Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Polacy nic się nie stało - "Bo czyszczą studzienki, proszę Pani"
Autor: Margo dnia 20 lis : 20:30
Raczej "Goleniowianie -nic się nie stało". Studzie [ more ... ]

[News] Kulturalne dylematy - wnioski
Autor: MW dnia 07 lis : 15:22
A to jeszcze jest jakieś porozumienie 14?

[News] Wystąpienie Łukasza Mituły na XXIII sesji Rady Powiatu w sprawie szpitala
Autor: MW dnia 31 paź : 09:50
Wybory za pasem . Rozgrywki o głos suwerena idą na [ more ... ]

[News] Uroczystość oddania czci Bohaterom Wojny Obronnej 1939 - 1 września 2017
Autor: Margo dnia 02 wrz : 08:40
Kim z pochodzenia jest burmistrz? Już nawet pozory [ more ... ]

[News] I jak tu żyć Panie Burmistrzu bez wody?
Autor: Grześ dnia 05 cze : 18:53
Słucham i nie wierzę w to co słyszę. W tym wieku, [ more ... ]

[News] Czy gmina może stracić miliony? Częściowo utajniona Komisja Budżetu.
Autor: MW dnia 05 cze : 12:48
Zaraz za granica (Penkun ?) biogazownia na bodajże [ more ... ]

[News] Urodziny Goleniowa-Tort a la sukces(ja)?
Autor: MW dnia 24 maj : 12:17
w tytule macie na myśli W.Cz. przewodniczącego RM. [ more ... ]

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: Andrzej dnia 05 maj : 16:08
MW zadzwoń

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: MW dnia 05 maj : 14:28
Poza tym to wolny kraj . Czy będąc u władzy ktoś [ more ... ]

[News] Jak to z klastrem bywało cd.. Fakty i Mity.
Autor: MW dnia 05 maj : 14:23
Jakieś sprawozdanie już było złożone ?


poniedziałek 06 wrzesień 2010
Ze Szczecina polecimy do Portugalii, Brazylii i Afryki
GŁOS SZCZECIŃSKI Z przesiadką w Warszawie mieszkańcy Pomorza Zachodniego będą mogli korzystać z połączeń z Lizboną i dalej na inne kontynenty. – Połączenia oferuje TAP Portugal we współpracy z PLL LOT, a rejsy odbywają się w formule code-share – tłumaczą pracownicy goleniowskiego portu lotniczego. – W globalnych systemach rezerwacyjnych widoczne są taryfy ze Szczecina do Lizbony oraz wielu innych portów w siatce TAP Portugal. Loty do Warszawy rejsami LOT-u pozwalają na dogodne przesiadki na rejsy TAP do Lizbony we wtorki, piątki oraz soboty.

Program Bom Dia Lisboa (BDL) oznacza, że pasażerowie, którzy lecą z Polski do Brazylii i nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia, mogą skorzystać z bezpłatnego noclegu. Usługa zawiera
zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli, śniadanie oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 06 września 2010 - 13:52:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Mieszkańcy Zabrodu toną w wybijających fekaliach
GŁOS SZCZECIŃSKI Szambo przy kontenerach socjalnych jest przepełnione. Ze studzienki wylewają się ścieki, wprost na przydomowe ogródki. Woda nie spływa z wanny ani muszli klozetowej. – Drugi tydzień przeżywamy horror – mówią mieszkańcy kontenerów w Zabrodzie pod Goleniowem. – Smród jest niesamowity. Nie można spać, jeść, człowiek tonie we własnych odchodach.

Problem zaczął się już jakiś czas temu od niesprawnych odpływów w zlewozmywakach.

– Zarządca przyjechał, powymieniali syfony, udrożnili odpływy i pojechali, a wtedy zaczął się prawdziwy cyrk – opowiada Robert Korończuk. – Choć woda ze zlewozmywaków schodzi bez problemu, to stoi w ubikacji i wannie. Wszystko wybija, smród niemożliwy.

Jak mówią ludzie, wszystko dlatego, że ścieki zbierane są w niewłaściwych szambach.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 06 września 2010 - 13:34:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

piątek 03 wrzesień 2010
Miliony na marinę i plażę
KURIER SZCZECIŃSKI Budowa mariny nad Kanałem Młyńskim oraz rewitalizacja plaży w Stepnicy oficjalnie znana jako projekt pn. - „Budowa infrastruktury rekreacyjnej i żeglarskiej w Stepnicy” zyska finansowe wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego. Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego podjął decyzję o dofinansowaniu tego przedsięwzięcia.

Przewidywana wartość dotacji wynosi ponad 3,98 mln złotych. Pieniądze pochodzą ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Gmina Stepnica złożyła w Wydziale Wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego wymaganą dokumentację aplikacyjną. Została ona zweryfikowana i pozytywnie oceniona przez urzędników marszałkowskich.

Obecnie projekt jest w trakcie realizacji. Inwestycja zbliża się do półmetka. Planowany termin zakończenia budowy mariny i infrastruktury turystycznej na plaży w Stepnicy to grudzień br.


(r.c.)


Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Kuriera Szczecińskiego"

informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 03 września 2010 - 17:23:13  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Od jutra możesz dostać mandat pod hipermarketem
GOLENIOW.NET.PL Przypominamy kierowcom, że już od jutra zgodnie z wprowadzonymi do kodeksu przepisami policja i straż miejska będzie mogła karać mandatami kierowców w miejscach gdzie jeszcze dziś nie może tego uczynić. To znaczy za łamanie przepisów na drogach wewnętrznych, osiedlowych, parkingach w tym pod centrami handlowymi i na placach dworcowych.

Znaki drogowe ustawione lub namalowane w takich miejscach do dziś mają jedynie charakter porządkowy, a łamanie ich znaczenia, nie jest wykroczeniem. Teraz za nie przestrzeganie znaków w takich miejscach w tym blokowanie miejsc dla niepełnosprawnych będzie karane. a w przypadku blokowania miejsc dla inwalidów dojdą jeszcze koszty odholowania pojazdu na parking depozytowy. Karać się również będzie za  naruszenie osiedlowych stref ciszy, czy też za parkowanie samochodu na osiedlach gdzie popadnie, tarasowanie przejazdów i dróg pożarowych.

admin
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  piątek 03 września 2010 - 17:20:04  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 02 wrzesień 2010
Strefa wzdłuż drogi
KURIER SZCZECIŃSKI Wspólny obszar intensywnego gospodarowania, który powołały do życia trzy gminy - Nowogard, Osina i Płoty będzie miał też wspólne logo. Ogłoszono właśnie konkurs na znak nowego parku przemysłowego w naszym regionie. Ważniejsze jednak od znaku graficznego jest to, że za kilka lat w nowej strefie powstaną miejsca pracy, a do kas gmin popłyną podatki od inwestorów.

Nowogardzka część parku znajdzie się po drugiej stronie budowanej właśnie dwujezdniowej obwodnicy miasta w ciągu drogi krajowej nr 6.
Tereny inwestycyjne dwóch pozostałych gmin Osiny i Płoty również znajdują się nieopodal "szóstki", która zresztą na całej długości będzie za kilka lat przebudowywana do parametrów dwujezdniowej drogi ekspresowej. W rejonie Nowogardu planuje się budowę dróg dojazdowych do terenów przeznaczonych pod inwestycje; połączą one park z nową "szóstką" w rejonie węzła Wojcieszyn.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 02 września 2010 - 21:28:54  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Tragiczne wypadki w nocy. Pijany zabił na zielonym świetle i uciekł
GŁOS SZCZECIŃSKI W nocy doszło do dwóch tragicznych wypadków. Życie straciły dwie osoby. Jeden mężczyzna został potrącony, drugi przejechany.
Do pierwszego zdarzenia doszło w Nowogardzie. 57-letni mężczyzna jadący fiatem na prostym odcinku drogi, w terenie zabudowanym potrącił pieszego. Mężczyzna prawidłowo przechodził na przejściu dla pieszych przy zielonym świetle.

- Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, ale dzięki świadkom i natychmiastowej reakcji policji został zatrzymany - tłumaczy st.sierż.Łukasz Famulski . - Kierujący w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu.
Poszkodowany 61-letni mieszkaniec Nowogardu z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 02 września 2010 - 18:08:28  ::  Czytaj/Komentuj: 0

50 mln euro na gazowe inwestycje
KURIER SZCZECIŃSKI Gaz-System dostanie 50 mln euro na budowę tłoczni gazu w Goleniowie oraz gazociągu Świnoujście-Szczecin - to około połowy wartości tych inwestycji. Tak zdecydowała Komisja Europejska. Inwestycje mają m.in. umożliwić wprowadzenie na polski rynek gazu z terminala LNG w Świnoujściu.

Dofinansowanie zostało przyznane w ramach European Energy Programme for Recovery. Rozbudowa systemu przesyłowego w naszym regionie jest częścią wspieranego przez Komisję Europejską projektu „Bałtyckiego połączenia międzysystemowego”. Chodzi o rozwój infrastruktury umożliwiającej przepływ gazu między Polską, Danią i Szwecją. Elementem programu jest wzmocnienie polskiego systemu przesyłowego w okolicy budowy planowanego gazociągu Baltic Pipe oraz połączenie go z terminalem LNG w Świnoujściu. Infrastruktura ta ma w przyszłości umożliwić krajom skandynawskim możliwość korzystania z globalnego rynku skroplonego gazu ziemnego (LNG).informacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 02 września 2010 - 18:06:35  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Dożynki Gminne "Bolechowo "2010"

dozynk2010.jpg
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 02 września 2010 - 15:34:18  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 01 wrzesień 2010
Kwiaty dla najeźdźców
KURIER SZCZECIŃSKI Burmistrz Andrzej Wojciechowski złożył 1 września kwiaty przy pomniku ku czci żołnierzy sowieckich, stojącym w Goleniowie przy ul. Wolińskiej. Towarzyszył mu wiceburmistrz Krzysztof Zajko i grupa kombatantów. Złożenie wieńca i kwiatów pod pomnikiem z czerwoną gwiazdą było elementem obchodów rocznicy wybuchu II wojny światowej. Burmistrz podjął obiadem grupę starszych mieszkańców Goleniowa, a potem wspólnie złożyli kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości, przy tablicy ku czci weteranów wojennych oraz – na koniec – przy pomniku żołnierzy sowieckich.

Kilka lat temu zdarzyło się, że burmistrz złożył kwiaty przy sowieckim monumencie… 17 września, w rocznicę sowieckiej agresji na Polskę.cminformacja -LINK-
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 01 września 2010 - 21:35:19  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Żarówki znikają z półek
GŁOS SZCZECIŃSKI Pierwszego września kończy się produkcja żarówek o mocy 75 wat. Hurtownicy przyznają, że zarówno oni, jak i sklepy odpowiednio przygotowali się do tej daty. Sukcesywne wycofywanie żarówek ma związek z narzuconymi nam unijnymi dyrektywami - mówi Cezary Sieniutowicz z firmy Elektrotechnika Mors. - Od 1 września sprzedaż możliwa jest teraz wyłącznie do wyczerpania zapasów w magazynach  sklepowych i u hurtowników. W ostatnim czasie zaobserwowałem, że sprzedawcy szykowali się na taką sytuację. Robili w hurtowniach zdecydowanie większe zakupy.

Sieniutowicz przyznaje, że akcja w nie jest nagłośniona i nie wie o niej dużo osób. Czym to jest spowodowane? Dzięki temu w najbliższym czasie ceny mocną pójdą w górę.Andrzej Kus


Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"


informacja -LINK-


Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 01 września 2010 - 16:50:15  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 896 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 1195 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 994 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 3535 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 3929 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 310284


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Online
Gości: 10
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 5
Użytkowników: 653, Najnowszy: HM Serwis

Ogłoszenia
Sprzedam
Jacek-email-
07 lis : 14:02
Zapewniamy prcowników z Ukrainy, Białorusi, Nepalu, Bangladeszu

Pracodawco - jeśli poszukujesz zadzwoń do nas i pozbądź się problem.
Zapewniamy dla twojej firmy pracowników bez kwalifikacji oraz z kwalifikacją od zaraz.

Zadzwoń na numer 570 125 935.
E-mail: -email-
Interkadra-email-
13 lis : 10:30
Interkadra - jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.


Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Opiekun / Opiekunka Osób Starszych


Zakres obowiązków:
-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
-opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-dobry stan zdrowia
-mile widziane referencje i czynne prawo jazdy

Oferujemy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
– jedna przejrzysta umowa!
- odprowadzane składki ZUS od ponad 4,2 tys. zł brutto
- BONUS NAWET 300 EURO!
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto
- dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu
Więcej ogłoszeń (2)
Kupię
CITIHAUS-email-
10 lis : 15:12
Biuro nieruchomości CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji,  oddłużeniu i ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości.
CITIHAUS gwarantuje fachową i miłą obsługę.
Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi.
Negocjujemy z wierzycielami.
Prosimy o kontakt: 511-422-888
www.citihaus.pl
Adreams-email-
12 lis : 19:06
ADREAMS jako marka własna z zakresu produkcji filmowych, doradztwa personalnego oraz marketingu świadczy usługi dla największych podmiotów gospodarczych na rynku z zakresu handlu.

Dla naszego klienta - lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce – poszukujemy pracowników na stanowisko DORADCA KLIENTA.

Idealna praca dla osób, które lubią handel i kochają pracę z ludźmi, angażują się w wykonywaną pracę w 100% , są gotowi sprostać wyzwaniu bycia DORADCĄ KLIENTA w największej sieci handlowej w Polsce branży AGD/IT/RTV i chcą dołączyć do najlepszych!

Oferujemy najwyższe zarobki w handlu branży AGD/IT/RTV, różnego rodzaju systemy motywacyjne podnoszące Twoje wynagrodzenie nawet o 300%, liczne premie, bogaty pakiet Benefitów i dofinansowań (Multisport, ubezpieczenie,… ) oraz elastyczne grafiki pracy!

APLIKUJ JUŻ TERAZ -> -email-
Więcej ogłoszeń (2)

Dodaj nowe ogłoszenie

Czas generowania: 0.2018 sek., 0.0745 z tego dla zapytań.