiedzenia jako naczelnik, gdyż wykonywał pracę pod nadzorem i z polecenia I Sekretarza Komitetu Miejsko-Gminnego PZPR oraz przez prawie 3 lata Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, a nie obywateli.
Choć czytelnik jasno w liście przedstawił osiągnięcia byłego Pana naczelnika w okresie PZPR, ja mimo wszystko przeszedł bym do tego okresu, który my nazywamy "Niepodległą Polska" czyli lata 1989-2010.

Czas partolonej roboty

"- ....w czasie jego pracy jako starosty i burmistrza, partolili jego urzędnicy wszystko do czego się zabrali, Panu Wojciechowskiemu za to włos z głowy nie spadł, a i jego nieudolnym urzędnikom też. Na wszystko co zostało źle zrobione przymykali oko radni, gdyż Pan Andrzej UMIEJĘTNIE stosując metody wyniesione z czasów jedynej słusznej władzy , każdą porażkę zamieniał na sukces.

Może wymienię parę przykładów na "dobrą robotę" Pana byłego burmistrza i starosty.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 maja 2013 - 17:23:23  ::  Czytaj/Komentuj: 2

środa 15 maj 2013
PODZIEL SIĘ KRWIĄ W GOLENIOWIE RAZEM Z GRUPĄ MUSZKIETERÓW!
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 15 maja 2013 - 18:10:07  ::  Czytaj/Komentuj: 0

„Gryfuś 2013” wystartował

15.05.2013c-m.jpg
GOLENIOW.PL Dzisiaj (14 maja 2013 r.) w hali goleniowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych rozpoczęły się VI Mistrzostwa Polski Leśników w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Zakończone zostaną w czwartek,16 maja.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 15 maja 2013 - 13:15:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Szkoła w Lubczynie: modlitwa zamiast nauki, a dzieciom sprawdza się kanapki

GŁOS SZCZECIŃSKI Dyrektorka szkoły w piątki sprawdza uczniom kanapki, czy nie są przypadkiem z wędliną. Zmusza do modlitwy i psychicznie znęca się nad nauczycielami, a zajęcia prowadzi córka dyrektorki, bez pedagogicznego wykształcenia – usłyszeliśmy w Lubczynie.

Jak sprawdził się pomysł gminy z przekazaniem szkoły w Lubczynie (k. Goleniowa) Fundacji św. Siostry Faustyny? W ciągu półtora roku odeszło, lub zwolnionych zostało 11 nauczycieli, rodzice są oburzeni formą prowadzenia zajęć, przeraża ich niski poziom nauczania i metody pracy z uczniami, a stosunek dyrekcji do nauczania określają fanatyzmem religijnym. Tylko podczas ostatniego spotkania nauczycieli z burmistrzem i dyrekcją wypowiedzenia złożyło trzech doświadczonych nauczycieli, w tym wicedyrektor. Jedna z nauczycielek, tylko dlatego, że na forum publicznym, także jako rodzić dziecka chodzącego do szkoły w Lubczynie, śmiała się skrytykować dyrekcję, otrzymała zwolnienie dyscyplinarne.

W Szkole Podstawowej w Lubczynie wrze od marca. Wtedy to zbulwersowani rodzice wystosowali do burmistrza list otwarty. Informują w nim, że mają zamiar posyłać swoje dzieci do szkół w okolicznym Komarowie, Goleniowie czy Kliniskach.

– Dzieci nie znają tabliczki mnożenia, nie potrafią czytać płynnie – skarżą się rodzice. – Zamiast normalnych lekcji są gry dydaktyczne i zabawa z uczniami, po prostu przedszkole. Nasi uczniowie, jeśli trafią do kolejnych szkół, będą kalekami edukacyjnymi. To skandal. Oni tam nie uczą, zajmują się zabawą i wygłupami albo modlitwą.


Agnieszka Tarczykowska,


Więcej o całej sprawie przeczytacie w dzisiejszym wydaniu Głosu Szczecińskiegoinformacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 15 maja 2013 - 12:48:27  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Dzięki współpracy ustalono sprawcę

strazgoleniow.jpg GOLENIOW.PL Od 2005 roku Straż Miejska w Goleniowie, na podstawie zawartych porozumień, współpracuje se strażami leśnymi Nadleśnictw Goleniów i Kliniska. Współpraca ta ukierunkowana jest przede wszystkim na zwalczanie nielegalnego pozbywania się w lesie odpadów.

Dzięki współdziałaniu obu służb udało się już ustalić wielu sprawców zaśmiecania terenów leśnych, czego konsekwencją były grzywny oraz obowiązek uprzątnięcia odpadów przez osobę, która wywiozła śmieci do lasu. Przykładem takich działań może być ujawnione przez strażników miejskich 1 maja 2013 r. wysypisko odpadów pobudowlanych w lesie w pobliżu Wierzchosławia. Dzięki współpracy ze strażą leśną Nadleśnictwa Goleniów ustalono, że pochodzą one z budowy świetlicy wiejskiej i – co ciekawe – przywiezione zostały spoza Gminy Goleniów. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem w wysokości 600 zł i zobowiązany do uprzątnięcia odpadów.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 15 maja 2013 - 12:15:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Znalazł - oddał

15.05.2013a-m.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec województwa pomorskiego, który zgubił portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zgubę znalazł mieszkaniec Maszewa. Ze znalezionym portfelem zgłosił się na Policję, prosząc aby przekazać go prawowitemu właścicielowi.

Mieszkaniec Maszewa robił zakupy w centrum handlowym na terenie Szczecina. W jednym ze sklepów znalazł portfel. Gdy go podniósł okazało się że w środku znajduje się dowód osobisty,  prawo jazdy właściciela oraz pieniądze w kwocie ponad 300 zł. Przez myśl mu nie przeszło, aby przywłaszczyć sobie zawartość portfela. Pamiętając o obowiązkach znalazcy, uczciwy i godny do naśladowania mężczyzna, zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, aby stąd portfel bezpiecznie trafił do właściciela.

Policjanci przypominają, że w przypadku znalezienia cudzej rzeczy, powinniśmy oddać ją właścicielowi, Policji, bądź przekazać do biura rzeczy znalezionych. W przeciwnym razie znalazca może odpowiadać za przywłaszczenie. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 
mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 15 maja 2013 - 11:33:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 896 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 1195 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 994 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 3535 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 3929 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 310284


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Online
Gości: 10
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 653, Najnowszy: HM Serwis

Ogłoszenia
Sprzedam
Jacek-email-
07 lis : 14:02
Zapewniamy prcowników z Ukrainy, Białorusi, Nepalu, Bangladeszu

Pracodawco - jeśli poszukujesz zadzwoń do nas i pozbądź się problem.
Zapewniamy dla twojej firmy pracowników bez kwalifikacji oraz z kwalifikacją od zaraz.

Zadzwoń na numer 570 125 935.
E-mail: -email-
Interkadra-email-
13 lis : 10:30
Interkadra - jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.


Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych


Zakres obowiązków:
-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
-opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-dobry stan zdrowia
-mile widziane referencje i czynne prawo jazdy

Oferujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
– jedna przejrzysta umowa!
- odprowadzane składki ZUS od ponad 4,2 tys. zł brutto
- BONUS NAWET 300 EURO!
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
CITIHAUS-email-
10 lis : 15:12
Biuro nieruchomości CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji,  oddłużeniu i ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości.
CITIHAUS gwarantuje fachową i miłą obsługę.
Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi.
Negocjujemy z wierzycielami.
Prosimy o kontakt: 511-422-888
www.citihaus.pl
Adreams-email-
12 lis : 19:06
ADREAMS jako marka własna z zakresu produkcji filmowych, doradztwa personalnego oraz marketingu świadczy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu.

Dla naszego klienta - lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce – poszukujemy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA.

Idealna praca dla osób, które lubią handel i kochają pracę z ludźmi, angażują się w wykonywaną pracę w 100% , są gotowi sprostać wyzwaniu bycia DORADCĄ KLIENTA w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV i chcą dołączyć do najlepszych!

Oferujemy najwyższe zarobki w handlu branży AGD/IT/RTV, różnego rodzaju systemy motywacyjne podnoszące Twoje wynagrodzenie nawet o 300%, liczne premie, bogaty pakiet Benefitów i dofinansowań (Multisport, ubezpieczenie,… ) oraz elastyczne grafiki pracy!

APLIKUJ JUŻ TERAZ -> -email-
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Czas generowania: 0.1960 sek., 0.0520 z tego dla zapytań.