Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] XXVII sesja Rady Miejskiej w Goleniowie w dniu 21 grudnia 2016 r.
Autor: MW dnia 13 sty : 10:24
W końcu mamy "demokratyczne Państwo prawa realizu [ more ... ]

[News] Koty z Mini Parku
Autor: MW dnia 13 sty : 10:17
Hmmm... a co na to Sanepid ?

[News] Radny Ireneusz Zygmański Pyta o Gimnazjum nr 1 - RM Goleniów
Autor: MW dnia 23 lis : 16:08
Przepraszam to fejsik i tweet stanowi oficjalną l [ more ... ]

[News] Przewodniczący RM Lukasz Mituła łamie uchwały dotyczące uchwały absolutoryjnej
Autor: MW dnia 23 lis : 15:56
Hmmm po 5 miesiącach udostępniono materiały ? Co t [ more ... ]

[News] Jak sie powiedziało A... Ponownie opłaty za wodę i ścieki w górę?
Autor: MW dnia 03 lis : 19:47
Marszewo ma już zdaje się kanalizację. Mówią panow [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Andrzej dnia 26 paź : 18:01
To Prawda . Sprawa jest bardzo bulwersująca pod ty [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: MW dnia 26 paź : 13:37
Debili co wyżywają się na znakach, rakietach nie b [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Margo dnia 25 paź : 14:00
Rakietę oklejono taśmą . Mnie zastanawia co inne [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: admin dnia 21 paź : 22:38
Zgadza się , tak samo jak kierowców pojazdów mecha [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: MW dnia 21 paź : 15:56
Cenne, szczególnie dla rowerzystów i pieszych. bra [ more ... ]


piątek 17 lipiec 2015
O co chodzi z tym wyborem?

Znalezione obrazy dla zapytania sołtys obrazySprawa przeprowadzenia wyborów Sołtysa i Rady Sołeckiej we wsi Białuń zatacza co raz szersze kręgi. W chwili obecnej nie chodzi już tylko o złamanie zasady tajności głosowania ale czy zostały one przeprowadzone zgodnie z zapisami w Statucie Sołectwa Białuń. Po „ zbadaniu „ sprawy przez Komisję Rewizyjną, gdzie najważniejsze pytanie brzmiało – Dlaczego nikt nie wniósł zastrzeżeń podczas trwania zebrania i wyborów ? - oraz uchwaleniu przez Radnych, że wybory są ważne - wystąpiłam do Burmistrza o przesłanie mi kopi protokołu z zebrania wiejskiego, które odbyło się dnia 09.04.2015r. i kopi protokołu z wyborów Sołtysa i rady sołeckiej, które odbyły się 09.04.2015 r. Zgodnie ze Statutem Sołectwa Białuń, który nota bene kwalifikuje się do poprawy, te dwa protokoły MUSZĄ być sporządzone, gdyż tylko wtedy można mówić o ważności przeprowadzonych wyborów. Niestety w odpowiedzi otrzymałam tylko kopię protokołu z wyborów w Sołectwie Białuń, który został sporządzony w trakcie zebrania wiejskiego w dniu 09.04.2015 r. z informacją, że „ PROTOKÓŁ Z WYBORÓW SOŁTYSA JEST JEDNOCZEŚNIE PROTOKOŁEM Z ZEBRANIA WIEJSKIEGO „. Jak można się przekonać na protokole, który jest pisemnym sprawozdaniem zawierającym opis stanu faktycznego lub przebiegu jakiegoś działania, nie widnieje pieczęć Sołectwa, ani żadna inna. Członkowie komisji skrutacyjnej nie parafowali również żadnej strony protokołu, ale tu można mieś pretensje do obecnych przedstawicieli Gminy, którzy winni członków komisji przeszkolić i dopilnować procedur.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  piątek 17 lipca 2015 - 10:04:44  ::  Czytaj/Komentuj: 1

środa 15 lipiec 2015
List otwarty w sprawie uczestnictwa Prezydenta RP w uroczystościach ku czci niemieckiego militarysty i wroga Polaków

Prezydent Bronisław Komorowski wziął udział w uroczystości ku czci Clausa von Stauffenberga, człowieka, ktory został przez niemiecką propagandę wykreowany na symbol niemieckiego "ruchu oporu" podczas II wojny światowej. Tymczasem prawda jest taka, że żadnego ruchu oporu nie było, były pojedyncze przypadki wystąpień przeciwko zbrodniczemu reżimowi, takie jak Sophie School, działającej z pobudek chrześcijańskiego humanitaryzmu, za co została skazana przez trybunał ludowy III Rzeszy na śmierć. Niemcy z entuzjazmem przyjmowali podboje Hitlera. Claus von Stauffenberg był czynnym oficerem Wehrmachtu w momencie najazdu na Polskę i brał udział w tej napaści. Już tylko z tego powodu prezydent Polski nie powinien brać udziału w takich uroczystościach.
Claus von Stauffenberg dokonał w 1944 roku zamachu na Adolfa Hitlera w momencie, gdy okazało się, że klęska Rzeszy Niemieckiej jest nieuchronna i usunięcie Hitlera miało być drogą do pertrakcji z aliantami zachodnimi dla utrzymania zdobyczy na wschodzie - z granicą Niemiec z 1914 roku. Nie było w  jego działaniu śladu motywacji humanistycznych czy chrześcijańkich, lecz jedynie chęć utrzymania zdobyczy Niemiec.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  środa 15 lipca 2015 - 16:33:25  ::  Czytaj/Komentuj: 0

O stażu

http://pobierak.jeja.pl/images/1/e/5/88062_a-osmego-dnia-powstali-stazysci.jpgDziś młody człowiek na stażu to wół roboczy dla wielkich i małych kapitalistów. Jak ma się to do jakiejkolwiek nauki zawodu czy przyuczenia do obowiązków? Staż to ciężka praca, często bardzo poniżająca za 600 PLN dla marketu, knajpy itp. Szczęśliwcy trafiają do firm państwowych za 1000 PLN.   Odmowa przyjęcia tzw. stażu kończy się wykreśleniem z listy bezrobotnych w Urzędzie Pracy. Tat,tak to Urzędy Pracy stają się naganiaczami do niewolniczej pracy na pół roku i dłużej na koszt państwa! Staż tak naprawdę nie kończy się nigdy przyjęciem do pracy! Pytanie - kto to wymyślił i tak naprawdę dla kogo stworzono ten system, który pozwala nawet wielkim korporacjom zatrudniać na koszt państwa darmowych niewolników, a rotacja jest ogromna?

Dlatego młodzi wyjeżdżają!

W Czechach młodzi pracują , co prawda w koncernach zagranicznych ale na jakże innych warunkach! Opłacony dojazd do pracy, dopłata do mieszkania i premie za dobrą pracę bez absencji i bumelek.
A w Polsce co? Wyzysk młodych w majestacie prawa.
Wstyd że po wywalczonych przez Związek Zawodowy "Solidarność" prawa pracowniczych cofnęliśmy się do XIX w.
Niestety widać, że robi się wszystko, aby jak najmniej młodych ludzi pozostało w Polsce.

Czy jesteśmy w stanie MY jako NARÓD doprowadzić do zmian? Jesienią się przekonamy, czy wolimy być niewolnikami czy wolnymi ludźmi.

Małgorzata Kurkowska
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  środa 15 lipca 2015 - 16:23:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 13 lipiec 2015
PO SPOTKANIU Z MARSZAŁEK SEJMU

                 11 lipca 2015 roku w Goleniowie nic się nie działo. Jednak i z takiej oferty, wybrałem coś, spotkanie w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie, z Marszałek Sejmu Małgorzatą Kidawą – Błońską. Po spotkaniu okazało się, że tam też, nic się nie działo – rzeczowego.
Coraz więcej jest kobiet na eksponowanych stanowiskach i w polityce. Coś muszą robić. Rozjeżdżają się po kraju i ,,podrywają” lokalne społeczności do aktywności samorządowej. Tym razem też tak miało być, wyszło jak zawsze. Jak wspomniałem na spotkaniu nic się nie działo rzeczowego, więc uczepię się szczegółów.              
                  Pani
Marszałek spóźniła się na spotkanie z ludem, dlaczego? Wyjaśniam. Zgodnie z Kodeksem postępowania administracyjnego organ publiczny nie powinien się spóźniać, kobiecie wypada. Po wejściu, Gość otrzymał z sali spóźnione oklaski, i od tego momentu uśmiech na twarzy Pani Kidawy utrzymywał się do końca spotkania. Wyjaśniam nieobecnym. Uśmiech Pani Marszałek jest rzeczywiście szeroki, ujmujący, z wydatnym i zadbanym uzębieniem. Osoba ta emanuje sympatią, ale to chyba jedyne atrybuty, jak stwierdził niedawno w Sejmie poseł Armand Rufiński ( Twój Ruch). Różowe wdzianko owszem, pasowało kobiecie, ale organ publiczny był w nim mało wyrazisty. Pozostałe dwie osoby, przebywające za stołem prezydialnym na czas spotkania: posłanka Magdalena Kochan i przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Mituła, już takie sympatyczne nie były, do czego mieszkańcy Gminy Goleniów już się przyzwyczaili.
      
Spotkanie rozpoczął przewodniczący Łukasz Mituła.
Łamiącym się głosem, a nad jego poprawą miałaby co robić laryngolog pani Wyrąbkiewicz, coś opowiadał i kończąc zaprosił wszystkich do przepięknego Goleniowa. Uważam, że ta nadinterpretacja określenia pięknego, była niefortunna w obecności zaproszonej Pani Marszałek i jednocześnie atrakcyjnej kobiety. Jeżeli się chce kogoś lub coś komplementować, należy się dyskretnie rozejrzeć wokół siebie. Cóż, chłop dopiero się uczy.

Następną osobą, witającą Gościa, była posłanka Kochan. Poziom przygotowania do wystąpienia był jeszcze niższy niż przedmówcy Mituły. Szukając wzrokiem na widowni Burmistrza Stepnicy by Go przywitać, nie znalazła, bo Go zapomniała. Dał jej znak głosem i ręką. Po rozpoznaniu, zaczęła Burmistrza Stepnicy nazywać Wójtem. Nastąpiła z Jego strony kolejna korekta, po której posłanka już wiedziała, że od 2014 roku Stepnica jest miastem. Szybko tą nowiną podzieliła się z Panią Marszałek, którą uśmiech nadal nie opuszczał. Tak zapewne ustaliły. Niezorientowanym wyjaśniam. Posłankę Kochan do Sejmu wydała Ziemia Goleniowska. Powoli o niej zapomina, traci orientację w dokonujących się tu zmianach, bo pojawia się od Wielkiego Dzwonu. Przedstawiła Marszałek Sejmu jako eksperta od spraw samorządowych i oddając mikrofon narzuciła rygor 30 minutowej dyskusji dla obecnych na spotkaniu.

Pani Marszałek
długo nie mówiła do mikrofonu, po prostu, zwaliła na mieszkańców gminy winę, że tworzą   ( z mocy prawa!) wspólnotę samorządową i chciałaby od nas usłyszeć, jak się z tym czujemy i sobie radzimy? Otworzyła dyskusję. 
Dyskusja nie ruszyła z piskiem opon ponieważ, mieszkanka wsi Białuń i mieszkaniec wsi Komarowo zaczęli składać na ręce Marszałek Sejmu petycję o przestrzeganie przepisów prawa, w sprawie zorganizowanych i przeprowadzonych z rażącymi nieprawidłowościami wyborów, sołtysa i Rady Sołeckiej we wsi Białuń w Gminie Goleniów, w dniu 09 kwietnia 2015 roku, oraz w pozostałych sołectwach.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 13 lipca 2015 - 12:08:18  ::  Czytaj/Komentuj: 1

niedziela 12 lipiec 2015
Już kiedyś byłam w Goleniowie - Marszałek Sejmu RP Małgorzata Kidawa-Błońska

11.07.2015a-m.jpg
 Małgorzata Kidawa-Błońska w dniu wczorajszym spotkała się z mieszkańcami Goleniowa w sali obrad Rady Miejskiej w Goleniowie.

Głównym tematem spotkania było omówienie dokonań polskiego samorządu w ciągu w minionych 25 lat. Jak na obecność tak ważnej osoby w państwie obecność chcących uczestniczyć w spotkaniu była wręcz żadna. Salę obrad Urzędu wypełniło około 50 osób w tym samorządowcy z gmin ościennych.

Gościa przywitał Pan przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Mituła.
Następnie gościa przywitała Poseł Magdalena Kochan, po czym Szanowny gość, czyli Pani Marszałek zabrała głos i mówiła o osiągnięciach oraz problemach samorządów w ciągu ostatnich 25 lat, podkreślając dynamiczny rozwój kraju.11.07.2015.jpg


Po krótkiej przemowie rozpoczęła się dyskusja. Pierwszymi osobami, które zabrały głos były Małgorzata Kurkowska i Andrzej Bugajski, którzy wręczyli Pani Marszałek Petycję wraz z załącznikami. Tekst petycji poniżej. Kiedy osoby wręczające mówiły co zawiera Petycja oraz to, że władze naszego miasta oraz Rada nie przestrzegają przepisów prawa, Pani Marszałek dwa razy zadała pytanie "To kogo wybraliście ?"

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 12 lipca 2015 - 21:57:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 11 lipiec 2015
Super ustawka

tood-m.jpg Szanowni Państwo!


   Kiedy PO straszyło PiS-em, to zdawać się mogło, że to jedyny program na jaki Platformę stać. Pewnie tak było i jest nadal, ale czy to tylko strachy na lachy? Oni naprawdę mają czego się bać. Afera goni aferę i zamiatanie ich pod dywan zaczęło grozić tym, że kiedyś wreszcie dywan okaże się za mały. Trzeba było znaleźć drogę ewakuacyjną.
   Najpierw miękkie lądowanie zapewnił sobie Tusk. Niemcom oddał wszystko, czego zapragnęli, od Francuzów „kupił” śmigłowce, nawet premierowi Wielkiej Brytanii opylił socjal Polaków. Na swojego następcę mianował wyjątkową niezgułę, jakby chciał nam uświadomić, że kłamać też nie każdy potrafi. Co do „głowy państwa” można mieć wątpliwości, czy prezentowany bęcwalizm był w stu procentach autentyczny. W każdym razie posłużył do następnego kroku w pożądanym kierunku.
   Gwoździem programu miękkiego lądowania stała się „afera taśmowa”. Wszyscy ministrowie, prezesi spółek skarbu państwa, banków i co ważniejsi gangsterzy powiązani z rządami PO latali do restauracji Sowa i przyjaciele na spowiedź. Kiedy taśmy były gotowe, pakiet kontrolny podarowano zaprzyjaźnionej redakcji, odstawiając cyrk, że niby służby chcą je odebrać, nie dopuścić do opublikowania. Po co cały ten pic na wodę?


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 11 lipca 2015 - 12:26:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 10 lipiec 2015
Jak niewiele wiemy na temat zapylaczy!

10.07.2015b-m.jpg Mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego nieświadomi ogromnego znaczenia pszczół dla środowiska - ogólnopolskie badanie pokazuje, jak niewiele wiemy na temat zapylaczy!
W Polsce żyje ponad 470 gatunków dzikich zapylaczy. Wie o tym jednak tylko 25% mieszkańców woj. zachodniopomorskiego – wynika z badania GFK Polonia "Pomagamy pszczołom - Świadomość i wiedza konsumentów na temat zagadnień związanych z ekologią" przeprowadzonego na potrzeby programu „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”. Raport pokazuje, że wiedza  mieszkańców Pomorza Zachodniego na temat pszczołowatych jest ograniczona i mało rozpowszechniona. Zwrócenie uwagi na istotny wpływ pszczół na całe środowisko, ich rolę w zapylaniu, ochronę pszczołowatych i ukazanie tego, jak wiele zawdzięczamy tym pożytecznym i wyjątkowym owadom, to główne cele 5., jubileuszowej odsłony programu „Z Kujawskim pomagamy pszczołom”. Organizatorem akcji są Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica” S.A., a partnerem strategicznym – Fundacja Nasza Ziemia.

Jak Polacy pomagają zapylaczom?

Znaczenie pszczołowatych dla człowieka, środowiska i gospodarki jest nie do przecenienia. Warzywa, owoce,  bawełna, migdały czy kawa to tylko niektóre produkty, które powstają dzięki zapylaniu przez pszczołowate - pszczoły miodne oraz licznie występujące w Polsce owady dziko żyjące. Jednak niemal połowa z występujących w naszym kraju gatunków pszczołowatych znajduje się na tzw. czerwonej liście i jest zagrożona wyginięciem. Wymieranie zapylaczy związane jest z coraz większą degradacją środowiska naturalnego. Wyniki badania przeprowadzonego na potrzeby V edycji programu „Z Kujawskim pomagamy pszczołom” pokazują, że 80% mieszkańców Pomorza Zachodniego jest świadomych tych alarmujących statystyk, a 94% respondentów twierdzi, że człowiek powinien żyć w przyjaźni z pszczołami. Mimo to wielu z nas nie wie, jak ważne dla ocalenia gatunku są drobne działania i przestrzeganie prostych Zasad Przyjaciół Pszczół. Ponad połowa respondentów z tego regionu (61%) nie zdaje sobie sprawy, że budowanie sztucznych gniazd zwiększa szansę dzikich zapylaczy na przeżycie, a 53% respondentów nie ma świadomości, że utrzymywanie w ogrodach dzikich zakątków tworzy przyjazne środowisko dla owadów pszczołowatych. Jednocześnie 69% mieszkańców z woj. zachodniopomorskiego słusznie stwierdza, że wypalanie traw niszczy populację zapylaczy w naszym kraju, ale już 59% uważa używanie naturalnych środków ochrony roślin za znaczące w ochronie życia pszczół. Nieco lepiej prezentuje się wiedza dotycząca znaczenia zakładania ogródków z kwiatami i ziołami przyjaznym pszczołowatym dla ich przetrwania - 70% Pomorzan Zachodnich deklaruje jej posiadanie.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 10 lipca 2015 - 16:48:14  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dwa tygodnie objazdów

10.07.2015c-m.jpg GOLENIOW.PL Przypominamy, że w najbliższy poniedziałek (13 lipca) na około dwa tygodnie zostanie zamknięta ulica Barnima I na odcinku od ul. Puszkina do ul. Konstytucji 3 Maja. Prowadzone na niej będą prace przy budowie instalacji podziemnych.

Przebudowa ulic Słowiańskiej, Grunwaldzkiej i Niemcewicza posuwa się do przodu. Gotowy jest parking przy ul. Barnima I, budowany jest parking przy ul. Słowiańskiej, trwa budowa uliczki od Bramy Wolińskiej do ul. Barnima I wraz z parkingiem dla samochodów. Zaawansowane są prace przy budowie sieci wodnej, kanalizacyjnej i energetycznej.

Niestety, zajdzie konieczność przedłużenia okresu wyznaczonego na wykonanie prac budowlanych o co najmniej 2 tygodnie, być może nawet o miesiąc. Pierwotny termin zakończenia robót był wyznaczony na koniec sierpnia, obecnie brany jest pod uwagę koniec września. Opóźnienie w stosunku do harmonogramu prac wynika z niezgodności istniejącej dokumentacji geodezyjnej z rzeczywistym przebiegiem instalacji podziemnych.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 10 lipca 2015 - 14:37:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Panie Burmistrzu okres urlopowy nie zwalnia od pracy - Część II

ja.jpg        W dniu 02.07.2015 w artykule "Panie Burmistrzu okres urlopowy nie zwalnia od pracy" -LINK- opisałem Państwu sytuację z otwartą rozdzielnicą energetyczną obok nowej części rynku pod nazwą "Twój Rynek".       
        Fakt jej otwarcia na oścież oraz to, że zagraża to zdrowiu i życiu osób postronnych  zgłosiłem telefonicznie w dniu 30.07.2015r o godzinie 14.35 do STRAŻY MIEJSKIEJ w Goleniowie na numer alarmowy. Poinformowałem strażnika o sprawie Wtedy powiedział mi że sprawa jest im znana i wyglądało na to że nie za bardzo mnie w tej sprawie słuchał bo zdawał mnie zbywać w rozmowie. pomyślałem sobie skoro wiedzą to pewnie zareagują szybko.
        Jakież było moje zdziwienie kiedy do południa następnego dnia 01.07.2015r  nikt ze straży miejskiej nie pojawił się i nie zabezpieczył tej rozdzielnicy. W związku z tym poszedłem i zakupiłem kłódkę i zamknąłem ową rozdzielnicę. Następnie napisałem skargę w tej sprawie do Burmistrza w której opisałem sprawę tego zdarzenia i zawiozłem do urzędu około 14,30. Dla mnie brak podjęcia natychmiastowych działań w tej sprawie wydawał się wystarczającym powodem do złożenia takowej skargi.

Tekst skargi poniżej

02.07.2015a.jpg


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 10 lipca 2015 - 13:11:56  ::  Czytaj/Komentuj: 1

czwartek 09 lipiec 2015
Włamywacz zatrzymany z narkotykami

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Kryminalni z Goleniowa zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i włamanie do altany ogrodowej na terenie ogródków działkowych. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Goleniowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednej z altan ogrodowych na terenie ogródków działkowych przy ul. Wojska Polskiego, skąd sprawca ukradł m.in. sprzęt ogrodniczy, artykuły spożywcze i alkohol. Po tym zgłoszeniu, funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do ustalenia włamywacza i odzyskania skradzionego mienia.odzyskane mienie  


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 lipca 2015 - 15:35:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 237 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 292 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 241 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2394 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2587 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 264810


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 8
Użytkowników: 632, Najnowszy: asukoq

Ogłoszenia
Sprzedam
Małgorzata-email-
16 sty : 11:13
Zostań konsultantką Oriflame i kupuj 20% taniej już od pierwszego zamówienia!

Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości:

Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku .

Brak minimalnej kwoty zamówienia.

Brak kar za nie złożenie zamówienia.

Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie !

Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 315 zł oraz próbki za 1 zł.

Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami o wartości ok.400 zł.

Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów!

Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł.

Chętnie udzielę szczegółowych informacji- gg 9052425; -email-; tel.606-638-894;

Zapisy>> -LINK-
Anna Włodarczyk-email-
13 sty : 14:55
Znasz język niemiecki chociaż w stopniu podstawowym?
Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?
Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką/em Osób Starszych!
InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje sprawdzone i dopasowane oferty pracy.

Gwarantujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- odprowadzane składki w Polsce od ponad 4 tys. zł brutto
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto
- jedną czytelną umowę
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony

Kontakt: 503-102-635 lub -email-
Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony: -LINK- – w zgłoszeniu podaj nazwę swojej miejscowości!
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
ATERIMA MED-email-
04 sty : 14:03
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski.

Opieka nad 82-letnim seniorem z niedowładem prawostronnym
Miejsce pracy: Niemcy, Padeborn

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
Senior jest po przebytym rozległym wylewie, ma sparaliżowaną prawą część ciała, w tym twarz. Pan jest mocno wycofany, skryty i zamknięty, miewa stany depresyjne, skarży się na brak apetytu, bardzo długo zjada posiłek i je małe porcje. Wobec opiekunki jest osobą współpracującą, dostosowuje się do zaleceń, odpowiada na pytania, ale niechętnie bierze udział w jakiejkolwiek aktywności. Przesypia sporą część dnia, w nocy też nie ma problemu ze snem. W mieszkaniu są 4 pokoje, rozległy taras (1 piętro). Możliwe korzystanie z Internetu.
Wymagane kwalifikacje:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy
• empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej
Naszym pracownikom zapewniamy:
• legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży
• sprawdzone i pewne miejsca pracy
• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki
• stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami)
Darecki-email-
05 sty : 09:18
KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.3066 sek., 0.0584 z tego dla zapytań.