Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Czy budowa wodociągu w Żółwiej Błoci nie jest do udźwignięcia dla Gminy Goleniów w tym roku
Autor: kellog dnia 12 cze : 17:22
Studnie ? Proponował bym jak jesteś taki(a) mądry( [ more ... ]

[News] Czy, Robert Krupowicz może stracić mandat burmistrza?
Autor: MW dnia 07 cze : 12:33
Członek rady fundacji. Nie może być na takim stano [ more ... ]

[News] Bardzo burzliwa i zmienna sesja z remontem ulicy w Lubczynie w tle.
Autor: MW dnia 03 cze : 12:55
Co nie zmienia faktu że ciała dał powiat. Skoro na [ more ... ]

[News] Bardzo burzliwa i zmienna sesja z remontem ulicy w Lubczynie w tle.
Autor: admin dnia 02 cze : 12:04
Nie dokładnie tak. Powiat z miejsca przekazał by t [ more ... ]

[News] Bardzo burzliwa i zmienna sesja z remontem ulicy w Lubczynie w tle.
Autor: MW dnia 02 cze : 08:29
komentujący i krytykującyna portalu goleniowska.co [ more ... ]

[News] Posłowie ponownie odwiedzą Stepnicę
Autor: admin dnia 31 maj : 21:50
Było na odwrót. To śmiano się ze spotkania z poseł [ more ... ]

[News] Posłowie ponownie odwiedzą Stepnicę
Autor: MW dnia 31 maj : 20:55
A tak się naśmiewano ze zdjęć, gdzie na spotkanie [ more ... ]

[News] ...my mówimy jak Pani traktuje ludzi...
Autor: admin dnia 23 maj : 09:33
MW. Może interweniować i władz lokalnych, żądać ud [ more ... ]

[News] Czy posiedzenia komisji i sesje Rady Miejskiej w Goleniowie powinny odbywać się w sobotę?
Autor: MW dnia 22 maj : 20:36
jestem za sobotami

[News] ...my mówimy jak Pani traktuje ludzi...
Autor: MW dnia 20 maj : 21:46
Kiedy zrobicie, kiedy dacie, kiedy załatwicie etc. [ more ... ]
środa 20 czerwiec 2018
Renowacja zabytków z unijną pomocą. Ponad 2 mln zł dla Goleniowa

20.06.2018a.jpg Z unijnym wsparciem goleniowskie zabytki odzyskają dawny blask. Gmina Goleniów otrzyma od Urzędu Marszałkowskiego ponad 2 mln zł z Programu Regionalnego. Pozwolą one na pokrycie kosztów restauracji murów obronnych, Baszty Prochowej i Menniczej oraz konserwację ruin  kaplicy św. Jerzego.  Umowę dofinansowania inwestycji podpiszą w czwartek, 21 czerwca 2018 roku w Goleniowie marszałek województwa Olgierd Geblewicz i burmistrz Robert Krupowicz.

W ten sposób samorząd w Goleniowie stoi na straży historii miasta i jego najcenniejszych zabytków. Eurofundusze przeznaczone zostaną na prace izolacyjne murów obronnych, konserwację elewacji z cegły czy krat okiennych obu baszt, a także roboty przy fundamentach i renowacji epitafiów ruin kaplicy św. Jerzego. Realizację inwestycji zaplanowano do końca lipca 2018 roku. Warta jest ona prawie 2,8 mln zł, z czego 2,3 mln zł pochodzić będzie z dotacji UE Urzędu Marszałkowskiego.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 20 czerwca 2018 - 12:35:03  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 19 czerwiec 2018
Pałac Ślubów lepiej wyremontować nie wiadomo kiedy, niż umyć.

Taką można odnieść konkluzje słuchając Burmistrza na temat wyglądu wejścia do goleniowskiego Urzędu Stanu Cywilnego oraz stanu wnętrz.

Fragment Konferencji Prasowej Burmistrza Gminy Goleniów Roberta Krupowicza 12.06.2018
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 19 czerwca 2018 - 23:56:34  ::  Czytaj/Komentuj: 0

CZY będzie nowa gmina ? Na to pytanie prawdopodobnie odpowie referendum.

W dniu 15 czerwca 2018r. Inicjatywna grupa mieszkańców, poinformowała Burmistrza Gminy Goleniów Roberta Krupowicza o uruchomieniu ustawowej procedury zmierzającej do przeprowadzenia w naszej gminie REFERENDUM LOKALNEGO. Referendum dotyczy ewentualnego odłączenia się mieszkańców wsi Załom, Pucice, Czarna Łąka, Kliniska Wielkie , Pucie i Rurzyca oraz utworzenia nowej gminy z siedzibą w Kliniskach Wielkich. O czym poinformowali na dzisiejszej konferencji prasowej inicjatorzy, których reprezentował Radny RM w Goleniowie Marcin Gręblicki. Mieszkańcy występujący z tą inicjatywą wysuwają jako główny argument swojej inicjatywy, bardzo niesprawiedliwe traktowanie mieszkańców tych wsi przez Burmistrza Roberta Krupowicza oraz Radnych RM w Goleniowie podczas rozdziału środków budżetowych w postaci inwestycji. Uważają, że rządy Pana Burmistrza Krupowicza są nacechowane nepotyzmem i brakiem szacunku w stosunku do ich potrzeb.
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 19 czerwca 2018 - 20:32:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Czas płynie

Na początku listopada 2017 r. burmistrz Robert Krupowicz na konferencji prasowej zapowiedział start w wyborach samorządowych w 2018 r. Wtedy też poinformował, iż nie będzie startował jako kandydat partyjny, jednak zwróci się o poparcie swojej kandydatury do Platformy Obywatelskiej. Powiedział i zamilkł, a mieszkańcy w większości przyjęli do wiadomości - Krupowicz będzie ubiegał się o fotel burmistrza po raz trzeci. Zaczęły się oczywiście z miejsca pojawiać pytania - kto przeciwko niemu stanie? Czy POprze kandydaturę, skoro w jej szeregach jest "młody wilczek" Łukasz Mituła, osoba chętna do wzięcia udziału w wyścigu po fotel burmistrza?
Czas płynął. W międzyczasie "młody wilczek" opuszcza stado i ogłasza chęć wzięcia udziału w wyborach samodzielnie, goleniowska Platforma Obywatelska milczy, Robert Krupowicz -posługujący się pieczęcią "Burmistrz Gminy Goleniów"- wszem i wobec podkreślający, że jest burmistrzem Goleniowa, za którego rządów wiejska część Gminy chce odłączyć się od miasta, nie potwierdza oficjalnie startu w wyborach. Inni ewentualni kandydaci spokojnie czekają, a zwykli mieszkańcy przyglądają się temu, co następny dzień przyniesie.


TU BYŁO ZDJĘCIE KTÓRE ZOSTAŁO USUNIĘTE PO BARDZO NIESMACZNYM ŻĄDANIU JEGO USUNIĘCIA PRZEZ CEZAREGO MARTYNIUKA . MIMO ZE NIE PODAŁ PRZYCZYNY TAKIEGO ŻĄDANIA.


(red.)
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 19 czerwca 2018 - 13:47:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Odsłonięcie pomnika Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie

W sobotę 16.06.2018r. w Szczecinie odsłonięty został pomnik ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Pomnik został zlokalizowany obok siedziby "Solidarności" przy Alei Wojska Polskiego.

Pomnik z brązu na którego cokole umiejscowiono postać Prezydenta w pozie marszu, ma wysokość dwóch metrów, Na klapie płaszcza umiejscowiono znaczek „Solidarności". Pieniądze na pomnik zostały zebrane przez Komitet Społeczny Budowy Pomnika Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Szczecinie. Autorem rzeźby jest Stanisław Milewski.

W uroczystości brały udział najważniejsze osoby w państwie,Premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, minister Joachim Brudziński oraz inni Parlamentarzyści i Ministrowie
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 19 czerwca 2018 - 11:22:47  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 18 czerwiec 2018
Pracownicy skłonni dłużej dojeżdżać do satysfakcjonującej pracy

18.06.2018a.jpg Ponad 73 proc. Polaków nie miałoby problemu z przyjęciem oferty z bardziej oddalonego miejsca pracy, nawet jeśli wiązałaby się z wydłużeniem czasu dojazdu. Warunkiem jest, aby nowa firma spełniała oczekiwania zawodowe i finansowe kandydatów - wynika z badania Confidence Index przeprowadzanego cyklicznie przez firmę rekrutacyjną Michael Page.

Dla Polaków priorytetową wartością w pracy jest perspektywa zdobycia nowych umiejętności – stawia na to największy odsetek, ponad 61 proc. badanych. Co oczywiste, duże znaczenie mają również czynniki finansowe. Wyższa pensja do nowego miejsca przyciągnęłaby ponad 43 proc. respondentów, a szansa na rozwój zawodowy jest kluczowa dla niemal 40 proc. ankietowanych. Te aspekty w pierwszej kolejności mogłyby przyczynić się do zmiany pracodawcy, nawet jeśli nowe miejsce zatrudnienia wiązałoby się z wydłużeniem czasu podróży do firmy – wynika z badania Confidence Index przeprowadzonego przez Michael Page.

Dodatkowymi benefitami, które mogą skłonić kandydatów do zaakceptowanie takiej oferty to gwarancja dobrej atmosfery. Zgodnie z danymi Michael Page, dobre relacje z przełożonymi i współpracownikami to istotna kwestia dla ponad 96 proc. kandydatów. Pracownicy również przymknęliby oko na dłuższą podróż, jeśli nowe miejsce oferowałoby im dostęp do szkoleń. Jak wynika z badania, za ważny aspekt uznaje to ponad 94 proc. respondentów. Atrakcyjną kompensacją wydłużonego dojazdu mogłoby być także zaoferowanie kandydatom dodatkowych benefitów pozapłacowych, jak np. pakietu prywatnej opieki zdrowotnej, które są zachęcające dla ponad 85 proc. respondentów, czy ubezpieczenia (70,8 proc.).
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 18 czerwca 2018 - 14:31:23  ::  Czytaj/Komentuj: 0

niedziela 17 czerwiec 2018
Z Posłem na Sejm RP Pawłem Skuteckim rozmawiamy o sprawach, o których główne media milczą.

Jeden z najbardziej pracowitych Posłów na Sejm RP, opowiada nam o swojej pracy. Dlaczego jeździ do Iraku i Libanu oraz w jakim celu. Czy to prawda, że jest "Antyszczepionkowcem", a jeżeli nie to dlaczego.
Dlaczego i w jakim celu przyjechał do naszego miasta.

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 17 czerwca 2018 - 22:14:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Polowanie na kreta

todd-inne.jpg Szanowni Państwo!

Nie zapominajmy że, „w naszym nieszczęśliwym kraju”, jak mawia znany publicysta, działają lobbyści wszelkiej maści. Stosunkowo łatwo rozpoznawalne jest stronnictwo pruskie, bo ich połajanki są protekcjonalne, jak przystoi jaśniepaństwu wobec tubylców. Mają też przeważający udział w rynku medialnym, co im ułatwia zadanie, nam natomiast umożliwia wyłapanie tych właśnie ludzi, którzy głoszą wrogie Polsce opinie. O stronnictwie żydowskim nie wspominam, bo samo się zaorało ostentacyjną wrogością do Polaków. Stronnictwo ruskie mniej jest zauważalne, ponieważ porzuciło zwykłe, prostackie chamstwo, które miało być odczytywane jako „swojskość”, a stało się przez to zbyt charakterystyczne, na rzecz „polskości”, o zabarwieniu, rzecz jasna, „słowiańskim”. Tworzywem spajającym wszystkie te formalnie i nieformalne związki jest wspólna nienawiść do PiS. Z tego nikt z nich zrezygnować nie zamierza, bo to scala targowicę nie tylko parlamentarną.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 17 czerwca 2018 - 17:52:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 15 czerwiec 2018
Informujemy Burmistrza o braku opieki latem dla dzieci 3-6 lat na wsi

W okresie letnim rodzice w mieście mogą znaleźć opiekę dla swoich malutkich dzieci w żłobkach i przedszkolach. 
W gorszej sytuacji są rodzicie małych dzieci na wsiach.  W tych szkołach są uruchomione oddziały przedszkolne, które przyjmują dzieci w wieku 3-5 lat , ale działają one tylko w okresie trwania roku szkolnego. Problem dopiero pojawia się latem w czasie wakacji. Rodzice tych dzieci mają alternatywę albo wozić swoje maluszki do Goleniowa do prywatnych przedszkoli lub na własną rękę wynająć opiekunkę. W świetnej sytuacji są rodzice którzy posiadają najlepszy system opieki czyli babcię. W związku z tym przedstawiliśmy problem Panu burmistrzowi aby znaleźć rozwiązanie, tej sytuacji. Robert Krupowicz obiecał się problemem zająć , liczymy na jego dobre słowo w tej sprawie . 
Może udało by się zapewnić opiekę dla tych dzieciaczków w czasie wakacji w wiejskich szkołach.

A.B.

Fragment Konferencji Prasowej Burmistrza Gminy Goleniów Roberta Krupowicza 12.06.2018r.
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 15 czerwca 2018 - 16:37:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 14 czerwiec 2018
No to jak, towarzysze, pomożecie?

"Lata 60. i 70. stanowiły „złotą epokę” czynów społecznych. Szybko się jednak okazało, że ta szlachetna i potrzebna idea, ze swej natury wybitnie apolityczna, jest coraz częściej nadużywana przez komunistów, usiłujących przedstawiać je jako manifestację poparcia dla centralnych lub lokalnych władz partyjnych.

Instrumentalny stosunek aparatczyków do tej formy aktywności społecznej powodował, że w źle zorganizowanych i bezsensownie zaplanowanych przedsięwzięciach o charakterze wyłącznie pokazowym marnowany był często autentyczny zapał ludzi, a w miarę upływu czasu skompromitowana została sama idea tego typu inicjatyw, które coraz częściej kojarzone były z działaniami nieracjonalnymi i obliczonymi wyłącznie na pokaz."

14.06.2018a.png

Burmistrz Robert Krupowicz przedstawił na swoim  profilu na fb - Robert Krupowicz - Twój Burmistrz Goleniowa -  przejmującą akcję pt. "Sprzątanie po imprezie na osiedlu Helenów". W tym, jak się wydaje, spontanicznym czynie społecznym wspomagali go uczniowie.

Pierwszy krok w kierunku wskrzeszenia przeszłości został wykonany, więc proponujemy Panu burmistrzowi, aby w czynie społecznym zajął się usunięciem napisów umiejscowionych na budynku Urzędu Gminy i Miasta. Aby zawęzić pole poszukiwań informujemy, że znajdują się one przy jednym z bocznych wyjść.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 14 czerwca 2018 - 23:34:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony       >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 1262 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 1649 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 1426 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 4085 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 4557 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 334222


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


k3reklama-m.jpg

komfort reklama-m.jpgNaprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Online
Gości: 5
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 669, Najnowszy: Admedia

Ogłoszenia
Sprzedam
ABCwork-email-
12 cze : 14:49
LAMINIARZ pociągi z podst.niemieckim - Rüscheid - NIEMCY
MoneySter-email-
13 cze : 16:20
Dzień Dobry, dziękujemy za zainteresowanie się naszym ogłoszeniem.
Interesuje cię praca w domu przy własnym komputerze ? Lubisz kontaktować się z ludźmi ?
Poszukujemy Pracowników do sprzedaży produktów Finansowych takich jak :
- Konta Bankowe
- Lokaty
- Pożyczki
- Kredyty Gotówkowe
- Karty kredytowe
Zarobki:
Od każdego sprzedanego produktu Płacimy 50 zł brutto. Możliwość Pracy na Umowę lub bez umowy.
Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij do nas cv na adres -email-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
BBP Meat SP. Z O.o.-email-
15 cze : 07:11
Poszukujemy magazyniera, uprawnienia na wózki nie wymagane. Zainteresowany/a? wyślij swoje CV z dopiskiem stanowiska.
Citihaus-email-
18 cze : 09:27
CITIHAUS oferuje oddłużanie i ochronę prawną obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. Zapewniamy kompleksową pomoc dla klientów banków posiadających kredyty hipoteczne, również walutowe. Koszty z tytułu sprzedaży nie obciążają klientów. Negocjujemy z wierzycielami oraz współpracujemy z instytucjami finansowymi.
Skontaktuj się z nami:
Tel: 571-360-354
E-mail: -email-
www.citihaus.pl
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Czas generowania: 0.1156 sek., 0.0290 z tego dla zapytań.