Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]


poniedziałek 01 luty 2010
Zabytkowy obraz w bagażu
STRAZGRANICZNA.PL Funkcjonariusz Grupy Bezpieczeństwa Lotów na lotnisku w Szczecinie-Goleniowie podczas rutynowej kontroli bagażu rejestrowanego jednej z pasażek lecącej do Londynu wykrył w nim obraz. W związku z tym, że przedmiot nosił znamiona przedmiotu zabytkowego (został prawdopodobnie wytworzony w 1938r.) został zabezpieczony przez funkcjonariuszy Straży Granicznej, gdyż właściciel nie posiadał zezwolenia Konserwatora Zabytków na wywóz jego z kraju.
10-02-01-1.jpg


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 01 lutego 2010 - 18:14:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zima na Pomorzu Zachodnim
GŁOS SZCZECIŃSKI - We wtorek będzie podobnie jak dzisiaj - zapowiada Krzysztof Ścibor z Biura Prognoz Pogody Calvus. - Ale wszystko zmieni się już w nocy z wtorku na środę. Jutro (wtorek) śnieg będzie padał, ale nie będą to opady intensywne. Temperatura trochę spadnie, ale do minus 2 , minus 3 stopni Celsjusza.

- Za to w środę może być odwilż - podkreśla Krzysztof Ścibor i zaznacza, że właśnie w środę mogą pojawić się zamiecie i zawieje śnieżne. Miejscami drogi dojazdowe do Szczecina mogą być nieprzejezdne.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 01 lutego 2010 - 17:47:25  ::  Czytaj/Komentuj: 0

niedziela 31 styczeń 2010
Rusza stołówka w urzędzie gminy. Będą posiłki dla biednych
GŁOS SZCZECIŃSKI Od poniedziałku samotni i najbiedniejsi mieszkańcy gminy Goleniów mogą liczyć na gorący posiłek, który sfinansuje gmina. Po rocznej przerwie urząd gminy ponownie zdecydował się na uruchomienie stołówki, w której wydawane będą bezpłatne posiłki.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 31 stycznia 2010 - 16:53:29  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 29 styczeń 2010
Goleniowscy policjanci i strażacy uratowali życie mężczyźnie który wpadł do rzeki!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL 57-letni mężczyzna wpadł do rzeki Ina w Goleniowie. Po błyskawicznej akcji uratowali go policjanci i strażacy. Mocno wyziębniętego przewieziono do szpitala.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20.15 w Goleniowie w okolicy mostka dla pieszych nad rzeką Ina przy zbiegu ul. Konopnickiej a Kopernika. Oficer dyżurny został powiadomiony o mężczyźnie, który wpadł do rzeki i porwał go nurt wody. Na miejsce natychmiast udał się patrol policji. Świadkowie wskazali miejsce gdzie mężczyzna był ostatnio widziany. Policjanci, świadkowie oraz straż pożarna penetrowała brzeg rzeki . Po chwili w odległości ok 70 m od mostku zauważono postać człowieka. St. sierż. Robert Kamiński natychmiast zdecydował o zejściu do rzeki. Było to utrudnione ponieważ skarpa miała wysokość ok 6 m, była bardzo oblodzona. Policjant uczepił się liny , którą trzymali strażacy oraz osoby postronne, zszedł na dół i złapał ręką pływającego w wodzie mężczyznę. Częściowo wyciągnął go z rzeki a następnie z pomocą funkcjonariusza straży pożarnej wydostał go na brzeg, gdzie czekało już pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził wychłodzenie organizmu i przetransportował go do szpitala w Goleniowie.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 29 stycznia 2010 - 16:08:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

KONWÓJ MUSZKIETERÓW POMAGA DZIECIOM
Jeszcze do końca stycznia mieszkańcy województwa zachodnio-pomorskiego mogą pomóc Fundacji Muszkieterów w zebraniu funduszy dla chorych i niepełnosprawnych dzieci z całej Polski. W supermarketach Intermarché i Bricomarché trwa wielka świąteczno-noworoczna zbiórka Fundacji Muszkieterów. Właściciele zachodnio-pomorskich sklepów, którzy sami przekazali już w sumie 69 000 złotych na wybrane placówki opiekuńczo-wychowawcze wciąż czekają na ofiarodawców. Wrzucając datek do skarbonek umieszczonych w naszych supermarketach pomagacie Państwo chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Fundusze zostaną przeznaczone na sprzęt rehabilitacyjny, leki i opiekę medyczną najmłodszych oraz na aktualne potrzeby ośrodków, które się nimi opiekują – powiedział Marek Feruga, prezes Fundacji Muszkieterów.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 29 stycznia 2010 - 12:14:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 28 styczeń 2010
Tusk nie wystartuje w wyborach prezydenckich
KURIER SZCZECIŃSKI Premier Donald Tusk ogłosił , że nie wystartuje w wyborach prezydenckich.- Muszę trwać na tym stanowisku (premiera - PAP). Chcę, aby rząd pod moim kierownictwem ciężko i skutecznie pracował w czasie obu kampanii (wyborczych). Więcej dobrych rzeczy, trudnych zadań zrealizuję mając w ręku instrumenty rządzenia, a nie mieszkając w pałacu - oświadczył Tusk na Giełdzie Papierów Wartościowych.Premier podkreślił, że najbliższe kilkanaście miesięcy, tak ważnych w punktu widzenia polskiej gospodarki, wymaga stabilności rządu.- Rząd musi być jak skała, jak trwały fundament, w sytuacji, w której emocje targać będą politykami, kandydatami, partiami politycznymi - oświadczył szef rządu.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 28 stycznia 2010 - 11:59:53  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Tragiczne zderzenie za Glewicami.
GŁOS SZCZECIŃSKI Tragiczne zderzenie za Glewicami. Rannych helikopterem przetransportowano do szpitala, korki miedzy Goleniowem a Nowogardem
Do zderzenia forda focusa i vw busa doszło za Glewicami na drodze nr 6 między Nowogardem a Goleniowem. Trasa jest zablokowana. Policja kieruje ruchem. Utrudnienia potrwają co najmniej 2 godziny. Samochody zderzyły się około godziny 9.20. Trochę potrwało, nim powiadomiono policję i pogotowie ratunkowe.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 28 stycznia 2010 - 11:49:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Areszt dla kolejnego włamywacza!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Sąd Rejonowy orzekł 3 miesiące aresztu dla 27-letniego mężczyzny. Goleniowscy policjanci przedstawili mu zarzuty dokonania 4-ech przestępstw. To już trzeci aresztowany włamywacz zatrzymany w tym miesiącu przez policjantów z goleniowa.
27-latek został zatrzymany w poniedziałek . Wcześniej policjanci zebrali wystarczający materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie mu zarzutów dokonania przestępstw na terenie powiatu.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 28 stycznia 2010 - 11:46:15  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zimowy turniej o Puchar Komendanta!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Wzorem lat ubiegłych, goleniowscy dzielnicowi w okresie ferii zimowych organizują dla uczniów szkól podstawowych i gimnazialnych z terenu całego powiatu halowy turniej piłki nożnej o Puchar swojego Komendanta.
Turniej organizowany już jest poraz siódmy. W tym roku także czekają na uczestników atrakcyjne nagrody. Wszystkie drużyny które zgłoszą się do turnieju otrzymają piłki a zdecydowana większość uczestników turnieju może liczyć na wartościowe nagrody indywidualne.
Mecze odbędą się w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazialnych w Goleniowie przy ul. Niepodległości 1. W dniu 11 lutego 2010 o godz. 9.00 rozgrywki rozpoczną drużyny składające się z zawodników uczęszczających do szkół podstawowych , natomiast 12 lutego ze szkół gimnazialnych.n Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą w dniu turnieju w godz. 8.00- 8.30- przy stoliku sędziowskim.Serdecznie zapraszamy.Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 28 stycznia 2010 - 11:43:37  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Łukasz Bujko z Goleniowa liderem Pucharu Świata w kolarstwie torowym
GŁOS SZCZECIŃSKI Łukasz Bujko, obecnie zawodnik PTC Pruszków, po czterech edycjach wywalczył największą ilość punktów w klasyfikacji generalnej, zdobywając koszulkę lidera Pucharu Świata. Łukasz dziś wrócił z Pekinu, z najwyższym trofeum, o które walczył od października. Teraz Łukasz rozpoczyna treningi przed Mistrzostwami Świata w Kopenhadze i szykuje się na olimpiadę do Londynu.


agat
 Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"
informacja http://www.glosszczecinski.com.pl
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 28 stycznia 2010 - 11:40:53  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 173
unikalnych: 45

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 476727
unikalnych: 222098

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 854864
unikalnych: 324539

Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 557, Najnowszy: Patrycja92

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
25 sie : 22:22
Znasz niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi? Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką Osób Starszych!

InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy.

Oferujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce)
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto/miesięcznie
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu
Patrycja Garstka-email-
18 sie : 11:08
Zatrudnię opiekunkę do 6 letniej dziewczynki.
Praca po godzinie 13 do wieczora od poniedziałku do piątku
Może być studentka.
Dziecko trzeba wozić również na zajęcia pozalekcyjne.
Cena do uzgodnienia.
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1526 sek., 0.0486 z tego dla zapytań.