Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]

[News] Porzucone szczeniaki
Autor: kamikaze dnia 28 lut : 13:04
Oczywistym jest że kogoś komu mimo wszystko los ty [ more ... ]


piątek 08 styczeń 2010
W ciągu tygodnia zginęły tu dwie osoby. Zabezpieczyć dzikie przejście przez tory w Goleniowie
GŁOS SZCZECIŃSKI Goleniowianie są zszokowani wydarzeniami z ostatniego tygodnia. W ciągu sześciu dni na goleniowskim dworcu pod kołami pociągu zginęły dwie osoby. Obie w tym samym miejscu i o tej samej porze.Dzień przed sylwestrem 19-latek ze Szczecina wszedł wprost pod najeżdżający od strony Świnoujścia pociąg. Wczoraj 20 minut po godzinie 17 pociąg relacji Kamień Pomorski – Poznań zabił 60-letniego mężczyznę. Obie osoby w chwili tragicznego zdarzenia znajdowały się na przejściu wyznaczonym dla pieszych, ale obaj mężczyźni znaleźli się w tym miejscu przechodząc w sposób niedozwolony. Weszli na nie od strony drogi, a nie z peronów.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 08 stycznia 2010 - 19:14:27  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 06 styczeń 2010
Poszukiwana zatrzymana w autobusie jadącym do Niemiec!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Poszukiwaną nakazem 43-letnią kobietę zatrzymali policjanci z Nowogardu w autobusie jadącym do Niemiec. Kompletnie pijaną osadzono w areszcie.
Do zatrzymania doszło wczoraj na stacji paliw w Nowogardzie. Kierowca autobusu udającego się do Niemiec zgłosił awanturę. Okazało się na miejscu, że 43-letnia kobieta w stanie upojenia alkoholowego wywołała awanturę w autobusie. Widok przybyłych policjantów nie uspokoił krewkiej kobiety. Rzuciła się z rękami na policjantów, kopała ich także po nogach. Została obezwładniona i doprowadzona do Komisariatu Policji w Nowogardzie

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 06 stycznia 2010 - 16:53:51  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kolejny wypadek na torach!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Przechodzący przez tory w Goleniowie starszy mężczyzna wpadł pod kola pociągu. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Kilka dni wcześniej w tym samym miejscu zginął 19-latek.
Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 17.30 na torach kolejowych w obrębie dworca PKP w Goleniowie. Starszy mężczyzna przechodził przez tory z peronu drogiego na pierwszy w miejscu wyznaczonym dla pieszych i został potrącony przez pociąg relacji Kamień Pomorski- Poznań.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 06 stycznia 2010 - 16:50:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Radość wędkarzy. Ina jest pełna troci
GŁOS SZCZECIŃSKI Podobno z wszystkich trociowych rzek w kraju, właśnie Ina w pierwszych dniach nowego roku okazała się najszczęśliwsza dla wędkarzy (zawiodła m.in. Słupia). – Niektórzy z kolegów zdołali wyholować nawet po kilka sztuk, oczywiście ze sobą można zabrać tylko dwie – mówi Artur Furdyna, prezes Towarzystwa Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy. – Nie było wyjątkowo dużych okazów, ale zdarzały się sztuki mierzące 70-80 cm i ważące 4-5 kg. W tym roku zdumiewająca była nie wielkość ryb, ale ich ogromna liczba.Wyjątkowo duże ilości wytartej troci w Inie to między innymi zasługa wędkarzy i miłośników rzeki, którzy w okresie tarła całą dobę pilnowali Iny przed kłusownikami.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 06 stycznia 2010 - 16:42:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 04 styczeń 2010
Kompletnie pijanego zatrzymano dwukrotnie w jedną noc!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Ponad 2 promile alkoholu w organiźmie miał 22-letni mężczyzna zatrzymany w Goleniowie jak kierował samochodem marki Renault. Po kilku godzinach został ponownie zatrzymany przez inny patrol. Alkomat wykazał u niego 2.17 promila. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 04 stycznia 2010 - 09:31:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 02 styczeń 2010
Od Nowego Roku niższe emerytury dla esbeków i członków WRON
KURIER SZCZECIŃSKI Począwszy od Nowego Roku ok. 41 tys. funkcjonariuszy służb specjalnych PRL oraz 9 członków Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego zacznie dostawać niższe emerytury. To efekt działania tzw. ustawy dezubekizacyjnej, którą 13 stycznia na wniosek Lewicy zbada Trybunał Konstytucyjny.

Uchwalona w styczniu 2009 r. ustawa, weszła w życie w marcu 2009 r. W jej preambule zapisano, że "system władzy komunistycznej opierał się głównie na rozległej sieci organów bezpieczeństwa państwa, spełniającej w istocie funkcje policji politycznej, stosującej bezprawne metody, naruszające podstawowe prawa człowieka". "Wobec organizacji i osób broniących niepodległości i demokracji dopuszczano się zbrodni przy jednoczesnym wyjęciu sprawców spod odpowiedzialności i rygorów prawa" - napisano.

Ponadto dodano, że "funkcjonariusze organów bezpieczeństwa pełnili swoje funkcje bez ponoszenia ryzyka utraty zdrowia lub życia, korzystając przy tym z licznych przywilejów materialnych i prawnych w zamian za utrwalenie nieludzkiego systemu władzy". Podkreślono, że "samozwańcza Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego służyła utrwalaniu systemu komunistycznego w Polsce".


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  sobota 02 stycznia 2010 - 00:07:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Magicy od oleju
KURIER SZCZECIŃSKI Końcówka roku i kolejny akt oskarżenia szczecińskiej Prokuratury Okręgowej dotyczący handlu fałszywym paliwem. Tym razem chodzi o 18 osobową grupę, która produkowała olej napędowy i prała brudne pieniądze.

Zdaniem prokuratury grupa działała od listopada 2002 do grudnia 2004 roku na terenie m.in. Wrocławia, Gorzowa Wielkopolskiego i Glewic k. Goleniowa. Jej celem była nielegalna produkcja oleju napędowego poprzez wytrącanie barwnika z oleju opałowego oraz produkcja oleju napędowego z ropy naftowej przy użyciu środków chemicznych. Takie paliwo było potem sprzedawane różnym odbiorcom w kraju. Grupa natomiast nie płaciła podatku akcyzowego oraz podatku od towarów i usług.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  sobota 02 stycznia 2010 - 00:06:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 01 styczeń 2010
Nasz bohater – Mateusz!
GOLENIOW.PL Na dzisiaj, 31 grudnia, Burmistrz Gminy Goleniów Andrzej Wojciechowski oraz Zastępca Burmistrza Krzysztof Zajko zaprosili do Urzędu Gminy i Miasta Mateusza Banasia z Pucic wraz z jego rodzicami. Celem zaproszenia było złożenie chłopcu serdecznych gratulacji za jego heroiczną postawę w niedzielę 27 grudnia.

Tego właśnie dnia jego najbliższa rodzina stanęła w obliczu ogromnego niebezpieczeństwa – zatrucia się tlenkiem węgla. Od tragedii rodziców oraz siostrę uchronił właśnie 13-letni Mateusz, który nie stracił zimnej krwi i zachował się bardzo odpowiedzialnie. Pomimo niezwykle stresującej sytuacji, Mateusz niezwłocznie powiadomił odpowiednie służby, którym niemalże w ostatniej chwili udało się uratować rodzinę od tragedii.

Grafika: http://www.goleniow.net.pl/e107_images/newspost_images/31122009.jpg


Burmistrzowie podziękowali Mateuszowi za jego postawę i energiczne działanie, którym pokazał, że mimo 13 lat jest w pełni odpowiedzialnym człowiekiem. Jego mamie natomiast podziękowali za wspaniałe wychowanie Mateusza, które pozwoliło mu właściwie zachować się w sytuacji, która uratowała życie całej rodzinie, a dla wszystkich stała się przykładem do naśladowania i uznania.Informacja oraz foto pochodzą ze strony Gminy Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  piątek 01 stycznia 2010 - 13:01:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

W 2010 raczej drożej niż taniej
Od stycznia wzrosną ceny m. in. papierosów, ropy, transportu, energii elektrycznej i artykułów spożywczych z importu. Mniej zapłacimy za odzież, internet, telewizory i wycieczki zagraniczne. W styczniu wzrośnie akcyza na papierosy, co spowoduje podwyższenie ceny jednej paczki o ok. 33 grosze. Na większe wydatki muszą się też nastawić osoby, które nie stronią od słodyczy.Pod koniec tego roku cena cukru na światowych rynkach osiągnęła historyczne rekordy, także kakao stale drożeje. Dlatego za słodkie wyroby zapłacimy w nowym roku więcej. Nieco więcej zapłacimy też za czworonoga. W 2010 r. wzrosną podatki od posiadania psa oraz maksymalne stawki opłaty targowej i uzdrowiskowej.W wyniku podwyższenia opłaty paliwowej na olej napędowy wzrośnie także o kilkanaście groszy cena litra ropy. Eksperci ostrzegają, że wkrótce może to spowodować wzrost cen innych produktów, bowiem auta dostawcze i ciężarówki mają w większości silniki diesla. To nie koniec podwyżek w transporcie. Więcej zapłacą w nowym roku ci, którzy zdecydują się na kurs prawa jazdy. W życie wejdzie najprawdopodobniej ustawa nakładająca 22 proc. VAT na szkoły nauki jazdy. Drożej będziemy także płacić za transport miejski m. in. w Katowicach, Pile, Jeleniej Górze, Toruniu, Rzeszowie.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 01 stycznia 2010 - 01:55:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Szczęśliwego Nowego ROKU 2010

nowyrok.jpg

Kiedy Nowy Rok nadchodzi
kieliszeczek nie zaszkodzi
Kufel piwa to za mało
Litr szampana by się zdało
Trzeba opić wszelkie troski
By następny rok 2010 był boski


Życzą administratorzy Goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  piątek 01 stycznia 2010 - 01:45:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 151
unikalnych: 49

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 456064
unikalnych: 217666

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 818890
unikalnych: 318529

Online
Gości: 4
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 552, Najnowszy: aterima007

Ogłoszenia
Sprzedam
Małgorzata Biały-email-
15 lip : 14:24
Już dziś zostań KONSULTANTKĄ/em FIRMY ORIFLAME- -LINK-

- Jako konsultant/ka Oriflame możesz kupować wszystkie produkty z Katalogu,w cenie niższej o 20%, dzięki temu oszczędzisz na własnych zakupach.

- Sprzedając kosmetyki po cenach katalogowych zarabiasz właśnie na tej różnicy.Pamiętaj, nie masz obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę.

- Przedstaw katalog swoim znajomym, sąsiadom lub współpracownikom, i zbierz od nich zamówienia żeby zarobić pieniądze.

- Zacznij budować swoją grupę Konsultantów. Zaproś osoby, które znasz i namów je, aby tak jak Ty zostali Konsultantami.Twoje zyski wynikają z obrotów całej Twojej grupy.

- Wśród naszych Konsultantów można spotkać studentów, pracowników etatowych, uczniów, emerytów oraz matki, które opiekują się dziećmi.

- Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia.Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

- Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę.

- Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta-nagrody o wartości ok.400 zł.

- Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów!


INFORMACJE: gg 9052425; -email- . -LINK- . tel.606-638-894

Formularz rejestracji > -LINK-
DodajemyogloszeniaPL-email-
14 lip : 12:41
Zleć nam dodawanie Twojego ogłoszenia do portali ogłoszeniowych i pozyskaj już dziś nowych klientów !
Posiadamy różne pakiety ogłoszeniowe , od 90 do 1500 portali.
Dodajemy również ogłoszenia co tydzień ( pakiety cykliczne - ogłoszenia pozycjonujące )

Kontakt:
tel.794 252 817
www.dodajemyogloszenia.pl

Naszą pracę wykonujemy rzetelnie , starannie , nie posługujemy się żadnymi automatami - każde ogłoszenie umieszczamy ręcznie, co daje gwarancje ,że ogłoszenie ukaże się we właściwej kategorii.

Kontakt:
tel.794 252 817
www.dodajemyogloszenia.pl
Dodajemy na największych portalach m.in :
www.olx.pl
www.alegratka.pl
www.gumtree.pl
www.kupsprzedaj.pl
www.adin.pl
www.szybkooferty.pl
www.rozglos.net
www.24opole.pl
www.bazaro.com.pl
itp.
+
gratis promowane:
www.miasta.swiatogloszen.net.pl
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1250 sek., 0.0313 z tego dla zapytań.