WiadomośćMajka drugi
(Kategoria: Wydarzenia sportowe)
Dodane przez admin
wtorek 06 października 2015 - 20:47:54

06.10.2015a-m.jpg GOLENIOW.PL Marcin Majka, zawodnik Klubu Strzelectwa Sportowego LOK Tarcza wywalczył drugie miejsce w finale Pucharu Polski w strzelectwie, który odbył się w Ustce w dniach 24-27 września br.

Marcin strzelał w konkurencji 60 strzałów leżąc. Konkurentów miał mocnych, całą czołówkę seniorów i juniorów. Marcin Majka jest jeszcze juniorem, co zwiększa wagę jego sukcesu.

Równolegle odbywały się Mistrzostwa Polski Młodzików; Miłosz Bakan w konkurencji 40 strzałów leżąc wywalczył tytuł wicemistrzowski i srebrny medal. Na tych samych zawodach dobrze się spisała również Zuzanna Pierko, która w konkurencji strzelania z pistoletu sportowego – 40 strzałów na 25 m zajęła 11. miejsce. Zuzanna nie jest jeszcze nawet młodziczką, można więc spokojnie czekać na jeszcze lepsze wyniki tej zawodniczki za jakiś czas.