Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Jeszcze chwila, a będą rosły krzaki - Planty w centrum
Autor: Margo dnia 19 maj : 22:18
I te wyschnięte tuje na dodatek

[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:23
-LINK-

[News] Nowa Droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego i alternatywna trasa nad morze
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:42
Nie należy zapominać, że Gmina wydatkowała dodatko [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Valdo dnia 03 mar : 10:11
Jak to mówią " MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Margo dnia 03 mar : 08:04
No cóż - doradca burmistrza oraz Marszałek (tak pr [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: admin dnia 01 mar : 12:56
Dodatkowo dochodzą koszty nagród , nagród jubileus [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: Margo dnia 01 mar : 12:44
Policzyłam sobie, niestety dane nie są w pełni akt [ more ... ]

[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]


czwartek 19 marzec 2009
NA ZDROWIE
100_2461.jpg

Reklama na jednym z kiosków na Turzynku.
ŻYCZYMY ZDROWIA !
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 19 marca 2009 - 12:59:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 18 marzec 2009
Goleniów: bycza przechadzka
KURIER SZCZECIŃSKI
Dorodny młody byczek zwiedzał w środę Goleniów. Nie niepokojony przez nikogo przeszedł przez całe miasto, po czym wybrał sobie jedno z podwórek przy ulicy Wojska Polskiego i tam się zatrzymał, już pod okiem policji.Zwierzaka zauważono na ulicy Wolińskiej. Skąd się wziął? Na razie nie wiadomo. Byczek spokojnie przeszedł przez rondo przy szpitalu, obejrzał z bliska sklep Netto i w dalszą drogę poszedł ulicą Armii Krajowej. Gabinety lekarskie go nie zainteresowały, spodobał mu się natomiast park przy ulicy Wojska Polskiego, gdzie wbiegł z wyraźnym zadowoleniem. Mniej zadowolone były grabiące liście pracownice Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, ubrane w jaskrawoczerwone kamizelki, które niespodziewany gość wyraźnie przestraszył. Byczek nie miał jednak ochoty na żadną corridę, czerwień kamizelek go nie podnieciła. Potruchtał w stronę kolejnego ronda, minął je i poszedł ulicą Wojska Polskiego. Tu wyraźnie spodobała mu się jedna z posesji, wszedł na jej podwórko i tam już został, doglądany przez patrol policji. Po południu czekał na weterynarza, który miał zdecydować o dalszym losie byczka.
 
(cm) Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Kuriera Szczecińskiego" informacja http://www.kurier.szczecin.pl
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 18 marca 2009 - 16:27:53  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Grand Prix Goleniowa w biegach przełajowych
Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goleniowie zaprasza serdecznie na Grand Prix Goleniowa w biegach przełajowych. Pierwszy bieg w tym cyklu imprez odbędzie się 22.03.2009 r. (niedziela) od godziny 11.00 przy Gimnazjum nr 2.
Więcej informacji znajduje się na naszej stronie www.osir.goleniow.pl
 

W piątek również przy Gimnazjum nr 2 odbędą się Mistrzostwa Rejonu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych. Pierwsze starty od godziny 9.00.
 


ZapraszamyAnna Harmida
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 18 marca 2009 - 15:11:44  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 17 marzec 2009
Bez prawa jazdy, ubezpieczenia i po pijaku!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL  Goleniowscy policjanci zatrzymali kierującego Fordem 30-letniego Macieja O. Nie posiadał on prawa jazdy, ubezpieczenia pojazdu, aktualnych badań technicznych a alkomat wykazał w jego organizmie 1.25 promila. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

Do zatrzymania doszło wczoraj przed godzina 20-ta na ulicy Wolińskiej w Goleniowie. Maciej O., kierował Fordem Escortem a w pojeżdzie miał jeszcze trzech młodych mężczyzn w wieku 17, 18 i 20 lat. Jak się okazało wszyscy byli pijani. Kierujący miał 1.25 promila alkoholu w organizmie a pasażerowie od 0.34 do 0.65 promila.

Kontrola wykazała również brak obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdu, brak aktualnych badań technicznych a także brak prawa jazdy przez kierującego. Pojazd został sholowany na parking strzeżony. Sprawa trafi do Sądu Grodzkiego w Goleniowie. Kierującemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 17 marca 2009 - 12:09:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 16 marzec 2009
Mosty: Armia chce miliona za rudery. Wcześniej chciała je oddać za darmo
GŁOS SZCZECIŃSKI Wojskowa Agencja Mieszkaniowa zażyczyła sobie blisko milion złotych za 16 pustostanów, które wcześniej obiecała przekazać gminie za darmo. Mieszkańcy osiedla w Mostach, w gminie Goleniów, są zawiedzeni. Liczyli, że gdy gmina przejmie wszystkie bloki, ich życie zmieni się na lepsze.Obiecanki bez pokrycia

- Jestem rozczarowany i zawiedziony decyzją agencji - mówi Andrzej Wojciechowski, burmistrz Goleniowa. - Tym bardziej, że swego czasu to właśnie dyrektor WAM ze Szczecina namawiał nas do przejęcie osiedla wojskowego w Mostach. Agencja chciała się pozbyć kłopotu, przede wszystkim dlatego, że stan budynków jest fatalny.

Kiedy po długich naradach i po analizach finansowych gmina podjęła decyzję o przejęciu osiedla, mając głównie na uwadze 18 pustostanów, WAM zmieniła zdanie.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 marca 2009 - 14:22:34  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Goleniów: kolejny przypadek sepsy
KURIER SZCZECIŃSKI U kilkuletniego chłopca chodzącego do Przedszkola nr 2 w Goleniowie wykryto sepsę. Dziecko w ciężkim stanie przebywa w szpitalu dziecięcym przy ul. Św. Wojciecha w Szczecinie.Chłopiec ostatni raz w przedszkolu pojawił się w piątek 6 marca. We wtorek 10 marca stwierdzono u niego sepsę. Inspekcja sanitarna skontrolowała przedszkole i nie stwierdziła w nim ogniska zapalnego. Na wszelki wypadek dyrektorka placówki zarządziła zwiększenie reżimu sanitarnego. Rodzice, którzy natychmiast zostali poinformowani o przypadku choroby jednego z wychowanków placówki w większości nie zrezygnowali z posyłania dzieci do przedszkola. W poniedziałek przyszła do niego prawie normalna ilość dzieci.

cm

Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Kuriera Szczecińskiego"

informacja http://www.kurier.szczecin.pl
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 marca 2009 - 14:19:23  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Przystań dla pieniędzy
KURIER SZCZECIŃSKI Kryzys nie przeszkadza na razie Stepnicy w realizacji planów inwestycyjnych. W ub.r. 1,3 mln zł gmina zainwestowała w port rybacki. W tym roku dokończy jego modernizację. Potrzeba na ten cel około 1,2 mln zł.W trakcie drugiego etapu modernizacji portu rybackiego w Stepnicy wybudowane zostaną nowe boksy rybackie, odnowie poddane będą nabrzeża i slip. Planuje się również zakup i montaż wyciągarki do łodzi. Dokończenie inwestycji w porcie rybackim jest dla gminy jednym z najbardziej kosztownych przedsięwzięć inwestycyjnych w tym roku. Więcej pochłonie jedynie rewitalizacja Kanału Młyńskiego i renowacja plaży miejskiej. Zadania te warte są około 4,5 mln zł. Obie inwestycje dofinansowane będą środkami zewnętrznymi. Renowacja plaży miejskiej i rewitalizacja Kanału Młyńskiego są na liście kluczowych projektów Regionalnego Programu Operacyjnego. Połowę środków niezbędnych do realizacji projektu zapewni UE, druga połowa pochodzić będzie z budżetu gminy.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 marca 2009 - 14:18:06  ::  Czytaj/Komentuj: 0

W tajemnicy o szpitalu
KURIER SZCZECIŃSKI Nowogard. Ostatni punkt sesji Rady Miejskiej Nowogardu omawiany był za zamkniętymi drzwiami, bez obecności publiczności. Radni rozmawiali o wynikach kontroli w tutejszym szpitalu, przeprowadzonej przez inspektorów Urzędu Kontroli Skarbowej w Szczecinie.Przypomnijmy, że kontrola stwierdziła szereg nieprawidłowości w gospodarowaniu finansami placówki. Zaliczono do nich m.in. nieopłacanie składek ZUS i PFRON za pracowników szpitala, dokonywanie zakupów z pominięciem ustawy o zamówieniach publicznych, zawieranie kontraktów z personelem medycznym bez przeprowadzania konkursów. O wynikach kontroli dyrektor szczecińskiego UKS poinformował Radę Miejską w Nowogardzie jako organ prowadzący szpital. Ta z kolei w ciągu trzydziestu dni musiała poinformować UKS o sposobie wykorzystania tej informacji lub o przyczynach jej niewykorzystania.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 marca 2009 - 14:16:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

"La Repubblica": mocna polska gospodarka broni się przed kryzysem
KURIER SZCZECIŃSKI Polską gospodarkę jako najmocniejszą wśród państw dawnego bloku wschodniego i „żywotną” mimo „histerycznych wrzasków opozycji”, przedstawia dziennik „La Repubblica” w swym poniedziałkowym dodatku ekonomicznym.Włoska gazeta zwraca uwagę na „determinację” rządu Donalda Tuska, by możliwie najszybciej wejść do strefy euro.

Według autora obszernej relacji z Polski Andrei Tarquiniego warszawskie drapacze chmur przypominają panoramę Miami. Nowe wieżowce - jak zauważa - wciąż wyrastają. „Można odnieść wrażenie, że jest się na Florydzie, w Houston czy w Szanghaju” - stwierdza.

I zauważa: „stara Europa wydaje się stąd odległa. Inwestorzy wciąż przyjeżdżają, PKB bardzo zwalnia, ale ciągle wzrasta” i „nie przekształci się w recesję, w przeciwieństwie do Pragi czy Budapesztu”.
Warszawa bowiem - podkreśla włoski publicysta, od lat relacjonujący wydarzenia w Polsce - „wciąż broni się” skutecznie przed międzynarodowym kryzysem gospodarczym i finansowym.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 marca 2009 - 14:11:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

niedziela 15 marzec 2009
Goleniów: pijany peleton
KURIER SZCZECIŃSKI Aż dziewięciu pijanych rowerzystów zatrzymała goleniowska policja w piątek i sobotę. Rekordzista, Sławomir W. z Gąsierzyna (40 lat) miał 3,17 promilna. Średnia zawartość alkoholu u pozostałej ósemki wynosiła ok. 2 promile. Zatrzymano też jednego pijanego kierowcę samochodu: Pawła F. z Goleniowa (21 lat), który kierował oplem vectra mając 0,91 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu.


Cezary MARTYNIUK


informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  niedziela 15 marca 2009 - 18:26:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 31 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 30 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 44 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2149 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2263 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 255939


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 130
unikalnych: 23

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 831693
unikalnych: 319418

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1447300
unikalnych: 467969

Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 625, Najnowszy: twojemarzenie

Ogłoszenia
Sprzedam
Małgorzata Biały-email-
30 wrz : 22:36
Dołącz do Nas i Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej.
Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami.
Dodatkowy program WITAMY z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta.
Brak minimalnej kwoty zamówienia,
Brak kar za nie złożenie zamówienia w danym katalogu.
Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.
Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie !
Dodatkowa oferta - suplementy diety - Wellness by Oriflame.
Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę.
Koal-email-
27 wrz : 09:17
Najlepsza firma szkoleniowa w Polsce - Koal zaprasza na kurs z zakresu - Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego - przewóz rzeczy, spedycja. POZNAŃ 21-24 października 2016 r.

Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, organizowane w Poznaniu w dniach 21,22,23,24 października 2016 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon).

Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego ( Unijny) , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną ( licencja transportowa, licencja spedycyjna).
Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań , również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie.

W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu.

Serdecznie zapraszamy osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji.

Wszyscy wykładowcy , a przede wszystkim Pani Viola ( patrz opinie na stronie -LINK- ) dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu międzynarodowego w ITS.

Serdecznie zapraszamy KOAL.
tel: 536 499 499
www.koal.com.pl
cena szkolenia: 1400zł
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1548 sek., 0.0442 z tego dla zapytań.