Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Jeszcze chwila, a będą rosły krzaki - Planty w centrum
Autor: Margo dnia 19 maj : 22:18
I te wyschnięte tuje na dodatek

[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:23
-LINK-

[News] Nowa Droga do Goleniowskiego Parku Przemysłowego i alternatywna trasa nad morze
Autor: Margo dnia 24 mar : 18:42
Nie należy zapominać, że Gmina wydatkowała dodatko [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Valdo dnia 03 mar : 10:11
Jak to mówią " MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA [ more ... ]

[News] Nie żebym się czepiał .....
Autor: Margo dnia 03 mar : 08:04
No cóż - doradca burmistrza oraz Marszałek (tak pr [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: admin dnia 01 mar : 12:56
Dodatkowo dochodzą koszty nagród , nagród jubileus [ more ... ]

[News] Czy to już nie jest lekka przesada?
Autor: Margo dnia 01 mar : 12:44
Policzyłam sobie, niestety dane nie są w pełni akt [ more ... ]

[News] Wybuch pieca C.O. w Białuniu. Jedna osoba ciężko ranna
Autor: Margo dnia 04 sty : 21:12
Ciekawe czy i jaką pomoc udzieli burmistrz dla pos [ more ... ]


sobota 03 styczeń 2009
Zachodniopomorskie: kradzieży nie było
GŁOS SZCZECIŃSKI Stanisław S. zgłosił policjantom z komisariatu w Nowogardzie kradzież swojego auta. Policjanci wszczęli poszukiwania skradzionego VW Polo. Po kilku godzinach zgłaszający odnalazł swoje auto we własnej stodole.

Do zdarzenia doszło 31 grudnia 2008 roku. około godziny 22. Stanisław S., mieszkaniec jednej z miejscowości w gminie Nowogard powiadomił policjantów o kradzieży swojego auta. Oświadczył, że samochód jak zwykle pozostawił na posesji, nie zamykał go a dokumenty i kluczyki były w pojeździe.

Policjanci z komisariatu w Nowogardzie przyjęli od starszego mężczyzny zawiadomienie o przestępstwie kradzieży pojazdu i wszczęli poszukiwania. Po kilku godzinach Pan Stanisław powiadomił policjantów, że skradzione auto odnalazł we własnej stodole. Przypomniało mu się że wcześniej schował je tam, ponieważ obawiał się ewentualnych uszkodzeń po wybuchach petard sylwestrowych.


informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  sobota 03 stycznia 2009 - 22:14:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 02 styczeń 2009
Kabaret Neonówka wystąpi w Szczecinie
GOLENIOW.NET.PL W dniu 26.01.2009 o godz 18.00 w Szczecińskiej hali SDS wystąpi kabaret Neonówka. Cena biletu wynosi 38 zł w przedsprzedaży i 45 zł w dniu spektaklu. Bilety można zarezerwować pod tym adresem http://infoludek.infoludek.pl/kultura/rez/26990  


neonowka_nowa.jpg



Neo-Nówka - kabaret, założony w 2000 roku przez grupę wrocławskich studentów.Przez pierwsze dwa lata działalności funkcjonował pod nazwą To-Niemy. Kabaret porusza głównie tematy społeczne i polityczne. Skład:* Roman Żurek (założyciel i autor tekstów)
* Michał Gawliński
* Radosław Bielecki (od 2008 roku)

Największą popularność kabaretowi przysporzyły skecze z udziałem "moherowych beretów". Są to trzy starsze panie - Janina, Krystyna oraz Teresa. Pierwsza z nich ma męża Wiesława, oraz 28-letniego syna Andrzeja, który do tej pory się nie usamodzielnił. Mimo to w jednym skeczy zaznacza, że ma starszego wnuczka. Janina przeznacza ogromne sumy na Radio Maryja, chwali się, że dzięki jej pomocy finansowej w Polsce wybudowano wiele kościołów. Nosi beret koloru niebieskiego oraz zielony płaszcz. Krystyna to jej najlepsza przyjaciółka - nosi duży fioletowo-różowo-czarny beret, czerwoną torebkę oraz fioletowy płaszcz. Teresa nosi biały beret i różowy płaszcz z zielonym szalem. W jednym z odcinków chwali się Krystynie romansem z Jarosławem Kaczyńskim. Wszystkie trzy panie są antysemitkami, wiernymi słuchaczkami Radia Maryja oraz zwolenniczkami Tadeusza Rydzyka.

Źródło: pl.wikipedia.org

zdjęcie pochodzi z serwisu www.infoludek.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 02 stycznia 2009 - 21:17:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

KRZYKOWISKO 2008
GOLENIOW.NET.PL


I OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA MŁODEGO Teatru „KRZYKOWISKO”
27,28 II - 1 III 2009



Krzykowisko, to spotkania młodego, aktywnego i odważnego teatru. Zapraszamy do Maszewa młode grupy teatralne z całej Polski, których istnienie nie przekracza 7 lat.
Preferowane będą teatry, które opowiadają przez teatr o sobie, przenikają i wnikają w swoje środowiska, których celem jest próba zmiany otaczającej rzeczywistości i manifestowanie swojej obecności, a także ryzykowanie i wytwarzanie ze sobą wspólnej pokoleniowej wypowiedzi.
Podczas Krzykowiska chcemy wymieszać ze sobą, inspirować się do działania, rozmawiać o potrzebie robienia teatru, konfrontować, wnioskować, pytać, prowokować. Poza tym uczestnicy będą brali udział w warsztatach teatralnych, capoeiry orać break dance. Nie zabraknie szalonych wieczorów hip hopowych oraz rockowych, a także open stage dla wszystkich, którzy będą chcieli się sprawdzić i pokazać, co potrafią. Będziemy wspólnie Krzyczeć.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 02 stycznia 2009 - 15:24:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wielka inwestycja w sercu Goleniowa
GŁOS SZCZECIŃSKI Przy ul. Nadrzecznej w Goleniowie, w najbardziej niechlujnym miejscu miasta, już wkrótce powstanie nowoczesne centrum usługowo - handlowo - mieszkalne. - Pomysł zrodził się dawno temu, ale konkretnego kształtu nabiera od ubiegłego roku - zdradza Andrzej Wojciechowski, burmistrz Goleniowa. - Bardzo chciałem, żeby ta część miasta nie kojarzyła się z zaniedbanymi budynkami, meliniarzami, brudem i smrodem. To w końcu centrum miasta, tyle że przysłonięte innymi zabudowaniami i przez lata zapomniane. Teraz chcemy zrobić z części Goleniowa po obu stronach Iny serce miasta.Zamiast wielkiego, mniejsze

Od kilku miesięcy, po kolei, znikają stare zabudowania, przedwojenne domy i komórki. Na uporządkowanym placu w najbliższych latach staną galerie z częścią usługowo - handlową oraz mieszkalną i dużymi parkingami. Będzie to też miejsce wypoczynku z placami zabaw dla najmłodszych. Początkowy zamysł był taki, że przy Nadrzecznej miało powstać wielkie centrum handlowe.



[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 02 stycznia 2009 - 12:01:31  ::  Czytaj/Komentuj: 1

Tragiczny przełom roku na zachodniopomorskich drogach
GŁOS SZCZECIŃSKI Mieszkaniec Goleniowa zginął w ostatni dzień 2008 roku na drodze Chociwel-Szczecin. Do śmiertelnego wypadku doszło także w Nowy Rok. Na drodze między Starą Rudnicą a Siekierkami w powiecie Gryfińskim zginął 21-latek.
Do pierwszego wypadku doszło w ostatni dzień roku. Na wysokości Sowna, z nieustalonych dotychczas przyczyn, mercedes zjechał na przeciwny pas ruchu i dalej na pobocze. Uderzył w drzewo. Kierowca, mieszkaniec Goleniowa, zginął na miejscu. To 22. śmiertelna ofiara wypadków na drogach powiatu stargardzkiego w 2008 roku.W Nowy Rok na drodze między Starą Rudnicą a Siekierkami w powiecie Gryfińskim zginął 21-latek. Do wypadku doszło około godziny 14.00. Według policji, jego ford mondeo jechał zbyt szybko. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i wpadł na drzewo. 21-latek zginął na miejscu. Czworo pasażerów - kobieta i trzech mężczyzn w wieku od 16 do 20 lat - trafiło do szpitala. Ich obrażenia określane są jako ciężkie.

zek, luk


Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"
informacja http://www.glosszczecinski.com.pl
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 02 stycznia 2009 - 11:58:20  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 01 styczeń 2009
Co nas czeka w 2009 roku?
GŁOS SZCZECIŃSKI Rząd zniechęci się do... rządzenia, umrze "ważny ksiądz" i zapadnie decyzja, że Euro 2012 tylko w symbolicznym zakresie odbędzie się w Polsce. Rozmowa z Krzysztofem Jackowskim jasnowidzem z Człuchowa. - Panie Krzysztofie, jaki będzie rok 2009?
- W Polsce zapamiętamy go na długo. Obiecuję jako jasnowidz.

- Co nas czeka na politycznym podwórku?
- Budżet, który będzie dwa razy modyfikowany. Pierwszy wstrząs będzie na przełomie stycznia i lutego, kiedy dowiemy się, jak ten kryzys będzie wyglądał.

- A jak będzie wyglądał?
- Szczególnie trudny okres będzie od stycznia do marca - dużo zwolnień z pracy, dużo przestojów, wyraźne gospodarcze zahamowanie. Od stycznia do marca Polacy zaznajomią się z kryzysem.

- Jak długo to wszystko potrwa?
- Trzy - cztery lata i zrobi wiele zmian w świecie. Oczywiście to jest gdybanie, ale uważam, że doprowadzi on do wojny. W Polsce jej nie będzie, ale w świecie się zakotłuje.

- A kiedy się skończy?
- Pozwolę sobie przypomnieć, że ten kryzys przewidziałem i powiem tak - sam nie zdechnie. Świat jest podzielony na dwie części - Europę i USA oraz drugą część - Azję i Bliski Wschód. Tam właśnie dojdzie do prowokacji w ciągu kilku miesięcy. Może będą to dwie, trzy prowokacje. Każda z nich będzie miała na celu wojnę.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  czwartek 01 stycznia 2009 - 18:35:35  ::  Czytaj/Komentuj: 3

nowy juz jest
Grafika: e107_images/newspost_images/rok.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  czwartek 01 stycznia 2009 - 18:31:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 30 grudzień 2008
Wyniki naszej ankiety
GOLENIOW.NET.PL Zadaliśmy prawie dwa miesiące temu w ankiecie następujące pytanie.


Jakie Państwo według Ciebie nie uznało rozbioru Polski przez 123 lata jego trwania ? Jakie na to pytanie jest odpowiedź ? Zapewne zadaje sobie to pytanie wielu uczestników ankiety.

Otóż z tych wymienionych państw
Turcja ( Głosy: 50 | 49,02% ) a właściwie Imperium Otomańskie nie uznało rozbioru Polski. Dlaczego? Właściwie do tej pory nie wiadomo. Turcja nie uznała rozbiorów Rzeczypospolitych Polski i Litwy (czytaj Polski) nie z sympatii do naszego kraju, lecz z czysto politycznych względów. Zaborcy Rzeczypospolitych Polski i Litwy (czytaj Polski) czyli Rosja i Austria były wrogami Turcji, zaś upadek Polski wzmacniał te państwa. Legenda mówi, że podczas spotkań Sułtana z przedstawicielami innych państw. Sułtan zwykł zawsze pytać " A gdzież to jest poseł z Lechistanu?" Po rozbiorach Polski Sułtan nie burzył budynku polskiej ambasady, zamykając ja tylko na klucz, który przechowywał w skarbcu - ostatni Sułtan turecki Murad II oddał klucz przybyłym ambasadorom Polski po odzyskaniu przez nią w 1918 roku niepodległości. W czasie trwania 123 lat niewoli Turcja była miejscem gdzie wyjechało bardzo dożo naszych rodaków zamieszkujących ówczesna Rzeczypospolite Obojga Narodów bojących się represji , powstały tam nawet polskie osady np. Annopol.

Co do innych państw zaznaczenie odpowiedzi czasem na dane państwo jest czystym kuriozum, świadczącym albo o całkowitym braku wiedzy albo o glosowaniu na nazwę danego państwa.

I tak Rosja ( Głosy: 6 | 5,88% ) była jednym z dwóch państw które dokonały rozbiorów !
Czechy ( Głosy: 7 | 6,86% ) pod koniec XVIII w. nie istniały na mapie Europy dawno już zostały podbite przez Austrię.
Włochy ( Głosy: 7 | 6,86% ) takiego państwa w ówczesnym czasie nie było na mapie Europy. W ówczesnym czasie tereny dzisiejszej Italii stanowiło kilkanaście państw , księstw i państewek.
Anglia( Głosy: 6 | 5,88% )Francja( Głosy: 4 | 3,92% )Szwecja( Głosy: 8 | 7,84% ) bały się potęgi Rosji i Austrii lub miały własne problemy i szybko uznały aneksje Rzeczypospolitych.
USA ( Głosy: 14 | 13,73% ) targane (na początku rozbiorów czyli koniec XVIII w. ) wojnami, miało własnych spraw na głowie dosyć i dopiero po wielu latach wypowiedziało swoje zdanie przeciw zaborcom w obronie Naszej Ojczyzny.
Było jeszcze jedno państwo nie ujęte w tej ankiecie, które nigdy nie uznało rozbioru Rzeczypospolitych to Państwo Kościelne czyli Watykan.


Dziwi nas tak duży brak wiedzy, zwłaszcza ze odpowiedzi na pytania zadane w tej ankiecie, można znaleźć w internecie. Nie wystawia to najlepszej cenzurki naszym nauczycielom historii a tym bardziej bez mała połowie ankietowanych.
Zdało by się w tym miejscu powiedzieć NAUCZYCIELE DO ROBOTY!



[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  wtorek 30 grudnia 2008 - 00:34:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 29 grudzień 2008
II edycja zawodów w łowieniu troci i łososi
GOLENIOW.PL W dniach 17-18 stycznia 2009r na rzece Inie odbędzie się II edycja zawodów w łowieniu troci i łososi, o puchar Burmistrza Gminy Goleniów. Starosta Powiatu Goleniów ufundował puchar dla najlepszego trociarza Powiatu Goleniowskiego. Organizatorem zawodów jest Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy. Sponsorem głównym zawodów jest” Żubr”. Patronatem medialnym imprezę objął magazyn „Wędkarski Świat”.Nagrody ufundowali znani w całym kraju i za granicą producenci sprzętu wędkarskiego, właściciele goleniowskich i szczecińskich sklepów wędkarskich. Imprezę wsparli Burmistrz Gminy Goleniów oraz Starosta Powiatu Goleniowskiego.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 29 grudnia 2008 - 17:04:43  ::  Czytaj/Komentuj: 0

niedziela 28 grudzień 2008
Goleniów: zatrzymano dilera narkotyków
KURIER SZCZECIŃSKI Policja odnalazła konsolę oświetleniową skradzioną z Goleniowskiego Domu Kultury, dokumenty pojazdów bez odprawy celnej oraz biżuterię damską prawdopodobnie pochodzącą z kradzieży. Zatrzymano też 29-letniego Piotra K., który je przechowywał.

W mieszkaniu mężczyzny natrafiono na woreczki z ponad 50 gramami amfetaminy, 40 gramami marihuany i wagę elektroniczną. Sąd aresztował Piotra K. tymczasowo na dwa miesiące. Zatrzymanie mężczyzny to efekt kilkutygodniowego żmudnego dochodzenia w sprawie rozprowadzania narkotyków w Goleniowie. Piotrowi K. grozi do 5 lat więzienia.
informacja -LINK-
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  niedziela 28 grudnia 2008 - 11:32:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 1743 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 1829 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 1163 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 1276 0 -
 
Brak nowych postów Zespół Prohelenów wyjaśnia (Podziel się opinią.) Margo 1057 0 -
 
Tematów: 131 | Posty: 165 | Odsłon: 246944


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343




parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 187
unikalnych: 35

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 768170
unikalnych: 304854

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1343892
unikalnych: 448186

Online
Gości: 10
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 616, Najnowszy: Jacek_C

Ogłoszenia
Sprzedam
Lopolo-email-
18 maj : 19:12
oferujemy przewozy do Niemiec i Polski z adresu pod wskazany adres. Obsługujemy woj. zachodniopomorskie i pomorskie. Wyjazdy z Polski do Niemiec Poniedziałek-Środa-Czwartek-Sobota Wyjazdy z Niemiec do Polski Wtorek - Czwartek - Piątek -Niedziela

tel. 0048 733 757 333
Więcej ogłoszeń (1)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.2127 sek., 0.0427 z tego dla zapytań.