Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

anonse.jpgDyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Rynek, niby jest ale...
Autor: Margo dnia 19 sty : 12:38
Co raz ciekawiej się w naszej Gminie dzieje. Szamp [ more ... ]

[News] Odpowiedzi na moje wnioski z III sesji Rady Miejskiej 19.12.2014
Autor: Margo dnia 18 sty : 13:07
Cieszę się, że choć jeden radny nie boi się publik [ more ... ]

[News] Opłata targowa praktyką monopolistyczną?
Autor: Margo dnia 17 sty : 10:52
Kiedy sprawa trafi przed oblicze RIO?

[News] 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Autor: sidi dnia 10 sty : 14:04
następna strona o Panu OwsiakuPospieszalski ujawn [ more ... ]

[News] 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Autor: sidi dnia 09 sty : 17:11
Jeszcze jedna strona na temat Owsiaka:ARTur ŻukowP [ more ... ]

[News] 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Autor: admin dnia 08 sty : 16:29
sidi pisze wyżej o tej stronie -LINK-, Bardzo ciek [ more ... ]

[News] 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Autor: sidi dnia 08 sty : 10:53
Pan Owsiak nie jest moralnie upoważniony do robien [ more ... ]

[News] Wigilijnie na Plantach
Autor: sidi dnia 07 sty : 23:13
Smutna wigilia na plantach.Tylu było czytających.ż [ more ... ]

[News] Legalna podwyżka?
Autor: Margo dnia 28 gru : 11:03
Zasadnicze pytanie brzmi - kiedy GWiK przedstawił [ more ... ]

[News] Legalna podwyżka?
Autor: Margo dnia 27 gru : 17:46
I mamy ciekawą sytuację, a pytanie o legalność pod [ more ... ]czwartek 29 styczeń 2015
Optoelektronika w teorii i praktyce

us-logo.png Wydział Matematyczno-Fizyczny US oraz Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Fizycznego zapraszają na kolejny spotkanie otwarte, podczas którego wykład zatytułowany Optoelektronika w teorii i praktyce. Od inżynierii materiałowej do telekomunikacji  wygłosi Laureat Nagrody „Zachodniopomorski Nobel 2008” oraz „Nagrody Naukowej PTF im. Wojciecha Rubinowicza 2014”,  prof. dr hab. inż. Sławomir M. Kaczmarek z Instytutu Fizyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Przedmiotem wykładu będzie wytwarzanie materiałów dla potrzeb optoelektroniki, badanie ich właściwości fizycznych i zastosowanie w technice oraz życiu codziennym. Przedstawione zostaną perspektywy rozwoju tej jednej z najprężniej rozwijających się współcześnie gałęzi fizyki. Wspomniane będzie wykorzystanie w optoelektronice: światłowodów, laserów, diod elektroluminescencyjnych, detektorów i przełączników oraz modulatorów światła, które rewolucjonizują elektronikę.

Spotkanie odbędzie się 9 lutego o godzinie 17.00 w Audytorium Maximum (sala nr 301), na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT, przy al. Piastów 19 w Szczecinie.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 29 stycznia 2015 - 13:20:53  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Busem przez świat

us-logo.png Wydział Nauk o Ziemi US zaprasza na spotkanie z autorami bijącego rekordy popularności bloga podróżniczego "Busem przez świat". 

 Autorzy bloga w ciągu 5 lat odwiedzili 52 kraje na 5 kontynentach. Podróżnicy, którzy są właśnie w trasie po Polsce, na Wydziale Nauk o Ziemi US opowiedzą o swoich przygodach i obalą mity dotyczące podróżowania. Spotkanie połączone będzie z promocją książki Busem Przez Świat. Ameryka za osiem dolarów oraz prezentacją busa.   - „Busem przez świat” to studencki projekt podróżniczy zakładający objechanie świata starym hipisowskim busem jak najniższym kosztem. W 5 lat, podczas 12 wypraw, busik pokonał ponad 100 tysięcy kilometrów. Projekt zaowocował jednym z najpopularniejszych blogów podróżniczych w Polsce, 2 książkami i dziesiątkami naśladowców. Właśnie wróciliśmy z Afryki z wyprawy Maroko Trip 2014, a w przyszłym roku planujemy wyprawy do Gruzji, na Islandię i do Ameryki Południowej. Na blogu, którego czyta co miesiąc ponad 30 tysięcy czytelników, znaleźć można codzienne relacje z naszych wypraw, filmy i zdjęcia, porady dla podróżników oraz testy sprzętu i rankingi najpiękniejszych miejsc w odwiedzanych przez nas państwach – zachęcają do udziału w spotkaniu podróżnicy.  

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 8 lutego, o godzinie 18.00 na Wydziale Nauk o Ziemi US, przy ul. Mickiewicza 16 (sala 02).  
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.  

Więcej informacji: www.busemprzezswiat.pl www.facebook.com/events/1596961930527562  
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 29 stycznia 2015 - 13:17:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zakład Karny w Goleniowie zaprasza na Dzień Otwarty

zklogo_bieguzamurem-m.jpg Zakład Karny w Goleniowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na „Dzień Otwarty” jednej z największych jednostek penitencjarnych w okręgu szczecińskim, który odbędzie się w dniu 7 lutego w ramach obchodów święta Służby Więziennej. Na tę okoliczność przygotowaliśmy trzy unikatowe wydarzenia, które będą miały miejsce na terenie naszej jednostki.

Bieg za murem

Po raz pierwszy w historii odbędzie się „Bieg za murem”, a więc bieg masowy na dystansie 5 km (10 okrążeń o długości ok. 500 metrów) po wewnętrznych drogach jednostki. Zapisy ruszą w piątek 30 stycznia o godz. 18, a osoby zainteresowane udziałem w biegu będą musiały przesłać swój akces w postaci emaila na adres: -email- podając w nim następujące dane: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, email kontaktowy oraz serię i numer dowodu osobistego. Warto nie czekać zbyt długo, gdyż wystartować będzie mogło w tym unikalnym biegu jedynie 50 osób. O tym, kto zdoła się zakwalifikować zadecyduje kolejność zgłoszeń (pierwszych 50 emaili otrzymanych od godziny 18.00 w piątek 30 stycznia zawierających komplet danych).


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 29 stycznia 2015 - 13:09:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 26 styczeń 2015
Teledysk goleniowskiego gitarzysty


GOLENIOW.PL  Podczas gali Barnimy 2014, jaka odbyła się 16 stycznia 2015 roku w hotelu JF Duet, zaprezentowany został teledysk zespołu WAMI, którego gitarzystą jest utalentowany kilkunastoletni goleniowianin Igor Gwadera (na zdjęciu w rozmowie z burmistrzem Robertem Krupowiczem). Dzień wcześniej miała miejsce oficjalna premiera klipu.

Teledysk do piosenki „Wild Woman (You Oghtta Know) z płyty „Kill The King", Igor nagrał w Goleniowie. W nagraniu udział wzięli między innymi goleniowscy motocykliści oraz uznana fotografka Lidia Popiel. Klip został zrealizowany przez Mania Studio, animacja – bracia Białkowscy ze Szczecina.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 26 stycznia 2015 - 15:13:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 23 styczeń 2015
Jedyna taka szkoła w województwie

01.10.2014c-m.jpg
Zawodu lamianiarza nie uczą żadne szkoły, ale zapotrzebowanie w tej branży jest spore. Same Technologie Tworzyw Sztucznych, firma z siedzibą w Goleniowskim Parku Przemysłowym, zatrudnia blisko 400 pracowników na co dzień pracujących z laminatami.
Na polskim rynku pracy brakuje laminiarzy. Chętnych do pracy z tworzywami sztucznymi jest wielu, ale o doświadczonego pracownika jest bardzo trudno. Potwierdza to Robert Nalewaj, kierownik HR w goleniowskiej firmie, TTS. Technologie Tworzyw Sztucznych zatrudniają blisko 300 osób pracujących przy laminatach, w najbliższych miesiącach liczba personelu ma wzrosnąć o kolejnych pięćdziesięciu pracowników.

- Dzisiaj pozyskanie laminiarza najczęściej wiąże się z tym, że trzeba go do zawodu przyuczyć – zdradza Robert Nalewaj. - W naszej firmie prowadzimy program kształcenia pod zatrudnienie, to się sprawdza – dodaje.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 23 stycznia 2015 - 10:35:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 22 styczeń 2015
„Dziupla” w bunkrze

22.01.2015a-m.jpgNiepozorny garaż, stodoła, dom z plantacją marihuany… Miejsca, do których trafiają skradzione pojazdy, potrafią zaskoczyć nawet policjantów.
Kradzież auta to zwykle operacja przygotowana w najmniejszych szczegółach. Tylko amatorzy pozwalają sobie na odjechanie cudzym samochodem i pozostawienie go w pobliżu własnego miejsca zamieszkania czy u znajomych. Profesjonaliści, a takich jest większość, dbają o swoje bezpieczeństwo i minimalizują ryzyko wpadki. Po kradzieży pojazd trafia na parking (czasem nawet strzeżony) lub do garażu wytypowanego wcześniej przez grupę przestępczą na pewien czas do „ostygnięcia”.
Za przejechanie autem z miejsca przestępstwa do upatrzonej lokalizacji odpowiedzialny jest tzw. wozak. Następnie samochód jest pozostawiany na kilka dni i obserwowany na wypadek, gdyby zainstalowano w nim zaawansowany alarm połączony z systemem namierzania. „Złodzieje wiedzą, że usługi lokalizacji są coraz popularniejsze i starają się wyeliminować ryzyko namierzenia za ich pośrednictwem. Między innymi dlatego powszechnie używają zagłuszarek sygnałów GPS/GSM, na których opiera się większość systemów monitoringu” – mówi Mirosław Marianowski z firmy Gannet Guard System, zajmującej się namierzaniem i odnajdywaniem skradzionych obiektów.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 22 stycznia 2015 - 19:01:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zimowy nabór na US

us-logo.png Uniwersytet Szczeciński we wtorek, 20 stycznia, uruchomił śródroczną rekrutację na wybrane kierunki studiów na semestr letni roku akademickiego 2014/2015.

Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług prowadzić będzie nabór na I i II stopień kierunku ekonomia (studia niestacjonarne). Specjalności, które kandydaci będą mogli wybierać w trakcie trwania studiów to ekonomika transportu i spedycja oraz ekonomika usług dla biznesu. Uruchomienie danych specjalności uwarunkowane będzie liczbą zadeklarowanych na tę specjalność studentów zgodnie z przepisami obowiązującymi na uczelni.

Natomiast Wydział Biologii zaproponuje kandydatom kierunek biologia (studia stacjonarne II stopnia) oraz biologiczne podstawy kryminalistyki (studia niestacjonarne II stopnia).

Kandydaci zainteresowani wzięciem udziału w postępowaniu rekrutacyjnym na semestr letni roku akademickiego 2014/2015 zobowiązani sią do złożenia kompletu dokumentów na właściwym wydziale. Nabór rozpocznie się 20 stycznia i potrwa do 17 lutego. Ogłoszenie wyników postępowania rekrutacyjnego nastąpi 20 lutego. Studenci zgodnie z harmonogramem roku akademickiego rozpoczną zajęcia 27 lutego.


Szczegółowe informacje kandydaci znajdą na stronie internetowej: -LINK-. Wszelkie dodatkowe pytania dotyczące rekrutacji można kierować na adres: -email-.

 


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 22 stycznia 2015 - 18:44:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Odprawy dla wszystkich?

GAZETA GOLENIOWSKA Olgierdówka, stresowe – odprawa (12 tys. zł) dla marszałka, który został na swoim stanowisku, ma już swoje nazwy. Ciekawe, czy podobne odprawy dostaną wszyscy ponownie wybrani wójtowie, burmistrzowie i starostowie?

 Marszałek Olgierd Geblewicz otrzymał 12 tys. zł odprawy z tytułu zakończenia kadencji. Po 12 tys. dostało też dwoje innych członków poprzedniego zarządu, którzy są i w nowych władzach województwa. Dostali odprawy, choć zostali dokładnie na tych samych stanowiskach. To rezultat interpretacji prawa przez prawników marszałka, którzy w kwestii odpraw dla osób zostających na stanowiskach mają inne zdanie, niż wójtowie, burmistrzowie i starostowie oraz ich służby kadrowe i prawne.
Otóż, żaden z wójtów, burmistrzów i starostów ponownie wybranych żadnej odprawy nie dostał, bo wszyscy uważali, że odprawa nie należy się tym, którzy zostają na stanowiskach. Jak nietrudno zgadnąć, nowatorska interpretacja prawa zastosowana w urzędzie marszałkowskim wielu ucieszyła, bo teraz i oni zechcą stanąć w kolejce po „olgierdówkę” czy „stresowe” (że niby rekompensata za stres wyborczy). W naszym powiecie odprawa należałaby się byłemu staroście oraz wszystkim burmistrzom.

cm

Więcej we papierowym wydaniu "Gazety Goleniowskiej" lub na stronie online -LINK-

Artykuł umieszczony za zgodą autora
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 22 stycznia 2015 - 17:24:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kamień filozoficzny

tood-m.jpg Czytelnicy często mnie pytają, czy próby obudzenia uśpionych umysłów mają sens. Lemingi oglądają przecież swoje telewizyjne autorytety, którym wierzą niezbicie i pukanie konkurencji politycznej do pustych głów nic nie daje.
 
Trudno się z tym nie zgodzić, ale wieki upłynęły ludzkości na poszukiwaniu kamienia filozoficznego, którego nie znaleziono, bo takowego nie ma. Nie istnieje jedyna recepta na wszelakie zło. Poszukiwania te jednak zaowocowały tu i ówdzie nowymi odkryciami, takimi chociażby jak Internet. Korzystajmy z niego póki możemy. Pukajmy tu i ówdzie, może gdzieś będzie nam otworzone.
 
Zamiast czekać na wodza, który przyjdzie i każdemu wyznaczy zadanie, rozejrzyjmy się wokół siebie. Przekonanie choćby jednego leminga o tym, że myślenie nie boli, to już sukces. W 1956, po dekadzie strasznego terroru zdawać by się mogło, że wymordowano już wszystkich niezależnie myślących, a tu masz! Tłum żąda zmian. W 1980 ten tłum jeszcze się zwielokrotnił. Teraz jest nas tak wiele, że trudno się policzyć. Telewizja nas nie pokaże, ale musimy działać. Każdy na własnym polu. Wspierajmy ludzi prawych i mądrych, nawet gdyby się miało okazać, że popełniliśmy błąd w ocenie. Bo to trochę tak jak z wybraniem męża, lub żony. Zdarza się, że uwiedzie nas oszust, ale czy to znaczy, że nikomu już w życiu nie zaufamy? Nie. Raczej wykorzystamy to doświadczenie w przyszłości – świetlanej, jeśli tylko uda nam się wykurzyć tę mafię uzurpującą sobie władzę nad nami.Pozdrawiam i do następnej soboty.

dla goleniow.net.pl

Małgorzata Todd
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 22 stycznia 2015 - 17:21:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 21 styczeń 2015
Z okazji Dnia Babci i Dziadka

21.01.2015c-m.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

W trosce o bezpieczeństwo seniorów, policjanci z Referatu Ruchu Drogowego oraz Zespołu ds. Nieletnich, wspólnie z wychowankami Przedszkola Tęczowa Kraina w Goleniowie, złożyli życzenia Babciom i Dziadkom.   Policjanci wspólnie z przedszkolakami rozdawali seniorom kamizelki odblaskowe, odblaski i ulotki informujące o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa w ruchu ulicznym.

Akcję zorganizowano w ramach programu prewencyjnego Bezpieczny Senior oraz Kieruj się Rozsądkiem.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 21 stycznia 2015 - 16:55:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 36 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 54 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 115 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 295 0 -
 
Brak nowych postów Nic dodać nic ująć (Podziel się opinią.) Margo 337 0 -
 
Tematów: 131 | Posty: 162 | Odsłon: 190622


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 42
unikalnych: 8

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 559403
unikalnych: 245885

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 996466
unikalnych: 358411

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 578, Najnowszy: JANUSZ242

Ogłoszenia
Sprzedam
Ssw Stargardinum-email-
22 sty : 16:59
INTENSYWNE KURSY MATURALNE – OD LUTEGO!
Prowadzimy nabór na intensywne kursy przygotowawcze do matury. Do wyboru: MATEMATYKA, J.POLSKI, J. ANGIELSKI, J. NIEMIECKI – poziom podstawowy i rozszerzony.
Gwarantujemy:
• Małe grupy ćwiczeniowe
• Aż 50 godzin z danego przedmiotu
• Kurs 2x w tygodniu po 120 minut
Zadzwoń i zapisz się na kurs – 200 zł/miesiąc
Hanna Karpińska-email-
25 sty : 16:19
bawialnia w Goleniowie została otwarta w lipcu zeszłego roku!Oferujemy małpi gaj ze ślizgawkami, ścianką wspinaczkową, dużym basenem. Dla najmłodszych milusińskich osobny mały basen z kulkami, liczne jeździki i wiele innych atrakcji.
Zajmujemy się organizacją urodzin i innych imprez tematycznych.
Już wkrótce 02 lutego 2015 bal karnawałowy.
Zapraszamy dzieci w strojach karnawałowych. (istnieje możliwość wypożyczenia u nas na miejscu za dodatkową opłatą).
W ferie obywa się u nas wiele ciekawych zajęć tematycznych dla dzieci.
Więcej informacji na telefon 666 556 888 lub 602401331
Serdecznie zapraszamy!
ogłaszamy również nabór do naszego punktu przedszkolnego!
zapewniamy profesjonalne nauczanie, troskliwą opiekę, domową atmosferę, wykwalifikowaną kadrę.
otwarte od 6.30 do 20.00
zapraszamy na -LINK-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
AltenCare24-email-
24 sty : 12:18
Praca Opiekunki, Niemcy, Legalna, dobrze płatna
AltenCare24 oferuje usługi opieki oraz pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie:
Opiekunka Osób Starszych (k/m)
Miejsce pracy: CAŁE Niemcy, RÓŻNE LOKALIZACJE

WYJAZDY OD ZARAZ – WYSOKIE STAWKI - ZAPRASZAMY
Opis zadań
Opieka i wsparcie Osób Starszych, Chorych oraz potrzebujących pomocy
Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach
Aktywowanie Podopiecznej / Podopiecznego
Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku
Wymagania
Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
Doświadczenie w opiece
Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość
Czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
BRAK NAŁOGÓW
Gwarantujemy
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
Odprowadzane pełne składki ZUS
BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW
ZAROBKI NA POZIOMIE 850-1300 EURO NETTO
Dodatkowe ubezpieczenie za granicą
Opieka Koordynatora na miejscu
Stały kontakt z pracownikami AltenCare24
AltenCare24-email-
24 sty : 12:22
Praca Opiekunki, Niemcy, Legalna, dobrze płatna
AltenCare24 oferuje usługi opieki oraz pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie:
Opiekunka Osób Starszych (k/m)
Miejsce pracy: CAŁE Niemcy, RÓŻNE LOKALIZACJE

WYJAZDY OD ZARAZ – WYSOKIE STAWKI - ZAPRASZAMY
Opis zadań
Opieka i wsparcie Osób Starszych, Chorych oraz potrzebujących pomocy
Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach
Aktywowanie Podopiecznej / Podopiecznego
Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku
Wymagania
Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
Doświadczenie w opiece
Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość
Czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
BRAK NAŁOGÓW
Gwarantujemy
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
Odprowadzane pełne składki ZUS
BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW
ZAROBKI NA POZIOMIE 850-1300 EURO NETTO
Dodatkowe ubezpieczenie za granicą
Opieka Koordynatora na miejscu
Stały kontakt z pracownikami AltenCare24
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1936 sek., 0.0440 z tego dla zapytań.