Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Jeszcze chwila, a będą rosły krzaki - Planty w centrum
Autor: Margo dnia 19 maj : 22:18
I te wyschnięte tuje na dodatek

[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:23
-LINK-

[News] Nowa Droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego i alternatywna trasa nad morze
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:42
Nie należy zapominać, że Gmina wydatkowała dodatko [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Valdo dnia 03 mar : 10:11
Jak to mówią " MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Margo dnia 03 mar : 08:04
No cóż - doradca burmistrza oraz Marszałek (tak pr [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: admin dnia 01 mar : 12:56
Dodatkowo dochodzą koszty nagród , nagród jubileus [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: Margo dnia 01 mar : 12:44
Policzyłam sobie, niestety dane nie są w pełni akt [ more ... ]

[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]


czwartek 05 marzec 2015
Legioniści ukarani za patriotyczną oprawę o Żołnierzach Wyklętych

http://legionisci.com/zdjecia2/2015/1425230420.jpgKomisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Legię Warszawa karą 5 tys. zł za zachowanie kibiców podczas meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Chodzi o wniesienie na trybuny środków pirotechnicznych. Przypomnijmy, że zostały one użyte do oprawy z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.


źródło: -LINK-


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 05 marca 2015 - 10:06:06  ::  Czytaj/Komentuj: 1

NIK ujawnia aferę przy budowie gazoportu. Potwierdzają się słowa Nowaka i Parafianowicza

http://niezalezna.pl/uploads/still2015/64781906191425494164.jpgRaport Najwyższej Izby Kontroli obnaża szereg nieprawidłowości przy budowie gazoportu w Świnoujściu. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że w ujawnionych w ramach afery taśmowej nagraniach były wiceminister finansów, a od 2013 roku wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych PGNiG Andrzej Parafianowicz, w rozmowie ze Sławomirem Nowakiem otwarcie otwarcie przyznaje, że podpisane zostały niekorzystne umowy ws. budowy gazoportu w Świnoujściu i należy spodziewać się dużych opóźnień.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 05 marca 2015 - 09:52:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Pierwszy pozew wyborczy przeciwko Komorowskiemu!

http://www.ngopole.pl/wp-content/uploads/2013/06/adam21.jpgKandydydat na prezydenta RP Adam Słomka złożył wniosek w trybie wyborczym przeciwko Bronisławowi Komorowskiemu – informuje biuro prasowe Słomki.

Chodzi o nieprawdziwe i informacje dotyczące byłego posła, które pojawiły się w książce prezydenta pt. "Zwykły polski los".W tej sprawie odbył się też specjalny briefing prasowy Adama Słomki pod centralną księgarnią Wydawnictwa "Więź", które wydało publikację kandydata Bronisława Komorowskiego.Słomka skarży Bronisława Komorowskiego za słowa pojawiające się w jego książce, jakoby miał grozić mu śmiercią. Jak czytamy we wniosku:


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 05 marca 2015 - 09:45:46  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Będzie pozew zbiorowy w sprawie OFE

Będzie pozew zbiorowy przeciwko Skarbowi Państwa, ZUS i towarzystwom emerytalnym w związku z reformą OFE. Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł dziś, że powództwo w takiej formie jest dopuszczalne, choć decyzja nie jest jeszcze prawomocna, a stronom przysługuje odwołanie.

W sumie 53 osoby reprezentuje mecenas Paweł Kowalczyk, który przekonywał dziś, że przez reformę OFE doszło do wywłaszczenia obywateli a zatem oczekuje od sądu ustalenia odpowiedzialności finansowej państwa. Podkreślał, że Otwarte Fundusze Emerytalne dysponowały prywatnymi środkami obywateli na zasadzie powiernictwa. "Skoro udziały umorzono i środki przekazano do ZUS, to naszym zdaniem doszło do naruszenia konstytucyjnego prawa własności" - oświadczył Paweł Kowalczyk.
 
Sąd uznał, że pozew jest dopuszczalny, bo jest wspólna podstawa roszczeń. "Tą podstawą faktyczną jest zmiana przepisów dotyczących przekazywania składek z Otwartych Funduszy Emerytalnych do ZUS" - mówił sędzia Grzegorz Tyliński. Tłumaczył też, że w tej sprawie można mówić o roszczeniu konsumenckim, bo powodowie zawierali obligatoryjne umowy. "Był to przymus, inaczej byłoby losowanie" - powiedzial sędzia.Ale ponieważ decyzja nie jest prawomocna, sąd wstrzymał się z dalszymi czynnościami. To o tyle ważne, że pozew wnosi m.in. o skierowanie przez sąd pytania prawnego do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie reformy OFE.
 
Efektem ustawy o zmianach w systemie emerytalnym, która weszła w życie 1 lutego 2014 roku, było m.in. przeniesienie ponad połowy emerytalnych składek Polaków z OFE do ZUS. Aktywa te były warte ok. 153,15 mld złotych.
Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Ksenia Maćczak/dabr
źródło: -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 05 marca 2015 - 09:37:23  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Żałosny koniec Janusza Palikota. Klub poselski Twój Ruch przestał istnieć!

Żałosny koniec Janusza Palikota. Klub poselski Twój Ruch przestał istnieć! - niezalezna.pl"Z inicjatywy Janusza Palikota został rozwiązany Klub Poselski Twój Ruch" - poinformował na Twitterze poseł
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
Michał Kabaciński z Twojego Ruchu. "Inicjatywa Janusza Palikota" była tylko uprzedzeniem faktów: w Sejmie Palikot ma (wraz ze swoim mandatem) ledwie 16 posłów, a potrzebnych do tworzenia klubu jest 15. Teraz Twój Ruch będzie mógł co najwyżej być kołem.

W rozwiązanym klubie poselskim Twojego Ruchu było 16 osób, ale dwie z nich - Łukasz Krupa i Marek Poznański - zawiesiły pod koniec lutego swoje członkostwo w partii.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  czwartek 05 marca 2015 - 09:24:03  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 04 marzec 2015
Pijana matka opiekowała się dzieckiem

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Przed sądem rodzinnym i nieletnich odpowie 37 – letnia kobieta, która będąc pod wpływem alkoholu opiekowała się swoją 3-letnią córką. O pijanej matce poinformował policjantów ojciec dziecka. Do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie zadzwonił mężczyzna i poinformował, że jego żona jest prawdopodobnie nietrzeźwa i opiekuje się ich małą córeczką. Policjanci pojechali na miejsce. Okazało się, że 37 – latka mając pod swoją opieką 3-letnie dziecko, była kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie 3 promile alkoholu. Tyle samo miał znajomy kobiety, z którym spożywała alkohol. Dziewczynką zaopiekował się ojciec.
O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich. Jeżeli okaże się, że 37-latka swoim zachowaniem naraziła dziecko na utratą zdrowia lub życia, może jej grozić nawet do 5 lat więzienia.   

asp. Julita Filipczuk

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 04 marca 2015 - 18:52:22  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Rozgrzewka kluczem do sukcesu

Agnieszka_Dygacz.jpg Mieliście kiedyś kontuzje? Nie ukończyliście zawodów?  Odcięło wam prąd tuż po starcie? Już na samym początku biegu Wasze palce u rąk spuchły? Przyczyną mógł być brak rozgrzewki lub jej złe przeprowadzenie.

Rozgrzewka jest ważnym elementem każdej aktywności fizycznej. Odpowiednie przygotowanie organizmu do wysiłku umożliwi uzyskanie lepszych rezultatów na treningach oraz zminimalizuje ryzyko urazów. Agnieszka Dygacz, polska chodziarka, olimpijka, czterokrotna Mistrzyni Polski  zaprezentuje prawidłowy „wstęp” do treningu .

Rozgrzewka powinna być nieodłącznym elementem naszego treningu. Jednak z moich obserwacji wynika, że jest często pomijana. Najważniejsze jest to, że może nas ona ustrzec przed kontuzją. Ponadto przygotowuje stawy, mięśnie i więzadła do wysiłku. Pobudza organizm do pracy, przyśpiesza krążenie, a co za tym idzie - tętno oraz oddech. Dzięki niej możemy osiągnąć lepsze wyniki podczas treningów i zawodów, ponieważ organizm szybciej zaadoptuje się do maksymalnego wysiłku i będzie mógł pracować na dużych obrotach zdecydowanie dłużej.

Jak przeprowadzić rozgrzewkę?

Najlepiej rozpocząć od kilkuminutowego truchtu na tętnie około 120-130 uderzeń na minutę, jednak należy pamiętać, że jest to kwestia indywidualna. Korzystanie z zegarków dla biegaczy, takich jak TomTom Runner Cardio, znacznie ułatwi nam bieg o ustalonej intensywności. Jest on niezastąpiony przed zawodami, gdyż pod wpływem emocji, bądź też towarzystwa, możemy przesadzić podczas truchtu i zamiast rozgrzewki zrobić „mini zawody”.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 04 marca 2015 - 15:40:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Pękł jeden ze zbiorników gazoportu w Świnoujściu?! Czy inwestycja warta 2,5 mld zł jest obecnie bezużyteczna?

W wyniku popełnionych przy budowie wielu błędów technologicznych, pękł jeden ze zbiorników gazoportu w Świnoujściu - informuje Agencja Informacyjna Polska Press. To powoduje, że inwestycja, na którą wydano 2,5 mld zł jest obecnie bezużyteczna. Gazoport w takim stanie nie nadaje się do użytku i na pewno do końca roku nie zostanie uruchomiony. Czy mamy do czynienia z sabotażem?  

Wczoraj informowaliśmy o tym, że rząd PO-PSL próbował utajnić raport NIK na temat nieprawidłowości przy budowie gazoportu w Świnoujściu. Raport był miażdżący dla strony rządowej, która w wyniku niedostatecznego nadzoru nad inwestycją dopuściła do powstania wielomiesięcznych opóźnień, które nie dość, że generują milionowe koszty, to jeszcze istotnie zagrażają bezpieczeństwu energetycznemu kraju.To jednak nie koniec kłopotów z terminalem LNG - jak informuje Agencja Informacyjna Polska Press, na jednym ze zbiorników pojawiło się pęknięcie o szerokości 12 cm. Taka wada powoduje, że 2,5 miliarda złotych jakie wydano na tę inwestycję poszło w błoto. Gazoport w takim stanie nie nadaje się do użytku i na pewno do końca roku nie zostanie uruchomiony.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  środa 04 marca 2015 - 15:13:06  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zbieramy Podpisy na PAWŁA !
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 04 marca 2015 - 12:27:50  ::  Czytaj/Komentuj: 1

To już nie przelewki

stanczykDorota Stańczyk, członkini Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Katowicach, która odważnie ujawniła zniknięcie 130 tys. ważnych głosów na drugim protokóle tej Komisji w ostatnich wyborach samorządowych, wczoraj upoważniła mnie do publicznego przedstawienia następujących faktów.

23 lutego w środku dnia, do skromnej firmy jej ojca w Bytomiu podeszło dwóch mężczyzn. Jeden z nich pozostał na zewnątrz, a drugi wszedł do lokalu i tak powiedział do pracującego ojca: ona ma za dużego ryja. Jeśli zamknie ryja, to możemy pomóc. Następnie opuścił lokal.  Ojciec p. Doroty ustalił, iż dwaj mężczyźni wsiedli do zaparkowanego „za winklem” ciemnego osobowego auta i odjechali. 5 dni później, czyli wczoraj 28 lutego, ojciec p. Doroty rano stwierdził, że kłódki przy bramie wjazdowej i przy drzwiach posesji, na której znajduje się jego zakład, są powyginane jak jakimś łomem tak, iż nie można było ich otworzyć.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Margo  ::  środa 04 marca 2015 - 00:08:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2077 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2178 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 1399 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 1470 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 1237 0 -
 
Tematów: 131 | Posty: 165 | Odsłon: 254259


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 41
unikalnych: 12

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 807612
unikalnych: 315235

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1410210
unikalnych: 462193

Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 621, Najnowszy: seniormed

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
19 sie : 09:33
Znasz język niemiecki chociaż w stopniu podstawowym?
Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?

Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką/em Osób Starszych!

InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje sprawdzone oferty pracy dopasowane do Ciebie pod kątem doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.

Gwarantujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- odprowadzane składki w Polsce od ponad 4 tys. zł brutto
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto
- jedna czytelna umowa
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony

Kontakt: 503-102-635 lub -email-
Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony: -LINK-
Zachodniopomorska Grupa Doradcza-email-
22 sie : 14:42
Darmowy kusr angielskiego i praktyka w Irlandii
zapraszamy do udziału w projekcie "bez granic międzynarodowe doświadczenie zawodowe kluczem do aktywizacji młodych osób".
projekt skierowany do osób z województwa zachodniopomorskiego,
w wieku 18-35lat
będących bez zatrudnienia
nie uczących się w trybie dziennym.
zapewniamy
bezpłatne warsztaty i kursy językowe oraz zawodowe,
zagraniczne praktyki w Irlandii,
zakwaterowanie, wyżywienia i pokrycie kosztów dojazdu w okresie realizacji zagranicznej praktyki,
wysokiej klasy mentorów, doradców zawodowych i trenerów posiadających doświadczenie praktyczne,
serwis kawowy i obiad podczas zajęć,
bezpłatne materiały szkoleniowe
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1530 sek., 0.0348 z tego dla zapytań.