Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Pan się spieszy, zaraz Pan wyjdzie
Autor: marfi dnia 04 lut : 12:09
Podziwiam pana Michała Wentrubę. Ja wytrzymałem pó [ more ... ]

[News] XXVII sesja Rady Miejskiej w Goleniowie w dniu 21 grudnia 2016 r.
Autor: MW dnia 13 sty : 10:24
W końcu mamy "demokratyczne Państwo prawa realizu [ more ... ]

[News] Koty z Mini Parku
Autor: MW dnia 13 sty : 10:17
Hmmm... a co na to Sanepid ?

[News] Radny Ireneusz Zygmański Pyta o Gimnazjum nr 1 - RM Goleniów
Autor: MW dnia 23 lis : 16:08
Przepraszam to fejsik i tweet stanowi oficjalną l [ more ... ]

[News] Przewodniczący RM Lukasz Mituła łamie uchwały dotyczące uchwały absolutoryjnej
Autor: MW dnia 23 lis : 15:56
Hmmm po 5 miesiącach udostępniono materiały ? Co t [ more ... ]

[News] Jak sie powiedziało A... Ponownie opłaty za wodę i ścieki w górę?
Autor: MW dnia 03 lis : 19:47
Marszewo ma już zdaje się kanalizację. Mówią panow [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Andrzej dnia 26 paź : 18:01
To Prawda . Sprawa jest bardzo bulwersująca pod ty [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: MW dnia 26 paź : 13:37
Debili co wyżywają się na znakach, rakietach nie b [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Margo dnia 25 paź : 14:00
Rakietę oklejono taśmą . Mnie zastanawia co inne [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: admin dnia 21 paź : 22:38
Zgadza się , tak samo jak kierowców pojazdów mecha [ more ... ]


wtorek 05 maj 2015
Rozstrzygnij we własnym sumieniu

5 szokujących przykładów na możliwość fałszowania wyborów. Co na to PKW? - niezalezna.plCo zadzieje się 10 maja? Na pewno w tym dniu odbędą się wybory Prezydenta RP. Czy będą to pierwsze wybory od wprowadzenia demokracji w Polsce, gdzie do urn pójdzie co najmniej 80% uprawnionych do głosowania? Mam nadzieję, że tak. Mam ogromną nadzieję na to, że to zwykli Polacy wybiorą Prezydenta. Nie członkowie partii, nie urzędnicy, nie bogacze tylko zwykli, ciężko pracujący na swój byt ludzie, renciści dorabiający do jałmużny i emeryci, którzy po kilkudziesięciu latach pracy otrzymują głodowe świadczenia.
Pamiętajmy, że sondaże mają utrzymać nas w przekonaniu, że żadna realna zmiana na scenie politycznej nie jest możliwa. Chęć oddania głosu na nazwiska spoza głównych partii utożsamiana jest z "głosem zmarnowanym". To zwykłe kłamstwo i manipulacja.
Na kogo głosować? Każdy z nas musi to rozstrzygnąć we własnym sumieniu!
Rezygnacja z głosowania, to tak naprawdę głos oddany na stary porządek!
Sondaże to fikcja, to element obecnej rzeczywistości, z której - być może - nie jesteś zadowolony.

Poniżej przedstawiam Państwu jeden z wpisów na Facebooku. Czytając go proszę się zastanowić, czy na prawdę żyjemy w złotych czasach dla Polski?[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  wtorek 05 maja 2015 - 11:39:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 04 maj 2015
LIST OTWARTY DO RADNYCH POWIATOWYCH GOLENIOWA

szpital05-m.jpg Od redakcji : Publikujemy list otwarty osób które zatroskane są o losy szpitala w Goleniowie.

List ten był odczytany na III sesji Rady Powiatu w dniu 19 lutego 2015r
Protokół z sesji zamieszczony na BIP z tej sesji zawiera informację o takowym liście lecz o dziwo brak tego listu w załącznikach dokumentów sesyjnych co jest rzeczą dziwną, i wyglądającą na manipulacje. Mimo, że list został odczytany przez Radną Danutę Faryniarz
Jeżeli informacje zawarte w tym liście, są prawdziwe to mamy w szpitalu niezły pasztet i należało by sprawę do głębi wyjaśnić. Mam nadzieję że radni zabiorą się do pracy a nie tylko odsuwają od siebie problem jak by go nie było. Ponieważ wpłynął drugi list w tej sprawie do Rady Powiatu , który został odczytany na IV sesji Rady Powiatu w dniu 26 marca 2015r.

A tu cisza. Czyżby problemy próbuje się zamieść pod dywan?

AB


LIST OTWARTY DO RADNYCH POWIATOWYCH GOLENIOWA


Jako świadomi swych praw członkowie społeczności lokalnej kierujemy do szanownego gremium radnych powiatowych apel o przedyskutowanie tematu, który przedstawiamy jako pytanie:
Czy uprawnionym jest, by przedstawiciel organu  właścicielskiego i   nadzorczego wobec szpitala w Goleniowie w osobie Pana Starosty korzystał w swojej kampanii wyborczej z kreowania swojej osoby w reklamie usług podmiotu zależnego od niego, opłacanej przez ten podmiot i z jego pieniędzy, których brak na działalność merytoryczną jest ciągle podkreślane
Cotygodniowa rozbuchana reklama w prywatnej gazecie lokalnej ukazująca się przez cały październik 2014/okres najintensywniejszych zmagań o przychylność wyborców, finansowana przez szpital w Goleniowie w formie i formacie narzucającym czytelnikom określone skojarzenia personalne - jest faktem bezspornym.
Mamy prawo i obowiązek upomnieć się o rzetelne wyjaśnienie tej sytuacji. Jest ona w naszym przekonaniu naganna ze względów etycznych, zwykłej ludzkiej przyzwoitości i co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.
Nie opublikowaliśmy swojego stanowiska w okresie trwania kampanii wyborczej by :


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 04 maja 2015 - 16:33:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Koperta życia

04.05.2015c-m.jpg GOLENIOW.PL Skuteczna pomoc medyczna osobom starszym, samotnym i przewlekle chorym zależna jest od szczegółowej informacji na temat stanu ich zdrowia. Lekarz czy ratownik medyczny powinien wiedzieć o chorobach, przyjmowanych lekach, powinien też wiedzieć, kogo powiadomić w kryzysowej sytuacji. I tu pomocna może być „Koperta życia”.

Idea jest prosta. „Koperta życia” zawiera ulotkę informacyjną oraz formularz, w którym powinny się znaleźć informacje o jej właścicielu: dane osobowe, kontakt do najbliższych, stwierdzone choroby, uczulenia, przyjmowane leki. Tak wypełniony dokument, zapakowany w wyraźnie oznakowaną plastykową kopertę powinien zostać umieszczony w lodówce, na której z kolei umieszczona zostanie magnetyczna nalepka wskazująca, gdzie formularz się znajduje. Dlaczego „Koperta życia” ma być umieszczona w lodówce? Jest to dziś standardowe wyposażenie prawie każdego mieszkania, łatwo ją też odnaleźć.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 04 maja 2015 - 15:45:51  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Woda i kanalizacja dla wsi

04.05.2015b-m.jpg GOLENIOW.PL Rada Miejska Goleniowa na sesji w środę 29 kwietnia br. zaakceptowała program rozwoju urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych w gminie Goleniów na lata 2015-2020.

Przewiduje on dokończenie budowy wodociągów na terenie gminy Goleniów, a konkretnie doprowadzenie wody do ostatniej wsi w gminie, która nie ma jeszcze wodociągu publicznego – do Niewiadowa.

Skanalizowane zostanie kilka kolejnych wsi na terenie gminy. Kanalizacja powstanie m.in. w Danowie, Żółwiej Błoci, Białuniu i Miękowie – wsiach, które w ostatnich latach są terenem intensywnego osadnictwa. Obecnie mieszkańcy tych miejscowości zmuszeni są korzystać z oczyszczalni przydomowych bądź zbiorników bezodpływowych i ponosić wysokie koszty ich opróżniania i konserwacji. Podłączenie do sieci kanalizacyjnej znacząco zmniejszy koszty ponoszone przez właścicieli nieruchomości i poprawi standard ich życia.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 04 maja 2015 - 15:41:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

2 i 3 maja w Goleniowie

04.05.2015e-m.jpg GOLENIOW.PL 2 maja jest Dniem Flagi, świętem państwowym. Wciągnięcie flagi państwowej na maszt przed Urzędem Gminy i Miasta odbyło się w obecności burmistrza Roberta Krupowicza i w asyście kompanii honorowej wystawionej przez 3 Batalion Logistyczny z Glewic.

Zgromadzeni na placu przed UGiM z towarzyszeniem orkiestry Wood & Brass Band przemaszerowali następnie na Planty, gdzie odbył się krótki koncert orkiestry, a po nim wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Obchody rocznicy Święta Konstytucji 3 Maja rozpoczęły się od udziału władz gminy w patriotycznej mszy w kościele św. Katarzyny i złożenia kwiatów pod tablicą wmurowaną w ścianę kościoła. W południe w asyście kompanii honorowej wystawionej przez wojsko i z towarzyszeniem pocztów sztandarowych złożono kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości na Placu Rotmistrza Pileckiego. We wszystkich trzeciomajowych uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele władz Goleniowa i spora grupa mieszkańców gminy.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 04 maja 2015 - 15:37:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Niemiec ukradł polską flagę

04.05.2015a-m.jpg GOLENIOW.PL Nietypowe zdarzenie miało miejsce 1 maja około godz. 17. Przy Pomniku Niepodległości zatrzymał się mercedes na niemieckich numerach, wysiadła z niego dziewczynka, która wzięła jedną z flag umieszczonych przy pomniku i podała kobiecie siedzącej obok kierowcy. Flaga została wystawiona przez szyberdach, a kierowca ruszył ulicą Konstytucji 3 Maja z powiewającą polską flagą.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu, ustalono numer rejestracyjny samochodu. Kilka minut później na komendę Straży Miejskiej zgłosił się mieszkaniec Goleniowa, który zwrócił uwagę kierowcy samochodu na niestosowność zachowania.

Zdarzenie zostało zgłoszone policji.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 04 maja 2015 - 14:30:04  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Lesja w Filharmonii

04.05.2015f-m.jpg GOLENIOW.PL W najbliższą niedzielę o godz. 17.00 w szczecińskiej Filharmonii odbędzie się koncert pod tytułem "Kolory Szczecina".

Pomysłem organizatorów jest zbliżenie i pokazanie mieszkańcom Szczecina kultury mniejszości narodowych, zamieszkujących w tym mieście. Ambasadorką kultury ukraińskiej będzie Lesja Szulc - lwowianka z pochodzenia, goleniowianka z wyboru.W towarzystwie symfonicznej orkiestry szczecińskiej Filharmonii, Lesja zaśpiewa utwór, z którym została laureatką międzynarodowych konkursów muzyki folkowej w Polsce, takich jak "Nowa Tradycja" Polskiego Radia Dwójka oraz " Mikołajki Folkowe" w Lublinie, gdzie również zdobyła nagrodę dla najlepszej wokalistki.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 04 maja 2015 - 14:27:29  ::  Czytaj/Komentuj: 0

niedziela 03 maj 2015
Ustawa 1066 zostanie uruchomiona?

Ustawa 1066 zostanie uruchomiona na wybory?Ustawa zakłada możliwość udziału zagranicznych funkcjonariuszy we wspólnej operacji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, prowadzonych przez funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu lub Państwowej Straży Pożarnej.   To ma być zabezpieczenie na wypadek, gdyby wybory 10 maja nie zostały rozstrzygnięte na korzyść Bronisława Komorowskiego.   Informacje na temat tego rzekomego stanu wojennego nowego typu pojawiają się już od kilku dni. Ma do tego dojść rzekomo 15 maja bieżącego roku. Na forach i blogach kolportowana jest informacja wedle której komendanci policji i inni urzędnicy państwowi wyższego szczebla, otrzymali już specjalne koperty z opisem "Operacja Kraj 2015". Ma to być rzekomo plan zapasowy na wypadek gdyby wybory poszły niezgodnie z planem – argumentuje jeden z portali.
Więcej mozna przeczytać na -LINK-

Kochani czy nie widzicie co się dzieje? Nawet komuniści bali się poprosić Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich ( dla niewtajemniczonych Rosja Sowiecka), gdy w Polsce robotnicy strajkowali. Pamiętacie jeszcze te czasy? Przecież to było tak niedawno!
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  niedziela 03 maja 2015 - 23:57:07  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kukiz mocno o armii, emigracji i eksterminacji Polaków

Znalezione obrazy dla zapytania kukiz zdjęciaBo jak można nazwać wypędzenie z Polski 3 milionów Polaków.Armia w rozsypce oni płodzą 7 nowych generałów. Posłuchajcie co do powiedzenia ma Paweł Kukiz, a zrozumiecie. Co mamy do stracenia? Już nic! Co mamy do zyskania? Wolną, bogatą i bezpieczną Polskę. Kto tego nie widzi, ten jest ślepcem poruszającym się we mgle po omacku.
Posłuchajcie nagrania na -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  niedziela 03 maja 2015 - 23:40:13  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 02 maj 2015
Głosujcie na Korwina&Kukiza nawet jak ich nie lubicie. Pożegnaj duet Bronek&Duda

Jeśli zamierzacie w wyborach oddać pusty głos to znaczy, że macie pustą głowę. Pusty głos nie jest formą sprzeciwu, liczony jest jako nieważny. Równie dobrze w wyborach samorządowych worki z źle wypełnionymi kartami mogły pochodzić od „antysystemowców” pragnących wyrazić sprzeciw wobec obecnej klasy politycznej.

W pełnej puli wygląda to tak, że albo wybory są fałszowane albo ludzie to skrajni debile, którzy nie potrafią wypełnić karty. Więc jeśli nie chcesz być uznany za jełopa, który nie potrafi wstawić krzyżyka przy odpowiednim nazwisku, to zagłosuj na Kukiza lub Korwin-Mikkego, nawet jeśli się z nimi nie zgadzasz.
Dlaczego? Ano dlatego, że popierając ten duet walisz młotkiem w mur jaki wybudowała wokół siebie zabetonowana polska scena polityczna.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  sobota 02 maja 2015 - 22:19:03  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 320 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 437 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 334 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2529 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2770 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 269913


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Online
Gości: 9
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 7
Użytkowników: 632, Najnowszy: asukoq

Ogłoszenia
Sprzedam
Więcej ogłoszeń (0)
Kupię
Darecki-email-
18 lut : 03:53
Kupie wojskowe stare odznaczenia Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047
ATERIMA MED-email-
13 lut : 14:28
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski.

Opieka nad seniorem z chorobą nerek
Miejsce pracy: Niemcy, Aachen

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
Do opieki jest senior z chorobą nerek (niewydolnością). Pan ma 81 lat, jest osłabiony, spędza w pozycji leżącej większość dnia, ale potrafi chodzić samodzielnie. Senior odwiedzany jest codziennie przez Pflegedienst oraz jest regularnie dializowany, jest osobą sprawną umysłowo. Potrzebna jest pomoc seniorowi w codziennym życiu, przygotowanie posiłków, wymiana pieluchomajtek, robienie zakupów. Pan bardzo dużo czyta, również codzienną prasę, którą trzeba mu dostarczać. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, bardzo dogodna lokalizacja. Na miejscu jest Internet.
Wymagane kwalifikacje:
• dobra znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy
• empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej
Naszym pracownikom zapewniamy:
• legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży
• sprawdzone i pewne miejsca pracy
• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki
• stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami)
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.2046 sek., 0.0457 z tego dla zapytań.