Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Pożar po uderzeniu pioruna
Autor: Margo dnia 17 sie : 14:22
Do dnia 17-08-15 r. do godz. 14:04 ani na portalu [ more ... ]

[News] Bartosz Wilk z Goleniowa nagrodzony przez ministra
Autor: Margo dnia 14 sie : 14:30
Gratuluję !

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 13 sie : 00:20
czytelnik nie wie co autor ma na myśli. Pani dwukr [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: admin dnia 11 sie : 10:58
Pani Małgorzata zapewne miała na myśli wójtów:) [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 11 sie : 07:08
Soltysi zadłużyli gminy? Sołtys nie zarządza gminą [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: admin dnia 03 sie : 22:34
Sprawa opisana w poście wyżej , nabrała dalszego c [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 03 sie : 13:35
Rozumię, że autor anonimu ma jakieś obawy, ale ty [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 18:20
A nie zastanowiło cię "wprawiony" dlaczego nadawca [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 01 sie : 15:40
Ludzie listy piszą, ale bez nadawcy. Uważam, ze su [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 07:57
Ciekawe, że jednymi anonimami Gmina zajmuje się be [ more ... ]


wtorek 21 październik 2014
Harcerskie śpiewanie


21.10.2014b-m.jpg
GOLENIOW.PL Zorganizowany przez goleniowski Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej ma już swoją kilkunastoletnią tradycję. W miniony weekend (17-19 października 2014 r.) odbył się po raz trzynasty.

Jego hasłem od początku jest „Śpiewanie dla Andrzeja”, ale w tym roku motywem wiodącym harcerskich prezentacji były Szare Szeregi, organizacja harcerska działająca w okresie okupacji. Hufiec ZHP rozpoczął w ten sposób całoroczną kampanię „Bohater”, za którego harcerze obrali sobie właśnie Szare Szeregi. Patronat nad festiwalem objął szczeciński oddział Instytutu Pamięci Narodowej, a gościem specjalnym harcerzy był kapitan Zbigniew Piasecki – członek Szarych Szeregów, żołnierz Armii Krajowej i uczestnik Powstania Warszawskiego, który o tamtych mrocznych czasach i o swojej działalności opowiadał. Wysłuchano go z wielką uwagą, a za spotkanie podziękowano bukietem białych i czerwonych kwiatów.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 21 października 2014 - 14:54:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Gonitwa za lisem w Żółwiej Błoci

21.10.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL W minioną sobotę (18 października 2014 r.) podgoleniowska Żółwia Błoć była królestwem koni i ich miłośników. Po raz ósmy został tu zorganizowany tradycyjny „Hubertus” - impreza kończąca sezon jeździecki.

Głównym punktem tej widowiskowej i atrakcyjnej imprezy jest pogoń za lisem. W tym roku udział w niej wzięło 37 jeźdźców (mężczyźni i kobiety) z 16 stajni z całego województwa, między innymi ze Szczecinka, Gryfina, Pilchowa, Wolina, a nawet z odległej Bydgoszczy. Lisem był Grzegorz Piątkowski z Rzęstkowa k. Gryfic.

Nim gonitwa się rozpoczęła, jej uczestnicy zostali przedstawieni licznie przybyłym sympatykom tej imprezy, a następnie po krótkiej modlitwie ks. Mariusz Cywka poświęcił i konie, i jeźdźców. Chwilę później master – Teresa Jancelewicz z Żółwiej Błoci – dała znak do rozpoczęcia gonitwy i się zaczęło... „Lis” ruszył z kopyta, zwodząc goniących, zmieniając kierunki jazdy i co jakiś czas chowając się do „nory”, pozostali próbowali podejść do niego jak najbliżej i zerwać przyczepioną do ramienia lisią kitę. Nie było to takie proste, toteż gonitwa trwała kilkanaście minut, dostarczając wielu emocji publiczności. Ostatecznie lisa dogonił i zwycięzcą gonitwy został Krzysztof Tyburczy ze stajni Żurawie i to jemu przyglądający się zawodom zastępca burmistrza Henryk Zajko wręczył puchar ufundowany przez Burmistrza Gminy Goleniów. Była też wielka butla szampana, którą zwycięzca podzielił się z innymi (niektórzy jeźdźcy pili go stojąc na koniu). Konie udekorowano, a w nagrodę każdy otrzymał wiaderko świeżej marchewki.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 21 października 2014 - 14:02:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 20 październik 2014
Zbytnia odległość

Pytania do Pana Burmistrza

W związku z utworzeniem obwodów głosowania na terenach wiejskich gminy i umiejscowieniu obwodowych komisji wyborczych w zbytnich odległościach od niektórych mieszkańców:

1. Czy gmina stworzy możliwość oddania głosu wyborcom zamieszkującym na terenach wiejskich?
2. Czy w tych obwodach, gdzie siedziba lokalu wyborczego jest zbytnio oddalona od niektórych mieszkańców , 16 listopada zorganizowany zostanie darmowy dowóz wyborców do lokalu wyborczego?


Nadesłane przez Margo
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 20 października 2014 - 13:35:38  ::  Czytaj/Komentuj: 0

„Gazeta Goleniowska” - więcej stron i koloru

nowegg.jpg Od najbliższego wydania (dn.24.10.br.) „Gazeta Goleniowska” będzie na stałe wydawana na 32 stronach w pełnym kolorze przy tej samej cenie.

To wynik zmiany drukarni. Nowa umożliwia nam łatwiejsze pod względem technologicznym i uzasadnione ekonomicznie powiększenie objętości gazety do 32 kolorowych stron. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie takiego rozwiązania, po dobrym przyjęciu wśród lokalnych przedsiębiorców materiałów promocyjnych pod nazwą „Partner miesiąca Gazety Goleniowskiej” - we wrześniu partnerem „GG” był Bank Spółdzielczy w Goleniowie, w październiku jest nim „Szpitalne Centrum Medyczne” w Goleniowie sp. z o.o., a w listopadzie będzie to goleniowska firma „Marsel”. Zwiększeniem objętości gazety zrekompensujemy naszym Czytelnikom z nawiązką ilość stron poświęcaną tej promocji. A przy okazji wprowadzimy na stałe do gazety kilka nowych rozwiązań redakcyjnych. Zachęcamy naszych Czytelników, by się z nimi zapoznali i sami je ocenili.Leszek Ozimek
redaktor naczelny


Informację powieliliśmy za zgodą redaktora naczelnego Gazety Goleniowskiej
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 20 października 2014 - 13:33:37  ::  Czytaj/Komentuj: 1

piątek 17 październik 2014
Ruch prawie normalny

17.10.2014c-m.jpg GOLENIOW.PL Nie ma większych ograniczeń w ruchu kołowym na wylotowej ulicy Wojska Polskiego, która od kilku tygodni jest remontowana.

Położona już została warstwa wyrównująca na całym remontowanym odcinku, aktualnie trwa wymiana krawężników i tylko w miejscu, na którym prowadzone są te prace, ruch odbywa się jednym pasem. Większe ograniczenia w ruchu kołowym zostaną wprowadzone kiedy wykonawca (jest nim firma PRD z Nowogardu) przystąpi do układania warstwy ścieralnej. Zgodnie z umową, remont nawierzchni ulicy Wojska Polskiego powinien zostać zakończony 31 października 2014 r.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 17 października 2014 - 16:17:37  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Przejazd zamknięty

17.10.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Jak zapowiadaliśmy, od soboty 11 października 2014 r., zamknięte całkowicie dla ruchu kołowego zostało skrzyżowanie ulic Szkolnej i Pułaskiego. Cały ruch do i ze wschodniej części miasta odbywa się ulicą Dworcową, a dojazd samochodów dostawczych do Ikei, Lidla i sklepu meblowego możliwy jest zmodernizowaną już częścią ulicy Szkolnej.
Modernizacja i przebudowa tego newralgicznego skrzyżowania to ostatni etap największej w tym roku inwestycji drogowej w mieście – przebudowy ulicy Szkolnej wraz z infrastrukturą techniczną. Roboty prowadzone są obecnie na odcinku od parkingu przy Lidlu do samego przejazdu, obejmują też kilkudziesięciometrowy odcinek ulicy Pułaskiego. Zakończone zostaną za około 4 tygodnie.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 17 października 2014 - 16:12:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Uwaga na naciągaczy

17.10.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL Dziś (15.10.2014 r.) dzięki monitoringowi miejskiemu Straż Miejska zauważyła, że pod sklepem "Biedronka" przy ul. Puszkina ok. 60-letni mężczyzna zbiera datki do puszki. Starszy pan zbierał fundusze na leczenie niepełnosprawnych dzieci w imieniu koszalińskiej Fundacji "Nadzieja". Jednak jak się okazało fundacja ta została w 2008 r. wykreślona z Krajowego Rejestru Sądowego, a dodatkowo zbierający nie posiadał stosownych pozwoleń zbiórkę publiczną (na terenie gminy pozwolenie takie wydaje burmistrz lub wójt, na terenie powiatu starosta, na terenie województwa wojewoda oraz na terenie całego kraju - Minister Spraw Wewnętrznych). Mężczyzna próbował tłumaczyć się, że tak naprawdę to nie zbiera pieniędzy, ale sprzedaje pocztówki, z zysk z ich sprzedaży przeznacza na leczenie chorych dzieci.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 17 października 2014 - 16:08:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kandydat na Burmistrza Goleniowa z Ruchu Oburzonych


sidorowicz.jpgPan SIDOROWICZ Ryszard z Goleniowa członek Ruchu Oburzonych został oficjalnie zgłoszony z Listy KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność  jako Kandydat na fotel Burmistrza Goleniowa w najbliższych wyborach samorządowych.


Należy nadmienić, iż Pan Ryszard jest również kandydatem w wyborach do Rady Gminy Goleniów w okręgu numer 12 z listy KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 17 października 2014 - 15:07:33  ::  Czytaj/Komentuj: 3

czwartek 16 październik 2014
Wsiadł za kółko pijany i uderzył w drzewo

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Policjanci ruchu drogowego goleniowskiej komendy zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który uderzył w drzewo w okolicach Osiny, a następnie pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu. Grozi mu do 2 lat więzienia.Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w pobliżu miejscowości Osina samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kiedy dotarli na miejsce, zauważyli w lesie rozbitego opla, jednak jego kierowcy nie było. W wyniku podjętych czynności stróże, prawa ustalili świadków zdarzenia, a następnie udali się w poszukiwanie kierowcy. Kilkanaście minut później zauważyli mężczyznę idącego drogą w kierunku Węgorzyc, którego rysopis odpowiadał podanemu przez świadków.SAM 0167


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 października 2014 - 16:40:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nietrzeźwy poranek w Nowogardzie

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL
Policjanci goleniowskiej drogówki przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Kierowcy poruszający się po ulicach Nowogardu poddawani byli badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano sześciu kierowców, którzy prowadzili swe pojazdy będąc pod wpływem alkoholu.
Policjanci Referatu Ruchu Drogowego goleniowskiej komendy przeprowadzili w Nowogardzie wzmożone działania ukierunkowane na eliminację z ruchu tych, którzy siadają za kierownicę na "podwójnym gazie". Kontrole prowadzone były m.in. na ul. Poniatowskiego, Bohaterów Warszawy i Bema.
W czasie trwania akcji funkcjonariusze ujawnili 6 kierujących, którzy pili wcześniej alkohol. U trzech z nich, badanie wykazało ponad 0,5 promila. Ci kierowcy poniosą odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa, pozostali odpowiedzą za wykroczenie. Niechlubnym rekordzistą poranka okazał się 57-letni motorowerzysta, który miał w organizmie 0,7 promila alkoholu.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 października 2014 - 13:30:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 321 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 921 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 929 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 646 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 752 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 220320


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
market.JPG

fary.jpg

baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 28
unikalnych: 10

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 654057
unikalnych: 274462

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1147829
unikalnych: 398731

Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 602, Najnowszy: nucleon

Ogłoszenia
Sprzedam
Randstad Polska Sp. Z O.o.-email-
21 sie : 15:41
Dla jednego z naszych klientów, lidera rynku światowego w dziedzinie produkcji części i akcesoriów samochodowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik linii produkcyjnej

Opis stanowiska:

- praca przy produkcji
- obsługa urządzeń produkcyjnych
- układanie produktów w przestrzeni magazynowej

Wymagania:

- zaangażowanie i chęć do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane
- wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szkolenia wstępne
- wynagrodzenie miesięczne plus premie
- dodatkowe premie kwartalne
- pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

APT 47/3 - praca tymczasowa
Randstad Polska Sp. Z O.o.-email-
21 sie : 15:44
Dla jednego z naszych klientów, lidera branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik produkcji-branża spożywcza

Opis stanowiska:

- proste prace produkcyjne
- kontrola produktu końcowego
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- zapał i chęć do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
- pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku
- dowóz do zakładu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."
APT 47/3 - praca tymczasowa
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1343 sek., 0.0365 z tego dla zapytań.