Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
· FORUM
Menu

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Gady, głąby, barany, złodzieje - tytuł z portalu GG
Autor: Margo dnia 27 lip : 09:28
Prawda jest niewygodna ale są jeszcze ludzie, któr [ more ... ]

[News] Gady, głąby, barany, złodzieje - tytuł z portalu GG
Autor: polskamójkraj dnia 26 lip : 22:46
Trzeba walczyć o wolną polskę! Bardzo dobre wystąp [ more ... ]

[News] O co chodzi z tym wyborem?
Autor: Margo dnia 17 lip : 12:48
Pan Cezary Martyniuk zawarł w artykule "Pisz wiers [ more ... ]

[News] PO SPOTKANIU Z MARSZAŁEK SEJMU
Autor: Margo dnia 13 lip : 13:49
Zastanawia mnie jedno - dlaczego naczelna gazeta i [ more ... ]

[News] Panie Burmistrzu okres urlopowy nie zwalnia od pracy - Część II
Autor: Margo dnia 10 lip : 14:49
Nie dziwię się, że kabarety tak chętnie wykorzystu [ more ... ]

[News] Subiektywna ocena czy były tajne czy nie były tajne
Autor: admin dnia 07 lip : 15:17
Radni wchodzący w skład Komisji Rewizyjnej w czas [ more ... ]

[News] Panie Burmistrzu okres urlopowy nie zwalnia od pracy
Autor: Margo dnia 02 lip : 23:42
Co ty przypominasz panu burmistrzowi słowa sprzed [ more ... ]

[News] Duży konflikt w małej szkole
Autor: Margo dnia 30 maj : 10:29
Cóż takiego niepokojącego dzieje się w wiejskich s [ more ... ]

[News] Kosztowny żyrandol
Autor: Margo dnia 27 maj : 13:42
Prezydencka przygoda Bronisława Komorowskiego dobi [ more ... ]

[News] Przed II turą
Autor: Margo dnia 12 maj : 22:13
najświeższy news - szefowa jego sztabu wyborczego [ more ... ]


wtorek 22 lipiec 2008
Dwie osoby ciężko ranne w wypadku
GŁOS SZCZECIŃSKI Dwie osoby zostały ciężko ranne w wypadku, jaki wydarzył się dziś około godziny 17 w Babigoszczy pod Przybiernowem. Auto osobowe, w którym jechały dwie osoby z nieustalonych przyczyn zjechało na zakręcie drogi do rowu. Kierowca i pasażer zostali zakleszczeni w samochodzie. Ich stan jest bardzo ciężki.
AGATinformacja http://www.glosszczecinski.com.pl
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 22 lipca 2008 - 12:04:38  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 21 lipiec 2008
Komin mleczarni zburzyli nielegalnie
GŁOS SZCZECIŃSKI Dziś okaże się, jakie będą konsekwencje rozbiórki komina, którą przeprowadzono w weekend w Goleniowie. W piątek firma, która rozpoczęła wyburzanie usłyszała, że - w świetle przepisów - robi to nielegalnie.W piątek ekipy ze specjalnym sprzętem weszły na teren byłej mleczarni. Firmie zajmującej się wyburzaniem obiektów pozostał do usunięcia tylko 43-metrowy komin.

- Ponieważ komin usytuowany jest niedaleko zabudowań, a konkretnie biurowca starostwa i prokuratury oraz budynków mieszkalnych, po braku zgody na użycie materiałów wybuchowych, podjęliśmy decyzję o wyburzaniu przy użyciu dźwigu - tłumaczy Kazimierz Lewiński, właściciel firmy, która zajmuje się rozbiórką obiektów byłej mleczarni.

Po wyburzeniu kilku metrów komina wykonawca dowiedział się, że prace, jakie prowadzi są nielegalne. Choć starostwo wydało decyzję o rozbiórce komina, to jednak jeszcze się ona nie uprawomocniła. Dlatego inspektor nadzoru budowlanego wstrzymał prace. Jak usłyszeliśmy w starostwie, wątpliwości budzi także sama technika burzenia komina, bo - zdaniem pracowników wydziału architektury i budownictwa - komin miał być rozebrany ręcznie metodą cegła po cegle.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 21 lipca 2008 - 10:46:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Lotnisko z perspektywą
KURIER SZCZECIŃSKI Ryanair rozwija połączenia z lotniska Szczecin-Goleniów choć w Polsce zaczął zawieszać loty. Na dodatek - jak przekonuje prezes lotniska - ani spółka lotniskowa, ani jej udziałowcy nie musieli płacić przewoźnikowi za nowe połączenie. Podszczeciński port lotniczy obsługuje coraz więcej pasażerów i przygotowuje się do obsługi kolejnych tras europejskich.- Pieniądze to nie wszystko liczy się pomysł - twierdzi Maciej Jarmusz, prezes Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów. - Od początku naszej współpracy z Ryanairem, czyli od roku 2002 przyjęliśmy model „zdrowy rozsądek i nieustające negocjacje”. Jesteśmy też jednymi z niewielu, którzy nie zdecydowali się na płacenie przewoźnikowi za połączenia. Oni są skazani na wydawanie kolejnych sum, my nie dopłaciliśmy do interesu ani złotówki.

W miniony piątek Ryanair ogłosił, że od jesieni z Goleniowa będzie można latać także do Birmingham. To już czwarte połączenie z Zachodniopomorskiego otwarte przez irlandzkiego przewoźnika w tym roku, a szóste w ogóle. Od listopada będzie można latać więc do Londynu (lotniska Stansted i Luton), Dublina, Liverpoolu, Bristolu i Birmingham.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 21 lipca 2008 - 10:44:41  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 18 lipiec 2008
Antyterroryści, konie i pieczony chleb
GŁOS SZCZECIŃSKI Dzisiaj, od południa do późnego wieczoru, na goleniowskich Plantach odbędą się imprezy dla mieszkańców i turystów. Atrakcje przygotowali policjanci, którzy obchodzą swoje święto.W programie festynu są pokazy sprzętu policyjnego, wojskowego oraz strażackiego, pokaz tresury psów, oraz prezentacja koni policyjnych. Publiczność obejrzy musztrę paradną oraz występy orkiestry wojskowej. Na scenie zaprezentują się zespoły muzyczne, a w akcji można będzie zobaczyć antyterrorystów. W trakcie festynu wojsko wypiekać będzie chleb, który rozdany zostanie publiczności. Tego dnia goleniowska policja otrzyma sztandar, a wiceminister spraw wewnętrznych i zastępca komendanta głównego policji oficjalnie otworzą nową komendę przy ulicy Maszewskiej.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 18 lipca 2008 - 11:10:01  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Goleniów i Kobylanka wśród najlepszych
GŁOS SZCZECIŃSKI Ogłoszono wyniki rankingu "Rzeczpospolitej". Goleniów był drugi w kategorii gmin miejskich. W goleniowskim ratuszu mówią, że wysoka pozycja miasta nie jest zaskoczeniem. Goleniów od kilku lat inwestuje w rozwój gminy. W 2003 roku pod miastem utworzono Goleniowski Park Przemysłowy, który jest w pełni uzbrojonym technicznie terenem przeznaczonym pod obiekty produkcyjne i usługi przemysłowe.Na terenie Parku działa Specjalna Strefa Ekonomiczna, będąca podstrefą Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Od 2003 roku w Parku zainwestowało 25 firm. Wśród inwestorów są firmy z Danii, Belgii, Holandii, Niemiec, Korei, Pakistanu, USA i Polski.

Wśród gmin miejskich najlepsze są Kąty Wrocławskie, a z gmin wiejskich - Kobylanka w Zachodniopomorskiem.

- 27 lat temu w gdańskiej Hali Oliwii odbył się pierwszy zjazd Solidarności pod hasłem Samorządna Rzeczpospolita. Łatwiej było wywalczyć wolność niż zrealizować idee samorządności - mówił przewodniczący kapituły prof. Jerzy Buzek.

Pod względem oferty e-urzędu dla mieszkańców i działań na rzecz dostępności internetu najlepiej wypadają Poznań i Starogard Gdański.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 18 lipca 2008 - 11:08:02  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 17 lipiec 2008
Święto policji
KURIER SZCZECIŃSKI JUŻ od 89 lat o bezpieczeństwo obywateli dba Policja Państwowa. Rocznica stała się okazją do okolicznościowej uroczystości. Wojewódzkie obchody Święta Policji odbędą się 18 bm. (piątek) w Goleniowie i będą połączone z nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Goleniowie oraz otwarciem jej nowej siedziby.Uroczystości rozpoczną się od Mszy Świętej w intencji policji zachodniopomorskiej, która zostanie odprawiona w kościele pw. św. Katarzyny o g. 9. Dwie godziny później w Goleniowskim Domu Kultury odbędzie się Gala Policyjna. Funkcjonariuszom zostaną wręczone odznaczenia państwowe, resortowe oraz awanse na kolejne stopnie policyjne. Na g. 13 na Plantach zaplanowano wręczenie sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Goleniowie. O 14.30 Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż dorobku klubu Artystów Policyjnych „PASJA”. Pół godziny później odbędzie się uroczystość otwarcia nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie na ul. Maszewskiej.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 17 lipca 2008 - 16:52:26  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Filmowe eksperymenty
KURIER SZCZECIŃSKI Tegoroczne „Lato z Muzami” stoi pod znakiem warsztatów artystycznych i trójstronnej wymiany młodzieży z Polski, Niemiec i Serbii. Warsztaty plastyczne, fotograficzne, taneczne, ceramiczne, filmowe, a nawet... szczudlarskie i teatru ognia, to okazja do kształtowania twórczego warsztatu, ale także znakomity pretekst do poznania Nowogardu i okolic.Przykładem na to są warsztaty młodych filmowców, prowadzone przez reżysera i jednocześnie wykładowcę łódzkiej „filmówki” Pawła Siedlika, podczas których realizowane są impresje filmowe. Ich scenograficznym bohaterem jest sam Nowogard i jego piękne okolice. - Sześciu młodych filmowców z Polski, dwóch Niemców i dwóch Serbów przygotowuje pięć impresji i etiud filmowych, których inspiracją jest to, co spotykają i co widzą w Nowogardzie. Warsztaty filmowe podczas „Lata z Muzami” prowadzę już po raz siódmy, bo tu jest inspirujący do filmowej roboty klimat – mówi Paweł Siedlik.
„Lato z Muzami” jest jedną z najpoważniejszych imprez kulturalnych w regionie.Oficjalnie trwa w tym roku tydzień, w praktyce dwa razy dłużej, a to z racji wspomnianych warsztatów dla młodzieży, prowadzonych przez wybitnych specjalistów z poszczególnych dziedzin sztuki.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 17 lipca 2008 - 16:50:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

wtorek 15 lipiec 2008
Tramwaj wodny czeka na turystów
GŁOS SZCZECIŃSKI Nowa łódź pasażerska stoi w lubczyńskim porcie. Można się nią wybrać w podróż po Zalewie Szczecińskim.Tramwaj wodny jednorazowo zabiera dwunastu pasażerów. Goleniowski Młodzieżowy Dom Sportu kupił go z myślą o organizowaniu rejsów wzdłuż Iny i po Jeziorze Dąbie. Łódź ma być największą atrakcją wypoczynkową tego lata.Iną jeszcze nie teraz

- Kupując tramwaj wodny liczyliśmy głównie na to, że będziemy organizować wyprawy wzdłuż Iny, do Goleniowa - tłumaczy Andrzej Łukasiak, dyrektor GMDS. - Na razie jest to jednak niemożliwe, bo na rzecze w okolicach Modrzewia szlak wodny tarasują dwa zwalone drzewa. Z tym ekipy porządkowe wkrótce sobie poradzą, ale problem polega jeszcze na tym, że rzeka na niektórych odcinkach jest zanieczyszczona, a zatory uniemożliwiają przeprawę. Trzeba przede wszystkim wyciąć chaszcze, żeby była w miarę spławna.

To jednak zadanie dla ekologów i zarządcy rzeki, którzy najpierw muszą obejrzeć Inę i zdecydować w jaki sposób rozwiązać problem.

- W najbliższych dniach specjaliści wybiorą się w rejs po Inie i wtedy wszystko będzie jasne - mówi dyrektor GMDS.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 15 lipca 2008 - 09:56:55  ::  Czytaj/Komentuj: 2

poniedziałek 14 lipiec 2008
Święto Policji- czasowa zmiana organizacji ruchu w Goleniowie
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL W związku z Obchodami Wojewódzkiego Święta Policji, które odbędą się w dniu 18 lipca 2008 roku w Goleniowie na Plantach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu. W godzinach od 6.00- do - 22.00 całkowicie zamknieta będzie ulica Konstytucji 3 Maja na odcinku od ul. Barnima do ul. Pocztowej, natomiast ulica Kościuszki zamknieta będzie w tym okresie na całej długości.
Wszystkich kierujących przepraszamy za utrudnienia w ruchu kolowym a jednocześnie serdecznie zapraszamy na organizowany przez Nas festyn. Będzie mozna posłuchać występów goleniowskich artystów, zespołów muzycznych, obejrzeć sprzęt policyjny, zobaczyć w akcji policyjnych antyterrorystów , musztrę paradną a także orkiestrę wojskową. W trakcie trwania festynu w specjalnym pojeżdzie wypiekany będzie przez wojsko chleb, który za darmo będzie rozdawany uczestnikom festynu.
O godz. 13.00 na Plantach nastąpi uroczyste wręczenie sztandaru dla Komeny Powiatowej Policji w Goleniowie.
Rozpoczęcie festynu o godzinie 12-tej. Serdecznie zapraszamy.
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 14 lipca 2008 - 09:25:12  ::  Czytaj/Komentuj: 0

"Dzień Policji" w Goleniowie
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL

Serdecznie zapraszamy na wojewódzkie obchody „Dnia Policji” i nadania sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Goleniowie, które odbędą się 18 lipca 2008r. Poniżej zamieszczamy program imprezy.

Kliknij na obrazek,by zobaczyć w powiększeniu

Kliknij na obrazek, by zobaczyć w powiększeniugodz. 9:30 – Msza Święta w intencji Policji zachodniopomorskiej (Kościół p.w. św.
Katarzyny),

godz. 11:00 – Gala Policyjna (okolicznościowe przemówienia, wręczenie odznaczeń
państwowych, resortowych, awansów na kolejne stopnie policyjne,
wyróżnienia – Goleniowski Dom Kultury),

godz. 13:00 – Wręczenie Sztandaru Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie oraz
odznaczeń państwowych, resortowych oraz awansów policjantom
KPP Goleniów – plac Planty,

godz. 14:30 – Otwarcie wystawy dorobku klubu Artystów Policyjnych „Pasja” –
Miejska Biblioteka Publiczna w Goleniowie,

godz. 15:30 – Oficjalne otwarcie i zwiedzanie nowej siedziby Komendy Powiatowej
Policji w Goleniowie, ul. Maszewska,

godz. 12:00 – 19:00 – Festyn na placu Planty dla mieszkańców powiatu
goleniowskiego:

 pokazy sprzętu policyjnego, wojskowego oraz straży pożarnej,
 pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
 pokazy antyterrorystyczne,
 gry i zabawy promujące bezpieczeństwo,
 punkty informacji Policji,
 punkty informacyjno – promocyjne gmin powiatu goleniowskiego.


[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 14 lipca 2008 - 09:23:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Goleniów a prezent (Podziel się opinią.) nowak198507 225 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 794 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 814 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Brak nowych postów Czy RIO o tym wie? (Podziel się opinią.) Margo 559 0 -
 
Brak nowych postów Radni-nasi reprezentanci (Wybory samorządowe 2014) Margo 649 0 -
 
Tematów: 133 | Posty: 165 | Odsłon: 215795


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 501856599 
parcel-shop-navigation-logo-gls_28_150x72.png
Nadaj paczkę w GLS!


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna
market.JPG

fary.jpg

baner.jpg

gmfoto.png

biolaser-m.jpg
robert2a.jpg
wycieczki.jpg
sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 103
unikalnych: 35

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 639314
unikalnych: 269188

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1123770
unikalnych: 391770

Online
Gości: 18
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 6
Użytkowników: 599, Najnowszy: polskamójkraj

Ogłoszenia
Sprzedam
Bartosz-email-
22 lip : 19:41
USUWANIE - subitu, lepiku, frezowanie betonu, czyszczenie klejów
Nasze maszyny pozwalają na najczystszą i najszybszą pracę! Jesteśmy w stanie usunąć kilkadziesiąt m2 dziennie.

Zrywaniem klejów i ich resztek z podłoża zajmujemy się od kilku lat. Nabyte doświadczenie, wiedza, oraz bogaty park maszyn, pozwala nam oferować Państwu usługę na najwyższym poziomie.

Prace przebiegają czysto i sprawnie. W narożnikach i miejscach trudno dostępnych usuwamy kleje za pomocą mniejszych narzędzi i urządzeń.

JESTEŚMY BEZKONKURENCYJNI !!!

tel. 886 855 877
Więcej ogłoszeń (1)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1638 sek., 0.0547 z tego dla zapytań.