Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

anonse.jpgDyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] CBA weszło do PSL. Działacze usłyszeli zarzuty „korupcji wyborczej”
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:04
Mąż szefowej zarządu wojewódzkiego PSL na Podkarpa [ more ... ]

[News] Kwota wolna od podatku: Tanzania - 4236 zł, Mauretania - 3204 zł, Polska - 3091 zł. Dlaczego PO skazuje nas na bycie krajem "trzeciego świata"?
Autor: Margo dnia 19 mar : 20:48
Zapomniałam napisać- Pierwsze zarobione £10 800 w [ more ... ]

[News] Kwota wolna od podatku: Tanzania - 4236 zł, Mauretania - 3204 zł, Polska - 3091 zł. Dlaczego PO skazuje nas na bycie krajem "trzeciego świata"?
Autor: Margo dnia 19 mar : 20:47
Polska kwota wolna od podatku nie uległa zmianie o [ more ... ]

[News] Zapraszamy na spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP Pawłem KUKIZEM
Autor: Margo dnia 18 mar : 08:52
Jestem pełna nadziei. Wielu mówi- muzyk, oszołom, [ more ... ]

[News] Kukiz: Mam obowiązek krzyczeć!
Autor: admin dnia 06 mar : 13:26
-LINK- tu radzę zobaczyć

[News] Pierwszy pozew wyborczy przeciwko Komorowskiemu!
Autor: papudrakus dnia 06 mar : 07:03
Słomka chce w ostatnim momencie jeszcze zaistnieć. [ more ... ]

[News] Kukiz: Mam obowiązek krzyczeć!
Autor: papudrakus dnia 06 mar : 07:01
A gdzie program wyborczy?Głosujemy na twarz czy na [ more ... ]

[News] Legioniści ukarani za patriotyczną oprawę o Żołnierzach Wyklętych
Autor: papudrakus dnia 06 mar : 07:00
Dura lex, sed lex - chciałoby się poweidzieć. kara [ more ... ]

[News] Zbieramy Podpisy na PAWŁA !
Autor: Margo dnia 05 mar : 20:12
Wodzisław Śl.,Gliwice, Poznań, Warszawa, Krosno, R [ more ... ]

[News] PILNE! Naloty policji na mieszkania uczestników Marszu Żołnierzy Wyklętych w Gorzowie
Autor: Margo dnia 03 mar : 22:26
źródło - -LINK-


środa 27 październik 2010
Od 15 listopada palacze będą mieli poważne kłopoty
thumb_zakaz.palenia.jpgGŁOS SZCZECIŃSKI Za nieco ponad dwa tygodnie wejdą w życie nowe przepisy, w których zostanie wprowadzony zakaz palenia we wszystkich miejscach publicznych. Nie będzie można już zapalić papierosa w pubie, restauracji czy nocnym klubie. Niepalący nie będą mogli być narażeni nawet na najmniejszy ślad dymu czy to we wspólnej szatni, czy na korytarzu prowadzącym do toalety. Restauracje czy kluby  nocne mogą wyznaczyć specjalne sale dla palących jeśli mają lokale o powierzchni większej niż 100 m kwadratowych.

Z sondaży przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Manko wynika, że trzy czwarte niepalących i ponad połowa palaczy popiera wprowadzany zakaz. Przewodniczący Obywatelskiej Koalicji Tytoń albo Zdrowie, Krzysztof Przewoźniak, podkreśla, że średni poziom stężenia dymu papierosowego w polskich pubach i restauracjach piętnastokrotnie przekracza górną granicę normy zdrowotnej. Wieczorami, w co trudno uwierzyć, ale tak wynika z badań naukowych, norma jest przekraczana aż… 260 razy.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 27 października 2010 - 16:17:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Już czas zaszczepić się przeciwko grypie
GŁOS SZCZECIŃSKI Lekarze twierdzą, że najgorsza i największa fala zachorowań jeszcze przed nami. Szczepionka całkowicie nie chroni, ale poprawia odporność. W Polsce w tym sezonie zanotowano więcej zachorowań na grypę i choroby grypopochodne niż w tym samym czasie rok temu. Tylko w pierwszym tygodniu października w naszym województwie stwierdzono 275 przypadków zachorowań. Sytuacja jest stabilna, ale jak przewidują eksperci najgorsze jeszcze przed nami.

Ból mięśni, gorączka, dreszcze, kaszel. To główne objawy grypy, choroby zakaźnej dróg oddechowych, która przenosi się drogą kropelkową. Chory zazwyczaj spędza od trzech do pięciu dni w łóżku przyjmując leki, by powrócić do zdrowia, jednak osłabienie i powrót do poprzedniej kondycji może trwać nawet dwa tygodnie. Kiedy grypa nie jest leczona, może prowadzić do poważnych powikłań a nawet śmierci. By uchronić się przed nią od wielu lat lekarze zachęcają do szczepień.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 27 października 2010 - 14:53:15  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wykład w „Żółtym Domku”
GOLENIOW.PL W ramach obchodów zakończenia I wojny światowej i 92 rocznicy odzyskania niepodległości, w ODDZG "Żółty Domek" odbędzie się wykład dr Pawła Skubisza "Z historii Święta Niepodległości w okresie międzywojennym".

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na środę 10 listopada o godz. 12.00 do Ośrodka Dokumentacji Dziejów Ziemi Goleniowskiej "Żółty Domek" przy ul. Pocztowej 2


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 27 października 2010 - 14:29:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Straż Miejska w Goleniowie w ubiegłym tygodniu
GOLENIOW.PL W dniach od 18 do 24 października 2010 r. Straż Miejska podjęła łącznie 131 interwencji, w tym 46 z własnej inicjatywy, a 85 na podstawie zgłoszeń mieszkańców i różnych instytucji. W tym czasie Straż nałożyła 12 mandatów karnych na kwotę 1.850,00 zł oraz udzieliła 8 pouczeń.

W sobotę 23 października o godz. 16.20 do Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie mieszkańca miasta w sprawie grupy nieletnich osób, przebywających przy rzece Inie pod mostem na ul. Przestrzennej. Zachowanie wskazywało, że część z nich może znajdować się pod wpływem alkoholu lub innego podobnie działającego środka . W wyniku podjętej przez strażników interwencji na wskazanym miejscu ujęto 2 chłopców i 2 dziewczynki w wieku 15 lat. Jak się okazało, dwoje z nich znajdowało się pod wpływem alkoholu, co potwierdził wynik przeprowadzonego badania (wyniki 0,57mg/l oraz 0,53mg/l zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu). Nieletni zostali przekazani pod opiekę rodziców, a sprawa trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Goleniowie.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 27 października 2010 - 14:28:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 26 październik 2010
Zdarzyło się
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL


Akcja Poszukiwani10 osób poszukiwanych zatrzymali w piątek policjanci z terenu powiatu goleniowskiego. Osoby te ukrywały się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.
Piątkowa akcja „Poszukiwani” przyniosła efekt w postaci zatrzymania 10 osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Ośmioro z nich poszukiwanych było w celu doprowadzenia do zakładu karnego, aby odbyli tam zasądzoną karę pozbawiania wolności. Do pierwszego zatrzymania doszło o godz. 9.00 w Nowogardzie, następne miały miejsce w Goleniowie, Osinie, Maszewie i gminie Przybiernów. Poza tym w Maszewie mundurowi zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 26 października 2010 - 14:54:53  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Krzysztof Zajko lubi Komitety Obywatelskie?GOLENIOW.NET.PL W piątek 22.10.2010 w audycji radiowej „Talia polityczna” o 8.30 gościem Wojciecha Uciechowskiego był Krzysztof Zajko. Wsłuchiwałem się w słowa kandydata i muszę stwierdzić, że moje odczucia w stounku do Jego osoby potwierdziły się. Kandydat na Burmistrza, w moim rozumowaniu, powinien być osobą z autorytetem, który pracuje sam na swoje nazwisko i zaszczyty, aby nikt nie musiał go namaszczać na następcę. Samo to słowo nasuwa mi myśl o Korei Północnej i namaszczeniu przez Kim Ir Sena jego syna Kim Dzong Ila.  To wyborcy powinni chcieć wybrać Pana Krzysztofa na Burmistrza, bez „namaszczania” przez poprzednika. Na pytanie - Czy Andrzej Wojciechowski, który jest kandydatem na radnego, nie będzie nim sterował ,  Krzysztof Zajko odpowiada tak : „ Nie , nie jestem o tym przekonany” . To Pana trzeba przekonywać, czy ktoś będzie Panem sterował czy nie? Nie rozumiem.  W toku rozmowy redaktor zadał pytanie odnośnie Strategi Oświatowej. Pan Zajko w kłamliwy sposób, bo tak to trzeba nazwać, we wdrażaniu strategii obarcza winą ówczesny system prawny i nauczycieli.  W bardzo ładny sposób wymigał się Pan od odpowiedzi na pytanie dotyczące prywatyzacji przedszkoli.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 26 października 2010 - 12:55:05  ::  Czytaj/Komentuj: 3

poniedziałek 25 październik 2010
Zbliża się długi weekend. Będą dodatkowe pociągi
GŁOS SZCZECIŃSKI W związku z długimi listopadowymi weekendami - na Wszystkich Świętych i Narodowe Święto Niepodległości, PKP Intercity oraz Zachodniopomorskie Przewozy Regionalne uruchomią dodatkowe połączenia oraz wzmocnią składy już kursujące. PKP Intercity zapowiedział też przedłużenie weekendowych ofert promocyjnych przy zakupie biletów. W dniach 29 października - 1 listopada na trasy wyruszy ponad 20 dodatkowych składów  PKP Intercity uruchomionych specjalnie w tym okresie. Dwa składy obsłużą szlak ze Szczecina do Poznania i z powrotem.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 25 października 2010 - 15:09:14  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Koncert dla Oliwii Frost w Kliniskach Wielkich

thumb_oliwia.jpgGOLENIOW.PL Koncerty organizowane dla udzielenie wsparcia potrzebującym pomocy przynoszą wymierne efekty. Wkrótce Zespół Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich także zorganizuje imprezę z taką intencją.

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kliniskach Wielkich zaprasza na koncert, który odbędzie się w szkole w piątek 5 listopada. Będzie to koncert charytatywy, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla ciężko chorej uczennicy klasy IV tej szkoły, dziesięcioletniej mieszkanki Klinisk, Oliwii Frost.

W programie imprezy zapowiedziano występy taneczne i wokalne uczniów Zespołu Szkół, muzyczne występy zespołów profesjonalnych i amatorskich, aukcję darów przekazanych od sponsorów, loterię fantową. Przewiduje się też inne atrakcje, jak przejażdżki konne, chopperem, strzelnicę, pokazy zorganizowane przez Komendę Policji w Goleniowie, pokazy militarne.

Na plakacie imprezy można znaleźć taż numer konta, na które można przekazywać wpłaty dla udzielenia pomocy Oliwii. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej płynącej z głębi serca akcji.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 25 października 2010 - 13:33:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 23 październik 2010
Komentarze bez rejestracji na goleniow.net
GOLENIOW.NET.PL Od dzisiaj wprowadzamy na naszym portalu novum. Dzięki unowocześnieniu funkcji naszego systemu portalowego, uruchomiliśmy możliwość komentowania artykułów bez potrzeby rejestracji i logowania się. Jedynym utrudnieniem po to aby dokonać komentarza będzie potrzeba wpisu ciągu znaków graficznych w celu jego zatwierdzenia. Nadal będzie potrzeba rejestracji i logowania na forum oraz do działu download.Myślę, że to znaczne ułatwienie przypadnie państwu do gustu
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 23 października 2010 - 12:37:15  ::  Czytaj/Komentuj: 2

piątek 22 październik 2010
Schizofrenia drogowa
GOLENIOW.NET.PL Poniżej przedstawiamy typowy objaw schizofrenii w oznakowaniu ulic w naszym mieście.
Od bardzo długiego czasu istnieje u zbiegu ulic Kościuszki i Konstytucji 3-go maja przedstawione poniżej na fotografii oznakowanie. I jakimś dziwnym trafem nikomu to nie przeszkadza pomimo, że oznakowanie wprowadza w błąd.

thumb_22.10.2010znaki.jpg

Jak widać na poniższym zdjęciu oznakowanie poziome jest całkowicie sprzeczne z oznakowaniem umieszczonym na słupku wysepki

Poziome oznakowanie wyrażone znakami P8b: strzałka kierunkowa do skręcania
Oznacza, że jazda z pasa ruchu, na którym jest umieszczona, jest dozwolona tylko w kierunku wskazanym strzałką. Czyli w tym wypadku i w prawo i w lewo.

Jak najbardziej jest to oznakowanie w tym miejscu prawidłowe lecz , niestety to oznakowanie kłóci się z oznakowaniem pionowym wyrażonym znakiem C-9[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 22 października 2010 - 19:09:58  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 259 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 292 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 211 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 266 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 422 0 -
 
Tematów: 132 | Posty: 165 | Odsłon: 196563


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 47
unikalnych: 16

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 589179
unikalnych: 253648

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1044430
unikalnych: 369342

Online
Gości: 8
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 583, Najnowszy: Elf

Ogłoszenia
Sprzedam
AltenCare24-email-
18 mar : 20:56
Alten Care24 działa z sukcesem na rynku od 2007 roku, wciąż poszerzając swoją ofertę. Misją firmy jest pomoc w rozwoju zawodowym naszych Klientów. Oferujemy zarówno zagraniczne programy edukacyjne, jak i zarobkowe. Kolejne certyfikaty, które uzyskujemy, gwarantują najwyższy stopień świadczonych usług.

Opiekunka Osób Starszych NIEMCY

Niemcy / całe Niemcy

Zakres obowiązków: Oferta pracy dotyczy domów prywatnych osób starszych, w których sprawuje się nad nimi opiekę. Są to osoby starsze lub chore, które potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach. Do obowiązków opiekunki należy:
• spędzanie czasu z podopiecznym
• troska o dobre samopoczucie pacjenta
• opieka natury fizycznej: pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, toalecie porannej i wieczornej, słanie łóżka, przygotowywanie prostych posiłków, robienie zakupów
• wspólne dbanie o dom oraz regularne przyjmowanie lekarstw i posiłków
Wymagania: * Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• Doświadczenie w opiece, także nad członkiem rodziny
• Predyspozycje psychologiczne, życzliwość i łatwość nawiązywania kontaktów
• Dobry stan zdrowia
• Wiek 27- 60 lat
• Bardzo mile widziane jest posiadanie prawo jazdy - posiadamy wiele ofert dla pań z kwalifikacjami do prowadzenia samochodu (głównie do robienia zakupów, zawożenia do lekarza)
Oferujemy: * pracę w stabilnej, europejskiej firmie
• umowę zlecenie
• opłacone składki ZUS
• ubezpieczenie
• bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu
• opłacony dojazd do Niemiec i powrót do Polski
• wsparcie osoby polskojęzycznej na terenie Niemiec w trakcie pracy
• podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
• zdobycie cennego doświadczenia
Najwyższe zarobki na polskim rynku! 850 - 1300 Euro NETTO (stawka dla pan znających język i posiadających prawo jazdy)

Forma kontaktu:

e-mail: -email-

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Arkadiusz-email-
19 mar : 13:49
Sznaucer miniaturowy, 9 tyg. szczeniaki z książeczką zdrowia.
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1288 sek., 0.0355 z tego dla zapytań.