Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]


środa 05 wrzesień 2012
Bez komentarza
Umieszczam nowy link do tego filmu ponieważ jak widzićie film tak kole w oczy POprawnych POlitycznie Polityków z PO że został usunięty z wcześniej podanego źródła.
AB
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 05 września 2012 - 13:58:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 03 wrzesień 2012
Poligon doświadczalny na rynku?


rura2.jpgOd kilku tygodni z pobocza drogi na goleniowskim rynku wystają z gruntu na wysokość około 10 cm dwa kawałki rur po jakiejś obciętej konstrukcji. Już kilku kierowców rozwaliło tutaj swoje opony, gdyż przeszkoda jest mało widoczna i częściowo zarośnięta trawą. Zapewne udadzą się do Właściciela gruntu czyli Gminy Goleniów o zwrot pieniędzy za wynikłe szkody. Zapłaci za to Gmina czyli MY. Nie było by dziwne dyby to było pierwszy raz, za każdym razem po takim zdarzeniu przyjeżdża Policja i spisuje odpowiedni raport. Ostatnio zapytałem nawet Policjanta który przyjechał do kolejnej rozwalonej opony , czy ktoś wie coś na ten temat , czy był zgłaszany do właściciela Terenu czyli UMiG w Goleniowie ten problem. Jak mnie zapewnił policjant , to za każdym razem taki lub podobny problem jest zgłaszany do urzędu. Kilka dni temu również jeden ze strażników miejskich potwierdził mi ze sytuacja jest Straży Miejskiej znana i była zgłaszana w urzędzie. Tak trwa zabawa w kotka i myszkę a winnych tej sytuacji brak.


Moje pytanie kieruję w tej sprawie do Burmistrza Gminy Goleniów.
Panie Burmistrzu , Kto jest winny tej sytuacji? I czy rzeczywiście urzędnicy miejscy trwonią (wypłacając nie potrzebnie odszkodowania) podatników pieniądze ponieważ nie reagują na zgłoszenia Policji i Straży Miejskiej. Prosimy o wyjaśnienie tej sprawy. I kto ponosi za ten stan rzeczy odpowiedzialnoiść?


A.B.
 
rura1.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 03 września 2012 - 17:39:07  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wiceminister w Goleniowie

GOLENIOW.PL Na zaproszenie posłanki Magdaleny Kochan dnia 31 sierpnia 2012 r. przebywał w Goleniowie Jarosław Duda, wiceminister w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych.
W godzinach przedpołudniowych uczestniczył w konferencji na temat polityki społecznej państwa, na którą zaproszono przedstawicieli samorządów i organizacji społecznych zajmujących się tą problematyką. W swoim
thumb_wicekwawa.jpg
wystąpieniu wiceminister mówił przede wszystkim o przyjętych dotychczas rozwiązaniach, a także kierunkach działań na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, w tym o zadaniach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a także  o pilotażowym programie „Aktywny samorząd” oraz zadaniach gmin i powiatów wynikających z ustawy o wspieraniu rodziny i systemu pieczy zastępczej. Po wystąpieniu wiceministra wywiązała się interesująca dyskusja, podczas której zgłaszano propozycje konkretnych rozwiązań systemowych, usprawniających działania na rzecz osób niepełnosprawnych, jak np. umożliwienie zakładom aktywizacji zawodowej przeznaczania zaoszczędzonych środków na inne cele niż planowano (np. na tworzenie dodatkowych miejsc pracy), czy tworzenia spółdzielni socjalnych przez osoby prawne.
Konferencję poprowadziła przewodnicząca sejmowej komisji polityki społecznej Magdalena Kochan, a uczestniczyli w niej także wicemarszałek Anna Mieczkowska, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej – Dorota Rybarska-Jarosz oraz gospodarz spotkania starosta Tomasz Stanisławski.

 


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 03 września 2012 - 14:22:53  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nowy obiekt dla szkoły specjalnej

                                                                                           GOLENIOW.PL W samo południe, 31 sierpnia 2012
thumb_otwarciesp6.jpg
roku, oficjalnie oddany został do użytku nowy obiekt Zespołu Szkół Specjalnych w Goleniowie. Wstęgę przecięli wiceminister Jarosław Duda, posłanka Magdalena Kochan, marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, Starosta Goleniowski Tomasz Stanisławski oraz dyrektor szkoły Marzanna Gąsior. Szkołę poświęcił proboszcza parafii p.w. św. Katarzyny ks. Rafał Hoczek.
Nowy, funkcjonalny obiekt, to spełnienie marzeń nauczycieli, kilku pokoleń uczniów tej szkoły i ich rodziców. Blisko 20 lat gnieździli się w willi z lat 30. ubiegłego wieku, teraz mają do swojej dyspozycji obiekt przestronny i przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda, wejścia bez schodów), pełnowymiarową salę gimnastyczną oraz nowoczesne wyposażenie i sprzęt do rehabilitacji.
„Budowa i wyposażenie Powiatowego Centrum Edukacyjno – Rewalidacyjnego na potrzeby Zespołu Szkół Specjalnych w Goleniowie” to największa inwestycja Powiatu Goleniowskiego. Koszt całkowity tego zadania wyniósł blisko 14 mln zł, z czego 50% stanowi dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. 3 września naukę w nowej szkole rozpocznie 104 uczniów.  
 


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 03 września 2012 - 14:17:38  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 01 wrzesień 2012
1 września o godzinie 4.42 w 1939 r. . WOJNA!!!

GOLENIOW.NET.PL 1 września o godzinie 4.42 wojska niemieckie, bez wypowiedzenia wojny, przekroczyły granice Polski, przeciw której Hitler skierował około 1,8 mln żołnierzy, ok. 3 tys. czołgów i ok. 2 tys. samolotów. Polska dysponowała ok. 1,15 mln żołnierzy, 700 samolotami i 400 czołgami.
Wedle planu „Zachód”; armie polskie miały związać siły niemieckie na zachód od Wisły, chroniąc w
Mimo zaciętego oporu wojskom niemieckim już w pierwszych dniach września udało się, na skutek olbrzymiej przewagi uzbrojenia, przełamać linie polskiej obrony oraz zająć Pomorze, część Wielkopolski i Śląsk. W tej sytuacji marszałek Edward Śmigły - Rydz wydał 6 września rozkaz wycofania się oddziałów na linię Wisły i Sanu. W tym samym czasie Warszawę opuścił prezydent wraz z rządem, natomiast 8 września podeszły pod miasto pierwsze oddziały niemieckie.
Wobec niekorzystnej sytuacji militarnej, dowództwo polskie zdecydowało się na przeprowadzenie zwrotu zaczepnego znad Bzury. W nocy z 9 na 10 września rozpoczęła się największa bitwa kampanii wrześniowej, która mimo początkowych sukcesów, zakończyła się przegraną strony polskiej. 14 września wojska niemieckie zbliżyły się do Lwowa, w tych dniach zamknięty został również pierścień okrążenia wokół Warszawy.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 01 września 2012 - 08:09:41  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 31 sierpień 2012
Otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego firmy Rhenus w Goleniowie

 
rhenuslogo.gif31 sierpnia firma Rhenus Contract Logistics S.A. otworzyła nowe centrum dystrybucyjne w Goleniowie pod Szczecinem. Wartość inwestycji przekracza 20 mln złotych. Nowoczesny obiekt o powierzchni magazynowej prawie 13.000 m2 został w całości dedykowany obsłudze firmy Limango, części niemieckiej sieci detalicznej Otto. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, magazyn może zrealizować wysyłkę nawet 15 000 przesyłek dziennie. W goleniowskim centrum logistycznym Rhenus pracę znajdzie 250 osób.

Centrum dystrybucyjne w Goleniowie to jeden z pięciu i jednocześnie drugi pod względem wielkości obiekt firmy Rhenus w Polsce. Decyzja o jego budowie została podjęta po podpisaniu kontraktu z firmą Limango, zajmującą się sprzedażą online odzieży, butów, dodatków i materiałów dekoracyjnych. Lokalizacja inwestycji w Goleniowskim Parku Przemysłowym umożliwia dystrybucję na rynek polski oraz rynki europejskie: niemiecki, holenderski i austriacki.
 

 rhenus.gif

Zarówno miejsce inwestycji, jak i technologie zastosowane w centrum logistycznym w Goleniowe są ściśle dopasowane do potrzeb i charakteru działań naszego klienta, firmy Limango. Goleniowski Park Przemysłowy charakteryzuje się doskonałą infrastrukturą i lokalizacją. Bliskość granicy, sąsiedztwo autostrady i obszar inwestycji pozwoliły nam zaaranżować magazyn tak, by maksymalnie usprawnić procesy logistyczne. A w przypadku sklepu internetowego bezproblemowe i szybkie doręczenie zamówionego towaru to priorytety. – wyjaśnia Marcin Bartosz, Dyrektor Generalny Rhenus Contract Logistics S.A. w Polsce.


kierownictwor.jpgna zdjęciu Dyrektorzy oraz członkowie Zarządu Rhenus Contract Logistics S.A.
drugi  od lewej Pan Marcin Bartosz - Dyrektor Generalny, Członek Zarządu - Rhenus Contract Logistics S.A.
trzeci od lewej Mariusz Możdżyński, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Logistyki Kontraktowej Rhenus Contract Logistics S.A.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 31 sierpnia 2012 - 18:12:51  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 29 sierpień 2012
MUSZKIETEROWIE ZAPRASZAJĄ MIESZKANKI GOLENIOWA NA BEZPŁATNE BADANIA MAMMOGRAFICZNE

thumb_logomuszkieterw.jpg W dniach 30-31 sierpnia br., w ramach prozdrowotnej kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, przed sklepem Intermarché w Goleniowie przeprowadzone zostaną bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Zadbaj o swoje zdrowie, przyjdź i przebadaj się!

W odpowiedzi na ważny, społeczny problem, jakim jest rak piersi, właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché już po raz piąty organizują akcję „Muszkieterowie dla Polek”. W jej ramach pod sklepami obu sieci pojawiają się specjalnie podstawione mammobusy, w których przeprowadzane są badania. Tegoroczna akcja rozpoczęła się w marcu i potrwa do października. Mammobus odwiedzi cztery województwa, w tym zachodniopomorskie. W najbliższych dniach zawita do Goleniowa.

Mieszkanki Goleniowa będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań w dniach 30-31 sierpnia,
w mammobusie, który stanie na parkingu supermarketu Intermarché, przy ul. Zielona Droga 10. Zapisy na badania można składać telefonicznie pod numerem: (+68) 452 77 96, (+68) 452 77 17, 605 596 655 lub 605 598 077 (w godzinach 8:00-16:00) bądź w miejscowym sklepie Intermarché.

Bezpłatne badania skierowane są do Pań w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej mammografii. Pozostałe Panie mogą przebadać się za opłatą wynoszącą 80 zł.

-Poprzez naszą akcję pragniemy uświadamiać Polki jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Wczesne wykrycie choroby daje bowiem dużą szansę na całkowite wyleczenie. Dlatego zachęcamy wszystkie mieszkanki Goleniowa do przybycia pod Intermarché i przebadania się. Badanie mammograficzne jest całkowicie bezpieczne i może uratować życie – podkreśla Eliza Orepiuk, Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 29 sierpnia 2012 - 14:37:47  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Ludziom potrzebne jest coś więcej niż żywność

3008.2012pomoc.jpg Pod opieką goleniowskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) jest około 700 osób. Systematycznie za pośrednictwem wolontariuszy odbierają one artykuły spożywcze, dzięki którym choć trochę łatwiej jest łatać domowy budżet. Teraz, kiedy lada moment rozpocznie się nowy rok szkolny, a co za tym idzie u rodzin z dziećmi pojawią się dodatkowe wydatki, ta pomoc jest jeszcze bardziej potrzebna.    
Akcja wydawania żywności w Goleniowie odbywa się cyklicznie, zazwyczaj co dwa miesiące Nie odbywa się w jednym dniu, jak w większości innych filii ChSCh, ale jest rozciągnięta w czasie, zazwyczaj na kilka dni. Wszystko ze względu na to, że artykuły spożywcze są rozwożone po dość rozległym terenie, mianowicie po różnych miejscowościach powiatu goleniowskiego. Ponadto filia ChSCh w Goleniowie przy dystrybucji żywności współpracuje z różnymi odbiorcami. Są to m.in. Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Grodnica", Stowarzyszenie Odnowy Wsi "Zapiecek", Stowarzyszenie Pomocy Ubogim "Samarytanin II", Środowiskowy Dom Opieki Społecznej, który prowadzi zajęcia dla upośledzonej umysłowo młodzieży oraz świetlice środowiskowe.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 29 sierpnia 2012 - 14:33:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

32 rocznica porozumień sierpniowych. Szczecin

thumb_gdask_stocznia_08.1980._21xtak_robotnicy_1-8.jpg KURIER SZCZECIŃSKI  Jutro (30 bm.) mija 32. rocznica podpisania Porozumienia Szczecińskiego, kończącego strajki 1980 roku na Pomorzu Zachodnim. Było to pierwsze z zawartych pomiędzy strajkującymi robotnikami a rządem porozumienie. Kolejne podpisano następnego dnia w Gdańsku.

Pierwsze strajki latem 1980 roku były reakcją na podwyżki cen mięsa i wędlin, wprowadzone przez ówczesną ekipę rządzącą Edwarda Gierka. "Nieuzasadnione przerwy w pracy" - jak głosiła partyjna propaganda i pisano w ówczesnych gazetach - zaczęły się w początkach lipca, m.in. w WSK PZL-Mielec, Zakładach Metalurgicznych POMET w Poznaniu i Przedsiębiorstwie Transbud w Tarnobrzegu. 16 lipca wybuchły strajki w Lublinie; oprócz żądań ekonomicznych po raz pierwszy pojawił się postulat nowych wyborów do oficjalnych związków zawodowych. Strajki te kończyły się po obietnicach podwyżek płac. W połowie sierpnia 1980 r. zaczęły się strajki na Wybrzeżu. Na Pomorzu Zachodnim protesty rozpoczęły się rano 18 sierpnia w szczecińskiej Stoczni Remontowej "Parnica", a potem w dwóch wydziałach Stoczni im. Adolfa Warskiego. Do obu strajkujących stoczni dołączyła Stocznia "Gryfia".

30 sierpnia w świetlicy stoczniowej został podpisany protokół ustaleń w sprawie wniosków i postulatów Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego z komisją rządową reprezentowana przez ówczesnego wicepremiera Kazimierza Barcikowskiego. Dzień później podpisano podobne porozumienie w Gdańsku. Uzgodniono też, że w poniedziałek 1 września strajkujące zakłady podejmą normalną pracę. W niedzielę miasto wróciło do normalnego życia.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 29 sierpnia 2012 - 00:17:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Z pięściami na policjantów

logokpp1.jpgPOLICJA.GOLENIOW.NET.PL  POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z goleniowskiej komendy zatrzymali pięciu młodych mężczyzn, którzy znieważyli i naruszyli nietykalność cielesną funkcjonariuszy pełniących obowiązki na służbie. Sprawcy usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje Prokurator.
Policjanci będący na służbie w sobotnią noc, postanowili wylegitymować mężczyznę, który w okolicach jednego z goleniowskich lokali spożywał alkohol. Podczas legitymowania, mężczyzna poproszony został o okazanie dokumentu tożsamości. Chłopak, aby okazać swoje niezadowolenie, wyciągnął dowód osobisty z kieszeni, po czym schował go z powrotem i stwierdził, że dokumentu nie posiada. Pouczony został, że takim postępowaniem, popełnia kolejne wykroczenie. W tym momencie agresywny mężczyzna rzucił się z pięściami na funkcjonariusza, którego najpierw popchnął, a następnie uderzył w twarz. Z lokalu wyszli koledzy awanturnika, którzy starali  się pomóc kompanowi, kopiąc interweniujących policjantów, szarpiąc za mundur i siłą odciągając ich wykonywania swych obowiązków. Pod adresem mundurowych padały wulgaryzmy. Policjanci kilka razy wzywali mężczyzn do zachowania zgodnego z prawem, jednak ich agresja narastała z każdą chwilą. Wsparcia funkcjonariuszom  udzieliły dodatkowe patrole.
Pięciu chuliganów, mieszkańców Goleniowa, w wieku od 17 do 24 lat, zostało zatrzymanych i przewiezionych do policyjnego aresztu. Wszyscy usłyszeli zarzuty. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza, sprawcom grozi  kara do 3  lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 29 sierpnia 2012 - 00:14:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 112
unikalnych: 10

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 474813
unikalnych: 221677

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 851777
unikalnych: 323990

Online
Gości: 8
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 557, Najnowszy: Patrycja92

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
25 sie : 22:22
Znasz niemiecki i masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi? Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką Osób Starszych!

InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje atrakcyjne i sprawdzone oferty pracy.

Oferujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- pakiet ubezpieczeń (karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce)
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto/miesięcznie
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu
Patrycja Garstka-email-
18 sie : 11:08
Zatrudnię opiekunkę do 6 letniej dziewczynki.
Praca po godzinie 13 do wieczora od poniedziałku do piątku
Może być studentka.
Dziecko trzeba wozić również na zajęcia pozalekcyjne.
Cena do uzgodnienia.
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1451 sek., 0.0362 z tego dla zapytań.