Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]

[News] Porzucone szczeniaki
Autor: kamikaze dnia 28 lut : 13:04
Oczywistym jest że kogoś komu mimo wszystko los ty [ more ... ]

[News] Troć Iny 2014
Autor: kamikaze dnia 06 sty : 16:20
Tego rodzaju widowisko powinno być zakazane, podob [ more ... ]

[News] Ostatni dzwonek na „zimówki”
Autor: admin dnia 27 lis : 14:35
Całkowicie się , z poprzednikiem zgadzam . Nie roz [ more ... ]

[News] Ostatni dzwonek na „zimówki”
Autor: kamikaze dnia 27 lis : 09:32
Typowo letnie opony to przesada ale są rodzaje opo [ more ... ]

[News] 2013 XXV Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg Gaz-System S.A. na 10 km - wyniki biegów
Autor: kamikaze dnia 14 lis : 21:13
a jak się ma klasyfikacja medalowo/rocznicowa z ok [ more ... ]

[News] Gdzie z tym ryjem !
Autor: kamikaze dnia 06 lis : 09:08
Jest to też efekt złej gospodarki leśnej która pol [ more ... ]

[News] Jeszcze nie skończone a już niszczone
Autor: kamikaze dnia 06 lis : 08:58
W imieniu szerokiego grona mieszkańców apeluję do [ more ... ]
Serwis goleniow.net.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. - czytaj tu

środa 16 kwiecień 2014
Słupy to nie tablice ogłoszeń

16.04.2014c-m.jpg GOLENIOW.PL Strażnicy miejscy, patrolujący w sobotę (12 kwietnia 2014 r.) w godzinach popołudniowych miasto zauważyli, że na latarniach przy ulicy Konstytucji 3 Maja, wbrew zakazowi, umieszczone zostały ogłoszenia reklamujące krótkoterminowe pożyczki.

Ponieważ kilkanaście minut wcześniej ogłoszeń tych nie było, istniało duże prawdopodobieństwo, że sprawca tego wykroczenia będzie oklejał kolejne słupy w innych częściach miasta. Za pomocą monitoringu zaczęto obserwować m. innymi ulicę Szczecińską. Na efekt nie trzeba było długo czekać; operator „namierzył” wkrótce w okolicach fontanny mężczyznę, który naklejał na słupie kolejne ogłoszenie. Reszta była formalnością – sprawca został ujęty przez patrol i ukarany grzywną w wysokości 500 zł. Okazało się, że w torbie miał jeszcze około 200 takich ogłoszeń. Jak tłumaczył, w Szczecinie gdzie mieszka, wieszanie ogłoszeń na słupach jest normalne.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 16 kwietnia 2014 - 15:07:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Pierwsza płyta Alepak

16.04.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Folkowy zespół ALEPAK z Goleniowskiego Domu Kultury nagrał swoją pierwszą płytę. Zatytułowana jest „AlepaKapela”.

Na płycie jest 13 piosenek ludowych z różnych regionów Polski oraz jedna bułgarska; wszystkie we  współczesnych brzmieniach. Goleniowianie mogli ich posłuchać „na żywo” podczas koncertu promującego płytę (13 kwietnia 2014 r.).
W zespole ALEPAK (nazwa pochodzi od czytanego wspak wyrazu „kapela”) gra i śpiewa dziesięcioro młodych utalentowanych ludzi. Kapelę prowadzi Joanna Kalinowska, ona też aranżuje większość wykonywanych przez grupę piosenek.

Płytę można kupić w centrum Informacji Turystycznej.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 16 kwietnia 2014 - 15:00:37  ::  Czytaj/Komentuj: 0

BUDOWA LINII ELEKTROENERGETYCZNEJ 220 KV GLINKI – RECŁAW

16.04.2014a.jpg

W związku z planowaną budową linii elektroenergetycznej 220 kV Glinki – Recław firma Aldesa Nowa Energia Sp. z o.o. – wykonawca inwestycji, zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące projektu. Planowana linia jest inwestycją celu publicznego, a jej inwestorem są Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Spotkanie odbędzie się 22 kwietnia 2014 (wtorek) o godz. 16.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Goleniów, Plac Lotników 1.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 16 kwietnia 2014 - 14:55:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 14 kwiecień 2014
Areszt za włamanie do jubilera

 14.04.2014a.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL Kryminalni z Goleniowa zatrzymali sprawców włamania do jubilera. Łupem złodziei padła złota biżuteria. Po usłyszeniu zarzutów, decyzją sądu mężczyźni trafili do aresztu.
Policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jubilera na terenie Goleniowa, skąd po uprzednim wybiciu szyby w drzwiach wejściowych, sprawcy ukradli złotą biżuterię wartości 80 tysięcy złotych. Bezzwłocznie po tym zgłoszeniu, mundurowi podjęli czynności zmierzające do ustalenia włamywaczy.
W wyniku działań operacyjnych, policjanci wytypowali sprawców. Jeszcze tego samego ranka ustalili miejsce, gdzie mężczyźni przebywają i dokonali ich zatrzymania. Okazali się nimi 31-letni mieszkaniec Goleniowa oraz 26-latek z województwa wielkopolskiego. Fakt, że to ci przestępcy, potwierdziło się na nagraniach bankowych monitoringów, które znajdują się w pobliżu sklepu jubilerskiego. Część utraconej biżuterii została odzyskana i przekazana właścicielowi. 
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 14 kwietnia 2014 - 15:12:34  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 12 kwiecień 2014
Droga

Pani Sołtys wsi Białuń swego czasy wystąpiła do Pana Starosty Stanisławskiego o zamontowanie progów spowalniających we wsi.
Ponad dwa kilometry prostej,skrzyżowanie przy którym usytuowana jest szkoła,wzniesienie,brak chodników i kierowcy tirów,omijający bramki,na swoich wielkich maszynach,motocykliści na swoich ścigaczach,kierowcy aut osobowych sprawdzający siłę koni pod maską.
Co odpowiedział Pan Starosta?Montaż progów spowalniających będzie skutkowało naruszeniem konstrukcji budynków usytuowanych przy tychże progach.
Jechałam niedawno przez wieś Podańsko.Sami wiecie,że progów spowalniających jest tam najwięcej w Powiecie (jak nie w województwie) i co?

Budynki stoją,nie rozpadają się,wieś istnieje.

Białuń nie jest już wsią rolniczą. Pola leżą odłogiem czekając na inwestora,a w międzyczasie zasiedlają je zwierzęta,jeże,bażanty,kuropatwy. Jeż na podwórku w tej chwili nie jest zaskoczeniem,dawno nie widziany zając w ogródku też nie,ale co z tego?Jeże giną w zastraszającym tempie,pędzący kierowcy nie zwracają na nie uwagi,przejadą i pojedą.Ostatnio zdałam sobie sprawę,że tylu zabitych jeży nie widziałam nawet na trójce,nie mówiąc o drodze biegnącej z Miękowa do Goleniowa.Patrząc na ilość przejeżdżających tirów,dodam załadowanych tirów prognozuję,że w niedalekiej przyszłości mostek usytuowany pomiędzy Miękowem i Białuniem zawali się.
Oby nikomu nic się nie stało,kiedy to nastąpi.
Jak rozwiązać problem rozjeżdżanych jeży i rozpadającego się mostku we wsi Białuń?
Proponuję zamontować jednak progi spowalniające i ustawić znaki zakazu wjazdu pojazdów powyżej 15 ton.
Wszystko w rękach odpowiednich służb.

Martwy jeż nie wygląda wcale słodko.

Nadesłane przez Margo

331_1397291359_Droga.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 12 kwietnia 2014 - 10:49:18  ::  Czytaj/Komentuj: 1

środa 09 kwiecień 2014
Nowy samochód dla Straży Miejskiej

09.04.2014c-m.jpg GOLENIOW.PL Gmina Goleniów zakupiła na potrzeby Straży Miejskiej nowy samochód. To Volkswagen Cady z silnikiem diesla o pojemności 1,6 l. Samochód jest wszechstronny, przystosowany do przewozu ludzi i zwierząt.

Pojazd, z którego dotychczas strażnicy miejscy korzystali, był mocno wyeksploatowany (10 lat w służbie, 276 tys. przejechanych kilometrów) i wymagał coraz częstszych i bardziej kosztownych napraw. Mimo że ze „służby” w SM został wycofany, nadal będzie wykorzystywany w Gminie; przekazany został bowiem Ośrodkowi Sportu i Rekreacji. „Naszym priorytetem jest szybka interwencja – powiedział komendant Straży Miejskiej Stanisław Surmaj. - Aby ją zapewnić, musimy dysponować sprawnym, gotowym w każdej chwili do użycia samochodem”.

Nowy samochód kosztował 86 tys. zł.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 kwietnia 2014 - 18:20:13  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Spotkanie z Tanyą Valko

09.04.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Tanya Valko, autorka ogromnie wśród kobiet popularnej serii książek o życiu kobiet w krajach arabskich, gościła we wtorek (8 kwietnia 2014 r.) w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Goleniowie.

Było to kolejne interesujące spotkanie autorskie zorganizowane przez bibliotekę w ramach cyklu „Goleniowskie Spotkania z Piórem”. Autorka w interesujący sposób opowiadała o tym, jak powstawały jej książki, podkreślając wielokrotnie, że chociaż jej książki są fikcję literacką, to oparte są one na faktach i umieszczone w realiach politycznych i społecznych krajów, w których akcja się toczy. Tanya Valko (to pseudonim literacki), z wykształcenia orientalistka i arabistka, przez kilkanaście lat mieszkała w Libii i w Arabii Saudyjskiej i z bliska obserwowała życie kobiet w krajach arabskich, także Polek, które wyszły za mąż za Arabów.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 kwietnia 2014 - 18:13:18  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Spotkanie z Szymonem Hołownią

09.04.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL 4 kwietnia 2014 r., w ramach „Goleniowskich spotkań z piórem”, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Goleniowie odbyło się spotkanie ze znanym dziennikarzem i publicystą Szymonem Hołownią.

Wiara i religia to tematy, które zdominowały spotkanie. Dziennikarz bardzo szybko nawiązał kontakt z publicznością, która zadawała wiele pytań dotyczących chrześcijaństwa, wiary i kościoła. Gość żadnego z nich nie pozostawił bez odpowiedzi, szczerze i przekonywająco prezentując swoje stanowisko w podnoszonych przez uczestników spotkania kwestiach.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 kwietnia 2014 - 18:09:38  ::  Czytaj/Komentuj: 0

ZSP w Białuniu

10 kwietnia 2014 r. o godz.16 rozpoczyna się w ZSP w Białuniu Kiermasz Wielkanocny.
Na Kiermaszu będzie można zakupić m.in. wielkanocne ozdoboby wykonane przez uczniów i przedszkolaczków oraz ich rodziców.
Serdecznie zapraszamy wszystkich,którzy uwielbiają niespotykane,własnoręcznie wykonane,jedyne w swoim rodzaju ozdoby.
Na Kiermaszu zakupić będzie można również domowe ciasta.


Nadesłane przez Margo

331_1397046833_ZSP_w_.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 kwietnia 2014 - 15:15:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 08 kwiecień 2014
Spełniamy marzenia

08.04.2014b-m.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Mundurowi Posterunku Policji w Przybiernowie otrzymali zaproszenie na 18-urodziny niepełnosprawnego Szymona – podopiecznego Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego. Mimo, że boryka się on z bardzo ciężką chorobą, jak każdy człowiek ma marzenia. Chłopiec od zawsze chciał zostać policjantem.
Jednym z marzeń 18-letniego Szymona, było móc chociaż przez chwile zostać policjantem. I to marzenie pomogli mu spełnić funkcjonariusze z Przybiernowa.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 08 kwietnia 2014 - 16:35:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 82
unikalnych: 63

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 417369
unikalnych: 206984

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 745082
unikalnych: 303942

Online
Gości: 6
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 538, Najnowszy: igraska

Ogłoszenia
Sprzedam
LT-email-
08 kwi : 01:01
Naprawa Komputerów i laptopów

http://www.goleniow.net.pl/img/reklama0001.jpg


Oferujemy usługę naprawa laptopów w zakres której wchodzi:

Naprawa laptopów większości popularnych marek (ACER, HP, ASUS,

Fujitsu-Siemes, Packard Bell, BENQ, ARTISTO i wiele innych).
Naprawa laptopów z uszkodzonymi płytami głównymi.
Naprawa laptopów po zalaniu.
Naprawa laptopów po upadku.
Wymiana uszkodzonych elementów (Matryce, Klawiatury, Obudowy)
Reballing oraz wymiana układów BGA

A tak że naprawy laptopów z wieloma innymi usterkami.


Skup uszkodzonych Laptopów na części


LIT P.H.U. z tyłu kina Wisła
ul. Konstytucji 3-go Maja 16
72-100 Goleniów
tel. 918865605, 501856599
GG 1047682
SSW Stargardinum-email-
07 kwi : 15:08
Nie będziemy namawiać! Nie będziemy przekonywać!
Ponieważ tych, którzy znają markę Teichert&Partners nie trzeba do niej przekonywać.
A tych, którzy nie mieli jeszcze okazji jej poznać - zapraszamy do nadrobienia zaległości.

Teichert&Partners od wielu lat współpracuje z naszymi uczelniami realizując unikatowe studia podyplomowe.
Od tego roku Stargardzka Szkoła Wyższa Stargardinum oraz Teichert&Partners OGŁASZAJĄ NABÓR NA STUDIA PODYPLOMOWE W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM!

Do wyboru dwa prestiżowe kierunki studiów:

PSYCHOLOGIA W BIZNESIE
http://www.cb.szczecin.pl/dla-kandydata/studia_podyplomowe/teichertpartners/psychologia-w-biznesie

oraz

MENEDŻER ZASOBÓW LUDZKICH
http://www.cb.szczecin.pl/dla-kandydata/studia_podyplomowe/teichertpartners/menedzer-zasobow-ludzkich

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ NA STUDIA ROZPOCZĘTE!
MIEJSCE: Siedziba Stargardzkiej Szkoły Wyższej Stargardinum, ul. Kazimierza Wielkiego 17, Stargard Szczeciński
TEL. KONTAKTOWY: 91 577 83 60

„Każdy ma wybór.
My wybieramy świadome kształtowanie własnych umiejętności.
Do takiego wyboru przekonujemy naszych klientów.”
Teichert & Partners Psychologia i biznes
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1168 sek., 0.0260 z tego dla zapytań.