Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Panie Burmistrzu okres urlopowy nie zwalnia od pracy
Autor: Margo dnia 02 lip : 23:42
Co ty przypominasz panu burmistrzowi słowa sprzed [ more ... ]

[News] Duży konflikt w małej szkole
Autor: Margo dnia 30 maj : 10:29
Cóż takiego niepokojącego dzieje się w wiejskich s [ more ... ]

[News] Kosztowny żyrandol
Autor: Margo dnia 27 maj : 13:42
Prezydencka przygoda Bronisława Komorowskiego dobi [ more ... ]

[News] Przed II turą
Autor: Margo dnia 12 maj : 22:13
najświeższy news - szefowa jego sztabu wyborczego [ more ... ]

[News] Komorowski, Kukiz, Duda
Autor: Margo dnia 11 maj : 20:33
Większość została w domach? Nie wiedziałam, że w P [ more ... ]

[News] Co tam panie w goleniowskiej trawie piszczy
Autor: Margo dnia 29 kwi : 20:39
Wpisałam dzisiaj w Google następująca frazę - "Uch [ more ... ]

[News] Skarga na Dyrektora bez konkursu
Autor: Margo dnia 21 kwi : 14:20
Podpowiem tym "Zaniepokojonym Rodzicom" - skierujc [ more ... ]

[News] Tajne głosowanie - głosowanie przeprowadzone w sposób niepozwalający ustalić, kto jak głosował - nie u nas.
Autor: Margo dnia 20 kwi : 21:59
Art. 41.W lokalu wyborczym wydziela się miejsca za [ more ... ]

[News] Szczury tak sfałszują wybory prezydenckie-wyciek z podsłuchu
Autor: Margo dnia 09 kwi : 15:09
Czy wprowadzony przez rząd Kopacz system "Źródło" [ more ... ]

[News] Lądowisko też będzie
Autor: admin dnia 01 kwi : 13:53
Wszytko możliwe , kosmodrom tez by się tam zmieści [ more ... ]


piątek 22 sierpień 2014
Nowy skatepark

22.08.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL W ubiegłym tygodniu na zespole boisk przy ul. Szkolnej zainstalowane zostały nowe urządzenia skateparku. Do końca sierpnia obiekt ten jest jednak wyłączony z użytkowania.

Wysłużone już mocno drewniane elementy skateparku zostały zdemontowane, a w ich miejsce pojawiły się nowe, bardziej trwałe. Wykonane są z betonu C35/45, zatarte na gładko, krawędzie do grindowania  wykończono stalowymi kątownikami i ocynkowano. Młodzież ma teraz do dyspozycji 8 urządzeń: wyskocznię z grindboxem, poręcz prostą, manualpad, grindbox z manualboxem, grindbox, funbox z grindboxem, poręcz spadową oraz grindbox dwa poziomy.

Wykonawcą była firma ALTRAMPS  Trzebini. Koszt zadania wynosi 97.170,00 zł.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 22 sierpnia 2014 - 17:07:31  ::  Czytaj/Komentuj: 0

W jeden dzień okradli 5 marketów w Płotach, Goleniowie, Wolinie, Międzyzdrojach i Trzebiatowie

GŁOS SZCZECIŃSKI  Policjanci z Posterunku Policji w Płotach zatrzymali trzech mężczyzn, którzy jednego dnia w marketach tej samej sieci ukradli towar na łączną kwotę ok. 5.800 złotych.
Przedwczoraj policjanci w Płotach zostali zaalarmowani przez pracownika ochrony marketu znajdującego się na terenie miasta, iż w sklepie znajdują się dwaj mężczyźni, którzy przygotowali sobie do wyniesienia torbę z zawartością towaru.

Mundurowi niezwłocznie udali się na miejsce. Na ich widok sprawcy spłoszyli się i próbowali opuścić market przechodząc przez kasę, jednakże zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy.

W trakcie czynności podejrzenia policjantów wzbudził także chodzący nerwowo na parkingu przy zaparkowanym samochodzie mężczyzna. Okazało się, że jest to trzeci kompan z którym okradali sklepy.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 22 sierpnia 2014 - 16:58:14  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 18 sierpień 2014
Bramat 2014

18.01.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL 25 wydarzeń teatralnych i muzycznych z Polski i zagranicy, ciekawi artyści, akcje uliczne, murale i solidarność z Ukrainą. 4 września 2014 roku startują jubileuszowe XV Goleniowskie Spotkania Teatralne BRAMAT 2014.


Te wyjątkowe spotkania młodego teatru i zawodowych artystów scen polskich po raz pierwszy zaistniały w goleniowskiej przestrzeni w 2000 roku. Ich gospodarzem był i nadal jest Teatr BRAMA, stworzony i prowadzony do dzisiaj przez Daniela Jacewicza. „15 edycja Goleniowskich Spotkań Teatralnych BRAMAT to dla nas szczególna i niezwykła rocznica” – czytamy w przekazanej nam informacji. - „Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tegoroczna edycja była atrakcyjna i godna jubileuszu”.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 18 sierpnia 2014 - 17:58:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Mamy medal!

18.01.2014a.jpg
 GOLENIOW.PL Niespotykanym zrządzeniem losu Krystian Zalewski w ciągu jednego biegu zdobył brąz... a w chwilę potem srebro!

Zawodnik goleniowskiego „Barnima” wywalczył brązowy medal w biegu na 3000 m z przeszkodami na Mistrzostwach Europy w Zurichu. Dwa pierwsze miejsca wywalczyli Francuzi. Najszybszy z zawodników został jednak zdyskwalifikowany, tym samym nastąpiła korekta pozycji i srebro przypadło Krystianowi.

W Goleniowie przed telebimem ustawionym na stadionie OSiR głośno dopingowało  Krystiana ponad stu kibiców, wśród nich władze gminy w komplecie (burmistrz, zastępcy burmistrza i przewodniczący Rady Miejskiej).


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 18 sierpnia 2014 - 17:49:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Obywatelskie ujęcie pijanego kierowcy

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL
Dwaj mieszkańcy Goleniowa ujęli pijanego kierowcę, który miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Widząc manewry jakie wykonywał na drodze swym pojazdem, zmusili go do zatrzymania, uniemożliwili dalszej jazdy oraz wezwali patrol Policji. Pijanemu kierowcy grozi do 2 lat więzienia.
Policjanci z goleniowskiej komendy odebrali zgłoszenie od dwóch młodych mężczyzn, którzy ujęli kierowcę, podejrzewając, że ten może być pijany. Jadąc za volkswagenem passatem, zwrócili uwagę na jego styl jazdy. Kierowca volkswagena jechał środkiem jezdni, gwałtownie przyśpieszał i hamował. Zgłaszający wykorzystali moment, kiedy ten wjechał na parking Kauflandu i zmusili kierowcę do zatrzymania. W trakcie rozmowy z mężczyzną, wyczuli od niego woń alkoholu, a następnie wezwali na pomoc policjantów.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 18 sierpnia 2014 - 17:45:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 15 sierpień 2014
Cud nad Wisłą - BITWA WARSZAWSKA - 1920 r.

pilsudski_kossak.jpgDzisiaj mija 94 lata od pokonania przez Polskę potęgi sowieckiej .
W rocznice tą Wojsko Polskie obchodzi swoje święto.

Dla przypomnienia podajemy parę faktów z ówczesnych wydarzeń.

Wojna polsko-bolszewicka (1919-1921), walki toczone przez Polskę przeciw Rosji Radzieckiej o kształt granicy wschodniej i utrzymanie niepodległości. Po kapitulacji Niemiec rząd radziecki unieważnił ustalenia pokoju brzeskiego i rozpoczął operację zbrojną o kryptonimie Wisła (operacja Wisła, 1919). W jej wyniku wojska radzieckie miały wesprzeć ferment rewolucyjny ogarniający po zakończeniu I wojny światowej Europę Środkową. Akcja ta miała zapoczątkować rewolucję europejską i przynieść zwycięstwo komunizmowi.

Pochód wojsk radzieckich w pierwszej kolejności skierował się przeciw niepodległym republikom Białorusi i Litwy. W grudniu 1918 wojska radzieckie zajęły Mińsk, w styczniu 1919 Wilno i Kowno. 27.II.1919 proklamowano powstanie Litewsko-Białoruskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej. Zajmowaniu terenów białorusko-litewskich przez Armię Czerwoną przeciwstawiała się jedynie ludność polska, organizując oddziały samoobrony.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 15 sierpnia 2014 - 11:38:08  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 05 sierpień 2014
Kino pod chmurką - Zaprasza

05.08.2014a.jpg
Biedronka zaprasza w dniu 08.08.2014  o godz. 21:30 NA SEANS FILMOWY pod chmurka  na Plac przed "Biedronką", ul. Puszkina 1 w Goleniowie . Całkowicie za darmo będie można zobaczyć film PREDATOR

OPIS filmu

Predator
Czas trwania: 102 min Gatunek: akcja, przygodowy, science-fiction Reżyseria: John McTiernan Obsada: Arnold Schwarzenegger

Zwiastun:

Opis: W południowoamerykańskiej dżungli spadł helikopter z amerykańskim ministrem. Na pomoc uwięzionym wyrusza specjalna grupa komandosów. Ich przeciwnikami nie są miejscowi partyzanci, nieprzyjacielem staje się przybysz z kosmosu


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 05 sierpnia 2014 - 17:18:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Złoty występ Wood & Brass Band w Brazylii

wood__brass_band_2.jpg Z sukcesami na Pomorze Zachodnie wraca z Brazylii młodzieżowa orkiestra dęta Wood & Brass Band z Goleniowa. Uczestniczyła ona w światowym finale konkursu zespołów marszowych organizacji World Association of Marching Show Bands w Braganca Paulista, gdzie za swój występ i zdobycie 86,5 punktów otrzymała zloty medal. W klasyfikacji generalnej goleniowski zespół zajął zaś wysoką szóstą pozycję. Młodych i utalentowanych muzyków będzie można powitać oraz zapytać o wrażenia, również te pozamuzyczne, w środę, 6 sierpnia br. w Goleniowie.

W konkursie goleniowska orkiestra była jedyną reprezentacją z Polski oraz jedną z dwóch orkiestr - razem z zespołem z Niemiec - z Europy. W rywalizacji uczestniczyły również bandy z Kanady, Ekwadoru, Wenezueli i Kolumbii.

Zespół Wood & Brass Band, oprócz występów konkursowych, zagrał koncerty dla brazylijskiej Polonii w Sao Paulo i Rio de Janeiro. Ponadto młodzi muzycy skorzystali z okazji i zwiedzili jedne z najciekawszych oraz najbardziej znanych miast w tym kraju.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 05 sierpnia 2014 - 11:32:38  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Bezpłatne badania dentystyczne na Pomorzu Zachodnim

Kampania Instytutu blend-a-med Oral-B

Od 16 czerwca br. trwa akcja bezpłatnych przeglądów dentystycznych Instytutu blend-a-med Oral B. Mobilne Centra Dentystyczne odwiedzają  ponad 380 miejscowości na terenie całego kraju, aby zbadać stan polskich zębów i dziąseł. Współorganizatorem akcji jest sieć sklepów Biedronka, a patronat nad akcją objęli: Stowarzyszenie Polskich Higienistek Stomatologicznych oraz profesjonalne magazyny dentystyczne, Dental Tribune International, Nowy Gabinet Stomatologiczny, Stomatologia.
W dniach 6-8 sierpnia b.r. Mobilne Centra Dentystyczne zbadają stan zdrowia jamy ustnej mieszkańców Stargardu Szczecińskiego, Chociwlu oraz Goleniowa.    
Polacy niewystarczająco dbają o zdrowie jamy ustnej. Z danych Eurobarometer  wynika, że aż 66% Polaków odwiedza gabinety dentystyczne rzadziej, niż raz w roku. Co więcej, nie wszyscy zdają sobie sprawę, że zęby to nie jedyny obszar jamy ustnej, z którym mamy problemy. Z Monitoringu Zdrowia jamy Ustnej wynika, że aż 75,5% Polaków cierpi z powodu złego stanu dziąseł. W codziennych zabiegach higienizacyjnych dziąsła są często ignorowane, a tymczasem to od nich w dużej mierze zależy zdrowie całej jamy ustnej.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 05 sierpnia 2014 - 11:21:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 04 sierpień 2014
VII Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni


ognie-baner.jpg

W dniach 8-9 sierpnia w Szczecinie odbędzie się już VII Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ognii - PROMAGIC 2014 Wraz z tą imprezą odbędą się 3 imprezy towarzyszące : Szczecin Music Live 2014 , Szczecin Firefighter Combat Challenge i Baltica Summer Cup 2014


Program imprez :


PYROMAGIC 2014 - pokazy

W trakcie dwudniowej imprezy odbędą się 4 pokazy fajerwerków.

Piątek (8 sierpnia)

22:10 - 22:25 Wały Chrobrego I pokaz VII Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni PYROMAGIC 2014, H.C. PYROTECHNICS
22:40 – 22:55 Wały Chrobrego II pokaz VII Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni PYROMAGIC 2014, THE SHOW & EFFECTS LLC

Sobota (9 sierpnia)

22:30 – 22:45 Wały Chrobrego III pokaz VII Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni, JoHo PYRO
23:15 – 23:30 Wały Chrobrego Pokaz gospodarza VII Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni PYROMAGIC 2014, SUREX
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 04 sierpnia 2014 - 16:13:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 148 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 720 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 699 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 504 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 572 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 212769


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
fary.jpg

baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 202
unikalnych: 95

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 630247
unikalnych: 266190

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1109545
unikalnych: 387635

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 6
Użytkowników: 596, Najnowszy: olo00

Ogłoszenia

Tags

Czas generowania: 0.2130 sek., 0.0401 z tego dla zapytań.