Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Pożar po uderzeniu pioruna
Autor: Margo dnia 17 sie : 14:22
Do dnia 17-08-15 r. do godz. 14:04 ani na portalu [ more ... ]

[News] Bartosz Wilk z Goleniowa nagrodzony przez ministra
Autor: Margo dnia 14 sie : 14:30
Gratuluję !

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 13 sie : 00:20
czytelnik nie wie co autor ma na myśli. Pani dwukr [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: admin dnia 11 sie : 10:58
Pani Małgorzata zapewne miała na myśli wójtów:) [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 11 sie : 07:08
Soltysi zadłużyli gminy? Sołtys nie zarządza gminą [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: admin dnia 03 sie : 22:34
Sprawa opisana w poście wyżej , nabrała dalszego c [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 03 sie : 13:35
Rozumię, że autor anonimu ma jakieś obawy, ale ty [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 18:20
A nie zastanowiło cię "wprawiony" dlaczego nadawca [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 01 sie : 15:40
Ludzie listy piszą, ale bez nadawcy. Uważam, ze su [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 07:57
Ciekawe, że jednymi anonimami Gmina zajmuje się be [ more ... ]


poniedziałek 14 marzec 2011
Za co płaci odbiorca energii?
GOLENIOW.NET.PL Rachunek za energię elektryczną jest zdecydowanie bardziej skomplikowany niż np. rachunki za połączenia telefoniczne. Znajduje się na nim szereg pozycji o tajemniczych nazwach. Każdy oczywiście płaci go bez zmrużenia oka, jednak warto się zastanowić na co przeznaczane są nasze pieniądze.
Przede wszystkim należy rozróżnić dwie kwestie – zakupu i przesyłu energii. Za każdą z nich odpowiada inna Spółka. Tak więc pieniądze płacone na podstawie jednej faktury trafiają do dwóch różnych podmiotów. Energię sprzedaje „Sprzedawca”, a przesyła „Dystrybutor”.
Pierwszym elementem faktury wartym wyjaśnienia jest grupa taryfowa. Odbiorcy indywidualni, korzystający z energii w miejscu zamieszkania posiadają taryfę G. W zależności od sposobu naliczania opłaty, taryfa może być jedno lub dwustrefowa.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 14 marca 2011 - 19:34:07  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Straż Miejska w Goleniowie w ubiegłym tygodniu
GOLENIOW.PL W dniach od 07 do 13 marca 2011 r. Straż Miejska podjęła łącznie 122 interwencje, w tym 60 z własnej inicjatywy, a 62 na podstawie zgłoszeń mieszkańców i różnych instytucji. W tym czasie Straż nałożyła 27 mandatów karnych na kwotę 5.100,00 zł oraz udzieliła 15 pouczeń. W piątek 11 marca o godz. 0.20 na ul. Gen. Andersa w Goleniowie patrol Straży Miejskiej ujął dwóch młodych mężczyzn, którzy będąc w stanie po spożyciu alkoholu usiłowali przewrócić stojący na chodniku plastikowy pojemnik z piachem. Za to wykroczenie strażnicy ukarali ich mandatami karnymi po 500,00 zł każdy.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 14 marca 2011 - 13:36:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 12 marzec 2011
Ile czasu będziemy lizać dupę UE. Polaku obudź się !

GOLENIOW.NET.PL Dawno nie było w naszym mieście sytuacji aby w sklepach zaczęło brakować cukru, choć cena jest w okolicy lub przekroczyła 5 zł.
Bardzo mocno zdziwiłem się kiedy robiąc zakupy w poniedziałek zauważyłem brak cukru, taką samą sytuację zastałem w Netto, W innych sklepach np Kaufland cukier był lecz cena już od dłuższego czasu za 1kg cukru była powyżej 4 zł więc tym samym mieszkańcy chcąc zaoszczędzić w pieszej kolejności kupowali cukier w sklepach, które oferowały go po mniej więcej 3,00 - 3,50 zł. Cukru zaczyna brakować w hurtowniach gdzie w ciągu miesiąca cena cukru skoczyła aż o 100%, Cena mąki tak drastycznie w ostatnim czasie nie szła do góry, ale licząc okres roku to mąka jednak podrożała ponad 100%. W ciągu roku cena warzyw również podrożały w sposób zaskakujący. Cena np kapusty kiszonej skoczyła z okolicy 0,90 zł za 1 kg do prawie 3,00 zł.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 12 marca 2011 - 13:47:36  ::  Czytaj/Komentuj: 3

Od nowego roku szkolnego drożej za przedszkole

GŁOS SZCZECIŃSKI Rodzice dzieci z gminy Goleniów muszą się liczyć z nowymi stawkami i nowym sposobem obliczania opłat za posyłanie dzieci do przedszkola publicznego. Będzie drożej, dla niektórych rodziców nawet o około 20 procent. Nie ma też ulgi w opłatach za kolejne dzieci w rodzinie.
- Według nowego projektu uchwały, który radni podjęli, pierwsze pięć godzin pobytu dziecka w przedszkolu będzie bezpłatne, za każdą kolejną godzinę rodzice zapłacą odpowiednio – 3,81 zł za pierwszą, 1,90 zł za drugą i trzecią godzinę oraz 96 gr za czwartą, piątą i szóstą – wylicza Janina Mucek, dyrektor wydziału edukacji goleniowskiego urzędu gminy.
agat
informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 12 marca 2011 - 12:42:11  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Uwaga: drożyzna!

ISKRY.PL O tym, jak bardzo skaczą w górę ceny, przekonują się wszyscy, którzy codziennie robią zakupy i płacą wszelkiego typu rachunki: za gaz, mieszkanie, prąd czy wodę. Winę za to ponosi jednak nie wolny rynek, lecz w dużej mierze rząd. Od nowego roku wprowadził podwyżkę VAT praktycznie na wszystkie ceny towarów i usług i nieskutecznie chroni rynek polskich konsumentów przed światowymi zwyżkami cen żywności. Wszystko to uderza w budżety przede wszystkich uboższej części społeczeństwa. Czy obecna sytuacja spowoduje wyjście ludzi na ulicę i falę powszechnych protestów?
Media w ostatnich tygodniach biją na alarm: już dawno nie odnotowano takiego wzrostu cen żywności w sklepach. Według statystyk GUS w styczniu br. w stosunku do stycznia ub. r., przy inflacji sięgającej 3,8 proc., ceny żywności i napojów bezalkoholowych wzrosły o niespełna 5 proc., ceny za użytkowanie mieszkania i nośniki energii skoczyły o ponad 6 proc., zaś transportu (paliwa i przewozy towarów) aż o 7,2 proc.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 12 marca 2011 - 12:37:23  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Cytat tygodnia
,, Przysięgam Polakom, że każdy kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie przeze mnie osobiście wyrzucony”

D.Tusk, -2007 r.
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 12 marca 2011 - 12:33:44  ::  Czytaj/Komentuj: 2

Najbardziej drożeją nasze powszednie: chleb, mąka i cukier

ISKRY.PL Wchodzimy do sklepu i łapiemy się za głowy: drożeje wszystko. Dzisiaj nawet w najtańszych hipermarketach zapłacimy więcej niż wczoraj. Według ekspertów, chleb w najbliższych miesiącach może podrożeć do 5 zł. Niektórzy mówią, że za kilogram chleba – odpukać – będziemy płacili jeszcze więcej. Tymczasem w Polsce 16 mln ludzi żyje w ciągłym niedostatku, a 2 mln w nędzy! Ceny cukru święcą triumfy, nie tylko dlatego, że cukier jest coraz droższy na rynkach światowych. U nas drożyzna, m.in. cukru, w wielu przypadkach stanowi pochodną unijnych nakazów ograniczania produkcji (limity). Coraz więcej artykułów żywnościowych w Polsce i Niemczech kosztuje już tyle samo, a ile my zarabiamy, ile oni?
Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w styczniu ceny towarów i usług konsumpcyjnych, w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku, wzrosły o 3,8 proc, a w porównaniu z grudniem były wyższe o 1,2 proc. Cóż nam z wyjaśnień rządu, że żywność drożeje globalnie, ponieważ Muammar Kaddafi strzela do swoich rodaków w Libii, więc ceny ropy naftowej, a za nią wszystkiego, idą bez przerwy w górę, że były susze i powodzie, że ceny kawy od 2001 r. wzrosły o 332 proc., a w ostatnich dwóch latach o 100 proc. i dalej szaleją. Odczuwamy przede wszystkim, wysuszanie własnych portfeli w sposób błyskawiczny. Zaczynają się obawy, czy aby nie zabraknie do pierwszego?


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 12 marca 2011 - 12:28:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 11 marzec 2011
Z biblioteką na wycieczkę
GOLENIOW.PL Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie informuje, że posiada jeszcze wolne miejsca na wycieczkę trasą Praga – Wiedeń – Czeski Raj – Karpacz – Wrocław.
Wycieczka organizowana jest w dniach 27 – 31 lipca. Koszt wycieczki na 1 osobę – 550,00 zł, płatność w 3 ratach. Szczegółowe informacje do uzyskania pod numerem (091) 418-22-60 u pani Teresy Rafał.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 11 marca 2011 - 17:04:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Młodzi włamywacze zatrzymani
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Goleniowscy policjanci zatrzymali czterech młodych mężczyzn, którzy od stycznia tego roku okradali budowy, mieszkania i obiekty handlowe. Złodzieje działali na terenie naszego powiatu i powiatów sąsiednich. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. thumb_10.03.2011mwz.jpg
Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy gminy Goleniów, w wieku od 16 do 18 roku życia. Trzech z nich, to koledzy z jednej klasy. Kradli i włamywali się od stycznia, do marca tego roku. Ich łupem padały elektronarzędzia, sprzęt specjalistyczny i materiały budowlane. Wpadli na kradzieży z włamaniem do mieszkania, którego dokonali w Sylwestra. Po nitce do kłębka, policjanci dotarli do innych przestępstw, które popełniali Ci młodzi ludzie. Jeden z zatrzymanych, nieletni odpowie przed Sądem, Wydziałem dla Nieletnich. Natomiast jego koledzy jako dorośli odpowiedzą za przestępstwa kradzieży z włamaniem.Policjanci pracują nad odzyskaniem skradzionego mienia, nie wykluczają też, że sprawa ma charakter rozwojowy.
podkom. Marta Pierko
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  piątek 11 marca 2011 - 17:01:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wspólne patrole i szkolenia
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Goleniowska drogówka, szkoliła dzisiaj kolegów ze Straży Granicznej w Goleniowie. Tematem szkolenia były przepisy ruchu drogowego i poprawa bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu.thumb_10.03.2011wpp.jpg
Kierownik Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie asp. Arkadiusz Radawiec poruszał problemy , z którymi nasi koledzy mogą spotkać się podczas pełnienia służby patrolowej. Jednym z zagadnień były przyczyny wypadków drogowych i potrąceń pieszych, nieprzestrzeganie przepisów RD, nadmierna prędkość i nietrzeźwi kierujący. Skoncentrowano się na drogach krajowych nr 3 i 6, miejscowości Goleniów i przyległych terenów wiejskich. Na podstawie analizy bezpieczeństwa, specjalista ruchu drogowego wskazał te miejsca, w których najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych.Wspólne patrole Policji i Straży Granicznej to częsty widok na naszych drogach. Takie szkolenia odbywają się cyklicznie, służą wymianie doświadczeń i dobrych praktyk, dzięki którym na drogach będzie bezpieczniej.podkom.


Marta Pierko
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  piątek 11 marca 2011 - 16:56:31  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 313 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 912 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 924 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 640 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 747 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 220031


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
market.JPG

fary.jpg

baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 313
unikalnych: 74

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 652919
unikalnych: 274168

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1146029
unikalnych: 398310

Online
Gości: 8
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 6
Użytkowników: 602, Najnowszy: nucleon

Ogłoszenia
Sprzedam
Randstad Polska Sp. Z O.o.-email-
21 sie : 15:41
Dla jednego z naszych klientów, lidera rynku światowego w dziedzinie produkcji części i akcesoriów samochodowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik linii produkcyjnej

Opis stanowiska:

- praca przy produkcji
- obsługa urządzeń produkcyjnych
- układanie produktów w przestrzeni magazynowej

Wymagania:

- zaangażowanie i chęć do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane
- wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szkolenia wstępne
- wynagrodzenie miesięczne plus premie
- dodatkowe premie kwartalne
- pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

APT 47/3 - praca tymczasowa
Randstad Polska Sp. Z O.o.-email-
21 sie : 15:44
Dla jednego z naszych klientów, lidera branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik produkcji-branża spożywcza

Opis stanowiska:

- proste prace produkcyjne
- kontrola produktu końcowego
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- zapał i chęć do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
- pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku
- dowóz do zakładu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."
APT 47/3 - praca tymczasowa
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1256 sek., 0.0349 z tego dla zapytań.