Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Kandydat na Burmistrza Goleniowa z Ruchu Oburzonych
Autor: admin dnia 24 paź : 12:36
to nie o tego człowieka chodzi i nie o tego syna. [ more ... ]

[News] „Gazeta Goleniowska” - więcej stron i koloru
Autor: papudrakus dnia 20 paź : 22:01
Czyżby to nie była odpowiedź na wprowadzenie nowej [ more ... ]

[News] Kandydat na Burmistrza Goleniowa z Ruchu Oburzonych
Autor: papudrakus dnia 20 paź : 21:54
Ciekawe czy syn znów będzie rozdawał czekoladki pr [ more ... ]

[News] HUBERTUS 2014
Autor: kamikaze dnia 14 paź : 09:03
Nie każdy utożsamia się z ludźmi których pasją jes [ more ... ]

[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]


środa 24 kwiecień 2013
Eliminacje Wojewódzkie OMTTK

omttk_2013.jpg GOLENIOW.PL Oddział Zachodniopomorski PTTK zaprasza na wojewódzki finał XLI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczy PTTK, który odbędzie się w dniach 26-28.04.2013 r. w Kliniskach Wielkich.

Turniej jest tradycyjną imprezą i stanowi formę współzawodnictwa o miano najlepszego młodzieżowego zespołu turystyczno-krajoznawczego. Jego celem jest poznawanie przez młodzież piękna ziemi ojczystej, jej przeszłości i teraźniejszości, popularyzowanie krajoznawstwa i turystyki jako formy aktywnego wypoczynku, propagowanie kultury wycieczkowania, rozwijanie sprawności fizycznej, wymiana doświadczeń i prezentacja dokonań w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa.

Turniej organizowany jest dla młodzieży trzech typów szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych i składa się czterech etapów.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 24 kwietnia 2013 - 18:13:31  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Goleniowski Dom Kultury zaprasza na kocert chóru "Celebrate".

28.04.2013a-m.jpg
GOLENIOW.PL

Goleniowski Dom Kultury zaprasza na kocert chóru "Celebrate".

Celebrate jest unikalnym zespołem muzycznym z Holandii. Chór składa się z dwudziestu dwóch wyselekcjonowanych wokalistów, którym akompaniuje wszechstronna orkiestra. Tworzy ją dwudziestu sześciu muzyków, w tym grupa instrumentów smyczkowych, drewnianych i dętych...Oprócz tego, Celebrate ma w swoim składzie 6-ścio osobową grupę techniczną, która z nowoczesnym systemem nagłośnienia i oświetlenia czuwa nad techniczną stroną koncertu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 24 kwietnia 2013 - 14:20:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nieletni wandale

logokpp1.jpg POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Funkcjonariusze goleniowskiej Policji ustalili i zatrzymali trzech nieletnich mieszkańców Goleniowa, którzy okradali z metalowych elementów budynek kolejowej wieży ciśnień przy klubie „Rampa”. Sprawcom zostały przedstawione zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje Sąd.
Policjanci podczas wykonywania swoich czynności, wpadli na trop młodych wandali.
Pierwszy z zatrzymanych chłopców ma 15 lat, dwóch pozostałych po 14 lat. Kilkakrotnie okradali z metalowych elementów budynek kolejowej wieży ciśnień znajdującej się przy „Rampie” oraz budynek w którym mieści się lokal. Ich łupem najczęściej padały przewody elektryczne, rury, blacha, osłona wentylatora, poręcze oraz przedmioty, które byli w stanie dostarczyć do punktu skupu złomu i je sprzedać. W toku prowadzonego postępowania okazało się, że nieletni mają na swoim sumieniu więcej czynów zabronionych. Na terenie budowy mostu na rzece Ina, wrzucili do wody kabinę sanitarną „Toi-Toi”. Kabina została uszkodzona i nie nadaje się do dalszego użytkowania. Straty zostały wycenione na 3500 zł.  

Młodzi wandale będą musieli ponieść konsekwencję swojego zachowania. Wkrótce za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym.

Policjanci w dalszym ciągu prowadzą czynności, zmierzające do ustalenia ewentualnego udziału nieletnich, w innych tego typu zdarzeniach.
 mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 24 kwietnia 2013 - 13:22:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 23 kwiecień 2013
Jak biało-czerwona

23.04.2013e-m.jpg GOLENIOW.PL Goleniowski Dom Kultury zaprasza mieszkańców Gminy Goleniów do udziału w grze miejskiej „Jak biało – czerwona”. Gra przeprowadzona zostanie dnia 2 maja 2013 roku.

Zadaniem uczestników będzie udzielenie odpowiedzi na pytania związane z historią flagi Polski na podstawie scenek odgrywanych przez aktorów w czterech punktach miasta: Kawiarnia „Ambrozja”, Pub „Leonardo”, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Urząd Gminy i Miasta (sala konferencyjna). W grze mogą wziąć udział zespoły liczące 3 – 4 osoby, z co najmniej jedną osobą dorosłą w składzie. Najlepsze zespoły otrzymają bony wartości 50 zł (na zespół) do wykorzystania w jednym z goleniowskich supermarketów.
Aby wziąć udział w grze, należy od 22 do 26 kwietnia 2013 roku odebrać kartę zgłoszenia dostępną w BOI Urzędu Gminy i Miasta, sekretariacie GDK, Centrum Informacji Turystycznej (Brama Wolińska), ODDZG „Żółty Domek” (ul. Pocztowa) oraz w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej, a następnie  w dniach 29 i 30 kwietnia, w godz. 10.00 – 13.00 oraz 17.00 – 20.00  zarejestrować zespół w Goleniowskim Domu Kultury (pok. 25) i odebrać harmonogram scenek.
Start do gry 2 maja o godz. 17.00, losowanie i wręczenie nagród – o godz. 18.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta.
Regulamin dostępny na stronie www. gdk.goleniow.pl. Podstawowe informacje o grze - na ulotkach z programem obchodów świąt majowych.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 23 kwietnia 2013 - 17:28:08  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Możesz komuś uratować życie

23.04.2013d-m.jpg GOLENIOW.PL W niedzielę 28 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół Zawodowych (od 10.00 do 16.00) oraz we wszystkich kościołach w Goleniowie (po mszach świętych) odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych.

Polega ona na wypełnieniu formularza oraz samodzielnym pobraniu wymazu z jamy ustnej, z którego - podobnie jak z krwi - oznacza się cechy zgodności tkankowej. Partnerem akcji jest Fundacja DKMS Polska. Organizowana w Goleniowie akcja ma na celu pozyskanie jak największej liczby dawców szpiku dla tych, którzy chorują na białaczkę i czekają na pomoc. Jedynym dla nich ratunkiem jest przeszczep zdrowych komórek macierzystych od genetycznego bliźniaka.
Szpik do przeszczepu jest najczęściej pobierany z krwi obwodowej i wymaga tylko dwóch wkłuć. Rzadziej wykonywana jest procedura pobrania go z kości biodrowej. Wszystkie koszty związane z przejazdem i pobytem dawcy w szpitalu, a nawet towarzyszącej mu osoby, pokrywa fundacja DKMS, współpracująca z klinikami w Warszawie, Poznaniu i Gliwicach.
Dawcą może zostać osoba w wieku od 18 do 55 lat.
Do rejestracji potrzebny jest dokument dojrzałości z numerem PESEL.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 23 kwietnia 2013 - 17:21:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Mistrzostwa Gminy w pływaniu

23.04.2013c-m.jpg GOLENIOW.PL Dnia 19 kwietnia 2013 roku na pływalni „Fala” odbyły się X Mistrzostwa Gminy Goleniów w pływaniu. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji, a udział w nich wzięło 125 młodych pływaków z 5 szkół podstawowych.

Zawody przeprowadzone zostały w trzech kategoriach wiekowych (klasy IV, V i VI – dziewczęta i chłopcy) oraz w trzech stylach (klasycznym, grzbietowym i dowolnym). Ponadto szkoły rywalizowały w sztafetach.
Wyniki w poszczególnych kategoriach i stylach (podajemy tylko pierwsze miejsca i miejsca sztafet):


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 23 kwietnia 2013 - 17:10:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zatrzymany z narkotykami

23.04.2013b-m.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali 31-letniego mężczyznę, przy którym ujawniono prawie 4 gramy narkotyków. Wkrótce usłyszy zarzuty.
Mundurowi podczas nocnego patrolu miasta, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Opel. Zachowanie kierowcy było nienaturalne i nerwowe. Funkcjonariusze postanowili go dokładnie sprawdzić. Jak się okazało, przy mężczyźnie znajdowały się narkotyki. 31-latek posiadał przy sobie porcje marihuany i amfetaminy.
Stróże prawa użyli również narkotestu, aby sprawdzić, czy w organizmie kierowcy nie ma środków odurzających. Wynik był pozytywny. Narkotest rozpoznał, że w organizmie mężczyzny znajduje się amfetamina. W związku z powyższym kierowcy pobrano krew do badań, które ostatecznie wskażą wynik.
Za posiadanie środków odurzających wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, 31-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem środka odurzającego może on trafić do więzienia na 2 lata.

                        mł. asp. Julita Filipczuk
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 23 kwietnia 2013 - 16:59:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zamiast na wysypisko – do lasu

23.04.2013a-m.jpgGOLENIOW.PL W dniach od 15 do 21 kwietnia 2013 r. Straż Miejska podjęła łącznie 145 interwencji, w tym 55 z własnej inicjatywy, a 90 na podstawie zgłoszeń mieszkańców i różnych instytucji. W tym czasie strażnicy nałożyli 5 mandatów karnych na kwotę 1.300zł oraz udzielili 29 pouczeń.

Dnia 16 kwietnia 2013r o godz. 16:30 Straż Miejska w Goleniowie została poinformowana przez mieszkańca  miasta o wywiezieniu odpadów  na tereny leśne w okolicach wsi Podańsko. Osoba zgłaszająca nie była wstanie podać nr rejestracyjnego samochodu, wskazała jedynie jego markę i kolor oraz kierunek, w jakim odjechał. Pełniący w tym dniu służbę strażnicy Straży Miejskiej  podczas patrolowania miasta zwrócili uwagę na jadący ulicą Konstytucji 3 Maja samochód odpowiadający opisowi. W wyniku podjętej interwencji ustalono, że jest to samochód, o którym zostali poinformowani, a osoby w nim przebywające przyznały się do wywiezienia odpadów. Jak tłumaczyły, chciały odpady wywieźć na wysypisko w Podańsku, lecz tam ich nie przyjęto, więc postanowiły pozbyć się śmieci w pobliskim lasie. Sprawcami wykroczenia byli dwaj młodzi mężczyźni, mieszkańcy Goleniowa. Za wykroczenie, jakiego się dopuścili, ukarani zostali mandatami karnymi w wysokości 500 zł każdy. Odpady zostały przez nich usunięte.    informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 23 kwietnia 2013 - 16:49:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 19 kwiecień 2013
Wraca Arena Berserkerów - turniej w Goleniowie

11 maja w Goleniowie odbędzie się Arena Berserkerów. To reaktywacja historycznej organizacji, która była jedną z pierwszych w Polsce. Wkrótce poznamy pierwsze nazwiska na karcie walk. Arena Berserkerów to organizacja, która w polskim MMA pojawiła się w 2003 roku. Skończyło się na dwóch galach, ale to właśnie w Szczecinie debiutował w zawodowym MMA Tomasz Drwal, a swoje walki toczyli bracia Linke i Piotr Bagiński. Właśnie „Bagi” stoi za reaktywacją gali. Na razie nie znamy jeszcze rozpiski, ale ważną częścią gali ma być turniej w kategorii do 84 kilogramów

Klikając na ten link można kupić bilety http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f106=bx0029&

18.04.2013c-m.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 19 kwietnia 2013 - 17:24:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Gdzie się podział Wojciechowski?

18.04.2013b-m.jpg GOLENIOW.PL Złomiarze kradną co się da i gdzie się da. Ale tego, że skradną wykonaną z brązu figurkę wieloletniego naczelnika i burmistrza Gminy Goleniów, nie spodziewał się nikt.
Mały człowiek na wielkim krześle, ufundowany przez przyjaciół Andrzeja Wojciechowskiego po jego przejściu na emeryturę, budził różne reakcje goleniowian, najczęściej jednak sympatyczne. Od 2010 r. nietypowy pomnik wrósł na dobre w krajobraz Goleniowa. Rankiem 19 kwietnia 2013 roku zauważono, że Wojciechowskiego na krześle nie ma – został skradziony, zapewne z myślą o sprzedaży w jednym ze skupów metali kolorowych.
Osoby, które cokolwiek wiedzą na temat tej niezwykłej kradzieży, proszone są o kontakt ze Strażą Miejską (tel. 986) lub Policją (tel. 997).


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 19 kwietnia 2013 - 13:06:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 72
unikalnych: 13

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 503921
unikalnych: 228735

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 901077
unikalnych: 333894

Online
Gości: 6
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 564, Najnowszy: wielce oburzony

Ogłoszenia
Sprzedam
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. Z O.o.-email-
22 paź : 08:27
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o., poszukuje dla swojego Duńskiego Klienta – Prime Cargo - należącego do dużej, międzynarodowej grupy logistycznej - osób na stanowisko: Pracownik Magazynu.

Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy (Łozienica)

Oczekujemy:

• sumienności, zaangażowania

• dyspozycyjności

• mile widziany własny samochód

Oferujemy:

• najlepszą stawkę godzinową na rynku! 12 zł netto/h

• umowę zlecenie

• profesjonalny system szkoleń

• pracę 3-zmianową


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: -email-

Oferta pracy jest ofertą pracy tymczasowej !
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. Z O.o.-email-
22 paź : 10:20
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o., poszukuje dla swojego Duńskiego Klienta – należącego do dużej, międzynarodowej grupy logistycznej - osoby na stanowisko: Brygadzista / Kierownik zmiany (magazyn).

Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku należeć będzie:

- zarządzanie podległym zespołem

- przygotowywanie raportów

- realizacja założonych planów

- współpraca z międzynarodowymi oddziałami firmy

Oczekujemy:

- doświadczenia w zarządzaniu zespołem

- doświadczenia w pracy na magazynie

- umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

- dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

- zdolności organizacyjnych

- łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

- aktualnych uprawnień na wózki widłowe

- gotowości do podjęcia pracy 3-zmianowej

- zdolności manualne i zmysł techniczny będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilną pracę w międzynarodowej firmie o profilu logistyczno-spedycyjnym

- samodzielne stanowisko

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- umowę o pracę na pełny etat zawartą bezpośrednio z Pracodawcą

- przyjazną atmosferę w pracy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- profesjonalny system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz dokumentów potwierdzających doświadczenie (np. świadectwa pracy, referencje, certyfikaty) na adres e-mail: -email-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
RW-email-
22 paź : 23:19
Poszukujemy pracowników ekip porządkowych. Praca polega na myciu myjkami ciśnieniowym obiektów inwentarskich (duże obiekty produkcyjne).
Wymagania:
- dyspozycyjność
- zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole
Mariusz Nastarowski-email-
23 paź : 11:44
Agencja Pracy Tymczasowej PERSONEL PARTNER Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osób do pracy na stanowiska produkcyjne na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na podany numer telefonu.

091 88 51 500 lub 790 500 392

Lub przesłanie CV na adres:
m.nastarowski@personelpartner.pl
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1242 sek., 0.0259 z tego dla zapytań.