Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] XXVII sesja Rady Miejskiej w Goleniowie w dniu 21 grudnia 2016 r.
Autor: MW dnia 13 sty : 10:24
W końcu mamy "demokratyczne Państwo prawa realizu [ more ... ]

[News] Koty z Mini Parku
Autor: MW dnia 13 sty : 10:17
Hmmm... a co na to Sanepid ?

[News] Radny Ireneusz Zygmański Pyta o Gimnazjum nr 1 - RM Goleniów
Autor: MW dnia 23 lis : 16:08
Przepraszam to fejsik i tweet stanowi oficjalną l [ more ... ]

[News] Przewodniczący RM Lukasz Mituła łamie uchwały dotyczące uchwały absolutoryjnej
Autor: MW dnia 23 lis : 15:56
Hmmm po 5 miesiącach udostępniono materiały ? Co t [ more ... ]

[News] Jak sie powiedziało A... Ponownie opłaty za wodę i ścieki w górę?
Autor: MW dnia 03 lis : 19:47
Marszewo ma już zdaje się kanalizację. Mówią panow [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Andrzej dnia 26 paź : 18:01
To Prawda . Sprawa jest bardzo bulwersująca pod ty [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: MW dnia 26 paź : 13:37
Debili co wyżywają się na znakach, rakietach nie b [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Margo dnia 25 paź : 14:00
Rakietę oklejono taśmą . Mnie zastanawia co inne [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: admin dnia 21 paź : 22:38
Zgadza się , tak samo jak kierowców pojazdów mecha [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: MW dnia 21 paź : 15:56
Cenne, szczególnie dla rowerzystów i pieszych. bra [ more ... ]


czwartek 16 lipiec 2009
Racą spalili jacht!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Sześciu nieletnich chłopców zaciekawił stojący w porcie w Stepnicy jacht. Jeden z nich odpalił znalezioną w kajucie racę. Jacht spłonął niemal doszczętnie.Do zdarzenia doszło na początku lipca na terenie portu jachtowego w Stepnicy. Sześciu nieletnich chłopców w wieku 10- 16 lat zauważyło na terenie portu jacht. Postanowili pobawić się w nim. Podważyli klapę wejściową do kabiny. W środku znaleźli linę, trąbkę oraz 3 race. Jeden z chłopców ‘ odpalił’ racę i kiedy zaczeła dymić porzucił ją w kabinie i wszyscy uciekli. Spaleniu uległa niemal całkowicie kabina oraz pokład jachtu. Odbudowa jachtu będzie kosztowna.

Goleniowscy policjanci sprawę przekazali do Sądu Rodzinnego w Goleniowie, który zadecyduje o dalszym losie nieletnich.

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 lipca 2009 - 11:06:27  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Plaga pijanych kierujących na drogach!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Goleniowscy policjanci zatrzymują coraz więcej pijanych kierujących na drogach powiatu. Przez cztery dni zatrzymali ich 15-tu .
Zdecydowaną walkę ‘ pijakom’ na drogach wydała goleniowska policja, ponieważ jak wynika ze statystyk - największe zagrożenie na drodze to pijany kierowca. Patrole dokonują kontroli na wszystkich drogach powiatu. Większa ilość patroli kierowana jest w te miejsca gdzie najczęściej dochodzi do wypadków oraz kolizji drogowych. Tylko w trakcie minionych 4 dni policjanci zatrzymali 15-tu nietrzeźwych kierujących.Niechlubnym rekordzistą okazał się kierujący rowerem Mariusz N. lat 39 zatrzymany w Maszewie. Alkomat wykazał w jego organizmie 2.36 promila. Zatrzymany w Goleniowie rowerzysta Jerzy S. lat 36 miał 2.29 promila alkoholu w organizmie, a Władysław G. lat 53 zatrzymany w Nowogardzie miał 2.21 promila.

Rekordzistą wśród kierujących samochodem był zatrzymany w Stepnicy kierujący Oplem Astra. Alkomat wykazał u niego 2.27 promila alkoholu w organizmie. W Goleniowie policjanci zatrzymali Krzysztofa P. lat 38 . Kierował on Fiatem mając w organizmie 1.70 promila alkoholu. Niewiele mniej bo 1.66 promila miał Kamil K. lat 20. Zatrzymano go na ulicy Dworcowej jak kierował samochodem marki Peugeot.

Wszyscy zatrzymani będą odpowiadać przed Sądem Rejonowym w Goleniowie. Grozi im kara grzywny, zakaz kierowania pojazdami a nawet kara pozbawienia wolności do lat 2.Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 lipca 2009 - 10:59:23  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Włamywacz w areszcie!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL 3 miesiące aresztu dla Mariusza K. Goleniowscy policjanci przedstawili mu zarzuty dokonania kilku włamań do samochodów. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.Goleniowscy policjanci w trakcie nocnego patrolu kilka dni temu na ulicy Nowogardzkiej w Goleniowie zatrzymali na gorącym uczynku włamania do samochodu dwóch młodych mężczyzn. Z samochodu marki Fiat Bravo skradziono radioodtwarzacz marki JVC, płyty CD, klucze samochodowe, wędkę oraz akcesoria wędkarskie . Oprócz skradzionych rzeczy zatrzymany Mariusz K. posiadł również kilka woreczków z narkotykami.

W prowadzonym postępowaniu goleniowscy policjanci zebrali materiał dowodowy dający podstawy do przedstawienia zarzutów dokonania włamań do innych pojazdów na terenie Goleniowa przez Mariusza K. lat 27. W lipcu 2009 r. włamał się do samochodu VW Golf III przy ul. Słowackiego skąd ukradł nawigację, radio marki JVC, oraz antenę a także do pojazdu marki Renault Laguna przy ul. Kolbego. Ukradł z wnętrza radioodtwarzacz marki Salsem, oraz odtwarzacz MP3. Przy ul. Matejki włamał się także do pomieszczeń budynku PEC skąd ukradł elektronarzędzia. Część skradzionych przedmiotów policjanci odzyskali i przekazali pokrzywdzonym.

Mariusz K., jest bardzo dobrze znany goleniowskim policjantom. Był wielokrotnie karany za przestępstwa kryminalne. Sąd Rejonowy w Goleniowie wczoraj aresztował go tymczasowo na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 16 lipca 2009 - 10:57:50  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 15 lipiec 2009
BAW SIĘ, POMAGAJ I RÓB ZDJĘCIA RAZEM Z MUSZKIETERAMI


interplac.jpg
Poznań, 15.07.2009 r.  – Grupa Muszkieterów przygotowała  konkurs fotograficzny w ramach akcji
„Place Zabaw Muszkieterowie”. Zabawy na zjeżdżalni, figle na huśtawkach, a może budowanie zamków w piaskownicy? Mieszkańcy 23 miast, w których  powstały już Place Zabaw Muszkieterów  mają teraz możliwość uwiecznienia harców swoich pociech na jednym z nich i wygrania nagród w organizowanym przez Grupę konkursie fotograficznym.
„Oprócz stworzenia okazji do świetnej zabawy celem naszego konkursu jest zebranie środków na prowadzoną przez nas od kilku lat działalność Fundacji Muszkieterów. Uzyskane w ten sposób fundusze zostaną przeznaczone na wybudowanie kolejnych placów zabaw dla dzieci.” – powiedział Marek Feruga, prezes Fundacji Muszkieterów.
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy sfotografować swoje dziecko bawiące się na Placu Zabaw Muszkieterów, zalogować się na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl  i po uzyskaniu kodu dostępu, umieścić na niej wykonane zdjęcie. Aby otrzymać kod dostępu należy wysłać sms pod numer 70068 o treści PLAC. Fotografie oceniane są przez użytkowników strony za pomocą głosowania sms-owego.
Każdy uczestnik konkursu ma szansę zarówno na wygraną w swoim mieście, jak i w rankingu krajowym. Zgodnie z regulaminem, 20% wartości każdego nadesłanego smsa wesprze Fundację Muszkieterów. Konkurs potrwa do 19 października. Do wygrania są aparaty fotograficzne oraz bony na zakupy w sieci sklepów Intermarché, w sumie 108 nagród.
Więcej informacji o zasadach konkursu oraz regulaminie można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl/konkurs/baw-sie-z-nami.
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 15 lipca 2009 - 17:22:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 14 lipiec 2009
A gdzie straż miejska?
GOLENIOW.NET.PL Takie porządki można zauważyć na zapleczu sklepu NETTO na ul. Nowogardzkiej oraz na placu za sklepem. Pytanie nasze jest następujące? Czy dyrekcja tego sklepu Netto lubi taki bród ? Wszystko wskazuje na to że wręcz uwielbia ! Następne pytanie . Czy taki bałagan w sercu miasta nie kluje Straż Miejską w oczy ? Panowie ruszcie się bo to wstyd dla miasta.thumb_porzadek0008.jpg


thumb_porzadek0007.jpg


thumb_porzadek0006.jpg


thumb_porzadek0005.jpg

thumb_porzadek0004.jpg

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 lipca 2009 - 18:55:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Sami robią sobie klub osiedlowy
GŁOS SZCZECIŃSKI Czyn społeczny w Helenowie skupia kilkudziesięciu mieszkańców goleniowskiego osiedla. Ludzie przychodzą do pracy, żeby już wkrótce mieć miejsce na wspólne spotkania. Niedawno gmina przekazała mieszkańcom budynek po dawnej hydroforni. Obiekt od lat niszczał. W budżecie zabezpieczono 50 tysięcy na odnowienie hydroforni i zagospodarowanie terenu.

- Żeby go doprowadzić do stanu używalności, a oprócz budynku także teren wokół, potrzeba dużo większych nakładów finansowych – mówi Lidia Jakubowska, przewodnicząca rady osiedla. - Sam projekt rozbudowy i adaptacji pochłonie 30 tysięcy złotych. Dlatego wiele rzeczy musimy zrobić sami, jeśli chcemy mieć klub na osiedlu.

Mieszkańcy spotykają się kolejny raz na czynie społecznym. Koszą trawę, czyszczą i malują płot, odkopują chodnik i starą drogę dojazdową.

- Przez lata wszystko zarosło i zniszczało – dodaje szefowa osiedla. - Miejsce jest urocze, a wokół budynku piękny teren, który w przyszłości chcemy zagospodarować pod boisko, ustawić stół do szachów i być może uda się stworzyć kort tenisowy.

Wkrótce budynek będzie remontowany. Powiększona zostanie sala i powstaną toalety dla niepełnosprawnych.

- Ludzie chętnie przychodzą, żeby brać udział w czynie – podkreśla Lesław Pawłowski, zastępca przewodniczącego rady. - Poświęcają swój wolny czas, bo wiedzą, że tylko tak uda nam się stworzyć miejsce spotkań dla młodych mieszkańców, miejsce na rekreację, ale też miejsce, które potem przyda się na przykład na organizowanie uroczystości rodzinnych. Na naszym osiedlu to ogromnie potrzebna inwestycja.
Agnieszka Tarczykowska
Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"


informacja http://www.glosszczecinski.com.pl


Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 lipca 2009 - 12:20:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zaczynają od drewnianych, kiedyś postawią murowane
GŁOS SZCZECIŃSKI Dzieci z gminy Goleniów kolejny rok z rzędu spotykają się w wakacje na wielkim budowaniu domków.
Akcja pod hasłem "budujemy domki nasze” każdego roku skupia kilkadziesiąt osób. Maluchom pomagają dorośli. W ogrodach domu kultury dzieci pod okiem instruktorów budują swoje pierwsze w życiu mieszkanka, w których zamieszkają na jedną noc. Akcja rozpoczęła się dziś i potrwa do środy. Kto dziś nie dotarł do domu kultury na budowanie domków, może to zrobić jeszcze jutro. Potrzebna jest jedynie zgoda rodziców i własny młotek, a świetna zabawa gwarantowana.- Budowa domków połączona jest z całonocnym maratonem filmowym z wtorku na środę, a także ze grami i zabawami, sztafetą, dyskoteką i ogniskiem – mówi Artur Panek, instruktor GDK. - Zapraszamy dzieciaki do zabawy połączonej ze sportem i uczeniem się samodzielności. Jest nas już dużo, ale jeśli ktoś chce dołączyć, nie odmówimy.

Niektórzy na wakacyjną akcję budowy domków czekali cały rok.

- To jest super zabawa i czekałem na nią cały rok. W poprzednie wakacje też budowałem dom. Znam się na tym, bo dziadek mnie nauczył, a taka praktyka przyda mi się, bo jak dorosnę będę budował prawdziwe domy, zamierzam zostać budowniczym – zdradził nam 12-letni Artur Szarek z Goleniowa.


 

agat


 

Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"


informacja http://www.glosszczecinski.com.pl


Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 lipca 2009 - 12:19:33  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Goleniów zajął trzecie miejsce w kraju w rankingu Rzeczpospolitej
GŁOS SZCZECIŃSKI W rankingu "Rzeczpospolitej” kolejny rok z rzedu gmina zdobywa wysokie miejsce. W zeszlym drugie, w tym trzecie. Przy ocenie brano pod uwage przede wszystkim samorządy, które najbardziej dbają o rozwój i podnoszenie jakości zycia mieszkanców. Ranking przeprowadzony zostal w dwóch etapach. Przy jego tworzeniu brano pod uwage glównie gminy, które w najlepszy sposób zarządzaly swoimi finansami i jednocześnie duzo inwestowaly. Poza tym, przy ocenie miedzy innymi, liczyla sie dynamika wzrostu wydatków majątkowych czy tez pozyskiwanie środków unijnych.Pod uwage brano takze zadluzenie samorządu w stosunku do dochodów, wydatki mieszkaniowe w przeliczeniu na jednego mieszkanca, liczbe nowych podmiotów gospodarczych i stope bezrobocia.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 lipca 2009 - 12:18:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 09 lipiec 2009
Broń dla każdego?
Posłowie chcą uzbroić Polaków na wypadek wojny
 GŁOS SZCZECIŃSKI Komisja "Przyjazne Państwo" zaczęła pracę nad ustawą zakładającą ułatwienie dostępu do broni palnej. W uzasadnieniu napisano, że popularyzacja strzelectwa jest konieczna, bo pokój na granicach nie będzie trwał wiecznie. Do informacji dotarł portal tvp.info. Autorem projektu jest Fundacja Rozwoju Strzelectwa w Polsce. Jej członkowie przynieśli do Komisji "Przyjazne Państwo" gotowy projekt ustawy wraz z uzasadnieniem. Podczas niedawnego posiedzenia posłowie z komisji jednomyślnie zdecydowali, by przekazać projekt do zaopiniowania przez sejmowych prawników.Projekt zakłada zmiany w uzyskiwaniu pozwoleń na broń. Powód? Niepewna przyszłość naszego kraju. "Polska ma w tej chwili unikalny w swej historii okres spokoju na granicach. Ale taki stan nie będzie trwał wiecznie. Już nieraz wydawało się, że nasz kraj będzie stał niezagrożony przez wieki, co wkrótce okazywało się bolesną ułudą" - przestrzegają autorzy projektu.

Dlatego, jak sugerują, konieczne jest wspieranie ruchów strzeleckich. "W dobie armii zawodowej, która sama nie jest w stanie obronić kraju przed agresją, niezbędne jest posiadanie obywateli odpowiednio wyszkolonych w umiejętności posługiwania się bronią" - zaznaczają.

- Trudno powiedzieć, czy ten fragment uzasadnienia się ostanie, ale muszę przyznać, że do mnie ta argumentacji przemawia - mówi szef Komisji "Przyjazne Państwo" Mirosław Sekuła z PO. - W związku z istnieniem armii zawodowej może się zdarzyć, że zmaleje liczba osób posiadających umiejętności obronne. Trzeba się zastanowić nad systemem wspierania ludzi, którzy chcą zdobywać takie umiejętności. Patrząc na polską drogę do wolności widać, że oddolny opór nieraz okazał się kluczowy. Gdyby nie on, po wojnie zrobiono by z Polski republikę radziecką - twierdzi.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 lipca 2009 - 17:47:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Złapali pierwszego lepszego
KURIER SZCZECIŃSKI Niewłaściwego mężczyznę zatrzymali w Goleniowie policjanci wezwani do uspokojenia awanturującego się młodzieńca. Choć niewinny, w kajdankach trafił na goleniowską komendę. Teraz czeka na operację, bo policyjna interwencja skończyła się dla niego poważną szkodą na zdrowiu.Wszystko wydarzyło się w nocy z 1 na 2 lipca. W domu przy ulicy Lipowej w Goleniowie awanturował się po pijanemu młody mężczyzna. Ktoś zadzwonił na policję z prośbą o interwencję. Patrol przyjechał po godzinie. Policjanci w bramie natknęli się na Mirosława Dadełę, który wyszedł przed dom zaczerpnąć świeżego powietrza. Rzucili go na ziemię, wykręcili mu ręce do tyłu i zakuli w kajdanki, nie zważając na krzyki mężczyzny, że doszło do pomyłki i nie on powinien być zatrzymany. Inni mieszkańcy domu też potwierdzali, że policjanci skuli niewłaściwą osobę. Pojawił się nawet młody człowiek, który wcześniej się rzeczywiście awanturował i chciał, by policjanci zwolnili pana Dadełę i zabrali jego. Tłumaczenia jednak nic nie dały.

Policjanci zapakowali mężczyznę do radiowozu i zawieźli na komendę. Pół godziny później dotarły tam również żona i córka zatrzymanego. Mężczyznę zbadano alkomatem (był trzeźwy) i wypuszczono z zarzutem, że nie chciał podać policjantom swoich danych osobowych. Na początku tego roku goleniowianin przeszedł poważną operację ortopedyczną, do dzisiaj nie odzyskał władzy w lewej ręce. Wykręcenie rąk do tyłu przez policjantów i zakucie w kajdanki spowodowało silny ból w lewym barku. Następnego dnia udał się więc do chirurga, który wykonał obdukcję. Stwierdził „obrzęknięcie nadgarstków, krwawe podbiegnięcia obu ramion, obrzęk lewego stawu barkowego ze znacznym ograniczeniem ruchomości oraz obrzęk i ograniczenie ruchomości lewego stawu łokciowego”. Lekarz uznał, że te obrażenia mają związek z interwencją policyjną.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 lipca 2009 - 17:25:52  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 237 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 292 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 241 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2394 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2587 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 264810


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 7
Użytkowników: 632, Najnowszy: asukoq

Ogłoszenia
Sprzedam
Małgorzata-email-
16 sty : 11:13
Zostań konsultantką Oriflame i kupuj 20% taniej już od pierwszego zamówienia!

Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości:

Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku .

Brak minimalnej kwoty zamówienia.

Brak kar za nie złożenie zamówienia.

Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.

Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie !

Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 315 zł oraz próbki za 1 zł.

Dodatkowy program Bonus Dla Urody z atrakcyjnymi nagrodami o wartości ok.400 zł.

Atrakcyjne oferty tygodniowe, wyprzedaże do 70% taniej, specjalne oferty tylko dla Konsultantów!

Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł.

Chętnie udzielę szczegółowych informacji- gg 9052425; -email-; tel.606-638-894;

Zapisy>> -LINK-
Anna Włodarczyk-email-
13 sty : 14:55
Znasz język niemiecki chociaż w stopniu podstawowym?
Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?
Wyjedź do Niemiec - zostań Opiekunką/em Osób Starszych!
InterKadra Sp. z o.o. (nr cert. 3372) oferuje sprawdzone i dopasowane oferty pracy.

Gwarantujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
- odprowadzane składki w Polsce od ponad 4 tys. zł brutto
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto
- jedną czytelną umowę
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony

Kontakt: 503-102-635 lub -email-
Zapraszamy również do odwiedzin naszej strony: -LINK- – w zgłoszeniu podaj nazwę swojej miejscowości!
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
ATERIMA MED-email-
04 sty : 14:03
ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski.

Opieka nad 82-letnim seniorem z niedowładem prawostronnym
Miejsce pracy: Niemcy, Padeborn

Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
Senior jest po przebytym rozległym wylewie, ma sparaliżowaną prawą część ciała, w tym twarz. Pan jest mocno wycofany, skryty i zamknięty, miewa stany depresyjne, skarży się na brak apetytu, bardzo długo zjada posiłek i je małe porcje. Wobec opiekunki jest osobą współpracującą, dostosowuje się do zaleceń, odpowiada na pytania, ale niechętnie bierze udział w jakiejkolwiek aktywności. Przesypia sporą część dnia, w nocy też nie ma problemu ze snem. W mieszkaniu są 4 pokoje, rozległy taras (1 piętro). Możliwe korzystanie z Internetu.
Wymagane kwalifikacje:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
• gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres 2 miesięcy
• empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej
Naszym pracownikom zapewniamy:
• legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży
• sprawdzone i pewne miejsca pracy
• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki
• stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami)
Darecki-email-
05 sty : 09:18
KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1755 sek., 0.0462 z tego dla zapytań.