Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]

[News] Porzucone szczeniaki
Autor: kamikaze dnia 28 lut : 13:04
Oczywistym jest że kogoś komu mimo wszystko los ty [ more ... ]


środa 01 sierpień 2012
Straż Miejska w ubiegłym tygodniu - Nietypowa interwencja

strazgoleniow.jpg GOLENIOW.PL W dniach od 23 do 29 lipca 2012 roku Straż Miejska podjęła łącznie 113 interwencji, w tym 41 w efekcie zgłoszeń przez mieszkańców. Ujawniono 37 wykroczeń, za popełnienie których nałożono 19 mandatów karnych na kwotę 2.500 zł.
Nietypową interwencję podjęli strażnicy miejscy w czwartek (26 lipca). o godz. 9.20 zostali powiadomieni przez zbulwersowaną kobietę, że z okna swojego mieszkania widzi na terenie byłego skupu makulatury dwóch „zabawiających” się mężczyzn. Na miejscu patrol stwierdził, że dwaj nietrzeźwi mężczyźni w wieku 44 i 46 lat wykonywali względem siebie tzw. „inne czynności seksualne”. Za wywołanie zgorszenia sprawcom wykroczenia grożą grzywny w postępowaniu mandatowym po 500 zł lub grzywna do 5000 zł w przypadku skierowania wniosku o ukaranie do sądu. Mimo że wykroczenie nie zostało popełnione w miejscu publicznym, to jednak działanie sprawców dotarło do tzw. „przestrzeni publicznej”, co skutkuje zastosowaniem wobec nich przepisów zawartego w art. 51 par. 1 Kodeksu wykroczeń.  
 


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 01 sierpnia 2012 - 10:55:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 31 lipiec 2012
Międzynarodowy Festiwal Ogni Sztucznych PYROMAGIC

thumb_fajerwerka.jpg FESTIWAL OGNI SZTUCZNYCH

W drugi weekend sierpnia niebo nad Szczecinem rozbłyśnie milionem wielobarwnych fajerwerków. To już czwarta edycja największego festiwalu sztucznych ogni w Polsce, gromadzącego na Wałach Chrobrego rekordową publiczność.

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwal Ogni Sztucznych PYROMAGIC zobaczymy trzy prezentacje konkursowe przygotowane przez firmy pirotechniczne z Chorwacji, Czech i Australii. Ognie sztuczne będą odpalane z barek zacumowanych przy Wyspie Grodzkiej. Każdy pokaz będzie składać się z dwóch części i trwać nie krócej niż 18 minut. Pierwsze 3 minuty prezentacji odbędą się do muzyki Edwarda Griega „W grocie Króla Gór”, a kolejne 15 do muzyki wybranej przez uczestników festiwalu.

Na zwycięzcę konkursu czeka Puchar Prezydenta Miasta Szczecin przyznawany w dwóch kategoriach: za najlepszą ilustrację muzyki oraz za najlepszy pokaz sztucznych ogni.

Dodatkową atrakcją na zakończenie festiwalu będzie 8-minutowa prezentacja fajerwerków wykonana przez organizatora technicznego, którym jest SUREX – Firma Rodzinna z Bielska-Białej.

Podobnie jak w ubiegłych latach pokazy przeplatane będą koncertami artystów występujących w ramach Festiwalu Muzyki Elektronicznej MUSIC Wave - Szczecin Live. Nowością będzie jeszcze jedno wydarzenie towarzyszące – widowiskowe zawody strażackie Szczecin Firefighter Challenge 2011!


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 31 lipca 2012 - 18:14:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 30 lipiec 2012
Areszt dla władcy pałacu w Maciejewie albo 100 tys. zł kaucji

GŁOS SZCZECIŃSKI Decyzję podjął dziś sąd w Szczecinie. Artur R. ma spędzić w celi trzy miesiące. To jednak tzw. areszt warunkowy. R. wyjdzie na wolność, jeśli wpłaci 100 tys. zł.
Posiedzenie aresztowe trwało 4 godziny. Artur R. został zatrzymany w sobotę przez Centralne Biuro Śledcze razem z policyjnym negocjatorem, kiedyś szoferem R. Wielowątkowe śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Szczecinie.

Interesy Artura R. bada też CBA. Najpoważniejszy zarzuty dotyczy sfałszowania 15-milionowego weksla. Właściciel pałacu w Maciejewie był już karany za przemyt 1,2 tony kokainy. W więzieniu spędził tylko dwa lata. Nie wiadomo dlaczego.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 lipca 2012 - 22:55:15  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Powiatowe obchody Święta Policji – Goleniów 2012

POLICJA.GOLENIOW.NET.PL
Wczoraj policjanci powiatu goleniowskiego podczas gali w Sali widowiskowej GDK w Goleniowie obchodzili swoje święto. Obraz_067_800x600 Z okazji Powiatowych Obchodów Święta Policji w uroczystej gali wzięli udział policjanci oraz pracownicy cywilni Policji z terenu naszego powiatu, członkowie ich rodzin, a także zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych, instytucji współpracujących z Policją i lokalnych mediów. Uroczystość odbyła się z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jana Pytka.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 lipca 2012 - 22:11:22  ::  Czytaj/Komentuj: 0

PRZYŁĄCZ SIĘ !

plr.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 lipca 2012 - 17:31:08  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zalany Goleniów

kinozalane.jpgW dniu wczorajszym czyli w niedzielę (29 lipca 2012 r.) od wczesnych godzin rannych do południowych nad Goleniowem i gminą przeszła intensywna ulewa. W wyniku ulewy zalanych zostało kilka piwnic, a studzienki nie nadążały z odbiorem wody z ulic.  Zalane zostały piwnice w Kinie Wisła - gdzie interweniowała Straż Pożarna, Przedszkolu „Stokrotka” kilka innych piwnic na osiedlu Helenów. Podtopieniu uległy przepompownie ścieków w Czarnej Łące i Pucicach.Na zdjęciu po lewej zalane piwnice kina


kinozalane1.jpg
Na zdjęciu po prawej zalane i rozmyte wykopy na ul. Konstytucji 3-go Maja
 


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 lipca 2012 - 17:25:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

W rocznicę Powstania Warszawskiego

thumb_01.08.2012.jpg GOLENIOW.PL Jak co roku w rocznicę Powstania Warszawskiego, 1 sierpnia 2012 r. o godz. 17.00, na okres 1 minuty włączone zostaną syreny alarmowe.
Uczczenie tej ważnej dla Polski i Polaków rocznicy będzie zarazem treningiem uruchomienia syren alarmowych. Podstawa prawna: Par. 11, ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16.10.2006 r. w sprawie sygnałów wykrywania skażeń i właściwości organów w tych sprawach (Dz.U. Nr 191, poz 145).informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 lipca 2012 - 16:38:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Straż Miejska w ubiegłym tygodniu - Rozjechał murawę

thumb_30.07.2012.jpg GOLENIOW.PL Mandatem w wysokości 500 zł ukarany został młody mieszkaniec Białunia, który na murawie wiejskiego boiska sprawdzał moc silnika swojego samochodu. Efekty jego „rajdu” widać na zdjęciu.
Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych w sobotę, 21 lipca 2012 r. Widać to taka przypadłość rodzinna, bo pól roku wcześniej za podobne wykroczenie również jego brat został ukarany mandatem. 500 zł zapłaci też mężczyzna, który na ul. Konstytucji 3 Maja o godz. 5.00 w niedzielę wyładowywał swoją energię na pojemniku na śmieci. Patrolujący miasto strażnicy miejscy zostali o tym zdarzeniu poinformowani przez dyżurnego Komendy Powiatowej Policji, gdzie zajście zaobserwowano na monitoringu miejskim. Nieco mniej, bo po 100 zł zapłacili dwaj młodzieńcy, którzy zabrudzili ławkę w parku, siadając na oparciu z nogami na siedzeniu.
Łącznie w okresie minionego tygodnia Straż Miejska interweniowała 81 razy. W tym czasie ujawniono 14 wykroczeń, za które nałożono 11 mandatów karnych na kwotę 2000 zł oraz udzielono 3 pouczenia.  
 


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 lipca 2012 - 16:13:22  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 27 lipiec 2012
OLT EXPRESS - Zawiesił działalność

oltexpress-150x150.jpg W dniu wczorajszym na stronie OLT EXPRESS pojawił się komunikat o zawieszeniu lotów , w praktyce to oznacza likwidację tych lini lotniczych.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że od 27 lipca br. wszystkie rejsy regularne zostają zawieszone do odwołania, tym samym wstrzymana zostaje sprzedaż biletów lotniczych.
Wszystkim Pasażerom, którzy za pośrednictwem www.oltexpress.com lub OLT Express Call Center nabyli bilety na odwołane rejsy przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów.
Wszyscy Pasażerowie anulowanych rejsów zostaną osobiście powiadomieni o zmianach i przysługujących im prawach przez pracowników naszego Call Center.
Za wszystkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy.


Tylko taki , krótki lakoniczy komunikat pojawił się na stronie OLT Express. Dziś o 6.05 wyleciał ostatni samolot z Goleniowa do Warszawy, chyba dlatego że sam samolot musiał wrócić do Warszawy.

ABWersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 27 lipca 2012 - 08:20:34  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 20 lipiec 2012
Włamał się w piątek trzynastego

thumb_logokpp1.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Wydziału Kryminalnego goleniowskiej komendy zatrzymali 48 letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do punktu z akcesoriami GSM w Galerii Mini Park w Goleniowie. Sprawca usłyszał już zarzuty.
W piątek 13 lipca policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z punktów handlowych w Goleniowie nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieobecność pracownicy, włamał się na jej stoisko, skąd po wyrwaniu zamka w szafce dokonał kradzieży portfela z dokumentami oraz 2 telefonów komórkowych.
W trakcie wykonywania czynności, policjanci wpadli na trop włamywacza i dokonali jego zatrzymania. 48-letni mieszkaniec podgoleniowskiej wsi, przyznał się do zarzucanego czynu. W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli skradziony portfel, dokumenty oraz telefon. Mężczyzna jest znany funkcjonariuszom, w przeszłości był karany za podobne czyny zabronione. W trakcie przesłuchania przyznał się także do popełnienia innych przestępstw.
Za popełniony czyn sprawcy kradzieży z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
 

mł. asp. Julita Filipczuk

 
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 20 lipca 2012 - 17:19:06  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 233
unikalnych: 54

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 457004
unikalnych: 217941

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 820461
unikalnych: 318893

Online
Gości: 10
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 553, Najnowszy: weroniczkamala

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
22 lip : 16:41
Znasz niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?

Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką Osób Starszych!

InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy. Gwarantujemy legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.
Małgorzata Biały-email-
15 lip : 14:24
Już dziś zostań KONSULTANTKĄ/em FIRMY ORIFLAME- -LINK-

- Jako konsultant/ka Oriflame możesz kupować wszystkie produkty z Katalogu,w cenie niższej o 20%, dzięki temu oszczędzisz na własnych zakupach.

- Sprzedając kosmetyki po cenach katalogowych zarabiasz właśnie na tej różnicy.Pamiętaj, nie masz obowiązku zamawiania produktów co miesiąc za określoną kwotę.

- Przedstaw katalog swoim znajomym, sąsiadom lub współpracownikom, i zbierz od nich zamówienia żeby zarobić pieniądze.

- Zacznij budować swoją grupę Konsultantów. Zaproś osoby, które znasz i namów je, aby tak jak Ty zostali Konsultantami.Twoje zyski wynikają z obrotów całej Twojej grupy.

- Wśród naszych Konsultantów można spotkać studentów, pracowników etatowych, uczniów, emerytów oraz matki, które opiekują się dziećmi.

- Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia.Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

- Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę.

- Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta-nagrody o wartości ok.400 zł.

- Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów!


INFORMACJE: gg 9052425; -email- . -LINK- . tel.606-638-894

Formularz rejestracji > -LINK-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.2225 sek., 0.0500 z tego dla zapytań.