Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg

Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Dyżury aptek

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Projekt uchwały w sprawie powołania Kapituły cz. 2
Autor: MW dnia 14 kwi : 15:04
Jak słucham to coraz bardziej podoba mi się argume [ more ... ]

[News] Projekt uchwały w sprawie powołania Kapituły cz. 2
Autor: MW dnia 14 kwi : 14:41
Tak słucham i moim zdaniem to powinni być w kapitu [ more ... ]

[News] Projekt uchwały w sprawie powołania Kapituły cz. 2
Autor: MW dnia 14 kwi : 14:32
A jak do tej pory funkcjonowała formuła zasłużony [ more ... ]

[News] A jednak tunel pod Odrą w Świętej
Autor: MW dnia 10 kwi : 10:57
To by było dobre rozwiązanie. Mam nadzieję, że je [ more ... ]

[News] Zawody Pucharu PFTA 2017- Łęsko – Smolniki (koło Goleniowa) dzień drugi
Autor: kamikaze dnia 03 kwi : 12:52
Świetna sprawa, Goleniów posiada trzy strzelnice a [ more ... ]

[News] Pan się spieszy, zaraz Pan wyjdzie
Autor: marfi dnia 04 lut : 12:09
Podziwiam pana Michała Wentrubę. Ja wytrzymałem pó [ more ... ]

[News] XXVII sesja Rady Miejskiej w Goleniowie w dniu 21 grudnia 2016 r.
Autor: MW dnia 13 sty : 10:24
W końcu mamy "demokratyczne Państwo prawa realizu [ more ... ]

[News] Koty z Mini Parku
Autor: MW dnia 13 sty : 10:17
Hmmm... a co na to Sanepid ?

[News] Radny Ireneusz Zygmański Pyta o Gimnazjum nr 1 - RM Goleniów
Autor: MW dnia 23 lis : 16:08
Przepraszam to fejsik i tweet stanowi oficjalną l [ more ... ]

[News] Przewodniczący RM Lukasz Mituła łamie uchwały dotyczące uchwały absolutoryjnej
Autor: MW dnia 23 lis : 15:56
Hmmm po 5 miesiącach udostępniono materiały ? Co t [ more ... ]


środa 09 grudzień 2009
Nietrzeźwi na drogach!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL  
Goleniowscy policjanci w miniony weekend zatrzymali 8-miu nietrzeźwych kierujących. 'Rekordzista' miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.
Policjanci w trakcie weekendu przeprowadzili wzmożone kontrole na terenie całego powiatu goleniowskiego. Efektem tych działań było zatrzymanie aż 8-iu nietrzeźwych kierujących. Niechlubnym rekordzista okazał się zatrzymany w miejscowości Ostrzyca 41-letni Krzysztof D. Kierował rowerem mając w organizmie 3.68 promila alkoholu. Niewiele mniej miał zatrzymany w Podańsku Jerzy C. lat 50. Alkomat wykazał w jego organiźmie 2.83 promila.
W Goleniowie policjanci zatrzymali na ul. Wojska Polskiego rowerzystę. Alkomat wykazał u 57-letniego Mirosława S. 2.27 promila a u 54-letniego Pawła G., zatrzymanego w Czarnogłowach 2.13 promila.
Wszyscy zatrzymani będą odpowiadac przed Sądem Rejonowym w Goleniowie. Za kierowania rowerem w stanienie trzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do roku, natomiast za kierowanie pojazdem mechanicznym 'po pijaku' grozi kara do dwóch lat więzienia, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami a także powtórny egzamin na prawo jazdy. Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 grudnia 2009 - 14:14:08  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Napad na sklep!

POLICJA.GOLENIOW.NET.PL  Zamaskowany i z pistoletem w reku napadł na sklep monopolowy w Goleniowie. Został zatrzymany po niecałej dobie. Osadzono go w policyjnym areszcie.
Do napadu doszło w środę o godzinie 20-tej w Goleniowie przy ul. Lipowej. Do sklepu monopolowego wtargnął mężczyzna. Na głowie miał założoną ' kominiarkę' a w ręku trzymał pistolet skierowany w stronę ekspedientki.. Żażądał wydania pieniędzy a kiedy sprzedawczyni mu je wydała wybiegł ze sklepu.
Komendant Powiatowy Policji w Goleniowie insp. Leszek Skotnicki do wykrycia sprawcy napadu skierował kilkunastu policjantów. Po niecałej dobie, po wykonaniu żmudnych i drobiazgowych czynności policjanci zatrzymali i osadzili w areszcie podejrzanego o dokonanie tego napadu 18-letniego mieszkańca Goleniowa. Policjanci odzyskali większośc skradzionych pieniędzy. Zabezpieczono również użytą do napadu ' kominiarkę' a także pistolet , który okazał się pistoletem pneumatycznym, łudząco podobnym do broni palnej.
W trakcie przesłuchania 18-latek przyznał się do dokonania napadu. Był wcześniej karany jako nieletni za popełnione przestępstwa.
Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.
Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 grudnia 2009 - 14:10:59  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Nowe połączenie: z Goleniowa do Düsseldorfu
GŁOS SZCZECIŃSKI Ryanair uruchamia nowe połączenie z Goleniowa do Düsseldorfu Weeze. Od 31 marca samoloty będą latały do Zagłębia Ruhry w środy i soboty.'
– Port lotniczy ma duże znaczenie dla obszaru metropolitalnego i samego Szczecina – przyznał Piotr Krzystek, prezydent miasta. – Mamy ambicję, by co roku przybywało połączeń z tego lotniska.Szczecin w latach 2007-2009 przekazał na rozwój portu 7,5 mln zł, w przyszłorocznym budżecie miasto zarezerwowało kolejne 4,5 mln zł na ten cel.– Korzystamy w Polsce z 9 lotnisk, obsługujemy 68 tras i w tym roku zamierzamy w sumie przewieźć na nich prawie 3 mln pasażerów – wyliczał Laszlo Tamas, menadżer ds. sprzedaży w grupie Ryanair. – Jesteśmy największym i najtańszym przewoźnikiem w Europie.Tamas zwrócił uwagę na przyrost liczby pasażerów. W 2005 roku samoloty Ryanaira przewiozły 500 tys. pasażerów, w tym roku plan zakłada wspomniane 3 mln. Z Goleniowa i z powrotem Ryanair przewiózł w 2005 roku – kiedy uruchomił pierwsze połączenia – 30 tys. pasażerów. W tym roku ma to już być 150 tysięcy. Samoloty latają do Londynu i Dublina.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 grudnia 2009 - 13:00:24  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Zabójca babci dyskryminowany w więzieniu za islam
GŁOS SZCZECIŃSKI Muzułmanie są dyskryminowani w więzieniu – taki list otwarty wyszedł z zakładu karnego w Nowogardzie. Sprawdziliśmy. Autorem jest 26-letni zabójca, który jeszcze niedawno był wyznawcą odmiany buddyzmu. – W tej chwili w naszym zakładzie nie ma osób wyznających islam. Autor listu został przeniesiony do więzienia w Goleniowie – mówi Artur Bojanowicz z zakładu karnego w Nowogardzie.Autorem listu jest Piotr W., mieszkaniec Szczecina. Odsiaduje wyrok 25 lat więzienia za zabójstwo. Cała Polska usłyszała o nim cztery lata temu. Zabił babcię i zakopał na działce. Ciało 68-letniej Kazimiery H. wiózł w bagażniku z Robakowa pod Toruniem do Szczecina. Potem sfałszował pełnomocnictwa i zaczął wypłacać pieniądze z kont bankowych babci. W internecie kupił bilet na lot do Dominikany. Transakcję obserwowali policjanci. Wpadł dwa miesiące później.Po wyroku trafił do więzienia w Nowogardzie. Był tam jedną z barwniejszych postaci. Bardzo inteligentny, choć nie zrobił nawet matury. Przed zatrzymaniem był taksówkarzem, choć wróżono mu karierę. Plany podobno pokrzyżowała nieszczęśliwa miłość. Zapalony informatyk. W więzieniu wolny czas poświęca na pisanie. Na koncie ma już co najmniej kilka pozwów o zadośćuczynienie. Pozywa pracowników i władze zakładu karnego.– Ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. Lubi jak o nim jest głośno – opowiada pracownik zakładu karnego.Niedawno przeszedł na islam. Wcześniej był wyznawcą jednej z odmian buddyzmu. Nawiązał kontakt z gminą islamską. Podobno współwyznawcy wynajęli mu nawet prawnika, który reprezentuje go w sprawach o zadośćuczynienie. Jego ostatnia inicjatywa, to list otwarty w obronie współwyznawców z aresztu. Domaga się zgody na noszenie muzułmańskich strojów, m.in. aury, czyli ręcznika zakrywającego intymne miejsca. Chce też, aby potrawy były zgodne z zasadami Koranu, czyli bez mięsa wieprzowego.Niedawno został przeniesiony do więzienia w Goleniowie, bo tam więźniom podaje się mniej mięsa wieprzowego.
Mariusz Parkirtny

 Więcej w dzisiejszym papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego"
informacja http://www.glosszczecinski.com.pl
Zapraszamy do zakupu i czytania tego poczytnego dziennika
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 grudnia 2009 - 12:57:58  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Masz automat – masz gości z urzędu
KURIER SZCZECIŃSKI Właściciele lokali, w których stoją automaty do gier, od kilku dni są nękani kontrolami. Kiedy wychodzi straż pożarna, przed drzwiami stoi już sanepid. Kolejne wizyty składa inspekcja pracy, policja, celnicy, bywa, że i urząd skarbowy.Teoretycznie kontrole nie mają nic wspólnego z automatami do gry. Strażacy kontrolują stan zabezpieczenia przeciwpożarowego: gaśnice, drogi ewakuacyjne, instrukcje na wypadek pożaru. Sanepid sprawdza to co zawsze, zawsze też coś znajdzie. Podobnie inspekcja pracy, sprawdzająca dokumentację dotyczącą pracowników. Policja może czasem zastanie przy automacie jakiegoś nieletniego, urząd skarbowy też wie, gdzie poszperać. Tylko celnicy nie ukrywają, że chodzi im o „jednorękich bandytów”, bo to do nich należy kontrola tej branży.
Informację o zmasowanych kontrolach przekazało nam kilku właścicieli lokali gastronomicznych, którzy mają podpisane umowy z firmami będącymi właścicielami automatów. Od osób prowadzących kontrole dowiedzieli się, że mają one związek z automatami oraz że polecenie przeprowadzenia kontroli wydała „góra”.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 09 grudnia 2009 - 12:55:30  ::  Czytaj/Komentuj: 0

czwartek 03 grudzień 2009
Wypadek drogowy za Mostami!
POLICJA.GOLENIOW.NET.PL Jedna osoba została ranna w wypadku drogowym za miejscowością Mosty. Osobowy Ford uderzył w drzewo.
Do wypadku doszło dzisiaj (01.12) przed godziną 12-tą na drodze do Maszewa kilkaset metrów za miejscowością Mosty. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki Ford jadący w kierunku Maszewa wyprzedzał jadące w tym samym kierunku pojazdy. W pewnej chwili kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco zjechał na lewy pas uderzając w Forda, który następnie uderzył w przydrożne drzewo. Obrażeń ciała w postaci urazu głowy i nogi doznał kierujący Fordem 27-letni mężczyzna. Przewieziono go śmiglowcem do szpitala w szczecinie.
Okoliczności wypadku bada goleniowska policja.Informacja pochodzi z serwisu KPP Goleniów www.policja.goleniow.net.pl
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 03 grudnia 2009 - 20:50:42  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Problemy taksówkarzy. Telefon zamknięty na kłódkę dostępny tylko dla wybrańców
GŁOS SZCZECIŃSKI Goleniowscy taksówkarze, którzy nie wstąpili do Stowarzyszenia Tele-Taxi nie mogą korzystać z telefonu przy dworcu PKP. Mówią, że zrobiono to bezprawnie. – Przez ćwierć wieku pracuję na tym postoju – mówi Roman Rymarczyk. – To moje jedyne miejsce zatrudnienia. Teraz koledzy odcięli mi dostęp do pracy. Dla mnie i wielu moich kolegów było rzeczą normalną, że każda nowa osoba, posiadająca licencję taksówkarza stawała na naszym postoju i korzystała z naszego telefonu.Numer telefonu, kiedyś 22 33, od kilkunastu lat 418 22 33 zawsze był w Goleniowie numerem taxi.– Od czasów powojennych, jak tylko zaczęły funkcjonować telefony, numer należał do taxi – tłumaczy Wiktor Strzeboński. – Ileś lat temu, dla ułatwienia formalności, zostałem właścicielem numeru, ale korzystali wszyscy. Ja już jestem starszy, przepracowałem na postoju 38 lat, scedowałem własność do numeru na jednego z młodszych kolegów. Zrobiłem to na formularzu o przekazaniu łącza. Pismo odleżało blisko rok i dopiero teraz koledzy skupieni wokół tego, który miał prawo przejąć numer, zakładając stowarzyszenie wykorzystali oświadczenie. Dopisali w nim zdanie, że numer przechodzi na rzecz stowarzyszenia. Dopisali też ten drugi numer, którego nie jestem właścicielem. Na dodatek błędnie wpisali moje nazwisko. Taki wniosek złożyli w Telekomunikacji. Widnieje pod nim mój podpis. Problem w tym, że ja takiej treści nie podpisywałem. Jest mi przykro, że tak zostałem potraktowany. Jestem starszym człowiekiem, a młodsi koledzy ze stowarzyszenia traktują mnie, jak śmiecia, obrażają i poniżają.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 03 grudnia 2009 - 20:46:05  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Skuterek za czynsz
KURIER SZCZECIŃSKI Nowy komornik sądowy w Goleniowie znalazł sposób na dłużników zalegających z opłatami czynszu za mieszkania. Groźba zlicytowania samochodu, motocykla czy motoroweru jest często wystarczająca, by dłużnik zaczął płacić.Wydział komunikacji goleniowskiego starostwa codziennie dostaje kilka zawiadomień o zajęciu pojazdów za długi. Zajmowane są nie tylko samochody, ale też motorowery i skutery. Okazuje się, że jest to metoda bardzo skuteczna. Sporo dłużników zaczyna spłacać zaległości.– Procedura jest dość prosta, zaczynam od sprawdzenia czy dłużnik ma jakiś pojazd – mówi Bartłomiej Bąk, od kilku miesięcy prowadzący w Goleniowie kancelarię komornika sądowego. – Jeśli z zapisów w centralnej bazie danych o pojazdach i kierowcach (CEPiK) wynika, że dłużnik coś ma – dokonuję zajęcia pojazdu. Jego właściciel nie może go wtedy sprzedać, choć może nadal korzystać. Jeśli nadal nie skontaktuje się z kancelarią w sprawie uregulowania należności, wszczynamy procedurę licytacji pojazdu. Do zaległości z tytułu czynszu dochodzą wówczas koszty związane z przeprowadzeniem licytacji.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  czwartek 03 grudnia 2009 - 20:42:34  ::  Czytaj/Komentuj: 0

poniedziałek 23 listopad 2009
Problemy techniczne !
Goleniow.net.pl Problemy techniczne w funkcjonowaniu naszego systemu portalowego doprowadziły do ograniczenia od dnia 11.11 umieszczania nowych informacji. Błedy zostały usuniete i wracamy do umieszczania informacji
Admin
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  poniedziałek 23 listopada 2009 - 18:51:32  ::  Czytaj/Komentuj: 0

środa 11 listopad 2009
11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości
W 1918 r. po 123 latach zaborów państwo polskie odrodziło się i wybiło na niepodległość. Jesienią 1918 r. dobiegała końca I wojna światowa, która przyniosła klęskę wszystkim trzem zaborcom. Rosja pogrążyła się w zamęcie rewolucji i wojnie domowej, wielonarodowa monarchia austro-węgierska rozpadała się i chyliła ku upadkowi, a Niemcy uginały się pod naporem wojsk Ententy.Dla Polaków była to niepowtarzalna szansa, aby móc odzyskać utracony byt państwowy. Widząc klęskę zaborców, Polacy zaczęli przejmować władzę wojskową i cywilną tworząc zręby przyszłego państwa.

1.jpg

W dniu 28 października 1918 roku w Krakowie powstała Polska Komisja Likwidacyjna, która zaczęła przejmować władzę z rąk Austriaków na terenie Galicji i Śląska Cieszyńskiego. Przypieczętowaniem jej dzieła było w kilka dni później rozbrojenie załogi austriackiej przez członków konspiracyjnej Polskiej Organizacji Wojskowej oraz legionistów i młodzież. W dniu 1 listopada 1918 r. we Lwowie wybuchły walki polskiej ludności z Ukraińcami, którzy proklamowali powstanie Zachodnio-Ukraińskiej Republiki Ludowej.W nocy z 6 na 7 listopada powstał w Lublinie Tymczasowy Rząd Ludowy Republiki Polskiej pod kierownictwem Ignacego Daszyńskiego, w którego skład weszli przedstawiciele PPS, PPSD i PSL „Wyzwolenie”. Równocześnie podległe rządowi oddziały przystąpiły do rozbrajania wojsk okupacyjnych na Lubelszczyźnie i Kielecczyźnie. W tym właśnie czasie powrócił do kraju Józef Piłsudski, więziony od lipca 1917 roku przez Niemców. W dniu 10 listopada 1918 roku przybył on do Warszawy. Jego przyjazd wywołał entuzjazm ludność stolicy i masowe rozbrajanie okupantów na terenie całej Kongresówki.

[ Czytaj dalej ... ]
Wersja do druku
Podziel się:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon


Autor: admin  ::  środa 11 listopada 2009 - 10:33:17  ::  Czytaj/Komentuj: 0

Idź do strony   <<        >>  
Ostatnio na Forum
  Temat Autor Odsłon Posty Ostatni post
Brak nowych postów Angielski z dojazdem do klienta (Ogłoszenia - oddam , przejmę za darmo.) Marta Walancik 492 0 -
 
Brak nowych postów Opieka nad 82-letnią seniorką (FREE 100% - wolność!!!) Aterima.Med 716 0 -
 
Brak nowych postów Informacja kontrolowana (Nasz komentarz) admin 548 0 -
 
Brak nowych postów szukam potwierdzenia (Podziel się opinią.) Margo 2812 3 Margo
pią mar 06 2015, 10:26 
Brak nowych postów Goleniów gollnow (Podziel się opinią.) JANUSZ242 3105 4 JANUSZ242
śro sty 28 2015, 03:51 
Tematów: 134 | Posty: 165 | Odsłon: 281818


stat4udarmowe liczniki
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]


baner1.jpg
20 Mb/s za 45 zł miesięcznie tel.795748343
espol-llte.png

Naprawy
 
komputerów

 i laptopów
 tel. 795 748 343
robert2a.jpg

sigma.jpg
radca.jpg


Online
Gości: 12
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 7
Użytkowników: 634, Najnowszy: Randstad

Ogłoszenia
Sprzedam
Małgorzata Biały-email-
17 kwi : 14:00
Dołącz do Nas i Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków,kupuj kosmetyki dla siebie taniej.
Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami.
Dodatkowy program WITAMY z atrakcyjnymi nagrodami dla każdego Konsultanta.
Brak minimalnej kwoty zamówienia,
Brak kar za nie złożenie zamówienia w danym katalogu.
Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni.
Możesz budować własną grupę konsultantów i otrzymywać za to premię od 4-24% od sprzedaży w grupie !
Dodatkowa oferta - suplementy diety - Wellness by Oriflame.
Zapisując się u mnie możesz otrzymać wodę toaletową o wartości 89zł w nagrodę.
Więcej ogłoszeń (1)
Kupię
Radosław Mikulski-email-
18 kwi : 23:57
Niezamożna rodzina z naszych okolic potrzebuje pomocy. Ośmioletniemu chłopcu potrzebne są meble, łóżko, biurko i regał. Jeśli ktoś posiada te przedmioty w zadbanym stanie i chce wesprzeć tę rodzinę w potrzebie proszony jest o kontakt – 513320701

Sołtys sołectwa Białuń
Więcej ogłoszeń (1)

Dodaj nowe ogłoszenie

Tags

Czas generowania: 0.4683 sek., 0.1076 z tego dla zapytań.