Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

anonse.jpgDyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] CBA weszło do PSL. Działacze usłyszeli zarzuty „korupcji wyborczej”
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:04
Mąż szefowej zarządu wojewódzkiego PSL na Podkarpa [ more ... ]

[News] Kwota wolna od podatku: Tanzania - 4236 zł, Mauretania - 3204 zł, Polska - 3091 zł. Dlaczego PO skazuje nas na bycie krajem "trzeciego świata"?
Autor: Margo dnia 19 mar : 20:48
Zapomniałam napisać- Pierwsze zarobione £10 800 w [ more ... ]

[News] Kwota wolna od podatku: Tanzania - 4236 zł, Mauretania - 3204 zł, Polska - 3091 zł. Dlaczego PO skazuje nas na bycie krajem "trzeciego świata"?
Autor: Margo dnia 19 mar : 20:47
Polska kwota wolna od podatku nie uległa zmianie o [ more ... ]

[News] Zapraszamy na spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP Pawłem KUKIZEM
Autor: Margo dnia 18 mar : 08:52
Jestem pełna nadziei. Wielu mówi- muzyk, oszołom, [ more ... ]

[News] Kukiz: Mam obowiązek krzyczeć!
Autor: admin dnia 06 mar : 13:26
-LINK- tu radzę zobaczyć

[News] Pierwszy pozew wyborczy przeciwko Komorowskiemu!
Autor: papudrakus dnia 06 mar : 07:03
Słomka chce w ostatnim momencie jeszcze zaistnieć. [ more ... ]

[News] Kukiz: Mam obowiązek krzyczeć!
Autor: papudrakus dnia 06 mar : 07:01
A gdzie program wyborczy?Głosujemy na twarz czy na [ more ... ]

[News] Legioniści ukarani za patriotyczną oprawę o Żołnierzach Wyklętych
Autor: papudrakus dnia 06 mar : 07:00
Dura lex, sed lex - chciałoby się poweidzieć. kara [ more ... ]

[News] Zbieramy Podpisy na PAWŁA !
Autor: Margo dnia 05 mar : 20:12
Wodzisław Śl.,Gliwice, Poznań, Warszawa, Krosno, R [ more ... ]

[News] PILNE! Naloty policji na mieszkania uczestników Marszu Żołnierzy Wyklętych w Gorzowie
Autor: Margo dnia 03 mar : 22:26
źródło - -LINK-


czwartek 22 sierpień 2013
Sprawca śmiertelnego karambolu w areszcie

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Goleniowa zatrzymali sprawcę śmiertelnego wypadku, który miał miejsce w sobotę na krajowej trójce w okolicach Babigoszczy. Goleniowski sąd zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie. W zdarzeniu zginął 33-letni pasażer samochodu marki BMW, którym kierował sprawca. Uszkodzonych zostało 10 pojazdów,11 osób zostało rannych, w tym dwoje ciężko.

Kierowca BMW mając w organizmie 2 promile alkoholu, wykonywał manewr wyprzedzania pojazdów jadących w kierunku Świnoujścia. Zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu jechał wprost na pojazdy jadące z naprzeciwka. Podczas tego manewru uderzał w wyprzedzane samochody, a następnie czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym Mercedesem.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 22 sierpnia 2013 - 14:48:07  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Gminne dożynki 2013

thumb_22.08.2013a.jpg GOLENIOW.PL Lato w tym roku wyjątkowo rolnikom sprzyjało i bez problemów zebrali zboże z pól. Plony też były satysfakcjonujące. Pora dożynki – piękny polski obrzęd zakończenia żniw.

Organizacji tegorocznych gminnych dożynek podjęły się sołectwa Białuń, Miękowo i Żółwia Błoć, a odbędą się one w sobotę, 31 sierpnia 2013 roku w Białuniu. Rolę starostów pełnić będą Maria Kulczyńska, razem z mężem prowadząca 35-hektarowe gospodarstwo w Miękowie (uprawa zbóż i hodowla trzody chlewnej i bydła) oraz Wojciech Ryblewski z Białunia, gospodarujący na 60 ha (specjalizuje się w uprawie zbóż i hodowli koni zimnokrwistych).


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 22 sierpnia 2013 - 14:44:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

ORIENT GRYF SZCZECIN 2013 - rajd kajakiem, rowerem lub pieszo na orientację

thumb_22.08.2013b.jpg Przez ostanie lata organizowaliśmy szereg imprez na orientację w formie pieszej, rowerowej i kajakowej. W 2013 roku, stwierdziliśmy że nadszedł czas połączenia sił jak i formw jedną, dużą, trzydniową imprezę. Jest to pierwszy tak duży projekt w naszym wykonaniu, jednak przygotowywaliśmy się do niego już od 2009 roku. Mamy nadzieję, że podołamy tak trudnemu zadaniu i wszyscy uczestnicy będą zadowoleni. A dzięki zdobytemu doświadczeniu, kolejne edycje będą jeszcze lepsze. Nowatorskim rozwiązaniem jest połączenie kajaków, marszu i rowerów. Zapraszamy mieszkańców Powiatu Goleniowskiego na cały weekend do Szczecina. Każdy, zarówno początkujący jak i zaawansowany znajdzie coś dla siebie. Warto nadmienić, że kajakowe trasy na orientację klasyfikowane będą do Pucharu Polski w Kajakowych Rajdach na Orientację 2013 - pierwsza edycja. A czekają na Was w kolejności:

V Szczeciński Kajakowy Rajd na Orientację „POD PRĄD”. To około 20 kilometrowa trasa po rzece Płoni od Szczecina Jezierzyc do Szczecina Dąbia. Trasa przewidziana jest dla uczestników zaawansowanych. Na trasie są przenoski, zwalone drzewa i inne przeszkody. Jednak organizując spływy widzimy że nawet początkujący kajakarze dają sobie radę w pokonaniu rzeki w około 6-7 godzin na tym odcinku. Nazwa trasy TK20. Data: 7.09.2013 rok. Sart: Szczecin Jezierzyce most na Płoni godz. 9:00. Należy zapoznać się ze szczegółowych, oddzielnie przygotowanym regulaminem. Impreza klasyfikowana do Pucharu Polski w Kajakowych Imprezach na Orientację. Szczegóły na w komunikacie technicznym.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 22 sierpnia 2013 - 14:35:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 21 sierpień 2013
Stepnica zaprasza na DOŻYNKI 2013

thumb_21.08.2013c.jpg STEPNICA.PL


                      ZAPRASZAMY na Dożynki Gminne i X Turniej Wsi
                                             24 sierpnia 2013

MIEJSCE — Żarnowo (stadion)
Program
godz. 12:00 - Uroczysta Msza Święta
godz. 13:00 - Obrzęd dożynkowy, który poprowadzi zespół "Stepniczanie”
godz. 13:30 - Konkurs na „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy”
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 21 sierpnia 2013 - 12:06:27  ::  Czytaj/Komentuj: 0

IV Letni Festiwal Wędrowny w Goleniowie

thumb_21.08.2013b.jpg GOLENIOW.PL Fundacja Akademia Muzyki Dawnej po raz czwarty zorganizowało Letni Festiwal Wędrowny. „Na Gotyckim Szlaku Muzyka w Zabytkach Pomorza Zachodniego 2013”.

Organizatorzy Festiwalu, tradycyjnie zapraszają wykonawców i słuchaczy na koncerty i spotkania historyczne, które organizowane są w zabytkowych obiektach Pomorza Zachodniego. W bieżącym roku jeden z koncertów odbędzie się w Goleniowie.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 21 sierpnia 2013 - 11:47:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Klucze już niedługo

thumb_21.08.2013a-m.jpg GOLENIOW.PL Zakończona została budowa budynku komunalnego przy ulicy Mikołajczyka. Od 12 sierpnia 2013 roku trwa jego odbiór. Dobiegają też końca prace przy zagospodarowaniu otoczenia obiektu i budowie dróg dojazdowych.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 21 sierpnia 2013 - 10:57:53  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 14 sierpień 2013
Czerpał korzyści z nierządu swej dziewczyny

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Goleniowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o czerpanie korzyści majątkowych z nierządu swej dziewczyny. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji. Za przestępstwo jakiego się dopuścił grozi mu nawet trzyletni pobyt w więzieniu. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie wylegitymowali kobietę, która stała skąpo ubrana przy drodze krajowej nr 3. Z rozmowy z 24-latką funkcjonariusze wywnioskowali, że jest ona przestraszona i być może nakłaniana do nierządu. Kilkanaście metrów dalej, mundurowi zauważyli samochód marki Skoda, wewnątrz którego znajdował się 28-latek.

Jak się okazało mężczyzna był konkubentem kobiety. Przyjechali z województwa kujawsko – pomorskiego na zlot największych żaglowców świata do Szczecina. Jednak mężczyzna wykorzystał ten fakt, aby czerpać zyski z prostytuowania się swej dziewczyny, na krajowej trójce. Przez CB-radio przekazywał informację kierowcom o  niedrogich usługach oferowanych przez jego konkubinę. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że przestępczą działalnością mężczyzna trudnił się od dłuższego czasu, głównie na terenie województwa z którego pochodził.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 14 sierpnia 2013 - 13:28:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dar życia

14.08.2013a-m.jpg GOLENIOW.PL 42 osoby zgłosiły do mobilnego punktu poboru krwi, aby oddać krew tak bardzo potrzebną dla ratowania życia innych ludzi.

Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przyjechał do Goleniowa w sobotę na wniosek kół Honorowych Dawców Krwi - „Dar Życia” (działa przy Goleniowskim Domu Kultury) oraz „Strażak” (przy Powiatowej Komendzie Straży Pożarnej). Krew pobrano od 35 osób (pozostałe z uwagi na przebyte choroby bądź brane leki nie mogły oddać krwi). Bank krwi po kilkugodzinnej akcji w Goleniowie wzbogacił się o 15,75 litrów krwi, najcenniejszego daru, jaki jeden człowiek może dać drugiemu dla ratowania jego życia.
Marek Poprawa, prezes koła „Dar Życia”, poinformował, iż następna taka akcja zostanie przeprowadzona w Goleniowie w pierwszej połowie września 2013 roku. O dokładnym terminie i miejscu, gdzie stanie ambulans – poinformujemy.informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 14 sierpnia 2013 - 13:26:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Osiem kolizji w ciągu doby

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie w ciągu minionej doby aż ośmiokrotnie wzywani byli na  miejsce kolizji drogowych zaistniałych na drogach powiatu.
Wśród tych zdarzeń drogowych, trzy pojazdy zostały uszkodzone w związku z kontaktem ze zwierzyną leśną, która przebiegała przez jezdnię. W godzinach porannych pomiędzy miejscowością Stodólska a Dębicami ,Nissan Micra i Iveco zderzyły się z dzikiem. Kwadrans później w okolicach miejscowości Żabowo spotkanie z leśną zwierzyną miała kierująca samochodem Kia. Na szczęście nikt z kierujących nie ucierpiał, ale auta zostały uszkodzone.  

Dwie kolizje odnotowano na krajowej trójce. Na węźle Rzęśnica zderzył się Opel z Fordem, natomiast w okolicach Przybiernowa doszło do kolizji samochodu osobowego Citroen z motocyklem Honda. W pierwszym przypadku sprawcą okazała się kierująca Oplem, która nieprawidłowo zmieniała pas ruchu, w drugim – kierowca Citroena, który nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. Zostali oni ukarani mandatami.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 14 sierpnia 2013 - 13:07:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 13 sierpień 2013
Zatrzymani z narkotykami

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Goleniowscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali  dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, przygotowania do wprowadzenia ich w obrót  i  ich  udzielania. Policjanci z Wydziału Kryminalnego goleniowskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej Portu Lotniczego Szczecin- Goleniów wpadli na trop mężczyzn, którzy zajmowali się procederem narkotykowym. Najpierw zatrzymali 28- latka, który posiadał  przy sobie 3 gramy marihuany. Później zatrzymali 38- latka, który sprzedał narkotyki zatrzymanemu wcześniej mężczyźnie. W trakcie przeszukania jego mieszania i pomieszczeń biurowych, które zajmował funkcjonariusze zabezpieczyli  400 gramów  marihuany i 200 gramów amfetaminy.
Narkotyki schowane były w szafkach. Policjanci zabezpieczyli  również wagę, młynek i woreczki strunowe. Narzędzia te służyły mężczyźnie to przygotowania narkotyków do sprzedaży.


28-latek usłyszał już zarzuty  za posiadanie narkotyków. Policjanci wystąpili do Prokuratury Rejonowej w Goleniowie 130810 goleniow narkotyki1z wnioskiem o zastosowanie wobec niego  dozoru Policji.
Zatrzymany 38-letni dealer usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, przygotowanie ich do obrotu i udzielania. Mężczyzna ten ma już prowadzone postępowanie w związku posiadaniem narkotyków, dlatego też wystąpiono do Sądu Rejonowego w Goleniowie o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.
Jeszcze dzisiaj odbędzie się posiedzenie sądu w  tej   sprawie.                                                                                              

 kom. Marta Maciejuniec

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 13 sierpnia 2013 - 14:59:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 252 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 287 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 205 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 266 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 420 0 -
 
Tematów: 132 | Posty: 165 | Odsłon: 196418


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 2
unikalnych: 2

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 588554
unikalnych: 253435

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1043444
unikalnych: 369036

Online
Gości: 8
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 583, Najnowszy: Elf

Ogłoszenia
Sprzedam
AltenCare24-email-
18 mar : 20:56
Alten Care24 działa z sukcesem na rynku od 2007 roku, wciąż poszerzając swoją ofertę. Misją firmy jest pomoc w rozwoju zawodowym naszych Klientów. Oferujemy zarówno zagraniczne programy edukacyjne, jak i zarobkowe. Kolejne certyfikaty, które uzyskujemy, gwarantują najwyższy stopień świadczonych usług.

Opiekunka Osób Starszych NIEMCY

Niemcy / całe Niemcy

Zakres obowiązków: Oferta pracy dotyczy domów prywatnych osób starszych, w których sprawuje się nad nimi opiekę. Są to osoby starsze lub chore, które potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach. Do obowiązków opiekunki należy:
• spędzanie czasu z podopiecznym
• troska o dobre samopoczucie pacjenta
• opieka natury fizycznej: pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, toalecie porannej i wieczornej, słanie łóżka, przygotowywanie prostych posiłków, robienie zakupów
• wspólne dbanie o dom oraz regularne przyjmowanie lekarstw i posiłków
Wymagania: * Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• Doświadczenie w opiece, także nad członkiem rodziny
• Predyspozycje psychologiczne, życzliwość i łatwość nawiązywania kontaktów
• Dobry stan zdrowia
• Wiek 27- 60 lat
• Bardzo mile widziane jest posiadanie prawo jazdy - posiadamy wiele ofert dla pań z kwalifikacjami do prowadzenia samochodu (głównie do robienia zakupów, zawożenia do lekarza)
Oferujemy: * pracę w stabilnej, europejskiej firmie
• umowę zlecenie
• opłacone składki ZUS
• ubezpieczenie
• bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu
• opłacony dojazd do Niemiec i powrót do Polski
• wsparcie osoby polskojęzycznej na terenie Niemiec w trakcie pracy
• podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
• zdobycie cennego doświadczenia
Najwyższe zarobki na polskim rynku! 850 - 1300 Euro NETTO (stawka dla pan znających język i posiadających prawo jazdy)

Forma kontaktu:

e-mail: -email-

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Arkadiusz-email-
19 mar : 13:49
Sznaucer miniaturowy, 9 tyg. szczeniaki z książeczką zdrowia.
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1348 sek., 0.0302 z tego dla zapytań.