Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Panie Burmistrzu okres urlopowy nie zwalnia od pracy
Autor: Margo dnia 02 lip : 23:42
Co ty przypominasz panu burmistrzowi słowa sprzed [ more ... ]

[News] Duży konflikt w małej szkole
Autor: Margo dnia 30 maj : 10:29
Cóż takiego niepokojącego dzieje się w wiejskich s [ more ... ]

[News] Kosztowny żyrandol
Autor: Margo dnia 27 maj : 13:42
Prezydencka przygoda Bronisława Komorowskiego dobi [ more ... ]

[News] Przed II turą
Autor: Margo dnia 12 maj : 22:13
najświeższy news - szefowa jego sztabu wyborczego [ more ... ]

[News] Komorowski, Kukiz, Duda
Autor: Margo dnia 11 maj : 20:33
Większość została w domach? Nie wiedziałam, że w P [ more ... ]

[News] Co tam panie w goleniowskiej trawie piszczy
Autor: Margo dnia 29 kwi : 20:39
Wpisałam dzisiaj w Google następująca frazę - "Uch [ more ... ]

[News] Skarga na Dyrektora bez konkursu
Autor: Margo dnia 21 kwi : 14:20
Podpowiem tym "Zaniepokojonym Rodzicom" - skierujc [ more ... ]

[News] Tajne głosowanie - głosowanie przeprowadzone w sposób niepozwalający ustalić, kto jak głosował - nie u nas.
Autor: Margo dnia 20 kwi : 21:59
Art. 41.W lokalu wyborczym wydziela się miejsca za [ more ... ]

[News] Szczury tak sfałszują wybory prezydenckie-wyciek z podsłuchu
Autor: Margo dnia 09 kwi : 15:09
Czy wprowadzony przez rząd Kopacz system "Źródło" [ more ... ]

[News] Lądowisko też będzie
Autor: admin dnia 01 kwi : 13:53
Wszytko możliwe , kosmodrom tez by się tam zmieści [ more ... ]


środa 02 lipiec 2008
Sebastian wystrzelał wyjazd na mistrzostwa Europy
GŁOS SZCZECIŃSKI Trzecie i czwarte miejsce podczas mistrzostw Polski juniorów zagwarantowały Sebastianowi Rąbalskiemu start w mistrzostwach Europy.
- To spory sukces, zwłaszcza że znalazłem się w zaledwie trzyosobowej kadrze najlepszych strzelców, którzy będą reprezentować Polskę - mówi Sebastian Rąbalski, zawodnik Klubu Sportowego Tarcza z Goleniowa. - Radość jest tym większa, że zawodników było wielu, w każdej konkurencji startowało około czterdziestu osób.Poprawił własny rekord

Sebastian, podczas mistrzostw w Zielonej Górze, w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc zajął trzecie miejsce z wynikiem 589 na 600 możliwych punktów. W tych samych zawodach wywalczył czwarte miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów i karabin dowolny w trzech postawach: leżąc, stojąc i klęcząc. Po 40 strzałach uzyskał wynik 1149 punktów na 1200 możliwych. W ten sposób młody zawodnik z Goleniowa poprawił swój rekord życiowy. Sukces z Zielonej Góry Sebastian przypieczętował wysokim miejscem w mistrzostwach Polski seniorów we Wrocławiu, gdzie wywalczył czwarte miejsce w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 02 lipca 2008 - 12:23:27  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Jak podejść do koryta?
KURIER SZCZECIŃSKI INA jest świetnym przykładem do dyskusji o sensie regulowania rzek. Dostarcza argumentów zarówno zwolennikom, jak i przeciwnikom prac w korycie rzeki.Ina w okolicach Goleniowa częściowo jest uregulowana. Na odcinku od ujścia do miasta jej koryto wyprostowano jeszcze w czasach, kiedy była żeglowna i pełniła rolę dość ważnego szlaku handlowego. Brzegi umocniono wałami przeciwpowodziowymi, chroniącymi przed zalaniem duże obszary łąk i kilka wsi. Na tym odcinku od wielu lat nie prowadzono żadnych prac konserwacyjnych, dno rzeki jest zamulone, a wały przeciwpowodziowe zniszczone.

W latach 2004-2007 przeprowadzono regulację rzeki na odcinku miejskim. Dno pogłębiono o około metr, brzegi wyrównano i wyłożono tzw. gabionami umacniającymi skarpy. Powyżej miasta rzeka jest nieuregulowana, płynie w stanie prawie naturalnym.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 02 lipca 2008 - 12:22:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Miliony za żwir i piasek?
KURIER SZCZECIŃSKI UDAŁO się w końcu urzędnikom kamieńskiego starostwa wejść na teren nielegalnej kopalni Zbigniewa Prajwowskiego w Wysokiej Kamieńskiej i dokonać pomiarów nielegalnie wywiezionego stamtąd kruszywa. Właścicielowi kopalni teraz grozi kara sięgająca… nawet 7 milionów złotych.Przypomnijmy. Nielegalną kopalnię nad jeziorem w Wysokiej Kamieńskiej wykryła Państwowa Inspekcja Pracy ze Szczecina w trakcie kontroli prac wydobywczych. PIP ustaliła, ze firma nie posiada koncesji na wydobywanie kopalin pospolitych, a ponadto w kopalni nie ma kierownika ruchu zakładu górniczego.
O wszystkim został powiadomiony Okręgowy Urząd Górniczy w Poznaniu i starostwo w Kamieniu Pomorskim.Sprawą nielegalnych kopalń zainteresowany jest również Główny Geolog Kraju prof. Mariusz-Orion Jędrysik, który przypomina staroście, że nielegalna eksploatacja kopalin narusza racjonalną gospodarkę surowcami mineralnymi, a także powoduje straty w środowisku.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 02 lipca 2008 - 12:20:51  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 01 lipiec 2008
Wielkie rżnięcie
KURIER SZCZECIŃSKI WIDZIEŃSKO. Wieś w gminie Stepnica, leżąca w środku Puszczy Goleniowskiej, jest idealnym miejscem na zawody drwali. W sobotę zmagali się oni na „II Mistrzostwach Drwali Powiatu Goleniowskiego”.Rok temu odbyła się podobna impreza pod przyciągającą nazwą „Wielkie rżnięcie w Widzieńsku”. Odniosła sukces, który organizatorzy postanowili zdyskontować, przekształcając ją w wydarzenie cykliczne.

W sobotę na polanę za leśniczówką przybyło kilkaset osób. Na drwali czekały przygotowane wcześniej kłody, z którymi mieli się zmierzyć, zaś na publiczność – grochówka, kiełbasa, kaszanka, pierogi, ciasta, kawa, herbata i piwo. Na szczęście rozstawiono też namioty, które na początku bardzo się przydały, bo dały schronienie przed rzęsistym deszczem.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 01 lipca 2008 - 16:36:11  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Drogówka testuje nowe auta
KURIER SZCZECIŃSKI Wyposażone w wideorejestratory samochody marki BMW przetestuje zachodniopomorska policja. Od lipca funkcjonariusze z ruchu drogowego będą pełnili służbę w dwóch użyczonych pojazdach.W poniedziałek (30.bm.) policjantom przekazano pierwsze auto, którego załoga będzie łapała niesfornych kierowców, popełniających wykroczenia drogowe.

”Zaletą samochodu jest silnik turbo diesel o mocy niemal 200 koni mechanicznych. Pojazd ma napęd na tylną oś oraz system kontroli trakcji. Wyposażony jest w sygnały pojazdu uprzywilejowanego oraz wyświetlacz, na którym podawane są polecenia dla kierowcy jadącego za radiowozem. Samochód wewnątrz ma również wideorejestrator, który nagrywa wykroczenia popełniane przez kierowców oraz wskazuje prędkość” - wymienia zalety auta KWP.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 01 lipca 2008 - 16:35:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Rusza Gala Gwiazd w Międzyzdrojach
GŁOS SZCZECIŃSKI Spektakl dla dzieci "Pchła Szachrajka" rozpocznie dziś Galę Gwiazd. Zaraz potem pierwsze spotkanie z gwiazdą na scenie przy domu kultury.
Przedstawienie dla dzieci rozpocznie się o godz. 11 na scenie przy promenadzie. O godzinie 14 przy wejściu do hotelu "Amber Baltic” autografy będą rozdawać aktorzy z serialu "Daleko od noszy”.Kursy tańca i spektakle Pierwszy kurs tańca z Iwoną Pavlovic rozpocznie się o godzinie 17 na scenie przy promenadzie. Przedstawienia teatralne rozpocznie w tym roku "Próba” w reżyserii Mikołaja Grabowskiego. Wystąpią Iwona Bielska, Elżbieta Bielska-Graczyk, Grzegorz Marysik, Tomasz Międzik i Mikołaj Grabowski. Początek o godzinie 17 w kasynie hotelu. Bilety na poszczególne spektakle po 20 złotych.
Oficjalnie rozpocznie BrodkaOficjalne otwarcie Gali Gwiazd dziś wieczorem. O godzinie 22 na scenie przy promenadzie zaśpiewa Monika Brodka. Pierwszy dzień festiwalu zakończy film "Ogród Luizy” w reżyserii Macieja Wojtyszko. Zostanie pokazany za darmo w ramach nocnego kina na plaży. Początek seansu o 23.30.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 01 lipca 2008 - 16:33:55  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 30 czerwiec 2008
MISS LATA NAD ZALEWEM - 2008
STEPNICA.PL
19 lipca 2008 odbędą się
wybory „Małej Miss” oraz
„Miss Lata Nad Zalewem”.
Obecnie trwa nabór kandydatek.
17 lipca mija termin przyjmowania zgłoszeń.
Kandydatki do tytułu MISS
powinny mieć ukończone 16 lat - to jedyny warunek.
Zgłoszenia do konkursu przyjmuje
Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy, ul. Portowa 7,
tel./fax. 091 418 86 28,
lub e-mail: gok.stepnica@op.pl lub osobiście.Informacja pochodzi z serwisu Gminy Stepnica www.stepnica.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 czerwca 2008 - 18:08:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wojna z kuratorem o odwołaną dyrektorkę gimnazjum
GŁOS SZCZECIŃSKI Nauczyciele z Gimnazjum nr 1 w Nowogardzie cały czas walczą o przywrócenie Anny Łysiak na stanowisko dyrektorki szkoły. Aby zamanifestować swój sprzeciw grupa pedagogów pojawiła się na sesji rady miasta.- Napisaliśmy skargę, na decyzję kuratora, do przewodniczącego rady miasta, wojewody, ministra edukacji i do związków zawodowych - tłumaczą. - Czekamy na reakcję tych osób. Nie zaprzestaniemy walki. Dyrektor Łysiak została przez kuratora i osoby wizytujące szkolę potraktowana niesprawiedliwie i niekompetentnie. Mamy ciągle wrażenie, że pokutuje za nasz udział w strajku. Będziemy tę sprawę nagłaśniać, bo zwyczajnie nie chcemy takiego kuratora. Zostaliśmy przez niego okrutnie potraktowani. Czujemy się zastraszeni i mamy świadomość, że pan kurator szykuje nam nowego dyrektora zapewne z własnej opcji politycznej. Nie pozwolimy na to.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 30 czerwca 2008 - 09:27:41  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 28 czerwiec 2008
Gulasz, patelnie i Roma
KURIER SZCZECIŃSKI Cygańskie rytmy, cygańskie jadło i cygańskie stroje zagoszczą w sobotę (28.06) na Deptaku Bogusława w Szczecinie - zapowiadają organizatorzy II Festiwalu Piosenki i Kultury Romskiej.

Swój udział zapowiedziały największe sławy muzyki romskiej. Po raz pierwszy na Deptaku wystąpi znany zespół Roma Wystąpią także: Hitano, Makso, Cierchaj, Jankeści, Ordon Krist Romano, Robert Gabor, Romanca, Romana Jang.

W sobotę będzie można również kupić słynne cygańskie patelnie i wysłuchać wróżby wróżki „Margo”, a także skosztować tradycyjnych potraw.

- Na straganach zagoszczą niepowtarzalne w smaku kołacze, fanki, gulasz, chleb cygański, nie zabraknie również legendarnego cygańskiego grilla - wymienia Renata Ostrowska-Gruszka, menadżer festiwalu.

Organizatorem festiwalu jest Szczecińskie Centrum Renowacyjne. (masz)informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  sobota 28 czerwca 2008 - 02:29:13  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wielki Turniej Tenorów
KURIER SZCZECIŃSKI Trzynastu tenorów stanie w najbliższą sobotę (28 bm.) w szranki na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, by zmierzyć się w X Turnieju Tenorów. Śpiewacy zjadą do Szczecina m.in. z Rosji, Bułgarii, Rumunii i różnych regionów Polski.

Każdy z nich zaśpiewa dwie arie. Zwycięży ten, który otrzyma najwięcej róż od zasiadających na widowni dam. Utrzymany w konwencji pojedynków rycerskich Turniej Tenorów organizowany przez jest przez szczecińską Operę na Zamku od 1994 roku i cieszy się niesłabnącym powodzeniem, przyciąga corocznie kilkutysięczną publiczność.

W tym roku wśród solistów wystąpią m.in.: Rumen Doykov (Bułgaria), Eodor Ilincai (Rumunia), Dariusz Walendowski, Janusz Ratajczak, Szymon Jędruch, Karol Kozłowski, Zdzisław Madej, Andrzej Lampert, Nicolai Vischniakov (Rosja), Mirosław Starz

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  sobota 28 czerwca 2008 - 02:28:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 148 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 720 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 699 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 504 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 572 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 212747


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
fary.jpg

baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 184
unikalnych: 84

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 630229
unikalnych: 266179

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1109519
unikalnych: 387624

Online
Gości: 7
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 596, Najnowszy: olo00

Ogłoszenia

Tags

Czas generowania: 0.1408 sek., 0.0377 z tego dla zapytań.