Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Ptaszki ćwierkają ... a raczej burmistrz
Autor: Margo dnia 09 paź : 19:10
Hm. może burmistrz jednak by się zastanowił nad do [ more ... ]

[News] Donos do Straży Miejskiej i Burmistrza Gminy w Goleniowie
Autor: Margo dnia 08 paź : 21:10
To straszne! Pan X spowoduje przeciążenie zwojów m [ more ... ]

[News] Pożar po uderzeniu pioruna
Autor: Margo dnia 17 sie : 14:22
Do dnia 17-08-15 r. do godz. 14:04 ani na portalu [ more ... ]

[News] Bartosz Wilk z Goleniowa nagrodzony przez ministra
Autor: Margo dnia 14 sie : 14:30
Gratuluję !

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 13 sie : 00:20
czytelnik nie wie co autor ma na myśli. Pani dwukr [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: admin dnia 11 sie : 10:58
Pani Małgorzata zapewne miała na myśli wójtów:) [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 11 sie : 07:08
Soltysi zadłużyli gminy? Sołtys nie zarządza gminą [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: admin dnia 03 sie : 22:34
Sprawa opisana w poście wyżej , nabrała dalszego c [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 03 sie : 13:35
Rozumię, że autor anonimu ma jakieś obawy, ale ty [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 18:20
A nie zastanowiło cię "wprawiony" dlaczego nadawca [ more ... ]


piątek 28 listopad 2014
Dylemat

Poniższe pytania zostały zadane panu Krupowiczowi na FB w kontekście wybudowania nowoczesnych boisk szkolnych.
 "Małgorzata Kurkowska Wszystko piękne. Co z innymi szkołami? Pytam się dlatego,że Strategia brana jest tylko wtedy pod uwagę,kiedy jest wygodna." Lubię to! · Odpowiedz · 21 listopada o 15:42

 "Robert Krupowicz - Twój burmistrz Goleniowa. Zagłosuj 30 listopada Szanowna Pani Małgorzato, tak między nami mówiąc, strategia rozwoju gminy, w której miałem udział, obowiązuje od pół roku. Wcześniej dokumenty strategiczne były opracowane i przyjęte przez moich poprzedników i stanowiły prawo lokalne przyjęte przez goleniowski samorząd. Ale ja odpowiem na Pani pytanie, kierując się w mijającej kadencji zdrowym rozsądkiem. Szkoła Podstawowa nr 3 w Helenowie przez lata miała kretowisko, teraz wybudowaliśmy nowoczesne boisko. Szkoła Podstawowa nr 4 miała asfaltowisko, teraz wybudowaliśmy nowoczesne boisko. Nowa sala gimnastyczna wraz z nowoczesnym boiskiem w Szkole Podstawowej w Krepsku gotowa już od chyba trzech lat. Sale gimnastyczne w Gimnazjum nr 2, Szkole Podstawowej nr 3 i zespole szkół w Mostach wyremontowane gruntownie. Dokumentacja projektowa na budowę nowoczesnej hali sportowej, w której będzie można rozgrywać ligowe mecze siatkarskie przy Gimnazjum nr 2 - gotowa! Czekamy tylko na środki europejskie, aby zacząć budowę: koszt to jakieś 10 mln zł. A więc tak, jak mówię wielokrotnie: idziemy krok po kroku, ale konsekwentnie i do przodu. Nawet żadna strategia nie jest do tego potrzebna." Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 21 listopada o 17:21

 Małgorzata Kurkowska "Dobrze. W takim razie co z małymi szkołami, ich bazą sportową? Powie Pan,że na dzień dzisiejszy to co mają to im starczy, ale co z jutrem? Należy spojrzeć w przyszłość , rozważyć możliwości oraz różne scenariusze. " Lubię to! · 22 listopada o 18:44 I[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 28 listopada 2014 - 12:26:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 27 listopad 2014
Jak smakują święta na Pomorzu Zachodnim?

jarmark_plakat_m.jpg O tym z pewnością przekonamy się podczas zbliżającego się Jarmarku Bożonarodzeniowego
(6-7 grudnia). Przed nami świąteczne kiermasze, wystawy, koncerty i atrakcje dla najmłodszych na Zamku Książąt Pomorskich. Już dziś pasjonaci sztuki kulinarnej mogą zgłaszać chęć udziału w „Konkursie na Tradycyjną Potrawę Bożonarodzeniową”. Zwycięzców tej smacznej rywalizacji poznamy w trakcie Jarmarku.

Zamkowa magia świątecznych atrakcji
Na zamkowych dziedzińcach czekać będzie moc atrakcji – koncerty, spektakle teatralne, gry i zabawy, pracownia elfów oraz kino dla najmłodszych. Przechadzając się między świątecznymi stoiskami, będzie można skosztować pysznych, regionalnych potraw i produktów lub napić się gorącej czekolady. Na placu przy wieży zamkowej św. Mikołaj uraczy nas opowieściami o krainie, z której pochodzi. Towarzyszyć mu będzie zaprzęg reniferów. W salach Restauracji Zamkowej Podczas zaplanowano kiermasz rękodzieła artystycznego z ozdobami choinkowymi, wiankami świątecznymi oraz oryginalną biżuterią.

Na małym dziedzińcu zabłyśnie piękna, baśniowa karuzela wenecka (wstęp bezpłatny). Każdy będzie mógł również poczęstować się watą cukrową (także bezpłatnie). W sobotę (6.12.) artyści wyrzeźbią z wielkiej bryły lodu Królową Śniegu.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 27 listopada 2014 - 18:05:41  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Spotkanie w sprawie szkoły w Lubczynie

splubczyna.jpeg W dniu jutrzejszym tj. w piątek 28.11.2014 o godz. 19,00 w Lubczynie odbędzie się spotkanie z pomiędzy burmistrzem Robertem Krupowiczem, a rodzicami tamtejszej szkoły. Burmistrz ma przedstawić powody wypowiedzenia umowy fundacji prowadzącej szkołę oraz przedstawić dalsze plany samorządu.
Spotkanie odbędzie się w remizie OSP w Lubczynie przy ul. Lipowej

ABfoto -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 27 listopada 2014 - 14:46:38  ::  Czytaj/Komentuj: 3

Kolejne inwestycje Crown Packaging w Goleniowie

Międzynarodowy koncern działający w branży opakowań metalowych Crown Packaging planuje rozbudowę zakładu w Goleniowie. Kolejne inwestycje podzielono na dwa etapy. Jej zakończenie pozwoli na zwiększenie zatrudnienia o 120 etatów.

Pierwszy etap, już rozpoczęty, polega na budowie nowej hali produkcyjnej. Drugi etap wiąże się z zakupem prawie czterohektarowego terenu inwestycyjnego od Gminy Goleniów i budową kolejnego obiektu, który wyposażony zostanie w najnowszą linię technologiczną do produkcji opakowań metalowych. Znajdzie się tu również europejski dział  logistyki Crown Packaging. Po realizacji planów inwestycyjnych o łącznej wartości około 25 mln złotych, koncern będzie zatrudniał w Goleniowie  w sumie ponad 300 osób.

- Cieszyć musi rozwój nie tylko inwestorów lokujących biznes na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, ale też firm, które z Goleniowem związane są od wielu lat. To świadczy o dobrym klimacie dla biznesu, jaki udało się w ciągu ostatnich lat stworzyć w mieście - podkreśla marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

Goleniów wygrał konkurencję nie tylko z kilkoma innymi lokalizacjami w Polsce, ale również z innymi krajami europejskimi. O wyborze inwestora zdecydowały doskonała lokalizacja oraz warunki, jakie Gmina stwarza dla inwestorów. Crown Packaging przenosi nad Inę w całości jeden z zakładów w Wielkiej Brytanii, co tylko potwierdza wzrost znaczenia Goleniowa na gospodarczej mapie Polski.

- To świetna wiadomość dla Goleniowa. Inwestycja ta dowodzi, że Goleniów jest nie tylko dobrym miejscem do mieszkania ale i do inwestowania - komentuje decyzję inwestora burmistrz Goleniowa Robert Krupowicz. - Stworzenie dobrego klimatu do inwestowania doprowadziło do tego, że stopa bezrobocia w naszej Gminie spadła do 5,2%, a kolejni inwestorzy negocjują z nami warunki do prowadzenia swojego biznesu w Goleniowie - dodaje.


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 27 listopada 2014 - 11:45:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

14 milionów na drogę w Goleniowie

Nowa infrastruktura drogowa powstanie w Goleniowie. Wspomoże ona S-3 oraz Goleniowską Park Przemysłowy. Jej budowa będzie możliwa dzięki dofinansowaniu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013. Uroczyste podpisanie umowy, w którym udział weźmie marszałek województwa Olgierd Geblewicz oraz burmistrz Goleniowa Robert Krupowicz, zaplanowano na dziś, 27 listopada br.

- Droga: Zdecydowaliśmy się na zwiększenie dofinansowania na budowę drogi, ponieważ zakładany pierwotnie montaż finansowy okazał się zbyt skomplikowany. Skutkiem była niemożność udziału w inwestycji wszystkich partnerów. Od 6 lat inwestycja nie może doczekać się realizacji, potrzebny był przełom
w sprawie. Zadanie to jest ważne zarówno w kontekście Goleniowskiego Parku Przemysłowego, jak też powstania odcinka  wspomagającego sieć dróg krajowych.  Dzięki naszej decyzji możliwe będzie szybkie rozpoczęcie prac - mówi marszałek województwa Olgierd Geblewicz.

Zakres prac obejmuje bezkolizyjne połączenie terenów inwestycyjnych Goleniowskiej Strefy Przemysłowej
z układem komunikacyjnym drogi S3 i miasta. To przede wszystkim połączenie drogi wojewódzkiej nr 113, prowadzącej z Goleniowa w stronę Stepnicy niedaleko węzła drogowego „Święta”, z drogą wiodącą
z Goleniowa w stronę Lubczyny. Nowa trasa przebiegać będzie niemal równoległa do drogi krajowej nr 3 Szczecin-Świnoujście, która przetnie rzekę Inę nowym mostem w okolicy Domastryjewa.

Całkowity koszt inwestycji to ponad 17 milinów złotych. Dofinansowanie RPO WZ wyniesie prawie 14,5 miliona złotych.

Projekt wpisuje się w założenia 1 Osi Priorytetowej „Gospodarka-Innowacje-Technologie”, Działanie 1.3 „Zaawansowane usługi wsparcia dla przedsiębiorstw”, Poddziałanie 1.3.3. „Schemat A Wzrost atrakcyjności inwestycyjnej województwa zachodniopomorskiego”.
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 27 listopada 2014 - 11:44:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 26 listopad 2014
Szkoła w Lubczynie wraca pod skrzydła samorządu !

splubczyna.jpeg Z wiarygodnych źródeł otrzymaliśmy wiadomość, że w dniu dzisiejszym na ręce prezesa Fundacji św. Siostry Faustyny a zjednoczenie Dyrektora SP oraz Gimnazjum w Lubczynie Joanny Strzeleckiej, Burmistrz Robert Krupowicz złożył wypowiedzenie umowy na prowadzenie tych szkół. Tym samym budynek wraca w ręce Samorządu. Ponownie ma zostać organem prowadzącym Samorząd.

Osobiście mam nadzieję, że skłócone środowisko wiejskie w Lubczynie odzyska nadzieję na lepsze czasy dla ich szkoły.


A. B.


foto: -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 26 listopada 2014 - 18:51:27  ::  Czytaj/Komentuj: 15

Legenda o Inie w Alei Legend

26.11.2014b-m.jpg
GOLENIOW.PL W pracowni Bogdana Owczarskiego powstała kolejna kamienna rzeźba, która jutro (27 listopada 2014 r.) zostanie zainstalowana w Alei Legend. To piąta rzeźba, która stanie przy promenadzie nad Iną. Ta „opowiada” legendę związaną z rzeką płynącą przez miasto.

Aleja Legend, która staje się atrakcją turystyczną Goleniowa, budowana jest konsekwentnie od ubiegłego roku. Planowane jest ustawienie w tym miejscu kolejnych rzeźb, wizualizujących goleniowskie legendy.

Nowa rzeźba instalowana będzie w czwartek w godz. 12.00 – 14.00. Prosimy o zachowanie ostrożności podczas poruszania się promenadą nad Iną.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 26 listopada 2014 - 13:45:22  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Pierwsza sesja Rady Miejskiej

26.11.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL Wybrana 16 listopada 2014 roku Rada Miejska zbierze się na swoim pierwszym posiedzeniu w poniedziałek 1 grudnia 2014 r. Zwołał ją Wojewódzki Komisarz Wyborczy. Pierwszą sesję poprowadzi najstarsza radna – Halina Nebratenko. Porządek obrad przewiduje: wręczenie zaświadczeń o wyborze radnego i ślubowanie radnych oraz wybór przewodniczącego Rady Miejskiej.

Sesja rozpocznie się o godz. 13.00.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 26 listopada 2014 - 13:36:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 25 listopad 2014
Zaszczep swoją córkę bezpłatnie przeciw HPV

25.11.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Kilkuletnie starania Gminy Goleniów, prowadzone z inicjatywy burmistrza Roberta Krupowicza o to, by pozyskać środki na drogie szczepionki przeciw wirusowi HPV, zwieńczone zostały sukcesem. Gmina Goleniów objęta zostanie projektem „Rozwój opieki perinatalnej w podregionie szczecińskim...”, realizowanym przez Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdroje” w Szczecinie w ramach programu „Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych”, dofinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 – 2014.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 25 listopada 2014 - 14:08:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kolejny sukces strzelców

25.11.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL Dobrze zaprezentowali się zawodnicy Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „Tarcza” podczas międzynarodowych zawodów strzeleckich, które odbyły się w dniach 20-23 listopada 2014 r. w Łebie.

Marcin Majka w swojej kategorii wiekowej (junior) w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów zajął II miejsce, poprawiając swój rekord życiowy. Dobry wynik uzyskał również Mariusz Szachniuk, który w kategorii młodzik „wystrzelał” w karabinie pneumatycznym III miejsce. Startujący w tej samej kategorii wiekowej i w tej samej konkurencji Miłosz Bakan był V. Pozostali goleniowscy zawodnicy, Radosław Kręwicki, Przemysław Ostaszewski, Jakub Cieplak i Mariusz Mikołajczyk, plasowali się w drugiej dziesiątce.

W zawodach udział wzięło 340 zawodników z Polski, Litwy, Łotwy, Białorusi i Szwecji.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 25 listopada 2014 - 14:05:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 485 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 1148 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 1194 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 801 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 928 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 229490


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

fary.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 283
unikalnych: 81

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 691395
unikalnych: 284369

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1208782
unikalnych: 414031

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 603, Najnowszy: altran

Ogłoszenia
Sprzedam
SBAEuro-email-
23 lis : 12:52
Przepakowywanie mleka w proszku w zakładzie na terenie Holandii.

Wymagania:
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Duża dbałość o higienę osobistą i otoczenia pracy.
-Duża dbałość o narzędzia pracy
-Motywacja do pracy zmianowej wymagającej dużej siły fizycznej

Oferujemy:
-Transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zakwaterowanie
-Obsługę kadrowo-administracyjną

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: -email- w tytule maila : Pracownik produkcji w Holandii
Teamvikaren-email-
23 lis : 14:58
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680), poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Magazynu.

Praca w okresie 26.11-20.12
NAJLEPSZA STAWKA NA RYNKU od 12zł-15,50 zł/h na rękę!
Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy

Oczekujemy:
- dyspozycyjności w terminie 26.11-20.12
- sumienności i zaangażowania
- możliwość własnego dojazdu do miejsca wykonywania zlecenia mile widziana!


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Antidotum Agencja Zatrudnienia-email-
24 lis : 15:37
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Główny Księgowy/Główna Księgowa

Nr ref. glk/loz/2015
Miejsce pracy: Łozienica

Zadania:
- prowadzenie pełnej księgowości,
- kontrola przepływów środków pieniężnych,
- rozliczanie i sporządzanie deklaracji VAT i VAT-UE,
- prowadzenie kadr firmy - prowadzenie teczek osobowych, naliczanie wynagrodzeń, ewidencja urlopów.

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość przepisów prawa pracy,
- znajomość zagadnień księgowych w spedycji i transporcie międzynarodowym,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- dokładność oraz rzetelność.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym) na pełen etat,
- atrakcyjny pakiet socjalny,
- pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin (między godz 7:00 a 17:00, do ustalenia z pracodawcą).
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1978 sek., 0.0573 z tego dla zapytań.