Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

anonse.jpgDyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] WPROWADZAM STAN WOJENNY !
Autor: kamikaze dnia 13 gru : 07:30
Pewnie nie wielu ludzi w tym kraju miało tak wiele [ more ... ]

[News] Może zmiany w Statucie?
Autor: Margo dnia 05 gru : 13:07
Dlaczego nie ma wizualizacji II tury wyborów na bu [ more ... ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: admin dnia 05 gru : 11:55
0,8-LINK- linkdo informacji1417776937 ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: kamikaze dnia 05 gru : 11:22
Możesz podać gwoli jasności wypowiedzi jaki promil [ more ... ]

[News] Tiry pod lupą monitoringu
Autor: Margo dnia 05 gru : 07:54
Jazda na pamięć niejednego już zgubiła, nawigacja? [ more ... ]

[News] Tiry pod lupą monitoringu
Autor: kamikaze dnia 04 gru : 16:07
Tu bym nieco polemizował, kierowcy jadą na pamięć [ more ... ]

[News] Rusz tą dupę ! 2 . Kaufland odpowiada
Autor: kamikaze dnia 04 gru : 13:39
Pismo jak pismo, napisane przez rzecznika w odpowi [ more ... ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: Margo dnia 04 gru : 13:08
I proszę - Brytyjska policja ma już pijanych kiero [ more ... ]

[News] Pijany kierowca uciekał przed policyjnym patrolem
Autor: Margo dnia 04 gru : 12:51
No i co z takim delikwentem zrobić? Ja bym go nie [ more ... ]

[News] Tiry pod lupą monitoringu
Autor: Margo dnia 04 gru : 12:47
Jak zwykle przepisy sobie, a życie sobie. Nic nowe [ more ... ]


piątek 23 listopad 2007
 Koncepcja zagospodarowania terenu przy ul. Kowalskiej w Nowogardzie
admin dnia piątek 23 listopada 2007 - 12:12:42 | Czytaj/Komentuj: 0
 Ogłoszenie!!!
admin dnia piątek 23 listopada 2007 - 11:12:06 | Czytaj/Komentuj: 0
Poszukiwania bezdomnych
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Goleniowscy dzielnicowi wspólnie z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej w Goleniowie w dniu dzisiejszym odwiedzili miejsca, gdzie z reguły przebywają bezdomni.
Sprawdzono dworzec PKP, teren okolicznych działek rekreacyjnych oraz piwnice. Kilku bezdomnych przebywało na terenie ogrodów działkowych gdzie zamieszkują w altankach. Oferowano wszystkim pomoc w postaci umieszczenia ich w Ośrodku dla Bezdomnych znajdującego się w Białuniu. Niestety, po raz kolejny żaden z nich nie skorzystał z takiej oferty. Dzielnicowi w trakcie obchodu odkryli nowe miejsce, gdzie mogą się gromadzić bezdomni, m.in. szałas wykonany z gałęzi oraz płyt tekturowych, jednak nikogo tam nie zastano. Przedmioty i rzeczy tam znalezione świadczą o tym, że na pewno przebywają tam osoby bezdomne. Miejsce te będzie często odwiedzane, ponieważ w przypadku niskich temperatur może dojść tam do tragedii. Przypominamy, że po numerem 0 800 170 010 pracownicy Centrum Zarządzania Kryzysowego i Wydziału Polityki Społecznej przyjmują zgłoszenia i kierują do potrzebujących odpowiednią pomoc lub zgłaszają problem do odpowiednich służb. Pamiętajmy, że każdy z nas widząc osobę bezdomną, leżącą na chodniku może pomóc dzwoniąc pod bezpłatny numer alarmowy 112 lub 997 lub na wyżej wymienioną bezpłatną infolinię specjalnie w tym celu uruchomioną.Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 23 listopada 2007 - 11:06:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zdarzyło się
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Upadek z rusztowania

W czasie remontu stodoły i z niewyjaśnionych, jak dotąd przyczyn, 20 letni mężczyzna spadł z 4 metrowego rusztowania.
Mężczyzna z ciężkim urazem głowy został przewieziony helikopterem do szpitala w Szczecinie. Natychmiast poddano go operacji. Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15-tą w miejscowości Krępsko gm. Goleniów. Okoliczności wypadku bada goleniowska Policja pod nadzorem prokuratury.

 Szósty dzień poszukiwań

Dzisiaj rozpoczął się szósty dzień poszukiwań zaginionych mężczyzn, którzy w piątek 16.11.2007 roku wypłynęli łódką na ryby na jezioro Dąbie w okolicy Czarnej Łąki.Od rana akwen wodny jest sprawdzany przez policjantów, strażaków ze Szczecina oraz Lubczyny, strażników miejskich ze Szczecina, a także strażaków z JRG 2 z Gdyni , którzy przywieźli ze sobą specjalną kamerę do poszukiwań pod wodą. Wczoraj do poszukiwań włączyło się dwóch strażaków z Małopolski, którzy przyjechali z specjalnie przeszkolonymi psami do poszukiwań zaginionych w wodzie. Jak na razie działania poszukiwawcze nie doprowadziły do odnalezienia zaginionych. Finansowego wsparcia w poszukiwaniach udzieliły samorząd Gminy Goleniów oraz Starostwo Powiatowe w Goleniowie.
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 23 listopada 2007 - 10:56:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 22 listopad 2007
W Inie będą łososie i trocie
GŁOS SZCZECIŃSKI Naukowcy ze szczecińskiej Akademii Rolniczej wiedzą już, co trzeba zrobić, żeby Ina stała się miejscem naturalnego rozrodu ryb.


Pomogą im w tym funkcjonariusze policji i straży miejskiej z Goleniowa.


- Ina jest przepięknym miejscem do rozrodu cennych gatunków ryb - uważa Krzysztof Formicki, kierownik katedry anatomii i embriologii ryb Akademii Rolniczej w Szczecinie, koordynator projektu. - Przyjeżdża tu wielu wędkarzy z polski i zagranicy. Udaje im się złowić piękne okazy i to w centrum miasta. Chcemy, żeby znów, jak kiedyś, stała się ona bogata w łososie i trocie.


Oznakować i opisać


Zdaniem Krzysztofa Formickiego w Inie jest wiele doskonałych miejsc na tarło. Trzeba je jednak dokładnie oznakować i opisać.
- Nasz główny cel - tłumaczy - to ograniczyć sztuczne zarybianie i doprowadzić do naturalnego rozrodu ryb w Inie. Chcemy zakończyć nasz projekt w marcu. Do tego czasu powstanie pełna dokumentacja wraz z opracowaniem naukowym.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  czwartek 22 listopada 2007 - 02:00:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kto na wojewodę, kto do rządu?
GŁOS SZCZECIŃSKI Kazimierz Ziemba z PSL zostanie najprawdopodobniej wicewojewodą zachodniopomorskim. Są cztery kandydatury na wojewodę. Ziemba, pewny kandydat na wicewojewodę, pełni obecnie funkcję burmistrza Nowogardu. Jest też liderem zachodniopomorskiego PSL. Startował w wyborach parlamentarnych, ale nie zdobył stanowiska posła.


PSL na razie skromnie


- Wytypowało mnie prezydium naszego zarządu wojewódzkiego - potwierdza naszą informację Kazimierz Ziemba. - Czy zostanę mianowany, to jeszcze nie wiadomo. W każdym razie moją kandydaturę otrzymał już prezes Pawlak.
Nie jedyna to osoba, którą PSL wskazało wicepremierowi Pawlakowi. Kolejną jest były wiceprezes Polmosu, Radosław Mackiewicz. Wytypowano go do ministerstwa skarbu. Jakie miałby tam objąć stanowisko, jeszcze nie wiadomo. Wspomina się jednak o podsekretarzu stanu. Mackiewicz był szefem sztabu wyborczego Zygmunta Dziewgucia z PSL, obecnego wiceprzewodniczącego sejmiku samorządowego.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  czwartek 22 listopada 2007 - 01:58:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 21 listopad 2007
 Plany Odnowy Miejscowości
admin dnia środa 21 listopada 2007 - 10:26:30 | Czytaj/Komentuj: 0
 Gminny Program Opieki nad Zabytkami
admin dnia środa 21 listopada 2007 - 10:24:55 | Czytaj/Komentuj: 0
Niebezpieczny wiadukt. Czekanie na wypadek?
KURIER SZCZECIŃSKI Znów jest niebezpiecznie na wiadukcie nad krajową szóstką przy wyjeździe z Goleniowa. Od kilku dni nie działają tam światła regulujące ruch. Wiadukt oddano do użytku rok temu. Od razu zyskał bardzo nieprzychylne opinie kierowców, przede wszystkim z powodu swojej ciasnoty i słabej widoczności.
Obiekt zaprojektowano na potrzeby drogi lokalnej, jaką ulica Wolińska stanie się po wybudowaniu obwodnicy Miękowa, pierwszej wsi za Goleniowem w kierunku morza. Ale na razie Wolińska jest jedną z głównych dróg wyjazdowych z miasta i ruch na niej jest bardzo duży.
Wiadukt jest tak wąski, że z trudem mijają się na nim dwa samochody osobowe. Wyminięcie się dwóch ciężarówek lub autobusów jest niemożliwe. Jeden z pojazdów musi się wycofać by zrobić miejsce drugiemu. Wiosną tego roku przed wiaduktem zainstalowano więc sygnalizację świetlną, która reguluje ruch samochodów. Kiedy na wiadukcie jest jakiś pojazd, z drugiej strony zapala się czerwone światło. Sygnalizacja nie jest doskonała, dość często zapalają się z obu stron czerwone światła i kierowcy czekają w wydłużających się kolejkach. Być może z tego powodu jakiś zniecierpliwiony kierowca latem po prostu wyrwał kable zasilające światła. Awarię po kilku dniach usunięto.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 21 listopada 2007 - 10:23:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Kandydat na wicewojewodę. Z umorzeniami w tle
KURIER SZCZECIŃSKI Burmistrz Nowogardu Kazimierz Ziemba znalazł się na liście pięciu kandydatów PSL-u z naszego województwa do objęcia stanowisk rządowych. Największe szanse ma na objęcie stanowiska wicewojewody zachodniopomorskiego. Sam K. Ziemba mówi, że „Na razie nic mi na ten temat nie wiadomo”.
Według nieoficjalnych informacji jego ewentualnymi kontrkandydatami są: członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Władysław Husejko, wiceburmistrz Szczecinka Jacek Chrzanowski i burmistrz Karlina Waldemar Miśko.
Kazimierz Ziemba kandydował w ostatnich wyborach do Sejmu z pierwszego miejsca listy PSL-u. Do objęcia mandatu zabrakło mu kilkunastu głosów. Od dwunastu lat jest burmistrzem Nowogardu, poprzednio rządzonego przez koalicję SLD-PSL, a obecnie PSL-PO. Gmina boryka się z wieloma problemami: wysokim bezrobociem, wysokim długiem budżetowym, ma na utrzymaniu gminny szpital generujący ok. 1,5 mln zł strat rocznie. Narastają problemy komunikacyjne (brak obwodnicy miasta), potrzebne są pieniądze na oczyszczenie jeziora zatrutego smołą z byłej miejskiej gazowni. Nowogard coraz bardziej odstaje od dynamicznie rozwijającego się Goleniowa.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 21 listopada 2007 - 10:21:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 136
unikalnych: 59

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 543561
unikalnych: 240697

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 968151
unikalnych: 350372

Online
Gości: 12
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 574, Najnowszy: marfi

Ogłoszenia
Sprzedam
Opel Vectra C-email-
12 gru : 11:11
Sprzedam, Opel Vectra C kombi, kolor srebrny, 2004 rok, 1,9 CDTI, 150KM, przebieg 175000 km, NAVI, tempomat, manualna skrzynia biegów. Przegląd i OC do lipca 2015 roku. Cena 15900 zł. Świnoujście
Fahrer-email-
10 gru : 10:06
Szczecin - Goleniów lotnisko i nie tylko-przewóz osób
Witam,
Oferuję przewozy relacji Szczecin Goleniów lotnisko 120zł i nie tylko.
Przewożę na terenie Szczecina/ województwa/ Kraju i gdzie tylko sobie Państwo zażyczą.
Dysponuję komfortowym samochodem marki Mercedes C 202.
Jestem doświadczonym kierowcą przyjeżdżam i odwożę bezpiecznie zawsze na czas.
Usługi świadczę 7 dni w tygodniu 24h
Obsługuję:
- lotniska
- przejazdy pracownicze
- imprezy integracyjne
- przejazdy weselne
- itp.
Telefon kontaktowy: 503 427 200
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1357 sek., 0.0393 z tego dla zapytań.