Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:23
-LINK-

[News] Nowa Droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego i alternatywna trasa nad morze
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:42
Nie należy zapominać, że Gmina wydatkowała dodatko [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Valdo dnia 03 mar : 10:11
Jak to mówią " MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Margo dnia 03 mar : 08:04
No cóż - doradca burmistrza oraz Marszałek (tak pr [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: admin dnia 01 mar : 12:56
Dodatkowo dochodzą koszty nagród , nagród jubileus [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: Margo dnia 01 mar : 12:44
Policzyłam sobie, niestety dane nie są w pełni akt [ more ... ]

[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]

[News] Ptaszki ćwierkają ... a raczej burmistrz
Autor: Margo dnia 09 paź : 19:10
Hm. może burmistrz jednak by się zastanowił nad do [ more ... ]


poniedziałek 08 grudzień 2014
Wpadły złodziejki kosmetyków

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Goleniowscy policjanci zatrzymali dwie mieszkanki Koszalina, podejrzewane o kradzież kosmetyków w jednym ze sklepów na terenie Nowogardu. Wartość strat oszacowano na kwotę niemal 1500 zł. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat więzienia.
Funkcjonariusze zostali powiadomieni przez kierowniczkę jednej z goleniowskich drogerii o ujęciu dwóch kobiet, podejrzewanych o kradzież kosmetyków. Policjanci na miejscu ustalili, że zgłaszająca otrzymała informację od kierownika podobnego sklepu w Nowogardzie, że dwie młody kobiety dokonały tam kradzieży i uciekły. Na podstawie rysopisu obu pań, pracownice goleniowskiego sklepu rozpoznały potencjalne złodziejki i postanowiły je ująć, celem przekazania policjantom i wyjaśnienia sprawy.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 08 grudnia 2014 - 15:08:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 05 grudzień 2014
Może zmiany w Statucie?

Ciekawy artykuł dziś przeczytałam, a dotyczy on wielkiej koalicji radnych PiS, PO i SLD w Szczecinie . Jeżeli do niej dojdzie w radzie miasta praktycznie nie będzie opozycji. Już w poprzedniej kadencji rola opozycji była słaba, a rada zamiast pełnić funkcje kontrolne organu wykonawczego popierała bezwzględnie prezydenta. Taka sama sytuacja zresztą była i w radzie Goleniowa.
331_1417772246_Może_.jpgCo zadziało się w Szczecinie? W związku z brakiem kontroli radnych nad działaniami prezydenta, funkcję tę przejęły stowarzyszenia i zwykli obywatele. Stowarzyszenie Szczecinianie Decydują walczyło o transparentność urzędu. Rodzice dla Szczecina torpedowali pomysły wprowadzania szkodliwych i wątpliwych, ich zdaniem, oszczędności w oświacie. Stowarzyszenie SENS postulowało wprowadzenie w mieście zrównoważonego transportu. Właściciel sklepu z butami Zdzisław Biełowiec poszedł do sądu, by wskazać błędy dotyczące strefy płatnego parkowania i likwidacji Gimnazjum nr 3.
Jak to się stało, że w poprzedniej kadencji rady prezydent Krzystek mógł spokojnie rządzić, nie posiadając praktycznie zaplecza politycznego? Odpowiedź jest prosta. Radni, którzy popierali prezydenta znaleźli zatrudnienie w w gminnych spółkach. Skąd my znamy ten mechanizm pozyskiwania głosów i bezwzględnej lojalności? Oczywiście z naszego podwórka.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 05 grudnia 2014 - 11:50:22  ::  Czytaj/Komentuj: 1

czwartek 04 grudzień 2014
Tiry pod lupą monitoringu

04.12.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL
Mimo że przy ulicach prowadzących do centrum miasta ustawione zostały znaki zakazu wjazdu pojazdów powyżej 2,5 ton, TIR-y na wąskich ulicach śródmieścia spotkać można codziennie. Tylko w okresie ostatnich 2 miesięcy operator monitoringu miejskiego w Straży Miejskiej zarejestrował 55 takich przypadków (jeden z nich na zdjęciu).
W chwili zauważenia naruszenia zakazu wjazdu do centrum samochodu pow. 2,5 tony, operator niezwłocznie zawiadamia Komendę Powiatową Policji w Goleniowie. Jeśli z różnych przyczyn policjanci nie zdołają ująć sprawcy wykroczenia, Straż Miejska przesyła do KPP materiał dowodowy z monitoringu, a ta po wykonaniu czynności wyjaśniających, kieruje do sądu wniosek o ukaranie.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 grudnia 2014 - 12:02:41  ::  Czytaj/Komentuj: 3

Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem

 
04.12.2014a-m.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL


Policjanci ruchu drogowego z Goleniowa zatrzymali 46-letniego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli i złamał szereg przepisów drogowych. Mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. Za czyny których się dopuścił, będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze goleniowskiej drogówki w miejscowości Budzieszowce zauważyli dostawczego volkswagena, którego kierowca nie posiadał zapiętych pasów bezpieczeństwa. W związku z popełnionym wykroczeniem, postanowili zatrzymać go do kontroli. Mężczyzna prowadzący pojazd zignorował sygnały dawane przez funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Uciekając przed policyjnym patrolem, jechał całą szerokością jezdni, powodując, że samochody jadące z przeciwka zjeżdżały na pobocze.
 Po przejechaniu około dwóch kilometrów, policjanci zatrzymali uciekiniera.

Okazał się nim 46-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Stróże prawa próbowali z nim rozmawiać, ale kontakt był utrudniony, mężczyzna bełkotał, nie odpowiadał logicznie na zadawane pytania. Nic dziwnego, gdyż był kompletnie pijany. Badanie alkotestem wykazało w jego organizmie 2,5 promila alkoholu. W samochodzie wiózł jeszcze butelkę wódki.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 grudnia 2014 - 11:35:25  ::  Czytaj/Komentuj: 4

Rusz tą dupę ! 2 . Kaufland odpowiada

kaufland.jpegW dniu dzisiejszym nadeszła odpowiedź z Kaufland-u. zacytuję ją w całości.

"Jesteśmy wdzięczni, że zadał Pan sobie trud, by do nas napisać. Każda uwaga, zarówno ta krytyczna jak i pozytywna, jest dla nas cennym źródłem informacji.
Chcielibyśmy Pana przeprosić za wszelkie utrudnienia, na jakie narażeni są Klienci w związku z praktykowanym w marketach sieci Kaufland sposobem wywoływania pracowników.
Z uwagi na dużą powierzchnię naszych sklepów, na dzień dzisiejszy, nie mamy innej możliwości komunikacji pomiędzy personelem. Zapewniamy jednak, że Pana sugestie dotyczące wprowadzenia interkomu zostały przekazane do właściwych osób.
Jest nam niezmiernie przykro, że był Pan również świadkiem niewłaściwego zachowania jednej z naszych pracownic.
Pragniemy podkreślić, iż duży nacisk kładziemy na kulturę pracy w zespole, a nasza kadra kierownicza regularnie uczestniczy w szkoleniach z tego zakresu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 04 grudnia 2014 - 10:50:35  ::  Czytaj/Komentuj: 1

środa 03 grudzień 2014
Kulinarni poszukiwacze smaków do akcji!

03.12.2014b-m.jpg Przed młodzieżą szkolną z Pomorza Zachodniego niezwykła, kulinarna podróż po rodzinnych smakach i przepisach. Rusza druga edycja konkursu „Poszukiwacze smaków”. Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do smacznej zabawy z nagrodami.  

„Poszukiwacze smaków” to druga edycja konkursu adresowanego do młodzieży szkolnej z Pomorza Zachodniego. Młodzi smakosze będą przyglądać się tradycyjnym, charakterystycznym dla danej rodziny, miejscowości czy regionu przepisom. Celem konkursu jest wyłonienie produktów lub potraw, które mogą reprezentować Pomorze Zachodnie na Liście Produktów Tradycyjnych, prowadzonej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W poprzedniej edycji zgłoszony przez Agatę Pajor z Gościna przepis na pasztet z gęsi został doceniony wpisem na ministerialnej liście.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 03 grudnia 2014 - 15:52:29  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Zostały już tylko dwa tygodnie na ocenę jakości publicznej opieki zdrowotnej w Polsce

logo_nfz.png Warszawa, 3 grudnia 2014 r. – Tylko do 19 grudnia br.  można wypełnić ankietę  badającą satysfakcję z publicznej opieki zdrowotnej (finansowanej przez NFZ). Badanie to organizowane jest przez firmę PwC oraz DiA. Każdy pacjent może wyrazić swoją opinię  na temat jakości świadczonych usług oraz funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie -LINK-.

Badanie ma na celu zebranie opinii pacjentów i ocenę funkcjonowania systemu ochrony zdrowia finansowanego ze środków publicznych na poziomie ogólnopolskim i regionalnym (poszczególnych województw). W ramach badania pacjenci oceniają 3 obszary opieki zdrowotnej:
1. podstawową opiekę zdrowotną (np. lekarza rodzinnego),
2. specjalistyczną opiekę zdrowotną,
3. opiekę zdrowotną w szpitalach.

Uzyskane w ramach ankiety odpowiedzi zostaną wykorzystane w ramach większego projektu realizowanego przez PwC wspólnie z DiA o nazwie  Krajowy indeks sprawności ochrony zdrowia.
Ma on na celu zbadanie rzeczywistej skuteczności polskiego systemu ochrony zdrowia dzięki pozyskaniu mierzalnych i porównywalnych wskaźników, na których będzie można oprzeć debatę publiczną na ten temat. PwC i DiA rozpoczęły pracę nad inicjatywą w ubiegłym roku, zapraszając uznanych ekspertów do procesu konsultacji. W styczniu tego roku ukazała się pierwsza edycja Krajowego Indeksu ujęta w formie publikacji. Spotkała się z dużym zainteresowaniem środowiska związanego z ochroną zdrowia w Polsce oraz była punktem odniesienia dla wielu dyskusji.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 03 grudnia 2014 - 15:42:50  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Nie przechodźmy obojętnie

03.12.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL Zima coraz bardziej przypomina o swoim rychłym nadejściu – nocami, ale i w ciągu dnia, temperatura spada poniżej zera, dzisiaj (3 grudnia) spadł pierwszy śnieg.

Dla osób bezdomnych, często z własnego wyboru, to trudny czas. Koczujący na dworcu, w działkowych altanach czy prowizorycznych szałasach. Miejsca, w których mogą przebywać bezdomni, od kilku dni monitoruje Straż Miejska.

Wczoraj, tj. 2 grudnia 2014 r., strażnicy zajrzeli do zdezelowanej altanki za ogrodzeniem oczyszczalni ścieków, gdzie zastali mieszkającego tam mężczyznę. Przekonali go, by skorzystał z pomocy Ośrodka Pomocy Społecznej i tam go przewieźli. Takich przypadków może być więcej, dlatego Straż Miejska apeluje o przekazywanie informacji o bezdomnych – tel. 986 (Straż Miejska) lub 91 418 2466 (Ośrodek Pomocy Społecznej). Udzielona w porę pomoc może uchronić przed śmiercią z wychłodzenia.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 03 grudnia 2014 - 13:48:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

POLMED

Szanowna Redakcjo !


Myślę że dana sytuacja jest bardzo interesująca i w okresie wzmorzonej zachorowalności zdarza sie codziennie . I jakby nie było musiałem na podobna sytuację natrafić .

Brat uszkodził podczas zajęć wychowania fizycznego palec u lewej ręki został skierowany do pielegniarki szkolnej która po krótkiej obserwacji zaleciła zgłoszenie się do chirurga , więc tak jak zleciła higienistka udaliśmy sie do lekarza rodzinnego po skierowanie do specjalisty . Podchodząc do rejestracji Pani która siedziała za okienkiem warkneła słowo proszę tak jakby siedziała tam za kare , po czym określiłem w jakim celu przed nią stoję . I teraz zaczyna sie historia ! Rejestratorka do mnie że lekarz mojego brata nie przyjmuje i trzeba wybrać sobie następnego lekarza rodzinnego i zostaliśmy odprawieni z kwitkiem który oczywiście musiał zostać wypełniony przez rodzica . Po wypełnieniu zasranego formularza ponownie udaliśmy sie do POLMED-U  i przy okienku Pani powiedziała nam że dzisiaj już lekarz którego wybraliśmy nie przyjmuje i zaprasza nas na dyżur od godziny 15 więc spytałem czy nie ma mozliwości przyspieszenia jej poczynań niestety spojrzała conajmniej na mnie jak na idotę i powiedziała a wie Pan ile osób chciało by byc juz u lekarza ? Grzecznie odbijając piłeczkę stwierdziłem że jaka obsługa taka przychodnia eh ( wiec z powrotem udaliśmy się do domu kiedy kolejny raz przyszliśmy Pani do mnie powiedziała że lekarz dyżurny już nie rejestruje i mamy podejść i spytać czy nas przyjmie po przyjęciu wszystkich zarejstrowanych pacjetów wiec udaliśmy się pod wskazany nam pokój lekarza dyżurującego , siedziało tam mnóstwo osób spytałem kto ostatni i usiedliśmy na poczekalni , jak to bywa oczywiście wojny o to kto był przed a kto za kim ) czas i przyszła na nas . wchodzac do pokoju lekarza zostaliśmy spytani o nazwisko i co ? spowrotem odesłani do recepcji usłyszeliśmy iż niestety wchodzimy po wszystkich zarejstrowanych cholera  była godzina zaraz 17 ( po odczekaniu swojego udało nam się wejść do doktor dyżurującej obejrzała schorowany palec i skierowała nas do szpitala z ulgą opuszczając budynek tego jakże zoorganizowanego miejsca poszliśmy do szpitala na izbe przyjęć a tam kolejna bomba recepcjoniści oznajmili iż najbliższy kontakt z chirurgiem jest za ponad 2 godziny i dano nam do wyboru czekać aż skończy się operacja lub zawitać rano do poradni chirurgicznej i takim oto sposobem mając godzine 18:44 dotarliśmy do domu bez jakiejkolwiek pomocy medycznej ( Myślę że zarówno osoby kierujące zakładem opieki zdrowotnej na ul. pocztowej jak i dyrekcja szpitala maja bardzo duży problem z usprawnianiem i organizowaniem prac w swoich placówkach . Nie jestem częstym gościem w tych miejscach ale współczuje osobą które są zmuszone przez sytuacje zdrowotne na taką porażke organizacyjną . Osobiście by mnie krew zalała i nie potrzebna była mi już żadna usługa  poza cmentarnymi  żadej opieki zdrowotnej !

Proszę o nie publikowanie imienia oraz mojego nazwiska .

Z góry dziękuje .

Zwykły Polak


P.S. redakcja
list załączony w oryginale
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 03 grudnia 2014 - 10:59:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 02 grudzień 2014
Muzyczny Kurier aktywizacja kulturowa Pomorza Zachodniego

muzyczny kurier-m.jpg Zapraszamy w niedzielę 14 grudnia, godz. 16:00 do koscioła pw. św Katarzyny w Goleniowie na koncert zatytułowany "Muzyka adwentu na dawnym Pomorzu."

Wstęp wolny


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 02 grudnia 2014 - 16:20:23  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 1675 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 1753 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 1116 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 1233 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 1031 0 -
 
Tematów: 132 | Posty: 165 | Odsłon: 246193


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

fary.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 2
unikalnych: 1

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 758196
unikalnych: 302296

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1324887
unikalnych: 444428

Online
Gości: 6
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 612, Najnowszy: Asia

Ogłoszenia
Sprzedam
Waldek-email-
28 kwi : 19:29
sprzedam, skuter suzuki burgman 400 2002r, przeglad,ubezpieczenie,duzy kufer,handbary, deflektor, nowe opony, klocki, stan bardzo dobry, cena 4000
Więcej ogłoszeń (1)
Kupię
Ks-email-
23 kwi : 16:42
Kupię każdą ilość złotych i srernych monet, polskie i zagraniczne, stan i wiek bez znaczenia
wycena i płatność od ręki

tech-solutions@post.pl
SKUP AUT Goleniów-email-
25 kwi : 11:13
Firma AUTO-PROFIT kupi Państwa auto od ręki.
Interesują nas auta z roczników 1999-2013r- całkowicie sprawne i w bdb stanie, ale także wymagające napraw mechanicznych lub blacharskich.
Szybko, bezpiecznie i bezproblemowo- wystarczy jeden telefon lub e-mail do nas, a my przyjedziemy do Państwa na terenie GOLENIOWA I OKOLIC.
Nasze atuty:
- bezpieczeństwo transakcji ( jesteśmy legalną firmą- od 14 lat na rynku)
- oględziny i transakcja trwają 20 minut
- bez marudzenia, jeżdżenia po mechanikach itp
- punktualny przyjazd, gotówka i umowa kupna-sprzedaży
Zapraszamy i prosimy o kontakt:
tel. 509 270 859 , 880 700 700 lub 91 431 71 07
www.auto-profit.pl , -email-
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1564 sek., 0.0340 z tego dla zapytań.