Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Pan się spieszy, zaraz Pan wyjdzie
Autor: marfi dnia 04 lut : 12:09
Podziwiam pana Michała Wentrubę. Ja wytrzymałem pó [ more ... ]

[News] XXVII sesja Rady Miejskiej w Goleniowie w dniu 21 grudnia 2016 r.
Autor: MW dnia 13 sty : 10:24
W końcu mamy "demokratyczne Państwo prawa realizu [ more ... ]

[News] Koty z Mini Parku
Autor: MW dnia 13 sty : 10:17
Hmmm... a co na to Sanepid ?

[News] Radny Ireneusz Zygmański Pyta o Gimnazjum nr 1 - RM Goleniów
Autor: MW dnia 23 lis : 16:08
Przepraszam to fejsik i tweet stanowi oficjalną l [ more ... ]

[News] Przewodniczący RM Lukasz Mituła łamie uchwały dotyczące uchwały absolutoryjnej
Autor: MW dnia 23 lis : 15:56
Hmmm po 5 miesiącach udostępniono materiały ? Co t [ more ... ]

[News] Jak sie powiedziało A... Ponownie opłaty za wodę i ścieki w górę?
Autor: MW dnia 03 lis : 19:47
Marszewo ma już zdaje się kanalizację. Mówią panow [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Andrzej dnia 26 paź : 18:01
To Prawda . Sprawa jest bardzo bulwersująca pod ty [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: MW dnia 26 paź : 13:37
Debili co wyżywają się na znakach, rakietach nie b [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Margo dnia 25 paź : 14:00
Rakietę oklejono taśmą . Mnie zastanawia co inne [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: admin dnia 21 paź : 22:38
Zgadza się , tak samo jak kierowców pojazdów mecha [ more ... ]


poniedziałek 17 sierpień 2009
Goleniów: wybuch gazu na ogródkach działkowych
KURIER SZCZECIŃSKI  Na jednej z działek w Goleniowie wybuchła butla z gazem. Jak podało Polskie Radio Szczecin poważnie ranny został mężczyzna.Do wybuchu miało dojść w momencie, gdy działkowiec chciał zrobić sobie śniadanie. Eksplozja spowodowała pożar altanki. Mężczyzna miał dużo szczęścia. Podczas wybuchu zapaliło się jego ubranie, ale na pomoc przyszła sąsiadka, która uratowała działkowca. Mężczyzna z rozległymi poparzeniami trafił do szpitala w Gryficach.


 

Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Kuriera Szczecińskiego"
informacja http://www.kurier.szczecin.pl
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 17 sierpnia 2009 - 11:05:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 14 sierpień 2009
Te plamy nas wykończą
Gdyby potwierdził się nakreślony przez niektórych naukowców scenariusz, czeka nas prawdziwa apokalipsa Świat martwi się globalnym ociepleniem, nie zwracając uwagi na inne zagrożenie, które może pojawić się nagle ze strony Słońca. Jest maj 2013 r. Stacje radiowe i telewizyjne nagle przerywają program i ogłaszają, że właśnie przed chwilą na Słońcu nastąpił potężny wybuch, którego skutki trudno przewidzieć. Po paru godzinach zaczyna brakować prądu. Stają pociągi, tramwaje, metro, unieruchomione zostają lotniska i dworce kolejowe. Brak sygnalizacji świetlnej powoduje gigantyczne korki na ulicach miast. Nie działają windy, stacje benzynowe, telefony, radio i telewizja, satelitarna nawigacja, staje cały przemysł. Brakuje wody, przestaje działać służba zdrowia, handel, banki, systemy komputerowe. Zaczyna się apokalipsa, której przedsmak mieli mieszkańcy Nowego Jorku i kilku innych miast w sierpniu 2003 r. Tamten blackout trwał tylko parę godzin. Tym razem cywilizacyjna katastrofa może ogarnąć całe kraje i kontynenty, a nawet glob, i trwać wiele miesięcy, a może nawet lat. To nie scenariusz filmu grozy, lecz wnioski z raportu National Academy of Sciences (amerykańskiej akademii nauk) (link do pełnej wersji raportu – na naszej stronie internetowej), ostrzegającego przed kataklizmem, którego rozmiarów do tej pory nigdy nie zaznaliśmy. Słońce śpi Aktywność Słońca zmienia się co około 11 lat, a jedną z jej miar jest liczba plam słonecznych. W maksimum normalnego cyklu w ciągu miesiąca można ich dostrzec na tarczy około 120. Są to obszary ogromnej aktywności pól magnetycznych.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 14 sierpnia 2009 - 00:52:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 13 sierpień 2009
Stanisław Szulc nie żyje
W dniu wczorajszym zmarł jeden z najwybitniejszych artystów goleniowskich - rzeźbiarz, malarz i wybitny nauczyciel Stanisław Szulc.

szulc.jpgTo z pod jego ręki wyszedł ołtarz główny w kościele p.w. św. Katarzyny w Goleniowie, który był wykonywany przez artystę kilka lat oraz wiele innych dzieł. 

Msza Św. w intencji zmarłego zostanie odprawiona w piątek 14 sierpnia o godz. 14.00 w kościele p.w. św. Katarzyny. Pogrzeb odbędzie się o godz. 14.45 na cmentarzu komunalnym w Goleniowie. Człowiek nieprzeciętny, wspaniały nauczyciel i przyjaciel.
Zmarły miał 75 lat.

Rodzinie zmarłego składam wyrazy współczucia.
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 13 sierpnia 2009 - 12:36:48  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 12 sierpień 2009
Z drogi śledzie, rower jedzie
KURIER SZCZECIŃSKI  Typowy polski kierowca nie znosi pieszych i rowerzystów. Piesi z kolei boją się piratów drogowych i nie lubią cyklistów. A rowerzyści uważają, że są dyskryminowani i źle traktowani. Efekt – wzajemna niechęć, brak kultury i nieprzyjemne wydarzenia na drodze. Ostatnio bardzo niebezpiecznie zrobiło się też na szczecińskich chodnikach.Zderzenie pieszego z rowerzystą może być groźne w skutkach. Jeżdżący z dużą prędkością po chodnikach rowerzyści to częsty obrazek i dotyczy nie tylko młodocianych chuliganów, czy wiecznie spieszących się kurierów, ale też dobrze sytuowanych panów w średnim wieku, którzy nagle przypominają sobie o „zdrowym trybie życia”. Rozpędzone na jednośladzie 80-100 kg żywej wagi jest jednak dużym zagrożeniem dla pieszego. Sam rower ma mnóstwo wystających części, z których każda może zranić przy zderzeniu.

W Szczecinie w tym roku doszło do kilku poważnych zdarzeń z udziałem rowerzystów i pieszych. Statystyka może być jednak niepełna, bo wielu sprawców ucieka z miejsca wypadku na rowerze. Ofiary wiedzą, że szanse odnalezienia i ukarania pirata rowerowego są praktycznie żadne. Dlatego pokrzywdzeni nie wzywają policji.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 12 sierpnia 2009 - 11:46:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

ProLogis ma jeszcze rok
KURIER SZCZECIŃSKI Amerykańska firma ProLogis nie zapłaci kary w wysokości trzykrotnej wartości gruntu, jaki dwa lata temu kupiła od gminy i do dziś nie zabudowała. Burmistrz Andrzej Wojciechowski dał firmie jeszcze rok czasu.Zgodnie z umową kupna ziemi w Goleniowskim Parku Przemysłowym ProLogis zobowiązał się do rozpoczęcia budowy zakładu w terminie 2 lat od podpisania aktu notarialnego. Gdyby tego nie zrobił – zobowiązany jest zapłacić gminie karę w wysokości 300 procent ceny ziemi. Działka kosztowała około 4 miliony złotych, kara powinna więc wynieść 12 milionów.

Termin mija 16 sierpnia. Następnego dnia gmina może wystawić wezwanie do zapłaty. Ale najprawdopodobniej tego nie zrobi, bowiem burmistrz A. Wojciechowski zdecydował, że daje Amerykanom jeszcze rok czasu. Zapowiedział, że jeśli w ciągu roku nie rozpoczną budowy, w sierpniu 2010 roku naliczy im karę.
Wątpliwe, czy amerykańska firma w ogóle ma zamiar cokolwiek budować. Ziemia wystawiona jest na sprzedaż, a zgodnie z prawem zbycie ziemi przez firmę, która kupiła ją od gminy uwalnia tę pierwszą od obowiązku zapłaty kary. Kolejny właściciel nie będzie już niczym ograniczony, bo nie podpisze zobowiązania o zainwestowaniu w ciągu dwóch lat. ProLogis ma zresztą problem z ogromną halą magazynowo-produkcyjną, jaką wybudował w Goleniowskim Parku Przemysłowym na innej działce. Hala stoi pusta, bo nie ma firm skłonnych wynająć tę powierzchnię. Budowa kolejnej nie ma więc żadnego sensu.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 12 sierpnia 2009 - 11:43:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Walka z uciekającymi reklamami w internecie
KURIER SZCZECIŃSKI Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wziął pod lupę firmy wpuszczające do sieci uciążliwe reklamy, informuje „Rzeczpospolita”. Bada, czy są zgodne z przepisami.Chodzi m.in. o okienka, których nie można zamknąć, bo w ogóle nie mają krzyżyka, bądź chowa sie on za belką przeglądarki. UOKiK bada i te, w których krzyżyk co prawda jest, ale gdy chcemy najechać na niego kursorem, to zaczyna uciekać. Wyniki analiz powinny być gotowe jesienią.

- Wówczas zdecydujemy czy przeciwko reklamodawcom będą podejmowane dalsze kroki - powiedział gazecie Łukasz Wroński z UOKiK.

Jakie konsekwencje mogą oni ponieść? - Maksymalna kara to nawet 10 proc. przychodów osiągniętych w poprzednim roku.
(PAP)
Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Kuriera Szczecińskiego"

informacja http://www.kurier.szczecin.pl
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 12 sierpnia 2009 - 11:42:06  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 11 sierpień 2009
Światowy konkurs fotograficzny „Zobacz więcej”
Zachęćmy nasze dzieci do odkrywania i poznawania różnorodności biologicznej
Trwa światowy konkurs fotograficzny „Zobacz więcej” organizowany przez firmę Airbus, National Geographic i ONZ 

Organizatorzy międzynarodowego konkursu fotograficznego „Zobacz więcej” („See the Bigger Picture”) trwającego od czerwca br chcą zachęcić dzieci na całym świecie do robienia zdjęć roślin i zwierząt, które można znaleźć dookoła nich. Aby poznawać naturę, nie trzeba wyruszać na dalekie wyprawy. Jeśli tylko dobrze się przyjrzeć, wiele gatunków roślin i zwierząt zaobserwować można tuż za progiem własnego domu. Nagrodą w konkursie jest wycieczka do Waszyngtonu dla pięciu laureatów i wizyta w siedzibie National Geographic, gdzie zwycięzcy będą mogli dowiedzieć się jeszcze więcej o świecie natury.Aby wziąć udział w konkursie, należy zalogować się na stronie: www.seethebiggerpicture.org i wysłać swoje zdjęcie za pomocą formularza. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 6 do 16 lat. Zdjęcia muszą być zgłoszone do konkursu przez rodziców lub prawnych opiekunów dzieci. Uczestnicy powinni przesłać jedno zdjęcie, ich zdaniem najlepiej oddające ideę bioróżnorodności – np. przedstawiające ulubioną roślinę, zwierzę, owad lub cały ekosystem. W ocenie prac będą wzięte pod uwagę takie kryteria jak: kreatywność, jakość zdjęcia oraz  koncepcja - wyrażenie idei bioróżnorodności.zdjeciakonkurs.jpg
Za pomocą strony www.seethebiggerpicture.org czytelnicy dowiedzą się więcej o samej bioróżnorodności. Co miesiąc odkrywanych jest średnio około 1200 nowych gatunków i mimo tego, że znanych jest już około 1,8 mln gatunków roślin i zwierząt, od 5 do 30 milionów nadal pozostaje dla nas tajemnicą.
Konkurs fotograficzny „Zobacz więcej” to wspólna inicjatywa firmy Airbus, towarzystwa National Geographic Society oraz Sekretariatu Konwencji na rzecz różnorodności biologicznej. Inicjatywa ta wspiera kampanię „Zielona fala” (Green Wave) działającą na rzecz różnorodności biologicznej i zapowiada Międzynarodowy Rok Bioróżnorodności przypadający na 2010 r. Konkurs fotograficzny został zainaugurowany w czerwcu 2009 i zakończy się w dniu 8 września tego roku. Kampania ta została stworzona w celu szerzenia wiedzy o różnorodności biologicznej i ochronie zagrożonych ekosystemów wśród dzieci, ich rodzin i nauczycieli na całym świecie.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 11 sierpnia 2009 - 10:57:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 10 sierpień 2009
Stop, dziecko na drodze!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Pod taka nazwą mieszkańcy Korytowa oraz policjanci przeprowadzili wczoraj działania prewencyjne . Przez kilka godzin kontrolowano i informowano kierujących o zagrożeniach związanych z nadmierną prędkością.W trosce, szczególnie o najmłodszych, mieszkańcy miejscowości Korytowo w gminie Maszewo od kilku lat organizują akcje informacyjne mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drodze w ich miejscowości. W okresie wakacyjnym przez Korytowo przejeżdża ogromna ilość pojazdów udających się nad morze. Powoduje to duże zagrożenie dla mieszkańców, szczególnie że nie ma przy drodze chodnika. Kierowcy bardzo często jadą z nadmierną prędkością co dodatkowo zwiększa ryzyko dla przechodzących przez jezdnię. Częste kontrole policjantów z posterunku w Maszewie nie rozwiązują do końca tego problemu. Mieszkańcy Korytowa wspólnie z wolontariuszami z Maszewa od kilku lat w okresie wakacyjnym organizują działania prewencyjne. Informują kierujących pojazdami o zagrożeniach dla pieszych jakie powoduje nadmierna prędkość ich pojazdów. Przy drodze usytuowano wiele transparentów informujących o skutkach nie przestrzegania obowiązujących przepisów ruch drogowego.

W działaniach uczestniczą jak zawsze policjanci, którzy za pomocą fotoradaru i ręcznego miernika prędkości kontrolują zachowanie kierujących. Ci , którzy przekroczyli dozwolona prędkość zamiast mandatu karnego musieli z uśmiechem na ustach zjeść podaną im przez dzieci połówkę cytryny. Kontrole zakończyły się pouczeniami i konsumpcja cytryn, których w trakcie działań sporo skonsumowano.

Policjanci z Posterunku w Maszewie zapowiadają częstsze kontrole prędkości w Korytowie a także przeprowadzenie kolejnych wspólnych z mieszkańcami działań prewencyjnych. 

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 10 sierpnia 2009 - 14:49:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nieletni z narkotykami!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Posterunku w Maszewie zatrzymali 15-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Zatrzymano go w Izbie Dziecka. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny.Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 22-ej w miejscowości Janikowo. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Renault Megane, w którym znajdowały się cztery młode osoby. Policjanci zauważyli jak chłopak siedzący na tylnym siedzeniu rzucił cos pod siedzenie. Okazało się , że to woreczek foliowy z marihuaną. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu ponieważ brak było aktualnych badań technicznych. Kolejnemu pasażerowi pojazdu Adrianowi Z. lat 17 ,przedstawiono zarzuty udzielania nieletniemu środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Sprawą 15-letniego Brajana M. zajmie się Sąd Rodzinny w Goleniowie.Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 10 sierpnia 2009 - 14:47:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nowy Posterunek Policji w Przybiernowie!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL W piątek uroczyście otworzono w Przybiernowie nowo utworzony Posterunek Policji. Komendant Powiatowy Policji w Goleniowie insp. Leszek Skotnicki otwierając Posterunek powiedział, ze jest to przykład bardzo dobrej współpracy pomiędzy Policja a lokalnym samorządem. Gmina Przybiernów udostępniła i wyremontowała pomieszczenia dla policjantów natomiast Komendant zwiększył stan etatowy Posterunku o jednego policjanta. Aktualnie służbę w Przybiernowie będzie pełniło 5-ciu policjantów. Dodatkowo policjanci dostali nowy radiowóz a także meble i wyposażenie. Przybyły na otwarcie Posterunku I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jacek Fabisiak pogratulował uczestnikom uroczystości wspaniałej współpracy , która na pewno przełoży się na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców. Obiecał także policjantom z Posterunku przekazanie na wyposażenie komputera.Siedziba Posterunku Policji w Przybiernowie była ostatnią ze struktury Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie, która został poddana gruntownemu remontowi. Niedawno zakończono remont Komisariatu Policji w Nowogardzie a wcześniej pozostałe budynki. Policjanci z goleniowskiej ‘ powiatówki’ mają obecnie najlepsze warunki pracy w województwie.

Insp. Leszek Skotnicki , twierdzi , że to zobowiązuje i na pewno podlegli mu policjanci zrewanżują się lepszą praca tak aby mieszkańcy czuli się bardziej bezpieczni.

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 10 sierpnia 2009 - 14:47:00  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 320 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 437 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 334 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2529 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2770 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 269912


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 7
Użytkowników: 632, Najnowszy: asukoq

Ogłoszenia
Sprzedam
Więcej ogłoszeń (0)
Kupię
Darecki-email-
18 lut : 03:53
Kupie wojskowe stare odznaczenia Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047
ATERIMA MED-email-
13 lut : 14:28
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski.

Opieka nad seniorem z chorobą nerek
Miejsce pracy: Niemcy, Aachen

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
Do opieki jest senior z chorobą nerek (niewydolnością). Pan ma 81 lat, jest osłabiony, spędza w pozycji leżącej większość dnia, ale potrafi chodzić samodzielnie. Senior odwiedzany jest codziennie przez Pflegedienst oraz jest regularnie dializowany, jest osobą sprawną umysłowo. Potrzebna jest pomoc seniorowi w codziennym życiu, przygotowanie posiłków, wymiana pieluchomajtek, robienie zakupów. Pan bardzo dużo czyta, również codzienną prasę, którą trzeba mu dostarczać. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, bardzo dogodna lokalizacja. Na miejscu jest Internet.
Wymagane kwalifikacje:
• dobra znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy
• empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej
Naszym pracownikom zapewniamy:
• legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży
• sprawdzone i pewne miejsca pracy
• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki
• stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami)
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.3546 sek., 0.1071 z tego dla zapytań.