WiadomośćPoznaj Swojego Posła - Michał Jach - PIS OW 41
(Kategoria: Wywiady)
Dodane przez admin
czwartek 10 listopada 2016 - 00:52:51


Poznaj Swojego Posła to cykl wywiadów z posłami, którego naczelną ideą jest przybliżenie każdemu wyborcy Posłów na Sejm RP, z danego Okręgu Wyborczego.

Do dzisiejszej rozmowy zaprosiliśmy Posła RP Michała Jach ze Stargardu.  

Redakcja Goleniow.net.pl zaprasza na kolejne spotkania z naszymi reprezentantami w Sejmie.

Pragniemy Widzom przedstawić bliżej osoby Posłów, aby każdy wyborca mógł bardziej poznać nie tylko poglądy ale i samą przedstawianą w wywiadzie postać.

W dniu dzisiejszym do rozmowy zaprosiliśmy Posła Michała Jach (ur. 23 września 1951 w Łomży) – polski polityk, oficer Wojska Polskiego w stanie spoczynku, ekonomista, poseł na Sejm V, VII i VIII kadencji.  Prawo i Sprawiedliwość
Nota zawodowa:

Ukończył studia na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Uniwersytecie Szczecińskim (magisterium w 1994) i Manchester Metropolitan University. Był zawodowym wojskowym do czasu przejścia w stan spoczynku. Później zajmował stanowiska menedżerskie w prywatnych spółkach.

W Sejmie VIII kadencji objął funkcję przewodniczącego Komisji Obrony Narodowej.

Wywiad  z posłem został zrealizowany przez Andrzeja Bugajskiego oraz Piotra Małachowskiego z redakcji Goleniow.net - -LINK-.

Andrzej Bugajski

Zezwalamy na wykorzystanie oraz powielanie tego materiału tylko w całości, bez cięć i przeróbek w dowolny sposób z zaznaczeniem adresu www naszego portalu oraz nazwy.

Wszelkie użycie części materiału wymaga udzielenia naszej odrębnej zgody.

Nota życiorysu zaczerpnięta z Wikipedii
Źródło: Goleniów net - Portal Powiatu Goleniów
( http://www.goleniow.net.pl/news.php?extend.6401 )


Czas generowania: 0.0353 sek., 0.0017 z tego dla zapytań.