Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]

[News] Porzucone szczeniaki
Autor: kamikaze dnia 28 lut : 13:04
Oczywistym jest że kogoś komu mimo wszystko los ty [ more ... ]


czwartek 03 styczeń 2013
Nielegalna wycinka drzew

03.01.2013a.jpgGOLENIOW.PL Dnia 29 grudnia 2012 r. Straż Miejska została poinformowana o wycince drzew w parku w Budnie. Patrol strażników, który udał się na miejsce, ujął na gorącym uczynku sprawcę. Był nim 31-letni mieszkaniec wsi Budno, który za pomocą ręcznej piły i siekiery zdążył wyciąć 7 klonów. Sprawcę przekazano wezwanemu na miejsce patrolowi Policji. Za nielegalną wycinkę drzew odpowie przed sądem.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 03 stycznia 2013 - 15:22:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 02 styczeń 2013
NOC BIOLOGÓW 2013

nocbiolo.jpg

NOC BIOLOGÓW 2013

GMO to przyszłość czy zagrożenie? Jak nie zostać zjedzonym? Czym nasz pupil może nas zarazić? Jakie tajemnice skrywa świat węży? Czy znajdziemy życie w kropli wody? Czy bezkręgowce wiodą czasem denne życie? I dlaczego latem zamykają nam kąpieliska?

Odpowiedzi na te pytania poszukamy wspólnie - już po raz drugi - podczas ogólnopolskiej NOCY BIOLOGÓW, w piątek  11 stycznia. W dwudziestu ośrodkach naukowych na terenie całego kraju dzieci i młodzież pod okiem naukowców podglądać będą, jak tętni życie. To wyjątkowe przedsięwzięcie, zaproponowane przez uniwersyteckie wydziały przyrodnicze, skierowane jest przede wszystkim do młodzieży szkolnej, ale tego dnia zapraszamy również rodziców z dziećmi, studentów i wszystkich zainteresowanych otaczającą nas rzeczywistością.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 02 stycznia 2013 - 19:01:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Koncert kolęd

02.01.2013.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 02 stycznia 2013 - 18:54:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

MAŁY KONKURS RECYTATORSKI JUŻ W MARCU 2013 ROKU

gdk.jpg NA OBA POZIOMY ELIMINACJI : etap  miejsko - gminny  - zapraszamy: 6 marca w godzinach: 10.00 -15.30 oraz na etap powiatowy - zapraszamy: 11 marca w godzinach 10.00 - 15.30 do Goleniowskiego Domu Kultury ( sala koncertowa ) przy ulicy J. Słowackiego 1.
Regulamin  wraz z  kartą zgłoszenia do pobrania na stronie : -LINK- w dziale POBIERALNIA


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 02 stycznia 2013 - 15:44:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 01 styczeń 2013
Czy grozi ewakuacja pacjentów szpitala w Goleniowie? Czyli Demolition Women w akcji

 
elzbieta_kasprzak1.jpg W dniu wczorajszym tj. 31.12.2012 w trybie pilnym doszło do spotkania personelu medycznego oraz pracowników Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie z przebywającym do wczoraj na urlopie Panem Zbigniewem Mazur, przewodniczącym rady nadzorczej placówki, a jednocześnie przedstawicielem starostwa. Do spotkania doszło na wniosek pracowników Szpitala w Goleniowie po tym jak nowa Pani Prezes tej instytucji Elżbieta Kasprzak  przedstawiła załodze nowe plany odnośnie propozycji płacowych, w ramach kontraktów, które mają zostać podpisane od lutego 2013. W propozycjach Pani Prezes planuje kolejne obniżenie płac dla personelu tym razem, aż o 30% w stosunku do obecnych wynagrodzeń. A przypomnieć należy lub napisać aby dowiedzieli się mieszkańcy powiatu, że już we wrześniu 2012 obniżono wszystkim pracownikom pensje o 20%. Spowodowało to częściowy odpływ części personelu niegodzącego się z obniżkami, gdyż płace w naszym szpitalu i tak chyba należą do najniższych wynagrodzeń w szpitalach na terenie województwa.

Pracownicy po zapoznaniu się z planami Pani Prezes stwierdzili, że nowe propozycje są nie do przyjęcia i w żaden sposób są dla nich nie do zaakceptowania. Jeden z lekarzy w rozmowie ze mną wręcz stwierdził, że już we wrześniu nosił się z zamiarem odejścia , lecz postanowił pozostać gdyż po prostu szkoda mu nakładu pracy jaki musiał wnieść kilka lat temu w nasz szpital, aby stawał się placówka medyczną nie odbiegająca w standardach od szpitali np w Szczecinie. Stwierdził że problemu z zatrudnieniem w szpitalach w Szczecinie nie będzie dla lekarzy z Goleniowa na o wiele lepszych warunkach płacowych. Nowych warunków nie przyjmą jako personel i w związku z tym szpitalowi grozić będzie ewakuacja pacjentów do innych szpitali.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 01 stycznia 2013 - 14:20:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

No i mamy ten Nowy Rok !

nowy2013.jpg
Wiemy - to jest dla Was szok,
że znowu mamy Nowy Rok tym razem 2013 !

Niech będzie radosny, niech się zacznie mile i niech Wam przyniesie same szczęśliwe chwile.
Niech nasze życzenia, spełnią się co do joty.
Niech ominą Was kłopoty.

Redakcja Goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 01 stycznia 2013 - 00:57:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 28 grudzień 2012
Uwaga

28.12.2012c.jpgGOLENIOW.PL Wojewoda Zachodniopomorski rozporządzeniem z dnia 7 grudnia 2012 roku wprowadził na terenie województwa zakaz używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych. Zakaz ten wprowadzony został w celu zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa publicznego i obowiązuje w okresie od 17 grudnia 2012 r. do 2 stycznia 2013 r., z wyjątkiem dni 31 grudnia 2012 r. i 1 stycznia 2013 r. Naruszenie zakazu jest wykroczeniem, za które grozi kara grzywny w wysokości od 20 do 500 zł. Zakaz ten nie dotyczy używania wyrobów pirotechnicznych przez podmioty do tego uprawnione.

Sprzedawcom przypominamy, że wszelkie wyroby pirotechniczne mogą być sprzedawane tylko osobom pełnoletnim.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 28 grudnia 2012 - 17:33:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Gmina na 5!

28.12.2012bb.jpg GOLENIOW.PL Studenckie Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Analiz Regionalnych, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, przyznało Gminie Goleniów tytuł "Gmina na 5!".

Raport, przygotowany przez studentów SGH, prezentuje ocenę z badania jakości obsługi potencjalnych inwestorów przez urzędy gmin. Badaniem tym objęto około 900 gmin w kraju, w Województwie Zachodniopomorskim - 25, w tym Gminę Goleniów. Badanie składało się z dwóch części: audytu stron internetowych oraz oceny kontaktu elektronicznego z gminami metodą tajemniczego klienta. Tytuł "Gmina na 5!" przyznano 66 samorządom, które wyróżniają się wysokim poziomem obsługi klienta-przedsiębiorcy z wykorzystaniem elektronicznych narzędzi komunikacji. W gronie tym znalazła się również Gmina Goleniów. Wysoko (9 na 10 punktów) oceniono zwłaszcza witrynę internetową gminy.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 28 grudnia 2012 - 17:18:51  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zmarł prezes Związku Kombatantów

28.12.2012a.jpg GOLENIOW.PL 25 grudnia 2012 roku zmarł Waldemar Dułak - prezes goleniowskiego zarządu Związku Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych.

Kapitan rezerwy Waldemar Dułak urodził się w 1928 roku w Suwałkach. Jako 13-letni chłopiec został wywieziony do miejscowości Gumbinnen (obecnie Obwód Kaliningradzki), gdzie pracował w gospodarstwie rolnym. Kiedy zbliżał się front, uciekł z niewoli i wrócił do Suwałk. W kwietniu 1945 roku, nie mając jeszcze 17 lat, zgłosił się na ochotnika do Wojska Polskiego. Służył w 27 pułku piechoty II Armii Wojska Polskiego. Wraz z tą armią zakończył II wojnę światową pod Budziszynem. W 1960 roku zrezygnował ze służby wojskowej i podjął pracę w Nadleśnictwie Widzieńsko. W Goleniowie zamieszkał w 1968 roku. Na emeryturę przeszedł jako pracownik Fabryki Kabli w Załomiu. W 2000 roku wybrany został prezesem goleniowskiego zarządu Związku Kombatantów Rzeczpospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 29 grudnia 2012 r.; o godz. 14.00 - wystawienie, o godz. 14.30 - odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 28 grudnia 2012 - 15:30:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 27 grudzień 2012
Pożar domku letniskowego pod Stepnicą

GŁOS SZCZECIŃSKI Cztery zastępy straży pożarnej brały udział w akcji gaszenia pożaru domu letniskowego w Widzeńsku pod Stepnicą. Nie ma informacji o ofiarach.
- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 8 rano. Na miejsce wyjechały cztery zastępy. Pożar nie okazał się duży. Nie mamy informacji, aby ktoś ucierpiał. Trwa dogaszanie - mówi dyżurny komendy powiatowej straży pożarnej w Goleniowie.

Nie wiadomo co było przyczyną wybuchu pożaru.


mp

Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"
informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 27 grudnia 2012 - 15:31:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 58
unikalnych: 8

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 456829
unikalnych: 217895

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 820137
unikalnych: 318827

Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 553, Najnowszy: weroniczkamala

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
22 lip : 16:41
Znasz niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?

Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką Osób Starszych!

InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy. Gwarantujemy legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.
Małgorzata Biały-email-
15 lip : 14:24
Już dziś zostań KONSULTANTKĄ/em FIRMY ORIFLAME- -LINK-

- Jako konsultant/ka Oriflame możesz kupować wszystkie produkty z Katalogu,w cenie niższej o 20%, dzięki temu oszczędzisz na własnych zakupach.

- Sprzedając kosmetyki po cenach katalogowych zarabiasz właśnie na tej różnicy.Pamiętaj, nie masz obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę.

- Przedstaw katalog swoim znajomym, sąsiadom lub współpracownikom, i zbierz od nich zamówienia żeby zarobić pieniądze.

- Zacznij budować swoją grupę Konsultantów. Zaproś osoby, które znasz i namów je, aby tak jak Ty zostali Konsultantami.Twoje zyski wynikają z obrotów całej Twojej grupy.

- Wśród naszych Konsultantów można spotkać studentów, pracowników etatowych, uczniów, emerytów oraz matki, które opiekują się dziećmi.

- Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia.Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

- Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę.

- Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta-nagrody o wartości ok.400 zł.

- Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów!


INFORMACJE: gg 9052425; -email- . -LINK- . tel.606-638-894

Formularz rejestracji > -LINK-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1579 sek., 0.0405 z tego dla zapytań.