Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

anonse.jpgDyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] CBA weszło do PSL. Działacze usłyszeli zarzuty „korupcji wyborczej”
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:04
Mąż szefowej zarządu wojewódzkiego PSL na Podkarpa [ more ... ]

[News] Kwota wolna od podatku: Tanzania - 4236 zł, Mauretania - 3204 zł, Polska - 3091 zł. Dlaczego PO skazuje nas na bycie krajem "trzeciego świata"?
Autor: Margo dnia 19 mar : 20:48
Zapomniałam napisać- Pierwsze zarobione £10 800 w [ more ... ]

[News] Kwota wolna od podatku: Tanzania - 4236 zł, Mauretania - 3204 zł, Polska - 3091 zł. Dlaczego PO skazuje nas na bycie krajem "trzeciego świata"?
Autor: Margo dnia 19 mar : 20:47
Polska kwota wolna od podatku nie uległa zmianie o [ more ... ]

[News] Zapraszamy na spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP Pawłem KUKIZEM
Autor: Margo dnia 18 mar : 08:52
Jestem pełna nadziei. Wielu mówi- muzyk, oszołom, [ more ... ]

[News] Kukiz: Mam obowiązek krzyczeć!
Autor: admin dnia 06 mar : 13:26
-LINK- tu radzę zobaczyć

[News] Pierwszy pozew wyborczy przeciwko Komorowskiemu!
Autor: papudrakus dnia 06 mar : 07:03
Słomka chce w ostatnim momencie jeszcze zaistnieć. [ more ... ]

[News] Kukiz: Mam obowiązek krzyczeć!
Autor: papudrakus dnia 06 mar : 07:01
A gdzie program wyborczy?Głosujemy na twarz czy na [ more ... ]

[News] Legioniści ukarani za patriotyczną oprawę o Żołnierzach Wyklętych
Autor: papudrakus dnia 06 mar : 07:00
Dura lex, sed lex - chciałoby się poweidzieć. kara [ more ... ]

[News] Zbieramy Podpisy na PAWŁA !
Autor: Margo dnia 05 mar : 20:12
Wodzisław Śl.,Gliwice, Poznań, Warszawa, Krosno, R [ more ... ]

[News] PILNE! Naloty policji na mieszkania uczestników Marszu Żołnierzy Wyklętych w Gorzowie
Autor: Margo dnia 03 mar : 22:26
źródło - -LINK-sobota 28 marzec 2015
W niedzielę pośpimy krócej. ZMIANA CZASU !!!

 

Czas postępuje do przodu i już mamy wiosnę. W niedzielę w nocy 30 marca pośpimy krócej. O godzinie 2.00 tego dnia wskazówki zegarków i zegarów przesuniemy na godzinę 3.00. Tym samym wchodzimy w czas letni.


budzik.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 28 marca 2015 - 11:05:04  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Serialowa gadzinówka

todd-kolor.jpg Padł ostatni bastion. Do niedawna najmocniejszą stroną polskiej telewizji były seriale sensacyjne. Robili je fachowcy, moim skromnym zdaniem, lepsi od amerykańskich, bo mniej przejmujący się tym czy najgłupszy z widzów coś z tego zrozumie.
 
Propaganda zawłaszczyła i to. Służby specjalne to taki współczesny produkcyjniak mający jeden cel: zakłamanie prawdy. Najlepiej się to udaje poprzez ukazywanie prawdy w krzywym zwierciadle i wmawianie rzekomo dobrych intencji zbirom, a ludzi im się przeciwstawiającym jako jakieś niezguły, które nie wiedzą o czym mówią.
 
„Artyzm” tego serialu sięgnął kolejnego dna. Wszystkie postacie porozumiewają się prawie wyłącznie wulgaryzmami. Bo, rzeczywiście to co mają sobie nawzajem do zakomunikowania bogatszego słownika nie wymaga. Ukoronowaniem ostatniego odcinka jest scena, w której taki gnojo-usty funkcjonariusz byłego WSI wtargnął do gabinetu lekarki głównie po to żeby bluzgnąć samymi wulgaryzmami, a przy okazji wymóc leczenie jakiego sobie życzył. Lekarka po usłyszeniu tego steku obrzydliwości rozpromienia się, rozumie bowiem, że ma do czynienia z bratnią duszą!

Dramaturgia zerowa, mimo, że trup ściele się gęsto. Czyżby na zrobienie takiego gniota nie było chętnych pośród zwolenników PO dysponujących choćby odrobiną talentu? A może szczury już zaczynają uciekać z tonącego okrętu?


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 28 marca 2015 - 10:16:51  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Minister obrzucony jajami na targach AGROTECH (video)

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki podczas wizyty na targach rolniczych AgroTech został obrzucony jajami przez jednego z niezadowolonych rolników.

 Incydent miał miejsce podczas premiery nowego modelu ciągnika C-360 marki Ursus. Minister Sawicki, który był gościem honorowym nie należy do ulubieńców rolników. Wszyscy zapewne mają w pamięci słowa ministra po wprowadzeniu embarga na polskie produkty żywnościowe przez Rosję. "Zamachu" dokonał rolnik z okolic Tomaszowa Mazowieckiego. Zapytany dlaczego rzucał w ministra Sawickiego jajkami odpowiedział bo minister to frajer. Przypomnijmy, że cały czas trwa protest rolników. Producenci rolni okupują miedzy innymi teren pod Kancelarią Prezesa Rady Ministrów. Jak informuje NSZZ Solidarność Rolników Indywidulanych "zielone miasteczko" ma pozostać tam aż do 20 kwietnia. Trwają także blokady drogowe.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  sobota 28 marca 2015 - 09:42:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Chore ministerstwo nie pozwala Polakom normalnie żyć

Ministerstwo Zdrowia już w zeszłym roku obiecało chorym, że sfinansuje dwie nowoczesne metody leczenia, ale do dziś nie podjęło żadnej decyzji. Ludzie cierpią, ale kogo to obchodzi, w końcu liczy się tylko kasa. Pacjentom cierpiącym na zespół pęcherza nadreaktywnego polski system ochrony zdrowia ma do zaoferowania tylko dwa leki, i na dodatek refundowane zaledwie w 30 proc. Niezależnie od tego czyj interes jest brany pod uwagę – czy producentów medykamentów, czy też Ministerstwa Zdrowia, nadrzędne powinno być zdrowie pacjentów.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  sobota 28 marca 2015 - 09:29:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Sikorski przegrał z „Faktem”

Sikorski przegrał z „Faktem” - niezalezna.plRadosław Sikorski przegrał proces z „Faktem”. Zdaniem sądu redakcja dziennika nie odpowiada za treści zamieszczane w komentarzach pod tekstami.

Sikorski skierował sprawę na drogę sądową w związku z wulgarnymi i antysemickimi wpisami pod swoim adresem zamieszczonymi pod tekstami publikowanymi na łamach serwisu internetowego fakt.pl. Według marszałka Sejmu, wpisy naruszały jego dobra osobiste.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  sobota 28 marca 2015 - 09:18:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Polska ewenementem na skalę światową! Podatki dla najbiedniejszych są tutaj ekstremalnie wysokie, zaś dla najbogatszych - niskie

Polska to kraj podatkowych absurdów. Kuriozalnie niska kwota wolna od PIT powoduje, że najbiedniejsi Polacy muszą płacić rządowi stosunkowo wysoką stawkę podatku już od niewielkich - mających zagwarantować egzystencję - dochodów. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku wąskiej grupy najbogatszych. Zarabiający równowartość 1 miliona euro rocznie w Polsce zapłaci znacznie niższy podatek dochodowy aniżeli w Niemczech, Francji, Wlk. Brytanii, Hiszpanii, Austrii czy nawet w uchodzącym za podatkowy raj - Luksemburgu i Cyprze. Oto rzeczywistość III RP... "By zwykłym ludziom żyło się lepiej"?


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  sobota 28 marca 2015 - 09:10:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Urząd pracy proponuje: praca za złotówkę brutto za godzinę

W łódzkim PUP zaproponują ci złotówkę brutto za godzinę pracy. Wystarczy dyspozycyjność oraz chęć.
Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi poszukuje do pracy osób, które zajmą się pomocą przy wykładaniu towaru oraz pracami magazynowymi. Wystarczy wykształcenie zasadnicze zawodowe, CV i... gotowe.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  sobota 28 marca 2015 - 09:01:14  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Ranking zarobków prezesów spółek Skarbu Państwa. Oto 10 najlepiej opłacanych menadżerów

Zbigniew Jagiełło, PKO BP
Szef największego banku w Polsce zarobił łącznie w ubiegłym roku 3 miliony 112 tysięcy złotych i jest jedynym prezesem, któremu udało się przekroczyć barierę 3 milionów. To oznacza, że praca Zbigniewa Jagiełły była warta prawie 259 tysięcy złotych brutto miesięcznie. Z kolei dniówka prezesa zarządu wynosiła aż 8,6 tysiąca złotych. Przy założeniu, że Jagiełło pracował 40 godzin tygodniowo, jego stawka godzinowa wynosiła 1618 złotych brutto. Co złożyło się na tak wysoką pensję? Jagiełło wynagrodzenia podstawowego od PKO BP otrzymał 2 miliony 265 tysięcy złotych. Łączne wynagrodzenie wyraźnie podniosły płatności na bazie akcji, które zostały rozliczone w formie gotówkowej. W ten sposób prezes polskiego banku wzbogacił się o 768 tysięcy złotych, ale te pieniądze otrzyma dopiero w tym roku. Dlaczego? Premie w postaci akcji w PKO BP przyznawane są "w pierwszym roku po roku kalendarzowym stanowiącym okres oceny".


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  sobota 28 marca 2015 - 01:16:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Już 8 na 10 Polaków myśli o wyjeździe z kraju. "Jedziemy i nie wracamy. To druga fala emigracji"

Tylko 17 na 100 dorosłych Polaków nie zastanawia się nad emigracją. Wyjeżdżają już nie tylko ci, którzy nie mają co robić w kraju. Nawet praca w Polsce już nie zatrzymuje. „Obserwujemy coś, co można porównać do przewracającego się domina. Ludzie wyjeżdżają, radzą sobie i to działa na innych jak magnes” – tak o zjawisku drugiej fali emigracji mówią „Newsweekowi” eksperci.

Jeszcze niedawno tzw. emigracja zarobkowa wyglądała następująco: tam, czyli w Anglii, Francji czy Norwegii zarabiałeś, a tutaj wydawałeś. Wyjazdy na stałe były raczej rzadkością, a większość wracała do kraju po roku, kilku miesiącach. „Emigranci cyrkulujący” – tak określa tę grupę w rozmowie z „Newsweekiem” socjolog prof. Marek Okólski.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  sobota 28 marca 2015 - 00:14:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Przewał w Ursusie i pan prokurent Komorowski

Dzisiaj znowu wszyscy biją pianę z powodu nowej odsłony „rewelacji” prokuratury wojskowej,  która - jak zwykle -  pojawiła się w kontekście zarówno zbliżającej się piątej rocznicy tragedii w Smoleńsku, jak i z powodu rewelacji (podobno) w książce Jurgena Rotha. PO nie zasypia gruszek w popiele i dodatkowo dobija Andrzeja Dudę rzekomymi nieprawidłowościami w pracy przy ustawie o nadzorze nad SKOK, a dokładnie przy wniosku prezydenckim do TK.
Czyli mamy klasyczny zestaw ostrzału rzekomo ciężkiej artylerii, tyle że to ślepaki. Cóż, trzeba jakoś rozpaczliwym rzutem na taśmę przykryć wyrażoną ostatnio z taką mocą miłość pana prezydenta do WSI i dziwne zatrudnienia jego syna.

Ponieważ, jak się zorientowałam wczoraj, nasi milusińscy publicyści nie mają pojęcia o paru sprawach i nawet dzielna Kasia Hejke nie zdołała dojść do tego,  o co biega z tym synem Komorowskiego, to ja wytłumaczę po kolei:


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  sobota 28 marca 2015 - 00:08:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 259 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 292 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 211 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 266 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 422 0 -
 
Tematów: 132 | Posty: 165 | Odsłon: 196540


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 140
unikalnych: 31

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 588979
unikalnych: 253581

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1044098
unikalnych: 369234

Online
Gości: 20
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 583, Najnowszy: Elf

Ogłoszenia
Sprzedam
AltenCare24-email-
18 mar : 20:56
Alten Care24 działa z sukcesem na rynku od 2007 roku, wciąż poszerzając swoją ofertę. Misją firmy jest pomoc w rozwoju zawodowym naszych Klientów. Oferujemy zarówno zagraniczne programy edukacyjne, jak i zarobkowe. Kolejne certyfikaty, które uzyskujemy, gwarantują najwyższy stopień świadczonych usług.

Opiekunka Osób Starszych NIEMCY

Niemcy / całe Niemcy

Zakres obowiązków: Oferta pracy dotyczy domów prywatnych osób starszych, w których sprawuje się nad nimi opiekę. Są to osoby starsze lub chore, które potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach. Do obowiązków opiekunki należy:
• spędzanie czasu z podopiecznym
• troska o dobre samopoczucie pacjenta
• opieka natury fizycznej: pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, toalecie porannej i wieczornej, słanie łóżka, przygotowywanie prostych posiłków, robienie zakupów
• wspólne dbanie o dom oraz regularne przyjmowanie lekarstw i posiłków
Wymagania: * Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• Doświadczenie w opiece, także nad członkiem rodziny
• Predyspozycje psychologiczne, życzliwość i łatwość nawiązywania kontaktów
• Dobry stan zdrowia
• Wiek 27- 60 lat
• Bardzo mile widziane jest posiadanie prawo jazdy - posiadamy wiele ofert dla pań z kwalifikacjami do prowadzenia samochodu (głównie do robienia zakupów, zawożenia do lekarza)
Oferujemy: * pracę w stabilnej, europejskiej firmie
• umowę zlecenie
• opłacone składki ZUS
• ubezpieczenie
• bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu
• opłacony dojazd do Niemiec i powrót do Polski
• wsparcie osoby polskojęzycznej na terenie Niemiec w trakcie pracy
• podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
• zdobycie cennego doświadczenia
Najwyższe zarobki na polskim rynku! 850 - 1300 Euro NETTO (stawka dla pan znających język i posiadających prawo jazdy)

Forma kontaktu:

e-mail: -email-

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Arkadiusz-email-
19 mar : 13:49
Sznaucer miniaturowy, 9 tyg. szczeniaki z książeczką zdrowia.
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1151 sek., 0.0269 z tego dla zapytań.