Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Pan się spieszy, zaraz Pan wyjdzie
Autor: marfi dnia 04 lut : 12:09
Podziwiam pana Michała Wentrubę. Ja wytrzymałem pó [ more ... ]

[News] XXVII sesja Rady Miejskiej w Goleniowie w dniu 21 grudnia 2016 r.
Autor: MW dnia 13 sty : 10:24
W końcu mamy "demokratyczne Państwo prawa realizu [ more ... ]

[News] Koty z Mini Parku
Autor: MW dnia 13 sty : 10:17
Hmmm... a co na to Sanepid ?

[News] Radny Ireneusz Zygmański Pyta o Gimnazjum nr 1 - RM Goleniów
Autor: MW dnia 23 lis : 16:08
Przepraszam to fejsik i tweet stanowi oficjalną l [ more ... ]

[News] Przewodniczący RM Lukasz Mituła łamie uchwały dotyczące uchwały absolutoryjnej
Autor: MW dnia 23 lis : 15:56
Hmmm po 5 miesiącach udostępniono materiały ? Co t [ more ... ]

[News] Jak sie powiedziało A... Ponownie opłaty za wodę i ścieki w górę?
Autor: MW dnia 03 lis : 19:47
Marszewo ma już zdaje się kanalizację. Mówią panow [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Andrzej dnia 26 paź : 18:01
To Prawda . Sprawa jest bardzo bulwersująca pod ty [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: MW dnia 26 paź : 13:37
Debili co wyżywają się na znakach, rakietach nie b [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Margo dnia 25 paź : 14:00
Rakietę oklejono taśmą . Mnie zastanawia co inne [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: admin dnia 21 paź : 22:38
Zgadza się , tak samo jak kierowców pojazdów mecha [ more ... ]


wtorek 20 październik 2015
Wojownicy`15 z okręgu nr 41

W jednym z komentarzy Piotr Zarzycki - kandydat do Sejmu RP napisał :
 " W Okręgu Wyborczym nr 41 (Szczecin i okolice) jest 24 (dwudziestu czterech) kandydatów na posłów do Sejmu RP z listy nr 7 KWW Kukiz'15 , ale tylko 4 (czterech) należy do elitarnego Stowarzyszenia Wojownicy'15 , jestem jednym z nich.

Oto w kolejności na liście WoJOWnicy

z nr 2 - Dawid Wojton
z nr 4 - Mariusz Kuchta
z nr 8 - Piotr Zarzycki
i z nr 23 - Andrzej Bugajski


Jestem z tego dumny, to dla mnie zaszczyt. Jest ich niewielu w całej Polsce. Nie wszyscy są na listach wyborczych. Kim są? Dlaczego elitarni? Jest to ,,GWARDIA PRZYBOCZNA" , która od samego początku popierała i wspomagała Pawła Kukiza. W wielu spotach posługują się symboliką HUSARII, najlepszej i niezwyciężonej jazdy na świecie, której bali się wszyscy, na sam widok husarii wielu pierzchało z pola walki. Wojownicy'15 są bezpartyjni, a decyzję o doborze nowych członków podejmują w swoich okręgach po dokładnej weryfikacji kandydata i swoją rekomendację przekazują do centrali. To dzięki Wojownikom'15 nie doszło do głębszych podziałów przy tworzeniu list wyborczych. To Oni głoszą hasło: ,,Wyborco! Nie głosuj na numery, a na ludzi!" Co to znaczy? Chodzi o świadomy wybór kandydata na liście i na niego oddać swój głos wyborczy. Jakimi zasadami kierują się Wojownicy'15 ?
Na stronach Stowarzyszenia czytamy:
Dążymy do połączenia potężnej, ale rozproszonej po całym kraju, siły WoJOWników. Czekamy na Was, by wspólnie zmieniać Polskę poprzez walkę z partiokratycznym systemem. Chcemy stworzyć Armię, która będzie miała realne, a nie teoretyczne przełożenie na pozytywne zmiany w naszej Ojczyźnie.
"
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  wtorek 20 października 2015 - 22:16:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 15 październik 2015
Krokusowa rewolucja

15.10.2015b-m.jpg GOLENIOW.PL
  Goleniów dostanie od „Kuriera Szczecińskiego” dwa tysiące cebulek krokusów. Gazeta od czterech lat prowadzi w Szczecinie akcję pod tytułową nazwą, teraz zachęca do tworzenia krokusowych kobierców również inne gminy.

  Goleniów przyłącza się do tej inicjatywy. Do dwóch tysięcy kurierowych krokusów dołoży kolejne 22 tysiące cebulek, kupionych przez gminę. Obsadzony zostanie zieleniec u zbiegu ulic Puszkina i Barnima, Planty i zieleńce na ul. Szkolnej. Sadzenie odbywać się w najbliższy poniedziałek i wtorek, od godz. 9.30. Robić to będą uczniowie goleniowskich szkół, ale mile widziana będzie pomoc ze strony mieszkańców Goleniowa.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 15 października 2015 - 20:44:31  ::  Czytaj/Komentuj: 0

„Rytm” na Rugii

15.10.2015c-m.jpg GOLENIOW.PL

      W dniach od 8 do 12 października 2015 r. na Rugii przebywała grupa członków Stowarzyszenia Seniorów „Rytm”. Kilkudniowy pobyt związany był z zaproszeniem seniorów związanych z organizacją Volkssolidarität i obchodami 70-lecia jej założenia.

Gospodarze przygotowali bogaty program, w ramach którego Goleniowianie zwiedzali ścieżkę spacerową w koronach drzew w Prorze, uzdrowiskową miejscowość Sellin, park miniatur w Gingst oraz miejscowość Gross Zicker. Po Gross Zicker zostali oprowadzeni przez pastora Friedera Jelena - Przewodniczącego Zarządu Volkssolidarität na Rugii. Jest on również znanym na wyspie i w Meklemburgii politykiem, pisarzem i znawcą regionu.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 15 października 2015 - 20:37:07  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Melina na kółkach

15.10.2015a-m.jpg GOLENIOW.PL

           Na zlecenie Straży Miejskiej z ulicy Armii Krajowej usunięto wrak busa, w którym powstała melina pijacka. Zabrania starego peugeota domagali się mieszkańcy ulicy.

Wrak, od dłuższego czasu stojący na parkingu przy ul. Armii Krajowej, ma swojego właściciela. Strażnicy kilka razy wzywali go, by zabrał pojazd z parkingu. Bezskutecznie. Nie pomogła kara nałożona przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny za brak ważnego ubezpieczenia OC. Zdewastowanym samochodem zainteresowali się okoliczni pijacy, którzy zaczęli w nim urządzać głośne libacje, zakłócające spokój otoczenia. Mieszkańcy pobliskich domów zaczęli domagać się usunięcia samochodu z parkingu.


 


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 15 października 2015 - 20:04:25  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 14 październik 2015
Tunelem pod Odrą?

tunel.jpg      Przeprawa Police-Święta wraz z zachodnim obejściem Szczecina została na posiedzeniu rządu w Szczecinie przyjęta do realizacji i zatwierdzona w krajowej sieci dróg. Będzie to teraz dalsza cześć drogi S6.  Jest tylko jedno małe ale. Budowa będzie dzięki temu finansowana z pieniędzy państwowych, ale rząd nie ma na tą inwestycję pieniędzy.

Jak powiedziała Premier Ewa Kopacz - Pierwszym ruchem było wpisanie tej drogi do rozporządzenia, co uczyniliśmy. Drugim etapem jest znalezienie finansowania na budowę północno-zachodniej obwodnicy Szczecina.

       To oczywiście nie gwarantuje ruszenia budowy z miejsca lecz daje nadzieję na ruszenie budowy w nadchodzących latach.


Zdecydowano o zamianie koncepcji budowy mostu na tunel , jak mogła by wyglądać ta przeprawa oraz jej trasa prezentujemy za FB Police i Jasienica zdjęcia poniżej.

A.B.

Poniżej przedstawiam plan


tunel3.jpg[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 14 października 2015 - 16:22:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 13 październik 2015
Mila już za cztery tygodnie

13.10.2015e-m.jpg GOLENIOW.PL 11 listopada, a więc za niecały miesiąc, odbędzie się kolejna, 27. Goleniowska Mila Niepodległości. Chętni do startu nie powinni zwlekać z wpisaniem się na listy startowe, bo liczba miejsc jest ograniczona.

W biegach dziecięcych i młodzieżowych będzie mogło wystartować 2500 uczestników. Karty startowe (w cenie 4 zł) dostępne są w sekretariatach przedszkoli i szkół oraz w biurze OSiR Goleniów. W biegu open na dystansie mili będzie mogło wystartować 200 osób, w biegu głównym na dystansie 10 km – 1200 osób. Zgłoszenia do obu biegów open są przyjmowane elektroniczne za pośrednictwem strony internetowej -LINK- oraz w biurze OSiR; opłata startowa wynosi 55 zł do końca października, a w listopadzie 65 zł. Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do 8 listopada, nie będzie możliwości zarejestrowania się w dniu zawodów.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 13 października 2015 - 15:52:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Rozbudowana Abena

13.10.2015c-m.jpg GOLENIOW.PL W piątek 9 października oddano do użytku biura i nową halę magazynową w goleniowskim zakładzie firmy Abena Polska Sp. z o.o.

Goleniów jest siedzibą spółki, która ma swoje oddziały w Sosnowcu i Białymstoku. Inwestycja w goleniowskim zakładzie Abeny poprawiła warunki pracy administracji firmy i znacząco zwiększyła powierzchnię magazynową. To ostatnie jest ważne ze względu na plany zorganizowania w Goleniowie centrum logistycznego firmy na całą Europę Środkową.

Abena Polska Sp. z o.o. zajmuje się przede wszystkim produkcją i dystrybucją środków higieny dla dzieci i dorosłych. Jest firmą z kapitałem duńskim, ciągle się rozwijającą. W tym roku obchodzi dziesięciolecie swojego istnienia. Kiedy startowała, zatrudniała 15 osób; dziś ma około 80. pracowników. Od początku firmą kieruje pan Andrzej Baron.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 13 października 2015 - 15:50:03  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Będzie zmiana w organizacji ruchu

13.10.2015d-m.jpg GOLENIOW.PL Z chwilą oddania do użytku wyremontowanych ulic Słowiańskiej i Niemcewicza zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu kołowego. Odcinek ul. Słowiańskiej między ulicami Niemcewicza i Barnima będzie drogą jednokierunkową.

Dopuszczalny będzie jedynie przejazd w stronę ul. Barnima, nie będzie zjazdu z tej ulicy w stronę byłej kotłowni osiedlowej. Na wskazanym wyżej fragmencie ulicy powstaną miejsca parkingowe i pas przeznaczony dla samochodów ulegnie zwężeniu.
Na pozostałych odcinkach wyremontowanych ulic będą obowiązywać dotychczasowe zasady.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 13 października 2015 - 15:47:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

S3 do przebudowy

13.10.2015b-m.jpgGOLENIOW.PL Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w poniedziałek 12 października ogłosiła przetargi na przebudowę drogi krajowej nr 3 na odcinku od węzła drogowego „Kijewo” w Szczecinie do obwodnicy Parłówka. Na całej długości będzie ona dwujezdniową drogą ekspresową.

Całkowicie przebudowane zostaną dwa węzły drogowe, „Kijewo” i „Rzęśnica”. Oba powstały kilkadziesiąt lat temu i nie odpowiadają współczesnym wymaganiom. Przebudowane zostaną dwa ostatnie betonowe odcinki drogi nr 3, zbudowane jeszcze przez Niemców. W rejonie Klinisk zamknięte zostanie niebezpieczne skrzyżowanie z drogami lokalnymi, a jego funkcję przejmie nowy węzeł drogowy „Kliniska”, zlokalizowany mniej więcej o kilometr bliżej Szczecina. Zlikwidowane zostaną parkingi w rejonie wiaduktu nad torami kolejowymi w pobliżu Goleniowa.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 13 października 2015 - 15:46:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13.10.2015a-m.jpg GOLENIOW.PL Dwunastu nauczycieli gminnych szkół otrzymało nagrody Burmistrza Gminy Goleniów za rok szkolny 2014/2015. Wręczone zostały na uroczystości, która odbyła się w poniedziałek 12 października w goleniowskim Teatrze Brama.

Na liście wyróżnionych znaleźli się: Jolanta Tomicka z Przedszkola Publicznego nr 2, Julita Przybylska i Daria Trusz ze Szkoły Podstawowej nr 2, Jolanta Jarlaczyńska ze Szkoły Podstawowej nr 3, Dorota Brągiel ze Szkoły Podstawowej nr 4, Monika Subocz, Kamila Jagiełło, Joanna Niewiarowska, Marcin Maksymowicz i Mariusz Zalewski z Gimnazjum nr 2, Dariusz Poleszczuk z Zespołu Szkół Publicznych w Kliniskach oraz Beata Korobczuk z Zespołu Szkół Publicznych w Mostach. Burmistrz wyróżnił też symboliczną „Tarczą” dwoje pracowników administracji i obsługi: panią Grażynę Skoraczewską z Zespołu Szkół Publicznych w Kliniskach oraz Mariana Pawlaka ze Szkoły Podstawowej nr 2.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 13 października 2015 - 15:43:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 391 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 590 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 434 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2668 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2943 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 275439


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


baner1.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Akcja Dobroczynna

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 634, Najnowszy: Randstad

Ogłoszenia
Sprzedam
Szczurek Monika-email-
15 mar : 08:54
Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko: Pracownik Centrum Obsługi Telefonicznej
Miejsce pracy: praca zdalna
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i orzeczenie o niepełnosprawności.
Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie -LINK- lub zadzwoń: 134376395, e-mail: -email-
Małgorzata-email-
15 mar : 12:56
Zostań konsultantką Oriflame i kupuj 20% taniej już od pierwszego zamówienia!

Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości:

Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku .

Brak minimalnej kwoty zamówienia.

Brak kar za nie złożenie zamówienia.

Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie !

Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 315 zł oraz próbki za 1 zł.

Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami o wartości ok.400 zł.

Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów!

Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł.

Chętnie udzielę szczegółowych informacji- gg 9052425; -email-; tel.606-638-894;

Zapisy>> -LINK-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.2221 sek., 0.0361 z tego dla zapytań.