Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] HUBERTUS 2014
Autor: kamikaze dnia 14 paź : 09:03
Nie każdy utożsamia się z ludźmi których pasją jes [ more ... ]

[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]


wtorek 23 kwiecień 2013
Zamiast na wysypisko – do lasu

23.04.2013a-m.jpgGOLENIOW.PL W dniach od 15 do 21 kwietnia 2013 r. Straż Miejska podjęła łącznie 145 interwencji, w tym 55 z własnej inicjatywy, a 90 na podstawie zgłoszeń mieszkańców i różnych instytucji. W tym czasie strażnicy nałożyli 5 mandatów karnych na kwotę 1.300zł oraz udzielili 29 pouczeń.

Dnia 16 kwietnia 2013r o godz. 16:30 Straż Miejska w Goleniowie została poinformowana przez mieszkańca  miasta o wywiezieniu odpadów  na tereny leśne w okolicach wsi Podańsko. Osoba zgłaszająca nie była wstanie podać nr rejestracyjnego samochodu, wskazała jedynie jego markę i kolor oraz kierunek, w jakim odjechał. Pełniący w tym dniu służbę strażnicy Straży Miejskiej  podczas patrolowania miasta zwrócili uwagę na jadący ulicą Konstytucji 3 Maja samochód odpowiadający opisowi. W wyniku podjętej interwencji ustalono, że jest to samochód, o którym zostali poinformowani, a osoby w nim przebywające przyznały się do wywiezienia odpadów. Jak tłumaczyły, chciały odpady wywieźć na wysypisko w Podańsku, lecz tam ich nie przyjęto, więc postanowiły pozbyć się śmieci w pobliskim lasie. Sprawcami wykroczenia byli dwaj młodzi mężczyźni, mieszkańcy Goleniowa. Za wykroczenie, jakiego się dopuścili, ukarani zostali mandatami karnymi w wysokości 500 zł każdy. Odpady zostały przez nich usunięte.    informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 23 kwietnia 2013 - 16:49:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 19 kwiecień 2013
Wraca Arena Berserkerów - turniej w Goleniowie

11 maja w Goleniowie odbędzie się Arena Berserkerów. To reaktywacja historycznej organizacji, która była jedną z pierwszych w Polsce. Wkrótce poznamy pierwsze nazwiska na karcie walk. Arena Berserkerów to organizacja, która w polskim MMA pojawiła się w 2003 roku. Skończyło się na dwóch galach, ale to właśnie w Szczecinie debiutował w zawodowym MMA Tomasz Drwal, a swoje walki toczyli bracia Linke i Piotr Bagiński. Właśnie „Bagi” stoi za reaktywacją gali. Na razie nie znamy jeszcze rozpiski, ale ważną częścią gali ma być turniej w kategorii do 84 kilogramów

Klikając na ten link można kupić bilety http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f106=bx0029&

18.04.2013c-m.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 19 kwietnia 2013 - 17:24:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Gdzie się podział Wojciechowski?

18.04.2013b-m.jpg GOLENIOW.PL Złomiarze kradną co się da i gdzie się da. Ale tego, że skradną wykonaną z brązu figurkę wieloletniego naczelnika i burmistrza Gminy Goleniów, nie spodziewał się nikt.
Mały człowiek na wielkim krześle, ufundowany przez przyjaciół Andrzeja Wojciechowskiego po jego przejściu na emeryturę, budził różne reakcje goleniowian, najczęściej jednak sympatyczne. Od 2010 r. nietypowy pomnik wrósł na dobre w krajobraz Goleniowa. Rankiem 19 kwietnia 2013 roku zauważono, że Wojciechowskiego na krześle nie ma – został skradziony, zapewne z myślą o sprzedaży w jednym ze skupów metali kolorowych.
Osoby, które cokolwiek wiedzą na temat tej niezwykłej kradzieży, proszone są o kontakt ze Strażą Miejską (tel. 986) lub Policją (tel. 997).


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 19 kwietnia 2013 - 13:06:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zmiana organizacji ruchu w centrum

18.04.2013a-m.jpg GOLENIOW.PL STRABAG, generalny wykonawca II etapu przebudowy ulicy Konstytucji 3 Maja wraz z infrastrukturą techniczną informuje, że dnia 22 kwietnia 2013 roku (poniedziałek) rozpoczyna roboty związane z przebudową sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej w obrębie skrzyżowania ul. Konstytucji 3 Maja z ulicą Słowiańską.

W związku z powyższym od 22 do 30 kwietnia nie będzie możliwości dojazdu do posesji znajdujących się przy ul. Słowiańskiej od strony ul. Konstytucji 3 Maja. Na czas prowadzenia robót na w/w odcinku wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, umożliwiająca dojazd do ul. Słowiańskiej od ul. Barnima. Polegać ona będzie na umożliwieniu ruchu pojazdów w obu kierunkach na długości ul. Słowiańskiej. W tym celu zdemontowane zostaną znaki B-2 oraz D-3, a ustawione D-5 oraz B-31 – z założeniem relacji nadrzędnej dla kierunku ul. Konstytucji 3 Maja – ul. Barnima.  
Po zakończeniu robót przywrócona zostanie pierwotna organizacja ruchu.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 19 kwietnia 2013 - 12:45:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 18 kwiecień 2013
Zmarła Feliksa Żukowska

zukowska.jpg Dzisiaj po ciężkiej i wyczerpującej chorobie zmarła Pani Feliksa Żukowska
Zasłużony mieszkaniec Goleniowa na mocy Uchwały Rady Miejskiej Nr XVI/214/03

Mieszkanka Goleniowa od 1945 r. Do roku 1960 pracowała w naszym mieście, gdzie w wyniku wcześniejszych chorób przeszła na rentę inwalidzką. Całe życie brak pracy zawodowej rekompensowała aktywną pracą społeczną. Wiele lat kierowała Oddziałem Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Goleniowie, aktywnie pracowała w Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych oraz Związku Inwalidów Wojennych.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę na Cmentarzu Komunalnym w Goleniowie

foto: -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 18 kwietnia 2013 - 15:31:38  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Sąsiedzkie porachunki

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Goleniowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o pobicie sąsiadów. Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszą zarzuty. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości gminy Goleniów. Trzy osobowa rodzina wybrała się na spacer w okolice lasu.  Gdy została dostrzeżona przez 34-letniego sąsiada, ten wraz z młodszym kompanem wpadł na pomysł rozprawienia się z członkami sąsiedzkiej rodziny, za dotychczasowe konflikty i nieporozumienia. Do rozwiązania sporu mężczyźni przygotowali sobie  trzonek od młotka oraz metrowy kij. Ruszyli za sąsiadami. Wystarczyło jedno słowo skierowane do bojowo nastawionych mężczyzn, aby ci rzucili się do walki. Używając wcześniej przygotowanych narzędzi pobili sąsiadów, powodując u nich obrażenia głowy, barków i podudzi. Pokrzywdzeni z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Mundurowi zatrzymali sprawców chwilę po zdarzeniu. Zostali oni osadzeni w policyjnych celach, gdzie oczekują na przedstawienie zarzutów. O ich dalszych losach zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  mł. asp. Julita Filipc


Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 18 kwietnia 2013 - 12:28:32  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Komendant czytał dzieciom

 
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL  Przedszkolaki z goleniowskiego „Promyczka” miały okazję posłuchać bajek czytanych przez Komendanta Powiatowego Policji w Goleniowie, insp. Krzysztofa Targońskiego.  KPP


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 18 kwietnia 2013 - 12:15:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 17 kwiecień 2013
Dworcowa nieprzejezdna

17.04.2013f-m.jpg
 GOLENIOW.PL Od poniedziałku, 22 kwietnia 2013 roku, zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ulica Dworcowa; będzie nieprzejezdna na odcinku od Starostwa Powiatowego do wiaduktu. PRD POL-DRÓG, wykonawca zadania „Rozbudowa układu komunikacyjnego wraz z budową mostu przez rzekę Inę”, rozpoczyna wymianę kanalizacji deszczowej w ulicy Dworcowej. Po zakończeniu robót, w miarę możliwości, ulica zostanie udostępniona dla ruchu, o czym poinformujemy.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 17 kwietnia 2013 - 19:04:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Można będzie przejechać

17.04.2013-c-m.jpg GOLENIOW.PL  Dzisiaj tj. (red.) w środę, 17 kwietnia 2013 roku, w godzinach popołudniowych otwarte zostanie dla ruchu kołowego skrzyżowanie ulic Barnima I, Konstytucji 3 Maja i Grunwaldzkiej.

STRABAG, wykonawca II etapu zadania „Przebudowa ulicy Konstytucji 3 Maja”, zakończył wymianę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej i udostępni skrzyżowanie dla ruchu. Można będzie przez nie przejechać z ulicy Barnima na ulicę Szczecińską oraz wjechać w ulicę Grunwaldzką, na której przywrócona zostanie poprzednia organizacja ruchu. Nadal nie będzie możliwy wjazd w ulicę Konstytucji 3 Maja. Ruch pojazdów odbywać się będzie po nawierzchni tłuczniowej.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 17 kwietnia 2013 - 09:46:35  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Przyłapani na czytaniu

17.04.2013-b-m.jpg GOLENIOW.PL Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie zaprasza fotografików amatorów do udziału w konkursie „Przyłapani na czytaniu”. Na zwycięzcę czeka nagroda – czytnik e-booków.

Do konkursu można zgłosić maksymalnie 3 fotografie w formie tradycyjnej (format od 21x30 cm) lub w formie elektronicznej, podając imię i nazwisko autora oraz numer telefonu. Prace należy przesyłać na adres: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, 72 100 Goleniów, ul. Konstytucji 3 Maja 26 lub e-mail: -email- w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2013 roku.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród – 8 maja 2013 roku (środa), godz. 16.00.

Regulamin konkursu dostępny na stronie -LINK-

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 17 kwietnia 2013 - 09:43:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 218
unikalnych: 76

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 498357
unikalnych: 227331

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 891121
unikalnych: 331893

Online
Gości: 12
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 563, Najnowszy: mrunio

Ogłoszenia
Sprzedam
Małgorzata Biały-email-
09 paź : 23:22
Firma Oriflame od ponad 40 lat zajmuje się sprzedażą naturalnych szwedzkich kosmetyków poprzez sieć swoich Konsultantów, dając im możliwość rozwoju oraz budowania kariery bez ponoszenia inwestycji.Działa w ponad 60 krajach świata. W Polsce rozpoczęła działalność w 1991 roku.

Opis stanowiska

-sprzedaż bezpośrednia kosmetyków na podstawie katalogu;
-pozyskiwanie nowych Klientów;
-utrzymywanie kontaktu z Klientami;
-poszukiwaniu osób chętnych do współpracy;
-nienormowany czas pracy
-praca dodatkowa lub główne źródło dochodów.
-możliwość awansu na Lidera, Dyrektora Klubu Oriflame.

Wymagania:

-ukończone 16 lat;
-wytrwałość w dążeniu do postawionych sobie celów;
-komunikatywność;
-otwartość;
-entuzjazm;
-pozytywne nastawienie do ludzi i biznesu;

-Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą kontakt z ludźmi, wychowujesz dziecko i masz tylko część dnia wolnego od innych zajęć, lubisz niezależność i nienormowany czas pracy, chcesz wreszcie dobrze zarabiać lub jesteś osobą samotną i kontakt z ludźmi jest dla Ciebie rzeczą bardzo istotną, warto zastanowić się nad podjęciem współpracy z naszą firmą .

Oferujemy:

-zarobki adekwatne do wkładu pracy
-bezpłatne szkolenia kosmetyczne i marketingowe;
-Elastyczność i niezależność;
-możliwość awansu

Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o warości 308 zł oraz próbki za 1 zł.
Więcej ogłoszeń (1)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1356 sek., 0.0266 z tego dla zapytań.