Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Kandydat na Burmistrza Goleniowa z Ruchu Oburzonych
Autor: admin dnia 24 paź : 12:36
to nie o tego człowieka chodzi i nie o tego syna. [ more ... ]

[News] „Gazeta Goleniowska” - więcej stron i koloru
Autor: papudrakus dnia 20 paź : 22:01
Czyżby to nie była odpowiedź na wprowadzenie nowej [ more ... ]

[News] Kandydat na Burmistrza Goleniowa z Ruchu Oburzonych
Autor: papudrakus dnia 20 paź : 21:54
Ciekawe czy syn znów będzie rozdawał czekoladki pr [ more ... ]

[News] HUBERTUS 2014
Autor: kamikaze dnia 14 paź : 09:03
Nie każdy utożsamia się z ludźmi których pasją jes [ more ... ]

[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]
Serwis goleniow.net.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. - czytaj tu
__________________________________________________________________

Kandydaci KWW WSPÓLNOTA PATRIOTYZM SOLIDARNOŚĆ - reprezentujący Ruch Oburzonych w Goleniowie.

Poznajcie kandydatów:  1. Barbara Prunesti, 3. Agata Grycz, 4. Waldemar Prunesti, 5. Adam Gulbinowicz, 6. Tadeusz Mądrawski, 10. Andrzej Waldemar Bugajski, 11. Tomasz Siminik, 12. Ryszard Sidorowicz,  14 Grzegorz Mielewczyk, 16. Małgorzata Kurkowska, 18 Bronisław Bartosik, 20 Teresa Bugajska,

piątek 17 październik 2014
Kandydat na Burmistrza Goleniowa z Ruchu Oburzonych


sidorowicz.jpgPan SIDOROWICZ Ryszard z Goleniowa członek Ruchu Oburzonych został oficjalnie zgłoszony z Listy KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność  jako Kandydat na fotel Burmistrza Goleniowa w najbliższych wyborach samorządowych.


Należy nadmienić, iż Pan Ryszard jest również kandydatem w wyborach do Rady Gminy Goleniów w okręgu numer 12 z listy KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 17 października 2014 - 15:07:33  ::  Czytaj/Komentuj: 2

środa 29 październik 2014
Pijany prowadził samochód i uderzył w drzewo

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Policjanci z Goleniowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który jadąc ul. Stargardzką uderzył w drzewo. Mężczyzna miał niemal 3 promile. Grozi mu do 2 lat więzienia. Policjanci otrzymali w nocy zgłoszenie, że na ul. Stargardzkiej w Goleniowie samochód uderzył w drzewo. Kiedy patrol dojechał na miejsce zastał kierowcę renault, od którego wyraźnie było czuć woń alkoholu. Funkcjonariusze poddali go badaniu alkotestem, który wykazał w jego organizmie 2,8 promila alkoholu. 35-letni mieszkaniec powiatu stargardzkiego tłumaczył funkcjonariuszom, że przed jego samochód wybiegła zwierzyna leśna i chcąc ją ominąć zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

29.10.2014a-m.jpg

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 29 października 2014 - 13:41:18  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 24 październik 2014
Relikwie Świętego Jana Pawła II w Goleniowie

24.10.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL W środę, 22 października 2014 roku, do kościoła pw. Św. Jerzego w Goleniowie wprowadzone zostały relikwie Świętego Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Gminy Goleniów. Uroczystej Mszy świętej przewodniczył Arcybiskup Andrzej Dzięga – Metropolita Szczecińsko-Kamieński.

W tym ważnym dla miasta wydarzeniu uczestniczyli księża dekanatu Goleniów z dziekanem Januszem Skałeckim, burmistrz Robert Krupowicz oraz wierni nie tylko z parafii pw. Św. Jerzego. Relikwie Św. Jana Pawła II wniesione zostały do kościoła przez Ewę i Leszka Soroczyńskich i przekazane proboszczowi parafii ks. Wacławowi Nowakowi, a następnie poświęcone przez Abp. Andrzeja Dzięgę, który chwilę później poprowadził modlitwę różańcową; w trzeciej dziesiątce wierni usłyszeli głos św. Jana Pawła II.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 24 października 2014 - 17:35:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Więcej kamer

24.10.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL W poniedziałek (20 października 2014 r.) do systemu monitoringu miejskiego włączone zostały 4 nowe kamery. Miasto jest więc obecnie „obserwowane” przez 11 kamer oraz kamerę panoramiczną.

Nowe kamery zamontowane zostały przy promenadzie nad Iną (na zdjęciu), przy placu zabaw na ul.Kościuszki, przy placu zabaw na Plantach oraz przy ul. Konstytucji 3 Maja na wysokości Plant. Obraz ze wszystkich kamer dociera do operatora monitoringu w Straży Miejskiej oraz do Komendy Powiatowej Policji; swym zasięgiem obejmuje znaczną część centrum miasta.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 24 października 2014 - 17:32:25  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 21 październik 2014
Areszt i dozór za napad rabunkowy

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Goleniowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty za napad rabunkowy. Zatrzymani pobili 31-latka, a następnie zabrali mu srebrną biżuterię. Jeden ze sprawców został aresztowany na okres trzech miesięcy, drugi został objęty policyjnym dozorem. Za rozbój grozi im do 12 lat więzienia.
Pokrzywdzony w tej sprawie 31- letni mężczyzna, powiadomił goleniowskich policjantów o zdarzeniu. Z jego relacji wynikało, że dwóch napastników zaatakowało go przy ul. Jagiełły, uderzali pięściami po całym ciele, wykręcali ręce, a na koniec zabrali srebrną biżuterię, którą miał na sobie.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 21 października 2014 - 16:26:47  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Harcerskie śpiewanie


21.10.2014b-m.jpg
GOLENIOW.PL Zorganizowany przez goleniowski Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej ma już swoją kilkunastoletnią tradycję. W miniony weekend (17-19 października 2014 r.) odbył się po raz trzynasty.

Jego hasłem od początku jest „Śpiewanie dla Andrzeja”, ale w tym roku motywem wiodącym harcerskich prezentacji były Szare Szeregi, organizacja harcerska działająca w okresie okupacji. Hufiec ZHP rozpoczął w ten sposób całoroczną kampanię „Bohater”, za którego harcerze obrali sobie właśnie Szare Szeregi. Patronat nad festiwalem objął szczeciński oddział Instytutu Pamięci Narodowej, a gościem specjalnym harcerzy był kapitan Zbigniew Piasecki – członek Szarych Szeregów, żołnierz Armii Krajowej i uczestnik Powstania Warszawskiego, który o tamtych mrocznych czasach i o swojej działalności opowiadał. Wysłuchano go z wielką uwagą, a za spotkanie podziękowano bukietem białych i czerwonych kwiatów.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 21 października 2014 - 14:54:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Gonitwa za lisem w Żółwiej Błoci

21.10.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL W minioną sobotę (18 października 2014 r.) podgoleniowska Żółwia Błoć była królestwem koni i ich miłośników. Po raz ósmy został tu zorganizowany tradycyjny „Hubertus” - impreza kończąca sezon jeździecki.

Głównym punktem tej widowiskowej i atrakcyjnej imprezy jest pogoń za lisem. W tym roku udział w niej wzięło 37 jeźdźców (mężczyźni i kobiety) z 16 stajni z całego województwa, między innymi ze Szczecinka, Gryfina, Pilchowa, Wolina, a nawet z odległej Bydgoszczy. Lisem był Grzegorz Piątkowski z Rzęstkowa k. Gryfic.

Nim gonitwa się rozpoczęła, jej uczestnicy zostali przedstawieni licznie przybyłym sympatykom tej imprezy, a następnie po krótkiej modlitwie ks. Mariusz Cywka poświęcił i konie, i jeźdźców. Chwilę później master – Teresa Jancelewicz z Żółwiej Błoci – dała znak do rozpoczęcia gonitwy i się zaczęło... „Lis” ruszył z kopyta, zwodząc goniących, zmieniając kierunki jazdy i co jakiś czas chowając się do „nory”, pozostali próbowali podejść do niego jak najbliżej i zerwać przyczepioną do ramienia lisią kitę. Nie było to takie proste, toteż gonitwa trwała kilkanaście minut, dostarczając wielu emocji publiczności. Ostatecznie lisa dogonił i zwycięzcą gonitwy został Krzysztof Tyburczy ze stajni Żurawie i to jemu przyglądający się zawodom zastępca burmistrza Henryk Zajko wręczył puchar ufundowany przez Burmistrza Gminy Goleniów. Była też wielka butla szampana, którą zwycięzca podzielił się z innymi (niektórzy jeźdźcy pili go stojąc na koniu). Konie udekorowano, a w nagrodę każdy otrzymał wiaderko świeżej marchewki.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 21 października 2014 - 14:02:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 20 październik 2014
Zbytnia odległość

Pytania do Pana Burmistrza

W związku z utworzeniem obwodów głosowania na terenach wiejskich gminy i umiejscowieniu obwodowych komisji wyborczych w zbytnich odległościach od niektórych mieszkańców:

1. Czy gmina stworzy możliwość oddania głosu wyborcom zamieszkującym na terenach wiejskich?
2. Czy w tych obwodach, gdzie siedziba lokalu wyborczego jest zbytnio oddalona od niektórych mieszkańców , 16 listopada zorganizowany zostanie darmowy dowóz wyborców do lokalu wyborczego?


Nadesłane przez Margo
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 20 października 2014 - 13:35:38  ::  Czytaj/Komentuj: 0

„Gazeta Goleniowska” - więcej stron i koloru

nowegg.jpg Od najbliższego wydania (dn.24.10.br.) „Gazeta Goleniowska” będzie na stałe wydawana na 32 stronach w pełnym kolorze przy tej samej cenie.

To wynik zmiany drukarni. Nowa umożliwia nam łatwiejsze pod względem technologicznym i uzasadnione ekonomicznie powiększenie objętości gazety do 32 kolorowych stron. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiego rozwiązania, po dobrym przyjęciu wśród lokalnych przedsiębiorców materiałów promocyjnych pod nazwą „Partner miesiąca Gazety Goleniowskiej” - we wrześniu partnerem „GG” był Bank Spółdzielczy w Goleniowie, w październiku jest nim „Szpitalne Centrum Medyczne” w Goleniowie sp. z o.o., a w listopadzie będzie to goleniowska firma „Marsel”. Zwiększeniem objętości gazety zrekompensujemy naszym Czytelnikom z nawiązką ilość stron poświęcaną tej promocji. A przy okazji wprowadzimy na stałe do gazety kilka nowych rozwiązań redakcyjnych. Zachęcamy naszych Czytelników, by się z nimi zapoznali i sami je ocenili.Leszek Ozimek
redaktor naczelny


Informację powieliliśmy za zgodą redaktora naczelnego Gazety Goleniowskiej
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 20 października 2014 - 13:33:37  ::  Czytaj/Komentuj: 1

piątek 17 październik 2014
Ruch prawie normalny

17.10.2014c-m.jpg GOLENIOW.PL Nie ma większych ograniczeń w ruchu kołowym na wylotowej ulicy Wojska Polskiego, która od kilku tygodni jest remontowana.

Położona już została warstwa wyrównująca na całym remontowanym odcinku, aktualnie trwa wymiana krawężników i tylko w miejscu, na którym prowadzone są te prace, ruch odbywa się jednym pasem. Większe ograniczenia w ruchu kołowym zostaną wprowadzone kiedy wykonawca (jest nim firma PRD z Nowogardu) przystąpi do układania warstwy ścieralnej. Zgodnie z umową, remont nawierzchni ulicy Wojska Polskiego powinien zostać zakończony 31 października 2014 r.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 17 października 2014 - 16:17:37  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 334
unikalnych: 92

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 504183
unikalnych: 228814

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 901572
unikalnych: 334010

Online
Gości: 16
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 564, Najnowszy: wielce oburzony

Ogłoszenia
Sprzedam
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. Z O.o.-email-
22 paź : 08:27
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o., poszukuje dla swojego Duńskiego Klienta – Prime Cargo - należącego do dużej, międzynarodowej grupy logistycznej - osób na stanowisko: Pracownik Magazynu.

Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy (Łozienica)

Oczekujemy:

• sumienności, zaangażowania

• dyspozycyjności

• mile widziany własny samochód

Oferujemy:

• najlepszą stawkę godzinową na rynku! 12 zł netto/h

• umowę zlecenie

• profesjonalny system szkoleń

• pracę 3-zmianową


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: -email-

Oferta pracy jest ofertą pracy tymczasowej !
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. Z O.o.-email-
22 paź : 10:20
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o., poszukuje dla swojego Duńskiego Klienta – należącego do dużej, międzynarodowej grupy logistycznej - osoby na stanowisko: Brygadzista / Kierownik zmiany (magazyn).

Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku należeć będzie:

- zarządzanie podległym zespołem

- przygotowywanie raportów

- realizacja założonych planów

- współpraca z międzynarodowymi oddziałami firmy

Oczekujemy:

- doświadczenia w zarządzaniu zespołem

- doświadczenia w pracy na magazynie

- umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

- dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

- zdolności organizacyjnych

- łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

- aktualnych uprawnień na wózki widłowe

- gotowości do podjęcia pracy 3-zmianowej

- zdolności manualne i zmysł techniczny będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilną pracę w międzynarodowej firmie o profilu logistyczno-spedycyjnym

- samodzielne stanowisko

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- umowę o pracę na pełny etat zawartą bezpośrednio z Pracodawcą

- przyjazną atmosferę w pracy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- profesjonalny system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz dokumentów potwierdzających doświadczenie (np. świadectwa pracy, referencje, certyfikaty) na adres e-mail: -email-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
RW-email-
22 paź : 23:19
Poszukujemy pracowników ekip porządkowych. Praca polega na myciu myjkami ciśnieniowym obiektów inwentarskich (duże obiekty produkcyjne).
Wymagania:
- dyspozycyjność
- zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole
Mariusz Nastarowski-email-
23 paź : 11:44
Agencja Pracy Tymczasowej PERSONEL PARTNER Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osób do pracy na stanowiska produkcyjne na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na podany numer telefonu.

091 88 51 500 lub 790 500 392

Lub przesłanie CV na adres:
m.nastarowski@personelpartner.pl
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1209 sek., 0.0239 z tego dla zapytań.