Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]

[News] Porzucone szczeniaki
Autor: kamikaze dnia 28 lut : 13:04
Oczywistym jest że kogoś komu mimo wszystko los ty [ more ... ]

[News] Troć Iny 2014
Autor: kamikaze dnia 06 sty : 16:20
Tego rodzaju widowisko powinno być zakazane, podob [ more ... ]

[News] Ostatni dzwonek na „zimówki”
Autor: admin dnia 27 lis : 14:35
Całkowicie się , z poprzednikiem zgadzam . Nie roz [ more ... ]

[News] Ostatni dzwonek na „zimówki”
Autor: kamikaze dnia 27 lis : 09:32
Typowo letnie opony to przesada ale są rodzaje opo [ more ... ]

[News] 2013 XXV Goleniowska Mila Niepodległości i Bieg Gaz-System S.A. na 10 km - wyniki biegów
Autor: kamikaze dnia 14 lis : 21:13
a jak się ma klasyfikacja medalowo/rocznicowa z ok [ more ... ]

[News] Gdzie z tym ryjem !
Autor: kamikaze dnia 06 lis : 09:08
Jest to też efekt złej gospodarki leśnej która pol [ more ... ]

[News] Jeszcze nie skończone a już niszczone
Autor: kamikaze dnia 06 lis : 08:58
W imieniu szerokiego grona mieszkańców apeluję do [ more ... ]


wtorek 03 kwiecień 2012
Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla Goleniowa!

fundacjamuszkieterowlogo.jpg 231 – to kod przypisany dla Goleniowa w trzeciej edycji ogólnopolskiego konkursu „Zagłosuj na Swoje Miasto”, który ruszy już 10 kwietnia.

Wysyłając go możesz zadecydować o lokalizacji kolejnego placu zabaw Muszkieterów.


W ramach plebiscytu sms-owego mieszkańcy miejscowości, w których znadują się sklepy Intermarché
i Bricomarché, wybiorą bowiem dwie lokalizacje, w których powstaną place zabaw, ufundowane przez Fundację Muszkieterów. Głosowanie potrwa do 31 maja. 

 

W tym roku konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto” zorganizowany zostanie, w ramach kampanii społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterów”, już po raz trzeci. W ramach tej edycji, w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Fundacja Muszkieterów ufunduje kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw. Każdy o wartości blisko 30 tys. zł.

 

Mieszkańcy oraz sympatycy Goleniowa mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS o treści PLAC231 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

 

-Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców Goleniowa do udziału w konkursie i głosowaniu na swoje miasto. Dzięki Waszym głosom Goleniów może być kolejnym miastem, w którym ufundowany przez Muszkieterów plac zabaw, umili życie jego najmłodszym mieszkańcom – podkreśla Marek Feruga, Prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 03 kwietnia 2012 - 14:07:25  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 31 marzec 2012
Wybieramy najżyczliwszego goleniowianina

thumb_30.03.2012a.jpg GOLENIOW.PL Wzorem ubiegłych lat Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna ogłosiła plebiscyt "Najżyczliwszy Goleniowianin 2012". Zgłoszenia kandydatur do tego tytułu wraz z uzasadnieniem przyjmowane będą do 28 kwietnia 2012 roku.

Wybór najżyczliwszego goleniowianina organizowany jest po raz siódmy. Kto w tym roku na ten sympatyczny tytuł zasłuży, okaże się 8 maja podczas obchodów Dnia Bibliotekarza. Wśród osób, które złożą prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy wylosowany zostanie rower.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 31 marca 2012 - 00:12:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

"Piątka" od września niepubliczna

thumb_30.03.2012.jpg GOLENIOW.PL Mimo wniosków o zdjęcie z porządku obrad, odesłania projektu do ponownego rozpatrzenia oraz odrzucenia go, radni na sesji 28 marca 2012 roku przyjęli uchwałę w sprawie likwidacji Przedszkola Publicznego Nr 5 "Misiowe Przedszkole". Za jej przyjęciem głosowało 10 radnych, 8 było przeciw, od głosu wstrzymało się 3.
W miejsce zlikwidowanego przedszkola samorządowego, od dnia 1 września będzie funkcjonowało przedszkole niepubliczne, prowadzone przez osobę fizyczną. W drodze otwartego konkursu 16 marca 2012 roku wyłoniono organ prowadzący - będzie nim obecna dyrektorka przedszkola Katarzyna Roszko. Nowy organ prowadzący na mocy uchwały zobowiązany jest do zapewnienia obecnym wychowankom przedszkola kontynuowania wychowania przedszkolnego w przedszkolu niepublicznym. Rodzicom, którzy nie zechcą, by ich dzieci realizowały roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu niepublicznym (dot. to dzieci pięcio- i sześcioletnich), gmina zapewnia możliwość skorzystania z oferty innych publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 31 marca 2012 - 00:09:44  ::  Czytaj/Komentuj: 1

piątek 30 marzec 2012
Kościół w namiocie. "Dziwadło, pośmiewisko". Bez zezwolenia, ale zbudowali

GŁOS SZCZECIŃSKI Pomiędzy ulicami Turystyczną i Wycieczkową Czarnej Łące koło Goleniowa wbrew decyzji starostwa w kilka godzin postawiono kościół. Nietypowy, bo nie murowany. Przypomina wielki namiot. Co to ma być? Wygląda jak piwny pawilon. Brakuje tylko znaczka Żywca – śmieją się mieszkańcy, którym nietypowy namiot postawiono tuż przed oknami.

Halę przypominającą kształtem kościół postawiono na wniosek proboszcza Parafii Przemienienia Pańskiego w Załomiu. Działkę pod kościół oddał w ofierze jeden z mieszkańców Czarnej Łąki.

– W wypadku straciłem dłoń, przyszyli mi ją, normalnie mogę nią poruszać. Tylko Bogu to zawdzięczam. Chciałem mu się jakoś odwdzięczyć – tłumaczy pan Stanisław. – Mogłem tę działkę sprzedać, ale oddałem ją kościołowi. Nie chcę za to żadnej chwały. Teraz stoi tu ta piękna hala. Jest jednak tylko tymczasowa. Później postawią tu murowaną salkę, stołówkę i kapliczkę. Wreszcie dzieci ze wsi będą miały się gdzie podziać. Mieszkańcy Czarnej Łąki pewnie będą zadowoleni.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 30 marca 2012 - 23:33:37  ::  Czytaj/Komentuj: 0

17-latek usłyszał 19 zarzutów. Włamywał się i kradł

GŁOS SZCZECIŃSKI Goleniowska policja zatrzymała 17- latka, który od dwóch lat dokonywał kradzieży i włamań. Działał na terenie powiatu goleniowskiego. Wpadł przez przypadek. Policjanci namierzyli go prowadząc zupełnie inną sprawę.

Łupem 17- latka padały kable miedziane, elektronarzędzia i telefony komórkowe.

- Włamywał się do pomieszczeń gospodarczych, altanek, mieszkań - wyliczają goleniowscy policjanci. - Do pomieszczeń wchodził po uprzednim wybiciu szyb lub wyważeniu drzwi. Skradzione rzeczy sprzedawał na skupie złomu lub w komisie. Do tego procederu angażował przypadkowe osoby.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 30 marca 2012 - 23:29:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 28 marzec 2012
Zastała pusty grób matki. Jedna z sióstr wywiozła zwłoki

GŁOS SZCZECIŃSKI 20 lat na cmentarzu znajdował się nagrobek pani Antoniny. Kiedy rodzina przyszła odwiedzić zmarłą, zastała pusty dół. Okazało się, że to jedna z sióstr kazała wywieźć zwłoki.
Można zawału dostać, kiedy widzi się tylko rozkopaną ziemię – przyznają dzieci pani Antoniny B. (nazwisko do wiadomości redakcji) – Człowiek myślał, że mu się to śni albo, że zwariował. Jak w horrorze.

Rodzina zmarłej w 1992 roku kobiety regularnie odwiedzała nagrobek. Dwoje rodzeństwa mieszka w Nowogardzie, jedna z sióstr w Warszawie, kolejna w Goleniowie. – Właściwie cała nasza rodzina, z nielicznymi wyjątkami, spoczywa właśnie na nowogardzkim cmentarzu, dlatego groby są regularnie odwiedzane.

Dopiero dochodzenie wśród najbliższych, rozpytywanie u zarządcy cmentarza, naprowadziło rodzinę na jakiś trop.

– Jednak to wcale nie było łatwe, bo zarządca oznajmił, że wszelkie pozwolenia z sanepidu były, a osoba, która dokonała ekshumacji zastrzegła anonimowość. Zresztą w tej sytuacji niektórym nie zależało na ujawnieniu prawdy, bo na ekshumacji można zarobić – mówią dzieci pani Antoniny.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 28 marca 2012 - 01:40:14  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Oskarżony o zgwałcenie i usiłowanie zabójstwa 9-latki usłyszy dziś wyrok?

GŁOS SZCZECIŃSKI Grozi mu dożywocie. Oskarżony to Ryszard D., mieszkaniec podnowogardzkiej wsi. Według prokuratury dwa lata temu zgwałcił i usiłował zabić 9-letnią sąsiadkę.
Odpowiada też za domniemany gwałt sprzed lat na niepełnosprawnej przyjaciółce. Dziś może zapaść wyrok. Część procesu toczyła się za zamkniętymi drzwiami ze względu na dobro nieletniej.

W procesie wyjaśnienia składała m.in. Joanna A., była dziewczyna oskarżonego. Jest niepełnosprawna. Twierdzi, że kilka lat temu mężczyzna ją zgwałcił. Mają wspólne dziecko, choć Ryszard D. nie przyznaje się do niego.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 28 marca 2012 - 01:38:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Pokochaj pieska lub kotka - one czekają na ciebie

tozgol.jpg Towarzystwo Opieki nad ZwierzętamiKoło w Goleniowie serdecznie zaprasza wszystkich na

DZIEŃ OTWARTY W PRZYTULISKU DLA BEZDOMNYCH PSÓW

Adres: MIĘKOWO 11F w dniu 31.03.2012 r. /sobota/ od 10.00 do 14.00

Tego dnia będzie możliwa natychmiastowa adopcja oznakowanego i zaszczepionego psa.

Może to właśnie tam znajdziesz czworonożnego przyjaciela na całe życie!

pinia_010.jpg                               JAk na przykład piękną i młodą sunie Pinię

Tel. 664 958 525 lub 669 392 370


Wiecej informacji na stronie

http://goleniow-blogdlazwierzat.blogspot.com/


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 28 marca 2012 - 00:09:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 27 marzec 2012
Okno życia w Goleniowie

thumb_27.03.2012b.jpg GOLENIOW.PL W poniedziałek, 26 marca 2012, w goleniowskim Szpitalu Powiatowym uruchomione zostało okno życia. Znajduje się po prawej stronie bramy wjazdowej na przyszpitalny teren.
Okna życia uruchamia się po to, aby niechciane dzieci nie były porzucane gdziekolwiek, ale szybko znalazły odpowiednią opiekę i szansę na życie w rodzinie. Po zostawieniu dziecka w oknie wystarczy włączyć sygnał, aby zajął się nim personel szpitala. Potem dziecko trafi do adopcji. Uroczystego poświęcenia goleniowskiego okna życia dokonał Metropolita Szczecińsko-Kamieński arcybiskup Andrzej Dzięga. Oby nigdy nie było używane.


informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 27 marca 2012 - 23:45:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Marsz dla Jezusa

thumb_27.03.2012a.jpg GOLENIOW.PL Organizowane przez parafię pw. św. Katarzyny "Marsze dla Jezusa" na stałe już wpisały się w goleniowską tradycję obchodów Niedzieli Palmowej.

Podobnie jak w latach poprzednich, Marsz rozpocznie się na Plantach, skąd ze śpiewem i palmami wierni przejdą do kościoła św. Katarzyny, w którym po mszy przeprowadzony zostanie konkurs na najbardziej okazałą palmę. Zbiórka na Plantach 1 kwietnia 2012 roku o godz. 11.15.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 27 marca 2012 - 23:41:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 4
unikalnych: 4

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 417734
unikalnych: 207225

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 745998
unikalnych: 304287

Online
Gości: 4
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 538, Najnowszy: igraska

Ogłoszenia
Sprzedam
LT-email-
08 kwi : 01:01
Naprawa Komputerów i laptopów

http://www.goleniow.net.pl/img/reklama0001.jpg


Oferujemy usługę naprawa laptopów w zakres której wchodzi:

Naprawa laptopów większości popularnych marek (ACER, HP, ASUS,

Fujitsu-Siemes, Packard Bell, BENQ, ARTISTO i wiele innych).
Naprawa laptopów z uszkodzonymi płytami głównymi.
Naprawa laptopów po zalaniu.
Naprawa laptopów po upadku.
Wymiana uszkodzonych elementów (Matryce, Klawiatury, Obudowy)
Reballing oraz wymiana układów BGA

A tak że naprawy laptopów z wieloma innymi usterkami.


Skup uszkodzonych Laptopów na części


LIT P.H.U. z tyłu kina Wisła
ul. Konstytucji 3-go Maja 16
72-100 Goleniów
tel. 918865605, 501856599
GG 1047682
SSW Stargardinum-email-
07 kwi : 15:08
Nie będziemy namawiać! Nie będziemy przekonywać!
Ponieważ tych, którzy znają markę Teichert&Partners nie trzeba do niej przekonywać.
A tych, którzy nie mieli jeszcze okazji jej poznać - zapraszamy do nadrobienia zaległości.

Teichert&Partners od wielu lat współpracuje z naszymi uczelniami realizując unikatowe studia podyplomowe.
Od tego roku Stargardzka Szkoła Wyższa Stargardinum oraz Teichert&Partners OGŁASZAJĄ NABÓR NA STUDIA PODYPLOMOWE W STARGARDZIE SZCZECIŃSKIM!

Do wyboru dwa prestiżowe kierunki studiów:

PSYCHOLOGIA W BIZNESIE
http://www.cb.szczecin.pl/dla-kandydata/studia_podyplomowe/teichertpartners/psychologia-w-biznesie

oraz

MENEDŻER ZASOBÓW LUDZKICH
http://www.cb.szczecin.pl/dla-kandydata/studia_podyplomowe/teichertpartners/menedzer-zasobow-ludzkich

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ NA STUDIA ROZPOCZĘTE!
MIEJSCE: Siedziba Stargardzkiej Szkoły Wyższej Stargardinum, ul. Kazimierza Wielkiego 17, Stargard Szczeciński
TEL. KONTAKTOWY: 91 577 83 60

„Każdy ma wybór.
My wybieramy świadome kształtowanie własnych umiejętności.
Do takiego wyboru przekonujemy naszych klientów.”
Teichert & Partners Psychologia i biznes
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1242 sek., 0.0294 z tego dla zapytań.