Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]


czwartek 20 wrzesień 2012
Okradli delikatesy. Wpadli podczas kontroli samochodu

thumb_20.09pol.jpg GŁOS SZCZECIŃSKI Goleniowscy policjanci zatrzymali dwóch włamywaczy na gorącym uczynku. Okazało się, że sprawcy chwilę wcześniej włamali się i okradli jeden z delikatesów. W trakcie przesłuchań mężczyzn ustalono, że to nie jedyne przestępstwo jakie ostatnio popełnili.
 - Funkcjonariusze podczas patrolowania osiedla Helenów zauważyli znany im samochód. - mówi podkom .Marta Maciejuniec - Wiedzieli, że osoby, które się nim poruszają miewały w przeszłości konflikty z prawem. W związku z tym mundurowi postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej.

Kierowca na widok radiowozu przyspieszył i podjął próbę ucieczki, jednak po kilkuset metrach został zablokowany przez drugi radiowóz. Wówczas pasażerowie forda zaczęli uciekać, w samochodzie pozostał kierowca wraz z "łupem”, którym była biżuteria oraz artykuły spożywcze, o łącznej wartości około 20 tys. złotych.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 20 września 2012 - 09:39:06  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wjechał samochodem... do domu. Bo pokłócił się z żoną

GŁOS SZCZECIŃSKI Policjanci z Goleniowa zatrzymali mężczyznę, który wywołał awanturę domową i samochodem próbował zburzyć własny dom. Dyżurny goleniowskiej policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, w którym rozmówczyni poinformowała, że jej mąż próbuje zburzyć dom, w którym ukryła się ze swoimi dziećmi. Okazało się, że wewnątrz mieszkania stoi samochód, którym agresor wjechał burząc mur.

W zatrzymaniu agresywnego mężczyzny pomógł jeden z członków rodziny. Mężczyzna nawet podczas interwencji policji odgrażał się najbliższym.

- Policjanci podjęli decyzje o zatrzymaniu. Awanturnik był nietrzeźwy, najpierw trafił do izby wytrzeźwień, a dopiero później do policyjnej izby zatrzymań. - mówi podkom. Marta Maciejuniec - Z czasem wyszło na jaw, że mężczyzna od co najmniej dwóch lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad całą rodziną. Dwa dni po zatrzymaniu Sąd Rejonowy w Goleniowie zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Mężczyzna, poza zarzutem znęcania się nad rodziną, usłyszał również zarzut spowodowania zagrożenia dla życia ludzkiego. Zatrzymanemu grozi do 5 lat pobawienia wolności.


informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 20 września 2012 - 09:30:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Aptekarz odmówił sprzedaży środków antykoncepcyjnych. Został upomniany

GŁOS SZCZECIŃSKI Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Szczecinie wszczął postępowanie w sprawie maszewskiej apteki św. Brata Alberta. Właściciele sprzeciwiali się sprzedawaniu środków antykoncepcyjnych. Powoływali się na względy etyczne, tłumacząc, że ich zdaniem mechanizm działania środków nie wyklucza działania wczesnoporonnego, a ich poglądy są zgodne z nauką kościoła katolickiego.

- Do właściciela apteki wysłaliśmy pismo pouczające o obowiązujących regulacjach prawnych - wyjaśnia Maja Nizio, p.o. Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Sprawa trafiła też do rzecznika odpowiedzialności zawodowej Okręgowej Izby Aptekarzy.

agat

informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 20 września 2012 - 09:13:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 19 wrzesień 2012
Przewracał znaki – odpowie

strazgoleniow.jpg GOLENIOW.PL Patrolujący nocą w sobotę (15.09.2012 r) miasto strażnicy miejscy ujęli o godz. 23.15 młodego mężczyznę, który idąc ulicą Konstytucji 3 Maja, spożywał alkohol i przewracał wszystkie napotkane na drodze bariery ochronne i znaki drogowe. Za wykroczenia jakich się dopuścił, ukarany został mandatem karnym w wysokości 600 zł. Tuż przed północą patrol natknął się na tego samego mężczyznę, tym razem wywracał kosz na ulicy Grunwaldzkiej i przekręcał tablice znaków drogowych na ulicy Barnima. Na widok radiowozu próbował uciec, ale został zatrzymany. Z uwagi na stan nietrzeźwości i agresywne zachowanie w stosunku do funkcjonariuszy Straży Miejskiej, mężczyzna został przewieziony do Miejskiej Izby Wytrzeźwień w Szczecinie, a za wykroczenia jakich się dopuścił, odpowie przed sądem. Opisana sytuacja jest tylko jednym z przykładów działań Straży Miejskiej w minionym tygodniu.

W okresie od 10 do 16 września 2012 r. SM podjęła łącznie 105 interwencji, nakładając 6 mandatów karnych na kwotę 1.550 zł oraz udzielając 19 pouczeń.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 19 września 2012 - 23:34:32  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Welcome to Goleniów – BRAMAT 2012

thumb_bramatagain2012.jpg GOLENIOW.PL

W dniach 20 – 23 września 2012 r., odbędą się Goleniowskie Spotkania Teatralne BRAMAT 2012. To trzynasta edycja tej największej imprezy teatralnej w Goleniowie. Tegoroczny BRAMAT jest o tyle wyjątkowy, że uczestniczyć w nim będą nie tylko młodzi artyści z Polski, ale również z Niemiec, Grecji, Ukrainy i Czech.

Organizatorami Spotkań są Stowarzyszenie Teatr Brama oraz Goleniowski Dom Kultury, a finansowane są przez Województwo Zachodniopomorskie, Gminę Goleniów i Fundację Współpracy Polsko – Niemieckiej. W bogatym programie imprezy znalazły się akcje uliczne, spektakle teatralne, koncerty, spotkania. Miejsca prezentacji: Teatr Brama – amfiteatr, ul. Zielona Droga 9, Goleniowski Dom Kultury – ul. Słowackiego 1, Pub Leonardo – ul. Nadrzeczna. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny; można nabyć symboliczny „bilet dobrej woli”, z którego dochód wspierać będzie działania Stowarzyszenia Teatr Brama.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 19 września 2012 - 23:15:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Jubileusz „Iny”

thumb_zespolina.jpg GOLENIOW.PL Zespół Pieśni i Tańca „Ina” w przyszłym roku obchodzić będzie 20-lecie swojej działalności.
W związku z przygotowaniami do tego jubileuszu Goleniowski Dom Kultury zaprasza wszystkich jego byłych członków na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę 26 września 2012 r. o godz. 18.00 w GDK.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 19 września 2012 - 23:08:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Frustracja Kierowców . Czyli czego nie wolno rowerzyście.

rowerchodnik.jpg Od dłuższego czasu w naszym mieście nagminne stało się popełnianie przez rowerzystów kilku wykroczeń, których Policja nie chce zauważać lub nie zauważa, a przyprawiają one kierowców o frustrację. W tym roku nasiliło się i wręcz stało  normą, jeżdżenie po chodnikach oraz pasach dla pieszych przez rowerzystów. Ostatnio nawet zauważyłem jak pewien tatuś jechał z trojgiem dzieci w różnym wieku przez pasy i jeszcze dzwonili dzwonkami na przechodniów.

Postaram się uzmysłowić rowerzystom parę ważnych rzeczy. Ponieważ większości rowerzystów wydaje się że mają prawo do takich zachowań , postaram się wytłumaczyć poprzez istniejące przepisy jak jest z tym "wydaje się"  naprawdę.


Wytrawni rowerzyści zapewne wiedzą , że od 21 maja 2011 r. obowiązuje nowelizacja ustawy Prawo o Ruchu Drogowym, dająca co prawda cyklistom, większe prawa i likwidująca liczne absurdy.

Dla was rowerzyści i kierowcy przedstawiam ,poniżej zmiany w pigułce:


1. Nie ma już pojęcia „rower jednośladowy” – teraz rowerem będzie też trójkołowiec o szerokości do 0,9 m, także ze wspomagającym napędem elektryczny
2. Określono, kto ma pierwszeństwo na przejazdach rowerowych. Teraz, skręcając samochodem w drogę podporządkowaną, kierowca będzie musiał ustąpić pierwszeństwa rowerzyście jadącemu wzdłuż drogi z pierwszeństwem
3. Rowerzysta może teraz wyprzedzać również z prawej strony wolno jadące samochody
4. Bezpośrednio przed i na skrzyżowaniu rowerzysta może jechać środkiem pasa
5. Rowerzysta może poruszać się na skrzyżowaniu środkowym pasem, co zapobiega zajeżdżaniu drogi przez auta, które skręcają w prawo
6. Dozwolona jest jazda parami, o ile nie utrudnia ona ruchu innym pojazdom - w praktyce na drogach o małym  natężeniu ruchu innych pojazdów
7. Dozwolony jest przewóz dzieci w przyczepkach rowerowych – są znacznie bezpieczniejsze od fotelików
8. Znikł zakaz jazdy rowerem obok innego pojazdu, np. samochodu na drugim pasie
9. W ustawie pojawiają się pojęcia pasa ruchu dla rowerów i śluzy dla rowerów, a droga dla rowerów będzie tylko drogą całkowicie wydzieloną, nie będzie stanowiła już części jezdni ogólnodostępnej.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 19 września 2012 - 02:40:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 18 wrzesień 2012
Studyjna wizyta Tunezyjczyków

thumb_tunezj.jpg GOLENIOW.PL Dzisiaj, 18 września 2012 roku, przebywała w Goleniowie 9-osobowa grupa Tunezyjczyków. Był to jeden z punktów programu pobytu przedstawicieli organizacji pozarządowych i dziennikarzy, którzy w województwie zachodniopomorskim przebywają od 11 września na zaproszenie Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej.

Tematem przewodnim spotkania z burmistrzem Gminy Goleniów Robertem Krupowiczem oraz przewodniczącym Rady Miejskiej Czesławem Majdakiem były sprawy związane z rozwojem gospodarczym gminy. Stąd też prezentując gminę, burmistrz mówił głównie o rynku pracy, podkreślając niskie w skali kraju bezrobocie w gminie, oraz o znaczeniu Goleniowskiego Parku Przemysłowego dla sytuacji gospodarczej i społecznej gminy


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 września 2012 - 23:48:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Złoto dla Marka Skorupy

thumb_zloto2012.jpg GOLENIOW.PL W sobotę, 15 września 2012 r., w Pasłęku odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (do lat 23) w biegu na 10 kilometrów.
W zawodach tych wystartował zawodnik goleniowskiego klubu „Barnim” - Marek Skorupa. Goleniowianin nie miał sobie równych na tym najdłuższym rozgrywanym na stadionie dystansie i z czasem 30:00,58 zajął pierwsze miejsce. Drugi zawodnik uzyskał czas gorszy o 35 sekund, trzeci -  o 52 sekundy. O ogromnej przewadze Marka nad rywalami świadczy fakt, że pozostali zawodnicy (wystartowało ich 24) zostali przez naszego reprezentanta zdublowani. Trenerem Marka Skorupy jest Jacek Kostrzeba.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 września 2012 - 23:40:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wymiana gruntu na ul. Szarych Szeregów w Goleniowie

thumb_szszer2012.jpg GOLENIOW.PL Po przeprowadzeniu badań gruntu rodzimego w ul. Szarych Szeregów stwierdzono, iż zawiera on duże ilości humusu ,co skutkować może osiadaniem sieci oraz nawierzchni drogi. Dlatego od jutra nastąpi wymiana gruntu na ul. Szarych Szeregów i potrwa do 21.09.2012r.

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 września 2012 - 22:56:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 192
unikalnych: 23

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 485391
unikalnych: 223962

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 869789
unikalnych: 327114

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 560, Najnowszy: Impuls

Ogłoszenia
Sprzedam
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. Z O.o.-email-
16 wrz : 09:48
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o., poszukuje dla swojego Duńskiego Klienta – Prime Cargo - należącego do dużej, międzynarodowej grupy logistycznej - Pracowników Magazynu na zmianę nocną.

Mile widziani Studenci.

Atrakcyjna stawka godzinowa !

Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy ( Łozienica ).
Dla osób ze Szczecina pomoc w organizacji grupowego transportu.

Praca na działach:

- Przyjęć

- Składowania

- Kompletacji

- Wydania

Oczekujemy:

- sumienności, zaangażowania

- mile widziana znajomość j. angielskiego

- uprawnienia na wózki widłowe będą atutem

Oferujemy:

- najlepszą stawkę godzinową na rynku ! 13,50 zł netto / 1h

- umowę zlecenie

- profesjonalny system szkoleń

- pracę zarówno w tygodniu jak i w weekendy
Ssw Stargardinum-email-
12 wrz : 14:52
Uniwersytet Dziecięcy Studencik


Trwa nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci. Zaczynamy inauguracją w październiku
a kończymy absolutorium w czerwcu. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu. Uniwersytet prowadzony jest zgodnie z trybem funkcjonowaniem szkół wyższych. Przykładowe zajęcia: robotyka, fizyka, filozofia, ekonomia.
Rodzicu - podaruj swojemu dziecku nasz indeks! Niech dotyka, smakuje i zaznaje nowego!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Stargard - informacje i zapisy pod tel.: 91 577 83 60
Szczecin - informacje i zapisy pod tel.: 91 48 38 171
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Darecki-email-
15 wrz : 14:27
kupie stare odznaczenia polskie i zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia,mundury, rogatywki,białą bron,wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047 meil -email-
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1322 sek., 0.0290 z tego dla zapytań.