Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Pożar po uderzeniu pioruna
Autor: Margo dnia 17 sie : 14:22
Do dnia 17-08-15 r. do godz. 14:04 ani na portalu [ more ... ]

[News] Bartosz Wilk z Goleniowa nagrodzony przez ministra
Autor: Margo dnia 14 sie : 14:30
Gratuluję !

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 13 sie : 00:20
czytelnik nie wie co autor ma na myśli. Pani dwukr [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: admin dnia 11 sie : 10:58
Pani Małgorzata zapewne miała na myśli wójtów:) [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 11 sie : 07:08
Soltysi zadłużyli gminy? Sołtys nie zarządza gminą [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: admin dnia 03 sie : 22:34
Sprawa opisana w poście wyżej , nabrała dalszego c [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 03 sie : 13:35
Rozumię, że autor anonimu ma jakieś obawy, ale ty [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 18:20
A nie zastanowiło cię "wprawiony" dlaczego nadawca [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 01 sie : 15:40
Ludzie listy piszą, ale bez nadawcy. Uważam, ze su [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 07:57
Ciekawe, że jednymi anonimami Gmina zajmuje się be [ more ... ]


czwartek 22 maj 2014
XXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Bałtyk – Karkonosze Tour

logowyscig-m.jpg STEPNICA.PL W Stepnicy ( w dniu 28,05 dopisek red. ) w ramach XXII edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Bałtyk – Karkonosze Tour 2014, którego organizatorem jest Towarzystwo Kolarskie Karkonosze Tour w Jeleniej Górze, odbędzie się IV etap tych zawodów.

XXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Bałtyk – Karkonosze Tour składa się z ośmiu etapów, których łączna długość wynosi 912,2 km. Tradycyjnie pierwsze dni wyścigu będą polem do popisu dla sprinterów. Wzorem roku ubiegłego odbędzie się również jako II etap jazda indywidualna na czas ze startem i metą w Dobrej, która pozwoli „przetasować” peleton przed dojechaniem do Karkonoszy gdzie dwa ostatnie etapy które powinny zadecydować o Klasyfikacji Generalnej to tradycyjna czasówka Kowary – Przełęcz Okraj na dystansie 11,6 km, ze średnim nachyleniem 5,1% i maksymalnym 12 % oraz VIII królewski etap Piechowice – Szklarska Poręba na którym rozegranych zostanie 5 Górskich Premii m.in. w Michałowicach, Borowicach, na Przełęczy Kowarskiej i Szklarskiej Porębie.  

Poszczególne etapy Bałtyk – Karkonosze Tour 2014:

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 22 maja 2014 - 16:38:03  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Policja ostrzega - uwaga na oszustki

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL
Goleniowscy policjanci ostrzegają przed oszustkami, podszywającymi się pod pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej, które pod pretekstem sprawdzenia warunków mieszkaniowych osób starszych, próbują je okraść. O wszelkich podejrzeniach należy niezwłocznie powiadomić Policję.
W środę około godziny 9:35 do mieszkania na ulicy Piaskowej w Goleniowie zapukały trzy nieznane kobiety, które przedstawiły się jako pracownice OPS-u. Weszły do środka pod pretekstem sprawdzenia warunków mieszkaniowych. Dwie oszustki wraz z 80-letnią właścicielką usiadły kuchni, trzecia natomiast sama poszła do pokoju. To jednak nie odwróciło uwagi 80-latki i dzięki jej czujności kobiety nie zdążyły dokonać kradzieży. Zostały wyproszone i opuściły mieszkanie. Na klatce schodowej, czekała na nie czwarta koleżanka.

Oszustki to kobiety w wieku od 20 do 25 lat. Jedna z nich ubrana była w biały fartuch, na głowie miała białą czapkę z daszkiem.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 22 maja 2014 - 13:48:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dni Morza Sail Szczecin 13.06.2014 - 15.06.2014

zaglowce.jpg
Rok temu Szczecin gościł finał słynnych regat The Tall Ships Races 2013. Atmosfera tamtego wydarzenia powtórzy się także tego lata! W dniach 13-15 czerwca odbędzie się jedna z największych imprez plenerowych w Polsce - Dni Morza Sail Szczecin. Na trzy dni zaplanowano m.in. zlot żaglowców i oldtimerów, koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, pokaz fajerwerków, mnóstwo atrakcji dla każdego, imprezy sportowo-rekreacyjne, jarmark rozmaitości i wesołe miasteczka.

Głównym bohaterem Dni Morza Sail Szczecin będą oczywiście żaglowce. Ich wpłynięcie do Szczecina będzie można obserwować do godz. 13:00 w piątek 13 czerwca. Zaraz potem załogi zaproszą na pokłady swoich jednostek (zwiedzanie od godz. 14:00), a w pozostałe dwa dni na biletowane mini-rejsy. Parada pożegnalna żaglowców odbędzie się w niedzielę 15 czerwca ok. godz. 17:00.

Nie zabraknie mnóstwa dodatkowych atrakcji dla każdego: Strefa Dziecięca z bogatym programem dla najmłodszych, Street Zone – młodzieżowa strefa rozrywek, Strefa Sportu, a w niej prezentacje i aktywności dla mieszkańców. Do tego jarmark, na którym będzie można nabyć niepowtarzalne przedmioty i spróbować smaków z różnych stron świata, wesołe miasteczko, tawerny piwne, zabawy i konkursy, a wieczorem koncerty. Muzyczny program otworzy koncert Orkiestry Symfonicznej Szczecińskiej Filharmonii – „Symfonicznie: Cinema Race”, będzie też koncert Chóru Akademii Morskiej i Męskiego Chóru Szantowego „Zawisza Czarny” oraz muzyka szantowa - Sail Szczecin Płyńmy do Szczecina 2014. Tysiące szczecinian i turystów ściągną na Wały Chrobrego występy gwiazd polskiej sceny muzycznej w ramach „WAWA Live – Dni Morza – Szczecin Na Żywo 2014”. Podczas dwóch wieczorów wystąpią m.in. Agnieszka Chylińska, Feel, DJ Adamus z Adą Szulc i Maciej Maleńczuk. Około północy w sobotę 14 czerwca niebo nad Wałami Chrobrego rozświetli zaś pokaz fajerwerków.

Program
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 22 maja 2014 - 13:37:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 21 maj 2014
Już nie wszyscy otwierają przede mną drzwi

21.05.2014a-m.jpg W domu czuła i delikatna jako żona oraz matka, w pracy zdecydowana i silna. A zawód ma niecodzienny, pracuje przy budowie jachtów. Magdalena Walczak opowiada o swoim zawodzie, nietypowym dla kobiety. Jak się śmieje, praca przy kadłubach pozwala jej się spełniać, ale na zwodowany jacht już by nie weszła, ponieważ... boi się wody.

<rozmowa>

Kobieta budująca jachty... nieczęsto się takie spotyka.
- To przede wszystkim praca z tworzywami sztucznymi. To prawda, że dziś jestem jednym z pracowników Technologii Tworzyw Sztucznych i mam swój udział w budowaniu łodzi jachtów dalekomorskich, ale przy laminatach pracowałam już wcześniej. W tej pracy dobrze się czuję, choć niektórych to dziwi.  Ukończoną mam szkołę o profilu administracyjnym oraz kurs kadrowo płacowy, ale dzisiaj śmieję się już razem z moim mężem, że moje życie to laminaty.

Mówisz „jestem laminiarzem”... pewnie nie wszyscy wiedzą, o czym mowa.
- Nie ukrywam, że widywałam zaskoczone miny, gdy mówiłam o swojej pracy z laminatami. Dzisiaj już większość moich znajomych wie, o czym mówię, więc się nie dziwią. A ja... do tego wszystkiego się przyzwyczaiłam.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 21 maja 2014 - 14:44:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nowa droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego

pomorze_zachodnie_logo-m.jpg Dzisiaj (tj. 21.05.2014 r.) doszło do podpisania porozumienia w sprawie wspólnego przygotowania
i realizacji zadania pn: „Budowa drogi wspomagającej drogę S3 na odcinku węzeł „Święta” – wiadukt „Lubczyna”, zawartego pomiędzy Burmistrzem Goleniowa, a Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych
i Autostrad. Porozumienie umożliwia rozpoczęcie realizacji inwestycji finalizując skomplikowany montaż finansowy.

O budowę drogi od kilku lat zabiegała Gmina Goleniów, ale również firma LM Glasfiber Poland sp. z o.o. produkująca na terenie GPP łopaty do siłowni wiatrowych. Brak drogi uniemożliwiał rozwój firmy i produkcję nowych, coraz dłuższych modeli łopat.

O inwestycję od wielu miesięcy zabiegał w GDDKiA burmistrz Goleniowa Robert Krupowicz i marszałek Olgierd Geblewicz, przy wsparciu parlamentarzystów: Magdaleny Kochan i Arkadiusza Litwińskiego.

Ostatecznie budowa drogi, której wartość szacowana jest na 18,7 mln zł będzie możliwa dzięki unikalnemu montażowi finansowemu: 50% pieniędzy pochodzić będzie ze strony budżetu państwa w dyspozycji GDDKiA, a pozostałe 50% zapewnił Marszałek w ramach RPO oraz inwestor prywatny – LM Glasfiber. 


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 21 maja 2014 - 12:17:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Będzie bezpieczniej… czyli dlaczego nieuczciwi sprzedawcy powinni się bać

logo_votum.png Już niebawem potencjalni nabywcy używanych aut będą mieli powody do zadowolenia. Zamiast liczyć na uczciwość sprzedawcy lub ponosić koszty dodatkowej weryfikacji technicznej (związanej chociażby z rzeczywistym przebiegiem pojazdu), będą mogli uzyskać te informacje w formie elektronicznej. Takie dane mają być udostępniane przez Centralną Ewidencję Pojazdów i Kierowców (CEPiK), która już teraz stanowi główną skarbnicę wiedzy o aucie.

Przepis wszedł w życie, odpowiednich narzędzi jednak ciągle brak

Nowelizacja ustawy Prawo o ruchu drogowym weszła w życie 10 maja, jednak na wdrożenie nowych rozwiązań będzie trzeba trochę poczekać. Jak wynika z ustawy, wprowadzenie możliwości uzyskiwania informacji zgromadzonych w ewidencji przez osoby postronne, będzie wymagało wydania odrębnego rozporządzenia.
Potrzebne jest określenie m.in. rodzaju lub zakresu danych / informacji zgromadzonych w ewidencji, które mogą być udostępnione poszczególnym podmiotom. Nieznana jest również  wysokość opłat za udostępnienie tych danych / informacji zgromadzonych w ewidencji oraz warunki i sposób ich wnoszenia.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 21 maja 2014 - 12:13:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 20 maj 2014
Pierwszy oficjalny kandydat w wyborach samorządowych w Goleniowie

piesc.jpgMiło nam poinformować i przedstawić pierwszą kandydaturę w jesiennych wyborach samorządowych w Goleniowie.

Pan Tadeusz Mądrawski reprezentuje ogólnopolskie Stowarzyszenie OBURZENI.
Zapraszamy osoby chętne do kandydowania, na naszej liście. Jeżeli jesteś człowiekiem chcącym działać na rzecz społeczności lokalnej oraz godnie współpracować jako radny z mieszkańcami.
Nie zapraszamy w nasze szeregi ludzi układów i na stołkach z partii politycznych będących u władzy. Takim osobom serdecznie dziękujemy.
Dość już gnębienia społeczeństwa, czas teraz na pracę dla społeczeństwa. Dzięki odpowiednim formom zabezpieczeń prawnych ,które są w naszym kodeksach, wyborca będzie miał możliwość wpływu i kontroli ewentualnych radnych.


 mdrawski.jpg

Tadeusz Mądrawski
55 lat, województwo zachodniopomorskie, Goleniów, absolwent Szkoły Chorążych Wojsk Lotniczych, żołnierz zawodowy, b. dowódca pododdziału, emeryt wojskowy, b. szef zarządu wspólnoty mieszkaniowej oraz członek samorządu Rodzinnych Ogrodów Działkowych, kandydat OBURZONYCH do Rady Gminy GoleniówZapraszamy do przyłączenia się do nas. Kontakt z nami

e-mail: -email-

Zapraszamy na naszą stronę -LINK- oraz facebook -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 20 maja 2014 - 11:41:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 19 maj 2014
Zasrany i zaszczany Goleniów

18.04.2015a-n.jpgW dniu 17.05.2014 odbył się koncert z okazji dnia urodzin naszego miasta koncert zespołu BRACIA. Koncert udany, w którym uczestniczyła ogromna masa, jak na nasze miasto widzów. Koncert sam, to kawałek dobrego, wartego słuchania rocka.
Koncertu, który mi się podobał opisywać nie będę. Po zakończeniu koncertu widziałem sporo bardzo młodych i nieletnich osób w stanie wskazującym na spore spożycie alkoholu, a wręcz na upojenie. Za to patroli pieszych Policji lub Strażników jakoś nie. Być może byli, ale w takiej masie i w strojach listonoszy nie wyróżniali się z tłumu.

Tak było przedwczoraj, wczorajszy poranek odsłonił po tym koncercie całkowicie odmienne oblicze. Zaśmiecone place i ulice, wszędzie walające się śmieci i butelki po napojach nie tylko orzeźwiających. Jak by tego było mało to doszło do zniszczeń elewacji budynków (wandale zadziałali), reklam . Poniszczone elementy małej architektury oraz ogrodzeń. nie mówiąc o tzw zapleczu, zaułki zostały zaminowane, a miny owe wcale nie pachną kwiatkami. Smród odchodów niesie się po zaułkach.

Jeżeli tak mają wyglądać wszystkie imprezy w mieście , to Urząd Miejski na swój koszt powinien zwracać wszelkie szkody wynikłe z organizowanych przez gminę imprez oraz wynająć ochronę , która zapobiegała by dewastacji budynków przyległych do koncertów na czas trwania takich wydarzeń.

Absolutnie jestem za tym aby UM po za miastem, a raczej na jego skraju przygotowało utwardzony plac np o powierzchni 1 hektara, zabezpieczony w media oraz toalety, na organizację takich imprez. I najlepiej aby do okoła były krzaki jak toalet brakuje, a miasto nie jest w stanie zabezpieczyć porządku.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 19 maja 2014 - 00:57:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 17 maj 2014
JUŻ dziś

plakat-jarmark_bracia.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 17 maja 2014 - 12:38:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 16 maj 2014
9 EUROPEJSKA NOC MUZEÓW W SZCZECINIE

enm9.jpg Muzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza do udziału w 9. Europejskiej Nocy Muzeów. Po raz kolejny przypada nam zaszczytna rola koordynatora kampanii medialnej – instytucji łączącej program i zarazem interesujące pomysły wszystkich organizatorów, którzy specjalnie na tę niezwykłą noc zaplanowali wyjątkową ofertę wystawienniczą oraz dodatkowe atrakcje dla odwiedzających ich gości. Co roku mnogość oraz pomysłowość oferty pozytywnie zaskakuje widzów, pokazując, że potencjał Nocy Muzeów jest nieskończonym rezerwuarem kreatywności.

Podczas ośmej nocy współpracowało z nami 45 podmiotów, udostępniono 27 przestrzeni wystawienniczych, gmachy Muzeum Narodowego odwiedziły ponad 22 tysiące gości, w tym rekordową frekwencją cieszyła się oferta w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Szczecinie, w którym pojawiło się 15 660 osób. Całkowita frekwencja wydarzenia to blisko 45 tysięcy osób, z czego 55% wszystkich zwiedzających to goście Muzeum Narodowego w Szczecinie.

Tegoroczna – dziewiąta edycja – łączy ponad 46 podmiotów, a udostępnionych zostanie aż 35 przestrzeni. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo z nami w tym roku oraz podczas kolejnej, dziesiątej edycji. Wydarzenie to będzie równie wyczekiwanym świętem dla kultury Szczecina, jak i dla całego Zachodniopomorskiego.

Lech Karwowski
Dyrektor Muzeum Narodowego w SzczecinieProgram NOCY MUZEÓW

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 16 maja 2014 - 15:24:15  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 319 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 919 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 928 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 644 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 751 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 220226


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
market.JPG

fary.jpg

baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 267
unikalnych: 47

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 653750
unikalnych: 274376

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1147342
unikalnych: 398610

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 602, Najnowszy: nucleon

Ogłoszenia
Sprzedam
Randstad Polska Sp. Z O.o.-email-
21 sie : 15:41
Dla jednego z naszych klientów, lidera rynku światowego w dziedzinie produkcji części i akcesoriów samochodowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik linii produkcyjnej

Opis stanowiska:

- praca przy produkcji
- obsługa urządzeń produkcyjnych
- układanie produktów w przestrzeni magazynowej

Wymagania:

- zaangażowanie i chęć do pracy
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane
- wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szkolenia wstępne
- wynagrodzenie miesięczne plus premie
- dodatkowe premie kwartalne
- pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

APT 47/3 - praca tymczasowa
Randstad Polska Sp. Z O.o.-email-
21 sie : 15:44
Dla jednego z naszych klientów, lidera branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik produkcji-branża spożywcza

Opis stanowiska:

- proste prace produkcyjne
- kontrola produktu końcowego
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- zapał i chęć do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
- pracę w nowoczesnym i przyjaznym środowisku
- dowóz do zakładu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."
APT 47/3 - praca tymczasowa
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1609 sek., 0.0413 z tego dla zapytań.