Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]


środa 09 styczeń 2013
10-na podwójnym gazie

logokpp1.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL  Goleniowscy policjanci w czasie minionego weekendu zatrzymali 10 nietrzeźwych kierujących.

Policjanci patrolujący teren powiatu goleniowskiego, podczas kontroli drogowych, ujawnili 10 kierujących, którzy usiedli za kierownicę z promilami we krwi. Jeden z kierowców był  kontrolowany przez policjantów Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego  w Goleniowie na ul. Dworcowej. 20-latek na widok radiowozu, zatrzymał się na poboczu i wyłączył silnik pojazdu. Mężczyzna zastał zapytany przez policjantów, czy spożywał alkohol. Kierujący tłumaczył, że kilka godzin wcześniej wypił kilka piw. Mężczyzna wydmuchał 0,60 promila, więc w dalszą podróż był zmuszony udać się pieszo. Tej samej nocy, pół godziny później, w okolicy rampy kolejowej policjanci zauważyli ten sam samochód. Tym razem, nie miał włączonych świateł mijania. W trakcie kontroli 21-letni kierowca, powiedział policjantom, że wypił jedno piwo. Okazało się jednak, że nie był do końca szczery z policjantami, gdyż alkomat dał wynik badania- 1,30 promila.

Wszyscy nietrzeźwi kierujący odpowiedzą za przestępstwo z art. 178a§1 KK, które jest zagrożone karą pozbawienia wolności  do lat 2 i oczywiście utratą prawa jazdy.

 

podkom .Marta Maciejeuniec

 
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 stycznia 2013 - 00:18:31  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zatrzymani za posiadanie narkotyków i broni

130108goleniow_narkotyki.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Sąd Rejonowy w Goleniowie zastosował trzy miesiące aresztu i dozór policyjny dla dwóch mężczyzn za posiadania znacznej ilości środka odurzającego i nielegalne posiadanie broni.

Na trop przestępców wpadli policjanci z Posterunku Policji w Przybiernowie.  34-latek i jego 63-letni wspólnik, zostali zatrzymani podczas kontroli drogowej. Mężczyźni mieli przy sobie 65 gramów amfetaminy. W pojeździe przewozili również broń palną, którą posiadali bez zezwolenia. W mieszkaniu jednego z zatrzymanych policjanci znaleźli jeszcze jedną broń. Mężczyźni zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty posiadania wbrew przepisom Ustawy o Narkomanii znacznej ilości środka odurzającego. Odpowiedzą też za nielegalne posiadanie broni. Łącznie grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. Sprawcy byli już wcześniej karani. Policjanci wystąpili o zastosowanie środków zapobiegawczych, które wobec zatrzymanych orzekł goleniowski sąd.

 
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 stycznia 2013 - 00:16:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Złodzieje zatrzymani

130108goleniow_zlodzieje.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Przybiernowscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży. Mężczyźni, to mieszkańcy gminy Przybiernów. Usłyszeli już zarzuty, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. 24-latek i jego 28-letni kolega, w listopadzie i grudniu 2012 roku dokonali dwóch kradzieży. Najpierw, włamali się na teren budowy, skąd ukradli sprzęt budowlany. Później włamali się do samochodu dostawczego. Sprawcy z pojazdu skradli elektronarzędzia. Suma poniesionych strat, to blisko 12 tysięcy złotych. Mężczyźni do kradzieży się przyznali. Pomimo tego, że skradzione rzeczy zdążyli już sprzedać, mienie odzyskano i przekazano właścicielom. Jeden z zatrzymanych ma na koncie wyrok w zawieszeniu za ta samo przestępstwo. Tym razem może trafić za kratki.

 
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 stycznia 2013 - 00:07:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kradzione fanty sprzedali w punkcie złomu


logokpp1.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Posterunku Policji w Maszewie zatrzymali dwóch mężczyzn , którzy z terenu jednej z posesji w Maszewie ukradli sprzęt składowany w pomieszczeniu gospodarczym. Sprawcy usłyszeli już zarzuty, za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, maszewscy policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę i jego 67-letniego wspólnika. Kilka dni temu, podejrzani mężczyźni okradli pomieszczenie gospodarcze. Z wnętrza pomieszczenia zabrali imadło, kowadło, parasol ogrodowy i teczkę z narzędziami. Wartość skradzionego mienia właściciel oszacował na 600 złotych.

Sprawcy skradzione mienie sprzedali w punkcie skupu złomu za 50 złotych. Policjanci odzyskali kradzione mienie i przekazali je prawowitemu właścicielowi.

Jeden z zatrzymanych był już wielokrotnie karany za podobne przestępstwa.
Maszewscy śledczy sprawdzają, czy zatrzymani brali udział w innych przestępstwach popełnionych w ostatnim czasie na terenie gminy Maszewo.

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 stycznia 2013 - 00:03:41  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 07 styczeń 2013
WOŚP zagra ponownie

wosp2013.jpg

Goleniów, jak co roku, przyłącza się do największej zbiórki charytatywnej świata, czyli do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 21 Finał odbędzie się pod hasłem „ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. Już 13 stycznia na ulicach miasta będą kwestować wolontariusze a na Plantach odbędzie się festyn, podczas którego wystąpią, nie tylko lokalni, artyści. Odbędzie się również wiele ciekawych licytacji, zlicytujemy między innymi Goleniowskie Złote Serduszko. O 13:00 rozpoczyna się miejska gra terenowa- w poszukiwaniu wolontariuszy. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Oprócz występów na scenie nie zabraknie innych atrakcji. O 20:00, jak co roku, połączymy się z całą Polską podczas światełka do nieba, gdzie nie zabraknie sztucznych ogni.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 07 stycznia 2013 - 16:28:32  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Więcej urodzeń niż zgonów

07.01.2013b.jpg GOLENIOW.PL Goleniowski Urząd Stanu Cywilnego dokonał podsumowania roku 2012. Statystyki są nie tylko interesujące, ale przede wszystkim optymistyczne – zdecydowanie więcej w minionym roku było urodzeń niż zgonów, a urodzeń było więcej niż w 2011 roku.
W 2012 roku w goleniowskim USC zarejestrowano łącznie 509 urodzeń, z czego 29 to urodzenia poza granicami kraju. Wśród urodzonych dzieci było 254 dziewczynek i 255 chłopców. Najpopularniejszymi imionami nadawanymi dziewczynkom były: Julia, Maja, Lena, Hanna i Oliwia, zaś chłopcom najczęściej nadawano imiona: Kacper, Jakub, Filip, Igor i Aleksander.
W ciągu całego roku w Gminie Goleniów zawarto 255 małżeństw. Z tej liczby 108 to małżeństwa konkordatowe (zawarte tylko w kościele i zarejestrowane w USC),  małżeństw cywilnych (zawartych w USC) było 105, a 12 małżeństw zawarto za granicą kraju.
W 2012 roku goleniowski USC wystawił 359 aktów zgonu. Wśród zmarłych było 188 osób płci męskiej  i 171 płci żeńskiej. Poza granicami kraju zmarły 4 osoby.
Dla porównania – w 2011 roku zarejestrowano 488 urodzeń, 226 małżeństw i 365 zgonów.
informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 07 stycznia 2013 - 13:11:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nowy dach na kościele w Niewiadowie

 
07.01.2013a.jpg GOLENIOW.PL Jesienią 2012 roku wymienione zostało pokrycie dachowe na kościele filialnym p.w. Wniebowzięcia NMP w Niewiadowie. Prace podjęte z inicjatywy mieszkańca tej miejscowości Romana Rogozińskiego i proboszcza parafii pw. św. Katarzyny ks. Rafała Hoczka, prowadzone były pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

Wybudowany na początku XX wieku w stylu neogotyckim niewielki kościółek w Niewiadowie ufundowany został przez Karola von Fleminga. Okres powojenny nie był dla niego łaskawy; do 1966 roku pozostawał bez opieki, ulegając dewastacji. Były już nawet decyzje o jego rozbiórce, ale dzięki determinacji mieszkańców ocalał, pełniąc od 1966 roku swoją ważną rolę w życiu duchowym mieszkańców.
Zabytkowy obiekt wymagał i nadal wymaga prac konserwatorskich. Po roku 2000, dzięki   inicjatywie mieszkańców wsi i ich konsekwentnemu działaniu, przy wsparciu władz gminy oraz kolejnych proboszczów parafii pw. św. Katarzyny, wykonano następujące prace:
* renowacja i uruchomienie po generalnym remoncie zegara na wieży kościoła,
* gruntowna naprawa wraz z konserwacją i uzupełnieniem 3 witraży prezbiterium oraz z montażem krat zabezpieczających,
*  wykonanie nowego pokrycia dachowego nad prezbiterium i zakrystią oraz remont zakrystii,
* odgruzowanie sklepienia wraz z zabezpieczeniem chemicznym przed szkodnikami,
* zabezpieczenie przed szkodnikami ławek oraz klęczników i ich pomalowanie,
* wykonanie schodów i podestu wejściowego do kościoła.
Największym zadaniem, jakie społecznym sumptem wykonano, jest wymiana dachu nad nawą główną kościoła, który groził zawaleniem. Nowe pokrycie dachowe wykonano z dachówki karpiówki. Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe, przede wszystkim przy zabezpieczeniu konstrukcji drewnianej dachu. Szacunkowy koszt robót – ponad 40 tys.zł. Środki pochodzą od sponsorów (firm i osób prywatnych) głównie ze Szczecina, a także od mieszkańców Niewiadowa i Gminy Goleniów.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 07 stycznia 2013 - 12:46:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 05 styczeń 2013
KONCERT GOŚCI Z ROSJI I KAZACHSTANU

05.01.2013.jpg
Goleniowski Dom Kultury
       zaprasza na koncert w wykonaniu grup
 z Rosji i Kazachstanu

         W programie: folklor rosyjski, tańce       
        ludowe i estradowe, muzyka country
 12.01.13 , godzina 18.00 Sala koncertowa GDK[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 05 stycznia 2013 - 14:13:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 03 styczeń 2013
Gmina inwestuje

03.01.2013ee.jpg GOLENIOW.PL Blisko 33,5 mln zł Gmina Goleniów przeznacza w 2013 roku na inwestycje. To 24,87 % budżetowych wydatków gminy.

Najważniejsze inwestycje jakie czekają nas w rozpoczynającym się właśnie roku to:
1. Budowa ciągu komunikacyjnego na przedłużeniu ul. Kasprowicza wraz z mostem przez rzekę Inę – 8.654.000 zł,
2. Odbudowa i modernizacja przystani żeglarskiej w Lubczynie w oparciu o plany projektu Zachodniopomorski Szlak Żeglarski – 5.400.000 zł,
3. Projekt „Otwarte bramy – szlak turystyczny w mieście Goleniów I etap” - 5.201.118 zł,
4. Modernizacja ul. Konstytucji 3 Maja w Goleniowie wraz z budową sieci kanalizacji deszczowej II etap – 2.660.000 zł (na zdjęciu),
5. Budowa 28 mieszkań (wraz z GTBS) na ul. Mikołajczyka – 1.721.165 zł,
6. Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej – 1.480.000 zł,
7. Budowa infrastruktury technicznej w ulicach S. Żeromskiego, M.Dąbrowskiej, Z.Nałkowskiej, H.Kołłataja i M.Reja II etap – 1.093.099 zł,
8. Budowa wiat handlowych „Zielone targowisko” PROW – 1.000.000 zł.
Na pozostałe zadania inwestycyjne, których łącznie jest 35, przeznacza się środki poniżej 1 mln zł. W tej grupie znajdują się między innymi: budowa noclegowni dla osób bezdomnych w m. Budno – 724.654 zł, przebudowa budynku gospodarczego na świetlicę wiejską w Budnie I etap – 571.272 zł, budowa boiska przy Szkole Podstawowej nr 3 w Goleniowie – 504.000 zł, budowa chodnika w Rurzycy – 500.000 zł, budowa zaplecza socjalnego  przy boisku w Mostach – 482.534 zł, a ponadto wiele drobniejszych, jak np. zakup 2 placów zabaw, konserwacja zabytków, czy wykonanie dokumentacji modernizacji ul. Szkolnej i ul. Słowiańskiej.
Łącznie na zadania inwestycyjne w budżecie gminy zaplanowano 32.466.599 zł.   


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 03 stycznia 2013 - 17:11:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Troć Iny 2013

03.01.2013dd.jpg GOLENIOW.PL Po raz szósty Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy organizuje spinningowo-muchowe zawody wędkarskie w połowie łososia i troci - "Troć Iny" o puchar Burmistrza Gminy Goleniów.

"Troć Iny 2013" otwiera największą łososiowo-trociową imprezę wędkarską - Turniej Czterech Rzek: Ina - Rega - Parsęta - Wieprza i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród wędkarzy. Zawody rozegrane zostaną w dwóch turach: w sobotę 19 stycznia 2013 r w godz. 8.30 - 15.45 oraz w niedzielę 20 stycznia w godz. 7.00 - 14.00. Zawody rozpocznie spotkanie z burmistrzem w Urzędzie Gminy18 stycznia o godz. 18.00. Opłata startowa wynosi 120 zł, członkowie TPRIiG płacą 50%, a kobiety i juniorzy zwolnieni są z opłaty. Patronat medialny nad imprezą objął magazyn "Wędkarski Świat". Więcej na ten temat oraz nr kontaktowe na stronach -LINK- oraz -LINK-
31 grudnia 2102 roku zakończył się okres ochronny troci i już nad Iną pojawili się pierwsi wędkarze. Sfotografowani 2 stycznia 2013 r. mężczyźni na połów  tej szlachetnej ryby przyjechali aż  z Lubina (Woj.Dolnośląskie).


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 03 stycznia 2013 - 17:05:03  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 125
unikalnych: 11

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 460376
unikalnych: 218718

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 826658
unikalnych: 319961

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 555, Najnowszy: mfason

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
22 lip : 16:41
Znasz niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?

Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką Osób Starszych!

InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy. Gwarantujemy legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.
Piotr-email-
24 lip : 21:31
Możliwości finansowe dla rodzeństwa, dzieci, wnuków, dziadków, rodziców - po śmierci osoby bliskiej z rodziny w wypadku drogowym (zadośćuczynienia pieniężne) - z ubezpieczenia OC sprawcy. Wypadki nawet wstecz do 1997 roku (1997.08.10). Informacje i pomoc - bez opłat wstępnych, telefon: 510 920 014.
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Optima Odszkodowania Kancelaria Prawna Sp. Z O.o.-email-
24 lip : 10:41
Optima Odszkodowania Kancelaria Prawna Sp. z o.o. specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w wypadkach przy pracy oraz wskutek błędów medycznych.

Jeżeli jesteś przedstawicielem Kancelarii Odszkodowawczej, a nie jesteś zadowolony z dotychczasowej współpracy, zgłoś się do Nas.

Proponujemy:
• wyższe wynagrodzenie (prowizja oraz zaliczki na poczet przyszłych podpisanych umów),
• jasno sprecyzowane warunki współpracy na podstawie umowy: agencyjnej lub umowy zlecenia,
• bez targetów sprzedażowych,
• brak zakazu działalności konkurencyjnej w trakcie trwania umowy jak również po zakończeniu współpracy,
• bezpłatny pakiet szkoleń oraz wsparcie merytoryczne prawników Kancelarii,
• niezbędne materiały marketingowe,
• możliwość negocjacji warunków współpracy.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres -email- W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „Rekrutacja –Agent”. Więcej informacji pod numerem: 535 840 004.
Optima Odszkodowania Kancelaria Prawna Sp. Z O.o.-email-
24 lip : 10:43
Optima Odszkodowania Kancelaria Prawna Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku reprezentuje poszkodowanych w postępowaniach mających na celu uzyskanie odszkodowania za wypadek komunikacyjny, wypadek przy pracy, błąd medyczny oraz za inne zdarzenia będące źródłem szkody. W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Kancelarii.

Opis Stanowiska:
Do kluczowych zadań Przedstawiciela Kancelarii będzie należało samodzielne pozyskiwanie Klientów szukających pomocy prawnej w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych za szkody osobowe. Praca polega na kontakcie z osobą poszkodowaną, przedstawieniu przysługujących roszczeń, formy wynagrodzenia i zasad współpracy z Kancelarią, podpisanie umowy, przekazanie dokumentów do siedziby Firmy.

Wymagania wobec kandydata:
• komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania długotrwałych, pozytywnych relacji z ludźmi,
• zaangażowanie i determinacja w wykonywaniu powierzonych zadań,
• dbanie o wizerunek Firmy,
• umiejętność obsługi komputera i korzystania z Internetu,
• mile widziane doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z Klientem oraz prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Oferujemy:
• jasno sprecyzowane warunki współpracy na podstawie umowy agencyjnej lub umowy zlecenia,
• atrakcyjną formę wynagrodzenia w postaci prowizji,
• bezpłatny pakiet szkoleń oraz wsparcie merytoryczne prawników Kancelarii,
• niezbędne materiały marketingowe,
• możliwość współpracy na zasadach pracy dodatkowej.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: -email- Telefon kontaktowy: 535 840 004. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie: „Rekrutacja – Przedstawiciel Kancelarii”.
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1311 sek., 0.0271 z tego dla zapytań.