Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]

[News] Ptaszki ćwierkają ... a raczej burmistrz
Autor: Margo dnia 09 paź : 19:10
Hm. może burmistrz jednak by się zastanowił nad do [ more ... ]

[News] Donos do Straży Miejskiej i Burmistrza Gminy w Goleniowie
Autor: Margo dnia 08 paź : 21:10
To straszne! Pan X spowoduje przeciążenie zwojów m [ more ... ]

[News] Pożar po uderzeniu pioruna
Autor: Margo dnia 17 sie : 14:22
Do dnia 17-08-15 r. do godz. 14:04 ani na portalu [ more ... ]

[News] Bartosz Wilk z Goleniowa nagrodzony przez ministra
Autor: Margo dnia 14 sie : 14:30
Gratuluję !

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 13 sie : 00:20
czytelnik nie wie co autor ma na myśli. Pani dwukr [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: admin dnia 11 sie : 10:58
Pani Małgorzata zapewne miała na myśli wójtów:) [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 11 sie : 07:08
Soltysi zadłużyli gminy? Sołtys nie zarządza gminą [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: admin dnia 03 sie : 22:34
Sprawa opisana w poście wyżej , nabrała dalszego c [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 03 sie : 13:35
Rozumię, że autor anonimu ma jakieś obawy, ale ty [ more ... ]


wtorek 14 październik 2014
Srebrne pióra dla najlepszych

14.10.2014c-m.jpg GOLENIOW.PL Dwunastu najlepszym nauczycielom wręczył swoją nagrodę i symboliczne „Srebrne Pióra” burmistrz Gminy Goleniów Robert Krupowicz podczas uroczystości, która odbyła się 10 października 2014 r. w Teatrze Brama. Okazją do uhonorowania pracowników gminnej oświaty był Dzień Komisji Edukacji Narodowej obchodzony 14 października dla upamiętnienia powstania pierwszej w Europie Komisji Edukacji Narodowej (14.10.1773 r.).

Zwracając się do zaproszonych na gminne obchody tego święta przedstawicieli placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Goleniów, burmistrz Robert Krupowicz powiedział między innymi: „Za nami 4 lata wspólnej pracy. Dziękuję za nie, ponieważ przyniosły one dużo konkretnych i pozytywnych efektów. I nie myślę tu tylko o efektach w sferze materialnej, jak termomodernizacja obiektów oświatowych, czy budowa boisk, ale przede wszystkim o pracy dydaktycznej i wychowawczej placówek. Mamy tę satysfakcję, że szóstoklasiści z naszych szkół ze sprawdzianu uzyskali wynik lepszy niż średnia w okręgu, w województwie i powiecie, że gimnazjaliści również okazali się lepsi od średniej w powiecie i województwie. Widzę i doceniam to, z jaką determinacja wdrażamy w szkołach szereg programów, jak korzystamy ze środków zewnętrznych, jak wspieramy talenty, jak innowacyjni i otwarci na nowe wyzwania są nasi nauczyciele. Takim „signum temporis” jest tytuł profesora oświaty dla pani Beaty Majdak. (…) Dziękuję raz jeszcze za dzisiejsze spotkanie i spędzone razem cztery lata. Tak trzymać”.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 października 2014 - 13:27:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Mistrzostwa Powiatu w przełajach

14.10.2014b-m.jpg
GOLENIOW.PL W miniony piątek (3 października 2013 roku) w podgoleniowskim lesie przeprowadzone zostały Mistrzostwa Powiatu Goleniowskiego w sztafetowych biegach przełajowych. W mistrzostwach, których organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji, uczestniczyły reprezentacje 11 szkół podstawowych, 7 gimnazjów oraz 3 szkół ponadgimnazjalnych.

Poniżej podajemy wyniki w poszczególnych kategoriach:

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 października 2014 - 13:21:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Jesteś cudem

14.10.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL Kolejny raz podopieczni i członkowie Stowarzyszenia „Niepokonani” zaprezentowali goleniowianom spektakl z przesłaniem. Tym razem nosił on tytuł „Jesteś cudem”.

„Ty też jesteś cudem... Nie wiem, ile masz lat, nie wiem, czy jesteś mały czy duży, ale wiem, że jesteś cudem. Spośród milionów ludzi Twoi rodzice wybrali właśnie siebie – dlatego teraz jesteś (…). W spektaklu, którego scenariusz powstał na podstawie opowiadania Grzegorza Kasdepke „Horror! Czyli skąd się biorą dzieci” (przytoczony powyżej cytat pochodzi z tego opowiadania), wystąpili nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych, jak zwykle zachwycając i wzruszając publiczność. Po raz kolejny był to teatr cieni, a zagrali w nim: Eliza Cichocka, Majka Rychła, Aleksandra Fydrych, Grzegorz Żyła, Filip Wegner, Adrian Kaczmarek, Sylwia Janowska, Alicja Liput, Natalia Aleksandrowicz, Aleksandra Mazur, Ineza Jakubowska, Magdalena Sulikowska, Weronika Mroziak, Sara Suchacka, Roksana Zaleska, śpiewali: Justyna Młudzik, Natalia Młudzik, Ineza Jakubowska i Łukasz Murach.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 października 2014 - 13:04:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

niedziela 12 październik 2014
Odezwa do działkowców

odezwadodzialkowcow.jpg

Jesteś zainteresowany zmianami w Goleniowie oraz tym aby twój ogród był naprawdę TWÓJ pisz na e-mail: -email-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 12 października 2014 - 10:19:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 11 październik 2014
Od soboty 11.10.2014 skrzyżowanie zamknięte

11.10.2014a-m.jpg
GOLENIOW.PL Dzisiaj, tj. 11 października 2014 r., wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ulicy Szkolnej, Maszewskiej i Pułaskiego. Wykonawca, firma Strabag, rozpocznie ostatni etap przebudowy ulicy Szkolnej.

Prace na tym newralgicznym skrzyżowaniu prowadzone będą przez miesiąc. Na ten czas zmieniona zostanie organizacja ruchu w tym rejonie miasta. Samochody ciężarowe do Ikei i Lidla będą jeździć ulicą Szkolną od strony  Ronda Hanzeatyckiego, ruch samochodów osobowych będzie się odbywał ul. Szarych Szeregów i fragmentem zmodernizowanej ul. Szkolnej, natomiast cały ruch w kierunku przemysłowej części Goleniowa, osiedla Helenów i Maszewa skierowany zostanie w ul. Dworcową.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 11 października 2014 - 11:47:13  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 10 październik 2014
Jestem z Goleniowa

10.10.2014a-m.jpg
GOLENIOW.PL „Jestem z Goleniowa” to hasło, które w pełni oddaje myśl, ducha i rzeczywistość, którą od lat wspólnie budujemy, bez względu na to, czy zdajemy sobie z tego sprawę czy też nie. Jego celem jest wzbudzenie poczucia dumy i silnej tożsamości mieszkańców Goleniowa ze swoim miastem, swoją gminą. Aby dać temu wyraz zachęcamy do czynnego wzięcia udziału w kreowaniu naszej marki. Przygotowaliśmy dla Państwa naklejki z hasłem „Jestem z Goleniowa”, które można bezpłatnie otrzymać w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie przy pl. Lotników 1.
Będą one wydawane do wyczerpania nakładu.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 10 października 2014 - 15:08:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Poszukujemy właścicieli rowerów

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Goleniowscy policjanci poszukują właścicieli rowerów, które zostały ujawnione podczas przeszukania na jednej z posesji w Goleniowie. Właściciel lokalu nie potrafił wskazać do kogo one należą, ani w jaki sposób wszedł w ich posiadanie, w związku z czym istnieje podejrzenie, że mogą pochodzić z przestępstwa.

W związku z prowadzonym postępowaniem, policjanci poszukują właścicieli odzyskanych jednośladów, które przedstawione są na zdjęciach. Do chwili obecnej, nikt nie zgłosił ich kradzieży.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 10 października 2014 - 14:38:45  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Złamał zakaz wjazdu do miasta i uszkodził baner

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL


Policjanci ruchu drogowego zatrzymali w Goleniowie kierowcę ciężarówki, który wjechał ciężkim pojazdem na drogę, po której nie powinien się poruszać i uszkodził baner reklamowy jednego ze sklepów. Goleniowscy policjanci podczas patrolu miasta, zauważyli na ul. Konstytucji 3 Maja samochód ciężarowy z naczepą, którego kierowca nie zastosował się do znaku zakazu wjazdu do miasta pojazdom powyżej 2,5 tony. Mężczyzna poruszał się tirem w kierunku zakładu drzewnego. Przejeżdżając obok sklepu meblowego przy ul. Pułaskiego, zahaczył i połamał baner reklamowy.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 10 października 2014 - 14:34:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Podając się za wnuczka, policjanta lub funkcjonariusza CBŚ- oszukują seniorów

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Mimo nieustannych ostrzeżeń nadal starsze osoby stają się ofiarami oszustów, działających metodą na tzw." wnuczka" Oszuści bez najmniejszych skrupułów wykorzystując podeszły wiek lub łatwowierność seniorów okradają ich z oszczędności całego życia. Coraz częściej sprawcy podają się za policjantów CBŚ lub funkcjonariuszy zajmującymi się rozpracowywaniem oszustów.W ostatnim czasie zachodniopomorscy policjanci zatrzymali kilka osób trudniących się tym przestępczym procederem. Takie zatrzymania miały miejsce w Koszalinie, Gryficach, Choszcznie i Szczecinie. Jednak oszuści szybko znajdują kolejnych swoich naśladowców.
Sprawcy wyłudzą od seniorów od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Oszuści wykorzystują ufność oraz dobre serce starszych osób, które nie potrafią odmówić pomocy innym.
Ostatnio sprawcy podają się nie tylko za wnuczków, krewnych czy też dalszych członków rodziny ale za funkcjonariuszy Policji lub CBŚ. Przekonują nieświadomych zagrożenia seniorów, że rozpracowują zorganizowaną grupę przestępcza i proszą , aby im w tym pomóc. Forma pomocy ma polegać na przekazaniu gotówki. Dzięki temu będzie można zatrzymać prawdziwych przestępców, którzy oszukują starsze osoby metodą na tzw. " wnuczka".[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 10 października 2014 - 14:28:08  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 09 październik 2014
Ks. Adam Boniecki w Goleniowie

09.10.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Na zaproszenie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej przebywał w Goleniowie ks. Adam Boniecki, redaktor senior „Tygodnika Powszechnego”, z którym związany jest od 50. lat, a przez kilkanaście lat był jego redaktorem naczelnym.

Na pierwsze powakacyjne spotkanie autorskie z cyklu „Goleniowskie spotkania z piórem”, które odbyło się 8 października 2014 r., przyszło około 60 osób. Rozmowa z ks. Bonieckim toczyła się głównie wokół tematu „Jak być chrześcijaninem w XXI wieku”, a pytania dotyczyły problemów nurtujących katolików, między innymi miejsca w Kościele osób rozwiedzionych i pozostających w niesakramentalnych związkach małżeńskich, celibatu, apostazji, uniwersalizmu religii chrześcijańskiej. Zadano też ks. Bonieckiemu osobiste pytania, m.in. dotyczące nałożonego na niego zakazu wypowiadania się w mediach publicznych. Na wszystkie wyczerpująco i z humorem odpowiadał gość goleniowskiej biblioteki. Spotkanie prowadziła Maria Palica.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 października 2014 - 16:28:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 1337 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 1436 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 935 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 1065 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 902 0 -
 
Tematów: 132 | Posty: 165 | Odsłon: 235821


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

fary.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 250
unikalnych: 64

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 715021
unikalnych: 291436

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1251645
unikalnych: 428437

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 6
Użytkowników: 606, Najnowszy: dominika55

Ogłoszenia
Sprzedam
Ssw Stargardinum-email-
05 lut : 10:15
Rekrutacja zimowa w Collegium Balticum!


Wybierz studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie lub podyplomowe i zostań profesjonalistą! Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum rekrutuje! Studia licencjackie i inżynierskie już od dwustu złotych za miesiąc! Magisterskie od 250 zł! Nabór tylko do końca lutego! W ofercie: informatyka, ekonomia, pedagogika i bezpieczeństwo wewnętrzne!
InterKadra-email-
02 lut : 12:48
Znasz niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?
Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką/Opiekunem Osób Starszych!
InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy.
Gwarantujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce od prognozowanej średniej krajowej)
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1250 euro netto/miesięcznie
- pracę dostosowaną do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony

Kontakt: 503-102-635 lub -email-
Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony: -LINK- – w zgłoszeniu podaj nazwę swojej miejscowości!
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
ATERIMA MED-email-
05 lut : 09:46
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami.

Opiekun / Opiekunka osób starszych z j. niemieckim – wysokie premie wielkanocne!
Bezpieczna praca w Niemczech: Różne miejscowości/ domy prywatne
Wysokie premie świąteczne gwarantowane w umowie!

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.2897 sek., 0.0552 z tego dla zapytań.