Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu
Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Kandydat na Burmistrza Goleniowa z Ruchu Oburzonych
Autor: admin dnia 24 paź : 12:36
to nie o tego człowieka chodzi i nie o tego syna. [ more ... ]

[News] „Gazeta Goleniowska” - więcej stron i koloru
Autor: papudrakus dnia 20 paź : 22:01
Czyżby to nie była odpowiedź na wprowadzenie nowej [ more ... ]

[News] Kandydat na Burmistrza Goleniowa z Ruchu Oburzonych
Autor: papudrakus dnia 20 paź : 21:54
Ciekawe czy syn znów będzie rozdawał czekoladki pr [ more ... ]

[News] HUBERTUS 2014
Autor: kamikaze dnia 14 paź : 09:03
Nie każdy utożsamia się z ludźmi których pasją jes [ more ... ]

[News] Schody, schody, schody...
Autor: papudrakus dnia 27 lip : 00:57
No wreszcie ktoś się zajął tymi schodami, bo od ki [ more ... ]

[News] To nazywa się dezynfekcja ?
Autor: Margo dnia 11 cze : 12:33
Mam jeszcze jedno pytanie.Czy tak samo ulgowo jak [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:26
Ok, a jak się ma sprawa Lubczyny?

[News] ZA darmola na plażę
Autor: kamikaze dnia 02 cze : 17:24
BRavo!

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: admin dnia 26 maj : 17:34
Do KamikadzeTeren po rynku aktualnie jest przygoto [ more ... ]

[News] Dlaczego tak się dzieje ?
Autor: kamikaze dnia 25 maj : 08:46
Czy ktoś mógłby wyjaśnić jak ma się sprawa golenio [ more ... ]


wtorek 16 październik 2007
MIECZYSŁAW SYPIEŃ - Kandydat na posła
<div style="text-align: center"><img src="http://www.goleniow.net.pl/e107_images/newspost_images/sypien.jpg" style="border: black 0px solid" alt="sypien.jpg" /></div>

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 16 października 2007 - 17:25:34  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Budowa ul. Traugutta zakończona
NOWOGARD.PL
  12 października br., burmistrz Nowogardu dokonał wraz z mieszkańcami, odbioru ulicy Traugutta w Nowogardzie. Jest  to kolejny etap kompleksowego planu odnowy i modernizacji ulic i chodników w mieście. W ubiegłym roku zmodernizowana została ulica Wileńska oraz odcinek ul. J. Dąbrowskiego, który był w bardzo złym stanie technicznym.
     Zakres wykonanych robót na ul. R. Traugutta obejmował frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej, wyrównanie podbudowy i wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej (300 mb), wykonanie chodników i wjazdów do posesji z kostki betonowej (990,00m2).
     Całkowita wartość inwestycji 357 538,18zł. Wykonawcą robót wyłonionym w przetargu nieograniczonym było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. z Nowogardu.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 16 października 2007 - 08:26:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dzień Edukacji Narodowej


NOWOGARD.PL  W dniu 12 października 2007 roku w sali Urzędu Stanu Cywilnego odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu udział wzięli: Burmistrz Nowogardu – Pan Kazimierz Ziemba, Zastępca Burmistrza – Pan Artur Gałęski oraz Kierownik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu – Pani Marlena Marchewka.
     Podczas spotkania zostały wręczone Nagrody Burmistrza dyrektorom i nauczycielom szkół i placówek oświatowych gminy Nowogard. Nagrody za sprawne i efektywne kierowanie placówką otrzymali dyrektorzy szkół i placówek z terenu miasta i gminy Nowogard. Natomiast nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej otrzymali następujący nauczyciele:


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 16 października 2007 - 08:18:31  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zimę spędzą w kontenerach
GŁOS SZCZECIŃSKI  Są już fundamenty pod dwa budynki o bardzo niskim standardzie, do których sprowadzi się 13 rodzin zalegających z płaceniem czynszu.
Na początku roku gmina Goleniów podjęła decyzję o przesiedleniu dłużników na wieś. Specjalnie z myślą o osobach, które nie płacą za czynsz, powstają w Zabrodzie pod Goleniowem budynki zamieszkania zbiorowego.
Z nakazem eksmisji
Trafią tu osoby, które od lat posiadają sądowe nakazy eksmisji. W gminie Goleniów takich rodzin jest 57. Pierwszych trzynaście w listopadzie zostanie przesiedlonych do mieszkań o bardzo niskim standardzie.

Mieszkania w kontenerach są wyjątkowo małe. Jedno - lub dwupokojowe z aneksem kuchennym i niewielką toaletą. Kawalerka w kontenerze będzie miała zaledwie 16 m kw.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 16 października 2007 - 01:04:04  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Rośnie znaczenie Goleniowa. Cargo w porcie lotniczym
KURIER SZCZECIŃSKI Transportowy Ił-67, który przyleciał w poniedziałek do Goleniowa, zainaugurował działalność bazy przeładunkowej firmy Chapman Freeborn na podszczecińskim lotnisku.
Chapman Freeborn jest jedną z największych firm zajmujących się organizacją lotów czarterowych oraz usług dla przewoźników lotniczych. Działa od roku 1973 na rynku czarterów pasażerskich i towarowych.
Firma zbudowała globalną siatkę biur czarterowych obejmującą najważniejsze ośrodki biznesu i transportu lotniczego w Europie, Rosji, na Bliskim i Dalekim Wschodzie, w USA oraz w Brazylii. Wynajmuje samoloty od innych przewoźników.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 16 października 2007 - 00:55:49  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Festyn z drwalem. Wielkie rżnięcie
KURIER SZCZECIŃSKI  Proste jak rąbanie drewna? Okazuje się, że to powiedzenie jest mylące. Rąbanie drewna wymaga nie tylko siły, ale i pomyślunku. Dowiedli tego zawodowi drwale w czasie „Wielkiego rżnięcia w Widzeńsku” – niedzielnego wiejskiego festynu.Rąbanie drewna było jedną z kilkunastu konkurencji, jakie rozegrano na terenie pola rekreacyjnego w Widzeńsku. Wcześniej drwale reprezentujący kilka okolicznych leśnictw pocięli (oczywiście na czas) kłody świerkowe w dość duże klocki. Do konkurencji polegającej na porąbaniu owych kloców na połowy przygotowywali się starannie. Każdy przyszedł z własną, ciężką siekierą. Poustawiali kloce stosownie do swojej techniki rąbania, po czym rozegrano zawody. I okazało się, że wygrał wcale nie najpotężniej zbudowany drwal, lecz mężczyzna stosunkowo skromnej postury, który odpowiednio przygotował drewno do porąbania. Większość kloców rozłupał jednym ciosem siekiery, a cała operacja, czyli porąbanie jedenastu kloców, zajęła mu nieco ponad minutę. Odebrał zasłużone brawa.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 16 października 2007 - 00:53:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Wykreślili drogę z planów. Jak wywieźć śmigła?
KURIER SZCZECIŃSKI  W tym tygodniu zostanie złożony wniosek o wydanie pozwolenia na budowę fabryki łopat dla elektrowni wiatrowych firmy LM Glasfiber. Pierwsze śmigła wyjadą już z fabryki latem. Duńska firma LM Glasfiber jako pierwsza zakupiła grunt w powstającym Goleniowskim Parku Przemysłowym – jeszcze w roku 2002. Krótko potem nastąpiło nagłe załamanie rynku i firma zawiesiła inwestycję do czasu poprawy sytuacji.
Boom na rynku elektrowni wiatrowych powrócił w tym roku. Popyt na nie jest tak duży, że producenci śmigieł, turbin, przekładni i konstrukcji wież nie nadążają z realizacją zamówień. Duńczycy postanowili więc wrócić do projektu budowy swojej fabryki w Goleniowie. Zaktualizowano całą dotychczasową dokumentację i dostosowali ją do obecnych planów firmy. Zmiany będą duże, gdyż pierwotnie zakładano, że w Goleniowie będą produkowane największe i najnowocześniejsze śmigła, o długości ponad 60m. Jednak okazało się, że zbyt na ten rodzaj produkcji jest na razie ograniczony. Zapadła decyzja, że w Goleniowie będą produkowane śmigła o długości ok. 43 m, na które obecnie jest największy zbyt i które będą się dobrze sprzedawać jeszcze przez co najmniej kilka lat.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 16 października 2007 - 00:52:21  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 15 październik 2007
W parku brakuje gazu
GŁOS SZCZECIŃSKI Największy inwestor w Goleniowskim Parku Przemysłowym musiał wstrzymać budowę fabryki śmigieł dlatego, że nie otrzymał potrzebnej ilości gazu. Pięć lat temu LM Glasfiber wykupił w GPP 28 hektarów pod budowę fabryki turbin wiatrowych. Zakład za 70 mln euro, zatrudniający 500 osób miał powstać już dawno, jednak inwestor czekał na lepszą koniunkturę na rynkach światowych.

Zaskoczenie

W tym roku firma podjęła decyzję o budowie fabryki. Warunkiem było jednak uaktualnienie dokumentacji i pozwolenia na budowę.
Duński inwestor wystąpił o warunki na przyłączenie gazowe do Wielkopolskiej Spółki Gazowej. Odpowiedź zaskoczyła nie tylko inwestora, ale przede wszystkim gminę. Okazało się, że firma nie otrzymała pozytywnych warunków na dostarczanie gazu w miesiącach zimowych. LM Glasfiber potrzebuje 3,5 tys. metrów sześciennych gazu na dobę, a to według dostawcy gazu, zdecydowanie za dużo.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 15 października 2007 - 09:31:08  ::  Czytaj/Komentuj: 0

sobota 13 październik 2007
Odbudowa wieży koscielnej w Stepnicy
STEPNICA.PL Zakończył się kolejny etap odbudowy wieży kościelnej w Stepnicy
10 października br. został zainstalowany hełm wieży na Kościele Parafialnym pw.. św. Jacka Odrowąża w Stepnicy. Prace te stanowiły według harmonogramu końcowy etap odbudowy wieży.Odbudowa wieży została podzielona na pięć etapów. Rozebrano pogorzelisko do poziomu 6,5 m o odbudowano wieżę do poziomu 11,5 m co stanowiło I etap prac. W II etapie wykonana  została latarnia wraz z częścią dzwonową wieży od 11,5 m do 17,5. Ten etap wymagał użycia specjalistycznego sprzętu jak i prac na wysokościach co znacznie podniosło koszty prac..  W III etapie wykonana ośmioboczna konstrukcja latarni wieży została ustawiona na wysokości 17,5 m i sięga do wys. 22,5 m, oraz kształtki i krężyny wieży. Element ten zostanie odeskowany.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 13 października 2007 - 14:02:22  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dzień Drwala w Widzieńsku
STEPNICA.PL Stowarzyszenie „Szanse Bezdroży Gmin: Goleniów, Osina, Przybiernów, Stepnica, Sołectwo Widzieńsko, Nadleśnictwo Goleniów, Mają przyjemność zaprosić na Dzień Drwala w Widzieńsku, które odbędzie się 14 października 2007, przy „Chacie Flisackiej”( polana za leśniczówką Widzieńsko).

Zaczynamy o godz. 14.00 konkursami dla drwali

(czyli pilarzy z uprawnieniami).


Ponadto w programie imprezy:

*Występ zespołu folklorystycznego „Stepniczanie”,

*Występ kabaretu „PODŁOsię”,

*Pokaz umiejętności  Stepnickiej Ochotniczej Straży Pożarnej,

* Dmuchane zabawki

*Konkursy dla dzieci bez względu na wiek……

A także pieczony dzik, grochówka,  pyszne domowe ciasta…….. i wiele innych przyjemności!
A poza tym….. wiele cennych nagród do wygrania…
Główna nagroda – zestaw kina domowego i piękny album z Nadleśnictwa oraz gadżety
druga - radiomagnetofon z mP3
trzecia - zestaw narzędzi


Informacja pochodzi z serwisu Gminy Stepnica www.stepnica.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  sobota 13 października 2007 - 13:52:56  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
adftrusz.jpg

gmfoto.png

baner_anim.gif

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 310
unikalnych: 82

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 504159
unikalnych: 228804

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 901538
unikalnych: 333997

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 4
Użytkowników: 564, Najnowszy: wielce oburzony

Ogłoszenia
Sprzedam
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. Z O.o.-email-
22 paź : 08:27
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o., poszukuje dla swojego Duńskiego Klienta – Prime Cargo - należącego do dużej, międzynarodowej grupy logistycznej - osób na stanowisko: Pracownik Magazynu.

Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy (Łozienica)

Oczekujemy:

• sumienności, zaangażowania

• dyspozycyjności

• mile widziany własny samochód

Oferujemy:

• najlepszą stawkę godzinową na rynku! 12 zł netto/h

• umowę zlecenie

• profesjonalny system szkoleń

• pracę 3-zmianową


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: -email-

Oferta pracy jest ofertą pracy tymczasowej !
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. Z O.o.-email-
22 paź : 10:20
Agencja Pracy TeamVikaren Polska Sp. z o.o., poszukuje dla swojego Duńskiego Klienta – należącego do dużej, międzynarodowej grupy logistycznej - osoby na stanowisko: Brygadzista / Kierownik zmiany (magazyn).

Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku należeć będzie:

- zarządzanie podległym zespołem

- przygotowywanie raportów

- realizacja założonych planów

- współpraca z międzynarodowymi oddziałami firmy

Oczekujemy:

- doświadczenia w zarządzaniu zespołem

- doświadczenia w pracy na magazynie

- umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

- dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

- zdolności organizacyjnych

- łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów

- aktualnych uprawnień na wózki widłowe

- gotowości do podjęcia pracy 3-zmianowej

- zdolności manualne i zmysł techniczny będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

- stabilną pracę w międzynarodowej firmie o profilu logistyczno-spedycyjnym

- samodzielne stanowisko

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- umowę o pracę na pełny etat zawartą bezpośrednio z Pracodawcą

- przyjazną atmosferę w pracy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- profesjonalny system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz dokumentów potwierdzających doświadczenie (np. świadectwa pracy, referencje, certyfikaty) na adres e-mail: -email-
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
RW-email-
22 paź : 23:19
Poszukujemy pracowników ekip porządkowych. Praca polega na myciu myjkami ciśnieniowym obiektów inwentarskich (duże obiekty produkcyjne).
Wymagania:
- dyspozycyjność
- zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole
Mariusz Nastarowski-email-
23 paź : 11:44
Agencja Pracy Tymczasowej PERSONEL PARTNER Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osób do pracy na stanowiska produkcyjne na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na podany numer telefonu.

091 88 51 500 lub 790 500 392

Lub przesłanie CV na adres:
m.nastarowski@personelpartner.pl
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1533 sek., 0.0424 z tego dla zapytań.