Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]

[News] Porzucone szczeniaki
Autor: kamikaze dnia 28 lut : 13:04
Oczywistym jest że kogoś komu mimo wszystko los ty [ more ... ]
Serwis goleniow.net.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. - czytaj tu

środa 23 lipiec 2014
Mammobus w Twojej miejscowości! Zbadałaś się już? Zachęć przyjaciółkę!


16.07.2013a-m.jpgPołowa Kobiet uprawnionych do bezpłatnego badania mammograficznego w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi wciąż nie skorzystała z możliwości zyskania spokoju o swoje zdrowie. Jeśli  jesteś w grupie, która już się przebadała,  bądź ambasadorem profilaktyki, zachęć swoje przyjaciółki do zgłoszenia się na badanie! Jeśli jeszcze się nie badałaś – przyjdźcie na badanie razem!
Mammografia to najważniejsze badanie diagnostyczne w kierunku wykrycia raka piersi. Ponieważ jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród kobiet dojrzałych, można powiedzieć, że mammografia to najistotniejsze badanie, któremu świadoma kobieta powinna się regularnie poddawać.
Niektóre kobiety nie zdają sobie sprawy z tego, jak istotna jest regularna kontrola i profilaktyka, która umożliwiając wczesne wykrycie zmian nowotworowych, pozwala na ich niemal 100% wyleczenie. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w propagowanie wspomnianego Programu w swoim najbliższym otoczeniu!


Mammografię można będzie wykonać 5 sierpnia w Stepnicy
przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym ul. B. Krzywoustego 4Nie dostała Pani imiennego zaproszenia na badanie? Nie szkodzi, jeśli jest Pani w wieku pomiędzy 50 a 69 rokiem życia (roczniki 1945 – 1964) i w ciągu dwóch lat nie miała Pani wykonywanej mammografii, przysługuje Pani bezpłatne badanie. Zachęcamy do rejestracji!
Aby nie musiały panie czekać w kolejce przy mammobusie, rekomendujemy wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 2 444. Call Center czynne jest 7 dni w tygodniu. Informacje o badaniach dostępne również na stronie internetowej -LINK-


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 23 lipca 2014 - 17:44:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Schody, schody, schody...

23.07.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL W ubiegłym tygodniu zakończony został remont schodów prowadzących z ulicy Grunwaldzkiej do ulicy Młynarskiej (9 stopni) oraz do Gimnazjum nr 1 (33 stopnie i 2 podesty).
Wykonane zostały z żelbetowych płyt, antypoślizgowych i odpornych na ścieranie, a mury przy schodach wyłożone zostały nowymi płytami; zamontowano też poręcze. Dla porównania – schody przed remontem. Wykonawcą zadania była firma RYBBUD ze Szczecina. Koszt – 86.840 zł.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 23 lipca 2014 - 17:30:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

11 i 12-latek ukradli w sklepie... prezerwatywy

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Goleniowscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 11 i 12-letniego chłopca, którzy dokonali kradzieży w sklepie „Biedronka” . Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie łup młodych złodziejaszków – chłopcy ukradli po dwie paczki prezerwatyw.

Funkcjonariusze z Goleniowa interweniowali w sprawie nietypowego zgłoszenia. Ochrona jednego ze sklepów ujęła 11 i 12-letniego chłopca, którzy usiłowali ukraść po dwa opakowania prezerwatyw. Chłopcy jednak nie zamierzali zapłacić za towar. Liczyli, że uda im się uniknąć zatrzymania, ale kiedy usiłowali zbiec z łupem ze sklepu, zostali ujęci przez ochronę. Chwilę później na miejsce przyjechała załoga policji, która po wykonaniu niezbędnych czynności, przekazała młodych sprawców rodzicom. Skradziony towar w nienaruszonym opakowaniu wrócił na sklepowy regał.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 23 lipca 2014 - 17:22:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Uroki Goleniowa

22.07.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Kiedy późną jesienią ubiegłego roku dobiegała końca realizacja projektu „Otwarte Bramy”, trudno było sobie wyobrazić, jaki efekt przyniesie. Bo też i pora roku temu nie sprzyjała... Ale w końcu możemy sami ocenić, że zmiana wyszła nam na lepsze.

Pojawiały się głosy, że centrum miasta zamieni się w betonową pustynię, a nowe drzewa, krzewy i rośliny, które w miejsce starych posadzono, były zbyt małe i bez liści, aby pokazać się w całej krasie. Teraz już możemy docenić uroki trasy spacerowej od Gimnazjum nr 1 i parku przy ul. Kilińskiego, przez promenadę nad Iną i skwer wzdłuż ulicy Kościuszki po Planty, a malkontentów zdecydowanie ubyło. Goleniowianie chwalą zmiany jakie w centrum miasta zaszły i chętnie w urządzonych na nowo miejscach przebywają. Najbardziej zadowolone są dzieci (i te małe, i większe) – w ramach projektu powstały bowiem dla nich dwa atrakcyjne place zabaw, na których nawet w niepogodę chętnych do korzystania z zamontowanych tam urządzeń nie brakuje.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 23 lipca 2014 - 17:20:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 22 lipiec 2014
BOMBA w Urzędzie Skarbowym w Goleniowie

GOLENIOW.PL Ponad godzinę nie pracowały dzisiaj (22 lipca 2014 r.) Urząd Skarbowy oraz Urząd Gminy i Miasta. To skutek niewybrednego żartu.

Przed godz. 10.00 Urząd Skarbowy poinformowany został e-mailem o podłożeniu ładunku wybuchowego. Ponieważ mieści się w tym samym obiekcie co Urząd Gminy i Miasta, informację tę przekazano burmistrzowi. Zarządzono ewakuację wszystkich pracowników i interesantów znajdujących się w budynku, powiadamiając jednocześnie policję i straż pożarną. Wszystkie pomieszczenia w obu urzędach zostały skrupulatnie przeszukane, ale ładunku wybuchowego nie znaleziono. Po godz. 11.00 oba urzędy wznowiły pracę.

Trwa ustalanie sprawcy fałszywego alarmu22.07.2014a.jpg

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 22 lipca 2014 - 15:06:04  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 18 lipiec 2014
Nowy sołtys Wierzchosławia

18.07.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Od wczoraj (16 lipca 2014 roku) sołectwo Wierzchosław ma nowego sołtysa. Został nim pan Jacek Ruciński.
Zebranie w sprawie odwołania dotychczasowego sołtysa (funkcje tę pełniła pani Halina Orzechowska) i wyboru nowego zwołane zostało na wniosek mieszkańców Wierzchosławia. Podpisało się pod nim 81 osób spośród 196 uprawnionych do głosowania. W zebraniu uczestniczyły 42 osoby. Po odwołaniu dotychczasowego sołtysa (wszyscy obecni byli za), przeprowadzono wybory nowego. Zgłoszony został jeden kandydat – pan Jacek Ruciński. W głosowaniu tajnym poparło go 41 osób, jedna była przeciw. Pierwsze gratulacje nowemu sołtysowi złożył, wręczając mu jednocześnie tablicę informacyjną „Sołtys”, zastępca burmistrza Henryk Zajko.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 18 lipca 2014 - 14:07:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kiedy przyjdzie czas wielkich porządków?

piesc.jpg
Pada czasem wśród nas Polaków takie pytanie. Kiedy nadejdzie ten czas, że Polska będzie dla nas, a nie dla polityków, urzędasów i masy różnych przykręcaczy? Kiedy nadejdzie czas, że urzędasy nie będą traktowali nas obywateli jak bydło i zaczną pracować na naszą korzyść, a nie przeciwko nam.

No właśnie, kiedy?

Każdy zdrowy normalny Polak MA JUŻ DOSĆ. DOŚĆ ciągle zmieniających się przepisów nakazów i ustaw. Mało tego, przepisów , które tak naprawdę uderzają w zwykłego Polaka i nakładają ciągle na nas kolejne obowiązki . Obowiązki, za których nie wykonanie grożą nam coraz liczniejsze kary.
Państwo, a co za tym idzie, politycy, urzędnicy są aroganccy i nie widzą że OBYWATELE mają dość.
Nie widzą lub nie chcą widzieć , że Polska się wyludnia . Że wyjechało z niej kilka milionów ludzi i to nie z tylko czysto ekonomicznych względów. W większości Polacy mają dość gnębienia , przez tzw. aparat Państwowy. Do polityków i urzędasów nie dociera zasada "żyj i pozwól żyć innym". Im się żyje przecież dobrze za nasze podatki. Wyciskają Polskę jak cytrynę . Ssą i Ssą, nie myśląc co się stanie,gdy w wymieniu zabraknie pokarmu.

A no właśnie!

Polska w tej chwili przypomina kraj będący pod okupacją niemiecką, a wcześniej zaborców. Lecz tym razem Wróg jest po stokroć gorszy. Gorszy, ponieważ to nasi "rodacy", stworzyli aktualnie będący u władzy aparat państwowy, który nas okupuje. W czasie okupacji, każdy obywatel Polski walczył z okupantem ,nieraz stawiająć swój prywatny interes i cenę własnego życia dla obrony wolnej i niepodległej Polski.

TAK! POLSKI!


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 18 lipca 2014 - 13:39:53  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 16 lipiec 2014
Zumba Beach Party W Lubczynie

zumba-lubczyna-2014-07-19a.jpg Zapraszamy 19 lipca na Zumbową imprezę w Lubczynie !! Start 22.00
Zabawę poprowadzi Ula Kopańska

BeFit Klub Fitlness Goleniów zaprasza na Zumba Beach Party w Lubczynie. Więcej informacji na -LINK-


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 16 lipca 2014 - 16:11:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nowogard stolicą powiatu raczej nie będzie

GŁOS SZCZECIŃSKI  Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, jednak najprawdopodobniej rząd nie zgodzi się na powstanie powiatu goleniowsko-nowogardzkiego. Walka o tę zmianę trwa od ponad roku. Jej inicjatorami są działacze Stowarzyszenia na rzecz powiatu goleniowsko-nowogardzkiego Partnerstwo i Rozwój. Dzięki ich staraniom w ministerstwie administracji i cyfryzacji został przez władze Nowogardu złożony wniosek o zmianę nazwy powiatu goleniowskiego na goleniowsko-nowogardzki. Do pisma dołączone zostały wyniki głosowań rad gmin powiatu, rady powiatu, oraz rezultaty konsultacji społecznych. -

Chcemy zmiany nazwy, aby wyrównać szanse rozwoju, uważamy, że Nowogard pod względem historycznym, politycznym niesłusznie pozostaje w cieniu Goleniowa - mówi Paweł Słomski ze Stowarzyszenia.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 16 lipca 2014 - 15:58:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Rusza przebudowa stadionu

16.07.2014e-m.jpg GOLENIOW.PL W poniedziałek, 21 lipca 2014 roku, rozpoczną się prace przy przebudowie goleniowskiego stadionu. Efektem prac będzie przede wszystkim sześciotorowa bieżnia o syntetycznej nawierzchni.

Wykonawcą tej największej w tym roku sportowej inwestycji jest wyłoniona w postępowaniu przetargowym firma TAMEX, z którą Gmina Goleniów podpisała 10 lipca umowę. Dzień wcześniej odbyła się nadzwyczajna sesja, podczas której radni wprowadzili do wieloletniej prognozy wydatków gminy kwotę 900 tys. zł, na którą składają się dotacja z Ministerstwa Sportu w kwocie 850 tys. zł + 50 tys. ze środków własnych. To „domyka” budżet przeznaczony na budowę bieżni z nawierzchni syntetycznej firmy Mando i przebudowę stadionu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 16 lipca 2014 - 12:49:37  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 304
unikalnych: 86

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 457470
unikalnych: 218084

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 821384
unikalnych: 319093

Online
Gości: 4
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 553, Najnowszy: weroniczkamala

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
22 lip : 16:41
Znasz niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?

Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką Osób Starszych!

InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy. Gwarantujemy legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.
Małgorzata Biały-email-
15 lip : 14:24
Już dziś zostań KONSULTANTKĄ/em FIRMY ORIFLAME- -LINK-

- Jako konsultant/ka Oriflame możesz kupować wszystkie produkty z Katalogu,w cenie niższej o 20%, dzięki temu oszczędzisz na własnych zakupach.

- Sprzedając kosmetyki po cenach katalogowych zarabiasz właśnie na tej różnicy.Pamiętaj, nie masz obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę.

- Przedstaw katalog swoim znajomym, sąsiadom lub współpracownikom, i zbierz od nich zamówienia żeby zarobić pieniądze.

- Zacznij budować swoją grupę Konsultantów. Zaproś osoby, które znasz i namów je, aby tak jak Ty zostali Konsultantami.Twoje zyski wynikają z obrotów całej Twojej grupy.

- Wśród naszych Konsultantów można spotkać studentów, pracowników etatowych, uczniów, emerytów oraz matki, które opiekują się dziećmi.

- Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia.Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

- Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę.

- Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta-nagrody o wartości ok.400 zł.

- Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów!


INFORMACJE: gg 9052425; -email- . -LINK- . tel.606-638-894

Formularz rejestracji > -LINK-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1327 sek., 0.0283 z tego dla zapytań.