Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: admin dnia 25 lis : 16:50
Nikogo nie bronie .Pewne kanwy serwisu muszą być z [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: AntyCzaruś dnia 25 lis : 15:35
Jestem strasznie zawiedziony i rozczarowany pana p [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: admin dnia 25 lis : 13:48
Wyjaśniłem o co mi chodzi . Powtarzać nie będę . [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: AntyCzaruś dnia 25 lis : 13:11
Moj tekst jest paszkwilem? bo nie rozumiem. News d [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: admin dnia 25 lis : 11:56
Owszem Każdy może ! Ale primo . Należy w Newsach [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: AntyCzaruś dnia 25 lis : 08:28
Ogromne zainteresowanie wyborami - mój tekst też j [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: admin dnia 24 lis : 13:49
Proszę nie pisać komentarzy do artykułu , jeżeli s [ more ... ]

[News] Ogromne zainteresowanie wyborami
Autor: AntyCzaruś dnia 24 lis : 09:48
Brudna kampania CzarusiaTak bez honoru wpisał się [ more ... ]

[News] Mam nadzieję na zmiany.
Autor: Margo dnia 24 lis : 09:16
Jeden z przedsiębiorców opisał na FB stronie kan [ more ... ]

[News] Sterownicy chaosem
Autor: Margo dnia 24 lis : 08:00
popieram. W Belgii, Grecji, Luksemburgu i Szwajcar [ more ... ]


wtorek 21 maj 2013
Radek Kowalczyk na podium

21.05.2013c-m.jpg
GOLENIOW.PL Zakończyły się jedne z najtrudniejszych regat w Europie - Regaty Fastnet UK w klasie jachtów Mini 650.
Zawody rozgrywano na trasie o długości 1000 km na wodach Morza Irlandzkiego, obejmującej okrążenie słynnej skały Fastnet Rock. Trudne warunki żeglugowe, silny, przeciwny wiatr i przenikliwe zimno spowodowały wycofanie się połowy z 17 startujących jednostek. W czasie regat uszkodzeniu uległ jacht Radka i jego kolegi Wojciecha Szpora. Uszkodzeniu uległ system wychylania balastu. Nasi żeglarze nie zrezygnowali i drugiego dnia po prowizorycznej naprawie płynęli niedobalastowanym jachtem, co zmuszało do większego redukowania powierzchni ożaglowania i mniejszych prędkości jachtu. Upór i determinacja przyniosły sukces i Radek Kowalczyk wraz z Wojciechem Szporem dopłynęli do mety na 8 pozycji i 3 w grupie PROTO. Ponownie obaj niedostatki techniczne nadrobili umiejętnościami i wolą walki.


foto -LINK-

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 21 maja 2013 - 14:30:38  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Mandat za wykop

21.05.2013b-m.jpg GOLENIOW.PL Mandatem karnym w wysokości 500 zł ukarany został mieszkaniec Goleniowa za odprowadzanie nieczystości płynnych do głębokiego wykopu, który wykonał na terenie swojej nieruchomości.

Co prawda budynek jest obecnie podłączony do miejskiej kanalizacji sanitarnej, ale sprawca wykroczenia wykopu nie zlikwidował, a jedynie prowizorycznie przykrył go płatami blachy, powodując zagrożenie dla osób, które przypadkowo weszłyby na tak wykonane „zabezpieczenie”. W celu wyegzekwowania likwidacji wykopu, Straż Miejska skierowała zawiadomienie do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Goleniowie. W trakcie wykonywanych czynności strażnicy ujawnili ponadto, że mężczyzna nie posiada pojemnika na odpady, jak również nie potrafił wytłumaczyć, jak się pozbywa odpadów komunalnych.
To jedna ze 103 interwencji, jakie w dniach 13 – 19 maja 2013 roku podejmowała Straż Miejska. Ujawniono 40 wykroczeń, za popełnienie których nałożono 11 mandatów karnych na kwotę 1.250 zł oraz udzielono 29 pouczeń.  informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 21 maja 2013 - 13:57:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Sukces Lesji Szulc

21.05.2013a-m.jpg GOLENIOW.PL Lesja Szulc - goleniowianka z wyboru, lwowianka z urodzenia – w konkursie Muzyki Folkowej Polskiego Radia „Nowa Tradycja” zdobyła uznanie jury i drugą nagrodę konkursu.
XVI Festiwal Folkowy „Nowa Tradycja” odbył się w dniach 17 – 19 maja 2013 roku w Warszawie. To jedno z najważniejszych wydarzeń folkowych w kraju, promujące twórców, którzy inspirują się tradycyjną muzyką polską lub mniejszości narodowych  dawnej Rzeczypospolitej. Główną jego częścią jest konkurs muzyki folkowej. Zespół „Lesja Folk” był jednym z 14 wyłonionych spośród 62 zgłoszonych. Swoim wykonaniem ludowej muzyki ukraińskiej, zachwycił jury festiwalu, które przyznało Lesji drugie miejsce i nagrodę Polskiego Radia.
Gratulujemy!  informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 21 maja 2013 - 13:54:03  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 20 maj 2013
Zatrzymani za przywłaszczenie portfela i telefonu

logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Przybiernowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przywłaszczenie portfela z dokumentami oraz telefonu komórkowego. Sprawcy trafili do policyjnych cel, gdzie oczekują na postawienie im zarzutów.
Mieszkanka powiatu goleniowskiego robiła zakupy w jednym ze sklepów w Przybiernowie. Z roztargnienia na ławce przed budynkiem sklepu, zostawiła portfel z pieniędzmi, dowodem osobistym, prawem jazdy i telefonem komórkowym, po czym wsiadła do samochodu i odjechała. Gdy po chwili zorientowała się, że zostawiła portfel, od razu wróciła do sklepu. Jednak po jej własności nie było już śladu.

Kobieta poinformowała o zdarzeniu mundurowych, którzy bezzwłocznie podjęli działania. Policjanci najpierw trafili na obrzeża miasta, gdzie w ruinach starego domu, pod podłogą ujawnili utracony przez kobietę portfel, a chwilę później dwóch mieszkańców Przybiernowa było w rękach funkcjonariuszy.  
Zatrzymani sprawcy, dobrze znani są przybiernowskim policjantom. Wcześniej niejednokrotnie mieli konflikt z prawem. Jeden z nich w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, drugi – ponad 3 promile.
Za popełnione przestępstwo, sprawcom przywłaszczenia cudzego mienia, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 20 maja 2013 - 13:00:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 18 maj 2013
Już za kilka godzin rozpocznie się 8. Europejska Noc Muzeów

18.05.2013.jpg

Już za kilka godzin rozpocznie się 8. Europejska Noc Muzeów. Gdy zamykaliśmy druk programu ponad 40 podmiotów zapraszało do 25 przestrzeni wystawienniczych, czyli organizatorzy i współorganizatorzy pobili rekord ubiegłoroczny! A okazało się, że to nie koniec - z radością informujemy, że dołączyli do nas Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki, Kawiarnia CafeIn z wystawą prac Colina Michaela oraz mistrzów polskiego komiks z ostatniego półwiecza, a także fioletowymi specjałami i after party dla wytrwałych. Po niemiecku można przeczytać o nocy dzięki portalowi nachStettin, który wspólnie z Walkowska Wydawnictwem weźmie udział w kiermaszu książek w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Szczecinie (Wały Chrobrego), proponując 20% rabat na publikacje i pamiątki szczecińskie. Na wzmocnienie tuż przy skansenie morskim, także przy Gmachu Głównym, klasyczna czarna i mocna lub bardziej ekscentryczna kawa!

Europejska Noc Muzeów to wyjątkowa okazja do podziwiania wieczornej panoramy miasta z ponad 50 metrów. Po raz pierwszy otwarte będą aż 4 wieże w ścisłym centrum Szczecina. Zapraszamy na Wały Chrobrego, gdzie można wejść na wieżę Gmachu Głównego Muzeum Narodowego w Szczecinie (wejście limitowane do godziny 22.00). 150 gości, weźmie udział w zorganizowanej po raz pierwszy nocy w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim, podczas której zwiedzający wejdą na balkon Wieży Meteorologicznej (wejście po uprzednim zgłoszeniu). Ponadto 50 pierwszych osób o godzinie 20.00 bezpłatnie wjedzie na wieżę Bazyliki Archikatedralnej p.w. św. Jakuba Apostoła(która tej nocy czynna będzie od 20.00 do 23.00). Wszystkich spragnionych wrażeń na najwyższym poziomie zaprasza także Cafe 22 (przy Palcu Rodła  8), tam na gości po godzinie 22.00 czeka 22% rabat na menu.


Program:[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 18 maja 2013 - 09:21:10  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 16 maj 2013
Jak kraść to w centrum miasta, nikt nie zauważy

16.05.2013b-m.jpg
Na budowie Zielonego Turzynka , ekipa budowlana zebrała wierzchnią część gruntu , przy okazji odkrywając przewody elektryczne , które kiedyś zasilały kontenery.  Wystarczyła noc aby złodzieje odkopali przewody i je ukradli. Nawet napięcie płynące w przewodach nie było dla nich przeszkodą. Tylko puste otuliny z plastyku pozostały po przewodach. Najdziwniejsze jest to, że złodzieje musieli narobić sporo hałasu w samym centrum miasta i nikt tego nie słyszał. Ale co się dziwić. Patroli pieszy policji w nocy dawno żaden mieszkaniec miasta nie widział. A patrol który jedzie w aucie tzw 07 w nocy przy zakręconych szybach , nic nie usłyszy. A najlepsze jest to, że kradzieży dokonano przy świecącej w tym miejscu latarni i w zasięgu monitoringu kamer PSS. Czy ktoś w ogóle zauważył to przestępstwo?


16.05.2013c-m.jpg

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 maja 2013 - 19:10:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Włamał się do samochodu i zasnął w środku

logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Goleniowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do ciężarówki i zasnął wewnątrz pojazdu.  Wkrótce usłyszy zarzuty. Mundurowi zostali poinformowani przez pracowników firmy budowlanej, że w ich samochodzie wybito szybę, a sprawca prawdopodobnie śpi w środku.  

W godzinach nocnych, 20-letni mieszkaniec gminy Goleniów, nie miał jak dostać się do miejsca swego zamieszkania. Wpadł na pomysł, że odpocznie sobie w ciężarówce. Pojazd stał na parkingu pod jednym z goleniowskich hoteli. Mając trudność z otwarciem drzwi samochodu, młodzieniec ze złości zerwał z dachu żółty sygnalizator ostrzegawczy, połamał anteną CB-radia, po czym wybił szybę w oknie drzwi i wszedł do środka pojazdu. Gdy udało mu się zasiąść na upragnionym fotelu kierowcy, ogarnęła go błoga senność. Nie słyszał, kiedy na miejsce podjechali mundurowi, którzy przesadzili go do policyjnego radiowozu. Obudził się pod budynkiem komendy. Był zaskoczony widokiem policjantów. Nic dziwnego, gdyż nad ranem w jego organizmie znajdowały się jeszcze prawie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Będzie odpowiadał za uszkodzenie mienia. Za znalezienie sobie takiego noclegu, może trafić za kraty nawet na 5 lat.

  mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 maja 2013 - 18:05:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Teraz to już tylko rondo lub beatyfikacja

 
 W dniu dzisiejszym na zwołanej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta pod przewodnictwem Czesława Majdaka
tytuł Zasłużonego Mieszkańca Gminy Goleniów otrzymał między innymi były wieloletni naczelnik i
burmistrz Andrzej Wojciechowski. Tyle lakonicznej informacji.

    16.05.2013a-m.jpgZainspirowany listem e-mail naszego czytelnika , zacząłem się zastanawiać nad tym czy słusznie
Pan Wojciechowski zasługuje na ten tytuł.

-"Jakim prawem otrzymuje, ktoś tytuł za zasługi dla miasta , ktoś kto pełnił funkcje najpierw naszelnika , potem starosty i następnie burmistrza za pieniądze podatników." - napisał czytelnik

    W tym temacie można dyskutować czy komuś kto wykonuje pracę powierzone przez obywateli należy się nagroda w postaci honorowego tytułu czy nie, w tej kwestii bym z drogi czytelniku dyskutował.

Aczkolwiek możesz mieć inne zdanie. Bo gdyby rzeczywiście zrobił dużo dobrego nawet pracując za nasze pieniądze i wykonując swoje obowiązki to czemu nie. W końcu po wieloletniej pracy w zakładach zwykli obywatele również są nagradzani, choć trzeba przyznać , że rzadziej.

 "-Radni zanim przegłosują taką głupotę powinni zastanowić się nad sukcesami Pana Wojciechowskiego, jakież to zasługi nominują Go na tak zaszczytny tytuł. Powinni się zastanowić , które zasługi brać pod uwagę i jak okres jego pracy...." - czytam dalej w  liscie

Tak zastanawiając się to trzeba przyznać , że okres PRL, w mojej ocenie nie powinien być brany pod uwagę podczas oceny dokonań Pana Wojciechowskiego. Bo tak naprawdę miał nie wiele do powiedzenia jako naczelnik, gdyż wykonywał pracę pod nadzorem i z polecenia I Sekretarza Komitetu Miejsko-Gminnego PZPR oraz przez prawie 3 lata Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego, a nie obywateli.
Choć czytelnik jasno w liście przedstawił osiągnięcia byłego Pana naczelnika w okresie PZPR, ja mimo wszystko przeszedł bym do tego okresu, który my nazywamy "Niepodległą Polska" czyli lata 1989-2010.

Czas partolonej roboty

"- ....w czasie jego pracy jako starosty i burmistrza, partolili jego urzędnicy wszystko do czego się zabrali, Panu Wojciechowskiemu za to włos z głowy nie spadł, a i jego nieudolnym urzędnikom też. Na wszystko co zostało źle zrobione przymykali oko radni, gdyż Pan Andrzej UMIEJĘTNIE stosując metody wyniesione z czasów jedynej słusznej władzy , każdą porażkę zamieniał na sukces.

Może wymienię parę przykładów na "dobrą robotę" Pana byłego burmistrza i starosty.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 maja 2013 - 17:23:23  ::  Czytaj/Komentuj: 2

środa 15 maj 2013
PODZIEL SIĘ KRWIĄ W GOLENIOWIE RAZEM Z GRUPĄ MUSZKIETERÓW!
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 15 maja 2013 - 18:10:07  ::  Czytaj/Komentuj: 0

„Gryfuś 2013” wystartował

15.05.2013c-m.jpg
GOLENIOW.PL Dzisiaj (14 maja 2013 r.) w hali goleniowskiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych rozpoczęły się VI Mistrzostwa Polski Leśników w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Zakończone zostaną w czwartek,16 maja.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 15 maja 2013 - 13:15:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Nic dodać nic ująć (Podziel się opinią.) Margo 89 0 -
 
Brak nowych postów Radny Ślepaczek pozywa goleniow.net.pl i przegrywa (Wybory samorządowe 2014) admin 80 0 -
 
Brak nowych postów w popularnych wątkach Wybory samorządowe przed nami (Wybory samorządowe 2014) admin 609 24 Ja Klaudiusz
czw lis 13 2014, 09:20 
Brak nowych postów Po trupach do władzy cz. 2 (Wybory samorządowe 2014) admin 159 0 -
 
Brak nowych postów Po trupach do władzy cz.1 (Wybory samorządowe 2014) admin 207 1 Margo
czw lis 06 2014, 09:37 
Tematów: 127 | Posty: 158 | Odsłon: 179656


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 117
unikalnych: 10

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 526140
unikalnych: 235614

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 937335
unikalnych: 342682

Online
Gości: 8
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 570, Najnowszy: BZ WBK

Ogłoszenia
Sprzedam
LT-email-
17 lis : 22:10
Naprawa Komputerów i laptopów

http://www.goleniow.net.pl/img/reklama0001.jpg


Oferujemy usługę naprawa laptopów w zakres której wchodzi:

Naprawa laptopów większości popularnych marek (ACER, HP, ASUS,

Fujitsu-Siemes, Packard Bell, BENQ, ARTISTO i wiele innych).
Naprawa laptopów z uszkodzonymi płytami głównymi.
Naprawa laptopów po zalaniu.
Naprawa laptopów po upadku.
Wymiana uszkodzonych elementów (Matryce, Klawiatury, Obudowy)
Reballing oraz wymiana układów BGA

A tak że naprawy laptopów z wieloma innymi usterkami.


Skup uszkodzonych Laptopów na części


LT P.H.U. z tyłu kina Wisła
ul. Konstytucji 3-go Maja 16
72-100 Goleniów
tel. 918865605, 501856599
GG 1047682
OLINEK-email-
15 lis : 19:22
Oferujemy pełen zakres usług porządkowych mieszkań, biur i innych obiektów mieszkalnych i pracowniczych. Nasza firma zajmuje się dbaniem o czystość, higienę i porządek zgodnie z wymaganiami klienta. Pracujemy na własnych środkach chemicznych potrafimy indywidualnie dobrać odpowiednie środki czystości do potrzeb danego obiektu. Podczas prac porządkowych stosowane są środki bakteriobójcze, które pozwalają na zachowanie higieny naszych obiektów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen zakres prac gwarantujących porządek Waszego domu. Polecamy wizyty jednorazowe jak również abonamentowe z dużymi rabatami. Posiadamy sprzęt do czyszczenia metodą parową bez użycia środków chemicznych (polecane dla alergików), jak również sprzęt do prania dywanów i tapicerek. Dodatkowo prowadzimy usługi ogrodnicze, przy współpracy ze znaną firmą projektującą ogrody i wnętrza. Zapewniamy dyskrecję, komfort, elastyczność i sumienność. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług.
Więcej informacji pod numerem telefonu świadczymy usługi na terenie całego województwa

Firma OLINEK
GOLENIÓW
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1462 sek., 0.0444 z tego dla zapytań.