Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]

[News] Porzucone szczeniaki
Autor: kamikaze dnia 28 lut : 13:04
Oczywistym jest że kogoś komu mimo wszystko los ty [ more ... ]

[News] Troć Iny 2014
Autor: kamikaze dnia 06 sty : 16:20
Tego rodzaju widowisko powinno być zakazane, podob [ more ... ]

[News] Ostatni dzwonek na „zimówki”
Autor: admin dnia 27 lis : 14:35
Całkowicie się , z poprzednikiem zgadzam . Nie roz [ more ... ]

[News] Ostatni dzwonek na „zimówki”
Autor: kamikaze dnia 27 lis : 09:32
Typowo letnie opony to przesada ale są rodzaje opo [ more ... ]

[News] 2013 XXV Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg Gaz-System S.A. na 10 km - wyniki biegów
Autor: kamikaze dnia 14 lis : 21:13
a jak się ma klasyfikacja medalowo/rocznicowa z ok [ more ... ]

[News] Gdzie z tym ryjem !
Autor: kamikaze dnia 06 lis : 09:08
Jest to też efekt złej gospodarki leśnej która pol [ more ... ]


poniedziałek 09 kwiecień 2012
Wypadek w Nowogardzie. Ford zepchnął BMW do ogródka

GŁOS SZCZECIŃSKI O godz. 13.50 doszło do zderzenia dwóch samochodów na ul. Bohaterów Warszawy w Nowogardzie. Jedna osoba jest ranna. Informację otrzymaliśmy na -email-.
Samochód marki Ford zepchnął samochód marki BMW na ogródek przed domem. Kierowca BMW skręcał w lewo, zaś kierowca forda próbując go wyprzedzić zepchnął go do ogródka.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 09 kwietnia 2012 - 12:54:47  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 06 kwiecień 2012
DZIŚ - Wielki Piątek

"...Wielki Piątek to jeden z dwóch dni w roku (takim dniem jest również Wielka Sobota), w którym Kościół katolicki nie sprawuje ofiary mszy.

Wielki Piątek jest dniem najgłębszej żałoby; dniem skupienia, powagi, wzmożonej pobożności i gorliwych praktyk religijnych. ...
Tego dnia obowiązuje post ścisły.
Wielkopiątkowa liturgia (Nabożeństwo Wielkiego Piątku) jest pamiątką męki i śmierci Jezusa Chrystusa zabitego na krzyżu.
Przed śmiercią był On biczowany, poddany mękom, zmuszony do dźwigania krzyża, ukrzyżowany i wyszydzany na nim. "
Wikipedia.org


jezus-m.jpg

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 06 kwietnia 2012 - 14:28:10  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 05 kwiecień 2012
Będą msze w kościele-namiocie. Arcybiskup się zgodził. A mieszkańcy...

GŁOS SZCZECIŃSKI Arcybiskup pochwala pomysł odprawiania mszy w namiocie przypominającym kościół, który bez zezwolenia postawiono pomiędzy ulicami Turystyczną i Wycieczkową w Czarnej Łące.

- Świątynia w Czarnej Łące zostaje, jest na to zgoda arcybiskupa - mówi ks. Leśniak. - Msze zaczną się w niej odbywać jak tylko zdobędziemy wszelkie odpowiednie dokumenty i pozwolenia. Najprawdopodobniej będzie to już po Świętach Wielkanocnych.

Proboszcz potwierdza też informacje, że w przyszłości, w miejscu namiotu pojawi się murowany kościół.

- Mamy takie plany, jednak zrealizujemy je dopiero za kilka lat - mówi. - Są ludzie, którzy już zdeklarowali się, że świątynię postawią. Myślę, że będzie można o tym mówić dopiero za ok. 5 lat. Większość mieszkańców Czarnej Łąki, zwłaszcza tych starszych i rodziców z dziećmi już nie mogą się tego doczekać. Teraz cieszą się jednak z tymczasowego namiotu. Od dawna o niego prosili.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 05 kwietnia 2012 - 01:40:38  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zły dotyk pana od fizyki. Dramat 14-letniej uczennicy

GŁOS SZCZECIŃSKI Prokuratura sprawdza, czy nauczyciel ją seksualnie wykorzystał. Mężczyzna trafił już do aresztu. Jest nauczycielem fizyki w szkole w Maszewie. Dziewczynka jest pod opieką psychologa. Według nieoficjalnych informacji, zrozpaczona gimnazjalistka próbowała popełnić samobójstwo. Zażyła leki. Trafiła do szpitala. W poniedziałek została wypisana. Jest pod opieką rodziny.

– Zajmie się nią psycholog. Ona teraz potrzebuje dużo ciepła i spokoju – mówi znajoma rodziny. Ze względu na dobro uczennicy prokuratura nie ujawnia szczegółów. Wiadomo, że do molestowania miało dojść poza szkołą rok temu. Nie wiadomo, czy Tomasz W. (inicjały zmienione) przyznał się do winy. Prokuratura zapewnia, że bada różne wersje zdarzeń i relacje jakie łączyły nauczyciela z uczennicą.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 05 kwietnia 2012 - 01:37:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Finansowe koło ratunkowe dla portu lotniczego

GŁOS SZCZECIŃSKI Radni uchwalili zmiany budżetowe, które obejmują również pomoc samorządu województwa dla Portu Lotniczego Goleniów. 
Pierwsza, tegoroczna transza pomocy województwa, która będzie polegać na wykupieniu kolejnych udziałów w porcie ma wynosić 3,3 mln zł. Zostaną przeznaczone na obsługę kredytu. Do lotniska, obejmując kolejne udziały, dołoży też miasto Szczecin - 3,5 mln zł.

Obecnie goleniowski port lotniczy ma czterech udziałowców. Miasto Szczecin posiada około 35 proc., województwo około 7 proc., szczątkowe udziały gmina Goleniów, a resztę - Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze.

- To teraz, w miarę większego udziału finansowego samorządu, będzie się zmieniało - mówi Maciej Dziadosz, prezes lotniska. - Do 2020 r. w związku z wpłatami samorządu województwa i miasta ich udziały i PPPL mają się wyrównać.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 05 kwietnia 2012 - 01:34:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 04 kwiecień 2012
„Jedynka” i „szóstka” wpisane do ewidencji

thumb_04.04.2012a.jpg GOLENIOW.PL Dwa przedszkola – Nr 6 „Tęczowa Kraina” przy ul. Piaskowej oraz Nr 1 „Słoneczna Jedynka” przy ul. Konopnickiej - wpisane zostały do ewidencji działalności oświatowej prowadzonej przez Wydział Edukacji, Kultury i Sportu.

 Z dniem 1 września 2012 r. gmina przekaże prowadzenie trzech swoich przedszkoli innym podmiotom. We wszystkich trzech przypadkach są to osoby fizyczne – dotychczasowe dyrektorki przedszkoli: Grażyna Lewandowska (Przedszkole nr 1), Katarzyna Roszko (Przedszkole nr 5) oraz Agnieszka Saczywko (Przedszkole nr 6).  Przedszkola nr 1 i nr 5 będą przedszkolami niepublicznymi, prowadząca oddziały integracyjne „szóstka”, mimo zmiany podmiotu prowadzącego, nadal pozostanie przedszkolem publicznym.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 04 kwietnia 2012 - 17:52:09  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Drogie śmieci

thumb_04.04.2012.jpg GOLENIOW.PL Mimo akcji uświadamiających oraz wysokich kar w razie wykrycia sprawcy, nie brakuje osób wyrzucających swoje śmieci w miejscach do tego nie przeznaczonych. Jakiej skali jest to zjawisko, wystarczy popatrzeć na pobocza dróg czy podgoleniowskie lasy.

Kilka dni temu strażnicy miejscy na obrzeżach Goleniowa natrafili na pozostawione przez kogoś śmieci. Udało im się ustalić, skąd odpady pochodzą i kto je wywiózł. Sprawca ukarany został mandatem w wysokości 1000 zł.

W okresie od 26 marca do 1 kwietnia 2012 roku Straż Miejska interweniowała 115 razy. Nałożyła w tym czasie 20 mandatów na łączną kwotę 4.000 zł i udzielili 9 pouczeń.
informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 04 kwietnia 2012 - 17:30:59  ::  Czytaj/Komentuj: 1

wtorek 03 kwiecień 2012
Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla Goleniowa!

fundacjamuszkieterowlogo.jpg 231 – to kod przypisany dla Goleniowa w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zagłosuj na Swoje Miasto”, który ruszy już 10 kwietnia.

Wysyłając go możesz zadecydować o lokalizacji kolejnego placu zabaw Muszkieterów.


W ramach plebiscytu sms-owego mieszkańcy miejscowości, w których znadują się sklepy Intermarché
i Bricomarché, wybiorą bowiem dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw, ufundowane przez Fundację Muszkieterów. Głosowanie potrwa do 31 maja. 

 

W tym roku konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto” zorganizowany zostanie, w ramach kampanii społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterów”, już po raz trzeci. W ramach tej edycji, w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Każdy o wartości blisko 30 tys. zł.

 

Mieszkańcy oraz sympatycy Goleniowa mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS o treści PLAC231 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

 

-Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców Goleniowa do udziału w konkursie i głosowaniu na swoje miasto. Dzięki Waszym głosom Goleniów może być kolejnym miastem, w którym ufundowany przez Muszkieterów plac zabaw, umili życie jego najmłodszym mieszkańcom – podkreśla Marek Feruga, Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 03 kwietnia 2012 - 14:07:25  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 31 marzec 2012
Wybieramy najżyczliwszego goleniowianina

thumb_30.03.2012a.jpg GOLENIOW.PL Wzorem ubiegłych lat Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ogłosiła plebiscyt "Najżyczliwszy Goleniowianin 2012". Zgłoszenia kandydatur do tego tytułu wraz z uzasadnieniem przyjmowane będą do 28 kwietnia 2012 roku.

Wybór najżyczliwszego goleniowianina organizowany jest po raz siódmy. Kto w tym roku na ten sympatyczny tytuł zasłuży, okaże się 8 maja podczas obchodów Dnia Bibliotekarza. Wśród osób, które złożą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy wylosowany zostanie rower.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 31 marca 2012 - 00:12:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

"Piątka" od września niepubliczna

thumb_30.03.2012.jpg GOLENIOW.PL Mimo wniosków o zdjęcie z porządku obrad, odesłania projektu do ponownego rozpatrzenia oraz odrzucenia go, radni na sesji 28 marca 2012 roku przyjęli uchwałę w sprawie likwidacji Przedszkola Publicznego Nr 5 "Misiowe Przedszkole". Za jej przyjęciem głosowało 10 radnych, 8 było przeciw, od głosu wstrzymało się 3.
W miejsce zlikwidowanego przedszkola samorządowego, od dnia 1 września będzie funkcjonowało przedszkole niepubliczne, prowadzone przez osobę fizyczną. W drodze otwartego konkursu 16 marca 2012 roku wyłoniono organ prowadzący - będzie nim obecna dyrektorka przedszkola Katarzyna Roszko. Nowy organ prowadzący na mocy uchwały zobowiązany jest do zapewnienia obecnym wychowankom przedszkola kontynuowania wychowania przedszkolnego w przedszkolu niepublicznym. Rodzicom, którzy nie zechcą, by ich dzieci realizowały roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu niepublicznym (dot. to dzieci pięcio- i sześcioletnich), gmina zapewnia możliwość skorzystania z oferty innych publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 31 marca 2012 - 00:09:44  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 122
unikalnych: 65

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 418309
unikalnych: 207578

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 747364
unikalnych: 304785

Online
Gości: 12
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 538, Najnowszy: igraska

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
15 kwi : 20:41
InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy w Niemczech dla Opiekunek osób starszych.

Zakres obowiązków:
-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
-opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-dobry stan zdrowia
-mile widziane referencje

Oferujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce)
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto/miesięcznie
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu
Gisia21@go2.pl-email-
22 kwi : 12:55
Odkryj fascynujący świat Oriflame! Dołącz do nas i zostań członkiem Klubu Oriflame! Kupuj kosmetyki dla siebie w cenach hurtowych, zarabiaj na ich sprzedaży, a także podejmij wyzwanie - zostań Managerem i twórz własny zespół konsultantów uzyskując dochody z zarządzania grupą.

Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta.

Chętnie udzielę szczegółowych informacji.

Zapisując się u mnie woda toaletowa o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę.

Praca dla osób, które ukończyły 16 lat.

www.ori-konsultant.pl

GG 9052425, -email-, tel.606638894

Formularz rejestracji:

http://www.ori-konsultant.pl/formularz-rejestracji
SSW Collegium Balticum-email-
22 kwi : 15:22
Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, Stargardzka Szkoła Wyższa Stargardinum oraz firma szkoleniowa Teichert&Partners ma przyjemność zaproponować Państwu prestiżowe studia podyplomowe oraz kursy, które będą realizowane od kwietnia br. w Stargardzie Szczecińskim i Szczecinie.
Specjalna oferta edukacyjna skierowana jest bezpośrednio do nauczycieli i obejmuje studia podyplomowe na kierunkach:
1. Mediacje i negocjacje
2. Psychologia w biznesie
3. Menedżer zasobów ludzkich
4. Oligofrenopedagogika
5. Bezpieczeństwo i higiena pracy
6. Edukacja techniczna
7. Wychowanie do życia w rodzinie
8. Tyflopedagogika
9. Etyka
10. Logopedia

Oraz Kursy:
1. Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
2. Asystent rodziny
3. Kurs terapii uzależnień
4. Szkoła mediacji sądowych i pozasądowych


Dodatkowo jesteśmy gotowi zorganizować dla Państwa spotkanie informacyjne z danej dziedziny, na którym będą mogli Państwo zapoznać się ze specyfiką oraz jakością prowadzonych studiów. Miejsce oraz termin do ustalenia indywidualnego.
Dla grup zorganizowanych proponujemy indywidualną ofertę - tylko w kwietniu br.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:
Biuro rekrutacji Stargard tel. 91 577 83 60, email: -email-, Stargardinum w Stargardzie Szczecińskim, ul. Kazimierza Wielkiego 17,
Biuro rekrutacji Szczecin tel. 91 48 38 171, email: -email-, Collegium Balticum w Szczecinie, ul. Mieszka I 61c.
Więcej ogłoszeń (3)
Kupię
LT-email-
08 kwi : 01:02
Naprawa Komputerów i laptopów

http://www.goleniow.net.pl/img/reklama0001.jpg


Oferujemy usługę naprawa laptopów w zakres której wchodzi:

Naprawa laptopów większości popularnych marek (ACER, HP, ASUS,

Fujitsu-Siemes, Packard Bell, BENQ, ARTISTO i wiele innych).
Naprawa laptopów z uszkodzonymi płytami głównymi.
Naprawa laptopów po zalaniu.
Naprawa laptopów po upadku.
Wymiana uszkodzonych elementów (Matryce, Klawiatury, Obudowy)
Reballing oraz wymiana układów BGA

A tak że naprawy laptopów z wieloma innymi usterkami.


Skup uszkodzonych Laptopów na części


LT P.H.U. z tyłu kina Wisła
ul. Konstytucji 3-go Maja 16
72-100 Goleniów
tel. 918865605, 501856599
GG 1047682
Darek-email-
16 kwi : 10:34
Kupie stare odznaki,odznaczenia, medale, ordery: polskie, niemieckie,rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne,dyplomy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadanie odznaczeń, przedwojenne pocztówki,stare zdjęcia o tematyce wojskowej,orzełki wojskowe, naszywki, plakietki, ryngrafy, inne drobne militaria
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1187 sek., 0.0267 z tego dla zapytań.