Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 23 kwi : 23:06
Niniejszym obnażono nie wiedzę prawną osób które z [ more ... ]

[News] Droga
Autor: Margo dnia 13 kwi : 19:45
Sprostowanie: w artykule mowa jest o wsi Podańsko. [ more ... ]

[News] Symbole Armii Czerwonej w Goleniowie
Autor: kamikaze dnia 07 kwi : 11:53
Czy wesoła kompania która workiem na śmieci zakrył [ more ... ]

[News] Wizyta z Bergen na Rugii
Autor: kamikaze dnia 04 mar : 05:21
Czy przechadzając się wzdłuż murów obronnych zauwa [ more ... ]


czwartek 20 wrzesień 2007
Radny Zygmunt Siepka zmarł.
swieca.gif

GOLENIOW.NET.PL Dzisiaj po długiej walce z rakiem zmarł radny powiatowy Zygmunt Piotr Siepka członek Zarządu Powiatu z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego. Człowiek zasłużony dla powiatu oraz swojej Osiny. Rodzinie zmarłego składamy kondolencje.
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 20 września 2007 - 13:28:37  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nieletni uciekinierzy zatrzymani
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL 11 lat po tym jak uciekli z internatu Ośrodka Szkolno - Wychowawczego Nowogardzie. Ucieczkę zgłosiła wychowawczyni po godzinie 20. Oświadczyła, że po kolacji bez wiedzy opiekunów oddalili się oni z terenu ośrodka. Natychmiast wszczęto poszukiwania dzieci. Sytuacja stawała się dramatyczna ze względu na zapadające ciemności oraz zapowiedzi o niskiej temperaturze w nocy . Do poszukiwań ściągnięto psa tropiącego, z domów wezwano policjantów, wychowawców z internatu ośrodka, a także strażaków. Sprawdzono wszystkie adresy rodziny uciekinierów, dworce PKP i PKS, klatki schodowe, piwnice, drogi wyjazdowe oraz przyległy do internatu teren leśny. Zdjęcia dzieci okazano kierowcom taxi, oraz w stacjach paliwowych. Komunikat wysłano do wszystkich jednostek Policji. Działania te jednak nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu chłopców, jednak poszukiwań nie przerwano. Po godzinie 7 rano patrol Policji zauważył troje dzieci przy lesie w okolicy miejscowości Kikorze gm. Osina, tj. około 15 km od internatu, z którego uciekli. Chłopcy byli przemoczeni i wychłodzeni, oświadczyli że noc spędzili w rowie. Zostali oni dowiezieni do internatu, gdzie zajęli się nimi szkolni wychowawcy. Jak ustalono powodem ucieczki dzieci były nieporozumienia z rówieśnikami z internatu. Determinacja policjantów w trakcie poszukiwań doprowadziła do szczęśliwego zakończenia, a mogło dojść do tragedii ponieważ temperatura powietrza w nocy jest już bardzo niska.
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 20 września 2007 - 12:46:13  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Bombki zamiast podatków. Dziwne umorzenie
KURIER SZCZECIŃSKI Sprawa umorzenia 219 tysięcy zł podatków należnych gminie Nowogard od byłego posła Samoobrony Ryszarda Bondy w roku 2006 wygląda coraz dziwniej. O umorzeniu pisaliśmy już tydzień temu. Dokonał go burmistrz Kazimierz Ziemba. To prezent, który Bondzie prawdopodobnie w ogóle się nie należał.
Jak wynika z wypowiedzi burmistrza Ziemby, zdecydował o umorzeniu Bondzie 219 tys. zł podatków, gdyż pewien przedsiębiorca obiecał w jednej z nieruchomości Bondy uruchomić wytwórnię bombek choinkowych. Inwestor postawił podobno warunek, by na nieruchomości nie ciążyły długi Bondy. A ponieważ obiecywał utworzyć 300 miejsc pracy, burmistrz Bondzie podatki umorzył. Jak mówi – w interesie społecznym.
Rzecz nie jest jednak taka oczywista. Nie ma żadnego związku między zadłużeniem Bondy wobec gminy a uruchomieniem wytwórni bombek. Z prostego powodu: płatnikiem podatku od nieruchomości jest właściciel gruntu, czyli Bonda. Obowiązku podatkowego nie mógł on przerzucić na dzierżawcę. Nie było więc ryzyka, że któregoś dnia gmina zastuka do wytwórni bombek po podatki Bondy, nie było tym samym zagrożenia dla owej firmy.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 20 września 2007 - 12:17:41  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 18 wrzesień 2007
Oszuści zatrzymani!!!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL 
Goleniowscy policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzane o oszustwa przy zakupie towarów w systemie ratalnym.Jednego podejrzanego zatrzymano na gorącym uczynku podczas próby zakupienia towaru w jednym ze sklepów na terenie Goleniowa, natomiast drugi został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Damiana K. lat 23 i Wiesława M. lat 49 zatrzymano w policyjnym areszcie, przedstawiono im zarzuty dokonania 4 oszustw na szkodę kilku banków na terenie Polski, które udzieliły im kredytów na zakup sprzętu RTV. Podejrzani dokonywali zakupów na tzw. „słupy”, którym dostarczali stwierdzające nieprawdę zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości osiąganych dochodów oraz wskazywali towar jaki mieli zakupić w sklepie. W zamian za zakupiony towar osoby te otrzymywały drobne kwoty pieniężne i alkohol, a zakupiony towar przekazywali organizatorom procederu. Jeden z zatrzymanych to osoba kierująca grupą. Goleniowscy policjanci znają personalia pozostałych osób uczestniczących w tych oszustwach, ich zatrzymanie nastąpi w najbliższym czasie. Trwają również czynności mające na celu odzyskanie utraconego mienia o łącznej wartości około 15 tys. zł tj. telewizora LG, notebooków HP i ASUS, radia Kenwood, telefonów komórkowych marki Samsung oraz Nokia, maszynki do włosów i innych przedmiotów uzyskanych przez podejrzanych w wyniku przestępstwa. Jest to już kolejna grupa oszustów rozbita przez goleniowskich policjantów z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Wcześniej zatrzymano 4 oszustów a kilku kolejnym przedstawiono zarzuty popełnienia przestępstw oszustwa. Podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 września 2007 - 20:12:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

DOŻYNKI GMINNE
NOWOGARD.PL 15 września br., odbyły się w Nowogardzie dożynki gminne. Uroczystości rozpoczęły się tradycyjnie uroczystą Mszą Świętą Dziękczynną za rolników i tegoroczne plony, odprawioną tym razem na Placu Szarych Szeregów w Nowogardzie. Po mszy, odbył się ceremoniał dożynkowy, podczas którego gospodarzowi dożynek burmistrzowi Kazimierzowi Ziembie, z rąk starościny (Danuta Nowak) i starosty (Marian Białczak) dożynek został przekazany chleb wypieczony z tegorocznego zboża. Chleb został sprawiedliwie podzielony i rozdany wśród uczestników uroczystości.

      Przygotowania do dorocznego święta rolników trwały od kilku tygodni. Z jednej strony Nowogardzki Dom Kultury przygotowywał całe zaplecze techniczne: scena, zadaszenie, nagłośnienie. Z drugiej strony w sołectwach trwały przygotowania do konkursu na wieniec dożynkowy oraz przygotowania do konkursu „Zadbaj o siedlisko, bo to Twoje środowisko”, których podsumowanie i ogłoszenie wyników odbyło się podczas dożynek.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 września 2007 - 12:20:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zakończono negocjacje w sprawie RPO WZ 2007 -2013
NOWOGARD.PL  Urząd Marszałkowski w Szczecinie poinformował na swojej stronie internetowej, że  13 września 2007 roku zakończyły się w Brukseli negocjacje Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (RPO WZ) na lata 2007-2013. To ogromny sukces – dzięki RPO WZ w ciągu najbliższych ośmiu lat do regionu trafi ponad 835 milionów euro. Województwo na spotkaniu z przedstawicielami KE reprezentowali Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Norbert Obrycki oraz Wicemarszałek Władysław Husejko. W spotkaniu negocjacyjnym uczestniczył również p. Jacek Szczot, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego oraz przedstawiciele Ministerstwa a także Wydziałów Zarządzania i Wdrażania RPO Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego. Na czele zespołu negocjacyjnego Komisji Europejskiej stał natomiast Pascal Boijmans, wicedyrektor Wydziału ds. Projektów Polskich w Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 września 2007 - 12:16:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zatrzymano poszukiwanych
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL W dniu 17 września 2007 roku goleniowscy policjanci zatrzymali 3 osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa kryminalne. Do zatrzymania doszło w godzinach rannych w Goleniowie oraz okolicznych miejscowościach. Poszukiwani Stanisław C. lat 43, Tadeusz B. lat 50 oraz Dominik S. lat 45 zostali osadzeni w Zakładzie Karnym w Goleniowie, gdzie będą odbywać orzeczone przez Sąd wyroki.

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 września 2007 - 12:14:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Bez komentarza
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL W dniu 17 września 2007 r. około godziny 21 w Goleniowie patrol Policji jadąc ul. Andersa na moście zauważył leżącą na chodniku kobietę i stojące obok niej dziecko.
Kobieta leżała twarzą skierowaną do ziemi, obok głowy widoczna była plama krwi. Policjanci natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, z jej ust silnie wyczuwalna była woń alkoholu. W trakcie rozpytania dziecka Aleksandry O. lat 7 okazało się, że leżąca na chodniku kobieta to jej matka Anna O. lat 39. Wracały one do domu od znajomego matki, gdzie spożywała ona alkohol, po drodze straciła równowagę i przewróciła się na chodnik. Lekarz pogotowia stwierdził u Anny O. podejrzenie pęknięcia czaszki w okolicach skroni i w związku z tymi obrażeniami została ona przewieziona do szpitala w Goleniowie na obserwację. Nieletnią zaopiekowała się jej dorosła siostra, która oświadczyła, że mama często nadużywa alkoholu i zawsze doprowadza się do stanu upojenia alkoholowego, a aktualnie jest w 6 miesiącu ciąży. O sprawie zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 września 2007 - 12:13:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Niech idzie do gminy! Kłopotliwa „Fala”
KURIER SZCZECIŃSKI   Gmina jest zainteresowana przejęciem od starostwa Kompleksu Rekreacyjnego „Fala” w Goleniowie. Obecny właściciel nie chce dłużej do niego dopłacać.
Budowę hali sportowej, basenu pływackiego, hotelu i dużego budynku liceum ogólnokształcącego rozpoczęła gmina w latach 90. Po reformie administracynej cały kompleks przekazano powiatowi, w którym starostą był obecny burmistrz Goleniowa Andrzej Wojciechowski. Basen oddano do użytku tuż przed samorządowymi wyborami w roku 2002. Skok w garniturze do basenu przyczynił się do zwycięstwa Wojciechowskiego w walce o fotel burmistrza.
Krótko potem A. Wojciechowski, już jako burmistrz Goleniowa, rozpoczął starania o przejęcie basenu przez gminę. Jednak rada powiatu nie zgodziła się, by oddać obiekt za darmo, w dodatku z pozostawieniem powiatowi długów powstałych w czasie budowy. Basen pozostał więc w rękach starosty. Od początku był deficytowy, przynosi roczne straty rzędu 300-400 tysięcy złotych. Przekazano go w zarząd dyrektorowi liceum, co jednak nie spowodowało poprawy stanu finansów placówki.
Po zmianie na stanowisku starosty wraca pomysł z przekazaniem basenu gminie. Jednak jest ona zainteresowana przejęciem basenu wraz z przylegającym do niego budynkiem hotelowym oraz halą sportową. Przedstawiciele gminy słusznie argumentują, że taka operacja ma sens jedynie w stosunku do całej części sportowej obiektu. Jednak starostwo nie chce się zgodzić na pozbawienie liceum dostępu do zaplecza sportowego.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 września 2007 - 12:09:27  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dyrektor zachodniopomorskiego NFZ aresztowany!
KURIER SZCZECIŃSKI Mariusz Jurkiewicz, dyrektor zachodniopomorskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia został tymczasowo aresztowany - jest podejrzany o przyjęcie łapówki. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.Jurkiewicz został zatrzymany przez funkcjonariuszy Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w piątek rano. Natychmiast przewieziono go do Łodzi. Jest jednym z 25 podejrzanych w głośnej sprawie dotyczącej wręczania i przyjmowania łapówek przedstawicielom firm medycznych oraz pracownikom zakładów opieki zdrowotnej na terenie całego kraju. Zatrzymani mieli przyjmować korzyści majątkowe przy okazji organizowania przetargów i konkursów. Wśród nich są m.in. szefowie spółek medycznych, przedstawiciele handlowi tych spółek, dyrektorzy szpitali, kierownicy laboratoriów szpitalnych, policjant i lekarz. Jak się dowiedzieliśmy, nie ma wśród nich nikogo ze Szczecina. Sprawa, którą prowadzi łódzka Prokuratura Apelacyjna dotyczy czasów, kiedy Jurkiewicz mieszkał i pracował w Poznaniu - był dyrektorem Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 18 września 2007 - 12:07:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 35
unikalnych: 11

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 471500
unikalnych: 220937

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 846003
unikalnych: 323032

Online
Gości: 12
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 557, Najnowszy: Patrycja92

Ogłoszenia
Sprzedam
Patrycja Garstka-email-
18 sie : 11:08
Zatrudnię opiekunkę do 6 letniej dziewczynki.
Praca po godzinie 13 do wieczora od poniedziałku do piątku
Może być studentka.
Dziecko trzeba wozić również na zajęcia pozalekcyjne.
Cena do uzgodnienia.
Anna-email-
19 sie : 13:45
Dołącz do konsultantek Betterware. Sprzedawaj produkty ułatwiające codzienne życie.
Teraz także doskonałe włoskie kosmetyki Bottega Verde

Świetna oferta dla obecnych lub byłych konsultantek Avon, Oriflame, itp.

Zobacz

http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0814/
Zasady są proste:

- zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy
- przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15%
- masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu,
jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań
- jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start
- masz nielimitowany czas pracy i zarobki
- zamówienia możesz składać w dowolnym terminie
i w dowolnej częstotliwości
- JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi 1 zł

Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku,
to właśnie jest oferta dla Ciebie.

Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku:

https://sp.betterware.pl/sp/login?sessionExpired=true

W danych sponsora wpisz tylko numer: PL-07375

Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi.

Rejestracja jest darmowa.

Masz pytania? Pisz! -email-

i dołącz do fanów na Facebooku -LINK-

Praca dla osób od 18 lat!
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1296 sek., 0.0376 z tego dla zapytań.