Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:23
-LINK-

[News] Nowa Droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego i alternatywna trasa nad morze
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:42
Nie należy zapominać, że Gmina wydatkowała dodatko [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Valdo dnia 03 mar : 10:11
Jak to mówią " MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Margo dnia 03 mar : 08:04
No cóż - doradca burmistrza oraz Marszałek (tak pr [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: admin dnia 01 mar : 12:56
Dodatkowo dochodzą koszty nagród , nagród jubileus [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: Margo dnia 01 mar : 12:44
Policzyłam sobie, niestety dane nie są w pełni akt [ more ... ]

[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]

[News] Ptaszki ćwierkają ... a raczej burmistrz
Autor: Margo dnia 09 paź : 19:10
Hm. może burmistrz jednak by się zastanowił nad do [ more ... ]


sobota 07 marzec 2015
100 tys. Polaków bez dachu nad głową!

http://www.tvorlica.pl/wp-content/uploads/2012/02/bezdomni-40075.jpgW ostatnich dniach, miało miejsce wielkie liczenie bezdomnych. Okazuje się, że bez dachu nad głową jest 100 000 Polaków, a to liczba trzy razy większa niż dwa lata temu. Liczenie odbywa się co dwa lata. Poprzednio stwierdzono 31 000 osób bezdomnych. Tegoroczne wyniki będą znane za kilka tygodni, ale już teraz mówi się że będzie to od 90 do nawet 110 000 osób. W niektórych miastach, jak np. w Radomiu dane zwiększyły się o 400%. Dwa lata temu doliczono się tam ponad 70 bezdomnych, a w tym roku aż 289.

Źródło: -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  sobota 07 marca 2015 - 13:45:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Radzieckie standardy

todd-kolor.jpg Mordy polityczne zna cały świat, ale chciałoby się powiedzieć, że Związek Radziecki przodował w tej dziedzinie, jak zresztą w każdej innej. Wiarę w to przodowanie w każdej dziedzinie wciskano nam co najmniej przez 44 lata.
 
Wróćmy jednak do chwili obecnej. W pobliżu Placu Czerwonym został zastrzelony oponent Putina. Przed wszczęciem jakiegokolwiek śledztwa, przedstawiciel prokuratury od razu zasugerował, że zrobili to oczywiście jego własni towarzysze! Skąd mu to przyszło do głowy? To proste, tak przecież od zawsze działa KGB. Wysadza budynki z własnymi obywatelami w Moskwie, żeby mieć pretekst do wojny w Czeczenii. Według tych samych standardów zamach w Smoleńsku usiłowano tłumaczyć rozkazem pijanego polskiego generała, gdy tym czasem rozkaz wadliwego naprowadzania maszyny wydawał trzeźwy najprawdopodobniej tego dnia rosyjski generał z Moskwy. Trudno się zatem dziwić, że właśnie ujawniono w Internecie jakieś najprawdopodobniej fałszywe dokumenty o naszych Żołnierzach Niezłomnych.

Natomiast sensacje dotyczące dziennikarza z zaprzyjaźnionej stacji telewizyjnej, ujawnione przez GW, to zapewne pałacowe rozrywki w gronie samych swoich. Nikt chyba już nie ma wątpliwości, że ten rząd-nierząd żadnym rządzeniem się nie para.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 07 marca 2015 - 09:58:23  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 06 marzec 2015
Czy w Polsce jest to możliwe?

Parlamentarzyści dojeżdżają do pracy rowerami, a prezydenci jeżdżą pociągami, drugą klasą...
To nie sen. To szwajcarska rzeczywistość. Politycy mają tak ograniczoną władzę, że często nawet nie warto znać ich nazwisk.

Jak na tę porę dnia było jeszcze sporo pustych miejsc. Siedziałem pod oknem.Lubię patrzeć na góry i czuć spokój, który emanuje z ich zaśnieżonych szczytów...
Pociąg zatrzymał się na kolejnej stacji. Przez cztery minuty obserwowałem bez pośpiechu wsiadających podróżnych. - C'est libre? - spytał ktoś.
Wyrwany z przyjemnej zadumy, szybko odwróciłem głowę. Napotkałem serdeczny uśmiech i miłe oczy, uprzejmie pytające o wolne miejsce. Szybko odparłem, że oczywiście,można się przysiąść. Chwilę przyglądałem się mojemu współtowarzyszowi podróży.Kogoś mi przypominał, nie wiedziałem kogo, ale byłem pewien, że już kiedyś widziałem tę twarz w gazetach. Jednak ze względu na mój toporny francuski, nie odważyłemsię zagadnąć i wybadać, kim jest mój tajemniczy sąsiad. Starszy pan wyjął gazetę,a ja powróciłem do podziwiania krajobrazu…
 
Tak oto przegapiłem okazję na rozmowę z prezydentem Szwajcarii.

Zupełnie nieświadomie spędziłem kilkadziesiąt minut z Josephem Deissem, ówczesnym prezydentem Konfederacji Szwajcarskiej. Czy znacie to nazwisko?
Czy kojarzą się Wam z kimś, takie osoby jak: Samuel Schmid, Moritz Leuenberger, Micheline Calmy-Rey? Podejrzewam, że są Wam one równie nieznane jak mnie przed kilkoma laty.A są to - w kolejności urzędowania - głowy państwa szwajcarskiego.
Dlaczego jednak nie są znani? Dlaczego nie mówi się o nich? Choć przez tutejsze banki przelewają się ogromne sumy pieniędzy,wielkie międzynarodowe koncerny tu płacą podatki, a wiele światowych decyzji jest podejmowanychwłaśnie u Helwetów, to nie mamy zielonego pojęcia, kto rządzi tym krajem! - Szczerze mówiąc,
również wielu Szwajcarów musi się chwile zastanowić nad nazwiskiem aktualnego prezydenta.
 
I wiecie co?

To jest właśnie najpiękniejsze! Demokracja bezpośrednia Politycy mają tak ograniczoną władzę,że często nawet nie warto znać ich nazwisk. Każdą ustawę uchwaloną przez parlament można przecież odrzucić za pomocą referendum. Jeśli ustawa nie dotyczy zmian konstytucyjnych,
wystarczy zebrać jedynie 50 tys. podpisów w ciągu 100 dni. W przypadku zmian konstytucyjnych ustawa musi zostać zatwierdzona przez obywateli, poprzez referendum (tzw. referendum obowiązkowe).

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  piątek 06 marca 2015 - 21:51:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Bronisław „Plagiat” Komorowski – prezydent lansuje się hasłem... Wiktora Janukowycza

Kampania wyborcza z każdym dniem coraz bardziej nabiera tempa. Ostatnio sztabowcy Bronisława Komorowskiego zaatakowali kandydata PiS Andrzeja Dudę zarzucając mu kopiowanie programu wyborczego, tymczasem okazuje się, że Bronisław Komorowski sam posługuje się hasłem, którego jeszcze niedawno używał nie kto inny, jak obalony prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz.
 
Wszystko zaczęło się od ataku sztabowców Bronisława Komorowskiego na Andrzeja Dudę. Kandydatowi PiS zarzucono, że w swoim programie wyborczym zawarł „filary” programu Bronisława Komorowskiego, realizowanego rzekomo w czasie jego prezydentury. Andrzej Duda zdumiony tymi oskarżeniami ripostował:
- Prezydent Komorowski jest prezydentem od pięciu lat i jakoś nie przypominam sobie, aby realizował program, w którym nie ma podwyższenia wieku emerytalnego (...). To przecież nie kto inny, a Bronisław Komorowski podpisał ustawę podwyższającą wiek emerytalny wszystkim Polakom do 67 roku życia (...) Miał pięć lat, by działać. Wszyscy, z którymi się spotykam, mówią, że są zawiedzeni tą prezydenturą i że Polska potrzebuje zmiany (...) Jeśli prezydent i jego otoczenie twierdzą, że moje wystąpienie było kopiowaniem tego, co robił, to rozumiem, że debata między nami się odbędzie i o tym porozmawiamy – mówił Andrzej Duda.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  piątek 06 marca 2015 - 19:04:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Łatają dziury

06.03.2015a-m.jpg GOLENIOW.PL Zima była lekka, ale gdzieniegdzie asfaltowa nawierzchnia została zniszczona przez zamarzającą wodę. Naprawianie pozimowych szkód już trwa.
Najwięcej dziur powstało na ulicach mających starą, zniszczoną nawierzchnię asfaltową. Woda przedostaje się szczelinami w głąb asfaltu, a w czasie mrozów zamarza rozsadzając nawierzchnię. Reszty dopełniają koła samochodów.
Na ulicach Goleniowa pracują już ekipy łatające dziury. Oczywiste, że powoduje to zakłócenia w ruchu, jednak nie ma potrzeby zamykania ulic na czas robót i ruch trwa cały czas. Prac remontowych nie da się prowadzić nocą i z powodu temperatur spadających poniżej zera, i z powodu hałasu powodowanego przez maszyny do cięcia i ubijania asfaltu.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 06 marca 2015 - 15:55:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zakopower na „Urodziny Goleniowa”

05.03.2015a-m.jpg GOLENIOW.PL W sobotę, 16 maja br. na Plantach odbędzie się drugi już festyn z okazji „Urodzin Goleniowa". Tego dnia w 1945 roku ślubowanie złożył pierwszy polski burmistrz naszego miasta, więc 16 maja można traktować jako symboliczną datę „urodzin" polskiego Goleniowa.

Obchody tej rocznicy będą miały podobny charakter, jak w ubiegłym roku: sympatycznego spotkania mieszkańców gminy na Plantach, bez żadnych pompatycznych akcentów. Głównym punktem programu będzie koncert lubianego zespołu „Zakopower". Umowa z zespołem jest już podpisana, koncert jest pewny.

Oczywiście, nie ma mowy o żadnych biletach, koncert finansuje gmina Goleniów. Już dziś serdecznie zapraszamy w sobotę 16 maja na Planty![ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 06 marca 2015 - 15:49:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Ruszyły zapisy do XXVII Goleniowskiej Mili Niepodległości

05.03.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL

Jak informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie, jest już dostępny internetowy formularz zgłoszeniowy do XXVII Goleniowskiej Mili Niepodległości o Puchar Burmistrza Gminy Goleniów i Bieg Gaz-System S.A. na 10 km, który odbędzie się, jak zawsze, 11 listopada.
Zgłoszenia można dokonać pod tym adresem, regulamin Mili jest dostępny tutaj, a więcej informacji o imprezie, która stała się jedną z największych tego typu imprez w Polsce znajdziemy tutaj. Poniżej prezentujemy film promocyjny XXVII Goleniowskiej Mili Niepodległości o Puchar Burmistrza Gminy Goleniów i Bieg Gaz-System S.A. na 10 km.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 06 marca 2015 - 15:39:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 05 marzec 2015
75. rocznica Zbrodni Katyńskiej

75. rocznica Zbrodni Katyńskiej - niezalezna.pl W czwartek przypada 75. rocznica sowieckiej decyzji o Zbrodni Katyńskiej. 5 marca 1940 r. Biuro Polityczne Komitetu Centralnego Wszechzwiązkowej Komunistycznej Partii (bolszewików) w specjalnej uchwale zdecydowało o rozstrzelaniu polskich oficerów – jeńców wojennych więzionych w tzw. obozach specjalnych NKWD w liczbie 14736 osób oraz Polaków osadzonych w więzieniach zachodnich obwodów Ukrainy i Białorusi w liczbie 10685 osób.
5 marca 1940 r. na wniosek szefa NKWD Ławrientija Beri Biuro Polityczne KC WKP(b) zdecydowało o rozstrzelaniu polskich jeńców wojennych przebywających po 17 września 1939 roku w sowieckich obozach w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie oraz polskich więźniów przetrzymywanych przez NKWD na obszarze zajętych wschodnich województw Rzeczypospolitej.
W wyniku tej zbrodniczej decyzji zgładzono około 22 tys. obywateli polskich. Na wniosku Berii znajdują się podpisy Stalina, Woroszyłowa, Mołotowa i Mikojana, a także ręczna notatka: „Kalinin-za, Kaganowicz-za”.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 05 marca 2015 - 20:58:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kukiz: Mam obowiązek krzyczeć!

Kukiz: Mam obowiązek krzyczeć! W najnowszym wydaniu największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce - „wSieci”, z Pawłem Kukizem, wokalistą, autorem tekstów i kompozytorem, kandydatem na prezydenta RP, rozmawia Ryszard Makowski.  Paweł Kukiz w rozmowie z Ryszardem Makowskim ocenia swoje możliwości w nadchodzących wyborach prezydenckich.
Za wcześnie mówić o szczegółach, ale na pewno gdybym osiągnął wynik powyżej 5 proc., wtedy nad opcją stworzenia partii czy ruchu należałoby się bardzo poważnie zastanowić. Zanim jednak zacznę o tym mówić, trzeba zebrać 100 tys. podpisów, co jest rzeczą niezwykle trudną– zaznacza Paweł Kukiz.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 05 marca 2015 - 20:32:38  ::  Czytaj/Komentuj: 2

Pogarda dla 300 tys. obywateli

http://niezalezna.pl/uploads/still2015/64803906631425548507.jpgSejm głosami m.in. Platformy Obywatelskiej opowiedział się za utrzymaniem obowiązku szkolnego dla sześciolatków. Odrzucono wniosek, pod którym podpisało się 300 tysięcy obywateli.

Do tego, że Platforma "Obywatelska" odrzuca kolejne projekty ustaw obywatelskich, niestety już się przyzwyczailiśmy. Jednak tuż po głosowaniu o prawdziwym nastawieniu polityków PO do Polaków dowiedzieliśmy się z wpisu posłanki Ligi Krajewskiej. Polityk Platformy napisała na twitterze: Ciekawe jaka kolejna inicjatywa "obywatelska" Elbanowskich bo rzecznik musi z czegoś żyć (:. W ten sposób Krajewska zareagowała na wyrzucenie do kosza głosu 300 tysięcy obywateli.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 05 marca 2015 - 20:25:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 1664 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 1742 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 1105 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 1225 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 1020 0 -
 
Tematów: 132 | Posty: 165 | Odsłon: 245699


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

fary.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 192
unikalnych: 50

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 755370
unikalnych: 301550

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1320178
unikalnych: 443326

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 7
Użytkowników: 612, Najnowszy: Asia

Ogłoszenia
Sprzedam
Waldek-email-
28 kwi : 19:29
sprzedam, skuter suzuki burgman 400 2002r, przeglad,ubezpieczenie,duzy kufer,handbary, deflektor, nowe opony, klocki, stan bardzo dobry, cena 4000
Waldek-email-
21 kwi : 10:09
sprzedam, skuter suzuki burgman 400 2002r, przeglad,ubezpieczenie,duzy kufer,handbary, deflektor, nowe opony, klocki, stan bardzo dobry, cena 4500
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Ks-email-
23 kwi : 16:42
Kupię każdą ilość złotych i srernych monet, polskie i zagraniczne, stan i wiek bez znaczenia
wycena i płatność od ręki

tech-solutions@post.pl
SKUP AUT Goleniów-email-
25 kwi : 11:13
Firma AUTO-PROFIT kupi Państwa auto od ręki.
Interesują nas auta z roczników 1999-2013r- całkowicie sprawne i w bdb stanie, ale także wymagające napraw mechanicznych lub blacharskich.
Szybko, bezpiecznie i bezproblemowo- wystarczy jeden telefon lub e-mail do nas, a my przyjedziemy do Państwa na terenie GOLENIOWA I OKOLIC.
Nasze atuty:
- bezpieczeństwo transakcji ( jesteśmy legalną firmą- od 14 lat na rynku)
- oględziny i transakcja trwają 20 minut
- bez marudzenia, jeżdżenia po mechanikach itp
- punktualny przyjazd, gotówka i umowa kupna-sprzedaży
Zapraszamy i prosimy o kontakt:
tel. 509 270 859 , 880 700 700 lub 91 431 71 07
www.auto-profit.pl , -email-
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1272 sek., 0.0319 z tego dla zapytań.