Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]


piątek 28 wrzesień 2007
Radio Eska obejmie patronat nad projektem Goleniow Game Theatre.
GGT2008.PL W czwartek przedstawiciele Radio Eska oraz organizatorów Goleniow Game Theatre spotkali się w siedzibie radia aby porozmawiać o nowym projekcie goleniowskiej młodzieży, o tym co dzieje się obecnie w Goleniowie i jak Radio Eska może wesprzeć ich działania. Efektem tych rozmów jest decyzja o objęcia przez Radio Eska patronatu medialnego nad projektem Goleniow Game Theatre.
patronat_eski_html_m5df4b595.png

Idea goleniowskiego projektu bardzo się spodobała przedstawicielom radia, którzy ponadto uznali, że warto ją wypromować. Radio ze swojej strony gwarantuje podawanie w swoich serwisach informacji, o tym co będzie się działo w Goleniowie, w trakcie realizacji tego projektu. Ustalono także warunki zorganizowania kampanii reklamowej najważniejszego wydarzenia zaplanowanego w tym projekcie, mianowicie międzynarodowego turnieju gier komputerowych. Będzie to intensywna kampania, która rozpocznie się na dwa tygodnie przed turniejem finałowym. Warto zaznaczyć, że drużyny już zaczęły zgłaszać się do eliminacji. W chwili obecnej zgłosiły się dwie drużyny jedna z Polski, druga z Czech. Termin trwania zapisów do eliminacji mija 22 listopada 2007 roku.

wiadomość nadesłana Bartosz Izbiński

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 28 września 2007 - 08:56:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Gmina mecenasem. Kościół jak nowy
KURIER SZCZECIŃSKI Niedzielna msza oficjalnie zakończyła remont zabytkowego kościoła w Miękowie. A dwa lata temu niewiele brakowało, żeby się zawalił Kościół znają wszyscy, którzy jeżdżą samochodem nad morze. Stoi w centrum wsi, tuż przy drodze, zwracając uwagę bielą pruskiego muru.
To, co ładnie wyglądało oglądane przez okna samochodu, w rzeczywistości było złudą. Obiekt wymagał pilnego remontu z powodu przeciekającego dachu i chylącej się wieży. Od 2003 roku trwały starania o znalezienie pieniędzy na remont kościoła, lecz były one bezowocne. W roku 2005 Rada Miejska Goleniowa przyznała 90 tys. zł na remont obiektu. Pierwotnie miał być to wkład własny potrzebny do starania się o środki unijne, ale w związku z odmową ich przyznania zapadła decyzja, że kościół będzie remontowany głównie na koszt gminy.
Tuż po rozpoczęciu prac okazało się, że ich zakres musi być znacznie szerszy od pierwotnie planowanego. Oprócz wymiany dachu i drewnianej kratownicy ścian konieczna była wymiana spróchniałych belek podwaliny oraz wyprostowanie mocno już przechylonej wieży.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 28 września 2007 - 08:35:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 27 wrzesień 2007
Szczęśliwie odnaleziona
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL W dniu 26 września 2007 roku około godziny 18.30 oficer goleniowskiej Policji został powiadomiony przez mieszkankę Stargardu Szczecińskiego o zaginięciu jej 71-letniej matki.Oświadczyła ona, że wybrała się z mamą na grzyby do lasu w okolice miejscowości Stawno i w pewnej chwili matka oddaliła się i stracili z nią kontakt. Przez okres około 3,5 godziny szukali ja na własną rękę, jednak kiedy powoli zbliżał się wieczór i zaczęło robić się ciemno zawiadomili Policję. Na miejsce skierowano patrol i po rozmowie z rodziną zaginionej ustalono, że prawdopodobnie może ona przebywać w rejonie miejscowości Strumiany. Rejon ten został sprawdzony przez policjantów, nawiązano kontakt z miejscowym leśniczym, który doskonale zna teren oraz straż leśną. W trakcie penetrowania leśnych duktów policjanci, po przejechaniu około 7 km na jednym z nich odnaleźli zaginioną 71-latkę, którą całą i zdrową przekazano rodzinie. Apelujemy do wszystkich grzybiarzy o zachowanie ostrożności w trakcie zbierania grzybów szczególnie ze starszymi osobami, nie oddalać się od siebie szczególnie w nieznanym dla siebie lesie. Dobrze jest także zabrać ze sobą naładowane telefony komórkowe. Dzięki szybkiej i sprawnej akcji goleniowskich policjantów oraz leśniczego i straży leśnej nie doszło do tragedii.
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów http://www.policja.goleniow.net/
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 27 września 2007 - 20:00:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Tymczasowe aresztowanie za znęcanie
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL W dniu 26 września 2007 roku Sąd Rejonowy w Goleniowie tymczasowo aresztował na okres 2 miesięcy Cezarego C. lat 50, zam. Nowogard za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną oraz dziećmi. Policjanci z Komisariatu w Nowogardzie zebrali wystarczający materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie mu zarzutów. W trakcie dochodzenia ustalono miedzy innymi, że podejrzany w okresie 4 lat będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, w trakcie których szarpał domowników za ubranie, wyrzucał ich z domu, zakłócał spoczynek nocny, wyzywał słowami wulgarnymi, groził pozbawieniem życia poprzez spalenie mieszkania i otrucia niejednokrotnie pozostawiając odkręcony gaz w kuchence, bił rękoma i kopał nogami po całym ciele, a także podczas snu domowników rzucał zapalone zapałki na pościel. Podejrzanego osadzono w Zakładzie Karnym w Goleniowie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów http://www.policja.goleniow.net/
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 27 września 2007 - 19:58:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Uwaga oszuści!!!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Na terenie powiatu goleniowskiego grasuje oszust, który oferuje do sprzedaży cukier po atrakcyjnej cenie, a po otrzymaniu pieniędzy znika bez śladu nie dostarczając zamówionego cukru. Metoda oszusta nie jest skomplikowana. Swoją ofertę kieruje przeważnie do właścicieli pasiek pszczelich, którzy potrzebują większych ilości cukru. Kilka dni temu nieznany mężczyzna zadzwonił domofonem do jednego z mieszkań w miejscowości Miękowo i powiedział że ma na sprzedaż cukier dla pszczół w cenie po 1,45 zł za kg. Mieszkanka Miękowa cukru i 30 kg mąki, bo jak się okazało miał on także w ofercie mąkę. Mężczyzna powiedział, że cukier ma w Goleniowie i zaraz załatwi transport, ponieważ nie ma samochodu. Kobieta razem z mężczyzną pojechali do Goleniowa, wysiedli przy szpitalu, gdzie miał na parkingu stać jego samochód z towarem, pokazał jej czerwony samochód i kazał czekać, bo on idzie do kolegi załatwić jakąś sprawę. Po około 15-tu minutach przyszedł i powiedział aby dała mu pieniądze, gdyż musi on zapłacić je w kasie. Kobieta dała mu 300 zł, on poszedł w stronę szpitala i dalej w kierunku ulicy Wolińskiej. Kobieta czekała przy samochodzie około godzinę czasu, jednak mężczyzna nie zjawił się. Podobnych przypadków było na terenie powiatu kilka. Osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia tożsamości lub zatrzymania oszusta proszone są o pilny kontakt z goleniowską policja pod bezpłatnym nr tel. 997 lub 112 z tel. komórkowego. Poszukiwany mężczyzna był w wieku 50-60 lat, wzrostu około 165-175cm, krępej budowy ciała, bez zarostu na twarzy, włosy krótkie, siwe z zaznaczoną łysiną czołową, ubrany był w bluzę koloru czerwonego, kamizelkę bez rękawów koloru ciemnego. Przy sobie posiadał torbę na ramię koloru ciemnego.
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów http://www.policja.goleniow.net/
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 27 września 2007 - 19:57:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

XXVII Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych
GOLENIOW.PL  W dniach 21-23 września 2007 w Oleśnicy-woj. dolnośląskie odbył się XXVII Międzynarodowy Konkurs Modeli Redukcyjnych Oleśnica 2007. W konkursie tym wzięli udział modelarze Koła Modelarstwa Kartonowego "Dragon" Goleniowskiego Domu Kultury. Członkowie koła wrócili z siedmioma medalami:
Dawid Kopacki za model amerykańskiego samolotu myśliwskiego "Helcat" , za model japońskiego samolotu myśliwskiego "Kate" i za model samochodu "Star 266";
Mirosław Baszkiewicz za model Bramy Wolińskiej;
Hubert Serdziuk za model polskiego samolotu myśliwskiego PZL-P-11c:
Wiesław Krause za model Bramy Bańskiej w Gryfinie i za model śmigłowca "Cobra".
Goleniowscy modelarze otrzymali nagrodę specjlana konkursu, a Dawid Kopacki otrzymał nagrodę specjalną Dowódcy Garnizonu Oleśnica za najlepiej wykonany model samochodu w polskich barwach wojskowych. Dawid Kopacki, Wiesław Krause, Mirosław Baszkiewicz i Sławomir Bohun brali udział w pracach komisji sędziowskiej oceniającej modele
informacja pochodzi z serwisu Gminy i Miasta Goleniów http://www.goleniow.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 27 września 2007 - 11:34:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Powołano zespół d/s Profilaktyki Zdrowia Dzieci i Młodzieży Szkolnej
NOWOGARD.PL  Wychodząc na przeciw pogarszającej się kondycji zdrowotnej dzieci i młodzieży został powołany Zespół d/s Profilaktyki Zdrowia Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W dniu 24 września 2007 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowogardzie odbyło się pierwsze spotkanie tego zespołu, które poprowadził Zastępca Burmistrza Nowogardu Artur Gałęski. W skład zespołu wchodzą przedstawiciele każdej ze szkół prowadzonych przez gminę Nowogard ( po jednej osobie wytypowanej przez dyrektora danej szkoły ), pielęgniarki szkolne, inspektor d/s zdrowia i profilaktyki alkoholowej Urzędu Miejskiego. Do współpracy zaproszono również psychologa Bożenę  Borowik, a także radnego Krzysztofa Kosińskiego. Zespół został powołany w celu zintegrowania działań promujących zdrowie, zmianę stylu życia, kształtowania środowiska szkolnego sprzyjającego zdrowiu uczniów na terenie miasta i gminy  Nowogard.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 27 września 2007 - 11:31:51  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 26 wrzesień 2007
Opłata środowiskowa 5 razy wyższa. Drożej za śmieci
KURIER SZCZECIŃSKI Od stycznia wyraźnie schudną nasze portfele. O czekającej szczecinian podwyżce cen wody i ciepła "Kurier" już informował. Więcej i to znacznie, zapłacimy także za wywóz śmieci. I nie pomoże zmiana firmy wywozowej, bo ceny drastycznie rosną w całym kraju.- Nie może być inaczej, bo ani my, ani żadna z firm zajmujących się odbiorem i unieszkodliwianiem odpadów, nie ma na to wpływu. Premier podpisał rozporządzenie i wzrasta tzw. opłata środowiskowa - tłumaczy Ronald Laska, prezes Remondis Szczecin.

Do kasy Urzędu Marszałkowskiego wnosi ją każda firma, korzystająca ze składowiska. Za tonę przywiezionych odpadów do końca roku będzie płacić 15 zł. Od stycznia - 75 zł.

- Jest to stały składnik naszych cen. Wzrost opłaty środowiskowej oznacza droższy wywóz odpadów dla naszych klientów - tłumaczy R. Laska.

Najmniej odczują to właściciele domów jednorodzinnych. Po 1 stycznia zapłacą wprawdzie ponad 30 proc. więcej, ale to i tak niewiele w porównaniu ze spółdzielniami mieszkaniowymi, dużymi wspólnotami i zarządcami.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 26 września 2007 - 23:08:34  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Będzie uczta kabaretowa
GŁOS SZCZECIŃSKI Przez dwa dni na stepnickiej plaży i w miejscowym domu kultury będą występować najlepsze grupy kabaretowe z Polski.
Od poniedziałku miłośnicy kabaretu spotykają się w Stepnicy na wspólnych warsztatach poprzedzających drugą edycję spotkań kabaretowo-teatralnych.
Cztery dni prób
Ponad 50 osób pracuje wspólnie, żeby stworzyć prawdziwe widowisko. Cztery dni prób i ćwiczeń zaowocuje w najbliższy piątek i sobotę pokazem sztuki kabaretowej w Stepnicy. - To już drugie nasze spotkania kabaretowe. Ubiegłoroczne cieszyły się sporym powiedzeniem i mamy nadzieję, że tegoroczne skupią podobną ilość gości oraz uczestników. Na Łosięwiskach spotkają się przede wszystkim kabareciarze ze Szczecina i okolic, ale nie tylko - mówią organizatorzy spotkań.

W tym roku warsztaty prowadzi Abelard Giza z Kabaretu LIMO.
- Będzie więc na pewno śmiesznie i profesjonalnie - zapewnia Michał Krzywaźnia, współorganizator imprezy. - Głównym celem warsztatów jest integracja środowiska kabaretowego, ale również przełamanie wzajemnych uprzedzeń i dystansu.

Ubiegłoroczne warsztaty zakończyły się wspólnym pokazem autorskiego programu na scenie teatralno-kabaretowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Stepnicy, zapewne w tym roku będzie podobnie.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 26 września 2007 - 23:05:23  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Turniej w Holandii
GGT2008.PL Miniony weekend owocował w nie lada wydarzenie na scenie Enemy Territory. Bowiem w holenderskim miasteczku Enschede pod szyldem Crossfire Devotii Challenge 3 odbywał się turniej LAN ET, w którym udział wzięło 21 drużyn z całego starego kontynentu walcząc w elektronicznych zmaganiach o łączną sumę 6200 euro. Podobna impreza w dniach 22-24 lutego 2008 roku zorganizowana zostanie w Goleniowie. Dla tego też dwuosobowa reprezentacja Goleniow Game Theatre udała się do 50-cio tysięcznego miasteczka, aby podpatrywać organizatorów, nabrać doświadczenia i promować goleniowski turniej, jak i sam Goleniów.Nawiązane kontakty sprawiły zapowiedź przyjazdu do Goleniowa holenderskiej telewizji internetowej i nawiązanie współpracy przy przeprowadzeniu europejskich kwalifikacji do turnieju głównego. Możliwość zdobycia doświadczenia i międzynarodowych kontaktów, a także promocji Goleniowa i goleniowskiego turnieju umożliwił burmistrz Andrzej Wojciechowski, który zarazem objął nad projektem Goleniow Game Theatre honorowy patornat. Pełną relację z turnieju Crossfire Devotii Challenge 3, jak i zdjęcia można zobaczyć na oficjalnej stronie turnieju www.ggt2008.pl.

ggt1.gif


wiadomość nadesłana Bartosz Izbiński
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 26 września 2007 - 15:12:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 141
unikalnych: 17

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 484455
unikalnych: 223761

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 868176
unikalnych: 326848

Online
Gości: 8
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 560, Najnowszy: Impuls

Ogłoszenia
Sprzedam
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. Z O.o.-email-
16 wrz : 09:48
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o., poszukuje dla swojego Duńskiego Klienta – Prime Cargo - należącego do dużej, międzynarodowej grupy logistycznej - Pracowników Magazynu na zmianę nocną.

Mile widziani Studenci.

Atrakcyjna stawka godzinowa !

Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy ( Łozienica ).
Dla osób ze Szczecina pomoc w organizacji grupowego transportu.

Praca na działach:

- Przyjęć

- Składowania

- Kompletacji

- Wydania

Oczekujemy:

- sumienności, zaangażowania

- mile widziana znajomość j. angielskiego

- uprawnienia na wózki widłowe będą atutem

Oferujemy:

- najlepszą stawkę godzinową na rynku ! 13,50 zł netto / 1h

- umowę zlecenie

- profesjonalny system szkoleń

- pracę zarówno w tygodniu jak i w weekendy
Ssw Stargardinum-email-
12 wrz : 14:52
Uniwersytet Dziecięcy Studencik


Trwa nabór na dodatkowe zajęcia dla dzieci. Zaczynamy inauguracją w październiku
a kończymy absolutorium w czerwcu. Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu. Uniwersytet prowadzony jest zgodnie z trybem funkcjonowaniem szkół wyższych. Przykładowe zajęcia: robotyka, fizyka, filozofia, ekonomia.
Rodzicu - podaruj swojemu dziecku nasz indeks! Niech dotyka, smakuje i zaznaje nowego!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Stargard - informacje i zapisy pod tel.: 91 577 83 60
Szczecin - informacje i zapisy pod tel.: 91 48 38 171
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Darecki-email-
15 wrz : 14:27
kupie stare odznaczenia polskie i zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia,mundury, rogatywki,białą bron,wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047 meil -email-
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1252 sek., 0.0345 z tego dla zapytań.