Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

anonse.jpgDyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] WPROWADZAM STAN WOJENNY !
Autor: kamikaze dnia 13 gru : 07:30
Pewnie nie wielu ludzi w tym kraju miało tak wiele [ more ... ]

[News] Może zmiany w Statucie?
Autor: Margo dnia 05 gru : 13:07
Dlaczego nie ma wizualizacji II tury wyborów na bu [ more ... ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: admin dnia 05 gru : 11:55
0,8-LINK- linkdo informacji1417776937 ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: kamikaze dnia 05 gru : 11:22
Możesz podać gwoli jasności wypowiedzi jaki promil [ more ... ]

[News] Tiry pod lupą monitoringu
Autor: Margo dnia 05 gru : 07:54
Jazda na pamięć niejednego już zgubiła, nawigacja? [ more ... ]

[News] Tiry pod lupą monitoringu
Autor: kamikaze dnia 04 gru : 16:07
Tu bym nieco polemizował, kierowcy jadą na pamięć [ more ... ]

[News] Rusz tą dupę ! 2 . Kaufland odpowiada
Autor: kamikaze dnia 04 gru : 13:39
Pismo jak pismo, napisane przez rzecznika w odpowi [ more ... ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: Margo dnia 04 gru : 13:08
I proszę - Brytyjska policja ma już pijanych kiero [ more ... ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: Margo dnia 04 gru : 12:51
No i co z takim delikwentem zrobić? Ja bym go nie [ more ... ]

[News] Tiry pod lupą monitoringu
Autor: Margo dnia 04 gru : 12:47
Jak zwykle przepisy sobie, a życie sobie. Nic nowe [ more ... ]


poniedziałek 24 czerwiec 2013
Kłusownik ryb w rękach Policji

logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Posterunku Policji w Przybiernowie wraz ze strażnikami Społecznej Straży Rybackiej  zatrzymali 54-letniego mężczyznę, który nie będąc uprawnionym do rybactwa, przy pomocy rybackich sieci dokonywał połowu ryb na jeziorze przybiernowskim. Wkrótce usłyszy zarzuty.

Do momentu zatrzymania, mężczyzna zdążył złowić w sieci ponad 6 kg ryb, w tym okonie i sandacza. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali kłusownikowi kajak, który wykorzystywał do nielegalnych celów, 5 sztuk sieci rybackich oraz kartę wędkarską.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 24 czerwca 2013 - 16:04:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Ulica Konstytucji 3 Maja przejezdna

24.06.2013b-m.jpg GOLENIOW.PL Na razie nie cała. Od dnia 26 czerwca 2013 roku (środa) udostępniona zostanie dla ruchu kołowego ul. Konstytucji 3 Maja na odcinku od skrzyżowania z ulicą Barnima do skrzyżowania z ulicą Kościuszki.

To kilka dni wcześniej niż zakładał harmonogram robót. Przypomnijmy, iż z uwagi na atak zimy w marcu (śnieg i mróz) prace rozpoczęły się z miesięcznym opóźnieniem. Opóźnienie to zostało jednak nadrobione i prace na tym odcinku dobiegają końca. Dzisiaj (21 czerwca 2012 r.) położona została druga warstwa nawierzchni asfaltowej, a od środy ta część ulicy zostanie udostępniona dla ruchu kołowego.

Tego samego dnia zamknięty zostanie odcinek ulicy Konstytucji 3 Maja między skrzyżowaniem z ulicą Kościuszki a skrzyżowaniem z ulicą Pocztową. Wjazd z ulicy Kościuszki w ulicę Konstytucji tylko w lewo. Około 15 lipca (o terminie poinformujemy) zamknięte zostanie skrzyżowanie ulicy Konstytucji z ulicą Pocztową. Wjazd na ulicę Pocztową, na której obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy, od strony ulicy Bohaterów Warszawy.  

Wykonawcą II etapu modernizacji ulicy Konstytucji 3 Maja wraz z przebudową sieci kanalizacyjnej i wodociągowej jest firma STRABG z Pruszkowa. Koszt inwestycji – 2.180 tys. zł. Termin jej zakończenia – koniec września 2013 roku.
 


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 24 czerwca 2013 - 15:56:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kobieta zepchnięta pod pociąg przez tłum podróżnych

24.06.2013a-m.jpg Opisywana sprawa osiągnęła półmetek, jednakże już teraz możemy stwierdzić, że będzie zakończona sukcesem. Poszkodowana kobieta uległa wypadkowi w 2011 roku w tragicznych okolicznościach. Przerażające jest to, że taki wypadek może przytrafić się każdemu z nas.
Miejscem tragedii był dworzec kolejowy, a dokładniej peron, na który podstawiony został pociąg. Tłum podróżnych w pośpiechu próbował do niego wejść, zajmując wolne miejsca w przedziałach i na korytarzach. To właśnie w tym momencie kobieta w starszym wieku, została zepchnięta pod wagon na tory, przez napierającą grupę ludzi. Można sobie tylko wyobrazić ogromy strach jaki odczuwa człowiek w takiej sytuacji. Na skutek doznanego szoku poszkodowana nie pamięta w jaki sposób wydostała się spod pociągu. Wie natomiast, że pomógł jej w tym mąż. W wyniku upadku doszło do rozległych i poważnych obrażeń ciała. Pierwsza pomoc została udzielona przez kierownika pociągu. Sporządził on również stosowny protokół dokumentujący całe zajście. Kobieta, pomimo odczuwanego bólu, zdecydowała się na kontynuowanie podróży. Niestety po jej zakończeniu niezbędna okazała się hospitalizacja oraz przeprowadzenie zabiegu operacyjnego. Stan poszkodowanej kobiety wymagał leczenia i rehabilitacji przez kilka miesięcy po wypadku.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 24 czerwca 2013 - 14:42:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 19 czerwiec 2013
Zakaz palenia odpadów

19.06.2013d-m.jpg GOLENIOW.PL Straż Miejska w Goleniowie informuje mieszkańców Gminy Goleniów, że zgodnie z art. 192 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r, art. 10 ustawy z dnia 13 września 1996 r o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Goleniów, obowiązuje zakaz palenia wszelkich odpadów.

Dotyczy to także tzw. odpadów zielonych, czyli odpadów stanowiących części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków, targowisk itp. Odpady takie należy gromadzić w workach lub pojemnikach koloru brązowego; przez firmę zajmującą się gospodarką odpadami odbierane one będą co najmniej raz w tygodniu. Odpady biodegradowalne, powstające na terenie posesji i w ogrodach mogą być też gromadzone w pryzmach kompostowych lub w przydomowych kompostownikach.
Naruszenie wymienionych wyżej zasad pozbywania się odpadów zielonych (biodegradowalnych) jest wykroczeniem zagrożonym karą grzywny do 500 zł.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
foto: sxc.hu
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 19 czerwca 2013 - 17:29:04  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Jak na odpust to do Borzysławca

odpust_parafialny_2013-m.jpg"Pragniemy zaprosić na Opust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła w Borzysławcu, na 29.06.2013r.
O godz. 15:00 rozpoczniemy mszą św. Po mszy gry, zabawy, koncerty, zabawa taneczna, fajerwerki oraz mnustwo innych atrakcji. Zabawy familijne i dla dzieci, masa atrakcji oraz nagród do zdobycia czeka na każdego, Kto z nami chce świętować. "

Na pisał na stronie -LINK- Ks. Adam Staśkowiak - proboszcz parafii kościoła  w Borzysławcu.

Od kilku lat wspólnota parafialna organizuje w Borzysławcu Odpust, który raczej przypomina festyn familijny ,  warto się wybrać rodzinnie na tą imprezę. Multum zabawy i niespodzianek , organizatorzy przygotowali w tym roku tak samo jak w latach poprzednich dla każdej osoby która chce świętować razem z mieszkańcami parafii.Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 19 czerwca 2013 - 16:49:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Przetarg na zagospodarowanie odpadów rozstrzygnięty

19.06.2013c-m.jpg GOLENIOW.PL Dzisiaj (18 czerwca 2013 r.) nastąpiło otwarcie ofert na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Goleniów.

Na ogłoszony przez Gminę Goleniów przetarg wpłynęła tylko jedna oferta – Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Goleniowie. Komisja przetargowa, po sprawdzeniu, czy oferta spełnia wszystkie warunki określone w istotnych warunkach zamówienia, przetarg rozstrzygnęła. Odpady komunalne z terenu Gminy Goleniów odbierać będzie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, które zaoferowało za odbiór i zagospodarowanie 1 tony odpadów komunalnych zmieszanych cenę w wysokości 499,01 zł, natomiast za odbiór i zagospodarowanie 1 tony odpadów zebranych selektywnie – 266,81 zł.

Przypominamy, że 30 czerwca 2013 roku upływa termin składania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Deklarację można pobrać w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie lub wypełnić ją elektronicznie na stronie eboi.goleniow.pl i edeklaracja.goleniow.pl.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 19 czerwca 2013 - 16:22:15  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Skrzyżowanie wyłączone z ruchu

 
19.06.2013b-m.jpg
GOLENIOW.PL Od wtorku (18 czerwca 2013 roku) zamknięte dla ruchu kołowego jest skrzyżowanie ulic Konstytucji 3 Maja i Barnima, a co za tym idzie zmieniona została w tym rejonie organizacja ruchu.

Związane jest to z robotami, jakie na skrzyżowaniu będą prowadzone – uzupełnianie i profilowanie podbudowy z tłucznia oraz wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego. Wyłączenie skrzyżowania z ruchu potrwa do 24 czerwca 2013 r. Objazd poprowadzony został ulicami Słowiańską i Grunwaldzką, na jej odcinku między kościołem a blokiem nr 4 zmieniony będzie kierunek ruchu.

Przy okazji informujemy, że na początku lipca wykonawca przebudowy ul. Konstytucji 3 Maja planuje zamknięcie ul. Pocztowej, co również pociągnie za sobą zmianę organizacji ruchu kołowego.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 19 czerwca 2013 - 16:16:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Święto batalionu

19.06.2013a-m.jpg GOLENIOW.PL 17 czerwca 2013 roku 3 Batalion Logistyczny im. Ziemi Goleniowskiej obchodził swoje święto. Podczas uroczystej zbiórki żołnierze batalionu pożegnali swojego wieloletniego dowódcę – podpułkownika Radosława Dłutkowskiego, który awansował na wyższe stanowisko.

W imieniu władz Gminy Goleniów za owocną współpracę podziękowanie wraz z listem gratulacyjnym złożył ppłk. Dłutkowskiemu burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz. Batalionem dowodził będzie dotychczasowy zastępca dowódcy, major Robert Szpakowski.

Święto batalionu było również okazją do wręczenia odznaczeń państwowych i resortowych jego żołnierzom i pracownikom cywilnym oraz powitania żołnierzy wracających z misji w Kosowie i Afganistanie.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 19 czerwca 2013 - 14:01:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 18 czerwiec 2013
Ogólnopolska Noc Profilaktyki

18.06.2013b-m.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu goleniowskiego do uczestnictwa w inicjatywie pn. „Ogólnopolska Noc Profilaktyki”, która odbędzie się 22 czerwca 2013r. w godz. 15.30 – 24.00 na  pl. Lotników w Goleniowie. Projekt realizowany jest przez Komendę Główną Policji w ramach programu „Profilaktyka a Ty”, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w ramach programu „Razem Bezpieczniej”, oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”.

Celem tego ogólnopolskiego i integracyjnego przedsięwzięcia jest promowanie wśród młodzieży mody na życie bez uzależnień oraz przeprowadzenie działań informacyjnych i profilaktycznych z zakresu bezpiecznego zachowania, a także przeciwdziałania wszelkim uzależnieniom. Projekt skierowany jest do wszystkich pokoleń i grup społeczno – zawodowych.”Ogólnopolska Noc Profilaktyki” to inicjatywa mająca na celu zaproszenie wszystkich do NARODOWEGO ZRYWU WOLNYCH SERC. Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka.


Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 czerwca 2013 - 13:45:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Goleniowianin na mistrzostwach świata

18.06.2013a-m.jpg GOLENIOW.PL Krystian Zalewski, zawodnik goleniowskiego klubu MKS „Barnim”, znalazł się kadrze Polski na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce w Moskwie.

Udział w Mistrzostwach Świata goleniowski lekkoatleta zapewnił sobie 9 czerwca 2013 podczas międzynarodowego mitingu Mohammed VI d'Athletisme w marokańskim Rabacie (na zdjęciu), gdzie w biegu na 3000 m z przeszkodami uzyskał czas 8:23,31, poprawiając o ponad 2 sekundy swój rekord życiowy. Wypełnił w ten sposób minimum określone przez Polski Związek Lekkiej Atletyki (8:26,00) i zagwarantował sobie start w największej tegorocznej imprezie lekkoatletycznej – Lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w dniach 10 – 18 sierpnia w Moskwie.

Trenerem Krystiana Zalewskiego jest Jacek Kostrzeba.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 czerwca 2013 - 12:47:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 248
unikalnych: 89

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 543998
unikalnych: 240862

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 968969
unikalnych: 350728

Online
Gości: 8
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 574, Najnowszy: marfi

Ogłoszenia
Sprzedam
Opel Vectra C-email-
12 gru : 11:11
Sprzedam, Opel Vectra C kombi, kolor srebrny, 2004 rok, 1,9 CDTI, 150KM, przebieg 175000 km, NAVI, tempomat, manualna skrzynia biegów. Przegląd i OC do lipca 2015 roku. Cena 15900 zł. Świnoujście
Fahrer-email-
10 gru : 10:06
Szczecin - Goleniów lotnisko i nie tylko-przewóz osób
Witam,
Oferuję przewozy relacji Szczecin Goleniów lotnisko 120zł i nie tylko.
Przewożę na terenie Szczecina/ województwa/ Kraju i gdzie tylko sobie Państwo zażyczą.
Dysponuję komfortowym samochodem marki Mercedes C 202.
Jestem doświadczonym kierowcą przyjeżdżam i odwożę bezpiecznie zawsze na czas.
Usługi świadczę 7 dni w tygodniu 24h
Obsługuję:
- lotniska
- przejazdy pracownicze
- imprezy integracyjne
- przejazdy weselne
- itp.
Telefon kontaktowy: 503 427 200
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1261 sek., 0.0283 z tego dla zapytań.