Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]

[News] Ptaszki ćwierkają ... a raczej burmistrz
Autor: Margo dnia 09 paź : 19:10
Hm. może burmistrz jednak by się zastanowił nad do [ more ... ]

[News] Donos do Straży Miejskiej i Burmistrza Gminy w Goleniowie
Autor: Margo dnia 08 paź : 21:10
To straszne! Pan X spowoduje przeciążenie zwojów m [ more ... ]

[News] Pożar po uderzeniu pioruna
Autor: Margo dnia 17 sie : 14:22
Do dnia 17-08-15 r. do godz. 14:04 ani na portalu [ more ... ]

[News] Bartosz Wilk z Goleniowa nagrodzony przez ministra
Autor: Margo dnia 14 sie : 14:30
Gratuluję !

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 13 sie : 00:20
czytelnik nie wie co autor ma na myśli. Pani dwukr [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: admin dnia 11 sie : 10:58
Pani Małgorzata zapewne miała na myśli wójtów:) [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 11 sie : 07:08
Soltysi zadłużyli gminy? Sołtys nie zarządza gminą [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: admin dnia 03 sie : 22:34
Sprawa opisana w poście wyżej , nabrała dalszego c [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 03 sie : 13:35
Rozumię, że autor anonimu ma jakieś obawy, ale ty [ more ... ]

piątek 12 luty 2016
Mordobicie zamiast angielskiego w Stepnicy

-Wolimy lekcje angielskiego dla naszych dzieci w szkole, niż imprezę z mordobiciem. – Takie głosy słychać było podczas spotkań rodziców, którzy walczyli o to, aby ze szkół podstawowych w Stepnicy nie wycofano nauki języka angielskiego.  Rodzice mieli na myśli corocznie organizowaną jednodniową imprezę w Stepnicy tzw. Galę Boksu.  Jak jest naprawdę? Czy w ten sposób udało by się zaoszczędzić pieniądze na angielski?

Ile kosztuje Gala boksu w Stepnicy?

Gmina Stepnica, kolejny już rok z rzędu przekazuje dotację na zorganizowanie Gali Boksu w Stepnicy.

Oto odpowiedź skarbnik gminy Beaty Rogalskiej na pytanie o koszty, jakie ponosi gmina z tytułu organizacji tego festynu:

“W odpowiedzi na wniosek o udostępnienie informacji publicznej z dnia 15 września br. w sprawie udzielenia informacji na temat wszystkich kosztów poniesionych przez gminę przy organizacji Gali Boksu w 2015 r. informuję, że z budżetu Gminy Stepnica została udzielona Fundacji Talent Promocja Sport dotacja w wysokości 40 000,00 zł. Gmina nie poniosła żadnych dodatkowych kosztów. Fundacja została również obciążona za energię zużytą podczas imprezy. “zużytą podczas 
imprezy. “


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 12 lutego 2016 - 11:18:23  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 11 luty 2016
Złote Lwy 2016

 MASZEWO.PL

W dniu 5 lutego 2016 roku w Ośrodku Kultury i Sportu w Maszewie po raz trzynasty odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Specjalnych Burmistrza Maszewa „Złote Lwy”. Po uroczystych przemówieniach Jadwigi Ferensztajn – burmistrza Maszewa oraz Henryka Kozakowskiego – przewodniczącego Rady Miejskiej w Maszewie wręczono wyróżnienie dla Danuty i Bogumiła Szymańskich, którzy prowadzą gospodarstwo rolno – pasieczne „Lipowa Pasieka” w Dębicach za krzewienie lokalnej kultury i tradycji pszczelarskiej oraz promocję gm. Maszewo poprzez wpisanie „Miodów Dębickich” na listę produktów tradycyjnych. Gmina Maszewo ma swój pierwszy produkt lokalny. Po przekazaniu wyróżnienia wręczono „Złote Lwy” . Tegorocznymi laureatami zostali:


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 11 lutego 2016 - 14:39:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Goleniowski Park Hardrockowy

GOLENIOW.PL

Po raz pierwszy w historii Pomorze Zachodnie będzie miejscem organizacji ważnego wydarzenia muzycznego, o którym usłyszy cała Polska, część Niemiec i kawałek Skandynawii. Kiedy w 1983 roku Biff Byford, wokalista Saxon, śpiewał „This town knows how to rock”, nie wiedział jeszcze, że śpiewa o Goleniowie. Stowarzyszenie Motocyklistów Goleniowskich planuje zrobić wszystko, żeby już niebawem się tego dowiedział. Ale przede wszystkim, żeby tysiące fanów muzyki rockowej, którzy w ’83 wydrapywali cyrklami logo Saxon na szkolnych ławkach, usłyszeli tę brytyjską legendę na żywo. O ile muzyki nie zagłuszy ryk silników motocyklowych.

Rock Hard Ride Free - Gole\n/iów Rock City 2016 to dwudniowy festiwal hardrockowy, połączony ze zlotem motocyklowym, zaplanowany na 24-25 czerwca 2016 roku w Goleniowie. Miejsce, czyli tereny inwestycyjne typu greenfield w Goleniowskim Parku Przemysłowym gwarantują doskonałe warunki dla dwóch do trzech tysięcy gości festiwalu, przy minimalnej uciążliwości dla mieszkańców okolicznych wsi i działających w parku inwestorów. Liczbę gości organizatorzy szacują w oparciu o uczestników zlotu motocyklowego, zachodniopomorskich fanów muzyki hard’n’heavy oraz fanów z Polski i zagranicy. Jak zachęcić tyle osób do przyjazdu do Goleniowa na festiwal rockowy?


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 11 lutego 2016 - 10:49:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 10 luty 2016
Prokuratura wszczęła śledztwo cz. III

W dniu 08 lutego do Prokuratury Rejonowej w Goleniowie zostały dostarczone kolejne dowody w sprawie opisywanej w artykule . (kliknij)

Są to już kolejne dostarczone dowody w/w sprawie wyciętych drzew na "Turzynku".


Do sprawy powrócimy.
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 10 lutego 2016 - 10:25:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 09 luty 2016
Pytania do Burmistrza

Ponieważ zamierzam powrócić do tematu , a zachęcony wypowiedzią doradcy Burmistrza  cyt. :

"W przyszłości zachęcam do zadania pytań przed napisaniem tekstu zawierającego kategoryczne stwierdzenia i opinie nt. Gminy Goleniów. Burmistrz Robert Krupowicz udzieli szybkiej i wyczerpującej odpowiedzi"  napisałem następujące żądanie :

Żądam
 
Zajęcia stanowiska przez Burmistrza Gminy Goleniów w zakresie całej treści artykułu pt. "Co z tym Białuniem?"   zamieszocnego na portalu Goleniow.net.pl w dniu 02 lutego 2016 w celu wyjaśnienia zawartych w artykule wątpliwości.i niejasności w stosunku do informacji zamieszczonych na stonie oficjalnej gminy "Chce pomóc? Ukarać"
 
Andrzej Bugajski
goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 09 lutego 2016 - 16:13:32  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 08 luty 2016
Konkursy socjologów US dla młodzieży

us-logo.png Instytut Socjologii Wydziału Humanistycznego US, Zakład Socjologii Organizacji i Zarządzania zapraszają − uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ostatnich klas gimnazjów − do udziału w dwóch ogólnopolskich konkursach − na esej pn. „Innowacja społeczna” oraz na plakat pn. „Reklama społeczna”.

Celem konkursów jest zainteresowanie młodzieży szeroko rozumianą problematyką społeczną.


W pracach składanych na konkurs „Innowacja społeczna” organizatorzy oczekują przedstawienia nowatorskiego, możliwego do zastosowania rozwiązania odpowiadającego na potrzeby społeczne, które daje jednocześnie szansę by odbiorców traktować podmiotowo, a wręcz jako współtwórców innowacji.  W drugim konkursie najważniejsze będzie odniesienie się do wybranego problemu społecznego (i ewentualnie propozycji jego rozwiązania), przy pomocy środków graficznych − tak, by przekaz spełniał rolę informacyjną, perswazyjną i motywacyjną.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 08 lutego 2016 - 13:30:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 06 luty 2016
Argumenty i dąsy

todnew.jpg
 Szanowni Państwo!

    Nasza historia pełna jest heroicznych zrywów ale i waśni uniemożliwiających spożytkowania owoców zwycięstwa. Wróg tylko na to czyha i podsyca jałowe spory. Sprzeczamy się o różne sprawy, różne punkty widzenia, mylimy ideę z praktyką. Odróżnienie błahostek od tego co ważne bywa niekiedy trudne, bo wymaga myślenia perspektywicznego.
   
Załóżmy taką oto sytuację.

Radni Warszawy sprzeczają się czy położyć nową nawierzchnię na pl. Krasińskich, czy wybudować kilometr ścieżki rowerowej. Wbrew pozorom, spór jest praktyczno – ideowy. Z jednej  strony wygoda wszystkich pasażerów trzęsących się na wyboistej drodze w sercu stolicy. Z drugiej ideowy, czyli chęć przypodobania się Unii Europejskiej.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 06 lutego 2016 - 11:50:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 05 luty 2016
Modernizacja oświetlenia

 
GOLENIOW.PL

Lada dzień rozpocznie się operacja wymiany słupów oświetleniowych na ulicach Barnima, Puszkina i Słowackiego. Spowoduje to nieco zakłóceń w ruchu samochodów.

Stare słupy, postawione jeszcze w latach siedemdziesiątych, będą zastąpione nowymi, ale oprawy – względnie nowe – zostaną te same. Na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Jagiełły stanie dodatkowy słup, zapewniający prawidłowe oświetlenie przejścia dla pieszych.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 05 lutego 2016 - 13:39:03  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nowa strona Policji

05.02.2016a.png          W dniu dzisiejszym pod adresem www.goleniow.policja.gov.pl  ukazała się nowa odsłona strony Goleniowskiej Policji . Strona w swojej kolorystyce i w barwach nawiązuje do ujednoliconych stron Policji w całej Polsce. Nadal działa stary adres strony -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 05 lutego 2016 - 12:47:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 04 luty 2016
Madama Butterfly wraca na scenę Opery na Zamku

04.02.2016a.jpg Na scenę Opery na Zamku w najbliższy weekend wraca „Madama Butterfly”. Wraz z tym tytułem na deski jedynego w regionie teatru muzycznego powrócą dwie znakomite śpiewaczki, które zdążyły już zdobyć serca publiczności. Tytułową partię zaśpiewają bowiem Anna Wiśniewska-Schoppa (06.02) oraz Ilona Krzywicka (07.02).

Pierwsza z nich śpiewała już w niedawno otwartej siedzibie teatru. Kreowała bowiem znakomitą postać Amelii w „Balu maskowym” Verdiego podczas listopadowych spektakli inaugurujących ponowną działalność Opery w Zamku. Współpracująca z Opera Śląską i Teatrem Wielkim w Łodzi artystka tym razem zmierzy się z kolejną wymagającą partią żeńską wcielając się w rolę młodej gejszy. W ostatnich latach grała tę rolę w dwóch realizacjach i w obu przypadkach jej praca zyskała ogromne uznanie.

Natomiast w niedzielę w rolę Cio-Cio-San wcieli się Ilona Krzywicka - młoda szczecinianka, którą zdążyli docenić paryżanie.

Ilona Krzywicka śpiewała w studiu przy paryskiej Operze Narodowej i została wyróżniona tamtejszą nagrodą dla najbardziej obiecujących solistek. Artystka zdążyła się już zaprezentować szczecińskiej publiczności w tytułowej roli Madame Butterfly. Miało to miejsce jeszcze w siedzibie tymczasowej. Tak wtedy o jej występie pisał recenzent na blogu „Gem, set, aria”:
„Młoda śpiewaczka okazała się Butterfly niemal perfekcyjną wokalnie i wzruszającą interpretacyjnie. Doprawdy trudno usłyszeć taką mieszankę na scenach bardziej znanych i renomowanych. Krzywicka dysponuje  a u t e n t y cz n y m sopranem lirycznym, dobrze osadzonym i gęstym w brzmieniu o przekonującym "dole" i transparentnej górze skali. By jednak nie było tak idealnie nadmieńmy, że śpiewaczka nie posiada indywidualnego rysu w swoim głosie - jego barwa i timbre są raczej anonimowe i neutralne. To czasem dobrze, bo nie obcujemy tu ze śpiewem narcystycznym lecz podporządkowanym logice, stylowi i ekspresji frazowania. A to było bezbłędne. Przede wszystkim słyszeliśmy Butterfly nieśmiałą, dziewczęcą, świetlistą, a zarazem silną i rozdartą w przejmującym finale. Myślę, że Ilona Krzywicka powinna zaistnieć w tej roli na innych polskich i zagranicznych scenach.”


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 lutego 2016 - 15:31:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 1359 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 1454 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 939 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 1076 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 911 0 -
 
Tematów: 132 | Posty: 165 | Odsłon: 236326


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

fary.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 16
unikalnych: 5

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 717688
unikalnych: 292055

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1255860
unikalnych: 429351

Online
Gości: 10
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 606, Najnowszy: dominika55

Ogłoszenia
Sprzedam
Ssw Stargardinum-email-
05 lut : 10:15
Rekrutacja zimowa w Collegium Balticum!


Wybierz studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie lub podyplomowe i zostań profesjonalistą! Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum rekrutuje! Studia licencjackie i inżynierskie już od dwustu złotych za miesiąc! Magisterskie od 250 zł! Nabór tylko do końca lutego! W ofercie: informatyka, ekonomia, pedagogika i bezpieczeństwo wewnętrzne!
InterKadra-email-
02 lut : 12:48
Znasz niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?
Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką/Opiekunem Osób Starszych!
InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy.
Gwarantujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce od prognozowanej średniej krajowej)
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1250 euro netto/miesięcznie
- pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony

Kontakt: 503-102-635 lub -email-
Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony: -LINK- – w zgłoszeniu podaj nazwę swojej miejscowości!
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
ATERIMA MED-email-
05 lut : 09:46
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.

Opiekun / Opiekunka osób starszych z j. niemieckim – wysokie premie wielkanocne!
Bezpieczna praca w Niemczech: Różne miejscowości/ domy prywatne
Wysokie premie świąteczne gwarantowane w umowie!

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1279 sek., 0.0313 z tego dla zapytań.