Translate This Page Translate this page ترجم هذه الصفحة Преведи тази страница Tradueix aquesta pàgina 翻译此页 Prevedi ovu stranicu Preložit tuto stránku Oversæt denne side Isalin ang pahinang ito Käännä tämä sivu Traduire cette page Diese Seite übersetzen Μετάφραση αυτής της σελίδας תרגם דף זה Translate this page Terjemahkan halaman ini Traduci questa pagina このページを翻訳 Translate this page Tulkot šo lapu Išversti ši puslapi Vertaal deze pagina Oversett denne siden Traduzir esta página Traduce aceasta pagina Перевести эту страницу Prevedi to stran Преведи ову страну Preložit túto stránku Traducir esta página Översätt den här sidan Перекласти цю сторінку Phiên d?ch các trang này
Menu główne
· Linki
· GRY
Menu

anonse.jpg





Rozkład jazdy PKP

odjazdy-m.jpg
przyjazdy-m.jpg

Kolporter RSS
O najnowszych newsach możesz dowiedzieć się za pośrednictwem kanałów rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Latest Comments
[News] Etyka
Autor: jaro60 dnia 26 maj : 08:02
Swieta racja.

[News] Uzdrowiciel
Autor: jaro60 dnia 21 maj : 13:23
I co na to Puste Obietnice,cos zapanowala dziwna c [ more ... ]

[News] Normalność
Autor: jaro60 dnia 21 kwi : 07:45
Dla mnie, to Tusk jak wroci do kraju to powiinien [ more ... ]

[News] Wykład dr Zbigniew Stanuch "Golgota Kobiet - relacje więźniarek Ravensbrück
Autor: Jan II dnia 14 kwi : 10:07
Bardzo przejmujący wykład. Ale mówienie o kobietac [ more ... ]

[News] Paplecznik - czyli wTylewizji po Goleniowsku cześć 10
Autor: MW dnia 02 kwi : 16:27
Przegadane to . Podane w mało ciekawej medialnie f [ more ... ]

[News] Sedno sprawy
Autor: jaro60 dnia 17 mar : 13:16
Oczywista prawda.Tylko opozycyjni POpaprancy mowia [ more ... ]

[News] Nobliści
Autor: jaro60 dnia 28 sty : 08:01
SWIETA RACJA.

[News] Ja nie mam czasu!
Autor: admin dnia 17 sty : 00:45
Jasne że to nie tajemnica. Chodzi o radnego Czerw [ more ... ]

[News] Ja nie mam czasu!
Autor: MW dnia 17 sty : 00:18
" eden z radnych" - jak wiecie który to dlaczego [ more ... ]

[News] Park 750 - lecia Goleniowa i konsultacje społeczne???
Autor: Jan II dnia 11 gru : 22:19
Uważam - w przeciwieństwie do Pani Muszyńskiej, że [ more ... ]


Forum
Goleniów net - Portal Powiatu Goleniów :: Forum :: Twoje forum :: Nasze forum.
 
<< Poprzedni temat | Kolejny temat >>
Szukamy moederatorów i news men-ów
Moderatorzy: admin, Adam, Margo, Andrzej, Jacek_C
Autor Odpowiedzi
admin
wto lip 20 2010, 10:16
Bugajski

Zarejestrowany #1
Dołączył: czw kwi 12 2007, 05:00
postów: 71
Witam, Szukamy moderatorów forum i newsów
Poszukujemy moderatorów, którzy mogliby wspomóc mnie w administrowaniu portalem Goleniow.net.


Moderator powinien być osobą zaangażowaną w tematykę forum, dzięki czemu będzie mógł wspierać użytkowników i rozwiązywać potencjalne spory. Moderator jest osobą odpowiedzialną za ocenę jakości komentarzy oraz ich edycje (w tym kasowanie całych tematów tudzież wątków). Wszystkie te zabiegi mają na celu zapewnienie spokoju, wyeliminowanie potencjalnych kłótni, a także weryfikacje rażących błędów ortograficznych utrudniających swobodne przeczytanie i zrozumienie wypowiedzi. Moderator jest osobą zaliczającą się do zarządu forum i pozostaje w bliskim kontakcie z użytkownikami, zaś wszelkie sprawy techniczne pozostają w pieczy administratora.
Przywileje moderatora:
* dostęp do adresów administratora, pozostałych moderatorów, oraz zarejestrowanych użytkowników danego forum * otwieranie i zamykanie nowych wątków * możliwość wyróżniania wybranych tematów
Do podstawowych obowiązków moderatora forum należy:
* kasowanie niechcianych wpisów i wiadomości * skuteczne przeciwdziałanie tzw. trollingowi, czyli antyspołecznemu i agresywnemu zachowaniu na forum * dbałość o poprawność gramatyczną i stylistyczną wypowiedzi użytkowników * zamykanie powtarzających się tematów, oraz tych, które się „wypaliły” * przestrzeganie zasad regulaminu forum - wysyłanie upomnień i ostrzeżeń osobom łamiącym regulamin * przenoszenie tematów niepasujących do danego działu * odpowiadanie na pytania użytkowników (również te prywatne) * służenie dobrą radą - podawanie przysłowiowej pomocnej dłoni wszystkim „raczkującym” użytkownikom forum * nienadużywanie swojej władzy

Przywileje administratorów newsów:
Zauważyliśmy zapotrzebowanie na nowych, ambitnych ludzi którzy byliby chętni współpracować z nami. Obecnie szukamy osób na stanowiska: news man – osoba zajmująca się pisaniem nowinek z terenu naszego powiatu. Komentowaniem bieżących wydarzeń i opisywaniem codzienności. wszystko czego trzeba przestrzegać będąc administratorem zawarte jest w NETETYKIECIE.


Praca niestety jest nie odpłatna, w zamian oferuję każdemu miejsce na stronę 200 MB w domenie goleniow.net.pl lub goleniow.org lub otenet.pl plus skrzynkę pocztową o limicie 200 MB na profesjonalnym serwerze. Pomogę w uruchomieniu własnej strony.




kontakt : -email- lub gg 1047682


[ Edytowany wto lip 20 2010, 10:18 ]
Powrót do góry
pinkiboy
pon lip 25 2011, 12:43
-LINK-
Zarejestrowany #274
Dołączył: nie mar 01 2009, 05:40
postów: 15

Witam! Jakiś czas temu pomagałem w moderacji tego portalu. Wróciłem do Polski i chętnie nadal będę pomagał o ile zechcecie. Pozdrawiam
Powrót do góry
papudrakus
pon paź 20 2014, 09:58
Zarejestrowany #2639
Dołączył: pią cze 27 2014, 04:14
postów: 3
a co wy na to żeby jakoś rozreklamować forum? Mozna spróbować w UGiM, czy podpiąć sie pod akcję "Jestem z Goleniowa". Potrzeba alternatywy dla płatnej gazety Goleniowskiej i bardziej obiektywnego spojrzenia na tematykę. Kiedyś redaktorzy GG nauczali o obietkywności, teraz dobrze byłobyby zaprosić ich na takie warsztaty.
Pomyslmy co można zrobić żeby form stało się miejscem kontatkwoania i informacji. Ludzie przecież będą przede wszytkim zaglądać po inforamcje, a dopiero w trzeciej kolejności wchodzić na forum czy komentować.
Powrót do góry
admin
wto paź 21 2014, 04:05
Bugajski

Zarejestrowany #1
Dołączył: czw kwi 12 2007, 05:00
postów: 71
Jeżeli chciałby się pan podjąć tego zadania , nie widzę przeszkód

Powrót do góry
papudrakus
czw paź 23 2014, 07:08
Zarejestrowany #2639
Dołączył: pią cze 27 2014, 04:14
postów: 3
Niestety w tym momencie jestem z dala od Goleniowa i nic nie wskazuje na to, żebym szybko się tam wybierał. Z racji braku możliwości pisania o rzeczach aktualnych, moja pomoc jest mocno ograniczona. Mogę użyczyć swojego czasu do komentarzy i podtrzymywania wątków. Jednakże reportaże w tym momencie zupełnie nie wchodzą w grę.
Próbowaliście już coś zrobić na stronie UGiM? Jakiś link do forum czy coś takiego?
Powrót do góry
 

Przejdź do:     Powrót do góry

Kanały informacyjne: RSS 0.92 Kanały informacyjne: RSS 2.0 Kanały informacyjne: RDF
Powered by e107 Forum System


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]

Dorabianie kluczy Goleniów

Ogłoszenia

Czas generowania: 0.7008 sek., 0.0094 z tego dla zapytań.