Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: admin dnia 25 lis : 16:50
Nikogo nie bronie .Pewne kanwy serwisu muszą być z [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: AntyCzaruś dnia 25 lis : 15:35
Jestem strasznie zawiedziony i rozczarowany pana p [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: admin dnia 25 lis : 13:48
Wyjaśniłem o co mi chodzi . Powtarzać nie będę . [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: AntyCzaruś dnia 25 lis : 13:11
Moj tekst jest paszkwilem? bo nie rozumiem. News d [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: admin dnia 25 lis : 11:56
Owszem Każdy może ! Ale primo . Należy w Newsach [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: AntyCzaruś dnia 25 lis : 08:28
Ogromne zainteresowanie wyborami - mój tekst też j [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: admin dnia 24 lis : 13:49
Proszę nie pisać komentarzy do artykułu , jeżeli s [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: AntyCzaruś dnia 24 lis : 09:48
Brudna kampania CzarusiaTak bez honoru wpisał się [ more ... ]

[News] Mam nadzieję na zmiany.
Autor: Margo dnia 24 lis : 09:16
Jeden z przedsiębiorców opisał na FB stronie kan [ more ... ]

[News] Sterownicy chaosem
Autor: Margo dnia 24 lis : 08:00
popieram. W Belgii, Grecji, Luksemburgu i Szwajcar [ more ... ]wtorek 25 listopad 2014
Zaszczep swoją córkę bezpłatnie przeciw HPV

25.11.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Kilkuletnie starania Gminy Goleniów, prowadzone z inicjatywy burmistrza Roberta Krupowicza o to, by pozyskać środki na drogie szczepionki przeciw wirusowi HPV, zwieńczone zostały sukcesem. Gmina Goleniów objęta zostanie projektem „Rozwój opieki perinatalnej w podregionie szczecińskim...”, realizowanym przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie w ramach programu „Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych”, dofinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 – 2014.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 25 listopada 2014 - 14:08:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kolejny sukces strzelców

25.11.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL Dobrze zaprezentowali się zawodnicy Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „Tarcza” podczas międzynarodowych zawodów strzeleckich, które odbyły się w dniach 20-23 listopada 2014 r. w Łebie.

Marcin Majka w swojej kategorii wiekowej (junior) w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów zajął II miejsce, poprawiając swój rekord życiowy. Dobry wynik uzyskał również Mariusz Szachniuk, który w kategorii młodzik „wystrzelał” w karabinie pneumatycznym III miejsce. Startujący w tej samej kategorii wiekowej i w tej samej konkurencji Miłosz Bakan był V. Pozostali goleniowscy zawodnicy, Radosław Kręwicki, Przemysław Ostaszewski, Jakub Cieplak i Mariusz Mikołajczyk, plasowali się w drugiej dziesiątce.

W zawodach udział wzięło 340 zawodników z Polski, Litwy, Łotwy, Białorusi i Szwecji.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 25 listopada 2014 - 14:05:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Debata Współczesna rola dyplomacji

us-logo.png Katedra Italianistyki US oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie zapraszają na debatę konsulów honorowych pn. Współczesna rola dyplomacji, organizowaną z okazji Dnia Służby Zagranicznej.

Celem spotkania jest przybliżenie mieszkańcom, studentom, młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz środowisku akademickiemu województwa zachodniopomorskiego funkcji konsula honorowego, specyfiki jego pracy i podejmowanych działań oraz protokołu dyplomatycznego.

Dzień Służby Zagranicznej RP ustanowiony został decyzją Ministra Spraw Zagranicznych w uznaniu osiągnięć ostatniego dwudziestolecia i roli dyplomacji w budowaniu pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Święto obchodzone jest co roku 16 listopada, w dniu, w którym Józef Piłsudski wysłał pierwszą depeszę zagraniczną do przywódców państw świata, informującą o Powstaniu Państwa Polskiego. Zostało ono ustanowione decyzją Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego w 2009 roku.

Spotkanie odbędzie się 26 listopada w auli Wydziału Teologicznego US, przy ul. Papieża Pawła VI 2, o godzinie 10.00. Wstęp wolny. Grupy zorganizowane proszone są o wcześniejszy kontakt pod numerem tel. 91 455 35 69.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 25 listopada 2014 - 12:45:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

V edycja Akademii Czystych Rąk Carex

ACRC-m.jpg Program edukacyjny dla szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego – rekrutacja trwa!

To już V edycja Akademii Czystych Rąk Carex. Celem programu jest edukacja najmłodszych w zakresie podstawowej profilaktyki zdrowia oraz propagowanie właściwych nawyków w zakresie higieny rąk. Jak do tej pory z województwa zachodniopomorskiego zgłosiło się 35 szkół, a zgłoszenia są nadal przyjmowane!
Akademia Czystych Rąk Carex już od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród nauczycieli i uczniów. W trakcie czterech edycji akcji w programie wzięło udział 126000 uczniów z całej Polski. Materiały edukacyjne oraz treści multimedialne zostały dostosowane stopniem trudności do potrzeb dwóch grup wiekowych – dzieci z klas I-III oraz IV-VI.
W przystępny sposób przekazują one dzieciom wiedzę na temat tego, jak ważne jest właściwe mycie rąk. Materiały uzyskały pozytywną opinię profesora Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego dr hab. Małgorzaty Żytko oraz pediatry, eksperta w dziedzinie profilaktyki zakażeń – dr Pawła Grzesiowskiego.
Dodatkowo uczniowie mogą wziąć udział w konkursie plastycznym „Gdzie były, co robiły Twoje ręce?”, który poprzez świetną zabawę pozwoli utrwalić maluchom nabytą wiedzę.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 25 listopada 2014 - 12:26:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Pijany Czech kierował tirem

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL


Policjanci ruchu drogowego z Goleniowa zatrzymali na krajowej trójce kierowcę tira, który miał w organizmie 2 promile alkoholu. Obywatel Czech w trybie przyspieszonym odpowiedział za popełnione przestępstwo. Dyżurny goleniowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że drogą krajową nr 3 w kierunku Świnoujścia jedzie tir, którego kierowca może być pijany. Świadczyć o tym miał styl jazdy kierowcy, którego pojazd poruszał się „slalomem”. Na miejsce skierowano patrol drogówki. Kilka minut po zgłoszeniu, policjanci zatrzymali tira prowadzonego przez 60-letniego Czecha. Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu. Jechał w kierunku Świnoujścia, aby stamtąd, promem, dostać się do krajów skandynawskich. Podczas podróży „raczył się” piwem.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 25 listopada 2014 - 10:24:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 24 listopad 2014
Ślepaczek pozywa goleniow.net.pl - dogrywka


W dniu dzisiejszym przed Sądem Okręgowym w Szczecinie odbyła się kolejna rozprawa z wniosku Pana Roberta Ślepaczka przeciwko skromnej mojej osobie za treść umieszczoną na portalu Goleniow.net.pl dotyczącą przed wyborczych działań Pana Roberta w trakcie powoływania komisji wyborczych. Dla przypomnienia treść zaczerpnąłem z Kuriera Szczecińskiego, który wygrał sprawy z powództwa byłego radnego. W moim wypadku pierwsze powództwo Sąd oddalił jako bezzasadne. Tym razem Sąd wniosek oddalił z powodów proceduralnych, ponieważ stwierdził wygaśnięcie trybu wyborczego w czasie kiedy składano odwołanie od pierwszego wyroku.

Andrzej Bugajski
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 24 listopada 2014 - 16:52:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Lesja incognito

24.11.2014b-m.jpg
GOLENIOW.PL Długo czekali sympatycy talentu Lesji Szulc na jej płytę „Lesja incognito”. Nastrojowe piosenki, które się na niej znalazły, śpiewała przecież podczas koncertu wiosną ubiegłego roku. Ale się doczekali i w sobotę (22 listopada 2014 r.) tłumnie przyszli na koncert Lesji, promujący tę płytę.
To opóźnienie nie było przypadkowe. Jak sama artystka już po koncercie powiedziała, płytę zaczęła nagrywać w ubiegłym roku, ale wydarzenia na Ukrainie (Lesja Szulc jest Ukrainką) zatrzymały proces powstawania płyty. „Obudził mnie wiersz ukraińskiej poetki Liny Kostenko. (…) Z wiersza powstała piosenka, mój osobisty manifest” - powiedziała w wywiadzie dla „Gazety Goleniowskiej”. Ten manifest, do którego nagrany został teledysk, Lesja wykonała na zakończenie koncertu, dodając, że jest to jej modlitwa, szept i krzyk do świata w  tym trudnym dla Ukrainy czasie.
Na płycie, poza „Manifestem” jest 10 piosenek, wszystkie do tekstów ukraińskiej poetki Lidii Lazurko, muzykę napisała Lesja Szulc. Płyta powstała między innymi dzięki wsparciu Gminy Goleniów, za co Lesja Szulc podziękowała obecnemu na koncercie burmistrzowi Robertowi Krupowiczowi. Na płycie znalazło się hasło „Jestem z Goleniowa”. „Jeszcze jakiś czas temu mówiłam o sobie, że jestem Ukrainką ze Lwowa. To się zmieniło po moich występach w polsatowskim „Must be the music”, kiedy spotykali mnie na ulicy nieznani ludzie mówiąc, że są dumni z tego, że jest pani nasza, z Goleniowa. Uświadomiłam sobie wtedy, że tak faktycznie jest. Skoro ludzie czują dumę, że jestem stąd, to i ja poczułam to samo” - powiedziała w wywiadzie.

„Lesja incognito” to druga płyta nagrana przez Lesję Szulc. Kupić ją będzie można tylko podczas koncertów.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 24 listopada 2014 - 16:09:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

O PRĄDZIE PRAWIE WSZYSTKO

24.11.2014a-m.jpg O PRĄDZIE PRAWIE WSZYSTKO
Zajęcia edukacyjne dla dzieci z gmin Wolin, Stepnica i Goleniów


Skąd się bierze prąd w kontakcie? Czy jest bezpieczny? Do czego jest potrzebny i jak wyglądałby nasz dzień, gdyby go zabrakło? Odpowiedzi na te i inne pytania przyniosą zajęcia edukacyjne dla dzieci z klas IV-VI. Będą się one odbywały od 25 do 27 listopada w wybranych szkołach w gminach Wolin, Stepnica i Goleniów.

Zajęcia dla dzieci poszerzające wiedzę o energii elektrycznej, jej bezpieczeństwie
i zastosowaniu są częścią planu komunikacyjnego skierowanego do mieszkańców gmin, przez które przebiegać będzie budowa linii elektroenergetycznej 220 kV Glinki-Recław. Organizatorem lekcji jest firma Aldesa Nowa Energia, wykonawca inwestycji.

Chcielibyśmy szerzej i w ciekawy sposób zapoznać dzieci z najbliższym im rodzajem energii, z którymi mają do czynienia na co dzień, mówi Bogumił Augustyniak, Dyrektor projektu. Być może wyrosną z nich przyszli inżynierowie, ale przede wszystkim chcielibyśmy, aby stali się świadomymi odbiorcami energii elektrycznej.   

W ramach zajęć uczestnicy będą m.in. samodzielnie budowali obwody elektryczne oraz wezmą udział w quizie podsumowującym przekazane informacje. Lekcje, przeznaczone dla uczniów klas IV-VI,  mają na celu w przystępny i ciekawy sposób przekazać dzieciom wiedzę techniczną. Przygotowany materiał uwzględnia też założenia programowe z języka polskiego, matematyki i przyrody.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 24 listopada 2014 - 15:14:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Startują rozgrywki halowe dla dzieci i młodzieży
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 24 listopada 2014 - 15:09:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Pijani rodzice "opiekowali" się dzieckiem

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Goleniowscy policjanci zostali wezwani do awantury rodzinnej. Zastali tam nietrzeźwych rodziców i znajdujące się pod ich opieką 9-miesięczne dziecko. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta. Kiedy dotarli na miejsce zastali parę, pod opieką której znajdował się 9-miesięczny chłopiec. Okazało się, że rodzice dziecka są pijani. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 21-letniej matki oraz jej 25-letniego partnera niemal 2 promile alkoholu. Chłopcem zaopiekowała się ciotka.
O dalszym losie rodziców i sprawowanej przez nich opiece, zadecyduje sąd rodzinny. Jeżeli okaże się, że swoim zachowaniem narazili dziecko na utratą zdrowia lub życia, może im grozić nawet do 5 lat więzienia.asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 24 listopada 2014 - 14:18:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Nic dodać nic ująć (Podziel się opinią.) Margo 88 0 -
 
Brak nowych postów Radny Ślepaczek pozywa goleniow.net.pl i przegrywa (Wybory samorządowe 2014) admin 80 0 -
 
Brak nowych postów w popularnych wątkach Wybory samorządowe przed nami (Wybory samorządowe 2014) admin 608 24 Ja Klaudiusz
czw lis 13 2014, 09:20 
Brak nowych postów Po trupach do władzy cz. 2 (Wybory samorządowe 2014) admin 158 0 -
 
Brak nowych postów Po trupach do władzy cz.1 (Wybory samorządowe 2014) admin 207 1 Margo
czw lis 06 2014, 09:37 
Tematów: 127 | Posty: 158 | Odsłon: 179651


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 93
unikalnych: 10

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 526116
unikalnych: 235614

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 937289
unikalnych: 342681

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 570, Najnowszy: BZ WBK

Ogłoszenia
Sprzedam
LT-email-
17 lis : 22:10
Naprawa Komputerów i laptopów

http://www.goleniow.net.pl/img/reklama0001.jpg


Oferujemy usługę naprawa laptopów w zakres której wchodzi:

Naprawa laptopów większości popularnych marek (ACER, HP, ASUS,

Fujitsu-Siemes, Packard Bell, BENQ, ARTISTO i wiele innych).
Naprawa laptopów z uszkodzonymi płytami głównymi.
Naprawa laptopów po zalaniu.
Naprawa laptopów po upadku.
Wymiana uszkodzonych elementów (Matryce, Klawiatury, Obudowy)
Reballing oraz wymiana układów BGA

A tak że naprawy laptopów z wieloma innymi usterkami.


Skup uszkodzonych Laptopów na części


LT P.H.U. z tyłu kina Wisła
ul. Konstytucji 3-go Maja 16
72-100 Goleniów
tel. 918865605, 501856599
GG 1047682
OLINEK-email-
15 lis : 19:22
Oferujemy pełen zakres usług porządkowych mieszkań, biur i innych obiektów mieszkalnych i pracowniczych. Nasza firma zajmuje się dbaniem o czystość, higienę i porządek zgodnie z wymaganiami klienta. Pracujemy na własnych środkach chemicznych potrafimy indywidualnie dobrać odpowiednie środki czystości do potrzeb danego obiektu. Podczas prac porządkowych stosowane są środki bakteriobójcze, które pozwalają na zachowanie higieny naszych obiektów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres prac gwarantujących porządek Waszego domu. Polecamy wizyty jednorazowe jak również abonamentowe z dużymi rabatami. Posiadamy sprzęt do czyszczenia metodą parową bez użycia środków chemicznych (polecane dla alergików), jak również sprzęt do prania dywanów i tapicerek. Dodatkowo prowadzimy usługi ogrodnicze, przy współpracy ze znaną firmą projektującą ogrody i wnętrza. Zapewniamy dyskrecję, komfort, elastyczność i sumienność. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług.
Więcej informacji pod numerem telefonu świadczymy usługi na terenie całego województwa

Firma OLINEK
GOLENIÓW
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1542 sek., 0.0279 z tego dla zapytań.