Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Kosztowny żyrandol
Autor: Margo dnia 27 maj : 13:42
Prezydencka przygoda Bronisława Komorowskiego dobi [ more ... ]

[News] Przed II turą
Autor: Margo dnia 12 maj : 22:13
najświeższy news - szefowa jego sztabu wyborczego [ more ... ]

[News] Komorowski, Kukiz, Duda
Autor: Margo dnia 11 maj : 20:33
Większość została w domach? Nie wiedziałam, że w P [ more ... ]

[News] Co tam panie w goleniowskiej trawie piszczy
Autor: Margo dnia 29 kwi : 20:39
Wpisałam dzisiaj w Google następująca frazę - "Uch [ more ... ]

[News] Skarga na Dyrektora bez konkursu
Autor: Margo dnia 21 kwi : 14:20
Podpowiem tym "Zaniepokojonym Rodzicom" - skierujc [ more ... ]

[News] Tajne głosowanie - głosowanie przeprowadzone w sposób niepozwalający ustalić, kto jak głosował - nie u nas.
Autor: Margo dnia 20 kwi : 21:59
Art. 41.W lokalu wyborczym wydziela się miejsca za [ more ... ]

[News] Szczury tak sfałszują wybory prezydenckie-wyciek z podsłuchu
Autor: Margo dnia 09 kwi : 15:09
Czy wprowadzony przez rząd Kopacz system "Źródło" [ more ... ]

[News] Lądowisko też będzie
Autor: admin dnia 01 kwi : 13:53
Wszytko możliwe , kosmodrom tez by się tam zmieści [ more ... ]

[News] Lądowisko też będzie
Autor: marfi dnia 01 kwi : 13:24
Do pełni szczęśia brkować mi będzie wyrzutni z rak [ more ... ]

[News] Gminie Stepnica grozi 1, 5 miliona zł odszkodowania dla żeglarzy
Autor: Margo dnia 31 mar : 15:12
Artykuł poniżej dobrze obrazuje sytuację. Mafia rz [ more ... ]


środa 02 lipiec 2014
Dwa złota Majki

02.07.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL Marcin Majka, zawodnik Klubu Strzelectwa Sportowego LOK „Tarcza” (na zdjęciu z trenerem Michałem Buniakiem), zdobył 2 złote medale podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostw Polski, jakie w dniach 26-29 czerwca 2014 r. przeprowadzone zostały we Wrocławiu.

Goleniów w tych zawodach reprezentowało siedmiu zawodników. Najlepiej z nich wypadł Marcin Majka, który zwyciężył w dwóch konkurencjach – karabin dowolny 60 strzałów leżąc i karabin dowolny w trzech postawach po 40 strzałów.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 02 lipca 2014 - 17:32:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 01 lipiec 2014
Kolizja z brakiem prawa jazdy w tle

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL
Policjanci z Maszewa interweniowali w sprawie kolizji drogowej w Jenikowie, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Z uwagi na to, iż jeden z nich odjechał z miejsca, nie ustalono precyzyjnie przebiegu zdarzenia. Pojazdem, który został na miejscu kierowała kobieta nie posiadająca prawa jazdy. Jednak nie czuła się winna stłuczki, gdyż jak oświadczyła kierować potrafi, bo codziennie dojeżdża samochodem do pracy. O tym, kto poniesie winę za spowodowanie kolizji, zdecyduje sąd. Policjanci z Maszewa przyjęli zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Jenikowo, z którego wynikało, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów, z czego jeden oddalił się z miejsca zdarzenia. Mundurowi udali się we wskazane miejsce. Tam oczekiwała na nich 25-latka, kierującą fiatem cinquecento, wraz z pasażerem. Z relacji kobiety wynikało, że kiedy dojeżdżała do skrzyżowania, z jej prawej strony, z drogi z pierwszeństwem przejazdu nadjechał samochód dostawczy, który nie zachowując ostrożności „ściął” zakręt i nadkolem tylnej osi zahaczył jej pojazd uszkadzając zderzak, kierunkowskaz i błotnik. Kobieta spisała numer rejestracyjny i wskazała jako sprawcę młodego mężczyznę.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 01 lipca 2014 - 14:51:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zatrzymując poszukiwanego uratowali mu życie

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL
Policjanci z goleniowskiej komendy zatrzymali mężczyznę poszukiwanego nakazem doprowadzenia. Przed osadzeniem w celi, mundurowi pojechali z nim do lekarza. Badania wykazały, że ma połamane żebra i posiada wewnętrzne obrażenia. Poszukiwany został w szpitalu. Jak ocenił lekarz, zatrzymanie mężczyzny przez stróżów prawa, prawdopodobnie uratowało mu życie.Funkcjonariusze z Goleniowa ustalili miejsce pobytu poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości mężczyzny. Kiedy pojechali na miejsce, zastali tam 60-latka. Znajdował się on pod silnym działaniem alkoholu. Badanie alkotestem wykazało w jego organizmie niemal 3 promile. Mężczyzna nie uskarżał się na żadne dolegliwości, jednak zgodnie z obowiązującymi przepisami, przed osadzeniem w celi, policjanci zawieźli zatrzymanego na badania lekarskie. Okazało się wówczas, że 60-latek od kilku dni ma połamane żebra oraz posiada wewnętrzne obrażenia. Lekarz ocenił, że działania policjantów uratowały mężczyźnie życie. Gdyby nie zatrzymanie i doprowadzenie go do placówki medycznej, na pomoc mogłoby być za późno. Poszukiwany 60-latek pozostał w szpitalu. Jednak nie ominie go kara więzienia. Do Zakładu Karnego zostanie bezzwłocznie doprowadzony, gdy tylko poprawi się stan jego zdrowia.

asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 01 lipca 2014 - 14:02:10  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 30 czerwiec 2014
Festiwal Muzyki Pozytywnej „Słowo lub Czyny”

slowolubczynylogomale.jpg 11 lipca rusza druga edycja Festiwalu Muzyki Pozytywnej „Słowo lub Czyny” w Lubczynie nad malowniczym Jeziorem Dąbie. Gwiazdami Festiwalu będą Full Power Spirit i Power of Trinity. Zapraszamy wszystkich, którzy w muzyce odnajdują energię do życia oraz tych, którzy tej energii poszukują. Oprócz wspaniałych koncertów zapewniamy spotkania z interesującymi ludźmi oraz niezapomniany klimat.

 – Festiwal muzyczny w Lubczynie ma na celu promocję muzyki niekoniecznie popularnej, ale niosącej ze sobą pozytywny przekaz, który umacnia. Zależy nam na udowodnieniu, że nawet w dzisiejszych czasach można żyć pozytywnie i tym entuzjazmem dzielić się z innymi – mówią młodzi ludzie zaangażowani w organizację festiwalu. - Do udziału w festiwalu zapraszamy przede wszystkim licealistów i studentów, którzy chcą spotkać się w fantastycznej scenerii z ciekawymi ludźmi, uczestniczyć w energetycznych koncertach, wokół których skupia się festiwal, a także pogłębić swoje rozumienie wiary podczas pokazów filmowych i spotkań - dodają. Po zeszłorocznej edycji, która upłynęła pod znakiem rock`a i reggae przyszedł czas na fuzję rocka i hip-hopu. Nowością w porównaniu z poprzednią edycją będą strefy, które będzie można odwiedzać w zależności od nastroju: strefa ciszy, relaksu, doświadczenia muzyki. W tej ostatniej można będzie zobaczyć i zagrać na profesjonalnych instrumentach muzycznych pod okiem instruktora, a nawet zaprezentować swoje możliwości na dużej scenie!


slowolubczynyplakat.jpg[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 czerwca 2014 - 15:25:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Jarmark Świętojański

30.06.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL Przez dwa dni, 28 i 29 czerwca 2014 roku, goleniowianie i ich goście mogli uczestniczyć w dużej, na dobre już wrosłej w krajobraz Goleniowa imprezie – Jarmarku Świętojańskim.

Miejsce – park przy ulicy Szczecińskiej – jest świetny, program przygotowano atrakcyjny – i dla dzieci, i dla dorosłych. Było i na co popatrzeć, i czego posłuchać, i co zjeść. W sobotę, przy ładnej pogodzie, przez wiele godzin bawiono się więc znakomicie. Gorzej było w niedzielę, bo szyki organizatorom popsuła pogoda. No, ale na to Goleniowski Dom Kultury wpływu nie miał.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 czerwca 2014 - 13:48:13  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 26 czerwiec 2014
Absolutorium dla burmistrza

26.06.2014h.jpg GOLENIOW.PL 12 głosami „za” przy 8 „wstrzymujących się” Rada Miejska udzieliła Burmistrzowi Gminy Goleniów absolutorium z tytułu realizacji budżetu w roku 2013.

XLVI sesja Rady Miejskiej, podczas której rozpatrywano sprawozdanie z realizacji budżetu Gminy Goleniów za rok 2013 oraz udzielono burmistrzowi absolutorium, odbyła się 25 czerwca 2014 r. Nim radni przystąpili do głosowania, przewodniczący Komisji Rewizyjnej Mieczysław Bździuch odczytał obszernie uzasadnione stanowisko tej komisji w sprawie realizacji budżetu za 2013 rok, kończąc je stwierdzeniem, iż komisja pozytywnie oceniła realizację budżetu i wnioskuje o udzielenie burmistrzowi absolutorium. Następnie przedstawione zostały opinie Regionalnej Izby Obrachunkowej w sprawie sprawozdania z realizacji budżetu oraz w sprawie wniosku o udzielenie absolutorium. Obie były pozytywne.

Dyskusję nad przedstawionymi materiałami rozpoczął burmistrz Robert Krupowicz, który stwierdził m. innymi, iż absolutorium za rok 2103 ma charakter szczególny, jest bowiem ostatnim w tej kadencji i można się w nim doszukać efektu pracy władz gminnych w całej kadencji. Zwracając się do rady o udzielenie absolutorium, powiedział między innymi: „Punktem odniesienia dla nas jest wieloletni plan inwestycyjny, który przyjęliśmy na początku kadencji. Dzisiaj możemy stwierdzić, że poza salą gimnastyczną dla Gimnazjum nr 2, plan ten zrealizowaliśmy. Gminę zostawiamy w dobrej kondycji, jest stabilna, ma płynność finansową, rozwija się i nie jest nadmiernie zadłużona”.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 26 czerwca 2014 - 15:38:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Krześlaki z rozwianą grzywą

 
26.06.2014c-m.jpg
GOLENIOW.PL O tym, że uczniowie Szkoły Podstawowej w Komarowie uczestniczyli w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Szkolnych w Tuluzie (Francja), informowaliśmy na początku czerwca. Wczoraj (25 czerwca 2014r) napisany specjalnie dla nich przez Joannę Kulmową spektakl „Krześlaki z rozwianą grzywą” zaprezentowali swoim rodzicom i zaproszonym gościom.

„Krześlaki” to kilkanaście etiud teatralnych pokazujących bogatą wyobraźnię dzieci, które za sprawą zwykłych domowych przedmiotów potrafią się przenieść w świat fantazji i przeżyć wspaniałą przygodę. Tytułowe „krześlaki” to nic innego jak krzesełka, na których można galopować jak na rumakach, stół może przeobrazić się w słonia, a odkurzacz służyć do przeganiania chmur.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 26 czerwca 2014 - 15:31:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dilerzy z Goleniowskiego kryminału, czyli jak trafić na własne życzenie do ZK

26.06.2014a-m.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Z narkotykami w odwiedziny do więźnia

Goleniowscy policjanci zatrzymali dwóch braci, którzy posiadając przy sobie środki odurzające, próbowali wejść na teren Zakładu Karnego, celem odwiedzenia więźnia. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, jeden z nich trafił na 2 miesiące do aresztu, wobec drugiego zastosowano policyjny dozór.Dyżurny goleniowskiej komendy odebrał zgłoszenie od funkcjonariuszy Służby Więziennej, że do odbywającego wyrok mężczyzny przyszło w odwiedziny dwóch braci, przy których strażnicy więzienni znaleźli środki odurzające. Po użyciu testera narkotykowego okazało się, że ujawniony biały proszek to amfetamina. Przybyli na miejsce policjanci zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 20 i 18-latka, których osadzili w policyjnych celach. Starszy z braci był w posiadaniu 32 gramów amfetaminy, młodszy natomiast miał przy sobie ponad 10 gramów narkotyku. Z takim „prezentem” wybrali się w odwiedziny do swego brata, odbywającego wyrok w goleniowskim więzieniu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 26 czerwca 2014 - 10:56:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 25 czerwiec 2014
Lifting przed sezonem

25.06.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Na zlecenie Gminy Goleniów przed sezonem letnim odnowione zostało pole namiotowe przy ul. Spacerowej.
Drewniane ogrodzenie wymieniono na kamienie, odnowiona została wiata, stół i ławy przy nim, przy paleniskach ustawiono nowe siedziska. Jest gdzie postawić rower.

Pole namiotowe jest ogólnie dostępne; nie trzeba nigdzie zgłaszać zamiaru korzystania z niego. Apelujemy jednak, by zostawić po sobie porządek; po ostatnim weekendzie to popularne miejsce spotkań goleniowian było bardzo zaśmiecone.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 25 czerwca 2014 - 16:33:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Złoty medal dla Marcina Majki

25.06.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL Zawodnik goleniowskiego Klubu Strzelectwa Sportowego „Tarcza”, Marcin Majka, wygrał Międzynarodowe Zawody Nadziei Olimpijskich, jakie rozegrane zostały w dniach 19-22 czerwca 2014 roku w czeskim Pilznie.

Do finałowej ósemki w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc, M. Majka zakwalifikował się z czwartej pozycji wynikiem 596 punktów na 600 możliwych. W finale walczył z dwoma reprezentantami Rosji oraz po jednym ze Słowacji, Bułgarii, Indii, Finlandii i Francji. W tak doborowym towarzystwie po 20 strzałach uzyskał najlepszy rezultat i zdobył złoty medal. Drużyna „Tarczy” w kategorii junior była druga. W konkurencji tej startowało 99 zawodników z 22 państw.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 25 czerwca 2014 - 16:10:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 32 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 574 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 566 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 398 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 456 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 206428


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 116
unikalnych: 28

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 616773
unikalnych: 261193

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1088242
unikalnych: 380808

Online
Gości: 14
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 593, Najnowszy: nowak198507

Ogłoszenia
Sprzedam
Odszkodowania-email-
19 maj : 11:54
Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie spraw odszkodowawczych (osób poszkodowanych),
- podpisywanie umów z klientami w imieniu Kancelarii,
- prawidłowa weryfikacja wymaganych dokumentów, oraz pomoc klientowi w skompletowaniu
dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu likwidacji szkody.

Nie wymagamy doświadczenia

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres
mailowy: -email- wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. ‬ Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".
Więcej ogłoszeń (1)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1240 sek., 0.0311 z tego dla zapytań.