Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Jeszcze chwila, a będą rosły krzaki - Planty w centrum
Autor: Margo dnia 19 maj : 22:18
I te wyschnięte tuje na dodatek

[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:23
-LINK-

[News] Nowa Droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego i alternatywna trasa nad morze
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:42
Nie należy zapominać, że Gmina wydatkowała dodatko [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Valdo dnia 03 mar : 10:11
Jak to mówią " MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Margo dnia 03 mar : 08:04
No cóż - doradca burmistrza oraz Marszałek (tak pr [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: admin dnia 01 mar : 12:56
Dodatkowo dochodzą koszty nagród , nagród jubileus [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: Margo dnia 01 mar : 12:44
Policzyłam sobie, niestety dane nie są w pełni akt [ more ... ]

[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]


środa 18 luty 2009
Zachodniopomorskie: zatrzymane papierosy
KURIER SZCZECIŃSKI Na lotnisku w Goleniowie „uszczuplono" bagaż mężczyzny, który liniami Ryanair udawał się do Bristolu. Mężczyzna chciał przewieźć do Anglii 800 szt. papierosów z ukraińską akcyzą.Mieszkaniec Warszawy tłumaczył, że papierosy, które znaleziono w jego bagażu podręcznym, otrzymał od mamy kolegi, który pracuje w Anglii. Kobieta poprosiła, by je przekazał. W dalszą podróż mężczyzna udał się bez „prezentu”. Ujawniony towar zabezpieczyli funkcjonariusze Urzędu Celnego, którzy prowadzą postępowanie karno-skarbowe.

Z kolei pograncznicy z placówki w Osinowie Dolnym zatrzymali do kontroli drogowej forda mondeo na niemieckich numerach rejestracyjnych, prowadzonego przez Polaka. Podczas kontroli ujawniono 99 760 szt. papierosów różnych marek, które posiadały rosyjskie znaki akcyzy. Ich wartość oszacowano na ok. 30 tys. zł.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 18 lutego 2009 - 15:27:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Powstanie wschodnia obwodnica Goleniowa
GŁOS SZCZECIŃSKI Za dwa lata goleniowianie, zwłaszcza mieszkańcy ulicy Szkolnej, będą mogli odetchnąć z ulgą. Za ponad 40 milionów złotych powstanie wschodnia obwodnica miasta, a z centrum nareszcie znikną tiry. Jeszcze w tym półroczu ruszy budowa trzeciej obwodnicy, zwanej wschodnią.
- Wreszcie jest zielone światło dla inwestycji tak długo wyczekiwanej przez goleniowian - mówi Andrzej Wojciechowski, burmistrz Goleniowa. - To właśnie usłyszałem na naradzie w Zachodniopomorskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Koszalinie.Ludzie nie mogą się doczekać

Wschodnia obwodnica Goleniowa ma wyprowadzić ruch aut ciężarowych z centrum miasta. To przede wszystkim marzenie mieszkańców ulicy Szkolnej, ale także kierowców i pieszych, którzy pokonują w drodze do pracy czy domu jedną z najdłuższych i najniebezpieczniejszych ulic Goleniowa.

- Wystarczy spojrzeć na stan nawierzchni ulicy - zauważa Tadeusz Drapikowski z Goleniowa. - To nawet nie są bruzdy, czy wgłębienia, to rowy, w które wpadają auta. Tu jest naprawdę niebezpiecznie.

Trzy szkoły, przedszkole, sklepy i punkty handlowo-usługowe - wszystko to przy wyjątkowo wąskiej i niebezpiecznej jezdni obleganej przez potężne i ciężkie tiry. To właśnie te auta kompletnie zniszczyły ulicę na całej długości.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 18 lutego 2009 - 14:07:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Na unijne plaże
KURIER SZCZECIŃSKI Dobrze zapowiada się ten rok dla lotów czarterowych z Goleniowa. Samoloty z tego portu będą kursowały nie tylko do Afryki, Turcji, ale i do Bułgarii oraz Grecji.W minionym roku w Porcie Lotniczym Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność najbardziej wzrosły  przewozy czarterowe - aż o 120,3 proc. Skorzystało z nich 40 877 pasażerów, czyli tylu, ilu było wszystkich na lotnisku 10 lat wcześniej. W 2007 r. rejsami czarterowymi zabrało się 18 553 podróżnych.

Ten rok nie powinien być gorszy, gdyż oprócz połączeń do Egiptu, Turcji i Tunezji w ofercie touroperatorów jest  Grecja oraz Bułgaria. Dodatkowo, w związku z olbrzymim zainteresowaniem w zeszłorocznym sezonie, zwiększa się częstotliwość połączeń do obu krajów afrykańskich i Turcji.

Obecnie z biurem „Alfa Star” można lecieć z Goleniowa na wypoczynek do egipskich kurortów - Hurghady i Sharm el Sheikh. Od czerwca zaś na tych dwóch kierunkach z dodatkowymi samolotami pojawi się „Exim Tours”, a także i „Triada”.
Już 30 kwietnia, czyli 1,5 miesiąca wcześniej niż rok temu, do tunezyjskiego Monastyru będzie latać „Exim Tours”. Od połowy czerwca dołączą do niego: „Triada”, „Itaka” i „Oasis”.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 18 lutego 2009 - 00:30:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 17 luty 2009
Nocne kontrole w Maszewie!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Posterunku w Maszewie przeprowadzili wzmożone nocne kontrole drogowe na terenie całej gminy. Skontrolowano ponad 100 kierujących. Wszyscy byli trzeźwi.
Działania zostały przeprowadzone w dwie weekendowe noce. Łącznie w działaniach uczestniczyły 4 patrole. Policjantów z posterunku w Maszewie wspomagała goleniowska ‘ drogówka’. Szczegółowej kontroli zostały poddane drogi na terenie gminy. Praktycznie każdy pojazd jadący w nocy na drogach gminy został skontrolowany przez policjantów. Okazało się że kierujący nie wsiadają za kierownice po pijaku. Alkomat nie wykazał alkoholu u żadnego z kontrolowanych. Brak obowiązkowego ubezpieczenia OC stwierdzono u jednego z nich. W tej sprawie zostanie skierowany wniosek do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Grozi za to kara grzywny w wysokości kilku tysięcy złotych. Kolejny kierujący kierował pojazdem bez uprawnień a także nie posiadał wszystkich niezbędnych dokumentów.. Ukarano go mandatem karnym w wysokości 650 zł. Policjanci z Posterunku w Maszewie zapowiadają kolejne kontrole także w pozostałe dni i noce tygodnia.
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 17 lutego 2009 - 16:03:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zaległe mecze GLAK
21.02.2009 r. odbędą się dwa zaległe mecze GLAK.
godz. 16.00 GMDS/OSiR- Punishers (przełożony mecz z IV kolejki)
godz. 17.00 Gryf- Wet - Jazz Gent Petarda (przełożony mecz z V kolejki)
 

Zapraszamy serdecznie
 
Anna Harmida
Ośrodek Sportu i Rekreacji
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 17 lutego 2009 - 16:03:08  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Polska musi przyspieszyć wprowadzanie telewizji cyfrowej
KURIER SZCZECIŃSKI 26 państw członkowskich będzie gotowych dotrzymać terminu 2012 roku, jeśli chodzi o zastąpienie naziemnej telewizji analogowej telewizją cyfrową. Polska musi przyspieszyć wprowadzanie tej usługi - poinformowała w poniedziałek Komisja Europejska.KE zaleciła krajom członkowskim wyłączenie nadawania analogowego do 2012 roku, ale Polska wynegocjowała opóźnienie do 2015 roku. Zgodnie z tegorocznymi zapowiedziami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, naziemną telewizję cyfrową będzie można oglądać w Polsce jeszcze przed 2012 rokiem, wyłączenie nadawania analogowego ma jednak nastąpić do 31 lipca 2013 r.”26 z 27 państw będzie w stanie spełnić rekomendację, by do 2012 roku dokonać pełnego zastąpienia telewizji analogowej telewizją cyfrową. Mamy nadzieję, że Polska przyspieszy prace i dogoni inne kraje” - powiedział Martin Selmayr, rzecznik komisarz ds. telekomunikacji i mediów Viviane Reding.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 17 lutego 2009 - 12:19:31  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Uciekając przed kontrolą potrącił policjanta!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL 46-letni Wojciech W. kierując Oplem Vectra nie zatrzymał się do kontroli drogowej, uciekając potrącił policjanta. Został zatrzymany jak uderzył w stojący nieopodal pojazd. Policjant oraz kierujący Oplem z obrażeniami ciała trafili do szpitala.
Do zdarzenia doszło wczoraj kilkanaście minut po godzinie 18-tej. Patrol zmotoryzowany z Komisariatu Policji w Nowogardzie zauważył na jednej z ulic pojazd który porusza się bez oświetlenia. Policjanci dali sygnał do zatrzymania się, jednak kierujący nie reagował i zaczął uciekać. Na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Mickiewicza uciekający samochodem Opel Vectra uderzył w wysoki krawężnik i się zatrzymał.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 17 lutego 2009 - 11:46:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 16 luty 2009
Drogi powiatowe i gminne w stanie tragicznym !
GOLENIOW.NET.PL Główne drogi w powiecie są po ostatniej śnieżycy czarne i przejezdne. Droga nr 3 i 6 właściwie dzięki służbom drogowym cały czas była czarna i przejezdna, a ruch odbywał się bez większych komplikacji. W miastach powiatu na ulicach głównych sytuacja jest dobra , ulice są przejezdne choć ruch czasem jest utrudniony ze względu na zalegające błoto pośniegowe. My jednak ostrzegamy, miejscami nawierzchnie pokrywają się cienką warstwą lodu oraz zalega zamarznięte błoto pośniegowe. Z goła odmienna sytuacja jest na drogach powiatowych i gminnych, Które nie są uznawane za szlaki ważne (np dojazdy do wsi) W gminie Goleniów i Nowogard Właściwie do tej pory nawet w kierunku większych wsi nie widać ruchu piaskarek ,a zwały śniegu i zaspy mocno ograniczyły szerokość pasa ruchu. Rozumiemy trudną sytuację zimową lecz przez całą noc właściwie  nie padał śnieg, a szlaki te są nie przetarte, co świadczyć może o braku środków na opanowanie tej sytuacji. Dzisiaj pogoda chyba pomoże drogowcom będzie pochmurno z przejaśnieniami, spodziewane są słabe opady śniegu. Temperatury maksymalne od -2 st do -10 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, północnozachodni i północny.

Ostrzegamy kierowców aby poruszali się po drogach rozważnie, a pieszych aby nie wchodzili raptownie na jezdnie nawet na przejściach dla pieszych.
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 lutego 2009 - 08:58:42  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Areszt i dozór dla włamywaczy!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL 3 miesiące aresztu dla Andrzeja R. i dozór policyjny dla Łukasza Z.. Goleniowscy policjanci przedstawili im zarzuty dokonania włamań na terenie gminy Stepnica .Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 15.Do zatrzymania podejrzanych doszło kilka dni temu. Policjanci zebrali wystarczające dowody aby im przedstawić zarzuty popełnienia przestępstw.

Do pierwszego włamania doszło w lutym 2008 roku w miejscowości Bogusławie. Podejrzani wspólnie włamali się do miejscowego baru skąd ukradli piwo, artykuły spożywcze a także tabletki od bólu głowy. Do drugiego włamania doszło w październiku 2008 r w Stepnicy. Po wyłamaniu drzwi od zaplecza dostali się do wnętrza sklepu spożywczego skąd ukradli paletę piwa.

W wyniku drobiazgowo prowadzonego dochodzenia policjanci zatrzymali włamywaczy. Obaj maja bogata kartotekę. Byli wielokrotnie karani za przestępstwa. Andrzej R. lat 31, wcześniej już raz włamywał się do tego samego sklepu w Stepnicy za który był skazany przez Sąd. Za kratkami spędzili kilka lat.

Teraz grozi im kara pozbawienia wolności do lat 15.

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 16 lutego 2009 - 08:32:51  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 13 luty 2009
DZIEŃ KOBIET z OSiR-em !!!
   Z okazji  DNIA  KOBIET

    Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie
          organizuje dla pań Turniej piłki siatkowej “trójek”
Termin : 8 marzec 2009 Miejsce:  sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 4 
  w Goleniowie ul. Szczecińska 36
Uczestnictwo: Udział w turnieju biorą zespoły 3 osobowe
  plus 1 zawodniczka rezerwowa .
Nagrody:puchary dla zwycięskich zespołów ,dyplomy 
     oraz wiele niespodzianek dla pań .
Zgłoszenia  do turnieju do dnia 1 marca br.
prosimy kierować telefonicznie do organizatora OSiR
tel.091 418 21-04 lub elektronicznie ; e-mail osir@osir.goleniow.pl   

  SERDECZNIE  ZAPRASZAMY  PANIE
Dyrektor OSiR Andrzej  Łukasiak
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 13 lutego 2009 - 14:10:39  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2080 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2180 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 1399 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 1470 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 1239 0 -
 
Tematów: 131 | Posty: 165 | Odsłon: 254269


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 151
unikalnych: 31

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 807722
unikalnych: 315254

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1410400
unikalnych: 462218

Online
Gości: 4
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 621, Najnowszy: seniormed

Ogłoszenia
Sprzedam
InterKadra-email-
19 sie : 09:33
Znasz język niemiecki chociaż w stopniu podstawowym?
Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?

Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką/em Osób Starszych!

InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje sprawdzone oferty pracy dopasowane do Ciebie pod kątem doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.

Gwarantujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- odprowadzane składki w Polsce od ponad 4 tys. zł brutto
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto
- jedna czytelna umowa
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony

Kontakt: 503-102-635 lub -email-
Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony: -LINK-
Zachodniopomorska Grupa Doradcza-email-
22 sie : 14:42
Darmowy kusr angielskiego i praktyka w Irlandii
zapraszamy do udziału w projekcie "bez granic międzynarodowe doświadczenie zawodowe kluczem do aktywizacji młodych osób".
projekt skierowany do osób z województwa zachodniopomorskiego,
w wieku 18-35lat
będących bez zatrudnienia
nie uczących się w trybie dziennym.
zapewniamy
bezpłatne warsztaty i kursy językowe oraz zawodowe,
zagraniczne praktyki w Irlandii,
zakwaterowanie, wyżywienia i pokrycie kosztów dojazdu w okresie realizacji zagranicznej praktyki,
wysokiej klasy mentorów, doradców zawodowych i trenerów posiadających doświadczenie praktyczne,
serwis kawowy i obiad podczas zajęć,
bezpłatne materiały szkoleniowe
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1978 sek., 0.0644 z tego dla zapytań.