Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:23
-LINK-

[News] Nowa Droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego i alternatywna trasa nad morze
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:42
Nie należy zapominać, że Gmina wydatkowała dodatko [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Valdo dnia 03 mar : 10:11
Jak to mówią " MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Margo dnia 03 mar : 08:04
No cóż - doradca burmistrza oraz Marszałek (tak pr [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: admin dnia 01 mar : 12:56
Dodatkowo dochodzą koszty nagród , nagród jubileus [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: Margo dnia 01 mar : 12:44
Policzyłam sobie, niestety dane nie są w pełni akt [ more ... ]

[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]

[News] Ptaszki ćwierkają ... a raczej burmistrz
Autor: Margo dnia 09 paź : 19:10
Hm. może burmistrz jednak by się zastanowił nad do [ more ... ]

poniedziałek 02 maj 2016
Poseł Kukiz’15 składa wniosek do CBA w sprawie przydziału mieszkań w gminie Stepnica

skuteckip.pngPoseł Ruchu Kukiz’15 Paweł Skutecki złożył do CBA wniosek o przeprowadzenie kontroli w sprawie przydziału mieszkań z gminnego zasobu mieszkaniowego w gminie Stepnica w latach 2012-2016.

Celem działań
kontrolnych CBA jest ujawnianie korupcji w instytucjach państwowych i samorządzie terytorialnym oraz nadużyć osób pełniących funkcje publiczne, a także działalności godzącej w ekonomiczne interesy państwa.

Osoby mogące posiadać informacje na temat nieprawidłowości przy przydziele mieszkań informujemy, że mogą one skorzystać z KLAUZULI NIEKARALNOŚCI wynikającej z art. 229 § 6 Kodeksu karnego, który mówi, że Nie podlega karze sprawca przestępstwa określonego w § 1-5, jeżeli korzyść majątkowa lub osobista albo ich obietnica zostały przyjęte przez osobę pełniącą funkcję publiczną, a sprawca zawiadomił o tym fakcie organ powołany do ścigania przestępstw i ujawnił wszystkie istotne okoliczności przestępstwa, zanim organ ten o nim się dowiedział.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 02 maja 2016 - 23:15:07  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 30 kwiecień 2016
Mostowskie serce dla Arusia

mostowskieserce.jpg 1 maja 2016r. w Mostach odbędzie się wydarzenie na rzecz Małego Bohatera. „Mostowskie serce dla Arusia” to impreza dla wszystkich chętnych, w programie: jazda konna, kuchnia polowa, popcorn, wóz strażacki, grill i ognisko, grochówka, wielkie bańki mydlane, pokaz Zumba Dream Team.

To będzie wspaniała zabawa! Serdecznie zapraszamy!


Mały Aruś

Aruś Trzciński to niezwykle silny chłopiec, który urodził się 3 maja 2013 w Szczecinie, jest mieszkańcem Nowogardu – miejscowości położonej nad malowniczym jeziorem w województwie zachodniopomorskim. Od pierwszej chwili walczy o radosne „teraz” i cieplejsze jutro. W pierwszej dobie swojego życia Aruś przeszedł zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, doznał również wylewu szklistki oraz odklejenia siatkówki w lewym oku. Rodzice wciąż widzą szanse, patrzą pozytywnie i wierzą, że ich syn będzie widzieć. Mały bohater przebywał w szpitalu do siódmego tygodnia życia, urodził się z niedoborem masy ciała i niedoczynnością tarczycy, stwierdzono u niego zespół wiotkiego dziecka pochodzenia centralnego, opóźnienie rozwoju psycho-ruchowego. Arkadiusz znajduje się pod stałą kontrolą lekarzy specjalistów, od czwartego miesiąca życia został objęty działaniami rehabilitacyjnymi, które są potrzebne dla rozwoju. Regularne ćwiczenia, ciężka praca i radosna zabawa przynoszą efekty – chłopiec ćwiczy z ulubionymi ciociami i wujkami – rehabilitantami, oraz w domu – z rodzicami, w pokoju przygotowanym z myślą o wielorakiej stymulacji zmysłów malucha.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 30 kwietnia 2016 - 14:26:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dzień Flagi Narodowej w Gimnazjum nr 1 w Goleniowie - Fotorelacja

dzienflagi1m.jpg 28 kwietnia 2016 r. w Gimnazjum nr 1 w Goleniowie odbyły się uroczystości związane z zbliżającym się świętem Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Święto niedawno powołane do życia , bo zaledwie 12 lat temu na trwale wpisało się w majowe święta. Odbywają się w tym dniu uroczystości patriotyczne oraz manifestacje. Stało się powszechną tradycją noszenie w tym dniu kokardy narodowej lub mini flagi na ubraniach Polaków. Zwyczaj ten spopularyzował prezydent Lech Kaczyński i tradycja ta jest kontynuowana. Z ciekawostek można dodać to , że w dniu 2 maja w 1945 r. polscy żołnierze zdobywający stolicę hitlerowskich Niemiec Berlin umieścili biało-czerwoną flagę na Kolumnie Zwycięstwa oraz na Reichstagu.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 30 kwietnia 2016 - 13:36:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Narodowe Święto Flagi RP

dzienflagi2016-0a.jpg GOLENIOWSKI DOM KULTURY ZAPRASZA

Szanowni Państwo

W imieniu Goleniowskiego Domu Kultury, Stowarzyszenia Orkiestry Wood & Brass Band oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w obchodach uroczystości związanych z „Narodowym Świętem Flagi RP”, które odbędzie się w dniu 2 maja 2016r. w przestrzeni miejskiej Goleniowa.
W tym roku wspólnie podjęliśmy się organizacji całości obchodów – części oficjalnej, „Korowodu Biało – Czerwonego” głównymi ulicami Goleniowa, tworzenia „Żywej Flagi Biało – Czerwonej” z udziałem ubranych w barwy narodowe mieszkańców Gminy Goleniów oraz koncertu zaproszonych zespołów na Stadionie Miejskim w Goleniowie, przeplatanego szeregiem aktywności dla mieszkańców Gminy nawiązujących w swej treści do Narodowego Święta Flagi.
Do współudziału w wydarzeniu zaprosiliśmy zespoły muzyczne (Pomeranian Youth Big Band, Młodzieżową Orkiestrę Dętą z Płotów oraz Orkiestrę "Red Swing Low Gryfice"), 2 maja zagra dla Państwa oczywiście również Orkiestra Wood & Brass Band, jako muzyczna reprezentacja Goleniowa .Do udziału zaprosiliśmy też Harcerzy oraz pobliską Jednostkę Wojskową w Glewicach z Kompanią Honorową i zespołem żołnierzy prezentujących sprzęt / osprzęt wojskowy[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 30 kwietnia 2016 - 13:05:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

TTIP

tood-m.jpg Szanowni Państwo!

          Co oznaczają te litery? To angielski skrót od Transatlantyckiego Porozumienia Handlowo-Inwestycyjnego. Nazwa tegoż brzmi niewinnie, ale jest to groźna, bo najbardziej tajemnicza umowa, jaka ma być zawarta między USA a Unią Europejską. Robią nas w konia wmawiając, że negocjacje okrywane są tajemnicą ze względu na Chiny czy Rosję. Trudno jednak pozbyć się  wątpliwości. Czyżby agenci tych państw nie informowali na bieżąco swoich mocodawców? Mamy zakładać, że to dla naszego dobra? Dziwne. Jakoś trudno zawierzyć na słowo pani kanclerz znając jej roztropność w sprawie „uchodźców”.
    Mimo „top secret”, to co już wiemy jeży włos na głowie. Szykuje się wprowadzenie GMO i amerykańskiej żywności, której daleko do europejskich standardów; o ekologicznej możemy zapomnieć. Gdyby dumpingowe ceny nie wystarczyły, to rozstrzyganie sporów na linii państwo-inwestor pozwala firmom ponadnarodowym zaskarżać rządy państw do arbitrażu (nie do sądu!) przy każdym wprowadzeniu przepisów, które ograniczałyby zyski tychże, nawet jeśli z perspektywy obywateli danego kraju byłyby działaniem pożądanym.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 30 kwietnia 2016 - 11:20:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Siekierki 2016 - Fotorelacja

29.04.2016a-m.jpg W dniu 16.04.2016 na Cmentarzu Wojennym w Siekierkach odbyła się kolejna uroczystość w rocznicę forsowania Odry w 1945 roku.

Uroczystość poprzedziła msza polowa, którą celebrował Jan Gałecki, biskup senior archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej.

W uroczystości brało udział około 1000 osób.
Nasze miasto reprezentował Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Goleniowie, Grupa młodzieży wspierająca kombatantów z Gimnazjum nr 1 w Goleniowie oraz uczennice liceum z goleniowskiego Hufca ZHP 32 Żeńskiej Drużyny Starszoharcerskiej.

Uroczystość rozłożona była na etapy  : składano kwiaty i wieńce pod pomnikami w Chlebowie i Osinowie Dolnym oraz Gozdowicach.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 30 kwietnia 2016 - 01:40:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 25 kwiecień 2016
Uwaga na fałszywe e-maile o zamiarze wszczęcia kontroli skarbowej

Izba Skarbowa w Szczecinie ostrzega przed e-mailami informującymi o „o zamiarze wszczęcia kontroli", podpisanymi Inspektor kontroli, Urząd Skarbowy, mgr Marian Jakubowski.

Administracja Podatkowa nie jest autorem poniższego e-maila (pisownia oryginalna):

„Urząd Skarbowy doręczył zawiadomienie o zamiarze wszczęcia kontroli w dniu 18.04.2016r. Wobec braku możliwości nawiązania kontaktu telefonicznego w dniach 4-7.04.2016r. i nie zastania podatnika w jego siedzibie w dniu 6.04.2016r. w celu ustalenia terminu wszczęcia kontroli. Urząd Skarbowy wyznacza termin wszczęcia kontroli na 29.04.2016r. o godz. 9.00.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 25 kwietnia 2016 - 14:07:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 23 kwiecień 2016
Powody, preteksty, prowokacje

 
todd2-m.jpg
Szanowni Państwo!

   Wrogowie Polski próbują wszelkimi sposobami sprowokować legalnie wybraną przez naród władzę do popełnienia jakiegoś błędu, który dałby   pretekst do jawnej agresji. Nie dawajmy się oszukiwać, odróżniajmy powody od pretekstów. KOD, PO i Nowoczesna oraz ich poplecznicy to zwierzątka boże odstawione od żłobu, które pragną powrotu do koryta. To jest ich jedyny cel. Za pretekst służy im wszystko, co nie służy Polsce. Równie dobra jest walka o Trybunał Konstytucyjny, jak i prawo do aborcji. Nowoczesna Palikociarnia żadnej śmieszności się nie boi, a jedynym jej wrogiem jest naród polski.
   Podobnie ma się sprawa z wrogiem zewnętrznym. Rosja powód do wojny z Polską ma ten sam od wieków i nowego nie potrzebuje. Nowe mogą być  tylko preteksty. Niszczenie „wiekopomnych pomników” wiernopoddańczych sowieckiej armii jest równie dobrym pretekstem jak niszczenie polskiej żywności, czy przekopanie Mierzei Wiślanej.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 23 kwietnia 2016 - 13:56:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 22 kwiecień 2016
Ostatnia droga mjr. Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki"

szendzielarz.jpg
 W najbliższą niedzielę 24 kwietnia w Warszawie odbędą się uroczystości pogrzebowe śp. Zygmunta Edwarda Szendzielarza „Łupaszki”(ur. 12 marca 1910 w Stryju, zm. 8 lutego 1951 w Warszawie) – majora kawalerii Wojska Polskiego i Armii Krajowej.

Szczątki żołnierza Armii Krajowej odnalazł zespół z IPN wiosną 2013 r pod kierownictwem prof. Krzysztofa Szwagrzyka, podczas prac ekshumacyjnych na terenie Kwatery "Ł" na tzw Łączce, na warszawskich Powązkach. Identyfikacji dokonali specjaliści z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

"Łupaszka" przez dziewięć lat walczył o wolną Polskę. Najpierw z Niemcami, później z Sowietami. Zginął, zamordowany 8 lutego 1951 w więzieniu na Rakowieckiej.

Jego pogrzeb odbędzie się 24 kwietnia 2016 na warszawskim Cmentarzu Powązkowskim w asyście honorowej Wojska Polskiego.

Andrzej Bugajski
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 22 kwietnia 2016 - 15:13:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Przebudowa drogi powiatowej nr 4133Z Łoźnica – Goleniów

22.04.21016a.jpg Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Goleniowie podpisano umowę na przebudowę ulicy Nowogardzkiej w Goleniowie poprzez realizację zadania pn.: Przebudowa drogi powiatowej nr 4133Z Łoźnica – Goleniów w km od 14+461 do 17+380 wraz z budową ciągu pieszego i rowerowego.

Powiat Goleniowski reprezentowali Starostowie Tomasz Kulinicz i Tomasz Stanisławski.

Wykonawcą inwestycji jest firma BUDIMEX S.A. z Warszawy.

Koszt robót budowlanych wynosi 7.218 033,56 zł, z czego Powiat Goleniowski: 5.791 774,48 zł, a Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.: 1.426 259,08 zł. Przebudowa dofinansowana z Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 22 kwietnia 2016 - 12:24:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 1666 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 1747 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 1111 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 1232 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 1026 0 -
 
Tematów: 132 | Posty: 165 | Odsłon: 246019


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

fary.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 295
unikalnych: 96

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 756737
unikalnych: 301915

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1322480
unikalnych: 443857

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 612, Najnowszy: Asia

Ogłoszenia
Sprzedam
Waldek-email-
28 kwi : 19:29
sprzedam, skuter suzuki burgman 400 2002r, przeglad,ubezpieczenie,duzy kufer,handbary, deflektor, nowe opony, klocki, stan bardzo dobry, cena 4000
Waldek-email-
21 kwi : 10:09
sprzedam, skuter suzuki burgman 400 2002r, przeglad,ubezpieczenie,duzy kufer,handbary, deflektor, nowe opony, klocki, stan bardzo dobry, cena 4500
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Ks-email-
23 kwi : 16:42
Kupię każdą ilość złotych i srernych monet, polskie i zagraniczne, stan i wiek bez znaczenia
wycena i płatność od ręki

tech-solutions@post.pl
SKUP AUT Goleniów-email-
25 kwi : 11:13
Firma AUTO-PROFIT kupi Państwa auto od ręki.
Interesują nas auta z roczników 1999-2013r- całkowicie sprawne i w bdb stanie, ale także wymagające napraw mechanicznych lub blacharskich.
Szybko, bezpiecznie i bezproblemowo- wystarczy jeden telefon lub e-mail do nas, a my przyjedziemy do Państwa na terenie GOLENIOWA I OKOLIC.
Nasze atuty:
- bezpieczeństwo transakcji ( jesteśmy legalną firmą- od 14 lat na rynku)
- oględziny i transakcja trwają 20 minut
- bez marudzenia, jeżdżenia po mechanikach itp
- punktualny przyjazd, gotówka i umowa kupna-sprzedaży
Zapraszamy i prosimy o kontakt:
tel. 509 270 859 , 880 700 700 lub 91 431 71 07
www.auto-profit.pl , -email-
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1987 sek., 0.0490 z tego dla zapytań.