Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Uroczystość oddania czci Bohaterom Wojny Obronnej 1939 - 1 września 2017
Autor: Margo dnia 02 wrz : 08:40
Kim z pochodzenia jest burmistrz? Już nawet pozory [ more ... ]

[News] I jak tu żyć Panie Burmistrzu bez wody?
Autor: Grześ dnia 05 cze : 18:53
Słucham i nie wierzę w to co słyszę. W tym wieku, [ more ... ]

[News] Czy gmina może stracić miliony? Częściowo utajniona Komisja Budżetu.
Autor: MW dnia 05 cze : 12:48
Zaraz za granica (Penkun ?) biogazownia na bodajże [ more ... ]

[News] Urodziny Goleniowa-Tort a la sukces(ja)?
Autor: MW dnia 24 maj : 12:17
w tytule macie na myśli W.Cz. przewodniczącego RM. [ more ... ]

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: Andrzej dnia 05 maj : 16:08
MW zadzwoń

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: MW dnia 05 maj : 14:28
Poza tym to wolny kraj . Czy będąc u władzy ktoś [ more ... ]

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: MW dnia 05 maj : 14:23
Jakieś sprawozdanie już było złożone ?

[News] Projekt uchwały w sprawie powołania Kapituły cz. 2
Autor: MW dnia 14 kwi : 15:04
Jak słucham to coraz bardziej podoba mi się argume [ more ... ]

[News] Projekt uchwały w sprawie powołania Kapituły cz. 2
Autor: MW dnia 14 kwi : 14:41
Tak słucham i moim zdaniem to powinni być w kapitu [ more ... ]

[News] Projekt uchwały w sprawie powołania Kapituły cz. 2
Autor: MW dnia 14 kwi : 14:32
A jak do tej pory funkcjonowała formuła zasłużony [ more ... ]


czwartek 04 kwiecień 2013
Zakaz zatrzymywania na Pocztowej

04.04.2013.jpg GOLENIOW.PL Od dnia 25 marca 2013 roku na ulicy Pocztowej obowiązuje zmiana organizacji ruchu. Znak B-36 wyłączył możliwość zatrzymywania i parkowania pojazdów po lewej stronie jezdni i chodnika na całej długości tej ulicy.

Przez pierwszy tydzień Straż Miejska udzielała pouczeń osobom, które zaparkowały pojazdy wbrew zakazowi. Teraz w stosunku do kierujących, którzy nie dostosują się do zakazu, wyciągnięte zostaną sankcje w postaci mandatów karnych, których wysokość określona jest w taryfikatorze i wynosi 100 zł.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 kwietnia 2013 - 17:29:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Złodzieje samochodów zatrzymani

auto-laweta.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci Zespołu dw. z Przestepczością Nieletnich z goleniowskiej komendy zatrzymali dwóch meżczyzn podejrzewanych o dokonanie przywłaszczenia dwóch pojazdów. Sprawcy usłyszeli już zarzuty.

            Mieszkańcy powiatu goleniowskiego  - 35 i 41 latek poprosili obywatela Belgi, aby ten kupił im na terenie swojego kraju busa marki Volkswagen. Dali meżczyźnie 500 euro zaliczki. Kiedy Belg wrócił z pojazdem do Polski, dobroduszni goleniowianie zaproponowali mu, aby po długiej podróży odpoczął i przespał się w hotelu a nastepnego dnia sfinalizują transakcje, prosząc jednocześnie mężczyznę, aby przekazał im klucze od pojazdów – Volkswgena oraz lawety na której znajdował się bus wraz z dokumentmi. Kiedy następnego dnia obywatel Belgii wyspał się, po meżczyznach i samochodach nie było śladu, a ich telefony milczały.

Funkcjonariusze Zespłu dw. z Przestępczością Nieletnich podjęli działania, w wyniku których wytypowali warsztaty samochodowe na terenie powiatu, w których mogły znajdować się utracone pojazdy. W trakcie czynności policjanci w jednym z warszatów ujawnili przywłaszczonego Forda Transita – lawetę. Jak się później okazało samochód marki VW został już przez meżczyzn sprzedany na części. Odzyskany pojazd został zwrócony właścicielowi. Sprawcy przywłaszczenia pojazdów zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

                                                             mł. asp. Julita Filipczuk


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 kwietnia 2013 - 17:26:10  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Goleniowski rekord. Kobieta miała 11 promili alkoholu we krwi

GŁOS SZCZECIŃSKI 11 promili alkoholu. Taką ilość we krwi stwierdzono u mieszkanki Goleniowa. Do szpitala trafiła po interwencji, ale nie policyjnej, a ratowniczej. Normalny człowiek przy wypiciu tak dużej ilości alkoholu, nie przeżyłby. Już powyżej 4 promili zachodzi zagrożenie dla życia.

Zdaniem lekarzy, kobieta żyje tylko dlatego, że ma problem z alkoholem, a u osób nałogowo spożywających alkohol, granica tolerancji podwyższa się.

Za śmiertelną dawkę uważa się od 4 do 6 promili.


mdr  


informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 kwietnia 2013 - 16:57:27  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Po problemach

Ponad 2 tygodnie trwała awaria naszego systemu portalowego , do której doszło po aktualizacji na nowszą wersję oprogramowania. Dziś otrzymaliśmy poprawną wersję nieuzupełniającą nasz system portalowy i wszystko wróciło do normy.

Przepraszamy za utrudnienia

Admin
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 kwietnia 2013 - 15:32:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 14 marzec 2013
KUP teraz zanim wyłączą telewizję analogową TERAZ ZA 130 Zł


TERAZ W CENIE 130 zł
Odbiornik HD
4601.jpg


Od 19 marca 2013r. nie będzie nadawana analogowa telewizja z nadajnika w Kołowie. Już dziś za 130,00 zł warto kupić rewelacyjny dekoder z możliwością nagrywania do oglądania nadawanej już telewizji cyfrowej, nie czekaj na ostatnią chwilę.

Za kwotę 100 zł w większości sklepów dostępne odbiorniki SD które ograniczają odbiór telewizji cyfrowej naziemnej o czym nie informują sprzedawcy . Z naszymi odbiornikami nie ma takiego problemu.


Proponujemy zakup, lub zakup i montaż tunerów do odbioru telewizji cyfrowej.

Już dziś zadzwoń do nas. Ustalimy termin instalacji.
Obsługujemy teren całego Powiatu Goleniowskiego.

Poniżej lista już odbieranych programów oraz opis urządzenia


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 14 marca 2013 - 12:40:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 11 marzec 2013
Sukces goleniowskich karateków w Belgii

638_1363008561_Sukces.jpgW ubiegłą niedzielę 03.03 .2013 odbył się w Belgii międzynarodowy turniej karate WUKF ,,Open de la Ville de Herstal, w którym wzięło udział zawodnicy z  4 krajów  Belgii, Polski, Rumunii i Irlandii. W bardzo mocno obsadzonych konkurencjach karatecy Bushikanu Szczecin zdobyli 5 medali. Złoto w kumite indywidualnym wywalczyli aktualni Mistrzowie Świata  Amelia Gackowska i Paweł Bombolewski, który w finale pokonał innego Mistrza Świata Mickaela Dasoula (Belgia), trenowanego przez słynnego  Lefevre, zaś w pierwszej rundzie turnieju wygrał z V-ce Mistrzem Europy Petre Oarą (Rumunia).  Srebrne medale zdobyła drużyna kata  Anna Kujawa, Amelia Gackowska, Radosław Miadiełko, zaś brąz przypadł Mateuszowi Markiewiczowi w kumite indywidualnym oraz drużynie kata Bushikanu Kamila Matuszak, Weronika Miadiełko, Weronika Kapler. Dobry występ zaliczyli także pozostali nasi zawodnicy: Jakub Nuszkiewicz, Maciej Tura, Tomasz Ziembicki i Igor Minkowski, którzy po raz pierwszy startowali w tak dużej imprezie i zdobyli pierwsze szlify w walkach z przeciwnikami i własnym stresem. Trener i zawodnik Bushikanu Paweł Bombolewski: ,,Ten sukces bardzo mnie cieszy, szczególnie w perspektywie zbliżających się Mistrzostw Europy Środkowo-Wschodniej w Karate WUKF ,,Polish Open 2013?, podczas których moim zawodnikom przyjdzie - podobnie jak w Belgii  - mierzyć się z najlepszymi karatekami na świecie. Mistrzostwa odbędą się już 24 marca 2013 w Szczecinie
Weronika i Radosław Miadiełko  - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Goleniowie trenują karate od  7 lat  posiadają niebieski i zielony pas  trenują w LUKS Karate Goleniów  w Federacji WKF oraz trenują w szczecińskim  klubie karate Bushikan Szczecin federacji WUKF. Treningi w dwóch federacjach owocuje wiekszą wszechstronnością goleniowskich karateków - każdy trenujący musi mieć cel , ten cel to - Olimpiada w 2020 ( na tej własnie olimpiadzie karate będzie dyscypliną olimpijską).Może marzenia się spełnią - Życzymy powodzenia.
Wczoraj goleniowscy karatecy dostali powołanie na European Gosoku Ryu karate Championships które odbędą się w dniach 25-29  04.2013 na Ukrainie

Nadesłane przez Misza

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 11 marca 2013 - 14:31:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 08 marzec 2013
Życzenia z okazji dnia kobiet

Grafika: e107_images/newspost_images/rosa.gif
Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć naszym czytelniczkom życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy Waszej gościł tak samo często, jak w tym dniu
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 08 marca 2013 - 13:13:47  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 22 luty 2013
Ulica Dworcowa wyłączona z ruchu

22.01.2013.jpg GOLENIOW.PL

Szanowni Mieszkańcy

Informujemy, iż w związku z rozpoczęciem robót na zadaniu "Rozbudowa układu komunikacyjnego wraz z budową mostu przez rzekę Inę w Goleniowie" w poniedziałek, 25 lutego 2013 roku, będzie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ulicy Dworcowej na odcinku od Starostwa Powiatowego do wiaduktu, a w dniach 26 - 28 lutego 2013 ulica ta będzie zamknięta dla ruchu kołowego.

Za utrudnienia spowodowane zmianą organizacji ruchu i zamknięciem ulicy - przepraszamy.

Wykonawcą w.w. zadania jest wyłonione w postępowaniu przetargowym Przedsiębiorstwo Robót Drogowych POL-DRÓG S.A. z Nowogardu. Dnia 21 lutego 2013 roku została z wykonawcą podpisana umowa i przekazany plac budowy. Zadanie obejmuje:

    Przebudowę skrzyżowania ulic Andersa, Sportowej, Drzymały, Kasprowicza i Norwida na skrzyżowanie o ruchu okrężnym wraz z ciągami komunikacyjnymi i infrastrukturą techniczną - do 30.08.2013 r.;
    Budowę nowego mostu na rzece Inie wraz z budową dróg dojazdowych, ciągów komunikacyjnych i infrastruktury technicznej - do 30.10.2013 r;
    Przebudowa istniejącej kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej pomiędzy ulicami Dworcowa i Kopernika - do 30.10.2013 r.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 22 lutego 2013 - 14:44:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 19 luty 2013
Wykonawca wyłoniony

19.02.2013a-1.jpg GOLENIOW.PL Komisja przetargowa, po szczegółowym badaniu ofert na realizację zadania pn. „Rozbudowa układu komunikacyjnego wraz z budowa mostu przez rzekę Inę w Goleniowie, wybrała ofertę Przedsiębiorstwa Robót Drogowych POL-DRÓG S.A. z Nowogardu. Burmistrz Gminy Goleniów wybór ten zatwierdził.

POL-DRÓG złożył najkorzystniejszą finansowo ofertę – 7.999.144,19 zł. Przypomnijmy, na realizację tego zadania przeznaczono 9.941.117,00, w tym Gmina Goleniów – 8.417.326,00, GWiK – 1.523.791,00. Dnia 21 lutego 2013 roku zostanie z wykonawcą podpisana umowa i przekazany plac budowy. Dnia 26 lutego wykonawca rozpocznie roboty.
Zadanie, które dofinansowane zostanie z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, obejmuje:

    przebudowę skrzyżowania ulic Andersa, Sportowej, Drzymały, Kasprowicza i Norwida na skrzyżowanie o ruchu okrężnym wraz z ciągami komunikacyjnymi i infrastrukturą techniczną – do 30 sierpnia 2013 r.,
    budowę nowego mostu na rzece Ina wraz z budową dróg dojazdowych, ciągów komunikacyjnych i infrastruktury technicznej – do 30 października 2013 r.,
    przebudowę istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej pomiędzy ulicami
    Dworcowa i Kopernika – do 30 października 2013 r.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 19 lutego 2013 - 21:58:53  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Ponad 70 bezdomnych

19.02.2013-1.jpg GOLENIOW.PL W nocy z 7 na 8 lutego 2013 roku na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej przeprowadzona została ogólnopolska akcja badania liczby bezdomnych.

W Gminie Goleniów w akcji liczenia osób bezdomnych brali udział pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej i Policji, koordynatorem była Barbara Nowakowska z OPS. Dotarli do wszystkich miejsc, w których tradycyjnie przebywają bezdomni, zasięgnęli też informacji w zakładzie karnym, szpitalu i schronisku dla bezdomnych. Z uzyskanych w ten sposób danych wynika, iż na terenie Gminy Goleniów w momencie prowadzenia akcji przebywały 73 osoby bezdomne, w tym 6 kobiet  – 30 w altankach i pustostanach, 21 w zakładzie karnym, 20 w schronisku i 2 w szpitalu. Ze wszystkimi przeprowadzono rozmowy, informując o możliwości uzyskania pomocy. Zebrano też podstawowe informacje o bezdomnych; najmłodszy ma 22 lata, najstarszy – 65, najdłuższa bezdomność trwa już 18 lat, najkrótsza – 6 miesięcy. Przyczynami bezdomności są najczęściej eksmisja i wymeldowanie oraz konflikty rodzinne i uzależnienia, a źródłem utrzymania – zbieractwo, praca na czarno, zasiłki, w nielicznych przypadkach renta lub emerytura.
Uzyskane podczas akcji dane mają posłużyć do opracowania polityki społecznej państwa wobec bezdomności.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 19 lutego 2013 - 21:29:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 808 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 1094 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 906 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 3395 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 3772 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 305539


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Online
Gości: 8
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 648, Najnowszy: epokuvy

Ogłoszenia

Czas generowania: 0.2849 sek., 0.0492 z tego dla zapytań.