Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]


czwartek 11 kwiecień 2013
Puchar wiosny w zimowej scenerii

11.04.3013b.jpg GOLENIOW.PL W dniach 4 – 7 kwietnia 2013 roku we Wrocławiu odbyły się Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie o „Puchar Wiosny”. Startowali w nich zawodnicy z całej Polski, w tym członkowie kadry narodowej. Udział w zawodach wzięła również reprezentacja Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „Tarcza” Goleniów, uzyskując jak na początek sezonu strzeleckiego i niesprzyjające warunki atmosferyczne, dobre rezultaty. Sebastian Rąbalski w konkurencji karabin dowolny na 50 m w trzech postawach po 40 strzałów zajął trzecie miejsce, a w konkurencji 60 strzałów leżąc był szósty. Marcin Majka (na zdjęciu pod kołdrą) w karabinie dowolnym na 50 m w trzech postawach był dziesiąty, a w konkurencji 60 strzałów w pozycji leżącej – osiemnasty. Pozostali zawodnicy „Tarczy” plasowali się w pierwszej trzydziestce na 50 – 60 startujących. Warto podkreślić, iż zawody odbywały się w kategorii senior, a goleniowianie – poza Rąbalskim – są juniorami i juniorami młodszymi.
 
informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 11 kwietnia 2013 - 13:43:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Czyje to drzwi?

 
11.04.3013a.jpg
GOLENIOW.PL Straż Miejska w Goleniowie prosi mieszkańców o pomoc w ustaleniu sprawcy wyrzucenia do lasu odpadów poremontowych w postaci drzwi i okien.

„Dzikie” wysypisko odpadów w lesie przy drodze do Bolechowa ujawnił w trakcie spaceru  mieszkaniec Goleniowa 6 kwietnia 2013 r. Cechami charakterystycznymi wyrzuconych do lasu drzwi jest umieszczona na nich metalowa cyfra „11”, wizjer oraz zamek podklamkowy, co może świadczyć, że są to drzwi zewnętrzne. Wszelkie informacje w tej i podobnych sprawach można przekazywać na numer telefonu 986 lub 91 469 8292 albo osobiście. Straż Miejska gwarantuje anonimowość.  informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 11 kwietnia 2013 - 13:12:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Do Sądu z promilami

logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Do Sądu Rejonowego w Goleniowie na rozprawę stawił się nietrzeźwy mieszkaniec Maszewa. Za naruszenie powagi Sądu trafił za kratki.
Do zdarzenia doszło wczoraj. 57-letni mieszkaniec Maszewa stawił się na rozprawę. W jego sprawie miał zapaść wyrok. Podczas rozprawy Sędzia wyczuł od mężczyzny woń alkoholu. Po przybyciu na miejsce policjantów, stwierdzono u oskarżonego prawie 0,5 promila alkoholu w organizmie.
Za naruszenie powagi Sądu obywatel  3 dni spędzi w areszcie. Taką karę porządkową wymierzył mężczyźnie goleniowski Sąd.

mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 11 kwietnia 2013 - 13:01:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Rozbój na staruszku

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Nowogardu zatrzymali mieszkańca gminy Osina, który dokonał rozboju na 88-letnim mężczyźnie. Sprawca usłyszał zarzuty, a Sąd Rejonowy zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Do zdarzenia doszło w niedzielę w godzinach porannych w jednej z miejscowości gminy Osina. Do starszego człowieka zapukał obcy mężczyzna. Gdy staruszek otworzył drzwi usłyszał krzyk napastnika, aby ten przekazał mu pieniądze. Chwilę później 43-letni sprawca, używając swojej siły, powalił przeciwnika na podłogę. Z tylnej kieszeni jego spodni wyjął pieniądze i opuścił mieszkanie.
Zaniepokojeni sąsiedzi staruszka zainteresowali się hałasami, dobiegającymi z jego  mieszkania. Zauważyli nieznanego im mężczyznę, który opuszczał mieszkanie sąsiada.  Kiedy otworzyli drzwi, zauważyli na podłodze leżącego, zakrwawionego 88-latka. Czujni sąsiedzi udając się na wieś, zauważyli napastnika i powiadomili mundurowych. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Usłyszał on zarzut rozboju.
Staruszka z obrażeniami głowy, opatrzył przybyły na miejsce lekarz. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Za dokonanie rozboju, zgodnie z kodeksem karnym, sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 11 kwietnia 2013 - 13:00:29  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wyprzedzał "anglikiem"

logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Wyprzedzanie to manewr, który wymaga od kierowcy wyobraźni i szczególnej ostrożności. O skutkach niestosowania się do tych zasad przekonali się uczestnicy zdarzenia drogowego, mającego miejsce na drodze krajowej nr 3.
Trzy pojazdy jechały za sobą krajowa „trójką” w kierunku Szczecina. Pierwszy - ciężarowy Daf z przyczepą, za nim angielskie Volvo i jako ostatni osobowy Mitsubishi.

Kierujący ostatnim pojazdem, po upewnieniu się, że ma odpowiednią widoczność i dostateczne miejsce do wyprzedzania, po włączeniu kierunkowskazu, rozpoczął manewr wyprzedzania. Niestety jadący przed nim „anglik”, którego kierownica znajduje się po stronie prawej, nie zastosował się do obowiązujących przepisów. Nie upewnił się, że jest wyprzedzany i zmienił pas ruchu, zajeżdżając drogę kierowcy Mitsubishi. Ten aby uniknąć zderzenia odbił kierownicą w lewo, zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w lewy bok ciężarówki.

Kierowca Volvo bez wyobraźni naraził na ogromne niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale także innych uczestników ruchu. Powinien pamiętać o tym, że jego pojazd posiada kierownicę po przeciwnej stronie, co stanowi dodatkową trudność w poruszaniu się po polskich drogach. Na szczęście zdarzenie zakończyło się tylko na uszkodzeniach dwóch samochodów. Nikt z biorących udział w kolizji nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Funkcjonariusze wobec sprawcy zastosowali postępowanie mandatowe.

Jednocześnie policjanci apelują do kierujących o rozważną i ostrożną jazdę, zwłaszcza przy wykonywaniu manewrów wyprzedzania czy wymijania innych aut oraz pieszych. Warto zwolnić – lepiej dojechać później, ale bezpiecznie.

mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 11 kwietnia 2013 - 12:39:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 09 kwiecień 2013
Tir w rowie

 
09.04.2013ca.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Zaśnięcie kierowcy było prawdopodobnie przyczyną zjechania tira do rowu. Zdarzenie miało miejsce w godzinach porannych na drodze krajowej nr 3 na wysokości miejscowości Rurka. Kierujący samochodem ciężarowym marki Renault, 23-letni mieszkaniec woj. łódzkiego, jadąc drogą krajową nr 3 w kierunku Świnoujścia, prawdopodobnie w wyniku zaśnięcia zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym.

Utrudnienia w ruchu mogą pojawić się podczas wyciągania ciężarówki z rowu.

mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 09 kwietnia 2013 - 13:14:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

09.04.2013ba.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Funkcjonariusz z Wydziału Konwojowego pomógł w zatrzymaniu nieletniego, podejrzanego o dokonanie kradzieży torebki mieszkance Goleniowa. Sprawca usłyszał zarzut. Dwóch młodzieńców postanowiło w nietypowy sposób zarobić kilka złotych. Wpadli na pomysł, aby w pobliżu cmentarza ukraść torebkę starszej kobiecie. Udali się na ul. Przestrzenną i tam zauważyli jadąca na rowerze kobietę. W przednim koszyku pojazdu  znajdowała się jej torebka. Długo nie namyślając się, jeden z wyrostków podbiegł do starszej pani i zabrał z koszyka torebkę, w której znajdował się portfel, telefon komórkowy oraz dokumenty. Złodzieje zaczęli uciekać. Przestraszona i przerażona kobieta krzycząc, zwróciła uwagę przechodniów. Zapytała jednego z nich czy nie widział uciekających młodych chłopaków. Przypadkowym przechodniem okazał się policjant Wydziału Konwojowego, który był po służbie. Mimo, że nie widział on momentu kradzieży, nie pozostał obojętny. Bacznie obserwował wszystko co się wokół niego dzieje. Po krótkim czasie zauważył osoby odpowiadające rysopisowi podanemu przez pokrzywdzoną. Bez chwili zawahania rzucił się w pościg za młodzieńcami, dzięki czemu udało się zatrzymać jednego z nich. Zaraz po tym na miejscu zjawił się patrol mundurowych, któremu przekazał złodzieja. Sprawcą okazał się 17-letni mieszkaniec Goleniowa.

Skradzioną torebkę wraz z zawartością odzyskano i zwrócono pokrzywdzonej. W toku wykonywania dalszych czynności ustalono drugiego ze sprawców, który wkrótce także usłyszy zarzuty.

            Za dokonanie kradzieży, nieletnim grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 09 kwietnia 2013 - 13:10:41  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wykopali rurę

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Funkcjonariusze goleniowskiej Policji zatrzymali 17-letniego mieszkańca Goleniowa, który dokonał kradzieży rury metalowej wykopanej z terenu budowy mostu na rzece Ina. Sprawca wkrótce usłyszy zarzuty.  Policjanci wykonując swoje czynności otrzymali informację, że na jednej z posesji w Goleniowie sprawcy ukryli skradzioną wcześniej z placu budowy mostu na rzece Ina - rurę metalową. Kiedy funkcjonariusze pojechali na miejsce, w pomieszczeniu gospodarczym zauważyli 7-metrową rurę. Do jej kradzieży przyznał się 17-letni syn właścicielki posesji. Oświadczył, że rurę wykopał z terenu budowy, a pomagał mu w tym jego kolega.  Młodzieńcy z 7-metrową rurą przemknęli niezauważeni przez miasto, ukrywając w komórce swoje wykopalisko. Dzięki szybkiemu działaniu mundurowych, rury nie zdążyli pociąć i spieniężyć w punkcie skupu złomu.

Za przestępstwo kradzieży sprawcom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
 
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 09 kwietnia 2013 - 13:06:51  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nietrzeźwy na zakazie

logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie zatrzymali kierowcę, który pomimo stanu nietrzeźwości oraz sądowego zakazu prowadził samochód. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzuty.
Funkcjonariusze z Goleniowa na jednej z ulic miasta, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Ford. Po sprawdzeniu mężczyzny  w policyjnych systemach okazało się, że posiada on aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Goleniowie.
Podczas przeprowadzanych czynności policjanci wyczuli od 22-latka woń alkoholu. Poddali go badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu urządzeniem Alco-Blow i nie pomylili się. Na urządzeniu zaświeciła się lampka czerwona, co oznaczało, że kierowca jest nietrzeźwy. Mężczyzna odmówił badania innym urządzeniem, które wskazuje dokładny wynik stanu trzeźwości. Na podstawie obowiązującego prawa, pobrano mu krew.

Za złamanie sądowego zakazu oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kierowcy grozi kara do 5 lat więzienia.

mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 09 kwietnia 2013 - 13:05:07  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wykopy w centrum miasta

09.04.2013a.jpg
GOLENIOW.PL Zgodnie z przyjętym harmonogramem, 8 kwietnia 2013 roku pracownicy STRABAG, wykonawcy II etapu przebudowy ulicy Konstytucji 3 Maja, przystąpili do wymiany sieci wodociągowej na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja i Barnima I.

Wymiana, zgodnie z zapowiedzią, potrwa do godzin wieczornych. Do tego czasu mieszkańcy części śródmiejskich ulic pozbawieni będą dostawy wody ale jeszcze dzisiaj (8 kwietnia) ok. godz. 19.00 dostawy wody zostaną wznowione. Skrzyżowanie (tylko przejazd z ulicy Barnima na ulicę Szczecińską) zostanie udostępnione dla ruchu nie prędzej niż w przyszłym tygodniu. GWiK po odkryciu sieci wodociągowej i kanalizacyjnej chce bowiem sprawdzić jej stan techniczny, a ponadto podczas wykopów ujawniono niezinwentaryzowaną studnię telekomunikacyjną i zwrócono się do TP o podjęcie decyzji, co z nią dalej. O terminie przywrócenia ruchu na skrzyżowaniu poinformujemy.  informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 09 kwietnia 2013 - 12:49:27  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 29
unikalnych: 8

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 489948
unikalnych: 225063

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 876777
unikalnych: 328692

Online
Gości: 14
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 560, Najnowszy: Impuls

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
30 wrz : 13:19
Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi? Komunikatywnie posługujesz się językiem niemieckim?
Nie czekaj, już dziś zgłoś się do nas i rozpocznij pracę jako Opiekunka/Opiekun osób starszych w Niemczech!
InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy. Gwarantujemy legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki
Kontakt: 503-102-635 lub -email-
Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony: -LINK- – w zgłoszeniu podaj nazwę swojej miejscowości!
GotoweSpółki-email-
25 wrz : 11:12
Sprzedam spółkę z koncesją opc na handel paliwami :

- spółka z koncesją nowa - bez żadnej transakcji

- VAT EU

- siedziba spółki Poznań lub Wrocław

- możliwość zakupu koncesji z wpłaconą kaucja gwarancyjną 200.000 PLN

- możliwość zakupu koncesji ze złożonym wnioskiem do URE o wydanie koncesji OPZ. Data złożenia wniosku przed 19.08.2014

Cena : 75000

Kontakt:
www.gotowespolki.pl
603557777
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Stacja Paliw Shell-email-
28 wrz : 12:36
Stacja paliw Shell w Łozienicy zatrudni pracowników na stanowiska: pracownik podjazdu, kasjer-sprzedawca. Więcej informacji pod numerem telefonu 518-274-309. Oferty zawierające CV proszę przesyłać na adres -email-
Darecki-email-
15 wrz : 14:27
kupie stare odznaczenia polskie i zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia,mundury, rogatywki,białą bron,wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047 meil -email-
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1213 sek., 0.0304 z tego dla zapytań.