Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]


piątek 05 kwiecień 2013
Śródmieście bez wody

05.04.2013.jpgGOLENIOW.PL W związku z wymianą sieci wodociągowej na skrzyżowaniu ulic Barnima, Grunwaldzkiej i Konstytucji 3 Maja, w poniedziałek 8 kwietnia 2013 roku nastąpi przerwa w dostawie wody do części odbiorców w śródmieściu.

Przerwa w dostawie wody trwać będzie od godz. 8.00 do 19.00. Dotyczyć to będzie budynków przy ul. Grunwaldzkiej oznaczonych numerami 1, 2, 5, 6, 7, 8 i 10; przy ulicy Barnima - 1, 2, 3, 4, 5, 6; przy ul. Konstytucji 3 Maja - 1, 3, 5, 9, 11; przy ul. Niemcewicza - 7, 8, 9; przy ul. Słowiańskiej oraz przy Placu Bramy Wolińskiej 1.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 05 kwietnia 2013 - 17:39:14  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 04 kwiecień 2013
Kładka wyłączona z ruchu

04.04.2013b.jpg GOLENIOW.PL W czwartek, 4 kwietnia 2013 roku, w godzinach rannych zamknięta zostanie dla ruchu pieszego i rowerowego kładka nad Iną (na przedłużeniu ulicy Kasprowicza). Związane jest to z realizacją zadania „Rozbudowa układu komunikacyjnego wraz z mostem przez rzekę Inę”.

Jak już informowaliśmy, w ramach inwestycji przebudowane zostanie skrzyżowanie ulic Sportowej, Drzymały, Andersa, Norwida i Żeromskiego na skrzyżowanie o ruchu okrężnym, wybudowany nowy most na rzece Inie wraz z budową dróg dojazdowych, ciągów komunikacyjnych i infrastruktury technicznej oraz przebudowana zostanie istniejąca sieć sanitarna i wodociągowa pomiędzy ulicami Dworcową i Kopernika.

Od 8 kwietnia 2013 roku PRD POL-DRÓG S.A. rozpocznie budowę ronda na skrzyżowaniu ulic Andersa, Sportowa, Drzymały, Norwida i Żeromskiego i skrzyżowanie to zostanie wyłączone z ruchu. Tydzień później, 15 kwietnia 2013 r., planowane jest wyłączenie z ruchu ulicy Dworcowej – od Starostwa Powiatowego do wiaduktu. Zakazy nie będą dotyczyć dojazdu do posesji. Znaki wprowadzające zmianę organizacji ruchu zostaną ustawione do końca tego tygodnia.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 kwietnia 2013 - 17:45:37  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Skrzyżowanie zamknięte

04.04.2013a.jpg GOLENIOW.PL Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 3 kwietnia 2013 roku zamknięte dla ruchu kołowego zostało skrzyżowanie ulic Barnima I i Konstytucji 3 Maja oraz ulica Konstytucji 3 Maja na odcinku od tego skrzyżowania do ulicy Kościuszki.

Wykonawca II etapu modernizacji ulicy Konstytucji 3 Maja - firma STRABAG sp. z o.o. -  rozpoczął roboty od skrzyżowania, na którym wymieniona będzie sieć wodociągowa. Jeśli nie pojawią się żadne nieprzewidziane przeszkody, prace na skrzyżowaniu powinny być prowadzone około tygodnia i po ich zakończeniu przywrócony zostanie ruch z ulicy Barnima w dół do ul. Szczecińskiej. Do tego czasu obowiązuje objazd ul. Słowiańską i Grunwaldzką.

Z ulicy Kościuszki na ulicę Konstytucji 3 Maja można będzie wyjechać tylko w prawo. Ulica Konstytucji 3 Maja na odcinku od ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Barnima będzie zamknięta dla ruchu kołowego. Zakaz ten nie dotyczy mieszkańców posesji położonych po lewej stronie ulicy Kościuszki.

Termin zakończenia modernizacji pierwszego odcinka ulicy Konstytucji 3 Maja – koniec czerwca 2013 r, pozostałej części (od ul. Kościuszki do ul. Pocztowej) – koniec września 2013 r.
informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 kwietnia 2013 - 17:33:29  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zakaz zatrzymywania na Pocztowej

04.04.2013.jpg GOLENIOW.PL Od dnia 25 marca 2013 roku na ulicy Pocztowej obowiązuje zmiana organizacji ruchu. Znak B-36 wyłączył możliwość zatrzymywania i parkowania pojazdów po lewej stronie jezdni i chodnika na całej długości tej ulicy.

Przez pierwszy tydzień Straż Miejska udzielała pouczeń osobom, które zaparkowały pojazdy wbrew zakazowi. Teraz w stosunku do kierujących, którzy nie dostosują się do zakazu, wyciągnięte zostaną sankcje w postaci mandatów karnych, których wysokość określona jest w taryfikatorze i wynosi 100 zł.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 kwietnia 2013 - 17:29:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Złodzieje samochodów zatrzymani

auto-laweta.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci Zespołu dw. z Przestepczością Nieletnich z goleniowskiej komendy zatrzymali dwóch meżczyzn podejrzewanych o dokonanie przywłaszczenia dwóch pojazdów. Sprawcy usłyszeli już zarzuty.

            Mieszkańcy powiatu goleniowskiego  - 35 i 41 latek poprosili obywatela Belgi, aby ten kupił im na terenie swojego kraju busa marki Volkswagen. Dali meżczyźnie 500 euro zaliczki. Kiedy Belg wrócił z pojazdem do Polski, dobroduszni goleniowianie zaproponowali mu, aby po długiej podróży odpoczął i przespał się w hotelu a nastepnego dnia sfinalizują transakcje, prosząc jednocześnie mężczyznę, aby przekazał im klucze od pojazdów – Volkswgena oraz lawety na której znajdował się bus wraz z dokumentmi. Kiedy następnego dnia obywatel Belgii wyspał się, po meżczyznach i samochodach nie było śladu, a ich telefony milczały.

Funkcjonariusze Zespłu dw. z Przestępczością Nieletnich podjęli działania, w wyniku których wytypowali warsztaty samochodowe na terenie powiatu, w których mogły znajdować się utracone pojazdy. W trakcie czynności policjanci w jednym z warszatów ujawnili przywłaszczonego Forda Transita – lawetę. Jak się później okazało samochód marki VW został już przez meżczyzn sprzedany na części. Odzyskany pojazd został zwrócony właścicielowi. Sprawcy przywłaszczenia pojazdów zostali zatrzymani. Usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

                                                             mł. asp. Julita Filipczuk


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 kwietnia 2013 - 17:26:10  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Goleniowski rekord. Kobieta miała 11 promili alkoholu we krwi

GŁOS SZCZECIŃSKI 11 promili alkoholu. Taką ilość we krwi stwierdzono u mieszkanki Goleniowa. Do szpitala trafiła po interwencji, ale nie policyjnej, a ratowniczej. Normalny człowiek przy wypiciu tak dużej ilości alkoholu, nie przeżyłby. Już powyżej 4 promili zachodzi zagrożenie dla życia.

Zdaniem lekarzy, kobieta żyje tylko dlatego, że ma problem z alkoholem, a u osób nałogowo spożywających alkohol, granica tolerancji podwyższa się.

Za śmiertelną dawkę uważa się od 4 do 6 promili.


mdr  


informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 kwietnia 2013 - 16:57:27  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Po problemach

Ponad 2 tygodnie trwała awaria naszego systemu portalowego , do której doszło po aktualizacji na nowszą wersję oprogramowania. Dziś otrzymaliśmy poprawną wersję nieuzupełniającą nasz system portalowy i wszystko wróciło do normy.

Przepraszamy za utrudnienia

Admin
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 kwietnia 2013 - 15:32:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 14 marzec 2013
KUP teraz zanim wyłączą telewizję analogową TERAZ ZA 130 Zł


TERAZ W CENIE 130 zł
Odbiornik HD
4601.jpg


Od 19 marca 2013r. nie będzie nadawana analogowa telewizja z nadajnika w Kołowie. Już dziś za 130,00 zł warto kupić rewelacyjny dekoder z możliwością nagrywania do oglądania nadawanej już telewizji cyfrowej, nie czekaj na ostatnią chwilę.

Za kwotę 100 zł w większości sklepów dostępne odbiorniki SD które ograniczają odbiór telewizji cyfrowej naziemnej o czym nie informują sprzedawcy . Z naszymi odbiornikami nie ma takiego problemu.


Proponujemy zakup, lub zakup i montaż tunerów do odbioru telewizji cyfrowej.

Już dziś zadzwoń do nas. Ustalimy termin instalacji.
Obsługujemy teren całego Powiatu Goleniowskiego.

Poniżej lista już odbieranych programów oraz opis urządzenia


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 14 marca 2013 - 12:40:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 11 marzec 2013
Sukces goleniowskich karateków w Belgii

638_1363008561_Sukces.jpgW ubiegłą niedzielę 03.03 .2013 odbył się w Belgii międzynarodowy turniej karate WUKF ,,Open de la Ville de Herstal, w którym wzięło udział zawodnicy z  4 krajów  Belgii, Polski, Rumunii i Irlandii. W bardzo mocno obsadzonych konkurencjach karatecy Bushikanu Szczecin zdobyli 5 medali. Złoto w kumite indywidualnym wywalczyli aktualni Mistrzowie Świata  Amelia Gackowska i Paweł Bombolewski, który w finale pokonał innego Mistrza Świata Mickaela Dasoula (Belgia), trenowanego przez słynnego  Lefevre, zaś w pierwszej rundzie turnieju wygrał z V-ce Mistrzem Europy Petre Oarą (Rumunia).  Srebrne medale zdobyła drużyna kata  Anna Kujawa, Amelia Gackowska, Radosław Miadiełko, zaś brąz przypadł Mateuszowi Markiewiczowi w kumite indywidualnym oraz drużynie kata Bushikanu Kamila Matuszak, Weronika Miadiełko, Weronika Kapler. Dobry występ zaliczyli także pozostali nasi zawodnicy: Jakub Nuszkiewicz, Maciej Tura, Tomasz Ziembicki i Igor Minkowski, którzy po raz pierwszy startowali w tak dużej imprezie i zdobyli pierwsze szlify w walkach z przeciwnikami i własnym stresem. Trener i zawodnik Bushikanu Paweł Bombolewski: ,,Ten sukces bardzo mnie cieszy, szczególnie w perspektywie zbliżających się Mistrzostw Europy Środkowo-Wschodniej w Karate WUKF ,,Polish Open 2013?, podczas których moim zawodnikom przyjdzie - podobnie jak w Belgii  - mierzyć się z najlepszymi karatekami na świecie. Mistrzostwa odbędą się już 24 marca 2013 w Szczecinie
Weronika i Radosław Miadiełko  - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Goleniowie trenują karate od  7 lat  posiadają niebieski i zielony pas  trenują w LUKS Karate Goleniów  w Federacji WKF oraz trenują w szczecińskim  klubie karate Bushikan Szczecin federacji WUKF. Treningi w dwóch federacjach owocuje wiekszą wszechstronnością goleniowskich karateków - każdy trenujący musi mieć cel , ten cel to - Olimpiada w 2020 ( na tej własnie olimpiadzie karate będzie dyscypliną olimpijską).Może marzenia się spełnią - Życzymy powodzenia.
Wczoraj goleniowscy karatecy dostali powołanie na European Gosoku Ryu karate Championships które odbędą się w dniach 25-29  04.2013 na Ukrainie

Nadesłane przez Misza

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 11 marca 2013 - 14:31:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 08 marzec 2013
Życzenia z okazji dnia kobiet

Grafika: e107_images/newspost_images/rosa.gif
Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć naszym czytelniczkom życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku uśmiech na twarzy Waszej gościł tak samo często, jak w tym dniu
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 08 marca 2013 - 13:13:47  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 60
unikalnych: 8

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 484865
unikalnych: 223857

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 868962
unikalnych: 326977

Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 560, Najnowszy: Impuls

Ogłoszenia
Sprzedam
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. Z O.o.-email-
16 wrz : 09:48
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o., poszukuje dla swojego Duńskiego Klienta – Prime Cargo - należącego do dużej, międzynarodowej grupy logistycznej - Pracowników Magazynu na zmianę nocną.

Mile widziani Studenci.

Atrakcyjna stawka godzinowa !

Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy ( Łozienica ).
Dla osób ze Szczecina pomoc w organizacji grupowego transportu.

Praca na działach:

- Przyjęć

- Składowania

- Kompletacji

- Wydania

Oczekujemy:

- sumienności, zaangażowania

- mile widziana znajomość j. angielskiego

- uprawnienia na wózki widłowe będą atutem

Oferujemy:

- najlepszą stawkę godzinową na rynku ! 13,50 zł netto / 1h

- umowę zlecenie

- profesjonalny system szkoleń

- pracę zarówno w tygodniu jak i w weekendy
Ssw Stargardinum-email-
12 wrz : 14:52
Uniwersytet Dziecięcy Studencik


Trwa nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci. Zaczynamy inauguracją w październiku
a kończymy absolutorium w czerwcu. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu. Uniwersytet prowadzony jest zgodnie z trybem funkcjonowaniem szkół wyższych. Przykładowe zajęcia: robotyka, fizyka, filozofia, ekonomia.
Rodzicu - podaruj swojemu dziecku nasz indeks! Niech dotyka, smakuje i zaznaje nowego!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Stargard - informacje i zapisy pod tel.: 91 577 83 60
Szczecin - informacje i zapisy pod tel.: 91 48 38 171
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Darecki-email-
15 wrz : 14:27
kupie stare odznaczenia polskie i zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia,mundury, rogatywki,białą bron,wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047 meil -email-
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.2230 sek., 0.0493 z tego dla zapytań.