Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Jeszcze chwila, a będą rosły krzaki - Planty w centrum
Autor: Margo dnia 19 maj : 22:18
I te wyschnięte tuje na dodatek

[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:23
-LINK-

[News] Nowa Droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego i alternatywna trasa nad morze
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:42
Nie należy zapominać, że Gmina wydatkowała dodatko [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Valdo dnia 03 mar : 10:11
Jak to mówią " MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Margo dnia 03 mar : 08:04
No cóż - doradca burmistrza oraz Marszałek (tak pr [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: admin dnia 01 mar : 12:56
Dodatkowo dochodzą koszty nagród , nagród jubileus [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: Margo dnia 01 mar : 12:44
Policzyłam sobie, niestety dane nie są w pełni akt [ more ... ]

[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]


czwartek 19 marzec 2015
Kwota wolna od podatku: Tanzania - 4236 zł, Mauretania - 3204 zł, Polska - 3091 zł. Dlaczego PO skazuje nas na bycie krajem "trzeciego świata"?

W kwestii kwoty wolnej od podatku nasz kraj może się porównywać jedynie z biednymi i zacofanymi państwami Afryki. W Mauretanii kwota wolna od PIT to równowartość 3204 zł. W blisko 30 razy biedniejszej od Polski Tanzanii, kwota wolna od podatku to równowartość 4236 zł. Pewne jest jedno - rząd Platformy łupi Polaków niemiłosiernie, pytany zaś o możliwość obniżenia podatków odpowiada, że to "melodia przyszłości". Powstaje pytanie: Jak taki rząd mógł się utrzymać przy władzy przez 8 lat??!

Przeciętny Polak oddaje w podatkach około 41,6 proc. swoich dochodów. Pod tym względem nasz kraj zajmuje odległe, bo 87. miejsce na świecie (ranking World Economic Forum). Tymczasem premier polskiego rządu Ewa Kopacz, pytana w ubiegłym roku o możliwość obniżenia podatków, stwierdziła, że to "melodia przyszłości" i w obecnie nie mamy na to liczyć. Potwierdza to rządowy dokument pt. "Wieloletni plan finansowy państwa. 2014–2017". Wynika z niego, że celem ekipy Platformy nie są reformy, które miałyby uzdrowić finanse państwa. Zamiast tego rządzący chcą nadal utrzymywać podatki na wysokim poziomie i liczyć, że nadejdzie lepsza koniunktura gospodarcza. Co więcej - zdaniem rządowego planu obniżenie podatków poprzez zwiększenie kwoty wolnej od podatku mogłoby nastąpić nie szybciej niż w... 2018 roku.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 19 marca 2015 - 10:09:12  ::  Czytaj/Komentuj: 2

PO chce wprowadzić niekonstytucyjne przepisy? Mandat z fotoradaru ma płacić właściciel pojazdu, a nie ten kto pojazdem prowadził

Platforma po raz kolejny udowadnia, że ma głęboko w d... obowiązujący w Polsce porządek prawny. Aby zwiększyć przychody budżetowe posłowie tej partii chcą, aby mandat z fotoradaru był każdorazowo płacony przez właściciela pojazdu, a nie przez osobę, która rzeczywiście dopuściła się wykroczenia. Problem w tym, że takie rozwiązanie jest sprzeczne z Konstytucją i już raz zostało zakwestionowane przez Trybunał Konstytucyjny. 

 "Platforma Obywatelska wyciągnęła za śmietnika projekt przepisów, wedle których mandat za fotoradar płaciłby właściciel samochodu – Państwo nie szukałoby sprawcy wykroczenia. Wyciągnęła ze śmietnika, do którego wrzucił te przepisy Trybunał Konstytucyjny. Przed laty. Trybunał, do którego wysłał je prezydent Kaczyński. Dzisiaj prezydent nazywa się Komorowski, więc mała szansa, żeby zrobił to samo. Znaczy też je do Trybunału wysłał. I to jest zła informacja" - czytamy na blogu 3neg.pl. 


 [ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 19 marca 2015 - 09:57:14  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Czy „jednomandatowy mit”?

Ilski4a   Felieton Konrada Piaseckiego pt. „Jednomandatowy mit”, zamieszczony w Interia Fakty, wpisuje się niestety w niezbyt chlubną praktykę dziennikarstwa polskiego. Z grubsza rzecz biorąc jej ciemna strona polega na tym, by zamiast analizować kwestię czy problem – etykietuje się go. Tak właśnie autor felietonu uczynił: propozycji ważnej i potrzebnej reformy polskiego systemu wyborczego, jaką jest wprowadzenie większościowego systemu wyborczego realizowanego w okręgach jednomandatowych przykleił łatkę, łatkę mitu właśnie, jak napisał – „oderwanego od realiów, wyidealizowanego i nieprawdziwego politycznego mitu”. W pierwszym odruchu wręcz ciśnie się na usta pytanie, czy w ogóle można nazwać mitem propozycję wprowadzenia rozwiązania ustrojowego, które działa w kilkudziesięciu państwach, w tym w największej demokracji parlamentarnej na świecie – w Indiach? Czy można przykleić łatkę mitu temu systemowi wyborczemu, który świetnie sprawdza się w tak silnych demokracjach parlamentarnych, jak demokracja brytyjska czy kanadyjska? Demokracjach będących autentyczną przeciwwagą dla porządków autorytarnych.

Uważniejsza lektura jego felietonu wskazuje jednak, że w gruncie rzeczy K. Piasecki sam mitologię buduje. Mitem jest bowiem jego twierdzenie, że propozycja wprowadzenia systemu wyborczego opartego na okręgach jednomandatowych jest wiarą. Zwolennicy tego systemu mają do niego stosunek inny. Dla nich jest to bowiem zupełnie racjonalna propozycja przeprowadzenia ważnej reformy politycznej w Polsce. Nie są też wiarą ich twierdzenia, że zmiana systemu wyborczego zdemokratyzuje partie polityczne, powiąże posłów z wyborcami, zmieni jakość życia politycznego. To przewidywania oparte na doświadczeniach historycznych i aktualnych wielu państw na świecie. Mitem jest także sugerowanie, że zwolennicy większościowego systemu wyborczego traktują przeprowadzanie wyborów w okręgach jednomandatowych jako cudowną terapię na „słabości polityki”. Propagatorzy tego systemu wyborczego mają raczej skromniejsze aspiracje. Dla nich wprowadzenie systemu większościowego to punkt wyjścia do jakościowych zmian w polskim życiu politycznym. Tym niemniej punkt wyjścia niesłychanie istotny, gdy weźmie się pod uwagę, że ta zmiana otwiera szansę na reformę parlamentaryzmu polskiego czy pogłębienie demokracji. Także i takie traktowanie konceptu zmiany systemu wyborczego nie czyni zeń aktu wiary, lecz nadaje mu status racjonalnego projektu reformatorskiego.

Autor felietonu mija się z prawdą, gdy pisze: „Praktyka funkcjonowania okręgów jednomandatowych dowodzi, że system ten raczej usztywnia i utwardza partyjną strukturę, niż czyni w niej rewolucję”. Takie twierdzenie to raczej półprawda. Oczywiście, zwolennicy większościowego systemu wyborczego przewidują, że będzie on sprzyjał utrwaleniu systemu dwupartyjnego.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 19 marca 2015 - 08:52:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

“Guardian” o polskich “eurosierotach”. Polacy zostawiają dzieci na pastwę losu i wyjeżdżają za chlebem


Setki tysięcy polskich dzieci są narażone na psychiczne urazy w związku z emigracją zarobkową ich rodziców – pisze brytyjski “Guardian”. Podaje przykład Radomia, miasta, które kurczy się w zastraszającym tempie, a w którym problem "eurosierot" jest szczególnie widoczny.

35-letnia Katarzyna z Radomia jeszcze w marcu wybiera się do miejscowości Treia we Włoszech, gdzie planuje przez trzy miesiące pracować w restauracji, zarabiając około tysiąc euro miesięcznie. Syna Dawida zostawi pod opieką dziadka. To przykład "eurosieroty" – dziecka, które praktycznie zostaje same, bo rodzice wyjeżdżają na emigracje.
 
Takich historii "Guardian" w swoim weekendowym wydaniu wymienia kilka. Pisząc o fenomenie "eurosieroctwa", który dotknął Polskę po przystąpieniu do Unii Europejskiej, zwraca uwagę na to, jak negatywne skutki ma on dla społeczeństwa. Cytuje dane Banku Światowego, z których wynika, że z powodu emigracji społeczności wielu polskich miast szybciej się starzeją, a liczba narodzin spada.

Np. w Radomiu osoby poniżej 17. roku życia stanowią 17 proc. populacji, między 18 a 65 rokiem życia - 64 proc., a starsze - 19 proc.. W 2035 roku znacznie przybędzie reprezentantów tej ostatniej kategorii wiekowej. Będzie ich już prawie 30 proc., co przy spadku liczby ludności będzie miało destrukcyjne konsekwencje. Tak jak destrukcyjnie działa już teraz zjawisko "eurosieroctwa".

– Często mogę zaobserwować psychiczny uszczerbek, jaki cierpią setki tysięcy dzieci rodziców, którzy wyjechali za granicę. W każdym przypadku, który napotykamy, kontaktujemy się z rodzicami i przekonujemy, by wrócili – mówi brytyjskiej dziennikarce Włodzimierz Wolski, psycholog i Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Radomiu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 19 marca 2015 - 08:37:31  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 18 marzec 2015
Pieniądze na kampanię.

Czy pieniądze przekładają się na poparcie? Nie zawsze. Wystarczy spojrzeć na ostatni sondaż Millward Brown dla Faktów TVN. Trzecie miejsce zajął w nim Paweł Kukiz z poparciem 5 proc., a wcale nie dysponuje największym budżetem wyborczym.

Kukiz ma grosze, inni miliony- W tej chwili na koncie mam 40 tys. zł. Są to pieniądze z datków, tak zwany wdowi grosz, a nie kasa wyrwana państwu. Tak robią PO czy PiS. Mają miliony z budżetu i nie wstydzą się brać jeszcze więcej. Mają Dudabusy, 16 Komorowozów, a ja z własnych pieniędzy tankuję Kukizoosobówkę i ruszam w Polskę - mówi w rozmowie z WP znany piosenkarz. Czy pieniądze przekładają się na poparcie? Nie zawsze. Wystarczy spojrzeć na ostatni sondaż Millward Brown dla Faktów TVN. Trzecie miejsce zajął w nim Paweł Kukiz z poparciem 5 proc., a wcale nie dysponuje największym budżetem wyborczym.


Faworyt ma fortunęNajwiększy budżet na kampanię prezydencką ma faworyt, czyli Bronisław Komorowski. Według nieoficjalnych informacji, PO zamierza wydać na niego ok. 15-16 mln zł. Jednak ta kwota może być wyższa, jeśli na finiszu kampanii okaże się, że w sondażach zyskuje Andrzej Duda z PiS.
- Będę chciał wykorzystać tyle środków finansowych, ile będzie potrzebne, żeby zapewnić panu prezydentowi skuteczną i intensywną kampanię - mówi Robert Tyszkiewicz z PO, szef sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego. W PO mówi się nawet o 18 mln zł.


Duda skromniej niż KomorowskiGłówny rywal Bronisława Komorowskiego w wyścigu o fotel prezydenta ma nieco skromniejszy budżet. Na początku mówiło się o 20 mln zł, jednak ostateczna kwota będzie sporo mniejsza. - 20 mln zł miał sięgnąć nasz kredyt. Ale ma pokryć koszty nie tylko kampanii prezydenckiej, ale także częściowo parlamentarnej - mówi anonimowo polityk PiS.
W tej chwili na swojego kandydata partia zamierza wydać ok. 10 mln zł, ale jeśli poparcie w sondażach będzie bardzo odbiegało od Bronisława Komorowskiego, to kwota może zostać podwyższona.


Korwin-Mikke liczy na datkiJanusz Korwin-Mikke z poparciem sięgającym 4 proc. w sondażach zajmuje miejsce za Pawłem Kukizem, ale wydaje dużo więcej pieniędzy. Jak wynika z informacji, które zamieszcza na swojej stronie internetowej, wyborcy wpłacili już na jego kampanię 132,5 tys. zł. Sztab polityka jako jedyny publikuje w internecie pełną listę z imionami i wysokością kwot wpłaconych przez darczyńców.
- Na kampanię chcemy wydać ok. 500 tys. zł. Mam nadzieję, że tyle uda się zebrać. Sam kandydat wpłaci ok. 75 tys. zł. Tyle może zgodnie z przepisami - mówi WP Przemysław Wipler z Partii Korwina. - Próbujemy zachęcać ludzi do wspierania naszego kandydata. Każdy, kto wpłaci powyżej tysiąca złotych, może się przelecieć z Januszem Korwin-Mikkem awionetką Air Korwin One - dodaje polityk. Koszt wynajęcia maszyny na kampanię partia szacuje na ok. 60 tys. zł.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  środa 18 marca 2015 - 20:28:37  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Złodziejskie państwo Platformy znowu podnosi podatki. By żyło się lepiej!


Fiskalnego wzmożenia państwa przeciwko obywatelom pod rządami Platformy Obywatelskiej końca nie widać. ZUS opublikował właśnie komunikat, z którego wynika, że zmienia na niekorzyść firm wykładnię przepisów o obowiązku opłacania składek na Fundusz Pracy. W konsekwencji jeżeli przedsiębiorcy nie wpłacą składek do Funduszu Pracy za swoich zleceniobiorców już za obecny miesiąc, grozi im kontrola i przymusowe ściągnięcie należności wraz z odsetkami. Co istotne - decyzja ZUS-u została podjęta po uzyskaniu akceptacji ze strony Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. By żyło się lepiej! 

 
Jakby tego było mało Ministerstwo Finansów zmieniło wydaną właśnie interpelacją podatkową nr PT8/033/98/608/PBD/14 zasady podatkowego rozliczania usług gastronomicznych. Do tej pory było tak, że jeśli zamówiliśmy posiłek w restauracji to płaciliśmy za niego preferencyjny 8 proc. VAT. Resort finansów chce jednak, aby Polacy płacili wyższy VAT, gdy zachce im się jeść obiad "na mieście". Dlatego od teraz, gdy będziemy zamawiać posiłek wraz z napojem, to za całość (a nie tylko za sam napój - jak do tej pory) będziemy płacili podwyższoną stawkę VATu, tj. 23 proc. Wyjątek będzie stanowiła sytuacja, w której zamówimy tylko jedzenie - wówczas zapłacimy 8 procentowy VAT od ceny posiłku. 


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  środa 18 marca 2015 - 12:29:10  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Paweł Kukiz: Poświęcam cały swój czas. Z przerwą na sen


Paweł KukizMoja kampania do tej pory kosztuje tyle co paliwo i moje zdrowie, plus hotel i jedzenie. Ale nie jadam zbyt wiele, bo nie mam na to czasu - mówi Onetowi Paweł Kukiz, który zebrał już ponad 100 tys. podpisów, ale gromadzi kolejne, by móc bez problemu wystartować w wyborach prezydenckich.

Jacek Gądek: 100 tys. podpisów już jest. Zawsze byłeś pewny, że się uda?
Paweł Kukiz: Tak. Wierzyłem od samego początku. Gdybym nie miał pewności, to bym nie podchodził do wyborów prezydenckich.

W najnowszym sondażu masz poparcie w wysokości 5 proc.
To bardzo dobry, trzeci, wynik w całej stawce.No i super. Ale - po pierwsze - to nie ja mam te 5 proc., tylko idea zmiany ustroju państwa, którą niosę. Te 5 proc. to ludzie, którzy chcą przywrócić państwo obywatelom. Oni stoją na podium, a nie ja. Sam tylko tę ideę niosę, bo poświeciłem swoje prywatne interesy na rzecz jednoczenia ludzi, który są zdeterminowani, by zmienić to państwo.A po drugie, to jest tylko sondaż, który można dowolnie interpretować. Sam nie przywiązuję wagi do takich badań. Niemniej jednak fakt, że udało się zebrać wymaganą liczbę podpisów w sytuacji, w której nie mam swoich mediów ani milionów, jest ogromnym sukcesem. W realnych wyborach, a nie tylko sondażach, każdy punkt procentowy też będzie sukcesem.

Jak wygląda Twoja kampania?
Wczoraj byłem w Koszalinie. Dziś jestem w Szczecinie. Jutro - w Gorzowie. Potem w okolicach Włocławka, a następnie w Warszawie. Jeżdżę sam - sam siedzę za kierownicą i z własnych pieniędzy te wyjazdy finansuję.Oczywiście są już datki na kampanię: 40 tys. zł znajduje się na koncie, ale to z siebie staram się wycisnąć ostatnie grosze. Mówię to zupełnie poważnie, bo pieniądze będą potrzebne na kampanię, na plakaty… Jeśli z kasą u mnie będzie bardzo kiepsko, to wtedy na paliwo będę musiał brać już z datków - z tego wdowiego grosza. Będę to jednak robił z wielkim szacunkiem, bo darczyńcy czasami przekazują po 10 zł, choć są i hojniejsi ludzie.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  środa 18 marca 2015 - 09:55:03  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 16 marzec 2015
Żyć, by martwym nie umierać

Byłam, uścisnęłam mu rękę, zadałam pytanie, omal nie dostałam zawału z nerwów, potem ze wzruszenia, coś niesamowitego.
TVN kręcił relacje, no i zadałam ostatnie pytanie z mikrofonem.Ludzie zadawali pytania o gospodarce, ekonomice itp On poprosił by nie pytać go o kwestie polityki międzynarodowej, ponieważ nie ma o czym rozmawiać, gdyż Polski nie ma, przywołał słowa p. Sikorskiego. Nie ma co mówić o ulgach, zmianach itp, ponieważ bez zmiany ordynacji nie zmieni się nic. Przywołał wiele słów, które usłyszał od znanych mu polityków, m. in. , że pierwszą rzecz którą trzeba zrobić po wygranych wyborach to pierdolić wyborcę. Że we Wrocławiu studiował ze Schetyną, że to był fajny chłopak, idealista. Powiedział, że chce dać ludziom wolę walki, jakoś ich poruszyć, że nie łudzi się w sprawie swojej wygranej, przekroczenie progu wyborczego będzie dla niego sukcesem. Że widzi młodych ludzi, emigrantów w Irlandii, którzy swoją pracą mogliby wiele zdziałać w kraju. Że jesteśmy wspaniałym, godnym narodem, któremu się wmawia, że jesteśmy zakompleksieni, głupi i leniwi.Potem były pytania. Było czuć uprzedzenia. No i nie miałam odwagi, a tu nagle się okazuje, że koniec czasu i ostatnie dwa.
Za pierwszym razem zbyt nieśmiało uniosłam rękę. Ja się przełamałam, mimo tego, dwie osoby podnosiły rękę i prowadząca dala mi pierwszeństwo z racji mojej płci   Przeprosiłam, że się spóźniłam, ale że cieszę się, że jestem, że dziękuję o pamięć o prof. Przystawie i że było pytanie ekonomiczne, a ja chcę zadać pytanie filozoficzne. A on tak żartem "O nie, tylko nie filozoficzne!". I mówię "Poczciwiej okręt ocalić lub zginąć. Jak mamy walczyć o nasz kraj, co możemy zrobić? "
Ktoś mruknął by iść na wybory, a on pokręcił głową i powiedział, że nie o to chodzi. Niesamowite było to, że zrozumiał, że nie mam na myśli wyborów. Dużo mówił, nie mogłam się skupić, zapadło mi w pamięć, że powiedział, że ważne jest by się uspokoić. Bo on za młodu wszystko wykrzyczał. Mam nadzieję, że gdzieś będzie materiał filmowy, bo ja z nerwów nie mogłam się skupić i wiele rzeczy mi umknęło. Chyba się nie zbłaźniłam, powiedział, że cieszy go to, że widzi ludzi w wieku jego córki, przejętych państwem. Ogólnie nie mogę nawet opisać swoich uczuć. Tętno miałam koło setki.
Pytania dziwne były, od chłopaków, o gospodarkę itp
A co dla mnie jest zaletą, a nie wadą, że on powiedział, że nie ma co spodziewać się od trupa, który ledwo zipie. I jeszcze co do mojego pytania powiedział, że wiara też jest ważna. I oczywiście dla tłumoków dodał, że jak będzie miał do wyboru kompetentnego ateistę i trochę mniej, ale wierzącego, to wybierze ateistę. I rzucił żartem, że jest faszystą, homofobem, a pod domem walają się trzej pobici geje, a pod samochodem dwa.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  poniedziałek 16 marca 2015 - 21:56:29  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP Januszem Korwin - Mikke .

korwin_mikke.jpg Spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP Januszem Korwin - Mikke odbędzie się o godz. 16.30 w Restauracji Olimp dnia 18.03.2014 w Goleniowie.
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 marca 2015 - 18:08:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Pościg za pijanym kierowcą w Przybiernowie

16.03.2015f-m.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL  Funkcjonariusze z Przybiernowa zatrzymali 46-letniego kierowcę audi, który po próbie ucieczki przed policyjnym patrolem, dachował. Był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grożą mu 2 lata więzienia. Policjanci z Przybiernowa zauważyli pojazd, którego sposób w jaki się poruszał wzbudził ich podejrzenie. Uznali, że kierowca może być nietrzeźwy. Mundurowi dali sygnał kierowcy do zatrzymania się, ten jednak nie zareagował, przyśpieszył i próbował „zgubić” radiowóz. Po przejechaniu kilkuset metrów, kierowca audi wjechał w polną drogę, stracił panowanie nad pojazdem i dachował.  
Jak się okazało, 46-letni kierowca był pijany. Badanie alkotestem wykazało w jego organizmie 2 promile alkoholu. Przyznał funkcjonariuszom, że zanim wsiadł za kółko, wypił 8 piw, a uciekał, bo bał się konsekwencji swego nieodpowiedzialnego zachowania. Dodatkowo nie posiadał przy sobie wymaganych podczas kontroli drogowej dokumentów.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 marca 2015 - 17:48:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 26 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 26 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 39 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2137 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2253 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 255700


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 256
unikalnych: 42

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 829461
unikalnych: 319045

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1444075
unikalnych: 467441

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 624, Najnowszy: mobileenglish

Ogłoszenia
Sprzedam
GEBALA JAROSLAW-email-
20 wrz : 15:42
USLUGI SZKLARSKIE WYKONUJEMY BALUSTRADY KABINY LACOBELE NADRUKI NA SZKLE SCIANKI DRZWI SZKLANE PARAWANY LUSTRA
Małgorzata Biały-email-
15 wrz : 21:28
Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości:

Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku .

Brak minimalnej kwoty zamówienia.

Brak kar za nie złożenie zamówienia.

Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie !

Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 358,70 zł zł oraz próbki za 1 zł.

Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami o wartości ok.400 zł.

Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów!

Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę.

Chętnie udzielę szczegółowych informacji- gg 9052425; -email-; tel.606-638-894; -LINK-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1607 sek., 0.0366 z tego dla zapytań.