Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

anonse.jpgDyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Moda na nieszczepienie coraz groźniejsza. Fala zachorowań na odrę dotrze do Polski?
Autor: Margo dnia 27 lut : 21:25
Do Klinki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych 1. Samod [ more ... ]

[News] Zajmie się sprawami GPP
Autor: Margo dnia 27 lut : 20:58
Dlaczego mnie to nie dziwi? Wszak Paweł B. dał się [ more ... ]

[News] Z GDK do CIA
Autor: Margo dnia 16 lut : 16:43
Co zapowiadają te zmiany? Rozrost biurokracji?

[News] Zadanie dla radnych - pierwsze z wielu
Autor: Margo dnia 04 lut : 08:55
Tłumacząc z Polskiego na nasze - jeżeli Gmina ogło [ more ... ]

[News] Rynek, niby jest ale...
Autor: Margo dnia 19 sty : 12:38
Co raz ciekawiej się w naszej Gminie dzieje. Szamp [ more ... ]

[News] Odpowiedzi na moje wnioski z III sesji Rady Miejskiej 19.12.2014
Autor: Margo dnia 18 sty : 13:07
Cieszę się, że choć jeden radny nie boi się publik [ more ... ]

[News] Opłata targowa praktyką monopolistyczną?
Autor: Margo dnia 17 sty : 10:52
Kiedy sprawa trafi przed oblicze RIO?

[News] 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Autor: sidi dnia 10 sty : 14:04
następna strona o Panu OwsiakuPospieszalski ujawn [ more ... ]

[News] 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Autor: sidi dnia 09 sty : 17:11
Jeszcze jedna strona na temat Owsiaka:ARTur ŻukowP [ more ... ]

[News] 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Autor: admin dnia 08 sty : 16:29
sidi pisze wyżej o tej stronie -LINK-, Bardzo ciek [ more ... ]niedziela 01 marzec 2015
Pracujesz? Będziesz głodował na emeryturze! Rząd od lat "pożycza" Twoje pieniądze

 Pracujesz? Będziesz głodował na emeryturze! Rząd od lat "pożycza" Twoje pieniądze

Pracujesz? Będziesz głodował na emeryturze! Rząd od lat
foto: freeimages.com

ZUS od dawna ledwo zipie - dlatego składki obecnie pracujących Polaków były odkładane w Funduszu Rezerwy Demograficznej, a przyszli emeryci mieli z niego otrzymywać świadczenia po 2020 roku. Może się jednak okazać, że obecni 40/50-latkowie na starość będą głodować, bo pieniądze  z FRD regularnie podbiera rząd.

Ekipa Platformy Obywatelskiej uczyniła z Funduszu Rezerwy Demograficznej przysłowiową "skarbonkę", z której wyciąga pieniądze, gdy pojawiają się finansowe problemy. A ponieważ robi to od wielu lat, sytuacja jest dramatyczna - alarmuje "Fakt".


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 01 marca 2015 - 09:17:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Polska najbardziej zbiurokratyzowanym państwem świata

Z obliczeń firmy Grant Thornton za rok 2014 wynika, że w Polsce w życie weszło łącznie 25 634 stron maszynopisu nowego prawa, ustaw czy rozporządzeń. To absolutny rekord na świecie. Wynik za zeszły rok, przewyższa o 11% ten z roku 2013, o 22% przewyższa wynik sprzed 10 lat. Wyższy jest również o 745% niż dwadzieścia lat temu. Tomasz Wróblewski z Grant Thornton nie pozostawia udzeń: Nasza publikacja przynosi bardzo smutne wnioski. Polskie prawo okazuje się jeszcze bardziej rozedrgane, niż się tego spodziewaliśmy. Ostatnio w życie wchodzi już ponad 20 tys. stron aktów prawnych rocznie, a rok 2014 był pod tym względem rekordowy – przyniósł aż 25,6 tys. stron nowego prawa. To kilkakrotnie więcej nawet niż w latach 90., kiedy zmienialiśmy cały ustrój państwa. O ile wielkie korporacje mogą sobie pozwolić na to, aby śledzić tak potężne zmiany przepisów, o tyle mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa nie są w stanie poruszać się w tym legislacyjnym gąszczu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 01 marca 2015 - 09:16:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Komorowski i sfałszowane wybory

„Oskarżenie państwa polskiego o sfałszowanie wyborów to szaleństwo polityczne. To nonsensowne oskarżenia, w które wierzy tylko 8 proc. Polaków” – stwierdził Bronisław Komorowski. Nie przypominam sobie, by ktokolwiek zarzucał fałszerstwo „państwu polskiemu”, tego rodzaju podejrzenia były kierowane pod adresem konkretnych osób i środowisk. W dodatku Komorowski głosi to w momencie, gdy już wiadomo, że choć od wyborów samorządowych upłynęło ponad trzy miesiące, PKW wciąż nie przedstawiła pełnych wyników, a sąd w Katowicach nie dopatrzył się niczego niestosownego w zniknięciu 130 tys. głosów – jakby nie miały one wpływu na ostateczną liczbę radnych poszczególnych partii w okręgu i jakby nie miało znaczenia, że w sprawie orzekał ten sam sąd, którego wiceprezesem jest szef tej Okręgowej Komisji Wyborczej, w której doszło do chochlowania głosami.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 01 marca 2015 - 09:16:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Rosja może sfałszować wynik wyborów w Polsce

Amerykańscy specjaliści, zajmujący się bezpieczeństwem komputerowym, przeprowadzili dwa scenariusze ataków hakerskich na proces wyborczy. Zrobili to na podstawie estońskiego systemu liczenia głosów, który jest najbardziej zaawansowanym systemem zdalnego głosowania na świecie. Drugi ze scenariuszy może być niebezpieczny również dla wyborów w Polsce.

 
Polska wykorzystuje w procesie wyborczym systemy komputerowe zarówno zliczające głosy, jak i przesyłające je w ramach systemu, którym zarządza Państwowa Komisja Wyborcza. W drugim scenariuszu grupa naukowców z Uniwersytetu Michigan w USA pod przewodnictwem prof. Alexa Haldermana, eksperta od nauk komputerowych, przeprowadziła atak właśnie na serwer zliczający głosy. Atak okazał się skuteczny – naukowcy osiągnęli sukces, wpływając na wynik procesu liczenia głosów wewnątrz systemu komputerowego, który jest wykorzystywany w Estonii.Serwery estońskie – w przeciwieństwie do polskich – na żadnym etapie nie są podłączone do rozległych sieci komputerowych, takich jak internet i posiadają szereg zabezpieczeń


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 01 marca 2015 - 09:15:14  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 28 luty 2015
WYWIEŚ FLAGĘ 1 marca !

wykleci1.jpg

                      Apelujemy do każdego Polaka -  WYWIEŚ FLAGĘ 1 marca !


W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym” – bohaterom antykomunistycznego podziemia, którzy w obronie niepodległego bytu Państwa Polskiego, walcząc o prawo do samostanowienia i urzeczywistnienie dążeń demokratycznych społeczeństwa polskiego, z bronią w ręku, jak i w inny sposób, przeciwstawili się sowieckiej agresji i narzuconemu siłą reżimowi komunistycznemu...

– Początek preambuły Ustawy o ustanowieniu
Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”


Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – polskie święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone pamięci Żołnierzy Wyklętych – żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, ustanowione na mocy ustawy z dnia 3 lutego 2011 roku

Uzasadnienie projektu ustawy nie wyjaśnia, dlaczego na celebrowanie Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” wybrano dzień 1 marca. Pomysł ustanowienia święta w tym terminie wysunął ówczesny prezes Instytutu Pamięci Narodowej Janusz Kurtyka. Tego dnia w 1951 roku w więzieniu mokotowskim wykonano wyrok śmierci na siedmiu członkach IV Zarządu Głównego Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”: Łukaszu Cieplińskim, Mieczysławie Kawalcu, Józefie Batorym, Adamie Lazarowiczu, Franciszku Błażeju, Karolu Chmielu i Józefie Rzepce – będących ostatnimi ogólnopolskimi koordynatorami „Walki o Wolność i Niezawisłość Polski z nową sowiecką okupacją”. Jak wyjaśnił przedstawiciel wnioskodawcy na posiedzeniu Komisji, wybór daty był nieprzypadkowy także z tego powodu, że w ten sposób nawiązano do uchwały sejmowej z 2001 roku. Inicjatorom powstania święta zależało szczególnie na ustanowieniu go przed 1 marca 2011 roku, aby pierwszymi obchodami uczcić 60. rocznicę zamordowania dowództwa WiN.


http://oburzeni.org.pl/news.php

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 28 lutego 2015 - 15:43:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

V kolumna w natarciu

todd-kolor.jpg Facebook zablokował właśnie stronę: „Rosyjska V kolumna w Polsce”. Może powinniśmy się dziwić, że dopiero teraz? Z interwencją w sprawie „Komora” uporano się szybciej. Prawda o prorosyjskich politykach nie jest na rękę obecnej władzy.
 
Jak rozpoznać rosyjskiego agenta wpływu? W chwili obecnej to dość łatwe zadanie. Jeden taki agent amator właśnie się odezwał. W dramatycznym apelu pełnym wulgaryzmów, jak przystało na wielbiciela rosyjskiej kultury, pyta retorycznie w jakim kraju żyje? Jeszcze w Polsce – odpowiadam ci kacapski kapusiu, ale przez takich jak ty możemy pewnego ranka obudzić się w Priwislanskim Kraju, gdzie ruskie przyjdą szukać tego, który ich zaprosił i nie będzie miał kto ich wyprosić.
 
Ruskiego agenta poznać po „poglądach” dziwnym trafem zbieżnych z putinowską propagandą. Będzie wyciągał i próbował rozliczać ukraińskie zbrodnie właśnie teraz. Wcześniej mu one nie przeszkadzały. Będzie nam też wmawiał, że uległość wobec Rosji gwarantuje nam uniknięcie wojny. A jest oczywiście dokładnie odwrotnie. Jeżeli teraz nie odważymy się sprzeciwić Rosji, to wojnę mamy zagwarantowaną, kiedy przyjdzie na nas czas. W chwili obecnej armia rosyjska jeszcze nam bezpośrednio nie zagraża. Groźna jest natomiast rosyjska V kolumna działająca pod licznymi przykrywkami, a niekiedy całkiem jawnie na najwyższych szczeblach rządowych.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 28 lutego 2015 - 15:13:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kolejna wpadka Komorowskiego.

Tą wpadką dyplomatyczną Bronisław Komorowski chyba przebił cały swój dotychczasowy "dorobek". Będąc w japońskim parlamencie w towarzystwie szefa BBN Stanisława Kozieja, nie tylko wołał do niego przy wszystkich "szogunie", ale zszokował Japończyków swoim brakiem kultury. Prezydent w pewnym momencie jak nigdy nic... stanął w butach na fotelu spikera parlamentu. Reakcja gospodarzy ani trochę nie skrępowała ubawionego Komorowskiego.

Na nagraniu z wizyty głowy polskiego państwa w Japonii w tamtejszym parlamencie widać, że w pewnym momencie Komorowski jest wyraźnie znudzony prowadzoną rozmową, a gen. Koziej zachęca go do pozowania do zdjęcia, które ten wykona. To, co się dzieje, wprawia gospodarzy w osłupienie.

- Szogun. Szogun Koziej - żartuje sobie polityk, wskazując na szefa BBN, pozując do zdjęcia. Za chwilę, szykując się do kolejnego zdjęcia, Bronisław Komorowski staje na fotelu japońskiego spikera. Japończyk oprowadzający polskich gości natychmiast prosi go o zejście. Koziej nie zdążył zrobić zdjęcia.
Japończycy wskazują Komorowskiemu, gdzie powinien stanąć, ten dalej wyraźnie zadowolony wzywa do siebie


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 28 lutego 2015 - 13:28:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zaćmienie słońca 20 marca

331_1425070279_Zaćmi.jpgEuropejska Sieć Operatorów Systemów Przesyłowych Energii Elektrycznej ostrzega przed wydarzeniami, które będą miały miejsce 20 marca br. To właśnie w tym dniu nastąpi całkowite zaćmienie słońca.
W naszym kraju księżyc zasłoni tarczę słońca w 3/4. Może wtedy nastąpić niedobór prądu pozyskiwanego z paneli słonecznych.
Przedstawiciele ENTSO-E wyjaśniają, że ograniczenie promieniowania słonecznego wpłynie bezpośrednio na bezpieczeństwo europejskiego systemu energetycznego.

Nadesłane przez Margo

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 28 lutego 2015 - 13:27:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Piekło ukraińskich żołnierzy w niewoli. Obcinano im języki, kastrowano i poniżano


Istne piekło zgotowali pojmanym, ukraińskim żołnierzom terroryści wspierani przez Rosję. Ci którzy przeżyli niewolę, wracają z licznymi śladami potwornych tortur. Część z nich w trakcie hospitalizacji przyznaje, że po tym, co przeszli rozważają samobójstwo.

Faktyczny stan jeńców, powracających z niewoli u prorosyjskich terrorystów, do tej pory pozostawał tematem tabu. Ukraińskie media jednak coraz częściej podejmują temat, ujawniając przerażające fakty. Serwis kresy24.pl opisując tortury, którym terroryści poddawali jeńców, określa je mianem „barbarzyństwa”.

Z ustaleń ukraińskiego portalu korrespondent.net wynika, że wziętym do niewoli żołnierzom, terroryści obcinali języki i kastrowali. Personel szpitala w Dniepropietrowsku oraz w Krzywym Rogu potwierdza, że żołnierze wracający z niewoli, są również w fatalnym stanie psychicznym. Część z nich z powodu rozstroju psychicznego straciła mowę. Inni grożą samobójstwem.

- W Krzywym Rogu wolontariusze i psychologowie nie pomagają takim żołnierzom. Leczy się ich nie w najlepszych warunkach, niektórym trzeba robić operacje. Nazwiska niektórych są nieznane, używa się numerów. Nie dopuszcza się krewnych, żeby nie mówili nikomu o stanie żołnierzy. I nie wszyscy chyba wiedzą o poszkodowanych. A ci wojskowi, którzy wracają do domu, potrafią tego samego dnia się powiesić – tłumaczą w rozmowie z portalem korrespondent.net mieszkańcy okolicznych miejscowości, pragnący zachować anonimowość.

Choć nie mówi się o tym głośno, z różnych części Ukrainy docierają sygnały o podobnych przypadkach, potwornie okaleczonych żołnierzy wracających z niewoli, którzy trafiają następnie do szpitali psychiatrycznych.

Serwis kresy24.pl przypomina, że jako pierwsza o bestialskich torturach, którym poddawani byli w niewoli ukraińscy żołnierze pisała już pod koniec ubiegłego roku wolontariuszka Jelena Sujetowa.

- Kiedy kilka dni temu wykupiliśmy chłopców z niewoli, witał ich nawet Petro Poroszenko. Część chłopców okazała się wykastrowana - młodzi, zdrowi… Jeden z tych chłopaków wczoraj popełnił samobójstwo. Nie mógł wytrzymać psychicznie… - relacjonowała wyraźnie wstrząśnięta Sujetowa.
http://niezalezna.pl/64594-pieklo-ukrainskich-zolnierzy-w-niewoli-obcinano-im-jezyki-kastrowano-i-ponizano

Nadesłane przez MargoPiekło ukraińskich żołnierzy w niewoli. Obcinano im języki, kastrowano i poniżano - niezalezna.pl

foto: flickr.com
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 28 lutego 2015 - 13:26:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 27 luty 2015
Spotkania z Kulturą Ukraińską

27.02.2015a-m.jpg GOLENIOW.PL Przed nami kolejne, dwunaste już Spotkania z Kulturą Ukraińską. W piątek 6 marca uroczysta msza św. w obrządku greckokatolickim, a w sobotę 7 marca koncert galowy.

Msza w obrządku wschodnim jest stałym punktem Spotkań z Kulturą Ukraińską, zawsze w intencji zasłużonej dla goleniowian nieżyjącej już siostry Marii Matijczuk. W tym roku jest intencja dodatkowa – ofiarom agresji Rosji na Ukrainę. Msza zostanie odprawiona w kościele św. Katarzyny w piątek 6 marca o godzinie 19.30.

Sobotni koncert w Sali widowiskowej Goleniowskiego Domu Kultury rozpocznie się o godz. 19. Wystąpią: orkiestra W&BB, Lesja, Aleksandra Terefenko-Babycz z Wiednia, Chór Parafii Greckokatolickiej w Białym Borze oraz Orkiestra Kameralna Średniej Mistrzowskiej Szkoły Muzycznej im. S. Kruszelnickiej z Lwowa. Wstęp wolny.

Spotkania z Kulturą Ukraińską odbywają się pod patronatem Burmistrza Gminy Goleniów Roberta Krupowicza oraz Konsula Honorowego Ukrainy w Szczecinie Henryka Kołodzieja


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 27 lutego 2015 - 21:07:34  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 150 1 Margo
pią lut 06 2015, 11:52 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 194 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 154 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 217 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 374 0 -
 
Tematów: 132 | Posty: 163 | Odsłon: 194177


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 2
unikalnych: 2

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 579001
unikalnych: 250403

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1028593
unikalnych: 364650

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 581, Najnowszy: Dorcia

Ogłoszenia
Sprzedam
Aterima Med-email-
11 lut : 12:12
ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób niesamodzielnych w Polsce i w Niemczech. Zapewniamy bezpieczne zatrudnienie, kierując pracowników jedynie do sprawdzonych i pewnych miejsc pracy. Starannie dobieramy personel opiekuńczy, dzięki któremu nasi podopieczni otrzymują wsparcie i fachową pomoc w codziennych czynnościach.


OPIEKUN(KA) OSÓB STARSZYCH – ZASTĘPSTWA ŚWIĄTECZNE 4-8 TYGODNI!

„Premia wiosenna w ATERIMA MED, zgłoś się już teraz i skorzystaj z największej ilości ofert. Nie czekaj na wyjazd!”


Zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 1350 euro),
- gwarantowaną premię świąteczną,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- organizację podróży,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Opis pracy:
- sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach,
- proste prace domowe,
- dotrzymywanie towarzystwa i aktywizacja podopiecznego.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
- gotowość do podjęcia pracy na czas 4-8 tygodni w okresie świątecznych (marzec, kwiecień).

Dołącz do nas i pracuj bezpiecznie za granicą!
Aktywnie prowadzimy rekrutację we wszystkich regionach Polski.
Zajrzyj na -LINK- a poznasz nas bliżej.

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 91 506 55 55
- wyślij sms o treści: OPIEKA na nr: 668 898 934 – oddzwonimy na pewno,
- wejdź na -LINK-
Profi Credit-email-
12 lut : 10:35
Stanowisko Team MANAGERA w Profi Credit Sp. z o.o. to:
-Zarządzanie pracą podległej grupy doradców finansowych
-rekrutacja i wdrożenie nowych członków swojego zespołu
-analiza i raportowanie wyników sprzedażowych
-inicjowanie nowych aktywności sprzedażowych
-prowadzenie regionalnych inicjatyw marketingowych
- ...

Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu ludźmi, posiadasz podstawową znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power point, Outlook, Internet) i szukasz pracodawcy, u którego naprawdę możesz się rozwinąć, aplikuj!

W PROFI CREDIT zyskasz pracę na zasadzie firma-firma w przyjaznej, nastawionej na współpracę, kulturze organizacyjnej międzynarodowej korporacji finansowej.

Poszukujemy pracowników w kilku lokalizacjach: powiat szczecinecki, powiat łobeski, Świnoujście, Gryfice, Stargard
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
AltenCare24-email-
24 lut : 11:11
Praca Opiekunki, Niemcy, Legalna, dobrze płatna
AltenCare24 oferuje usługi opieki oraz pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Niemczech. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie:
Opiekunka Osób Starszych (k/m)
Miejsce pracy: CAŁE Niemcy, RÓŻNE LOKALIZACJE

WYJAZDY OD ZARAZ – WYSOKIE STAWKI - ZAPRASZAMY
Opis zadań
Opieka i wsparcie Osób Starszych, Chorych oraz potrzebujących pomocy
Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach
Aktywowanie Podopiecznej / Podopiecznego
Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku
Wymagania
Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
Doświadczenie w opiece
Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość
Czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
BRAK NAŁOGÓW
Gwarantujemy
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
Odprowadzane pełne składki ZUS
BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW
ZAROBKI NA POZIOMIE 850-1300 EURO NETTO
Dodatkowe ubezpieczenie za granicą
Opieka Koordynatora na miejscu
Stały kontakt z pracownikami AltenCare24
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1453 sek., 0.0295 z tego dla zapytań.