Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Andrzej dnia 26 paź : 18:01
To Prawda . Sprawa jest bardzo bulwersująca pod ty [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: MW dnia 26 paź : 13:37
Debili co wyżywają się na znakach, rakietach nie b [ more ... ]

[News] Odpalono rok temu z hukiem i zapomniano
Autor: Margo dnia 25 paź : 14:00
Rakietę oklejono taśmą . Mnie zastanawia co inne [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: admin dnia 21 paź : 22:38
Zgadza się , tak samo jak kierowców pojazdów mecha [ more ... ]

[News] Policyjne działania „Niechronieni”
Autor: MW dnia 21 paź : 15:56
Cenne, szczególnie dla rowerzystów i pieszych. bra [ more ... ]

[News] Czy za późno?
Autor: MW dnia 17 paź : 10:02
Czyli będzie lepiej ? To chyba należy sie cieszyć [ more ... ]

[News] Spotkanie
Autor: MW dnia 13 paź : 12:39
, Każda wybieralna władza jest w nieustającej kam [ more ... ]

[News] Jeszcze chwila, a będą rosły krzaki - Planty w centrum
Autor: Margo dnia 19 maj : 22:18
I te wyschnięte tuje na dodatek

[News] CBA wywęszyło aferę która dotyczy m.in lotniska w Goleniowie
Autor: Margo dnia 21 kwi : 22:05
"Jak informuje CBA, śledztwo jest rozwojowe i niew [ more ... ]

[News] Komisja pod pręgierzem BEHEMOT-a
Autor: Margo dnia 24 mar : 22:41
Jak po czasie wszystko układa się w całość pomimo [ more ... ]


wtorek 14 kwiecień 2009
Areszt za rozbój!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL  17-letni Rafał D tymczasowo aresztowany po tym jak dokonał rozboju na 15-latku. Zabrał mu 300 zł. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.Do zdarzenia doszło kilka dni temu w miejscowości Ostrzyca Gm. Nowogard. Rafał D, wspólnie z nieletnim Szymonem G, doprowadzili do stanu bezbronności 15-letniego chłopca poprzez trzymanie go za ręce i przyciskanie do ziemi a następnie zabrali mu pieniądze w kwocie 300 zł. Zostali oni zatrzymani przez policjantów z Komisariatu w Nowogardzie. Rafałowi D, przedstawiono zarzut dokonania rozboju. Na podstawie zebranych materiałów Sąd Rejonowy w Goleniowie tymczasowo aresztował go na 1 miesiąc. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12. O losie Szymona G, zadecyduje Sąd Rodzinny.


Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net

Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 kwietnia 2009 - 10:01:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Seria wypadków drogowych!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL W poniedziałek 13 kwietnia na terenie Powiatu Goleniowskiego doszło do 3 wypadków drogowych. Na szczęście nikt nie zginął, natomiast 3 osoby doznały obrażeń ciała.Kilka minut po godzinie 11-tej na drodze krajowej nr 3 w okolicy Miękowa doszło do pierwszego wypadku. Kierujący samochodem Ford Modeno Andrzej N. lat 47, uderzył w stojący przed nim na tym samym pasie ruchu pojazd Toyota Avensis, który nie mógł kontynuować jazdy ze względu na zator drogowy tzw. ‘ korek’. W wyniku zderzenia obrażeń ciała w postaci urazu kręgosłupa, potłuczeń żeber i klatki piersiowej doznała pasażerka Toyoty. Przewieziono ja do szpitala w Goleniowie.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 kwietnia 2009 - 10:00:40  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Pijani rodzice!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Kompletnie pijani rodzice sprawowali opiekę nad dwójka dzieci. Matka była tak pijana , że nie miała siły ‘ dmuchnąć’ w alkomat. Dziećmi zaopiekowała się ciotka.Do zdarzenia doszło w sobotę 11 kwietnia. Dyżurny goleniowskiej policji został powiadomiony o głośnych krzykach i płaczu dziecka w jednym z mieszkań przy ulicy Kościuszki w Goleniowie. Na miejscu policjanci zastali dwójkę dzieci w wieku 2 i 10 lat oraz rodziców będących w stanie upojenia alkoholowego. Ojciec dzieci Wojciech W, miał 2.44 promila alkoholu w organizmie, natomiast matka dzieci Monika W, była tak pijana, że nie miała siły ‘ dmuchnąć’ w alkomat.

Dzieci przekazano pod opiekę ciotce. Powiadomiono Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Goleniowie a także Sąd Rodzinny w Goleniowie, który podejmie decyzje odnośnie sprawowania właściwej opieki nad dziećmi.


Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 kwietnia 2009 - 09:59:36  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Spadła z I pietra!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL 24-letnia Karolina K, spadła z I pietra po tym jak chciała wyjść z mieszkania przez balkon. Doznała złamania nadgarstka i stawu skokowego. Śmigłowcem przewieziono ja do szpitala w Szczecinie.Do zdarzenia doszło w niedzielę 12 kwietnia około godziny 9-tej. Jak wynika z ustaleń goleniowskich policjantów w jednym z mieszkań przy ulicy Szkolnej bawiło się czterech młodych osób. W trakcie spotkania spożywano alkohol a także zażywano narkotyki. Rano jedna z uczestniczek spotkania 24-letnia Karolina K, postanowiła opuścić mieszkanie, jednak chciał wyjść przez balkon. W trakcie schodzenia spadła z balkonu na I piętrze w wyniku czego doznała złamania nadgarstka i stawu skokowego. Śmigłowiec zabrał ja do szpitala w Szczecinie.

W trakcie wyjaśniania zdarzenia goleniowscy policjanci znaleźli w mieszkaniu 2 tabletki Ekstaza. Do wyjaśnienia zatrzymano Marcina M, który w trakcie dalszych czynność przyznał się do posiadania narkotyków a także udzielania ich innym osobom. Po przedstawieniu mu zarzutów popełnienia przestępstw z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii został zwolniony do domu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  wtorek 14 kwietnia 2009 - 09:58:41  ::  Czytaj/Komentuj: 1

poniedziałek 13 kwiecień 2009
Żałoba narodowa
 GOLENIOW.NET.PL Prezydent RP Lech Kaczyński ogłosił trzydniową żałobę narodową, od północy z poniedziałku na wtorek, w związku z pożarem hotelu socjalnego i tragiczną śmiercią 21 osób w Kamieniu Pomorskim. Dziś na miejscu tragedii był Prezydent RP prof. Lech Kaczyński oraz Premier rządu RP Donald Tusk. Obaj politycy zaznajomili się z obrazem tragedii oraz postanowili o uruchomieniu pomocy dla poszkodowanych.


swieca.gif
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: Adam  ::  poniedziałek 13 kwietnia 2009 - 21:12:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 10 kwiecień 2009
Areszt dla nożownika!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Policjanci z Komisariatu w Nowogardzie zatrzymali 59-letniego Jakuba G., który ugodził nożem mężczyznę. Sąd Rejonowy w Goleniowie tymczasowo aresztował nożownika.Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednej z miejscowości w gminie Osina. W trakcie awantury domowej Jakub G. zadał przebywającemu w mieszkaniu mężczyźnie cios w klatkę piersiową nożem a następnie zranił wargę i ręce pokrzywdzonego.. Z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono go do szpitala w Nowogardzie. Jakuba G. osadzono w policyjnym areszcie a następnie przedstawiono zarzuty popełnienia przestępstwa . Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. Sąd Rejonowy w Goleniowie postanowił zastosować w stosunku do podejrzanego areszt tymczasowy w wymiarze 3 miesięcy.

Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 10 kwietnia 2009 - 17:13:16  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 09 kwiecień 2009
Goleniów daje 1000 zł za pomoc w ujęciu grafficiarzy
GŁOS SZCZECIŃSKI Tysiąc złotych ufundował burmistrz dla osoby, która wskaże niszczycieli elewacji w mieście.
- Wypowiadamy wojnę grafficiarzom - mówi wprost Andrzej Wojciechowski, burmistrz Goleniowa. - To wydaje się jedyne słuszne rozwiązanie w sytuacji, kiedy urokliwe i drogie elewacje bloków, kamienic, banków, sklepów i innych obiektów oszpecone są bohomazami. Pomysł redaktora "Głosu” spodobał mi się i dlatego postanowiłem przekazać 1000 złotych z funduszu reprezentacyjnego.Jak zapewnia burmistrz, w akcję łapania grafficiarzy zaangażowani zostaną mieszkańcy miasta. A wiadomo, że to właśnie społeczeństwo w podobnych sytuacjach najlepiej zdaje egzamin. Zobaczymy, co wyjdzie z tego działania. Pieniądze nie przepadną, cały czas czekać będą na informatora.

Zrób zdjęcie albo zgłoś policji

Znalezienie sprawcy niszczenia elewacji musi być udokumentowane. Najlepiej zdjęciem lub filmem pozwalającym ustalić personalia grafficiarza. Innym rozwiązaniem jest wezwanie policji, która zatrzyma sprawcę na gorącym uczynku.
Nagroda może być znacznie wyższa jeśli dołożą się do niej na przykład administracje mieszkaniowe, właściciele obiektów użyteczności publicznej i osoby prywatne.- Zapraszam i zachęcam - mówi burmistrz. - Każdy grosz się liczy, a im atrakcyjniejsza nagroda, tym większa motywacja do złapania sprawcy. To fajna sprawa, włączmy się w akcję wszyscy, być może uda się uchronić miasto przed grafficiarzami.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 kwietnia 2009 - 23:35:57  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Z zakazem i po pijaku!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Goleniowscy policjanci zatrzymali do kontroli Fiata Ducato. Okazało się że kierowca ma aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz jest kompletnie pijany.Do zatrzymania doszło dzisiaj o godzinie 0.40 w miejscowości Modrzewie Gm. Goleniów. Policjanci w trakcie rutynowej kontroli pojazdu wyczuli od kierującego woń alkoholu. Po sprawdzeniu alkomatem okazało się że Mirosław Z. lat 42 ma 2.17 promila alkoholu w organiżmie. Ma on także Sądowy zakaz kierowania pojazdami 20 czerwca 2010 roku.

Mirosława Z. czeka rozprawa w Sadzie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami a także powtórny egzamin na prawo jazdy.


Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 kwietnia 2009 - 11:02:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zaginiony!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie prowadzi poszukiwania za zaginionym:Bogdan OLEKSY lat 58 zam. Dom Pomocy Społecznej w Nowogardzie ul. Smużyny 2Wymieniony w dniu 8 marca 2009 roku o godz. 7.00 nie mówiąc nic nikomu wyszedł z Domu Pomocy Społecznej i do chwili obecnej nie powrócił. Ubrany był:Dres koloru granatowego, kurtka i czapka koloru czarnego, obuwie typu adidas w kolorze brązowym. Ma 163 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego, sylwetka średnia, włosy krótkie proste koloru ciemnego, twarz prostokątna, uszy normalne przylegające, nos prosty, posiada braki w uzębieniu.

Zaginiony cierpi na schizofrenię i jest całkowicie ubezwłasnowolniony.

Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę mogąca przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z policja na nr tel, 091 5792-311, lub bezpłatny 997 i 112 z tel. komórkowego.
Z ostatniej chwili :


Zaginiony odnalazł się!

Poszukiwany od wczoraj mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w Nowogardzie Bogdan Oleksy odnalazł się . Dotarł przed chwila do miejscowości Kobylanka, gdzie zamieszkuje jego rodzina, która o tym fakcie powiadomiła policje.


 Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 kwietnia 2009 - 11:01:46  ::  Czytaj/Komentuj: 0

LOT nie chce przywrócić samolotów Szczecin - Warszawa
GŁOS SZCZECIŃSKI Przedstawiciele LOT-u, mimo wcześniejszych zapewnień, nie przywrócili zawieszonych w listopadzie połączeń z Warszawą. Zasłaniają się ekonomią. Tymczasem gospodarze Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów zapewniają, iż nie byłoby problemu z obłożeniem zawieszonych rejsów. Pod koniec ubiegłego roku narodowy przewoźnik zawiesił loty ze Szczecina do Warszawy o godz. 5.50 i powrotne, wieczorem o godz. 22.20. Rzecznik PLL Lot podkreślał wówczas w rozmowie z "Głosem”, że przewoźnik nie odwołuje tylko zawiesza te połączenia. Zostaną przywrócone w letnim rozkładzie.Ograniczenie połączeń ze stolicą oburzyło biznesmenów, którzy chętnie korzystali właśnie z najwcześniejszego lotu do Warszawy. Wracali najczęściej o godz. 22.20. Mieli cały dzień na załatwienie spraw, spotkania, spokojną kolację. Nie musieli rezerwować miejsca w hotelu, bo wieczorem mieli powrót.

Protestowali także politycy, również wojewoda zachodniopomorski. Marcin Zydorowicz podkreślał, że region nie ma innej poza samolotem możliwości skomunikowania się w godzinach rannych ze stolicą. Podobnie w godzinach wieczornych połączenia kolejowe nie wystarczają i są mało atrakcyjne biorąc pod uwagę czas i komfort podróży. Wojewoda apelował do ministra skarbu nadzorującego państwową spółkę, by narodowy przewoźnik nie ograniczał transportu publicznego.[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 09 kwietnia 2009 - 11:00:29  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 75 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 76 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 77 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2204 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 2349 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 257496


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


rejestracja.jpg
Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343


Centrum    Medyczne - Goleniów, Pocztowa 43 - całodobowa opieka medyczna

robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Facebook

Licznik
Dzisiejsze odwiedziny tej strony...
ogółem: 806
unikalnych: 108

Dotychczasowe odwiedziny tej strony...
ogółem: 847258
unikalnych: 322386

Wszystkich odwiedzin serwisu...
ogółem: 1473513
unikalnych: 472308

Online
Gości: 11
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 627, Najnowszy: samcion

Ogłoszenia
Sprzedam
Just Work-email-
21 paź : 15:23
Poszukuję ludzi na budowę bez doświadczenia i z doświadczeniem - praca w okolicach Koszalina z zakwaterowaniem. Praca u doświadczonego pracodawcy, szkolimy i uczymy fachu. Praca na długi okres czasu. Możliwości jest wiele gdy nauczymy fachu po kilku miesiącach wysyłamy do Szwecji i Norwegi wyuczonych przez nas pracowników. Firma współpracuje z wieloma podwykonawcami budowlanymi i ma wiele gwarantowanych kontraktów. Nie ważne, że nic nie umiesz ważne, że masz ZAANGAŻOWANIE i zapał do pracy!!! Stawka - 12zł netto.
Zygajek-email-
24 paź : 09:19
Producent Domków "Zylajek" oferuję nowy piętrowy domek 16m2
Domek ogrodowy na działkę o wymiarach 4/4m (16m kw)
Wykonany z konstrukcji szkieletowej dzięki czemu domek jest bardziej stabilny z możliwością całości ocieplenia.
Ściany i dach wykonany z deski o grubości 15 mm , możliwość wykonania całości z 20mm itp. za dopłatą.Posiadamy również różne wzory desek.

Podłoga na górze i na dole wykonana z płyty OSB o grubości 15mm i 18mm.
Na płytę OSB możliwość przykręcenia również deski frezowanej 15mm
dla ładnego wyglądu i większej stabilizacji podłogi.

Każda deska na ścianę posiada wywiercone 4 otwory do łatwego przykręcania desek do konstrukcji domku co zapobiega pękaniu desek.
Konstrukcja na cały domek jest strugana i szlifowana do uzyskania gładkiej
powierzchni.
Cały materiał na domek jest tak przygotowany że bez problemu mogą rozładować dwie osoby . Konstrukcja popakowana i podpisana deski pakowane w paczki również podpisane .
Cały domek (konstrukcja,deski itp) jak i inne nasze produkty wykonane są zawsze ze suchego materiału .
Wysokość pomieszczenia na dole w środku 225cm na górze 200cm
Całkowity wymiar z zewnątrz 440cm .
Schody do wyjścia na piętro ,okna ,drzwi można umieścić w dowolnym miejscu.
Pomieszczenie domku jest 4/3m + taras 4/1m domek nie zawiera pokrycia dachu (możliwość do kupienia gont ozdobny koszt 950zł z gwoździami )
Deski na dach są wykonane z 3 klasy posiadają małe ubytki po sękach
bez problemu nadają się pod blachę lub papę.(dach jest cały odeskowany)
Możliwość również wykonania domku całego zabudowanego bez tarasu
koszt dopłaty 600zł .Domek również można wykorzystać jako biuro itp .
W zestawie instrukcja montażu i kontakt telefoniczny (prosty montaż)
Konstrukcja wykonana z kantówki :
100mm/50mm - 70mm/70mm - 70mm/50mm 50mm/50mm itp.
( możliwość zmiany wymiarów )
W zestawie:
* Konstrukcja na cały domek.
* Deski frezowane pióro wpust na , ściany i dach.
* Łączniki metalowe przykręcone do konstrukcji.
* Schody drewniane rozkładane do wyjścia .
* Drzwi z futryną masywne.
* 2x okiennica drewniana .
* 2x okno plastikowe lub drewniane.
* Impregnat 10L bezbarwny i bezzapachowy.
* Pędzel i rękawiczki.
* Wkręty 45mm , 70mm , 140mm. itp.

* instrukcja montażu + kontakt telefoniczny.

* Płyta OSB na dwie podłogi.

* Wkrętarka akumulatorowa z ładowarką.
* Rezerwa desek i konstrukcji.
tel.: 663-757-357
e-mail: -email-¬l
e-mail: -email-¬om
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
Więcej ogłoszeń (0)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.1534 sek., 0.0451 z tego dla zapytań.