Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Jeszcze chwila, a będą rosły krzaki - Planty w centrum
Autor: Margo dnia 19 maj : 22:18
I te wyschnięte tuje na dodatek

[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:23
-LINK-

[News] Nowa Droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego i alternatywna trasa nad morze
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:42
Nie należy zapominać, że Gmina wydatkowała dodatko [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Valdo dnia 03 mar : 10:11
Jak to mówią " MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Margo dnia 03 mar : 08:04
No cóż - doradca burmistrza oraz Marszałek (tak pr [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: admin dnia 01 mar : 12:56
Dodatkowo dochodzą koszty nagród , nagród jubileus [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: Margo dnia 01 mar : 12:44
Policzyłam sobie, niestety dane nie są w pełni akt [ more ... ]

[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]


wtorek 21 kwiecień 2015
Polacy się buntują. System III RP drży w posadach

Wychodzimy na ulice dla Pawła Kukiza. Postanowiłem napisać dzisiaj o jednej z oddolnych akcji, która ostatnio pojawiła się w kontekście kampanii wyborczej Kandydata na Prezydenta Pawła Kukiza. Sam pomysł jest chyba naturalnym następstwem dotychczasowych działań zwolenników Pawła. Ostatnie dwa tygodnie minęły na organizowaniu się wokół uczestnictwa w Okręgowych Komisjach Wyborczych (OKW), co z naszego punktu widzenia jest niezwykle ważne (myślę, że nie muszę pisać o powodach). Po działaniach związanych z komisjami wyborczymi przyszedł czas na mocniejszy akcent. Propagowania idei jaką niesie Paweł Kukiz. Akcja jest pomyślana w taki sposób, aby nie tylko agitować za osobą Pawła ale przede-wszystkim edukować ludzi bezpośrednio na ulicy. Dotrzeć do jak największego grona wyborców, pokazać im patologie jakie panują w obecnym systemie a jednocześnie przedstawić alternatywę. Alternatywę, która jest normą w krajach naprawdę demokratycznych jak chociaż by Wielka Brytania. Dzisiaj w Polsce mamy taką sytuację, że całe to partyjne towarzystwo, używa całego aparatu medialnego, aby dyskredytować wszystko, co przeciwstawia się ich interesom i nie bez przyczyny użyłem słowa „interesy”, ponieważ te rządy nie są niczym innym jak jednym wielkim biznesem, dla uczestników tej partyjnej hucpy! Pragniemy pokazać Narodowi Polskiemu, że jesteśmy w stanie przeciwstawić się tej wszech-otaczającej nas matni, że można się z tego uwolnić, ale musimy się jednoczyć, musi być nas widać, musimy brać przykład z Pawła w kwestii edukacji.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  wtorek 21 kwietnia 2015 - 19:07:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Ragaty Stepnica 2015 - zapowiedź

logo_regaty_stepnica.jpg Zapraszamy do udziału w corocznych Regatach Stepnica w dniu 13 czerwca 2015 roku na akwenie Roztoki Odrzańskiej w torze do Stepnicy organizowanych przez Gminę Stepnica, ul. T. Kościuszki 4, 72-112 Stepnica, tel. 914188-521, -LINK-, Firmę Regaty Stelmarczyk, Klub Sportów Wodnych „Szuwarek” Kopice, Klub Żeglarski i Motorowodny Ligi Obrony Kraju Stepnica.

1.Regaty przeprowadzone będą zgodnie z Przepisami Regatowymi Żeglarstwa 2013-2016. Regaty przeznaczone są dla wszystkich jachtów balastowych.

2.Zgłoszenia prosimy dokonywać przez wypełnienie zgłoszenia znajdującego się na -LINK- i przesłanie go wraz z kopią dokumentów: wymaganego wpisowego, polisy ubezpieczeniowej, świadectwa pomiarowego w jednym pliku PDF z nazwą jachtu do 10 czerwca 2015. na adres piotr.stelmarczyk @gmail.com.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 21 kwietnia 2015 - 13:01:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Skarga na Dyrektora bez konkursu

Na ręce Burmistrza wpłynęła skarga na Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Białuniu Jolantę Olobry, komentować zarzutów, które z obawy rodzice nie podpisali z imienia i nazwiska nie zamierzam. Zastanawiające jest tylko to, że skarga dotyczy osoby, która otrzymała mianowanie na dyrektora szkoły od Burmistrza bez wcześniejszego konkursu na to stanowisko.

Poniżej treść skargi, komentarze pozostawiam Państwu.


Białuń dnia 17-04-2015 r.                                                                      Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
                                                                                              Pl. Lotników 1
                                                                                              72 – 100 Goleniów
                                                                                              Wydział Edukacji UGiM     Prosimy o wyjaśnienie sytuacji, które w ostatnim czasie przybierają na sile. Pani dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Białuniu Jolanta Olobry w sposób notoryczny lekceważy rodziców, ich zdanie oraz prawo do dostępu do informacji. Nie możemy uzyskać od pani Olobry informacji dotyczących:
1.) dalszych losów w naszej szkole pani Ilony Różańskiej,
2.) pozbawienia pani Anny Paczkowskiej funkcji pedagoga szkolnego, a w związku z tym dalszych jej losów w naszej szkole,


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 21 kwietnia 2015 - 11:46:05  ::  Czytaj/Komentuj: 1

poniedziałek 20 kwiecień 2015
Zarządzenie Burmistrza

pkw.jpg

Dzis ustalono składy osobowe poszczególnych obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r.

Na podstawie odpowiednich przepisów prawa Burmistrz Goleniowa powołał następujące osoby w skład komisji :Zarządzenie Nr 119/2015

Burmistrza Gminy Goleniów

z dnia 20 kwietnia 2015 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r.

Na podstawie art. 182 § 1 pkt.1, § 2, § 3, § 7 i § 8 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 , Nr 94, poz. 550, Nr 102, poz. 588, Nr 134, poz. 777, Nr 147, poz. 881, Nr 149, poz. 889, Nr 171, poz. 1016 i Nr 217, poz. 1281, z 2012 r., poz. 849, poz. 951 i poz. 1529 oraz z 2014 r., poz. 179, poz. 180 i poz. 1072) zarządza się, co następuje:

§ 1. Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r. w następujących składach :


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 20 kwietnia 2015 - 23:00:34  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Raport ONZ: W Polsce nie da się żyć, raport polskiej władzy: przeżywamy złoty okres.

Raport ONZ: W Polsce nie da się żyć, raport polskiej władzy: przeżywamy złoty okres.Polska wypada dramatycznie słabo w prestiżowych rankingach badających jakość życia osób powyżej 60. roku życia (ranking Global Age Watch przygotowany przez ONZ) oraz zaangażowanie rządów w zapewnianie obywatelom dostępu do edukacji, wymiaru sprawiedliwości, infrastruktury i służby zdrowia (ranking Human Capital Index przygotowany przez World Economic Forum).
Jeśli chodzi o ranking ONZ (Global Age Watch) badający jakość życia osób powyżej 60. roku życia to nasz kraj zajął w nim odległe 62. miejsce (na 91. państw klasyfikowanych).
Z krajów należących do Unii Europejskiej Polska zajęła ostatnie miejsce. Wszystko przez fatalny dostęp do opieki zdrowotnej. Zdaniem analityków ONZ rozwój gospodarczy w Polsce nie przekłada się na poprawę jakości życia ludzi starszych, bo nie jesteśmy w stanie zapewnić im godziwej opieki medycznej (pod tym konkretnym względem nasz kraj zajął dopiero 87. miejsce na świecie). Z kolei w rankingu badającym rozwój kapitału ludzkiego (Human Capital Index) przygotowanym przez Światowe Forum Ekonomiczne Polska zajęła 49. miejsce na świecie.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  poniedziałek 20 kwietnia 2015 - 22:45:32  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Leśnicy wycinają lasy na potęgę, bo muszą zebrać na gigantyczny haracz uchwalony przez PO-PSL i zatwierdzony przez Komorowskiego?

Jak Polska długa i szeroka trwa masowa wycinka lasów. Powód? Od przyszłego roku Lasy Państwowe (właściciel większości lasów w Polsce) będą zmuszone odprowadzać do budżetu państwa specjalny podatek w wysokości 2 proc. rocznych przychodów (a nie dochodów!). Prawdopodobnie przyczyniło się to do przyspieszonej i zmasowanej wycinki lasów w celu pozyskania większych wpływów jeszcze w tym roku (na pokrycie przyszłorocznych strat spowodowanych ww. podatkiem). O wprowadzeniu tego dodatkowego fiskalnego obciążenia zdecydowała oczywiście rządowa koalicja PO-PSL, a zatwierdził je swoim podpisem Bronisław Komorowski.
  
W tym roku Lasy Państwowe, głównie dzięki wycince i sprzedaży drewna, osiągną przychody na poziomie około 8 miliardów złotych. Przełoży się to prawdopodobnie na około 130-140 milionów złotych zysku. Co istotne - celem tego państwowego przedsiębiorstwa nie jest generowanie wielkich zysków. Do tej pory kluczowa była bowiem racjonalna, zrównoważona gospodarka leśna.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  poniedziałek 20 kwietnia 2015 - 22:38:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Podawał się za pogorzelca i wyłudzał pieniądze

logokpp1.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL 

Policjanci z Maszewa zatrzymali mężczyznę, który podając się za pogorzelca, zbierał do skarbonki datki od mieszkańców okolicznych miejscowości. Sprawca usłyszał zarzuty, grozi mu do 8 lat więzienia. Z informacji policjantów wynikało, że 29-letni mieszkaniec gminy Maszewo, może nielegalnie dokonywać zbiórki pieniędzy. Dzięki intensywnej pracy mundurowych, ustalenia te potwierdziły się i mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało, 29-latek jeżdżąc samochodem po okolicznych miejscowościach, pukał do drzwi mieszkańców i podawał się za pokrzywdzonego pożarem w miejscowości Bagna, który miał miejsce w 2014 roku.
Spaleniu uległy tam wówczas pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 20 kwietnia 2015 - 22:36:25  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Od 17 maja zatrzymają prawo jazdy za przekroczenie prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym

17 maja wejdą w życie przepisy, zgodnie z którymi kierowcy, przekraczający dozwoloną prędkość o minimum 50 km/h w obszarze zabudowanym, stracą prawo jazdy na trzy miesiące. Takie same konsekwencje będzie mieć przewożenie zbyt dużej liczby osób.


Jak wynika z danych Komendy Głównej Policji, w 2014 roku w obszarze zabudowanym miało miejsce 1405 wypadków, w których zginęło 1466 osób, co stanowiło odpowiednio prawie 48 proc. wszystkich zdarzeń oraz niemalże 46 proc. wszystkich zabitych na drogach. Rząd postanowił położyć większy nacisk na bezpieczeństwo w terenie zabudowanym, a służyć temu mają nowe, restrykcyjne przepisy.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  poniedziałek 20 kwietnia 2015 - 22:30:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Węgrzy przeciw słowom szefa FBI

Węgrzy przeciw słowom szefa FBI - niezalezna.plWęgierskie władze zamierzają wystosować list do ambasady USA w Budapeszcie w proteście przeciwko słowom szefa FBI Jamesa Comeya, wygłoszonym 15 kwietnia w Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie.

„Mordercy i ich wspólnicy z Niemiec, Polski, Węgier” - stwierdził Comey, oskarżając wymienione kraje o współudział w Holokauście. W związku z tym skandalicznym oskarżeniem wobec Polaków ambasador USA w Polsce Stephen Mull został wezwany do polskiego MSZ.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  poniedziałek 20 kwietnia 2015 - 22:17:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Tajne głosowanie - głosowanie przeprowadzone w sposób niepozwalający ustalić, kto jak głosował - nie u nas.

Znalezione obrazy dla zapytania krupowiczCiekawy spektakl rozgrywa się na naszych oczach. Jak to się skończy? Wszystko zależeć będzie, czy Rada jest bezwzględnie podporządkowana Burmistrzowi czy nie? Czy Radni jeszcze myślą, czy wykonują już tyko rozkazy?
Jak wszyscy wiemy Gmina Goleniów jest Gminą miejsko-wiejską, dlatego co cztery lata mieszkańcy wsi wybierają swojego Burmistrza, czyli Sołtysa oraz swoją Radę, czyli Radę Sołecką. Pamiętać należy, że wybory te mają być tajne i bezpośrednie. Głosować mogą stali mieszkańcy sołectwa, a więc wszyscy zameldowani i niezameldowani, byleby czuli więź ze swym miejscem, w którym przyszło im żyć.
Dnia 09 kwietnia br. wybory odbyły się także we wsi Białuń, wsi którą zamieszkuje m.in. były zastępca Burmistrza, a obecny radny Rady Miejskiej w Goleniowie. Po wyborach, dwóch mieszkańców złożyło na ręce Burmistrza Krupowicza wniosek o unieważnienie uchwały zebrania wiejskiego ( w naszych wsiach sołtys i Rada wybierani są podczas zebrania wiejskiego) w sprawie wyborów Sołtysa i Rady Sołeckiej, gdyż nie zapewniono tajności głosowania. Piszą oni w nim m.in. „ Organizacja głosowania powinna być na tyle staranna, aby zapewnić: po pierwsze - tajność samego aktu głosowania, po drugie – zapobiec machinacjom.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  poniedziałek 20 kwietnia 2015 - 21:29:35  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 29 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 29 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 43 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2144 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2259 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 255846


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 644
unikalnych: 102

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 830922
unikalnych: 319283

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1446227
unikalnych: 467795

Online
Gości: 6
Użytkowników: 1, admin
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 625, Najnowszy: twojemarzenie

Ogłoszenia
Sprzedam
GEBALA JAROSLAW-email-
20 wrz : 15:42
USLUGI SZKLARSKIE WYKONUJEMY BALUSTRADY KABINY LACOBELE NADRUKI NA SZKLE SCIANKI DRZWI SZKLANE PARAWANY LUSTRA
Małgorzata Biały-email-
15 wrz : 21:28
Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości:

Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku .

Brak minimalnej kwoty zamówienia.

Brak kar za nie złożenie zamówienia.

Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie !

Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 358,70 zł zł oraz próbki za 1 zł.

Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami o wartości ok.400 zł.

Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów!

Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę.

Chętnie udzielę szczegółowych informacji- gg 9052425; -email-; tel.606-638-894; -LINK-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1746 sek., 0.0368 z tego dla zapytań.