Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Ptaszki ćwierkają ... a raczej burmistrz
Autor: Margo dnia 09 paź : 19:10
Hm. może burmistrz jednak by się zastanowił nad do [ more ... ]

[News] Donos do Straży Miejskiej i Burmistrza Gminy w Goleniowie
Autor: Margo dnia 08 paź : 21:10
To straszne! Pan X spowoduje przeciążenie zwojów m [ more ... ]

[News] Pożar po uderzeniu pioruna
Autor: Margo dnia 17 sie : 14:22
Do dnia 17-08-15 r. do godz. 14:04 ani na portalu [ more ... ]

[News] Bartosz Wilk z Goleniowa nagrodzony przez ministra
Autor: Margo dnia 14 sie : 14:30
Gratuluję !

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 13 sie : 00:20
czytelnik nie wie co autor ma na myśli. Pani dwukr [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: admin dnia 11 sie : 10:58
Pani Małgorzata zapewne miała na myśli wójtów:) [ more ... ]

[News] Co czujecie?
Autor: marfi dnia 11 sie : 07:08
Soltysi zadłużyli gminy? Sołtys nie zarządza gminą [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: admin dnia 03 sie : 22:34
Sprawa opisana w poście wyżej , nabrała dalszego c [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: marfi dnia 03 sie : 13:35
Rozumię, że autor anonimu ma jakieś obawy, ale ty [ more ... ]

[News] Ludzie listy piszą burmistrz siedzi cicho
Autor: Margo dnia 01 sie : 18:20
A nie zastanowiło cię "wprawiony" dlaczego nadawca [ more ... ]


poniedziałek 28 lipiec 2014
Goleniowianin w Tour de Pologne

28,07,2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Grzegorz Stępniak, wychowanek goleniowskiego klubu kolarskiego LUKS JF Duet, wystartuje w największej w Polsce imprezie kolarskiej - Tour de Pologne.

Stępniak jeździ w zawodowej grupie CCC Polsat Polkowice, a udział w Tour de Pologne będzie jednym z jego najważniejszych startów. Z niemałymi szansami na dobrą lokatę. Jak czytamy na stronie MKS Polkowice: „Podczas pierwszych czterech stosunkowo płaskich etapów naszego narodowego touru, główne role powinni odgrywać sprinterzy. Będzie to zatem okazja dla Grzegorza Stępniaka, by zaprezentować swoje umiejętności na finiszu”.

71. Tour de Pologne, z udziałem najlepszych kolarskich teamów wystartuje 3 sierpnia, a zakończy 9 sierpnia 2014 r.; jego trasa wiedzie z północy na południe Polski. Grzegorz Stępniak wszedł w skład 8-osobowego zespołu CCC Polsat Polkowice.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 28 lipca 2014 - 17:56:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Koniec zjazdu na Dąbie z S3

28,07,2014a-m.jpg GDDKIA INFORMUJE

W dniu dzisiejszym (28.07.2014) w godzinach popołudniowych zostanie zamknięta ostatnia funkcjonująca jeszcze relacja (Świnoujście - Szczecin Dąbie) na skrzyżowaniu drogi S3 z ulicą Goleniowską.

Skrzyżowanie to zastąpił nowy węzeł drogowy Szczecin Dąbie (Tczewska) oddany do ruchu 17 czerwca tego roku. W ramach działań poprawiających płynność i bezpieczeństwo ruchu drogowego poszerzono również do dwóch pasów ruchu łącznicę na węźle Rzęśnica w relacji Szczecin – Świnoujście i zamknięto wjazd na węzeł Rzęśnica od strony Wielgowa.

Od 11 lipca bieżącego roku na skrzyżowaniu S3 z ulicą Goleniowską zamknięto wszystkie relacje poza relacją Świnoujście – Szczecin Dąbie. Obecnie również ta ostatnia funkcjonująca relacja zostanie zlikwidowana. Tym samym na drodze ekspresowej S3 zostanie zlikwidowane kolizyjne skrzyżowanie, poprawi się płynność i bezpieczeństwo ruchu drogowego. Ponadto jeszcze w tym tygodniu kierowcy będą mogli skorzystać z pasa włączenia na węźle Rzęśnica dla relacji Chociwel (DW142) – Szczecin.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 28 lipca 2014 - 17:53:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

8 kolejnych miast z usługą Vectra VOD

vectradajemywiecej.jpg Braniewo, Choszczno, Goleniów, Krosno, Modlin, Nowogard, Nowy Dwór Mazowiecki
i Skierniewice to kolejne miasta, które jutro 22 lipca zyskują nową usługę Vectra VOD (Videoon Demand – dostęp do darmowych i płatnych programów oraz filmów). Z usługi można korzystać bez konieczności jej aktywacji, a jedynie za pomocą jednego przycisku VOD na pilocie. AplikacjaVectra VOD w łatwy i intuicyjny sposób udostępnia setki filmów do wyboru, w tym nowości w kilkamiesięcy po premierze kinowej. Biblioteka zawiera pozycje najbardziej renomowanych wytwórni filmowych oraz największych polskich dystrybutorów.

Vectra VOD to dwa rodzaje materiałów:
1. Materiały darmowe – są to w większości programy z kanałów telewizyjnych, które dany abonent
ma w swoim pakiecie cyfrowym:[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 28 lipca 2014 - 17:34:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Natrętnym windykatorom mówimy stanowcze "NIE”

logo-lexnostra.png Zadłużenie Polaków z tytułu zaległych płatności wynosi już prawie 41 miliardów złotych i jest najwyższe od 7 lat. Bezduszna statystyka to jedno, a rzeczywistość to zupełnie inna sprawa – nie dość, że spora część tych długów nie ma prawa bytu, to na dodatek wielu dłużników pada ofiarą natrętnych i nieuczciwych windykatorów. Czy można się przed nimi bronić?

Chyba najbardziej obrazowym świadectwem tego, w jaki sposób w Polsce odzyskuje się długi, jest – znana zresztą od lat – sprawa tak zwanego sądu elektronicznego. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że olbrzymi odsetek wydawanych przez tę instytucję nakazów zapłaty nie ma żadnego uzasadnienia: są "masowo produkowane” na podstawie albo dawno już przeterminowanych (zgodnie z obowiązującym prawem) wierzytelności, albo też wierzytelności błędnie (lub "złośliwie”) przypisanych danemu dłużnikowi przez firmy windykacyjne. Częste jest też ściganie wierzytelności – delikatnie mówiąc – o co najmniej "dyskusyjnym” statusie. Problem w tym, że w przypadku "postępowania elektronicznego” w zasadzie żadna dokumentacja nie jest przez sąd weryfikowana, zaś dłużnik praktycznie nie ma możliwości obrony.

To jedna strona medalu. Drugą są natrętni i nieuczciwi windykatorzy, którzy masowo wykorzystują nieświadomość dłużników i ich nieznajomość prawa. Zastanówmy się zatem krótko co wolno, a czego nie wolno windykatorowi i w jaki sposób można bronić się przed jego nieuczciwymi działaniami.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 28 lipca 2014 - 16:34:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 23 lipiec 2014
Mammobus w Twojej miejscowości! Zbadałaś się już? Zachęć przyjaciółkę!


16.07.2013a-m.jpgPołowa Kobiet uprawnionych do bezpłatnego badania mammograficznego w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi wciąż nie skorzystała z możliwości zyskania spokoju o swoje zdrowie. Jeśli  jesteś w grupie, która już się przebadała,  bądź ambasadorem profilaktyki, zachęć swoje przyjaciółki do zgłoszenia się na badanie! Jeśli jeszcze się nie badałaś – przyjdźcie na badanie razem!
Mammografia to najważniejsze badanie diagnostyczne w kierunku wykrycia raka piersi. Ponieważ jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród kobiet dojrzałych, można powiedzieć, że mammografia to najistotniejsze badanie, któremu świadoma kobieta powinna się regularnie poddawać.
Niektóre kobiety nie zdają sobie sprawy z tego, jak istotna jest regularna kontrola i profilaktyka, która umożliwiając wczesne wykrycie zmian nowotworowych, pozwala na ich niemal 100% wyleczenie. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w propagowanie wspomnianego Programu w swoim najbliższym otoczeniu!


Mammografię można będzie wykonać 5 sierpnia w Stepnicy
przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym ul. B. Krzywoustego 4Nie dostała Pani imiennego zaproszenia na badanie? Nie szkodzi, jeśli jest Pani w wieku pomiędzy 50 a 69 rokiem życia (roczniki 1945 – 1964) i w ciągu dwóch lat nie miała Pani wykonywanej mammografii, przysługuje Pani bezpłatne badanie. Zachęcamy do rejestracji!
Aby nie musiały panie czekać w kolejce przy mammobusie, rekomendujemy wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 2 444. Call Center czynne jest 7 dni w tygodniu. Informacje o badaniach dostępne również na stronie internetowej -LINK-


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 23 lipca 2014 - 17:44:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Schody, schody, schody...

23.07.2014a-m.jpg GOLENIOW.PL W ubiegłym tygodniu zakończony został remont schodów prowadzących z ulicy Grunwaldzkiej do ulicy Młynarskiej (9 stopni) oraz do Gimnazjum nr 1 (33 stopnie i 2 podesty).
Wykonane zostały z żelbetowych płyt, antypoślizgowych i odpornych na ścieranie, a mury przy schodach wyłożone zostały nowymi płytami; zamontowano też poręcze. Dla porównania – schody przed remontem. Wykonawcą zadania była firma RYBBUD ze Szczecina. Koszt – 86.840 zł.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 23 lipca 2014 - 17:30:26  ::  Czytaj/Komentuj: 1

11 i 12-latek ukradli w sklepie... prezerwatywy

logokpp1.jpg
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Goleniowscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 11 i 12-letniego chłopca, którzy dokonali kradzieży w sklepie „Biedronka” . Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie łup młodych złodziejaszków – chłopcy ukradli po dwie paczki prezerwatyw.

Funkcjonariusze z Goleniowa interweniowali w sprawie nietypowego zgłoszenia. Ochrona jednego ze sklepów ujęła 11 i 12-letniego chłopca, którzy usiłowali ukraść po dwa opakowania prezerwatyw. Chłopcy jednak nie zamierzali zapłacić za towar. Liczyli, że uda im się uniknąć zatrzymania, ale kiedy usiłowali zbiec z łupem ze sklepu, zostali ujęci przez ochronę. Chwilę później na miejsce przyjechała załoga policji, która po wykonaniu niezbędnych czynności, przekazała młodych sprawców rodzicom. Skradziony towar w nienaruszonym opakowaniu wrócił na sklepowy regał.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 23 lipca 2014 - 17:22:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Uroki Goleniowa

22.07.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Kiedy późną jesienią ubiegłego roku dobiegała końca realizacja projektu „Otwarte Bramy”, trudno było sobie wyobrazić, jaki efekt przyniesie. Bo też i pora roku temu nie sprzyjała... Ale w końcu możemy sami ocenić, że zmiana wyszła nam na lepsze.

Pojawiały się głosy, że centrum miasta zamieni się w betonową pustynię, a nowe drzewa, krzewy i rośliny, które w miejsce starych posadzono, były zbyt małe i bez liści, aby pokazać się w całej krasie. Teraz już możemy docenić uroki trasy spacerowej od Gimnazjum nr 1 i parku przy ul. Kilińskiego, przez promenadę nad Iną i skwer wzdłuż ulicy Kościuszki po Planty, a malkontentów zdecydowanie ubyło. Goleniowianie chwalą zmiany jakie w centrum miasta zaszły i chętnie w urządzonych na nowo miejscach przebywają. Najbardziej zadowolone są dzieci (i te małe, i większe) – w ramach projektu powstały bowiem dla nich dwa atrakcyjne place zabaw, na których nawet w niepogodę chętnych do korzystania z zamontowanych tam urządzeń nie brakuje.
[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 23 lipca 2014 - 17:20:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 22 lipiec 2014
BOMBA w Urzędzie Skarbowym w Goleniowie

GOLENIOW.PL Ponad godzinę nie pracowały dzisiaj (22 lipca 2014 r.) Urząd Skarbowy oraz Urząd Gminy i Miasta. To skutek niewybrednego żartu.

Przed godz. 10.00 Urząd Skarbowy poinformowany został e-mailem o podłożeniu ładunku wybuchowego. Ponieważ mieści się w tym samym obiekcie co Urząd Gminy i Miasta, informację tę przekazano burmistrzowi. Zarządzono ewakuację wszystkich pracowników i interesantów znajdujących się w budynku, powiadamiając jednocześnie policję i straż pożarną. Wszystkie pomieszczenia w obu urzędach zostały skrupulatnie przeszukane, ale ładunku wybuchowego nie znaleziono. Po godz. 11.00 oba urzędy wznowiły pracę.

Trwa ustalanie sprawcy fałszywego alarmu22.07.2014a.jpg

informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów -LINK-


Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 22 lipca 2014 - 15:06:04  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 18 lipiec 2014
Nowy sołtys Wierzchosławia

18.07.2014b-m.jpg GOLENIOW.PL Od wczoraj (16 lipca 2014 roku) sołectwo Wierzchosław ma nowego sołtysa. Został nim pan Jacek Ruciński.
Zebranie w sprawie odwołania dotychczasowego sołtysa (funkcje tę pełniła pani Halina Orzechowska) i wyboru nowego zwołane zostało na wniosek mieszkańców Wierzchosławia. Podpisało się pod nim 81 osób spośród 196 uprawnionych do głosowania. W zebraniu uczestniczyły 42 osoby. Po odwołaniu dotychczasowego sołtysa (wszyscy obecni byli za), przeprowadzono wybory nowego. Zgłoszony został jeden kandydat – pan Jacek Ruciński. W głosowaniu tajnym poparło go 41 osób, jedna była przeciw. Pierwsze gratulacje nowemu sołtysowi złożył, wręczając mu jednocześnie tablicę informacyjną „Sołtys”, zastępca burmistrza Henryk Zajko.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 18 lipca 2014 - 14:07:09  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 485 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 1148 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 1196 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 802 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 928 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 229507


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

fary.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 62
unikalnych: 16

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 691493
unikalnych: 284394

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1208955
unikalnych: 414068

Online
Gości: 5
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 1
Użytkowników: 603, Najnowszy: altran

Ogłoszenia
Sprzedam
SBAEuro-email-
23 lis : 12:52
Przepakowywanie mleka w proszku w zakładzie na terenie Holandii.

Wymagania:
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Duża dbałość o higienę osobistą i otoczenia pracy.
-Duża dbałość o narzędzia pracy
-Motywacja do pracy zmianowej wymagającej dużej siły fizycznej

Oferujemy:
-Transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zakwaterowanie
-Obsługę kadrowo-administracyjną

Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: -email- w tytule maila : Pracownik produkcji w Holandii
Teamvikaren-email-
23 lis : 14:58
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680), poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Magazynu.

Praca w okresie 26.11-20.12
NAJLEPSZA STAWKA NA RYNKU od 12zł-15,50 zł/h na rękę!
Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy

Oczekujemy:
- dyspozycyjności w terminie 26.11-20.12
- sumienności i zaangażowania
- możliwość własnego dojazdu do miejsca wykonywania zlecenia mile widziana!


ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Antidotum Agencja Zatrudnienia-email-
24 lis : 15:37
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Główny Księgowy/Główna Księgowa

Nr ref. glk/loz/2015
Miejsce pracy: Łozienica

Zadania:
- prowadzenie pełnej księgowości,
- kontrola przepływów środków pieniężnych,
- rozliczanie i sporządzanie deklaracji VAT i VAT-UE,
- prowadzenie kadr firmy - prowadzenie teczek osobowych, naliczanie wynagrodzeń, ewidencja urlopów.

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość przepisów prawa pracy,
- znajomość zagadnień księgowych w spedycji i transporcie międzynarodowym,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- dokładność oraz rzetelność.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym) na pełen etat,
- atrakcyjny pakiet socjalny,
- pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin (między godz 7:00 a 17:00, do ustalenia z pracodawcą).
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1542 sek., 0.0404 z tego dla zapytań.