Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Pożar po uderzeniu pioruna
Autor: Margo dnia 17 sie : 14:22
Do dnia 17-08-15 r. do godz. 14:04 ani na portalu [ more ... ]

[News] Bartosz Wilk z Goleniowa nagrodzony przez ministra
Autor: Margo dnia 14 sie : 14:30
Gratuluję !

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 13 sie : 00:20
czytelnik nie wie co autor ma na myśli. Pani dwukr [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: admin dnia 11 sie : 10:58
Pani Małgorzata zapewne miała na myśli wójtów:) [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 11 sie : 07:08
Soltysi zadłużyli gminy? Sołtys nie zarządza gminą [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: admin dnia 03 sie : 22:34
Sprawa opisana w poście wyżej , nabrała dalszego c [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 03 sie : 13:35
Rozumię, że autor anonimu ma jakieś obawy, ale ty [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 18:20
A nie zastanowiło cię "wprawiony" dlaczego nadawca [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 01 sie : 15:40
Ludzie listy piszą, ale bez nadawcy. Uważam, ze su [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 07:57
Ciekawe, że jednymi anonimami Gmina zajmuje się be [ more ... ]

1gol-awb.jpg

niedziela 04 październik 2015
Czy komuś zależy jeszcze na prawdzie?

Po wielu latach z funkcji sołtysa zrezygnowała dotychczasowa Sołtys pani Danuta Schulz. Swą rezygnację złożyła na ręce burmistrza dzień po burzliwym zebraniu wiejskim, na którym miano ustalić na co przeznaczyć pieniądze z funduszu sołeckiego. Po kilku dniach odbyły się wybory Sołtysa i wybory uzupełniające do rady sołeckiej. Większość obecnych była zaskoczona i zdziwiona faktem zgłoszenia przez pana K. Zajko kandydatury pani Danuty Schulz. Rezygnująca pani Sołtys zgodziła się kandydować tłumacząc swą decyzję w dość zawiły sposób - tak przerwałam zebranie, tak złożyłam rezygnację, ale nie przemyślałam do końca swej decyzji, jest jeszcze tyle do zrobienia, jest jeszcze tyle planów do zrealizowania itd., itp. Pomimo tłumaczeń i wielkiej chęci pozostania na stanowisku Sołtysa, pani Danuty obecni mieszkańcy już nie chcieli. Z niecierpliwością czekałam na to co Gazeta Goleniowska napisze i czy w ogóle napisze o wyborach Sołtysa w Białuniu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  niedziela 04 października 2015 - 19:07:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 03 październik 2015
Czarna dziura przed dworcem i Pan X szalejący na swym groźnym rowerze

Wrócę jeszcze na chwilę do XI sesji Rady Miejskiej odbytej 9 września. Przecież nie tylko statutem OPS zajmowano się tamtego dnia. Zwrócę uwagę Szanownych Czytelników na dwa zagadnienia: jedno z początku, drugie zaś z końca posiedzenia. Więcej miejsca chcę poświęcić konkretnej sprawie obradowanej na początku sesji, zaś jej koniec pozostawiam na razie tajemniczo na deser, do ogólnego podsumowania pewnej niepokojącej tendencji. I tak pierwszym merytorycznym punktem programu sesji była informacja o koncepcji budowy Centrum Komunikacyjnego wraz z Centrum Kultury w Goleniowie. Przedstawiona została przez Wiceburmistrza Tomasza Banacha, który genezą projektu zajmował się niewiele. Skoncentrował się na dzisiejszym stanie tematu i jego przyszłości, choć ta akurat jest raczej mglista. Spróbuję pójść tokiem jego prezentacji, a następnie przedstawić swoje zdanie, które wyraziłem też w trakcie dyskusji na sesji.Burmistrz wspomniał pokrótce, że projekt zainicjowano w poprzedniej kadencji Rady, decydując się na realizację dużego zadania, całkowicie zmieniającego wygląd tej części miasta. Wtedy Rada postanowiła o wykonaniu dwóch sprzężonych ze sobą inwestycji: po pierwsze przebudowie goleniowskiego dworca kolejowego, autobusowego i ich bezpośredniego otoczenia, po drugie stworzeniu przed nowym budynkiem dworca tzw. Centrum Kultury. Pan Banach przedstawił też działania podjęte już w tej kadencji, zmierzające do przeprowadzenia pod egidą szczecińskiego SARP konkursu na koncepcję architektoniczną nowych obiektów. Skoncentrował się na wyniku konkursu, w którym wnioski o udział złożyło 49 podmiotów, a ostatecznie wpłynęło 16 prac. Zamówienie wygrała austriacka pracownia Riegler Riewe Architekten z Grazu. Jako główne trofeum (oczywiście poza nagrodą pieniężną w konkursie) zwycięska firma otrzymuje zlecenie na wykonanie projektu realizacyjnego tego zadania.


Wizualizacja nowego goleniowskiego dworca Z materiałów Riegler Riewe ArchitektenWizualizacja nowego goleniowskiego dworca
Z materiałów Riegler Riewe Architekten

Co do „części dworcowej”, koncepcja firmy Riegler Riewe Architekten proponuje wyburzenie wszystkich istniejących budynków (za wyjątkiem starej wieży ciśnień oraz rampy, czyli magazynu kolejowego). Budynek dworca zostanie wybudowany na nowo jako podłużny, przeszklony pawilon z zadaszeniem wysuniętym nad przystankami autobusowymi, umieszczonymi po obu jego stronach. Wewnątrz w holu przewidziano schody prowadzące do przejścia podziemnego pod torami, wiodącego do peronów. Wokół schodów będą kasy i poczekalnia, na przeciwległych końcach toalety, sklep spożywczy i snack bar. Jak stwierdza jury konkursu: „Zaproponowane przez austriacką pracownię rozwiązania są spójne pod względem architektury, która jest oparta na prostych, lapidarnych i współczesnych formach”. Jury doceniło też „zdecydowane przeprowadzenie syntetycznej i klarownej koncepcji przestrzenno-funkcjonalnej zespołu, dobrze wpisującego się w urbanistykę miejsca”.
Projekt bardziej eksponuje Centrum Kultury, posiadające znacznie większą od dworca kubaturę. Obiekt ma duże przejście, z którego wszyscy musieliby korzystać idąc na dworzec. Wewnątrz umieszcza się salę widowiskowo-koncertową na prawie 500 widzów z balkonem, z zapleczem, kawiarnią i przestrzenią wystawową. Przewidziano pomieszczenia dla teatru, orkiestry dętej i innych pracowni Goleniowskiego Domu Kultury. W odnowionych (jak to się dziś modnie określa „zrewitalizowanych”) budynkach wieży ciśnień i rampy rozładunkowej proponuje się umieszczenie organizacji pozarządowych oraz harcówki. Zdaniem Burmistrza Banacha najistotniejsze jest, że wygrywająca koncepcja stwarza możliwości etapowania prac: oddzielnie dworzec, następnie Centrum Kultury, po trzecie zaś wieża ciśnień i rampa. Ważne jest to przede wszystkim dla finansowania realizacji całości prac. A to stąd, że o ile na pierwszą inwestycję środki do wykonawstwa są raczej zapewnione, to na drugą i trzecią Gmina nie ma ani grosza. Co gorsza, nie widać żadnych źródeł zewnętrznych, które ewentualnie dofinansowałyby jej plany.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 03 października 2015 - 12:33:22  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 02 październik 2015
Zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Burmistrza

Zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Burmistrza

Na adres naszej redakcji otrzymaliśmy kopię zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez Burmistrza Gminy Goleniów w związku z drzewem rosnącym na Nowym Turzynku.
Treść pisma w całości a w złączniku zdjęcia w pliku pdf.

AB

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


C. M.          

24.09.2015 r.
                                                                  PROKURATURA  REJONOWA
                                                                           w  Goleniowie


ZAWIADOMIENIE

o możliwości popełnienia przestępstwa przez Burmistrza Gminy Goleniów Roberta Krupowicza, jako właściciela nieruchomości – Targowisko Miejskie przy ulicy Zielona Droga w Goleniowie.

Uzasadnienie

Okoliczności sprawy;

Sprawa dotyczy wykonanych prac na drzewostanie w dniu 17.06.2015 roku,  na części Targowiska Miejskiego w Goleniowie, pod nazwą ,, Turzynek nad Iną”, będącą, prowadzoną przez Gminę Goleniów, inwestycją na terenie Starego Miasta wpisanego do rejestru zabytków pod numerem 46. (dołączam kserokopię  Orzeczenia o uznaniu za zabytek z 30 lipca 1955 roku).Orzeczenie jest podstawowym źródłem do planowania, projektowania, i wykonania inwestycji na terenie Starego Miasta w Goleniowie.

1. Do Burmistrza złożyłem Żądanie z dnia 22.06.2015 roku, w którym pytałem ,,Czy prace na drzewostanie wykonano na podstawie ustaleń, decyzji i wymaganych dokumentów w tym celu?”( dołączam kserokopię).
2. Od Burmistrza otrzymałem pisemną odpowiedź z dnia 26.06.2015 roku (WPNS 6131.140.2015.DB ) odnośnie Żądania ( dołączam kserokopię ).
3. W związku z otrzymaną odpowiedzią, złożyłem do Burmistrza wniosek z dnia 03.07.2015 roku, o udostępnienie dokumentów, do wglądu w urzędzie, w sprawie prac na drzewostanie targowiska. Dokumenty zostały mi udostępnione.
Dodatkowo
4. 19.06.2015 roku w telefonicznej rozmowie, poinformowałem Zachodniopomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Szczecinie o nieuprawnionych pracach na drzewostanie targowiska w Goleniowie, i że prześlę w tej sprawie pismo ( zarejestrowaną rozmowę z Konserwatorem mogę dostarczyć w razie potrzeby ).


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 02 października 2015 - 16:19:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 01 październik 2015
Rusza realizacja drogi S6 – umowa na odcinek Goleniów - Nowogard podpisana

01.10.2015c.jpg Podpisano umowę na zaprojektowanie i budowę odcinka Goleniów – Nowogard drogi S6 o długości 19,2 km. Jest to pierwsza umowa na realizację drogi ekspresowej S6 – największej inwestycji infrastrukturalnej w województwie zachodniopomorskim. Pierwszy odcinek S6 będzie realizowała firma Budimex. Budowa drogi powinna się zakończyć w kwietniu 2019 roku. Wartość podpisanej dziś umowy opiewa na 343 910 460,00 złotych. W ramach zadania powstanie dwujezdniowa droga ekspresowa o długości 19,2 km. Rozbudowany zostanie węzeł Goleniów Północ z drogą S3, powstaną węzły Goleniów Wschód (Żółwia Błoć) i Osina (Kikorze). Wybudowane zostaną wiadukty, mosty, przejścia dla zwierząt, przepusty, drogi wspomagające. Inwestycja będzie realizowana w formule projektuj i buduj. Wykonawca ma 15 miesięcy od podpisania umowy na opracowanie projektów technicznych nowej trasy i uzyskanie decyzji ZRID. Następnie ruszą prace budowlane, które potrwają 22 miesiące (z czasu ich trwania wyłączone są okresy zimowe od 15 grudnia do 15 marca).


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 01 października 2015 - 16:47:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

FUNKCJONARIUSZE CBŚP ZABEZPIECZYLI BLISKO 900 KRZAKÓW KONOPI

01.10.2015.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Funkcjonariusze szczecińskiego Zarządu CBŚP ujawnili kolejną uprawę konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli blisko tysiąc krzewów i około kilograma suszu roślinnego. Zabezpieczone narkotyki na czarnym rynku warte są nie mniej niż 440 tysięcy złotych. W tej sprawie zatrzymanych zostało czterech mieszkańców Szczecina. Policjanci Centralnego Biura zlikwidowali na terenie powiatu goleniowskiego plantację konopi indyjskich i zabezpieczyli specjalistyczny sprzęt służący do jej uprawy. Śledczy oprócz 846 krzaków konopi ujawnili również blisko kilogram wysuszonej marihuany. Plantacja mieściła się w jednej z miejscowości powiatu goleniowskiego, gdzie mieszkańcy Szczecina wynajęli halę. Podczas przeszukania w jednym z pomieszczeń śledczy znaleźli przygotowaną plantację.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 01 października 2015 - 14:02:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 30 wrzesień 2015
Poszukujemy do pracy w Niemczech

Besuchen Sie uns auf der ANUGA in Köln poszukuje pilnie min. 3 osoby do pracy w chlodni ( -24  ) w miejscowosci Fürth.

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce.
Warunek konieczny umiejetnosc liczenia po niemiecku.
Praca polega na zbieraniu kartonow z mrozona zywnoscia wedlug specyfikacji klienta w systemie pick - by - voice. Stawka poczatkowa 8,50 euro  brutto ( czyli ok. 7,60 euro netto ) na godzine.
Sytem pracy do wyboru 3/1 lub 4/0.

Umowa na warunkach niemieckich.
Wiecej informacji po polsku pod numerem tel. 0049 152 53626915.


Besuchen Sie uns auf der ANUGA in Köln
10.-14.10.2015      Halle 4.2     Stand E - 041
www.anuga.de


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 30 września 2015 - 15:30:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wierny Soroka, srogi Luśnia i Kiemlicze bronią Częstochowy

Poprzedni wpis liznął zaledwie tematykę polityki personalnej Burmistrza Krupowicza, ale jednocześnie pokazał aktualny (na wtedy!) stan rozwoju autorskiego projektu zmian przeprowadzanych w goleniowskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Ktoś mógłby sobie pomyśleć, że przynajmniej w sprawie statusu OPS Burmistrz  dostał od radnych fangę w nos. Wydawało się, że radni nie chcą przekroczyć masy krytycznej bzdur możliwych do popełnienia w tej sprawie. Cóż, popadł Krupowicz w tarapaty, a pomocy znikąd.


Dzielni Kiemlicze stają w gotowości do obrony swojego pułkownika Kadr z filmu Dzielni Kiemlicze stają w gotowości do obrony swojego pułkownika
Kadr z filmu „Potop”

Oj, to Wy naszego Burmistrza nie znacie. Toż nie sam on działa, a w kupie. Stare powiedzenie mówi, że w kupie raźniej, bo kupy nikt nie ruszy. Ma zastępy wiernych druhów, gotowych do nadstawienia za niego karku w każdej opresji. Tak, jak Pan Michał Wołodyjowski miał swojego srogiego Luśnię do poratowania w potrzebie, zaś Pan Kmicic wiernego wachmistrza Sorokę, że już o dzielnych Kiemliczach nie wspomnę, tak Pan Krupowicz ma ich wszystkich razem. I srogiego Luśnię, i wiernego Sorokę, że już o dzielnych Kiemliczach nie wspomnę. Nie chwaląc się, trochę dalszy ciąg przewidziałem, w tym samym artykule wspominając: „na posiedzeniu wspólnym komisji projekt wprowadzenia statutu w proponowanym kształcie odrzucono znaczną większością głosów, przy 2 głosach przeciwnych i chyba 3 wstrzymujących się. W ogłoszonym porządku dziennym sesji projekt tej uchwały jednak figuruje. Nie dam głowy, że zostanie z niego wyprowadzony, a nawet, że nie zostanie następnie w takim właśnie kształcie przyjęty. Bo ludzie nie krowy, poglądy zmieniać im wolno.” Ciekaw jednak byłem, jak akcja zostanie przeprowadzona, bo na łatwą raczej nie wyglądała. Znam jednak talenty reżyserskie i aktorskie miłościwie nam przewodniczącego Łukasza Mituły i wierzyłem w niego. Nie zawiodłem się ani trochę. Stąd z miłą chęcią streszczę Państwu kolejne widowisko dramatyczne, wystawione na XI sesji Rady Miejskiej w Goleniowie. Tym razem „Obrona Częstochowy”, sztuka w 3 aktach. Premiera 9 września.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 30 września 2015 - 11:14:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 29 wrzesień 2015
Nowy Sołtys Białunia - czyli propaganda na stronach Urzędu Gminy Goleniów

Na stronie Gminy Goleniów ukazała się notatka następującej treści :

"W czwartek 24 września przeprowadzone zostały wybory sołtysa Białunia i wybory uzupełniające do rady sołeckiej. Wybrana w maju na sołtysa pani Danuta Schulz zrezygnowała niedawno z funkcji po zamieszaniu wywołanym skargami dotyczących procedury wyborczej podczas poprzednich wyborów.

Na funkcję sołtysa kandydowały trzy osoby: Krystyna Kunert (31 głosów), Radosław Mikulski (34 głosy) i Danuta Schulz (23 głosy). Sołtysem został Radosław Mikulski.


20.09.2015c.jpg
W wyborach uzupełniających do rady sołeckiej jej nowymi członkami zostali: Anna Czerkawska, Czesław Janik, Dorota Motyl i Beata Wietrzyńska."

--------------------------------------------------------------------------------

Samą notatkę mogę opisać tak :

Jak wiadomo są 3 rodzaje prawd - PRAWDA, TEŻ PRAWDA i G....O PRAWDA i akurat w tej notatce wszystkie te prawdy są. Propaganda jaką autor zawarł w tej notatce jest na tyle bezczelna, że nawet trudno to będzie mi opisać. A dlaczego? Ta notatka urąga bez mała 90 osobom, które brały udział w wyborach Sołtysa w Sołectwie Białuń. Urzędnik piszący i zamieszczający taką informację zbłaźnił nie tylko urząd ale i samego siebie.

Ale może zacznijmy od początku analizując po kolei tekst:

W czwartek 24 września przeprowadzone zostały wybory sołtysa Białunia i wybory uzupełniające do rady sołeckiej. - To zdanie jest prawdziwe

Wybrana w maju na sołtysa pani Danuta Schulz zrezygnowała niedawno z funkcji po zamieszaniu wywołanym skargami dotyczących procedury wyborczej podczas poprzednich wyborów. - Same kłamstwa

Pani Danuta Schulz nie została wybrana na sołtysa w miesiącu maju, a w kwietniu i od tego momentu trwa batalia mieszkańców wsi Białuń przeciwko urzędnikom miejskim i procedurom. Mieszkańcy wsi wnieśli w skargach oraz w petycji, złożonej na ręce Pani Marszałek Sejmu, wiele uwag w kwestii samej procedury wyborczej i jej przestrzegania ( Goleniow.net pisał o tym kilkakrotnie ale o tym za chwilę ).
Pani sołtys nie zrezygnowała z w/w powodu a z powodu tego, że nie otrzymała poparcia swych pomysłów podczas uchwalania wydatków z Funduszu Sołeckiego.  W trakcie zebrania wiejskiego nie uzyskawszy akceptacji pani Sołtys zbulwersowana opuściła zebranie, a na następny dzień złożyła na ręce burmistrza pisemną rezygnację z pełnionej funkcji.

Pozostałe dwa zdania są prawdziwe.

Wiecie Państwo co  jest w tym zabawne?  Mianowicie to, że na uroczystej Sesji Rady Miejskiej 25 września br. Pan Burmistrz Robert Krupowicz dziękując Pani Danucie Schulz podkreślił , że Pani Sołtys po 25 latach sama zrezygnowała z powierzonej jej funkcji zapominając , że kandydowała mimo to i przegrała z kretesem kandydując ponownie na sołtysa. No cóż - wybiórcza prawda jak nic.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 29 września 2015 - 21:33:15  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Król Julian czyta Piotrusia Pana

29.09.2015c-m.jpg GOLENIOW.PL Biblioteka Publiczna w Goleniowie serdecznie zaprasza na spotkanie z aktorem Jarosławem Boberkiem. Znamy go wszyscy z roli posterunkowego w serialu „Rodzina zastępcza”, ale wszyscy znają jego głos jako głos Króla Juliana z filmu „Madagaskar”.

W goleniowskiej bibliotece J. Boberek będzie czytał fragmenty „Przygód Piotrusia Pana” J.M. Barriego, na pewno znajdzie też chwilę na wspólne zdjęcia i autografy.

Spotkanie z aktorem odbędzie się w sobotę 3 października o godz. 10. Wstęp wolny.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 29 września 2015 - 17:11:10  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Asfaltowanie na Słowiańskiej

29.09.2015b-m.jpg GOLENIOW.PL We wtorek rano zaczęło się oczekiwane przez wszystkich mieszkańców osiedla przy Słowiańskiej i Grunwaldzkiej asfaltowanie ulic.


To oznacza wejście w końcową fazę całej inwestycji. Na początek układana jest warstwa nośna, na niej znajdzie się warstwa wierzchnia, ścieralna. Prace potrwają kilkanaście dni, a wyasfaltowane ulice zostaną oddane do użytku tak szybko, jak to będzie możliwe. Zgodnie ze zmodyfikowanym harmonogramem prac, cała inwestycja ma się zakończyć w październiku.

W trakcie prac wymienione lub wyremontowane zostały wszystkie sieci podziemne. Można zakładać, że przez dobre kilkanaście lat nie będzie potrzeby rozkopywania ulic z powodu awarii, które dotąd zdarzały się często. Ulice otrzymają nową, równą nawierzchnię, przybędzie miejsc parkingowych, są też nowe chodniki. Mamy więc zupełnie nową jakość na sporym obszarze ścisłego centrum miasta.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 29 września 2015 - 17:08:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 379 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 1001 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 1013 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 700 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 811 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 223363


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
market.JPG

fary.jpg

baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 59
unikalnych: 9

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 670293
unikalnych: 278001

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1174385
unikalnych: 403812

Online
Gości: 6
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 602, Najnowszy: nucleon

Ogłoszenia
Sprzedam
Martyna-email-
28 wrz : 15:16
Koniec miesiąca już się zbliża
Każdy o podróży marzy życia!
z tej przyczyny promocję wprowadzamy dzisiaj.
Do Hamburga pojedź śmiało
bo zapłacisz bardzo mało!
Tylko do końca miesiąca!
teraz trasa Polska-Hamburg jedyne 199 złotych!*

https://www.facebook.com/Transport.Niemcy.Polska

lub zadzwoń +48730030777
Łukasz-email-
30 wrz : 19:05
SPRZEDAM odstąpię partycypację TBS w Goleniowie
Mieszkanie o pow. 45,20 m2, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, wc z łazienką, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie na 1 piętrze, ciepłe, jasne. częściowo umeblowane, tj. kuchnia z meblami na wymiar, zmywarka w zabudowie i lodówka, na przedpokoju duża szafa w zabudowie.
Na podłogach panele i terakota, łazienka w glazurze. ściany gładzone.
mieszkanie godne polecenia nadaje się do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych.
najniższa cena w goleniowie!!!
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1351 sek., 0.0298 z tego dla zapytań.