Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Ptaszki ćwierkają ... a raczej burmistrz
Autor: Margo dnia 09 paź : 19:10
Hm. może burmistrz jednak by się zastanowił nad do [ more ... ]

[News] Donos do Straży Miejskiej i Burmistrza Gminy w Goleniowie
Autor: Margo dnia 08 paź : 21:10
To straszne! Pan X spowoduje przeciążenie zwojów m [ more ... ]

[News] Pożar po uderzeniu pioruna
Autor: Margo dnia 17 sie : 14:22
Do dnia 17-08-15 r. do godz. 14:04 ani na portalu [ more ... ]

[News] Bartosz Wilk z Goleniowa nagrodzony przez ministra
Autor: Margo dnia 14 sie : 14:30
Gratuluję !

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 13 sie : 00:20
czytelnik nie wie co autor ma na myśli. Pani dwukr [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: admin dnia 11 sie : 10:58
Pani Małgorzata zapewne miała na myśli wójtów:) [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 11 sie : 07:08
Soltysi zadłużyli gminy? Sołtys nie zarządza gminą [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: admin dnia 03 sie : 22:34
Sprawa opisana w poście wyżej , nabrała dalszego c [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 03 sie : 13:35
Rozumię, że autor anonimu ma jakieś obawy, ale ty [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 18:20
A nie zastanowiło cię "wprawiony" dlaczego nadawca [ more ... ]
goleniowska_750x100px.gif

poniedziałek 30 listopad 2015
Jazgot medialny

tood-m.jpg Czy pornografia może być sztuką?
Nie!
           Natomiast skłonienie ludzi, żeby tak myśleli, to nie lada sztuczka, którą postkomuniści opanowali do perfekcji. Wystarczy żonglerka dwoma zasadami: pozytywną, czyli prawem do wygłaszania własnych opinii oraz negatywną, czyli tzw. mową nienawiści. Zastosowanie jest proste. Tylko „swój” ma prawo do wygłaszania własnej opinii, a „wroga ludu” można oskarżyć o „mowę nienawiści”, niezależnie o czym i w jaki sposób by mówił. Każdy, kto się z Platformą i jej poplecznikami nie zgadza, może zostać okrzyknięty cenzorem przez jakąś Lewicką... czy lewacką propagandę.

Ostatnia manipulacja PO prawie się udała. Trupem w szafie mieli być zawczasu wybrani (przed upływem kadencji) sędziowie Trybunału Konstytucyjnego. Chodziło o to, żeby sparaliżowali nowy rząd i parlament. Mogliby negować wszystko, co służyłoby dobru Polaków.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 listopada 2015 - 17:27:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 26 listopad 2015
Koncert Adwentowo-Kolędowy

us-logo.png JM Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego, prof. dr hab. Edward Włodarczyk wraz z Dziekanem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, prof. dr. hab. Waldemarem Tarczyńskim, zapraszają serdecznie na koncert chóru Uniwersytetu Szczecińskiego pod dyrekcją dra Tadeusza Buczkowskiego.

Koncert odbędzie się 29 listopada o godzinie 18.00, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, w auli im. Prof. L. Babińskiego, przy ul. Mickiewicza 66.

 
W programie najpiękniejsze polskie kolędy. Serdecznie zapraszamy
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 26 listopada 2015 - 14:36:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Bez letniej przerwy

GOLENIOW.PL

Latem przyszłego roku prawdopodobnie po raz ostatni będzie kilkudniowa przerwa w dostawie ciepłej wody z ciepłowni PEC. Modernizacja urządzeń dostarczających ciepło pozwoli wyeliminować tę uciążliwość.

Co roku przez kilka, czasem kilkanaście dni na początku wakacji miasto jest pozbawione dostępu do ciepłej wody. Powodem są prace konserwacyjne i remontowe, bądź przyłączanie do sieci nowych użytkowników. Od 2017 roku te roboty będą wykonywane bez konieczności odłączania całego miasta od źródła ciepłej wody. Tę korzystną zmianę zapowiedział prezes PEC Maciej Gliźniewicz na sesji Rady Miejskiej w środę 25 listopada.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 26 listopada 2015 - 12:21:29  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dzień Pluszowego Misia

GOLENIOW.PL

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia wczoraj nasz Urząd odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 4 w Goleniowie. Poszukiwały tajemniczego Misia, który zostawił im wskazówki w różnych punktach Goleniowa - również w tutejszym magistracie.W poszukiwaniu śladów grupa Smerfików odwiedziła panią A. Charzyńską z Biura Obsługi Interesanta, pana Ł. Posieczka z Wydziału Planowania Przestrzennego, Nieruchomości i Ochrony Środowiska oraz panią A. Rubinowską z Urzędu Stanu Cywilnego - prywatnie rodziców przedszkolaków. Ostatnią wskazówkę przekazał dzieciom zastępca burmistrza, pan Henryk Zajko.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 26 listopada 2015 - 12:19:06  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kupuj Polskie Produkty! Projekt Ogólnopolski

Pisałem post niżej o ważnej sprawie tzn o zakupach polskich produktów. Tematem tym zainteresowało się Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wojownicy'15, którzy postanowili poprzeć ten zaczyn projektu oraz rozpowszechnić .Nazwali ten projekt - Kupuj Polskie Produkty! Projekt
Ogólnopolski
, następnie tematem zainteresowali posłów z Ruchu Kukiz'15


Andrzej Bugajski


Dziś na stronie Wojowników ukazał się następujący wpis:

” Możecie na mnie liczyć” – Posłowie Kukiz’15 wspierają akcję Kupuj Polskie Produkty.

Akcja „Kupuj Polskie Produkty” staje się coraz bardziej popularna. Wieść o niej dotarła również w ławy sejmowe. Ten projekt pro patriotyczny spotkał się z uznaniem i aprobatą miedzy innymi posłów będących w klubie Kukiz’15.

” Dla mnie patriotyzm to nie tylko frazesy i flagi, co tez jest ważne, ale zwykła, codzienna postawa. Wstawanie kiedy słyszę hymn i setki codziennych decyzji. Wojna trwa przy każdej ladzie sklepowej, przy każdej stacji benzynowej. Poza tym polskie warzywa, polskie buty, koszule, polskie piwo – są po prostu lepsze. A że konto w Skoku jest mniej wygodne niż zachodnich banków, to trudno. Przeboleję. Ważne ze daje zarobić swoim. Swój do swego po swoje.

poseł Paweł Skutecki

"Naturalnie" – powiedział WoJOWnikom’15  Paweł Skutecki.

Słów aprobaty i chęci działania w ramach akcji KPP jest dużo więcej:

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 26 listopada 2015 - 11:37:53  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 25 listopad 2015
Kupuj świadomie

art-m.jpg W internecie oraz w środkach masowego przekazu często mówi się o świadomym kupowaniu produktów mając na względzie kraj ich pochodzenia.

Zaznacza się przy tym sprawę raczej oczywistą, że zakupy artykułów rodzimego pochodzenia w naturalny sposób zwiększają dochody budżetu państwa poprzez zwiększenie wpływów podatkowych a także mają bezpośredni, pozytywny wpływ na zatrudnienie w kraju. Niestety coraz powszechniejsze stało się niewykazywanie kraju pochodzenia na etykietach towarów wprowadzanych do obrotu (poza wyjątkami określonymi przepisami wyższego rzędu). Ilość obowiązujących aktów prawnych regulujących sposób oznakowania artykułów jest niemała - dla zainteresowanych zamieszczamy listę na końcu niniejszego artykułu.


Wśród obywateli polskich preferujących polskie produkty powszechna jest opinia, że artykuły oznakowane początkową liczbą 590 w zapisie kodowym EAN (1) są wyprodukowane w naszym kraju. Nic bardziej mylnego, gdyż oznaczenie kodem kreskowym z numerem początkowym 590 nie gwarantuje że towar zasługuje na oznakowanie napisem MADE IN POLAND. Kod kreskowy wskazuje tylko miejsce zarejestrowania firmy dystrybuującej dany towar, a nie kraj jego produkcji. Tym samym jeżeli firma zarejestrowana jest w Polsce a zamówi towar np. w Chinach to towar ten może oznaczyć kodem EAN zaczynającym się od cyfr 590. Tak więc niestety mniemanie, że artykuł oznaczony początkowymi numerami 590 jest polskim produktem może okazać się błędne.

O ile w sklepach niesieciowych łatwo możemy kupić artykuły z oznaczeniem MADE IN POLAND oraz oznaczonych kodem EAN przypisanym Polsce, to sytuacja staje się dramatyczna pod tym względem w sklepach sieciowych. Sklepy te mają bowiem prawo używania kodów opisanych w klasyfikacji EAN jako kody „wewnętrzne” z oznaczeniem początkowym 200. „Sieciówki” korzystając z tego prawa zamawiają towary u dowolnych producentów (niekoniecznie polskich) i na tych towarach umieszczają swój własny adres oraz własny kod.
Dla przykładu: Lidl bardzo często sprzedaje artykuły spożywcze i przemysłowe pod swoimi markami z podaniem jako producenta adresu swojej siedziby w Polsce oraz z oznaczeniem kodowym z numerem początkowym 206 bez oznaczenia kraju produkcji.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 25 listopada 2015 - 01:06:18  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 21 listopad 2015
Lis w kurniku

tood-m.jpg Francuzi zapraszają lisa do kurnika i dziwią się, że się nie integruje z mieszkańcami kurnika. Eksperyment ten powtarzają od lat, zawsze z tym samym skutkiem i nie wyciągają żadnych wniosków. Jeśli już „tak mają”, to okrzyk „wszyscy jesteśmy Francuzami” oznacza mniej więcej tyle co: „wszyscy jesteśmy durniami”. Ja się wypisuję i nie solidaryzuję się ani z Francuzami, ani Niemcami. Niech sami piją piwo, którego naważyli.
     Ci litościwi krzykacze telewizyjni mają niepowtarzalną okazję wykazania się miłosierdziem. Niech przyjmują pod własny dach „uchodźców” i niech się nimi opiekują. Nie dawajmy się nabierać na ich szczodrość z naszej kieszeni i kosztem naszego bezpieczeństwa.
     Pozostawmy Francję muzułmanom, skoro Francuzi dokonali takiego wyboru. My zajmijmy się tym, co dla nas najważniejsze. Polska dla Polaków, Polacy dla Polski. Czas wyzbyć się narzuconych nam kompleksów i zacząć odbudowywać naszą tożsamość, nasz Kraj. Rząd się zmienił, ale media głównego ścieku - nie! Nadal wciskają nam kit, że nie wszyscy muzułmanie są terrorystami, „zapominają” jednak dodać, że wszyscy terroryści są muzułmanami!


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 21 listopada 2015 - 13:37:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 20 listopad 2015
Mikołaje są wśród nas

mikolaje.jpg

Goleniowski Dom Kultury zaprasza na festyn
"Mikołaje są wśród nas", który odbędzie się 6 grudnia (niedziela) na goleniowskich Plantach od godz. 14:00


Osoby zainteresowane przekazaniem prezentu przez Mikołaja zapraszamy od godziny 15:00

UWAGA NA UTRUDNENIA

W związku z organizowanym przez Goleniowski Dom Kultury Festynem "Mikołaje są wśród nas" informujemy, że dnia 6 grudnia 2015 r. w godzinach od 7.00 do 22:00 zamknięta będzie część ulicy Konstytucji 3 Maja od ul. Kościuszki do ul. Pocztowej.

Za utrudnienia przepraszamy.


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 20 listopada 2015 - 16:38:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

S-6 w realizacji

s6_odc_5_mapa-m.jpg Podpisano umowę na zaprojektowanie i budowę odcinka Kołobrzeg Zachód - Ustronie Morskie drogi ekspresowej S6 o długości 14,7 km. (w skład tego zadania wchodzi jeszcze obwodnica Kołobrzegu na DK11 o dł. 2 km), wartość podpisanego kontraktu wynosi 342 921 540,00 złotych. Wykonawcą inwestycji będzie firma PORR S. A., realizacja zadania potrwa 37 miesiące, w tym 15 miesięcy jest przewidziane na prace projektowe. Budowa drogi zostanie ukończona w sierpniu 2019 roku.

To ostatnia, 6 umowa na realizację S6 pomiędzy Goleniowem, a Koszalinem podpisana od końca września. Łączna długość tych 6 odcinków to 119,4 km, a łączna wartość zawartych kontraktów to ponad 2,2 miliarda złotych.


Odcinek Kołobrzeg - Ustroniem Morskie rozpoczyna się za węzłem Kołobrzeg Zachód. Następnie przetnie rzekę Parsęta poszerzonym mostem (będą mogły pod  nim również przechodzić zwierzęta). Na północ od miejscowości Niekanin zostanie zlokalizowany węzeł drogowy Kołobrzeg Wschód na przecięciu z DW 163. W tym rejonie przebieg drogi zmieni się z kierunku północno wschodniego na wschodni i trasa S6 od południa ominie Kołobrzeg. Dalej droga będzie biegła na południe od lasu Kołobrzeskiego. Na północ od miejscowości Kukinia powstanie węzeł Ustronie Morskie, na który będzie stanowił koniec odcinka.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 20 listopada 2015 - 16:32:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Godzinny Bieg Noworoczny

20.11.2015a-m.jpg Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy i kibiców na tradycyjny "Godzinny Bieg Noworoczny" do Klinisk Wielkich.

Start 01.01.2016 godzina 12.00 - bieg o charakterze towarzyskim- /biegamy godzinę w dowolnym tempie/
Start/meta przy boisku piłkarskim. Zapewniamy noworoczną biegową atmosferę, ognisko, toast po biegu.
Grzańce i inne specjały mile widziane. Po sylwestrowej zabawie dobrze jest pobiegać Emotikon smile np. w Kliniskach Wielkich.

Zapraszamy - ekipa ProGDar Marathon Team.

mapka biegu, galerie :
www.progdar.pl/bieg-noworoczny/


Dariusz Gapiński


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 20 listopada 2015 - 16:20:53  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 491 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 1152 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 1206 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 807 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 935 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 229743


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

fary.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 122
unikalnych: 30

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 692350
unikalnych: 284661

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1210662
unikalnych: 414759

Online
Gości: 8
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 603, Najnowszy: altran

Ogłoszenia
Sprzedam
SBAEuro-email-
23 lis : 12:52
Przepakowywanie mleka w proszku w zakładzie na terenie Holandii.

Wymagania:
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Duża dbałość o higienę osobistą i otoczenia pracy.
-Duża dbałość o narzędzia pracy
-Motywacja do pracy zmianowej wymagającej dużej siły fizycznej

Oferujemy:
-Transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zakwaterowanie
-Obsługę kadrowo-administracyjną

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: -email- w tytule maila : Pracownik produkcji w Holandii
Teamvikaren-email-
23 lis : 14:58
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680), poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Magazynu.

Praca w okresie 26.11-20.12
NAJLEPSZA STAWKA NA RYNKU od 12zł-15,50 zł/h na rękę!
Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy

Oczekujemy:
- dyspozycyjności w terminie 26.11-20.12
- sumienności i zaangażowania
- możliwość własnego dojazdu do miejsca wykonywania zlecenia mile widziana!


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Antidotum Agencja Zatrudnienia-email-
24 lis : 15:37
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Główny Księgowy/Główna Księgowa

Nr ref. glk/loz/2015
Miejsce pracy: Łozienica

Zadania:
- prowadzenie pełnej księgowości,
- kontrola przepływów środków pieniężnych,
- rozliczanie i sporządzanie deklaracji VAT i VAT-UE,
- prowadzenie kadr firmy - prowadzenie teczek osobowych, naliczanie wynagrodzeń, ewidencja urlopów.

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość przepisów prawa pracy,
- znajomość zagadnień księgowych w spedycji i transporcie międzynarodowym,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- dokładność oraz rzetelność.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym) na pełen etat,
- atrakcyjny pakiet socjalny,
- pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin (między godz 7:00 a 17:00, do ustalenia z pracodawcą).
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1325 sek., 0.0328 z tego dla zapytań.